• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
jo ja pochopila ze jste platili 2500 kc, tak 500 to jo, kdyz vam dali nejmensi sumu, ale i tak nastvalo to že??? :confused: :rolling_eyes: :angry: za to jsi mohla něco koupit Davulkovi viď :wink: :slight_smile:
18. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
nene...my platili 2500...ale málem jsme platili 4000...
18. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
Já jsem to teda pochopila, že pokuta byla 500 a odtah 2000, tak teda dohromady těch 2500. Jsou to stejně lumpové, tady v Olomouci si každý stojí, kde se mu zachce a nikdo to neřeší. Včera jak jsem byla na té kuchyni, tak mi vypršel parkovací lístek o 4 minuty a co myslíte? Už stáli jak debilové u auta a čekali. Měli pitomé poznámky, že dochvilnost je nejdůležitější vlastnost řidiče atd. Jenom jsem se usmála a šla jsem k hodinám, hodila tam dvacku a koupila si lístek nový. Pánovi policajtovi jsem ho strčila do ruky a jenom mu řekla, že mám ještě 56 minut k dobru a odjela. Čučeli tam oba jak péra. Kamoška co byla se mnou se strašně smála.
18. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
daschinko no tak to jo:slight_smile:ja to psatne pochopila, to je palka :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

maciol, tedaaaa taky bych se smála, :slight_smile: :grinning: :grinning: jsi jim to teda pěkně nandala :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
Moni to byla taková spontální reakce, že mi to došlo až v autě a taky jsem se tomu smála.
18. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
Holky, ty hormony jsou fakt prča :grinning: Koukáme na zprávy, v reportáži brečelo miminko, no a já když to viděla, začala jsem taky :grinning:
18. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
maci, jo to verim, bych se asi taky trhla smíchy :slight_smile:ale to je dobre :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

ani, je :grinning: :grinning: :grinning: taky jsi cita??ja taky kdzy vidim neco v telce abreci taky me to rozbreci :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
moni - je to přesně, jak píše Maci...2000 odtah, 500 bloková pokuta (a můžeme být rádi, že nám nenapařila 200 - asi proto, že jsme se nehádali). Nejhorší je, že to otáhli z ulice Kopečná (pro Brňandy u lázní na Nových saddech) a otáhli hned jen o blok níž na tržnici Malá Amerika...za tohle (já samozřejmě vím, že i za manipulaci s autem)....ale prostě za tohle 2000?!?!?!?!?!?! Kašlu na výšku, kašlu na angličtinu a na překlady..koupím si odtahový auto a nějakou nevyužitou plochu...a pak prostě jen budu kasírovat, až zase měšťáci budou mít choutky buzerovat...!!!!! Kdybychom zavazeli třeba průjezdu hasičů, nebo tak..tak je to pochopitelný a napařím nám i body...a pokutu jak prase...ale Adam stál úplně v pohodě velkej kus od křižovatky..jen to nebylo těch 5m, ale 4!!!! Tam, kde jsou potřeba, o nich člověk ani neuslyší..ale jakmile se jedná o buzeraci chudých lidí (o čemž naše auto napovídá od prvního poheldu), tak proč si nezahojit komplex a získat pochvalu od šéfíka...Jsem tak vzteklá ! :frowning2: Tenhle měsíc jsme dali za auto 10 000...to není ani jeho prodejní cena teď už...:frowning2:

Pardon holky, ale já to prostě musela ventilovat...2500 je pro nás strašně moc peněz...:frowning2:
18. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
*v závorce v první větě mělo být 2000 Kč místo 200
18. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Daschi úplně chápu, jsou to * jeden vedle druhýho. Když to sleduješ ve zprávách (zavraždění manželé nedávno nebo ta jejich "zásahová" akce na umělecký dílo na mostě) nebo v realitě (buzerujou, jak říkáš, kde není potřeba a kde by měli být, tam je nepotkáš, nebo ještě někde zašitý v křoví i s autem, aby nemuseli makat) a uvědomíš si, že tu bandu platíme, tak je to na poblití. Největší výsměch je ten jejich nápis "pomáhat a chránit". To je prostě totální vrchol arogance. Bohužel s tím nic nenaděláme :o( Já se raděj na zprávy nedívám a holt se jim snažim vyhnout, jak se dá. Bohužel někdy se člověk fakt snaží - jako vy - a * si ho najdou.
Naprosto souhlasím, že je to pakáž jeden vedle druhýho. Já znám pár bejvalech policajtů - slušnejch lidí - kteří to vzdali - s tou bandou nechtěli nakonec mít nic společnýho. A taky znám pár nafoukaných napapaných policajtských *, s teplým místečkem a falešnýma kecama. Čím je člověk chudší a slabší, tím se cítěj jako větší kingové a dělá jim dobře ho srážet. Fuj jim.
My byli loni v Thajsku a tam mají tzv. policejní servis - a fakt - policajt se na Vás usmívá, když Vás upozorňuje, že děláte přestupek a prosí Vás, aby jste to napravili! A mluví tak i s místníma, takže to mám za vzor.

