• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
dashicko, teda to me mrzi, ze te takhle napinali, nekdy tohle proste nechapu. Prece ti lidi musi vedet, jak na tom vsem nastavajicim rodicum straslive zalezi!
Tak aspon mate krasny vysledek a zdravouckeho Davidka, mam za vas oba velikanskou radost :grinning: :grinning:

Jin: studium pri MD - taktez smekam, ale jsou typy zenskych, pro ktere je to vitane zpestreni a moc je to bavi prave proto, ze presne vi, proc chteji studovat (prece jen rodina je motor:slight_smile: a ne jako nekteri, co jdou na VS po maturite a az tam si to teprve nejak ujasnuji, jako treba ja :sweat_smile: :sweat_smile: a pak prestupujou z oboru na obor..heh.. :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 22:54  • Odpověz
Tak já ještě furt nespím a ani únava se jaksi nedostavuje...
Jess, Mona - holky zatím ještě nemá smysl testovat, MS čekám až v neděli nebo pondělí, tak to by asi bylo fakt moc brzy...myslím že to ještě vydržím...

Jin - jsi dobrá, že se dáváš na studia...já jsem byla na výšce necelé dva semestry loni, jenže pak jsem měla dvě práce najednou, zařizovala jsem svatbu a muž jezdil jen na víkendy, takže jsem to zařizovala všechno sama a na školu už jsem nějak fakt neměla čas...ani profesoři moc nevycházeli vstříc, co se času týkalo, tak byl někdy i problém dostavit se na zkoušku...no a obor jsem si taky nevybrala zrovna nejlehčí....takže jsem s tím sekla s tím, že začnu někdy znova...
Pak jsem byla jednou před vánocema u kartářky a mimo jiné mi řekla, že mám jít při mateřské studovat...tak jsem o tom začala uvažovat...ale nevím, fakt obdivuju ženské, co to zvládají...tak musíš pak referovat, jak ti to jde :wink: A co jdeš teda studovat?
18. únor 2010 v 00:43  • Odpověz
dobré ráno holky,

já prostě neusnu a neusnu...vzbudila jsem se nad ránem a od té doby nespím....

Orchidko - děkuju, jsi poklad :slight_smile: A neboj...my to zvládnem...musíme to dotáhnout do konce...já jsem se teď namotivovala...protože od pondělí do středy udělala většina mých kamarádů státnice...mohla jsem být mezi nima ...a tak jsem se naštvala, odřekla jsem několik projektů a jdu do toho...po víkendu začínám psát....a pak na nemocenské určitě...chci to mít už z krku a v červnu udělat státnice, v červenci s pupkem odpromovat a v srpnu porodit :grinning: To jsem ale totiž celá já..potřebuju "stres" nebo lépe řečeno adrenalin, abych podávala výkony... Bc státnice jsem udělala dva týdny po svatbě :grinning:-....takže jsem se učila a do toho dělala přípravy na svatbu, pracovala, ještě jsme měli v rodině závažný problém...a zvládla jsem to taky :slight_smile:

Jess - zkus testíka...i kdyby to byl anovulák, tak je divný, že MS mešká už tak dlouho...Moc držím pěstičky a doufám, že doběhneš s radostou zprávou...:slight_smile: Třeba ti změna doktora prospěla...nebo i vidina té změny, že se začne něco dít...možná ses uklidnila vnitřně...a je to tam :slight_smile:

Luci - tak v neděli hned hlas novinky :slight_smile: Holky, já jsem tak napjatá...:slight_smile:
18. únor 2010 v 06:07  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Tak po včerejším volnu zase do práce - asi si dovedete představit, jak moc se mi nechce...
Dnešním kontrolám držím palečky. Přijdu se na vás kouknout zase později, podle toho, co si na mě v práci zase vymyslí..
18. únor 2010 v 07:14  • Odpověz
Dobré ráááno holky,
dneska jsem si přivstala a od 6h fandím hokejistům :grinning:

Dashi: k tomu kurzíku. Michal půjde až na poslední dvě lekce (porod a péče o mimi myslím) a pak spolu půjdem ještě prohlídnout Obilňák a Bohunice. Na poslední přednášce jsme totiž začaly probírat výběr porodnice a podle získaných informací jsem Milosrdné vyloučila (ale několk holek tam zrovna říkalo, že chcou rodit tam). Je super, že ta přednášející to všude zná, poradila, jekej chtít pokoj, co kde je a není, na co si kde dát pozor...to je info k nezaplacení!!!
Koupila jsem si i tu její knížku K porodu bez obav a musím říct, že je naprosto super...doporučuju!!!

