• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
jess - teď jsem dočetla , je mi líto, že tam byla jen 1 /,myslela jsem že jsi jasná, ale jak píšou holky, jestli máš teď fajn doktorku, snad brzo poradí a pomůže a za chvilku bude brouček v bříšu

Bibisko - nádhera gratuluju ke kontrole a hlavně k bušícímu srdíčku. A ten pocit radosti vařeného vejce si mooooooc užij, vždyť je to krásné. Máš fotečku? :slight_smile: že by jsme prďolku omrkli?

avally - fajn, že je ti dobře a horečka už netrápí :dizzy_face:
18. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Bibi - super zprávičky po ránu....to je fajn,že je vše v pořádku a tak,jak má být....krásně jsi popsala ty pocity jako to vajíčko naměkko....

Avally - to je fajn,že už je to lepší...i když ta migréna určitě není příjemná...já naštěstí na tohle netrpívám,ale mám kámošku,co ji to chytne každou chvíli a není co závidět...a kor v těhu,když se každým práškům raději vyhýbáš...
18. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
hezke ranko

bibi- teda já jsem štastna stebou, to je normálně uplne krasná zprávička :slight_smile: :wink:moc moc gratuluji k prckovi v bříšku .-)

jess, je tak to je mi líto,..a jak dlouho más zpozdeni..vis ja mela dlouho zpozdeni a ted mi ukazal slabe duchy až 8 dní kdy jsme měla zpoždění, takže já bych ještě to neházela víš kam...a jak dlouho máš zpoždenou MS???a bacha 8 den sem mela // ale videla sem to jen pod urcitym uhlem, ono zalezi na te hodneote..ja ji mela slabou carku u maly, kdzy sem cekala a aji ted....nemusis :wink: :slight_smile:

luci, tak to jo, tak to ejste nema cenu zkoušet, tak zkus po týdnu nejak co nedostanes MS :wink: :slight_smile:

a jinak holky obdivuju, smekám, kdo chcete studovtat, ale každopádně budu držet pěstičky....ale myslím si že si prcíka tak super moc neužijete když budete ležet v knížkách :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale nevím.....třeba ne.. :grinning: :grinning:

maciol, no kuchyn je nadherna, krasna, už se na ní tesisi vid??? :wink:
18. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
Mona ahojky, jak je tatínkovi? je to aspoń trošku lepší?

já to tu popisovala už včera že smekám před každým kdo do toho jde. Měla jsem to doma. Manžel studoval, pracoval, do toho se ženil a ještě jsme si pořídili prcka. Byl to nářez a to nevychovával :wink:

a dala jsem fotku bříška do albíkka

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3817580&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0
18. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
zolik, teda no krásný pupíček :wink: :slight_smile: jojo to jo, taky si to nějak nedokážu představit :grinning: :grinning: to jste teda měli vid???tak te du druhyho bude klidecek vid???
ttaínek??operaci má za sebou..ale bohužel na slinivce to má :frowning2: musíme čekat nikdo nic nám neřekne doktoři mluví v otázkách, jezdíme za ním, ale už ani neumím brečet, ani nechci, takhle bych ttaínkovi nepomohla, musíme tam chodit s usmevem :wink: :slight_smile: jedine tak se uzdravi :wink: :slight_smile: a já tomu věřím ..že se uzdraví... :wink: :slight_smile:
18. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
Ahojky kočeny..................
zolik: no bříško teda roste....krása...................já se už těším k tomu moři, jestli mi do té doby taky naroste, tak to bude super, i na fotečky.................no jsem zvědavá........................

mona. naděje umírá poslední, takže máš správný přístup, hezky tomu věř....................a držím palce..................