Když jsem si to po sobě přečetla, raději jsem ta sprostá slova zamazala *, přece jen je to veřejně přístupný web a já se nějak rozohnila. Ale můj názor to teda je a stojim si za nim.
18. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
Děkuju Jin za podporu..hned se cítím líp...já opravdu nejsem z těch, co by dělali přestupky a pak jen kydali na policajty...kdyby to byla naše vina, tak to umím uznat a nadala bych Aďovi...ale tohle byla orpavdu buzerace.,..a já jsem teď tak z těch hormonů hotová, že jsme tam seděla, mlčky zírala před sebe, když tam Aďa řešil s tou policajtkou a platil kartou ty pokuty..a normálně jsem skoro brečela...asi to na mně viděli...prostě jsem chudá studentka, co maká od nevidím do nevidím, aby měla aspoň něco slušnýho na žití (i když je to bída), manža sice vydělává, ale kvůli krizi mají o 20% nižší plat..neříkám, že jsme na tom tak, že každý měsíc žereme trávu ...to zas ne...samozřejmě..to bychom si ani děťátko nepořizovali, ale musím přiznat, že nečekaných 5000 jsou pro nás velmi značné výdaje (teď jsem sečetla pokutu a opravu auta za 3500, kterou jsme museli podstoupit před dvěma dny). Já se fakt snažím, všechno poctivě platím a včas...a kdyby opravdu bránil v průjezdu nebo tak, tak ho seřvu a samozřejmě se nebudu vůbec divit. Sama nemám ráda nafoukaný hajzly, co si zaparkujou, kde se jim zlíbí a myslí si, že sežrali moudrost světa. Neparkujeme v zákazech, neděláme nic, co by nedělal každej normální člověk..a holky Brňandy ví, jak je centrum narvaný autama...není šance tam zaparkovat...ideální doba si namastit kapsy...
18. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
no a abych byla úplná, tak ještě 4000 pojistka..taky tenhle měsíc...asi máme nějakou drahou..všichni se diví, že paltíme tolik (nikdy jsme nebourali a auto máme asi 6 let v našem vlastnictví, takže máme i dobrý bonusy)...jenže auto tehdy bylo ještě taŤkovi a on to objednal prostě asi u té nejlepší pojišťovny...

Holky...pardon..už končím...jen Aďa o tom nechce mluvit a já potřebuju svůj vztek a stres někde sdělit...
18. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
Dasch, hlavně se nenervuj. Celý tenhle stát je naprostá pakárna a výsměch všem. Prý demokracie, pch...

Jinak, taky se musím trochu vypovídat. Nedávno jsem tu psala o svojí "kamarádce". Tak jsem se dneska dozvěděla, že je v šestém týdnu. Už teď to miminko hrozně lituju. On dělá za patnáct hrubého, ona vůbec, mají napůjčováno přes půl milionu, jsou na tom tak špatně, že on začal v práci krást... A do toho dítě. Ona ho chce proto, aby nemusela pracovat, on proto, že vidí porodný, mateřskou, úlevy na dani... Oba silní kuřáci, on denně vylitej.. No abych řekla pravdu, stali se z nich takový bílí cikáni.. Já si prostě nemůžu pomoct, na jednu stranu jsem dostala záchvat smíchu, jakože oni a dítě, na druhou stranu je mi toho miminka tak strašně líto... Proč lidi, co by miminku dali veškerou lásku a péči ho mít nemohou, a takový "telata" jako oni ho mají mít... No dneska to zjistili, a co myslíte ? Šli to zapít - oba !, podotýkám...
18. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
Anie - tak to je síla!!!!! Nemám slov...Když si představím jedny známé, co nemohou mít děti a moc po nich toužili...a dali by jim veškerou lásku, péči..vše...je mi z toho smutno
18. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
annie - tak to jen cumim. ale bohuzel svet je takto nekdy nespravedlivy, jen je mi lito tech decek, nebot co z nich muze vyrust pokud maji takove vzory? :frowning2:

