• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
anie: jeee, my mame stejne TP:slight_smile: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj holk,

bibi -- moc gratuluju k úspěšné kontrole a k nevymyšlenému miminku :slight_smile:

zoli -- bříško je parádní :slight_smile:

mona -- to je fajn, že už je ti líp. Já se naopak dostávám do fáze, kdy je mi celkem zle. Nejhorší to je, když mám hlad. Musím pořád něco jíst, aby to bylo lepší. Jenže na nic nemám chuť, maximálně na rajčata :grinning:
Moc doufám, že tatínek bude v pohodě a bude si moct ještě hodně dlouho užívat vnoučata.
18. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......asi holčička......Laura,Viktorie/Maxim
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010.......chlapeček..........Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........2.9.2010........nevíme...........???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........2.9.2010........nevíme...........Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme..........Julie, Zuzka/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........5.9.2010........nevíme...........???/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........4.9.2010........nevíme...........Laura/???
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme...........???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme...........???/???
bibiska1.........31let.........21.1.2010...........2.10.2010......nevíme..........Alice/Matyáš
helabella........36 let.........1.2.2010

SNAŽILKY:
jessika.............26let ................ 4 snažení / 41DC (poslední cyklus 36 dní)
kackabo..........20 let..................3 snažení / 26DC (poslední cyklus 32 dní)
luciena............30 let..................5 snažení/ 24DC (poslední cyklus 27 dní)
rowennka........20 let................3 snažení / 21DC (poslední cyklus 38 dní)
mmaxicka........28 let.................6 snažení / 21DC (poslední cyklus 25dní)
nathali.............22let..................9 snažení/ 20DC (poslední cyklus 29 dní)
materad..........29 let.................5 snažení / 11DC (poslední cyklus 35 dní)
vecernice........ 30 let............... 6 snažení / 10DC (poslední cyklus 28 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 10DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 5DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 4DC (2. porevizní cyklus 29 dní)

KONTROLY:

ÚNOR:
18. - Bibiska1- první poradna
19. - Katulline - kontrola
19. - Jinjin - první poradna
25. - Laurinka - kontrola na 9,30
25. - Jinjin - NT screening
25. - Orchidie - kontrola
25. - Helabella - první kontrola
26. - Laurinka - NT screening 11,45

BŘEZEN:
1. - Sven - kontrola
3. - Makinečka - kontrola
3. - Avally - odběry + NT screening v 7,30
4. - Daschiki - kontrola + kontrolní cytologie
4. - Didi - kontrola
5. - Maciol - NT screening 10,30 hod + kontrola 17,30hod.
5. - Ashlee - utz + poradna ve 20tt
8.- Zolik - kontrola
9. - Daee - kontrola
9. - Monaberuska - NT screening
16. - Monaberuska - kontrola
17. - Anieanne - UZ + poradna
17. - Bibiska - NT screening 7,40 hod.
18. - Bibiska - 2. kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
22. - Orchidie - UTZ ve 20.tt 10,30 hod.

SRAZÍKY:
27.2. ve 14h Marianský údolí - nejen Brňandy
13.3. veletrh Brno

Holky moje, tak snad už je tabulka v pořádku.
Laurinko promiň, jsem trouba. Ještě jsem Ti radila ať se přeobjednáš a Ty jsi nám pak psala, že už máš nový termín NT a já to stejně nezměnila.
18. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
Jin: I kuchyň jsem ti přiřkla ? No, demence, to říkám :grinning:
18. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
maci: prosímtě, vůbec se neomlouvej, vždyt my jsme tady všechny moc rády, že se o staráš, a přehlídnout se může každý..............takže já spíš děkuju....... :slight_smile:

ty jo holky, já bych spala...........
18. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
Anie kuchyň mi neber, ta je jenom mojééééééééééé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
holky, máme tedka pauzu v práci, tak se jedeme mrknout na nějaké kočárky ............. atd..... :slight_smile:
18. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
holky, ja se pred chvili z pracovniho obeda, a strasne jsem se prejedla, predkrm, hlavni jidlo, zakusek a kafe, a ted sotva funim :grinning:
18. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
holciny, co mate bujnejsi poprsi nebo komu poprsi nahle zbujnelo - jakou znacku podprsenek doporucujete?
Kupujete nekdo pradlo v Marks+Spencer?
Poradte...
18. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: byla jsme s malou venku,

hella- no konečně , mě to ale taky začalo v ten 7tt a to bylo děsný, a ted to jde :slight_smile: beru už druhý den aji vitamíny pro těhu tak si myslím že mi to takoy trošku pomohlo :wink: opravdu jak sem nic neudržela tak sem neměla pro sebe nic, miminko co mi zbylo tak si vzalo..