maciol: už jsem ti to psala včera, asi jsi to přehlídla, tak prosímtě, až budeš aktualizovat tabulku, tak já jsem si NT přeobjednala z 5. března na 26. února...............jdu tam v 11.45. Tak mi to prosím oprav, a klidně i termín porodu na 4. září a kdyžtak smaž to klučičí jméno, nech tam zatím jen Lauru, protože my ještě nevíme, co nakonec dáme, díky moc...........
18. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Mona - na taťku moc myslíme a uvidíš, že to ustojí a bude dobře. Ty neplakej, musíš se držet kvůli prckům potřebujou tě oba :wink: Jsou špatné chvíle, taky jsem si s taťkou jednu hodně ošklivou prožila, ale doktoři nemluvili v otázkách, mluvili až moc otevřeně - že nebude chodit, že neví jestli to přežije a v jeho věku - tehdy 67 by s jeho nálezem přežili tak 2 lidi ze 100. A já věřila, brečela doma a chodila s úsměvem a dodávala víru a optimismus . Vyplatilo se. Taťka žije, chodí, nemá ani berle, ale chodí špatně, ale potom co si prožil můžeme a jsme rádi že tu je. Dočkal se vnoučátka teď brzo druhého a je tu hrozně rád. MOooooc Ti přeju aby se to i u Vás lepšilo a tatínkovi bylo lépe a až se tělo vzpamatuje, nabral sílu a užíval si druhého vnoučátka :slight_smile: :wink:
18. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
holky, jinak šířím pozitivní energii, mám super náladičku...............tak mějte taky.....................
dneska jsem prckovi koupila pár kousků oblečení, ponožtičky, bodyčka, košilku, tak má zase něco nového. Už bych nakupovala mnohem víc, ale věcí pro obě pohlaví je strašně málo............. :grinning:
18. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky,
no než jsem Vás dočetla, tak jsem toho určitě půlku zapomněla.
makinecka: výsledky NT z olomoucké fakultky se dozvíš až u své doktorky a to se ještě raději sama zeptej, jak to dopadlo. Prostě to berou tak, že když Ti nevolali, tak je to OK. Ale je to fakt zvláštní přístup...
jess: mrzí mě, že // nebyly, já už jsem tomu fakt věřila. No jak píšou holky, dokud nepřijde MS, tak není nic jistého. Tak Ti přeji, aby jsi měla brzy jasno, jak jsi na tom :wink:
maciol: kuchyň je fakt krááásná, taky by se mi taková líbila. To by se v ní vařilo samo :slight_smile:
bibi: gratuluji ke kontrole a ke krásným zprávičkám !!!
zolik: bříško je už krásně vidět, takové mám já teď ve 22tt :slight_smile: Zolicku, v jakém programu upravuješ ty fotky, že jsou takové "kreslené" ?
moni: taky na Tebe a tatínka pořád myslím, ale napsala jsi to moc hezky. Pomůžete mu hlavně úsměvem a optimismem. Ne, když budete nad ním brečet. Moc držím palce, ať se z toho tatínek dostane!!!!
18. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Jess: nadeje umira posledni. A kdyz ne ted, tak uz to urcite brzy vyjde. Myslim na tebe, stejne jako na vsechny ostatni snazilky. Vim, cim holky prochazite a jak to cloveka mrzi a frustruje, ale bohuzel musim rict, ze v tomto pripade i psychicka pohoda je opravdu 1/2 uspechu... Takze zadne dlouhe smutky a cistou hlavu :dizzy_face:

Zolik: krasny pupicek, uz se tesim, az mi taky takhle krasne vykoukne:slight_smile:

Mona: preju ti hodne sil a energie na podporu tatinka. A uz se muze sam najist? Tys psala, ze prestal jednu dobu uplne jist....

Maci: pekna kuchyn:slight_smile: Ja jsem sice spis na ty modernejsi kousky, ale nova a cistounka kuchyn, to je blaho :wink:

Jinak jsem dneska volala do Prenatalu, abych se objednala na utz ve 20tt k dr. Vlašínovi, sestra ani nemukla dala mi termin 22.4. v 10.30, takze mam velikaanskou radost, ze to tak krasne vyslo. Asi kdyz tam clovek zavola s hodne velkym predstihem, tak jde vsechno... No, u druheho miminka uz budu vedet co a jak.
Jinak nam na NT jeste posunuli TP na 2.4., ale ja stejne myslim, ze s tim jeste budou hybat podle toho, jak cvrčinek poroste...
18. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
orchid. termín porodu 2. 4. jo? tak to jsi se roztomile sekla.............. :sweat_smile:
já mám 4. září, takže dva dny po tobě.............ale třináctý týden mi skočí až v sobotu...........
18. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
zolik, teda, me uplně tekly slzy :frowning2: to jste si prožili tedy viď :frowning2: ale hlavní je že je tu s váma a že si te´d užívá vnoučátek, a teď přijde na svět brzy další :slight_smile: :wink: mímu ttaínkovi je ted 47 let.