jinak daschi - ja bych byla na....a az hruza, a vetsinou, kdyz me neco takto vytoci, tak se mi do oci jeste derou slzy. me naposledy odtahli auto jen co jsem si ho vyzvedla ze servisu, kde jsem zaplatila opravu, a jela do centra zpatky do prace a blbe zaparkovala. no a tech 2500 me hnulo neuveritelne zluci.
pak se vzdycky rozciluju, proc radsi nehlidaj ty hovada, kteri si mysli, ze dopravni predpisy pro ne neplati, delaji mysky, projizdi cervenou, predjizdi pres plne cary .... a ti maji stesti, a kdyz uz, tak se vymluvi na rodinne prislusniky.
coz jste ted mohli taky, potom jsou kratci. kdyz ja sama to nemam rada, to uz radsi priznam, ze jsem holt neco zvorala :frowning2:
tak doufam, ze sis vsechnu smulu vybrala, a ted uz budete mit jen pohodicku :slight_smile:
18. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
Jo, je to neskutečný... Já vím, že to, co teď řeknu, bude hnusný, ale myslím si, že kdyby o miminko přišli, bylo by to lepší... Něvěřím jejích slibům, že kvůli dítěti přestanou pít a kouřit ( oba dvě krabičky denně )...
18. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
anie - tomu bych taky neverila, to by mhli prestat okamzite, a ona si dnes dat jen dzus ... :frowning2:
18. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
Holky, děkuju..hned je mi líp..taky neumím lhát, že to parkoval někdo jiný nebo tak...navíc..to auto je pořád psaný na taťku a nerada bych mu ještě dělala nějaký problémy...měli jsme to už dávno přepsat, ale prostě se to nějak nestihlo..:frowning2: Takže radši jsme to nechali být...

Přidala jsem do albíčka nové věcičky, co jsem pořídila pro mimi...Teda některé není úplně nové (vlastně jen ta bundička..je po kámoščině miminku)...
18. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
Daschiki :frowning2: :frowning2: - to je děc teda...já tě chápu úplně, pro nás by 2500,- takhle nečekaně byl taky dost velký výdaj...taky né že bysme na tom byli nějak extra špatně, ale přece jen jsem bez práce teď a i kdyby ne, ty peníze se vždycky dají použít jinde než na takhle pitomou pokutu...Jediné co můžu říct na obhajobu městských policajtů, tak že jsou i slušní a normálně uvažující, jedním z nich byl kdysi i můj muž :slight_smile: On i jeho parťák byli fakt normální a myslím že něco takového by bylo pod jejich úroveň... Nicméně to ti teď nepomůže, to je mi jasné...tak nejlepší na to nemyslet, a představovat si mimíska, jak se tam dolů asi má :dizzy_face:

Anie - to je fakt nechutné a moc smutné, ale bohužel takových lidí je :cry:

Jinak já jsem po posledních několika téměř probdělých nocích už docela dost unavená, tak to vypadá, že se možná dnes i prospím :slight_smile:
18. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
Luci - děkuju...taky mám kamaráda policajta, kterej je naprosto úžasnej a skvělej a čestnej člověk (musím teda pdootknout, že on je státní). Tady v Brně mám pocit, že měšťákům moc narostl frňák, když jim dali větší pravomoce...se státníma se ještě jakž takž dá domluvit...jen je mi to neskutečně líto..za to mohl mít Davulka cestovní postýlku...a k tomu ještě několik bodyček...no...co budu povídat...

