• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Daee: :grinning: seš hodná, děkuju za podporu :slight_smile: Dnes mi moje nejlepší kámoška, co je těhulka už v pokročilém stádiu řekla, že si je snad na beton jistá, že se to u nás povedlo...prej si nemůže pomoct, ale že prostě vypadám jinak....projasněnější nebo jak to říkala. No a je fakt, že ona má na tohle čich. Jedné naší společné kámošce řekla, že jí to určo vyšlo a ta měla negativní test, jenže po týdnu zjistila, že ten test prostě byl jen brzy dělanej a že fakt je těhu. Čímž vůbec neříkám, že teď tomu věřím! Samozřejmě že tohle vůbec není směrodatný, ale je to pěkný. :slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
daschiki tak snad ta kamoska ma pravdu a tehu si moooc ti to prajem :slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:38  •  1 dítě  • Odpověz
nathali: děkuju!! seš moc hodná!!! Však nám všem se to povede a buď brzy nebo později...uvidíme :slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
snad brzi ,jeee to by bol kraaasny darcek na vianoce keby najdeme // ciarky :slight_smile: (ved su aj tak za chvilku) tak to mala kamoska minuly rok
14. říj 2009 ve 20:41  •  1 dítě  • Odpověz
nathali: To jo, to by bylo super!!! Jenže já jsem strašnej žvanílek :grinning: Já nevím, jestli bych to vydržela!!! :grinning:
14. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj holky,
tak k netu jsem se dostala až teď, tak jsem Vás přišla pozdravit.
Daschiki: taky jsem na Tebe móóóc zvědavá, protože já si myslím, že by to mohlo vyjít... Až to nevydržíš a testneš, tak nám dej hned vědět.
Jinak já budu testovat zase zítra, tak jsem zvědavá, jestli se čárky opět objeví, hlavně za jak dlouho a jestli čárky zesílí :slight_smile:
Bude zítra někdo testovat?
14. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
Holky, dobré ránko...já se musím přiznat...já jsem to nevydržela....a testla....a teď nevím...Jsem 12 DPO, dneska šla teplotka ještě výš na 37,4. No.....a po úplně neskutečném zkoumání testu zblízka je tam vidět úplně nepatrnej stín druhé čárky! Ale fakt člověk musí úplně na to vejrat. Tak si říkám, jestli to platí a jestli jsem si to nemohla píš nějak vsugerovat...Ale fakt tam je i do limitu....To mám za to, že testuju brzo :grinning: Já jsem věděla, že mám počkat do pátka nebo do soboty! No, každopádně teď je to 10 minut, tak jsem se šla na něj znovu podívat...A fakt tam je druhá čárka...je teda strašně slabá, takže na fotku to není...Juj...snad zesílí! Daee teď na Tebe myslím, protože vím, žes měla úplně to samé :slight_smile: Kdybych nebyla tak netrpělivej tvor! Kdy sis dělala pak znovu test?