Jinak máme dnes zase nějaké kontroly? určitě jo, jdu najít tabulku a podívat se,komu mám fandit :grinning:
18. únor 2010 v 07:16  • Odpověz
Holky, mě asi vzbudil ten náš malý sportovec...akorát nevím, jestli fandí týmu maminky nebo tatínka :grinning: Ale asi maminky...protože ta by mu jinak nedala najíst :grinning:

Kontrolám držíim moc pěstičky :slight_smile: a jdu dál držet pěsti...a fandít :slight_smile: Ještěže je manža v práci a nemůže se koukat :grinning:
18. únor 2010 v 07:23  • Odpověz
Jéé, já už mám 13tt :slight_smile:
18. únor 2010 v 07:26  • Odpověz
jééé a jáá 14 tt :grinning: Gratuluju Anie :slight_smile: Ani jsem si nikdy nevšimla, že jsme od sebe přesně týden :slight_smile:
18. únor 2010 v 07:28  • Odpověz
Holkz, moc si vážím podpory, ale dvě čárky se bohužel nekonají.... A to jsem měla desítkový testík.

Lauri - k tomu pocení, to jsme na tom stejně, pokud mám nějakou fobii kromě pavuků, tak je to pot. Proto se cítím tak děsně. Když jsem předevčírem dorazila z práce, okamžitě jsem šla do vany. Manžel tam bývá se mnou, vždycz si povídáme, ale tentokrát musel pryč.... No, fakt jsem si myslela, že tentokrát by mohlo... :unamused:
18. únor 2010 v 07:31  • Odpověz
Jess, to je mi strašně líto :frowning2:...asi to teda bude anovulák a hormonální nerovnováha...a tím líp, že máš teď mojí (a už i tvoji) a bibisčinu doktorku, protože je senzační...a začne se to řešit, začneš pít Femigard...a bude to hned...asi v tom případě se zdá, že opravdu bude nějaká chybka v hormonech...a to se fakt dá vyléčit bez problémů...Takže věřím, že jak si Tě vezme Dobrovolná do parády, tak to bude hned :slight_smile:...a nebo ještě druhá možnost, že se ti ukážou // později...takže dokud nedorazila mrcha, tak držím pěstičky!
18. únor 2010 v 07:36  • Odpověz
Dash, už jsem si zakázala doufat a těšit se. Mamka říká, že vždyckz, kdzž se v životě na něco těšila, tak se to nikdy nepovedlo, akorát jí to pak srazilo.... Takže nedoufat, netěšit se. Do teď jsem fundovala docela v pohodě, tak nevím, proč se mi najednou plaší hormony.
18. únor 2010 v 07:39  • Odpověz
Jess - já to chápu..taky se mi zdálo, že vždycky když jsem se těšila, se to pokazilo...ale já si myslím, že i tak...pozitivní myšlení je půl úspěchu...takže nedoufat, netěšit se, ALE...myslet pozitivně :slight_smile::wink: Nemělas teď nějaký velký stresík? Protože to taky může způsobit oddálení MS...no uvidíme...však ona ta mrška kdyžtak přijde a ten Femigard ti to srovná...bylinky jsou zázračný...přitom taková "prostá" věc
18. únor 2010 v 07:48  • Odpověz
dobré ráno holky
didi a ty výsledky NT ti potom poslali poštou,nebo poštou na gyndu,mě právě taky nevolali a byla sem pološílená že je něco špatně když nevolají a ono je to vlastně dobře,mě už připadá že mi to začíná lézt na mozek,bojím se už úplně všeho :confounded: Tak by mě zajímalo jak se ty výsledky dozvím
18. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
Neměla, právěže teď po vánocích máme v práci klidnější období a taky mě uklidňoval fakt, že to konečně řeším a doktorka se taky tvářila, že nevidí důvod... No, víc budeme vědět v pondělí po spermiu. A já se tý mrchy snad nedočkám, mám jít na profil.
18. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......asi holčička......Laura,Viktorie/Maxim
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010.......chlapeček..........Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme..........Julie, Zuzka/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........5.9.2010........nevíme...........???/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme...........???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme...........???/???
bibiska1.........31let.........21.1.2010
helabella........36 let.........1.2.2010