Každopádně..tebe teda takto trápí únava, jo? :slight_smile::wink: No holka holka :slight_smile: ty jsi čím dál podezřelejší :slight_smile: Tak to s napětím budu kontrolovat o víkendu koníka, kdy nám sdělíš radostnou novinu :slight_smile:
18. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
daschiki: jejda, to mě mrzí....................holky, ale takto to bohužel chodí...............a to si představte, co se stalo nám...............platili jsme povinné ručení na autě, pak jsme jednou zapomnělli, ale nevěděli jsme to, pojistku nám zrušili, já jela k našim, naboural mě chlap, obvinil mě, že jsem za to mohla (fakt nemohla, stála jsem, on jel z hlavní, naboural mě, jel rychle, nepřipoutaný, prostě hovado), tak že je to moje vina, my zjistili na druhý den že to povinné ručení nám zrušili - a víte co se stalo? napařili nám 135000,- za opravu auta toho chlapa - takže my dva roky spláceli šest tisíc měsíčně - donedávna, už je to konečně pryč, ale umíte si to představit???? já vím, naše chyba - ta nezaplacená jedna platba, ale žádné upozornění, upomínka, nic nepřišlo a ještě mi dají za vinu tady tu nehodu...........prostě pohodáři ne? a takto jsme to odnesli...............takže taky dobrý.............

anie. tak to je něco teda...............a kolik je té holce roků? a z jaké je rodiny?
a myslím, že kdyby o miminko přišli, nic by to nepomohlo, pořídí si další......................
ale teda neumím si představit, že bych šla zapít svoje těhotenství.............to je fakt na mozek........
18. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
daschiki: tak to mě fakt mrzí, mě by to teda taky strašně naštvalo!!! Ale raději mysli na miminko....když mi není hej, tak si vždy řeknu: stanou se i horší věci !!! Teď už to bohužel nejde vzít zpět, ale tohle je fakt buzerace! Daschi: kde jsi prosím kupovala (objednávala) ty těhu trička a pás? Já si také jedno triko objednala, ale budu ho vracet. Stálo 500 Kč a ten materiál, střih a barva...no hrůza. Je to vytáhané už teď, tak nevím jak by to vypadalo po tom, co bych to vyprala.
Anie: takových dětí mi je fakt líto :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
lauri - to je teda sila. ale taky divna pojistovna, ta moje mi posle slozenku vzdy s velkym predstihem (posilaji zaroven i zelenou kartu), takze si to ohlidam .....
18. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
Lauri - tak to nasere ještě víc...omlouvám se za ten výraz, ale to se jinak nedá...to je hrozný...:frowning2: My platíme pojistku jednou ročně, takže je to pak docela ranec takhle naráz...Tohle je fakt děs! :frowning2: A když pak právě člověk vidí tohle, jak všem těm nafoukaným zbohatlíkům v drahých fárech to projde, potože prostě je radši echaj jet, než aby se za nima honili..nebo je pak ti boháči podmáznou...tak kde to jsme?!?! To tady pravidla platí jen pro ty, co na to nemají, aby podmazávali?!?! Mně se líbilo, co psala Jin o thajských policajtech...tady by to chtělo nějakou reformu jako sůl...ale myslím, že naší zemi asi není pomoci...jsem fakt naštvaná...jako...dobře...v pravidlech je 5m, my stáli 4...ok...vlastně jsme porušili pravidlo...ale 2500 ?!?!?!??! A navíc, je to opravud neskutečná buzerace..když vidím, jak kdejakej ožrala, kterej támhle řídí a málem zabije několik lidí, tak si může poprosit o vrácení papírů a má nějakou směšnou pokuku..a my jsme nikomu nic neudělali, jen jsme prostě stáli o blbej metr blíž křižovatce...a už 2500...kdyby aspoň podle toho ta policie vypadala...a opravdu řešila všechny přestupky stejným metrem..a hlavně se zaměřovala na ty závažné!!! Uáááááááááááá já už zase jedu :grinning::grinning: Pardon, jsem se opět rozvášnila...:slight_smile:
18. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
Didi, pošlu Ti to do IP
18. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
Daschi - no nevím, jestli to fakt není jen z toho, jak jsem teď moc toho nenaspala...ale zase spávám ráno hrozně dlouho, když se vzbudím třeba v 8, tak jsem strašlivě utahaná a ještě klidně i na další dvě hodiny usnu...no já už fakt nevím :grinning: Uvidíme...ale jak říkám, tentokrát by mi fakt ani trošku nevadilo, kdyby to nevyšlo, příští týden čekám, že mi zavolají ze dvou prací, jak dopadl pohovor a kdyby vyšla fakt i práce i to mimčo...no byla bych asi ve zvláštním rozpoložení :grinning:
Ale ty tvoje trička, to je fakt super, úplně jsem nad tím slintala, něco takového chci taky mít, až budu mít pupka...hlavně s těma nožičkama to je nádherné :slight_smile:

Lauri, to je fakt divné, že nepošlou ani upomínku, většinou se přece posílají min. dvě upomínky, než se zruší pojistka ne? To je docela síla, tolik peněz, to jako nevyšetřili pořádně tu nehodu nebo co? :fearful:
18. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
holky, no jo, je to síla..............a vemte si šestku každý měsíc................my na to teda vydělali, museli jsme že, ale jak nám to tahalo nervy, co by se za to každý měsíc dalo koupit...................taky máme už ted jinou pojištovnu, už ani nevím, jaká to byla...............ale nedali nám ani vědět, že nám to zrušili.......přitom my bysme to zaplatili..............prostě hnus...............a je to pravda, byl to boreček v novém mercedesu, my měli tenkrát renault megane coupe, starý chudáček oproti tamtomu, takže policajti prostě dali za pravdu blbečkovi v tom mercedesu....................a my máme tedka taky drahé fáro, jaguára, je k nepřehlédnutí na cestě, ale že by nám něco navíc procházelo, to teda vůbec....................manžu v něm normálně zastavili a když jel dvacet metrů před koncem obce 55, dostal pokutu i body - taky dobrý ne? a ty hovada, co mě předřjíždí ve čtyřicítce v zatáčce, ještě s vypnutýma světlama, tak nic.................to mě ser.
no nic, jdu spát, nechci na to radši vzpomínat, protože mě to vždycky hrozně naštve, hajzlíci jedni................

luciena. já bych neházela policajty do jednoho pytle, vlastně nikoho...........to je jako pojištováci, taky zmetci, ale jsou............ale můj manžel dělá pro pojištovnu taky, ale pro životní a to je super férová firma, pojištují jen lidi a děti, mají výhodné produkty - jenom dva a nej v republice, a lidem říkají férově, co a jak..........prostě super, ne jako ti zmetci z kooperativy, české, atd.............ale to je zase jiné téma...............prostě není člověk v zaměstnání jeden jako druhý jen proto, že to je stejný obor.............

tak dobrou kočky............ :wink:
18. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
Holky, taky jdu spát...dneska to byl náročnej den :slight_smile:...snad zítra vysvitne sluníčko..a nemyslím to jen metaforicky :grinning: Jaro na mě dneska dýchlo..sice to ještě mohlo být bez deště a se sluncem, ale já beru všema deseti každý jeho pokus a nádech...:slight_smile: Dobrou noc dámy a děkuju za podporu...cítím se líp...
18. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Hurá hurá pátek, stráášně se těším, až bude odpoledne a vypadnu z práce :wink: Jinak jsem se dneska ( opět :grinning: ) pozorovala, a jakýs takýs pupík už mám i ráno. Sranda :grinning:
19. únor 2010 v 07:23  • Odpověz
pěkný den holky,

jin:držím pěstičky...ať je kontrola příjemná a vidí krásné a zdravé miminko :grinning:

anie: četla jsem o těch známých ze včerejška ,u takových lidí bych to brala jako trestný čin, bohužel bychse ani nedivila, kdyby ten mrňous skončil v 5 letech v děcáku, ufff, vždycky by jim měl tam někdo nahoře zatřást pořádně palicí

Dasch: moc hezké nakoupené věcičky..tak pokuta to je opravdu a doslova na nasr..ní :angry: .Mám k tobě dotázek...radu...hodím do IP

ashlee: máš šikovného muže, ta postýlka je moc pěkná a tobě zase roste pěkné pupík :grinning:

Prosím holky, které jdou v sobotu na ten srazík a znají terén o podrobnější informace, já jdu na 95% ale nejsem z Brna tak abych vás našla, díky :slight_smile:
19. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.