15. říj 2009 v 06:41  • Odpověz
MS = mnestruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //

beruska31.......30 let...........1 snazeni / 39DC
sven.............31 let............. volný průběh pár měsíců/33DC (posl.cyklus 31 dní)
janai85..........24 let............7 snažení / 33DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 31DC (posl.cyklus 28 dní)
vanilkaa.........27 let............1snažení / 29DC (posl. cyklus 28 dní)
daschiki........25 let.............1 snažení/ 27DC (posl.cyklus 29 dní)
didi21...........24let.............1 snažení/25DC (posl.cyklus 28 dní)
pajula...........27 let.............1 snažení / 25DC (posl.cyklus 35 dní)
katulline........23 let.............1 snažení/ 24DC (poslední cyklus - HA
vecernice.......30 let............1 snažení / 22DC (poslední cyklus 26 dní)
luucanka.......23 let.............1 snažení / 20DC (poslední cyklus - HA)
makinecka.....26 let............1 snažení /20DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 20DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 16DC(posl.cyklus 30 dní)
nathali.............21let...........5 snažení/22DC(posl.cyklus 19dní)
luca83..........26 let...........1 snazeni/14DC (posl.cyklus 30 dni)
majdalena.....27 let.............3 snazeni /120DC (posl.cyklus 27dní)
mirucha84.......25 let..........2 snažení/9DC(posl.cyklus 30 dní)
avally.............30 let............3 snažení / 6DC (posl.cyklus 28 dní)
zuzka111.....27let...............6snažení / 5DC (poslední cyklus 31 dní)
ashlee...........24let...........2snažení / 3DC (poslední cyklus 28 dní)
taggy...........22 let...........1snažení/3DC (poslední cyklus 50dní)
maciol...........28 let............2 snažení/ 3DC (posl.cyklus 27dní)
15. říj 2009 v 06:42  • Odpověz
Dobré ráno děvčata :slight_smile:
Teda daschkiki - ty netrpělivko jedna :slight_smile: Teď už kor na to budeš furt myslet a ještě ke všemu se stresovat. Každopádně přeju, ať za pár dní "vykoukáš" čárečku mnohem silnější :slight_smile:
U mě nic nového, špinění už není, občas břicho bolí, tak uvidíme, co z toho vyleze - jestli MS a nebo za 8 měsíců prcek :slight_smile:
15. říj 2009 v 06:53  • Odpověz
A jak je na tom janai85, maxi.smile a vanilkaa? Ty už cyklus taky přetahuji. Tak holky šup šup, jestli už jste testovali, tak dejtě vědět a nebo napište, kdy budete testit.
15. říj 2009 v 06:54  • Odpověz
Sven: Děkuju, já se stresovat nebudu, protože já jsem to vylíčila moc skepticky...Viděl ji tam i můj manža, takže asi tak neviditelná a vsugerovaná není :slight_smile: Každopádně se nechci radovat ještě předčasně, počkám, jestli zesílí a co se bude dít...:slight_smile:
15. říj 2009 v 07:23  • Odpověz
no takjestli jí viděl i manžel, tak tam určo byla, protože chlapi jsou obecně dost barvoslepí :slight_smile:
Bylo by to hezké, kdyby se podařilo na poprvé. :slight_smile:
15. říj 2009 v 07:42  • Odpověz
:slight_smile: já tomu nějak nemůžu uvěřit...je teda pravda, že já neberu HA už dva roky a i problémy se štítnou žlázou a s MS poruchou řeším dávno....léčím se s obojím už minimálně půl roku. Takže jsem moc ráda, že jsem se rozhodla po svatbě před těma 2 roky vysadit a nechat volnej průběh. Nebo spíš jsme praktikovali přerušenou soulož a kdyby se to někdy náhodou nestihlo, tak bychom se už tehdy nezlobili...Takže si myslím, že kdybych tohle všechno neměla od doktorů už srovnaný, tak by se to asi nepovedlo. Samozřejmě myslím teď konkrétně v mém případě, protože obě tyhle záležitosti nepatří zrovna k příznivým těhotenství. Ale jak se říká, nesmím ještě stahovat kalhoty, když je brod daleko...Takže uvidíme, jak se to vyvrbí
15. říj 2009 v 07:48  • Odpověz
daschiki - za pár dní bude jasno. Je dobře, že jsi pod dohledem doktorů - štítná žláza je svinstvo.
Já mažu příští týden na gyndu - byla jsem před 14 dny na kontrole - odebíral moč a stěry a mám nález v obojím. Takže to zas budou nějaký prášky - ach jo. No každopádně to aspoň spojím, když už tam půjdu - pokud to nedostanu, tak aspoň na mě mrkne, kde je zakopaný pes :slight_smile: . Třeba mě to břicho může bolet od toho a MS se taky mohla zpozdit. Ale zatím vydržím a testovat nebudu.
15. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
sven: Tak to na Tebe budu strašně moc myslet!!! Přesně jak říkáš, když se ženě nepřijde na problémy se ŠŽ, bývají z toho postižené děti nebo potraty...Měla jsem obrovský štěstí, že jsem byla nespokojená se svojí doktorkou (poté, co jsem prodělala mononukleózu a vše jsem si v podstatě musela načítat z internetu nebo se ptát jinde) a přešla k jiné. No a ta mi udělala tak neskutečně podrobnou vstupníé prohlídku, že jsem žasla. Je vážně moc dobrá a stačilo jí jen šáhnout na krk a už běžela za sestrou rychle připsat na dormulář do laborky, ať udělají test i na hormony štítné žlázy. Za dva dny přišla smska, že mám hypofunkci a ať k ní dojdu pro žádanku na endokrinologii. Takže jen díky tomu jsem už od května léčená a mám hodnoty stabilní. Určitě to u doktora u Tebe dopadne dobře a aspoň se dozvíš, jak říkáš, kde je zakopaný pes. Třeba je to ale mimísek :wink:
15. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
ahojte holky, to je dneska zse pekne hnusne,co? :frowning2:

Daschili:pokud se ti tam ty // carky objevily, tak to nebude urcite jenom tak :slight_smile: Par dni bych pockala´a testik bych udelala znovu a uvidis, ze ta druha bude jen a jen silit.
Me uz snad tyden trapi celkem neprijemny vytok, nevim, kde jsem k tomu zase prisla, ale snad to bude brzo OK
Holky a jake jsou priznaky, ze mate spatnou stitnou zlazu?
15. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Dashiki: :grinning: :grinning: :grinning: , já jsem to tušila, že nevydržíš - ne nic ve zlým, já jsem úplně stejná :wink:. A dokonce myslím, že jsem byla ještě netrpělivější a testla ještě tak o den dva dřív než ty...a sněhobílo, jen jedna čára. Druhej test jsem dělala až den povynechání MS, bo to byl víkend a prostě jsem neměla možnost jet si pro test (nebo měla, ale to už jsem zvládla vydržet).
To hypnotizování testu je taky strašný, člověk by tu druhou / nejradši vytáhnul očima, aby se ukázala. Ale tak Dashi, jestli byla ta druhá (ať třeba jen duch) v limitu, tak to je super!!! A ještě když ji viděl i manža...to bych viděla hooodně nadějně. Škoda, že nejde vyfotit, že bychom ho tady rentgenovým zrakem objektivně posoudily :sunglasses: .
No nic, teď musíš tak dva dny vydržet a pak testnout znova...ale tak zítra by ti měla myslím přijít MS, tak uvidíme, jestli dorazí.
Moooooc držím palce :wink: :wink:
15. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
Sven: taky budu držet palce, vždyť ty už pěkně přetahuješ, špinit jsi přestala...netestneš vážně? Počkáš až na doktora? Tomu říkám silná vůle :slight_smile:
Jinak včera jsem neyla přes noc doma, takže jsem nenafotila ty těhu testy dohromady, jak jsem slíbila, ale myslím na to, dnes je tam přihodím.
15. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Dobré ráno holky,
tak já dnes taky testla a čárka už tam byla i v limitu, ale pořád celkem slabá. Ale přehlídne ji už asi jen slepej :slight_smile: nevím, jestli to půjde tím našim foťákem nafotit, ale večer to zkusím. Teď jedu do města.
daschiki: z toho něco určitě bude :slight_smile: Snad se přidáme k daee, ať nahoře v té tabulce není tak sama :slight_smile:
15. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
didi21: Taky si myslím, že Daee tam nahoře musí být už smutno samotné :grinning:. Uvidíme. Zítra by měla teoreticky MS přijít. Snad bude čárka zesilovat. To samé přeju i Tobě! Ať pěkne sílí ! :slight_smile:

Jo a ještě dotaz. Kdy myslíte, že je vhodný jít na gyndu? Já jsem totiž na endokrinologii dostala příkaz, že hned jak zjistím těhu, mám se hlásit. Je to důležitý, aby mi zvýšili dávku hormonu. Hlavně teď právě v začátcích je to nejdůležitější, aby se mimčo správně vyvíjelo. Jenže nechci plašit a letět na endokrinologiii, dokud mi to případně nepotvrdí na gyndě...Kdyby se cokoliv stalo, tak nechci ještě plašit.

