• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
sven: moc pěkné svatební fotečky, jde vidět, že jste si chtěli ten den užít

jinjin: bylo slyšet jak padá někomu šutřík z dušičky, nepatříl náhodou tobě? :grinning: :grinning: :grinning: Věčila jsem že bude vše OK a gratuluji ke kontrole. Tak ať mimčo hezky roste a maminka se taky trošku šetří :slight_smile: :slight_smile: .
19. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
Holky, u nás byla dopoledne vášnivá debata o jménech:
Moje vysněná a obdivovaná Emička mi pořád neprochází :frowning2: , tak aspoň druhé přáníčko Nelinka mi prošla. Za Emičku ale budu bojovat do poslední chvíle. No a u kluka mi prošel Matěj.

Doplním to do tabulky, jak mi ještě holky dodají nové termíny kontrol.

Pokud máte někdo ještě nějaké změny v tabulce, tak rychle rychle pisejte. Na Večerničku a Monaberusku myslím :slight_smile: .
19. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
Jankabry, pro Tebe to asi musí být těžké číst ty naše příspěvky o rostoucích miminkách, že? Všichni na Tebe moc myslíme a věříme, že i Ty se s náma budeš radovat. Teď se dej hezky do pořádku, užij se všechno pěkné co Tě čeká a za ty tři měsíce šupky dupky na to a uvidíš, že to vyjde. Musí, to špatné už máš vybrané, teď už bude jenom dobře. Jsme rády, že jsi tu s náma a o to víc Ti budeme fandit a držet palečky.
19. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
ahojky holky,
jdu vás jenom pozdravit, dneska jsme celý den někde pryč, za chvilku jedu do města s kámoškou na kafe, zítra jedeme do bazénu, takže pohodička.....................

chci se zeptat - myslíte, že můžu do parní sauny nebo ne?
19. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
Laurinko, mě doktorka napsala na začátku těhu do průkazky, že sauna a solárium je pro těhotné zakázáno. Ale zeptala bych se přímo tam.
19. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
maci. no zakázané to určitě právě není, akorát někteří doktoři to neuznávají, jiní ti řeknou, že v poho. to máš to samé, jako s tím létáním - tvoje dr. ti z nepochopitelných důvodů nenapíše papír do letadla, ostatní v poho............takže uvidíme. není to klasická suchá finská sauna, je to jen pára, ale uvidíme, možná se na to vykašlu, akorát je to fakt dobré - na tobogán nemůžu, do víru taky ne, do sauny taky ne, takže jedině můžu plavat.............. :unamused:
19. únor 2010 v 15:23  • Odpověz
Laurinko, to máš pravdu. Moje doktorka zakazuje úplně nesmyslně všechno.
19. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
Jin - krááááááááááááááááááááásaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Strašně moc gratuluju, i dkyž jssmem upřímně ani nečekala jiné zprávy, takže mě to vůbec nepřekvapilo, ale jsem za Tebe strašně šťastná, že už si klidnější...a věř tomu, že po tom NT budeš ještě víc...já měla pocit, že ráno malinko špiním...a vůbec mě to nerozhodilo, protože teď vím, že miminko je zdravé, tudíž není důvod o něj přijít..samozřejmě vím, že to není úplně pravda, ale prostě mám teď pocit, že už se nemůže nic stát...jsme zdraví, jsme tam, bije nám srdíčko...takže teď už jsem opravdu o moc klidnější !!! :slight_smile:

Takže nám nic nebrání v tom jít koupit kurzííííííík :slight_smile: zajdem tam ve čtvrtek po tom Tvém NT? Jsem doma celej den, tak můžeme klidně vyrazit rovnou, když budeš v Brně...dáme sraz, až s manžou skončíte na NT...a půjdem tam :slight_smile: Co říkáš? :slight_smile:
19. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
Jo a málem bych zapomněla - Sven máte nádherné fotečky!! Opravdu krásná nevěsta budoucí maminka :slight_smile:
19. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
maci. je to fakt těžké, každý to prostě bere jinak. Já samozřejmě do solárka nechodím, a do té sauny jsem myslela jen na pár minutek. ale třeba co se týče opalování, taky ti spousta lidí řekne, že se to v těhu NESMÍ, a mně třeba doktorka řekla, že můžu, pokud mně to nebude nepříjemné. že mimču teplo nevadí, že jsou to nesmysly, které píšou nezasvěcení redaktoři v časopisech a maminy tomu věří - logicky, protože nemají jiné informace. takže je lepší se na vše zeptat i doktorů - a radši víc, protože co doktor, to názor...........je to někdy složité.............

jin - gratulace ke kontrole, taky jsem to u tebe brala tak, že to bude v poho. je důležité myslet pozitivně......
19. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem zpět od Dr. Mimi je v pořádku, měří 4 cm, krásně se hýbalo a odpovídá 11 plus 3, takže je o 3 dny starší než podle MS. No a teď ta horší zpráva, po té chřipce mám nějaký výtok, tak mi Dr. předepsal tablety, které si mám každý večer zavádět...