lauri. dekuij:slight_smile: :slight_smile: jojo nějak si to člověk musí uvedomit, ale ta zpráva to byla rána....
takže jsi se přeobjednala???je no já sem zvědavá na pohaví..no já si myslím, tu holčičku hihi :wink:

didi, taky moc děkuji, je to od vás moc hodný holky :wink: :slight_smile: moc děkuji opravdu moc :wink: nevím včem to upravuje zolička, ale já když upravuju fotečku tak v adobe photoshop, ale je docela hodně programu tady na toto :slight_smile: :slight_smile: :wink:
18. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
orchi, nene nejí ještě nemůže...už celkem 6 týdnu nedal nic do pusy , hrozná představa, má pořád hadičky a ty ho vyživují, ale ted už by měl nějakou kašovitou stravu si dát,,ale ještě si taky chvilinku počká, ale brzy to přijde, :slight_smile: :slight_smile:
18. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
jinak holky, mě už je celkem, líp, už sem začala jíst vitamíny aji, doporučila mi je dr.jak neudržím moc jídlo, tak sem potřebovala zas nějaký vitamíny, protože vše co mi zbývalo tak si vzalo miminko, takže už ráno baštím vitamínek a kys.listovou, dala sme si pribináčka ráno, a nešla sem..tak sem rada, protoze hlavne mlicny vyrobky...ty me prohaneli .-( :unamused: zakze mi je uz konecne lip, ted delam koprovku taks e na ni tesim :slight_smile:
18. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
mončo, tak to máme stejně mladé tatky, můj bude mít v září taky 47, tak dostane vnouče k narozkám, stejně jako miláček, ten má taky narozeniny v září.................a ještě jsme měli svatbu, tak termín máme na výročí svatby, tak taky dobrý...................

a s tím pohlavím - já jsem taky zvědavá, ale vůbec nevím, jestli nám to už ted řeknou, třeba ne, třeba nám taky poví, že je ještě brzo, jako u ashlee a tak...................
a ano, radši jsem se přeobjednala, takže jdu už příští pátek, to už uteče, a ve čtvrtek za týden na kontrolu, tak možná uvidím broučínka dvakrát po sobě........... :slight_smile:
moni: a nebereš ty vitamíny ráno na lačno doufám? protože z toho bylo teda blbě mně, radši si dám až odpo nebo aspon po snídani, jinak je mi na zvracení, je to těžké na žaludek...................
já dneska budu obědvat zase buchtičky s krémem, protože kam chodíme na meníčka, tak mají dneska halušky, ty nejím, pak špenát, na ten nemám chut, a kuřecí řízek, a čtvrté jsou buchtičky, tak uvidíme, co si dám,......
18. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
tak já byla pověsit prádlo, posbírat suché, dát vařit obídek a trošku to tu porovnat ať je to tu zas jak u lidí. A vy za tu chvilku popíšíte zase takovej kus.

Didi - upravuju v zoom browsteru :wink: a ty fotky vypadají tak nějak líp než pupek jen normálně před zrcadlem :grinning: hold umělec nejsem, tak jsem to aspoń trošku upravila :sweat_smile:

Moni - bude líp věř a drž si ten optimismus co teď máš :slight_smile:

Lauri - já už ani nevím jestli mám typovat, vždycky jsem byla vedle. Ale zkusím do třetice tu holčičku - Jednou to přece vyjít musí ne? :grinning: :grinning:

Lauri - a my měli svatbičku taky v září ale 1ního :dizzy_face: a už to budou 4 roky letos, to je děs jak to letí
18. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
jo a taky uzasny poznatek ze vcerejska vecer.... Vecer mam v pase o 5cm vic nez rano :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
zolik. tak my budeme mít teprve první výročí, a k němu ten nejkrásnější dáreček na světě...............ale máš pravdu, letí to hrozně, my měli svatbu pomalu včera, a už to bude půl roku.................a 1. března začínáme už pátý rok společného života.............bok po boku..........to taky hrozně uteklo................i nás kocour, který byl pořád takové kotátko už bude mít dva roky, takže fakt fofry...............
18. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
Orchi - já to radši neměřim, ještě bych se pak dala na dietu :grinning: :grinning: :grinning: ale dobrej rozdíl,co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lauri - no to teda - uměli jste si krásně nadělit :dizzy_face: :dizzy_face: a my s manžou jsme 8 let spolu v červnu začnem 9tý, no síla : :confused:
18. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
Bibi: Gratulka veliká, mamino :slight_smile:
Jin: Kuchyň super ! Už se těším na náš návrh. Fakt moc pěkný :slight_smile: Akorát já jediný, čeho bych se na tom vyvarovala, jsou ty "lapače prachu". Ty nízké výřezy nad horními poličkami. Ale jinak fakt pecka :wink: Jo, a mě prosím písni další kontrolu na 17.3. - UZ + poradna.
Zolik: Krásný pupíček :dizzy_face:
Orchi: Takovýhle pokusy radši neprovozuju :grinning: Ale docela jsem se pobavila včera v poradně - doma mi váha ráno ukazuje 65, tam mi ukázala 63. Tak teď nevím, která měří blbě :grinning:
18. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
ahoj holky děkuji moc moc ke gratulacím, já mám fakt dneska znovu vánoce jako když jsem byla dítě a dostala jsem první brusle. :grinning: Dala jsem do alba fotečku našeho mimča...myslím že tam nic moc není vidět, no přeci jen obrazovka byla ostřejší...ale však to většina z vás zná a já prostě v sobě to žijící škvrně mám, jééé já opravdu chodím v tandemu.
Moni..přeji hodně síly a optimismu, ten je opravdu důležitý. V práci přítel od kolegyně...přítel..nález na slinivce-pozitivní...ona se složila...pomohli jí doktoři...on měl známého, byl doktor...domluvili operaci....proběhla...výsledem měl by být zdravý....přeju ať je to tak i u vašeho tatínka :wink:
Zolik..moc krásný pupíček :grinning:
18. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
Bibi - krásná fotečka - a vidět to je a krásně :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
autor
ahoj holky,dala jsem nové foto bříška do alba.

bibiska,gratuluji ke kontrole.
18. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
holky, já se teda vážím doma, u dr. se mě vždycky jen ptají, a mám teda digitální novou AEG váhu,ta měří i na jedno desetinné místo, tak myslím, že by mohla být přesná....................

bibi. no krásná fotečka a paráda...............

ashlee. mrknu....

tak my jsme po jídle, měli jsme zelnačku a ty buchtičky, tak jsme napapaní, dobré to bylo, ale já dělám lepší krém, jako ze školní jídelny............. :grinning:
18. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
Bibi: no paráda! Super. Moc moc gratuluju, jen tak dál :slight_smile: Fotečká je krásná, úplně chápu, já se taky nemohla vynadívat :dizzy_face: Užij si krásný den. Já už se tady taky zase křenim :grinning:
Koukám, že máme podobné plány :slight_smile: Myslím, že to hodně záleží na tom, jak mimčo bude nebo nebude spolupracovat. Když je hodné a zdravé a má kdo hlídat, dá se lecos zvládnout. Když ne, holt to nepůjde.

Zolik: ty máš teda bříško. Krásný :o)
A Ashlee taky nádherný - takový prvotěhulkovský :wink:
Já mám bříško jen takový jako, že jsem tlustá. A to jsem (jako dost nad svojí váhou), takže nevim, jestli vůbec nějáký Pupik mám. Snad zítra přijdu též s dobrými zprávami.
18. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
18. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
právě jsem se objednala do prenatalu, takže pro doplnění do tabulky, ať je to všechno pohromadě:

termín porodu jak podle MS tak UTZ...2.10.2010....pohlaví nevíme....jména (zatím)...Alice/Matyáš
2. kontrola....18.3.2010.....8:00
NT screening...17.3.2010...7:40

maciol: moc děkuji za úpravu v tabulce, myslím že sem tam to je těžký dohledat veškeré informace a upravovat je tak aby se člověk nespletl. :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
Šmarjá, proč já jsem psala info do tabulky Jin ? Ach ta těhu demence :sweat_smile:
Takže maci :grinning: další kontrola 17.3. - UZ + poradna. A prosím posunout termín o jeden den, takže na 2.9. Děkují :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Teda ten kočárek se mi zdá docela běžnej. Možná má od Taka víc kočárů podobnou konstrukci a vzhled, ale zrovna dneska jsem si říkala, že jich jezdí dost.

Bibi: to bude dlouhý do 17.3.! Tak ať to utíká :slight_smile:

Maci upřímě odbivuju, s tou tabulkou to prostě válí na 1*.
18. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Anie: myslím jsme to pochopili :slight_smile: I ta kuchyň přeci patří Maci :wink: To je v poho, všehcny máme pochopení :sunglasses:
18. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.