SNAŽILKY:
jessika.............26let ................ 4 snažení / 41DC (poslední cyklus 36 dní)
kackabo..........20 let..................3 snažení / 26DC (poslední cyklus 32 dní)
luciena............30 let..................5 snažení/ 24DC (poslední cyklus 27 dní)
rowennka........20 let................3 snažení / 21DC (poslední cyklus 38 dní)
mmaxicka........28 let.................6 snažení / 21DC (poslední cyklus 25dní)
nathali.............22let..................9 snažení/ 20DC (poslední cyklus 29 dní)
materad..........29 let.................5 snažení / 11DC (poslední cyklus 35 dní)
vecernice........ 30 let............... 6 snažení / 10DC (poslední cyklus 28 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 10DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 5DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 4DC (2. porevizní cyklus 29 dní)

KONTROLY:

ÚNOR:
18. - Bibiska1- první poradna
19. - Katulline - kontrola
19. - Jinjin - první poradna
25. - Laurinka - kontrola na 9,30
25. - Jinjin - NT screening
25. - Orchidie - kontrola
25. - Helabella - první kontrola

BŘEZEN:
1. - Sven - kontrola
3. - Makinečka - kontrola
3. - Avally - odběry + NT screening v 7,30
4. - Daschiki - kontrola + kontrolní cytologie
4. - Didi - kontrola
5. - Laurinka - NT screening 11,30 hod.
5. - Maciol - NT screening 10,30 hod + kontrola 17,30hod.
5. - Ashlee - utz + poradna ve 20tt
8.- Zolik - kontrola
9. - Daee - kontrola
9. - Monaberuska - NT screening
16. - Monaberuska - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

SRAZÍKY:
27.2. ve 14h Marianský údolí - nejen Brňandy
13.3. veletrh Brno

Pěkné ráno holky, taky jsme si přivstala a fandila našim hokejistům.
Bibisko hodně štěstíčka na první kontrole.

Holky na tu kuchyň myslím, ale udělám to asi až v poledne jak mi bude Tomík spinkat, ju?
18. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
Tak už tu kuchyň mám, jsou v albíčku dvě fotky, jeden boční a jeden přední pohled.
Bydlíme ve starším cihlovém bytě, kde je malinkatá kuchyň. Rozměry jsou 2x2,7m. Cena takto naceněné kuchyně je celkem 85 695,- Kč. V ceně je zahrnutá za 41 tisíc linka s deskou a za 42 tisíc spotřebiče(varná deska, vestavná trouba, myčka, vestavná lednička a digestor). Na obrázku je sice i mikrovlnka, ale ta tam nebude originál, protože vestavná stojí kolem desítky a to mi připadá na ohřev jídla dost. Zůstane tam jenom polička, kam si dáme mikrovlnku svoji. Ještě bude prosklená rohová horní skříňka a taky skříňka nad digestoří. K ceně bude ještě připočítáno asi 9 tisíc za dopravu a montáž. Kuchyň bude vy výrobě tři týdny a pak jak ji budu chtít namontovat, přijedou a udělají to za jeden den. Musí být nachystané všechny zásuvky, odpady, obklad kachličkami a tak podlaha. Oresi dělá jen montáž kuchyně. Dají mi ale plánek, kde přesně máme mít zásuvku, odpad, přívod vody, obklad, no prostě všechno.
18. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
Maci, to je nádhera!!!!!! Koukám na to s otevřenou pusou...Fakt moc hezký...to se bude vařit jedna radost :slight_smile:
18. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
dobre ranko holky-vdolky, jak rika Jin:slight_smile:
Teda v Brne je dneska ukazkove hnusne, poprchava, ale aspon je ve vzduchu citit uz jaro, uz i pritel si toho vsiml.

Dashi: naprosto te chapu, mne stres dokaze velmi pozitivne motivovat k vykonum, o nichz jsem ani netusila, ze jsem toho schopna.