Jinak dnešní UTZ byla jen taková rychlovka, Dr. bude mimi detailněji zkoumat až na NT...

sven: moc krásné fotečky :slight_smile:

jinjin: moc gratuluji ke skvělým zprávičkám :dizzy_face:
19. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
ahoj avally, tak parádní kontrola, gratulace...........máš fotečku mimča?
já se na to NT už hrozně těším, jdeme přesně za týden................ale to pohlaví si myslím, že nám ještě neřeknou - mám se zeptat? nebo jste čekaly, až jestli se zmíní dr.?
19. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
Holky jsme v háji.... Dneska mi přišel poukaz na dovolenou a teď jsem to pořádně četla. Letenky nám vydají až na letišti v Brně, po předložení dokladů, kontrole zavazadel atd. No a co je nejdůležitější: Nesmíme zapomenout na bla, bla, bla a těhotné do 34.týdne na potvrzení od lékaře, že můžou let absolvovat. Tak jsem volala do té letecké společnosti znovu, tam mi řekli, že to nepotřebují. Ale u odbavení je důležitá cestovní kancelář a proto se musíme řídit jejími pokyny. To snad není možné.
Nemáte někdo nějakou kamarádku gynekoložku, která by mi to napsala. Jde jenom o blbý papír.
19. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
lauri: děkuji, fotečku nemám, dneska ten UTZ byl jen v rychlosti, Dr. mi ho udělal jen pro můj klid po té chřipce, takže jen celkově změřil mimi a zkontroloval srdíčko....na NT jdu za 10 dní, tak tam to bude zkoumat detailněji :wink:
19. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
lauri: až půjdu na ten NT, tak já se Dr. normálně zeptám, jestli tam nevidí co to bude :slight_smile:
19. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
Jéé Avally já na Tebe úplně zapomněla. Hlavně, že je miminko v pořádku.

Laurinko klidně bych se doktora zeptala. Mě se teda u Tomíka ptal, jestli to chci vědět, ale nevím jak je to jinak. Teď už to řeknu, hned jak lehnu na to lůžko, že chci vědět pohlaví.
19. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
Avalko, no tak to veliká gratulace!!!! :slight_smile: To je super! :slight_smile:

Maci, bohužel nikoho takového neznám :frowning2:...doufám, že se Tě svým dotazem nedotknu..ale jsi jinak s tou doktorkou spokojená? Nepřemýšlelas ji změnit? Já myslím, že jinej doktor by ti to napsal a hlavně nedělal se vším takový obstrukce...Ale samozřejmě pokud jsi s ní jinak spokojená, tak chápu, že nechceš...

Lauri - já jsem si počkala, až všechno vyšetřili a tak, aby na mě nebyli protivní, že hned chci vědět pohlaví, když NT je zaměřený na ěnco jinýho...a jakmile už vše prohlídli, tak jsem se zeptala, jestli by šlo poznat pohlaví..a ona zajela mezi nožky a bez jedinýho mrknutí oka řekla: chlapeček....:grinning:
19. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
tak já se taky zkusím zeptat.................

maciol: já taky mám gyndařů, kteří kdyby bylo potřeba, by mi tady to napsali, asi pět..........ale bohužel, trošku zruky..........takže já ti neporadím..............ale zašla bych kamkoliv............a nebo bych neřekla, že jsem těhotná a hotovo............
19. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
maci: děkuji, jj hlavně, že je mimi v pořádku, s tím výtokem je to prý normální takhle po chřipce....

jejda, to jsou komplikace, já bohužel žádnýho známýho Dr. nemám :unamused:. Jestli neseženeš potvrzení, tak jedině, že bys to riskla a tvářila se jako, že těhu nejsi....ale podle mě by to byl moc velký risk, přeci jen co kdyby se pak něco stalo, ale nechci strašit!!!
19. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
Daschiki no právě, že jsem jinak spokojená moc, ta doktorka je prostě po zdravotní stránce skvělá. Akorát je právě až moc opatrná a proto zakazuje snad úplně všechno a to teda nejen mě. Mám ještě dvě těhotné kamarádky, které k ní chodí a taky nemůžou skoro nic.
Chodí k ní i Didi a určitě ji taky bude chválit.

