• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
holky kde jste hledaly nějaké ty kočárky,ségra mi doporučila Jané a X lander,že se mám podívat a já sem toho na netu zatím moc nenašla
20. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Makinečko jdu k doktroru polákovi do Prediko centra, byla jsem tam i u Tomáška, sice se to platí, ale dělá těch testů víc a celkově mi to ve srovnání s kamoškama přijde lepší.
20. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
dashi neboj já myslím že to bude dobré,mě je někdy taky ještě špatně ale jen chvilku a já si taky někdy neuvědomím co jím a co dělám ,pořád mi to ještě nějak nedochází.
minule sem vyletěla schody k dr a ta my nadala že mám moc vysokej tlak a pak sem doma dostala od manžela že nesmím lítat tak jak sem zvyklá že na sebe musím dávat pozor,ale já si to někdy ještě neuvědomím :sweat_smile:
20. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
Daschiki a co tipuješ u mě? Mám jednu kamošku, která mi snad dva dny po početí říkala, že jsem těhotná, že to ze mě úplně sálá. U Tomíka mi od začátku tipovala kluka a teď zase holčičku, tak jsme zvědavá jestli jí to vyjde.
20. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
Jo a Mona se mě myslím ptala, kolik jsem dala za ty trička a pás...za každý asi kolem 350 Kč
20. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
fuj tam má být MI :sweat_smile:
20. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
Makinečko a můžu se zeptat odkud jsi? Že jsi byla tady v Olomouci?
20. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
jasně jsem z Přerova,ale bydlela jsem celou dobu v Olomouci,přestěhovala jsem se sem kvůli manželovi asi před čtyřmi lety a celou rodinu mám v Olomouci,tak přemýšlím že budu asi rodit tam,pokud to půjde
20. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Moni nevím jestli to má Daschiki odtud, ale tady mají dobré ceny. Včera jsem to projížděla a taky něco vybírala.
http://www.originalnitehotenskamoda.cz/cz/home
20. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
Maki promiň, teď mi došlo, že už jsem se Tě na to ptala, když čtu ten Přerov.
20. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
Laurinko ta Kofola je dobrá, ale trocha Ti nemůže uškodit.

Na oběd dneska dělám pečené maso, zelí, knedlík. Sice to není moc zdravé, ale nevadí.
20. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
Maci - jojo, přesně z té stránky to mám :slight_smile:

Jinak u Tebe si nejsem jistá..jdu ještě mrknout na Tvůj profil na Facebook...

Noooo....nejprve jsem přemýšlela nad druhým chlapečkem...ale asi se spíš přikláním k holčičce :slight_smile: Ale abych řekla pravdu, u ostatních holek to na mě skočilo prostě hned...a teď u Tebe si nejsem moc jistá...konečný tip je ale holčička :slight_smile:
20. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
Daschiki já bych strašně chtěla holčičku, protože už mám Tomíka. Ale je pravda, že takový ten vnitřní pocit mám na kluka. Prostě si myslím, že nemůžu mít tolik štěstí, abych měla páreček. Peťa mi ale říkal, že to nevadí, prý to zkusíme kdyžtak do třetice, ale do toho už teda asi nejdu. Hlavní je samozřejmě zdravé miminko, ať je to co je to.
20. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
Dobré ráno holky moje :slight_smile:

Lauri a Dasch : Já jsem asi v tomhle špatná těhule, ale nějak to, co smím a nesmím, neřeším... Cca dvakrát týdně si dám trojku coly, minulý týden jsem měla kuřecí plátek s nivou... Prostě si myslím, že když se tím necpete od rána do večera, tak se to čas od času nepotento..
Maki: X Lander super, ale myslím, že byste měli stejný problém jako my - na zimu bude prcek ještě v hluboké korbě, a s fusakem nemáš šanci ho tam nacpat.. Délka korby 76 cm, půlroční mimi cca 70 cm, tak ti na fusak a nějaký prostor pro prcka zbývá 6 cenťáků... A co když bude mít prcek víc ?