Vcera jsme byli na navsteve u kolegyne z prace, co za mesic cekaji miminecko. Jsou to s jejim pritelm i nasi kamaradi, co bydli za rohem a tak jsme jim sli rict, ze budu od leta taky na materske a ze tam asi budeme s kamaradkou za pul roku s prckama valcit spolu :grinning: No, byl to moc krasny pocit videt to jeji brisko-melounek a sahnout si na miminko, jak kope nozkama pres pupik... Uplne jsem se nadchla a uvedomila jsem si, ze me to za necely pulrok ceka taky a jak moc to bude krasne... Najednou mi to doslo a zacalo mi dochazet, ze opravdu ten prdolka ve mne je a ze tam roste a dari se mu dobre a snad to taky i zustane a ze ho uz ted moc miluju, i kdyz je jeste tak malinky :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
dobre rano holciny.
maci - kuchyn je pekna!! my mame taky od Oresi, velkou jako blazen, je to ucko, ale celkem asi 2,4x2,4x2,4, a vysla na 80 tis bez spotrebicu. a je moc pekna. takze Oresi muzu jen chvalit, jinde bychom si tak velkou kuchynku dovolit nemohli :wink:

jess - vim ze clovek doufa, i kdyz mu rozum rika, ze z toho asi nic nebude. takze vim, ze jsi v tuto chvili zklamana. ale neboj, jak psala daschi, doktorka te vysetri a nasadi spravnou lecbu, aby to priste byl jasny ovulak s // koncem :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
dobré ránko,

Maciol - nádherná kuchyńka a je super, že mát možnost udělat i v tak malém prostoru rohovou :dizzy_face:
My máme kuchyňku maličkou a šlo to udělat zase jen a jen malé, ale aspoň je to nové se sloupem vestavných spotřebičů, dole myčka, nad tím horkovzduch trouba a mikrovlnka a vypadá to taky hezky. I když nafouknout to bohužel nešlo :frowning2:

Bibiska - držím pěstičky na první kontrole a těším se na zprávičky
18. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Dobré ránko...zdravím z Vysočiny,u nás je hnusný mlhavisko...už aby bylo to sluníčko,táááák moc mi chybí :frowning2: ...

Maci - moc díky za zařazení do tabulky...a zkoukla jsem kuchyň v albíčku - pěkňoučká...tam se bude vařit,co? :wink:

Daschiki - tak se mi zdá,že toho máme společnýho mnoooohem víc než jen problémy se špiněním....já otěhotněla v říjnu v 5.ročníku na VŠ (ale naprosto plánovaně)...v březnu byla svatba, tři týdny po ní první státnice, v květnu druhý státnice...promovala jsem v červnu 6 týdnů před termínem....dneska se divím,jak jsem to zvládla,už bych to nedala....ale je to za mnou a já su ráda,že jsem tu školu dodělala,i když dneska pohled do školních lavic mi nahání hrůzu...ani ne tak to učení,to mě bavilo,ale ty děti...jejich přístup, přístup některých rodičů,ta arogance...brrrr...a kor 2.stupeň ZŠ,to je podle mě vstupenka do blázince :frowning2:

Jinak kdo jde dneska na kontroly,držím taky všem mmoc palečky,ať je vše,tak jak má být...

Jess - ještě nevěš hlavu..včera jsem tu psala,že jsem slabou druhou čárku na testu (při druhým těhu) objevila až asi po 14ti dnech od vynechání MS...třeba se ještě objeví....a když ne,tak ono to určitě jednou vyjde :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

Jess: to mě moc mrzí, myslela jsem na Tebe, ale věřím, že to brzy vyjde. Ani tento cyklus to není ztracené a ten další, to je tutovka!

Bibi: držím moc moc palečky ať je vše ok, třeba už vidíš srdíčko a jste zdraví*

Orchi, Daschi, Jess: mluvíte mi tady úplně z duše!
1.Na co se těším, to se nepovede nebo nekoná - proto mám taky takovej strach, jen myslet na toho broučka v bříšku.
2. Fungovat umím jen pod tlakem - jakmile mám za den jeden úkol, ani se nezvednu z gauče, když nestíhám, jsem děsně výkoná :o)
3. Orchi, přesně jak píšeš. Naši mě do vysoké tak trochu nutili a já jich vyzkoušela mraky. Nakonec jsem dotáhla na Bc. akorát zemědělku a to bez motivace. Ale teď mě žene to, že bych po MD těžko hledala práci a nic neumím, navíc mě při rekonstrukci děsně chytlo stavení, takže chci zkusit stavárnu. Prostě to buď půjde nebo ne. Jsem blb na matiku, a přesto to zkusím. Stojí to "jen" peníze a trochu času.
Daschi: já Vš studovala v Praze(taky obor, který tu není), je to docela humus. Když Ti to nevyjde jinak, kvůli jedné zkoušce jedeš 200km tam a 200km zpátky = spoustu peněz a času, s nejistým výsledkem, jestli dojedeš včas kvůli dálnici.... osobně Vš už vždycky v Brně.