laurinka- jejda hihi to bych byla pěkně praštěná :grinning: :grinning: na lačno jo??? :grinning: :grinning: to by se mi asi děllao opravdu zle,, nene beru je teprve druhý den, a nevolnosti mám od 7tt víš???? ale vitamínky sem začala až včera první a dneska druhý víš?? :wink: :slight_smile: a jak sme psala ted helle mylsím že mi aji pomohli oni,
u malý když sem je pak začala brát, ona mi je u prvního těhu jak mi bylo horzně zle tak mi je doporučila tyto gravital dr. a určo to bylo lepší, takže ted u druhýho těhu sme si je zas koupila:slight_smile: :wink:

orchi. já nejraději kupuji spodní prádlo v takko :slight_smile: a jsme spokojená, zvětšili s emi taky nějak moc prsa, podle podprsenek sem to poznala, a hlavně mi to pořád opakuje manža :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
autor
manžel už dodělava postylku,jěště bude dělat šuplik.Jěště musime koupit matraci.
18. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
ashlee. krasný pupík, rostete :slight_smile: :wink: tak jeste ma cas :slight_smile:takze suplik stihnete :-d určo :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
18. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
ashlee: on je truhlář?

my byli na ty kočárky, takže jsme objevili parádní obchod u nás, kde mají všechno.............kočárky ,sedačky, židličky, vaničky, oblečení, postýlky, matrace, všechny možné textilie, nádherné deky a povlečení, zavinovačky, prostě vše, i lahvičky a tady ty kravinky, no paráda.............obrovský výběr. nekupovala jsem dneska nic, řekla jsem že počkáme, až budem vědět pohlaví, to nemá smysl.............ale některé věci nádhera..............
a s tím kočárkem pořád nevíme - měli tam jané, ale manžovi se nelíbí, casual tam neměli, tak si musí počkat do toho brna a dívali jsme se na concord, ale s nějakou menší korbičkou, která se nám líbila, s tou velkou je to na mě obr - ale sporták má nic moc, takže zase jsme zůstali u toho stejného...............zatím teda........... :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
laurinka, ale ono moc na pohlaví taky clovek nemuze spolihat :-d kamoska rodila je to ted 4 mesice co porodila, a 3x ji potvrdili holcicku a to byla aji na 3D ultrazvuku :grinning: a víš o se jí narodilo???malý Adámek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a známá to už je teda 5 let je malé michalce, a ta měla opačný problém, řekli jí kluka téměř na sto procent a má malou Michalku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže ono jak rikam vzdy je to 100% pri porodu :slight_smile: :wink: mi kupovali neutralni mala s eneukazala, ale ja vnitren tusila ze je to holcicika,takze nejaky ten ruzovy hadrik se mihnul aji pred porodem :slight_smile: :wink: :slight_smile:
18. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
Monaberusko taky mám jednu takovou kamarádku, která čekala celé těhotenství Tomáška, řekli jí to snad 5x i na dvou genetikách a nakonec se jí narodila Tánička. Nikdo jsme té její sms nevěřili a všichni jsme se hned vydali za ní do porodnice se přesvědčit, že nekecá :grinning: .
18. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
moni: já vím, že takové případy jsou, ale ne ve většině, takže já rozhodně jen neutrální nechci...............nemusí to být jen růžové a modré, ale jsou prostě věci klučičí a věci holčičí...........takže já podle toho, co mi řeknou, nakupovat budu.................

maci: to je dobrý teda, spíš chudina kámoška............ :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
autor
laurinka,manžel je stolař.on děla ve firmě kde vyrabí zarubně a dveře.

už jsem vložila fotky postylky do alba.
18. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
ashle, no teda tvůj manžílek je opravdu moc šikovnej :slight_smile:moc krásná postýlka :wink: :slight_smile: nádherný :wink: :slight_smile:

maci, no me kdyz kamoska jak rodila pred 4 mesici napsal ze maji kloucka, protoze ja pro ni mela nakoupeno vruzovem :grinning: :grinning: tak sem hned s kamoskou taky jela do porodky abych se presvedcila, a dala ji svou ruzovou soupravu co sem ji koupila hihi byl to mazec teda :grinning: :grinning: :grinning: sama ztoho byla dost vypleskla, abych to tak rekla :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
ashlee. no vidíš, manža je šikula, moc pěkná....................a má tři polohy a sundávací bok?
i barva pěkná..............taky chci spíš světlejší.............
18. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem Vás půl hoďky dočítala a postupně zapomněla, co jsem komu chtěla :frowning2:

Jo...pochválit Maci kuchyň......do konce února se vypravím do Oresi tady v Brně a nechám si taky udělat návrh...jsme zvědavá na kolik nám to vyjde....