Holky, chci se vás zeptat - připadáte si jako mámy ? Manža mi pořád říká, jaký je to super pocit být táta, ale já si žádnou změnu neuvědomuju... Jako máma si absolutně nepřipadám.. Nejsem divná ?
20. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Maci - já se Ti vůbec nedivím...já se teď jen velice těžce smiřuju s faktem, že čekáme chlapečka...samozřejmě jsem šťastná, že čekám miminko a že je zdravé...já jsem po té holčičce ale asi toužila víc, než jsem si myslela a připouštěla...teď jen lítostivě v obchodech sleduju ty regály s holčičíma věcičkama...asi taky budu pochybovat, že bych měla tolik štěstí a měla podruhé holčičku...na druhou stranu, kombinace holka-kluk není tak vzácná :slight_smile:, takže proč by ne? Proč bychom nemohly mít holku a kluka? A věřím tomu, že nakonec to každé mamince bude jedno, protože nejdůležitější je, že tyděti vůbec budeme mít a že budou zdravé...
20. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Anie - nejsi divná :grinning:...myslím, že ten největší pocit "maminkovství" přijde, až začne prcek kopat...do té doby máš pocit, že bříško je spíš špek...a sice máme fotečky z UTZ, ale člověku prostě nějak nedochází, že je to opravdu jeho dítě...myslím, že až bude bříško větší a mimi se tam začne vrtět, asi to člověku docvakne víc...A mně taky docvaklo víc, že jsem těhotná právě v momentě, kdy jsem zjistila, že je to chlapeček...
20. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
anie,no s tím kočárkem si to právě musíme pořádně rozmyslet,moje mamka mi říká že budu mít velký dítě,nevím proč,ale i ségra mi to řekla nezávisle na ní :confused:
jinak já si to těhu taky zatím neuvědomuju,břicho malý,nic mi není a manžel mi nadal že se mám začít chovat jak nastávající matka né jak puberťák,občas mi trošku haraší jak malému děcku :slight_smile:
20. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
a stím pohlavím,mě je to celkem jedno co to bude,i když jednu holčičku bych chtěla,vnitřní pocit sem měla na chlapečka,ale zatím je to holčička,ale pořád si myslím že té naší holčičce ten camprlík ještě doroste a ve finále to bude kluk a nebo se mýlím to se ještě uvidí
20. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
ahojky makinečko, jéééééééééé jak se máš, dlouho jsi tu enbyla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a jak těhulkuješ?????já nestíhám dočítat ted kynou mi knedle :grinning: :grinning: :grinning:

laurinka, zeptej se dr. já nemohla se koupat celý těhu...... :unamused:
20. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
autor
ahoj holky,
ja mam taky koupeny těhotensky pas z teto stranky,http://www.originalnitehotenskamoda.cz/cz/home.
20. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
ahoj moni,mám se fajn akorát se mi zdá že začínám moc papat a bude ze mě otesánek,až se vrátí manžel tak vyfotíme bříško jestli je už větší a jak se máš ty,doufám že už je tatínkovi lépe a tobě taky
20. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
anie. divná rozhodně nejsi, já si taky zatím jako mamina nepřipadám.......a taky to jídlo nehrotím....včra jsem měla k obědu smažák a hermelín smažený, prostě to člověk nesmí řešit, tu kofču jsem vypila celou, zase tak přecitlivělá nejsem.........................totéž vepřo-knedlo-zelo - to je pro mě teda normální jídlo, rozhodně ho nepovažuju za nezdravé...................takže klídek, jsem stejná....................

musím jít vařit, asi nějaké masko s těstovinama................

mona: a proč si se nemohla koupat, trpěla jsi ně nějaké infekce? mně nic není, a nikdy nebylo, takže do toho bazénu jedu - že bych ted volala doktorce a ptala se, jestli můžu, tak taková pošahaná těhule fakt nejsem..................co by se mi asi taky stalo...............
20. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Lauri, jasně že jeď. Kámoška se v bazénu šplouchala ještě čtrnáct dní před porodem, druhá dokonce v den porodu - dopo se koupala, a odpolko jeli.