Jinak jsi to Orchi nádherně napsala o tom, jak si začínáš uvědomovat své mateřství :o) A je fajn, že máš za rohem kamarádku na vycházky :slight_smile:

Maci: je to moc pěkné - ale teda ranec peněz za takovou malinkou kuchyňku.
18. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
tak se hlasim do klubu tech, co podavaji nejlepsi vykony pod tlakem. jakmile toho mam min, jde mi to jak psovi pastva :grinning:
a jin - studium chvalim, doufam, ze te drobecek necha se pekne ucit!!! a stavarina leti, tam je spousta moznosti, takze dobra volba!!!!
18. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
Vcernice: dik za pochvalu výběru. Mě to fakt bavilo, řešit tu, jakej namícháme beton, jaké cihly, který sloup co unese a co ne... prostě úlet :grinning: :grinning: :grinning:

Musím frčet, tak zatím papapa.
18. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
ahoj holky, já jsem tak šťastná že vás mám, ( ikdyž já bych byla dneska šťastná i kdyby venku padali trakaře)...právě jsem dočetla všechny vaše příspěvky včetně včerejšku....
právě jsem se vrátila z první kontroly...jsem asi trdlouš, ale já když lezla do ordinace tak jsem měla strach, že to mimčo mám vymyšlený...a nebylo...máme 14,4 mm a odpovídáme přesně 7+6 (jak podle měsíčků tak podle UTZ), srdíčko má mimoušek jako zvon, úplně mu vyskakovalo z hrudníku...jé já jsem hrdá a šťastná maminka...termín porodu zatím takový čarovný....2.10.2010...druhá kontrola (18.3.2010) ještě se musím objednat v Prenatalu...holky já když jela do práce tak jsem byla jak vajíčko vařené 3 minuty ve vodě...naprosto naměkko....já mám pocit že člověk je po takhle krásných zprávách schopen obejmout celý svět. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:. Posílám všech spoustu euforie na dnešní den :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak gratuluji všem krásným výsledkům ze včerejška :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jin....právě jsem dočetla tvoje rozhodnutí o studiu, já včera podala 2 přihlášky na 2 vysoké školy....taky mám takový pocit, že bych mohla využít materšké k vlastní realizaci, tak uvidíme
18. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
bibi - to je krasne. ta euforie doletela az sem ke me!!!! moc gratuluju, a pekne si uzivej ty krasne zpravicky :wink:

jinak koukam, ze nejsem jedina, kdo hodla cas doma zuzitkovat. sice okoli mi furt rika, ze clovek na nic mit cas nebude, ale ja to vidim jinak :grinning:
18. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
no nic, jdu vytvaret hodnoty, prace je prilis, takze me vykony se zlepsuji :grinning:
krasny den vsem a zas vecer na vas kouknu :wink:
18. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Dobré ráno holky,

bibiska: držím palce na dnešní kontrole :wink:

materad: děkuji, s tou horečkou jsem to psala já, dneska už nemám ani teplotu, tak snad už jsem se z toho dostala, jen se cítím strašně unavená a mám migrénu :unamused: ....k Dr. půjdu zítra odpoledne abych byla klidnější :unamused:.

maciol: kuchyň vypadá pěkně a útulně.
18. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
bibiska: Nějak jsem přehlídla Tvůj příspěvek :sweat_smile: . Moc gratuluji ke kontrole :slight_smile:.

jinjin, bibiska: Holky, obdivuji Vás, že chcete studovat VŠ při MD, já se právě těším na to, že budu doma a budu si užívat jen mimi....
18. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
Bibisko moc Ti gratuluji ke kontrole. Termín a další kontrolu Ti doplním do tabulky, až budeš vědět datum do Prenatalu, tak ho taky pisni. A moc děkujeme za pozitivní energii, ta z toho Tvého příspěvku úplně srčí :slight_smile: .

Holky díky za pochvalu kuchyně, je to sice pálka, ale bude to stát za to. Až bude před tou rekonstrukcí, tak vám vyfotím tu naši starou, to bude skok tak o sto let dopředu.

Ještě jsem ráno zapomněla napsat, že je mi líto Jess a jejího negativního testíku. Snad se teda brzo mrška spustí a hurá do dalšího snažení. Všichni na Tebe moc myslíme a držíme palečky.
18. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.