Bibi: gratulace ke kontrole a srdíčku

Orchi: já mám větší prsa normálně, teď ještě o číslo větší :unamused: a nosím zatím pořád normální podprdu od Triumphu....já potřebuju pevnou podprdu, která mi prsa drží a pěkně podpírá, i mateřskou si plánuju pořídit takovou....
Od M&S mi nesedí, jaksi mi dávají prsa daleko od sebe...ale to je hrozně individuální :slight_smile:

Lauri: holčička to bude...to je jasná věc....
18. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
A holky...Maci a Mona..jsme si představila, co by asi Michal dělal na porodním sále, kdyby na nás místo Matýska vykoukla princezna :grinning: :grinning: :grinning: .
Ale já jsem přesvědčená, že to se nestane...pindíka jsme viděli docela jasně :wink:
18. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
Ahojky daee...........jak ses měla dneska?
a děkuju - no jsem zvědavá, jestli fakt ta holčička, když mi ji tady všichni tipujete, ale taky si myslím.................

holky, co už víte pohlaví - říkáte to okolí??? Já to právě moc říkat nechtěla, abysme právě nedostávali tady ty modré a růžové věci - aby byly neutrální třeba, ale nevím, jestli byysme to vydrželi...........to bych ani sem napsat nemohla, protože mě tady šmíruje jedna závistivá koza......... :grinning: :grinning:
daee: a určitě se to nestane, já si myslím, že to pohlaví se spletou spíš výjimečně, já v okolí třeba nemám nikoho takového............... :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
Lauri: my říkáme pupíku Matýsek, takže to, že to bude kluk vědí všichni... :slight_smile:....Michal to všude rozhlašuje :grinning:
A nějak nám nikdo kromě mojí mamky nic nedává....máme dost neutrálních věcí a pár jsme dokoupili klučičích....

Měla jsem se krásně, škoda, že zítra je předposlední den...vůbec se mi nechce jet zpátky do Brna, do kanceláře...fuj.....
18. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
daee: no já myslela až spíš jak se narodí, tak ti každý něco přinese - a spousta lidí to má nakoupeno už před porodem..............ale to je fuk, to není zase až tak důležité, stejně většinu věcí si člověk vybere sám.......................
a taky máme spoustu neutrálních věcí...............
18. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
Ashlee postýlka je fakt nádherná, ještě jak je nazdobená, tak nemá chybu.

Laurinku taky tipuji na holčičku, je to taková princezna, že by k ní malinkatá princeznička úplně seděla :slight_smile: . Ale já chci taky holčičku....
18. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
autor
rošt u postylky se da dat niž,až bude mimiš větší.
nema stahovaci bok
18. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
daee. to by byla ale prča vi´d :grinning: :grinning: :grinning: hihi kámošky manža taky na to koukal, ale ona si přála holcicku aon kloucka takze on byl rad ze nakonec se spletli :grinning: :grinning:

laurince taky tipuji holčičku :slight_smile:

maci jako první jsme taky chtěla holčičku avšemsem to říkala že chci holčičku :grinning: :grinning: :grinning: a máme jí doma, ted má uplne modrou pusu od lizátka :grinning: :grinning: :grinning:

já bych chtěůa ted je mi to jedno nejka :slight_smile: bud holčička a nebo chlapeček :grinning: :grinning: :grinning:

ashlee- taky máme že se dá rošt sundta na 3 polohy, na mimí, pak na střední a pak uplne dolu :slight_smile:
a nekupovali jsme se stahovacím bokem, nějak sem to neměla za podstatné, a malé je 2 roky pryč a musím říct že bych to stejně ani nevyužila......takže já neppotřebovala stahovací bok..ale každému to sedí jinak... :wink: :slight_smile:
18. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
ahoj holky, jdu vás jen pozdravit...

já bohužel dneska neměla tak fajn den..měšťáci zase nevěděli, co na práci, než buterovat normální lidi..a tak nám odtáhli auto, který sice nestálo těch 5m od křižovatky, ale stálo 4m a rozhodně se tam dalo velmi dobře projíždět...projel by i kamion..takže jsme o 2500 chudší a já fakt naštvaná...ale koupila jsem ěnco Davulkovi...jako kompenzaci...pak Vám ještě napíšu, ale strašně dlouho sjem dočítala a manža chce teď s emnou udělat si pěknej večer, abychom zapomněli na ten dnešek hroznej...tak se mu jdu věnovat,a le pak příjdu..

Bibi - strašně moc gratuluju ke krásné prďolce...je to krása..a krásná fotečka

a holky pupíky jsou exkluzivní...:slight_smile:
18. únor 2010 v 18:47  • Odpověz
Daschinko :frowning2: :frowning2: teda tak to byl opravdu den deb... :angry: :confounded: teda tolik penez, a vynadala si jim aspon??sakra sou pitomci nebo co.... :frowning2: jen utikej se venovat manzilkovi:slight_smile:

já utíkám malou koupat...
18. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
Moni...ne, nevynadali jsme jim, protože hned v úvodu policajtka řekla, že bloková pokuta může být 500-2000...a ptala se manžela,, jestli aprkoval on...a že stál v křižovatce...jestli to souhlasí..viděla jsem, jak mu cukají koutky..byl naštvanej..ale pak jen tak řekl: Asi teda jo...tak nám dala jen 500...jinak bychom to celé i s odtahem mohli taky mít za 4000...tak jsme radši drželi hubu...:frowning2: ale je to neskutečná buzerace :frowning2:

Jo a Maci, prosím, mně napiš ten velkej UTZ v 21 tt 12.4. děkuji :slight_smile:
18. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.