Katulline: Já mám hypofunkci štítné žlázy autoimunitního typu. To znamená, že moje bílé krvinky si ji chybně označily za vetřelce a snaží se ji zničit. Proto nefunguje správně. Je tam jakoby zánět. Já tomu moc nerozumím. Takhle zjednodušeně jsem si to vytáhla z doktorčina výkladu :grinning:. Já jsem bývala dost unavená a za poslední tři roky jsem přibrala 10kg. I když nevím, jestli to spíš nemám přikládat vysazení HA. Jsem hrozně malinká (159cm), takže jde na mně vidět každý kilo a teď vážím skoro 61kg....:frowning2: No a taky mi strašně padaly vlasy a byla jsem hrozně podrážděná, taková bez energie...Ale to můžou být příznaky mnoha nemocí. Spolehlivě Ti to zjistí jen z krve testama přímo zaměřenýma na hormony ŠŽ. Dokonce se ve zdravotnictví uvažuje, že každá těhule půjde preventivně na testy ŠŽ, aby se předcházelo problémům, když se to zjistí pozdě. Když se na to ale člověk léčí a bere pravidelně hormony, tak funguje jako zdravý. Já mám teď ty hodnoty úplně v normě. Jen chodím každýho půl roku na krev, na UTZ a na konzultaci s Dr.
15. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
didi21 - co to? To jsem úplně přehlídla, když jsem dočítala :grinning: , ty máš taky // a v limitu i takto brzo? To tak to je super!!! (zatím negratuluju, ale taky držím palce)
15. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
ahoj holčiny, přeju všem krásný den. super, jak se tady množí //:slight_smile: tak jen tak dál, a všem držím palce, ať se co nejdřív zadaří :slight_smile:
15. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
vecernice - hlavně se krása, že se holkám možná zadaří na první pokus!!! :slight_smile:
15. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
to jo, moc jim to přeju!!!!
15. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
daschiki - s ohledem na štítnou žlázu bych šla po vynechání MS - zkus počkat třeba den dva kdy ti měla dojít MS, udělej test, zda sílí (nemá cenu dělat každý den - to ztmavnutí čárky pak není patrné, je lepší si nechat den dva odstup) a pak naklusej k doktorovi. Sice tam ještě nic moc neuvidí, ale dutinka by tam měla být stejně jako u daee (nejsem si jistá, kolik dní po termínu MS vlastně k doktorovi šla), ale může ti odebrat krev na hcG a pokud tam nějaké bude (jako že by mělo, když se ti dělají //), tak pak s tím výsledkem naklusej na endokrinologii. On ti určo poradí - nebudeš jediná jeho pacientka se štítkou. Jinak pohledej - určo je tu i téma holčin co mají se šťítkou problémy.

daee - testovat budu až o víkendu. Nežijeme s přítelem pod jednou střechou, vídáme se jen o víkendech, tak chci, aby u toho byl, ať příp. vidí, co mi provedl :grinning: Nedokážu si představit teď testovat a pak mu to buď říkat telefonicky nebo to před ním zamlčovat (zvlášť, kdyby se na to zeptal :slight_smile: ). To raději nechci vědět zatím nic. :slight_smile:. Však už je to jen chvíli do víkendu :slight_smile:
15. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
...no ale možná i Tobě :wink:
holky já vam tohle celkem zavidim, tohle by se mi taky libilo, najit na testu // :slight_smile: Musim pockat do pondelka a uvidime, jestlůi MS dotŕazi a nebo ne.

daschiki:dekuji za vysvetleni :slight_smile:
Ahoj ženy.....
no já z vás mám radost.....
didi, daschiki, ať čárečky sílí, moc vám to přeju.......hned se člověku do toho snažení chce víc, když vidí, jak se ostatním takto brzo daří........
já se dneska objednala na gyndu na 3. listopadu, tak už se těším na pana doktora......to budu mít při délce mých cyklů tak nějak před ovulkou snad, tak uvidíme, co mi řekne.....
15. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
ahoj holky mate skušenosti s malinikovym čajem?prej je dobrej na ovulační hlen.
15. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
anette. slyšela jsem o něm, ale ještě nevyzkoušela....
15. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.