Jinak já vůbec netuším, co uvařit k obědu... Nejhorší je, že tady zase nic není :grinning:
20. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
anie,m nejsi divná :grinning: právě já si myslím že je to dobře, já nivu miluju a taky sem si jí dala :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: tělo je zvyklí moje na toto a nevidím důvod proč si to nedat jednou za čas, když by jsi nejedla co nesmí těhule :grinning: :grinning: hihi tak mě přijde že se člověk ani nenají

já ted delam kačenu s knedlíkama a se zelím a dám si toho kupu pač to miluju :grinning: :grinning: :grinning:

lauri, já se normálně koupala právě.... :pensive: :confused: a pak najednou jsme začala špinit a tak..taks em voalla dr a dostala jsem nějakou infekci právě z bazénu a to jsem byla nějak okolo 4 měsíce...no a do konce sem měla utrum, pač sem háklá na to :frowning2: :pensive: a dost mě to štavalo pač jsme byli na dovče a já jen na všecky koukala jak se koupou a já nic děsný...jinak když je vše oukej můžeš se koupat :grinning: :grinning: ale vím že ted pri druhym tehu nesmim, to mi ajsne doktroka zdůraznila, :unamused: :wink: ale co mě to neva, to vydržím :grinning: :grinning: :grinning: no problemo není problém 9 měsíců, aspon pro me teda :grinning: :grinning: :grinning:

makinečka, jéééééééééé já už s eteda těším na pupíček, :wink: :slight_smile: tatínek čekáme, čekáme, čekáme......... :pensive: :pensive: :pensive: a uvidíme.....mě už je celkem líp už 4 den nebliju takže paráda, aspon neco :grinning: :slight_smile: :wink: a jinak já ted nejak nejedla prave, kvuli tomu bliti, ale ted uz se tesim na kacenku se zelickem sladkým, já miluju sladky zeli....mnam
20. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
tak fotky jsou tam
já dnes vařím hustou slepičí polévku a zítra uzený se slovenskýma kyselýma bramborama takže taky nic dietního,ale já jím co mi chutná
20. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
maki, jeeeee no brisko zacina krasne pukat :slight_smile: za chvilku taky budu vkladat pupik :grinning: ale az se najim jojo jím taky to co mi chutna :slight_smile: :slight_smile: :wink:
20. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
tak holky, mám vloženej, pupík :slight_smile: jesi chcete muzete mrknout :slight_smile:
20. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
jéééééééé to je pupendo teda,to už na tobě musí být pěkně vidět :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
Wow, moni, kolik že těch sourozenců Markétka bude mít ? :grinning:
20. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
maki, jojo, aj doktorka se smála že sem jim povyrostla :grinning: :grinning: :grinning: ona říkala že je to vpořádku,ja byla ztoho totiz dost vyplasena, ale ona mi to vysvetlila, u druhyho mimi u vetsina maminek roste bříško dříve a mají je větší, já u malý měla ve 3 měsíci bříško ated sem měla už ve 2 měsíci, :grinning: :grinning: ale těhu kalhoty už nosím, už nedopnu kalsický, ale je to aji hodně proto že mám dole dělohu, mám jí nízko, už u malý jsem ji měla nízko...dvojčata bych nedala:frowning2: asi tak......maminka moje je měla tak sem se trochu bála abych je neměla taky měla dole dělohu, ale ve 4 mesici potratila a už nemohla mít děti ale už měla nás tak ji to nevadilo :grinning: :grinning: :grinning: ale na delohu by to bylo moc...nojo musela sem prostě něco zdědit :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.