Ale popravdě s tím dovolením letět na dovolenou ně fakt neskutečně štve a to jsem napsala slušně.
19. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
daschi: děkuji :wink:
19. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
No já taky přemýšlím, že to prostě zamlčím. Budu doufat, že nebudu mít žádný velký pupík a pod něco ho schovám, toho se moc nebojím. Ale nevím jak je to na letišti s tím rentgenem, jestli tím jako těhule můžu projít????
19. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
jako já od svého dr. odešla, a to mi nic neuděla, jen jsem šla prostě na lepší...................ale já se ti teda maciol upřímně divím, že k takové s prominutím "krávě" chodíš............ v dnešní době, kdy jsou takové možnosti............
19. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
Laurinko já si ale na péči u ní nemůžu stěžovat, kdyby byl v tomto problém, tak už jsem pryč, to mi věř. Jenom prostě ty její zásady jsou někdy na prd.
19. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
maci: před dvěma lety jsem letěla do Řecka s kamarádkou, která byla ve 2. měsíci, a u kontroly na letišti řekla, že je těhotná a nemusela jít tím rentgenem, jen jí zkontrolovali osobně. Teď už si nepamatuji jestli jim ukazovala potvrzení, ale měla ho sebou....
19. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
Maci..no vidíš, to mě vůbec nenapadlo...ale to by podle mě asi mohlo vadit !!!! :frowning2: Jejda, to se to komplikuje...
19. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
maci: já ti to věřím, jen já prostě nejsem na něco takového zvyklá, aby mě někdo naprosto nesmyslně a bezdůvodně omezoval, jen proto, že on chce................ ale každého věc. doktor není dobrý jen v tom, že tě dobře vyšetří - navíc to ty sama stejně neposoudíš, nejsi doktor...............

a s tím rentgenem jste mě dostaly - to mě vůbec nenapadlo sakriš.................
19. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
Děkuju moc za všechny gratulace, jj, spadl mi kámen ze srdce a teď už snad budu jentaková normální mamina, co se trošku bojí a mooc těší :slight_smile:

Janko: Tobě děkuji dvojnásob. Jak psala Maci, je pro Tebe určitě těžké nás číst a vyrovnávat všechny ty emoce. Myslím, že to chápu, jak se cítíš a moc si vážím Tvého přání a starašně moc se těším, až budeš na mém dnešním místě Ty a budeme Ti gratulovat. Věřím, že to bude už zanedlouho.

Bibi: kdyžtak se můžem pak domluvit, potkat se někde ve městě a jet na sraz s ostatníma spolu nebo v závěsu. Já také poprvé trochu laborovala, kde to přesně je, teď už snad trefím v poho :slight_smile:. Tak během příštího týdne kdyžtak písni. A díky :slight_smile:

Dasch: na cvičení jsem se ptala, prý není důvod necvičit, ale ráda bych počkala do toho NT. Mrknu ještě jestli mají ten úřední čas, tak aby nám to vyšlo, a mohly bychom tam zajít hned v ten čt. Nebo pak v po, v pátek tam myslím nejsou :slight_smile: A též děkuju.

Avally: já čípkuju už 14 dní a prý budu nadále, nějákej zánětek se mě drží zuby nehty. Ale už to alepsoň nevnímám. Ale mimi je v pořádku to je squělé :o) Ta teplota by asi musela být dýl a vyšší...

Lauri - saunu nevím, ale opalovat se těhule už jsem vyiděla. Já bych do toho nešla, ale ani bych neměla strach na slunci být. Prostě bych se záměrně neslunila, ale při koupání nebo na ohřátí po koupání, proč ne.
19. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
Maci: to je mi líto, asi bych se zkusila v té cestovce domluvit... Nebo nestačilo by potrvzení od obvodního? Kdo by to zkoumal? A hlavně - na letišti, když bys řekla - aha, to jsem netušila, že to má být gyno - tak už Tě pustí, tomu věřim.
Dr. bohužel neznám.
19. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
jin: jasně, že se nevyvalím na celý den na pláž, ale při koupání a po něm se určitě sluníčku vyhýbat nebudu, spíš jak budu mokrá, to je nejlepší. a není nic jednoduššího, než přikrýt bříško ručníkem, jak mi psala zolik minule.......takže všeho s mírou...............
19. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.