• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Tý jo, holky, jsem se vtipně dala do velkýho úklidu, mám v pračce už druhou várku prádla, nádobí se odmáčí v dřezu, vyklidila jsem ledničku, aby odmrzla a zároveň jsem ji umyla. Ještě mě čeká převlíknout postel, uvařit, doumýt to nádobí, prach, vyluxovat a vytřít... A nějak to nezvládám, jsem u tý ledničky a začaly mě opouštět síly... Postele, prach a podlahy asi nechám na odpoledne nebo na zítra... Tak yse tak rychle unavíte ?
20. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
anie--hihi mi pripominas me :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já dostanu naval uklidovyho pobláznění :grinning: :grinning: a začnu a pak něco udělám, ale pak už s emi nechce :grinning: :grinning: :grinning: ale dneska sem teda vytřela celej barák záchod a koupelnu sem umyla, kuchyn ta je cista ale máme myčku takže neodmáčím, ona to udělá za mě :grinning: :grinning: :grinning: a uvařila oběd a ted???bych nejradsi spala az do vecera.aůle cekam az se mala vzbudi a jedeme za tatínkem, ptal se na malou moc se na ni tesi..
20. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj holky, moc vás zdravím. Moje sestřenice je teď na porodním sále. V 11 její mažel, že je tam od desiti a pokud se nic do jedenácti nic nestane, tak prej něco...Nevím co, on taky nevěděl A od té doby nic. Tak snad budou holky v pořádku. Přenášela pět dní.

Jo, MS pořád nikde.
20. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
jess a předtím si měla cykly pravidelný???není to nějaký divný že pořád nic??třeba jsi měla ovulku později a zadařilo se a test ukáže později //
20. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
Pravidelný, 35 dní plus mínus den. Teď mám zpoždění vlastně už 8 dní. Ale kromě nažloutlého výtoku, který občas mívám a toho pocení, které je teda teď už lepší nic - žádné bolesti prsou, nejsou ani žillkované, ani zvětšené... Spíš si říkám, jestli se o pravidelnost cyklu do teď nestaraly ještě pozůstatky HA a teď se teprve ukázalo, jak jsem celá rozhozená. Na // nemyslím vůbec, jen bych zase byla zklamaná.

Holky, moc se omlouvám, že tu moc nereaguju na vaše příspěvky. Ono je to docela psychicky náročné. Já se chci dát tak trochu dohromady, tak to tu většinou jen jedno denně prolétnu. Řešíte témata, které jsou mi na hony vzdálená, nemám k tomu moc co říct. :sweat_smile: Ale moc si vážím vaší podpory a mám vás ráda. Pokud se tu třeba nějakou dobu neobjevím, tak mě z tabulky nemažte. Já vás čtu a jsem tu s vámi i tak:wink:
20. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
moni: tak to je blbý....................no já vím, že bývají i těhu plavání, takže snad nic nechytím................ale mně to nikdy nic nedělalo, tak budu věřit, že to i ted bude pohoda................

já teda vařila vepřové kousky na žampionech s těstovinama a omáčkou, dobrota, takže trávíme a za chvilku vyrážíme............. :slight_smile:
20. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
ahojky holky tak sem tamtu fotku smázla moc s emi nelíbila a hodila muj pupík novej, ted sem ho vyblejskla, tak ted spíš koiukneet .-) :wink: :slight_smile:

laurinka, jojo taky me to nastvalo, ale to se stane. to se neda nic delat, :wink: :slight_smile:

jess, je tak sestřenici držím pesticky, tak dej vedet jak to probiha :slight_smile: to byl mazec kdyz moje segra rodila prvni to sem byla jeste ve skole kazdej se me ten den ptal a ja ze zacal rodit asi kolem 10 hodiny rano no jela sem domu segra porad nic rano hend holky tak co s eji narodilo, aja ze jeste rodi chudak, rodila totiz dva dny....
20. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
holky, tak jsme doma z bazénu, parádička to byla....................ted jdeme dělat palačinky, malý má na ně chut.......a odpočívat............
20. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
ahojky holky, já ted dorazila od ttaínka :slight_smile:už měl konečně ráno kakao, a k obědu polívku jeho první jídlo po 2 měsících :slight_smile:tak mám ztoho radost :slight_smile:

jinak jsem ted snedla jogurt a tyčinku pribinacka, a ted sem si dala nanuk aodpocivam boli me trosku bricho v podbrisku jak od rana sem na nohach,.. :confounded:

laurinka takže jdeme odpočívat spolu, jo a jak budeš mít ty palačinky hejkni sem, taky si dám :grinning: :grinning: doufám že nebudeš lakomá a dáš mi jednu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
Tak Leonka je na světě, obě jsou v pořádku. Právě zapíjíme :wink:
20. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
jess, jééééééééé gratuluji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: taková krásná zpráva, mám hroznou radost a co jak to probíhalo???dobry a holky sli teda malá šla normální cestou????povídej šup :slight_smile:
20. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
Jess, taky gratuluji sestřence k Leonce, hlavně, že jsou holky v pořádku. Ono se stejně na to špatné rychle zapomíná, že Moni?
Moni z Tebe mám taky radost, teda spíš z Tvého tatínka, to se moc dobře čte takové pěkné zprávičky.
20. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
maciolko- jojo máš pravdu letí to tak strašně rychle viď????máme stejně starý děti tak to máme úplně nastejno skoro viď :grinning: :grinning: :grinning:
maciolko ty jsi vlastne rikala ze jsi byla na cisari vid???nebo si to pletu????ale mám těhu debilitu a pořád zapomínám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
moc děkuji, mám ztoho taky strašně velkou radost, jak bude doma tak to bude zas lepší, ted cekame na úterý :slight_smile: :wink: ale to bude dobrý určitě ano :slight_smile: :wink:
20. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
Jess - tak velká gratulace sestřence a jejich Leonce!! Krásná zprávička...

Holky, já dneska poprvé za těhotenství objímala záchodovou mísu..pořád se mě nechce pustit migréna a nevím, co dělat..dost na to trpím a bez Sumigry jsem to nikdy nemohla rozchodit..tak je to pro mě teď fakt děs :frowning2: Asi si jdu zase lehnout

Moni - mám velkou radost z tvého tatínka...to je dobré znamení
20. únor 2010 v 19:04  • Odpověz
daschki, děkuji, taky to beru jako dobré znamení :slight_smile:

hgolky moje setra má synka 3 roky, a dostal neštovice:frowning2: má aji malou tý josu 4 měsíce má strach aby je nedostala, ale tomášek má uplne katastrofální průběh chudinka :pensive: :confounded: horečky 40, průjem jak blázen, navíc nechce pít ani moc jíst, osypanej uplne vsude aji ve venitr chudinka :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
Lauri: Taky jsme měli palačinky, ale malýmu asi moc nechutnalo, snědla jsem jednu a půl, pak záklopka a teď sedím a rozdýchávám návaly...
Moni: Tak to je super zpráva, jen tak dál :wink:
Jess: Gratulace k malé slečně :slight_smile:
20. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
anie, jsme dvě já si dala zmrzku, a rozdýchávám taky.......udělám si těhu čaj, uklidní snad žaludek...
20. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
Moni měla jsem císař. Dva dny porod vyvolávali a protože malému selhávaly ozvy, jelo se na akutní císař.
20. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
maciolko, aha a jak to budeš mít ted teda??nerikala DR.???
20. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
Holky, vyřídím, děkujeme za celou rodinu. Nakonec to šlo všechno přirozeně, jen si dávala na čas. Teda, já tak záááávidím. :wink:
20. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
jess. to je krásný :slight_smile: :wink: to přijde jak dlouho máš zpožděni uz dlouho ne???
20. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme..............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme..............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme..............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ...........Eliška?/nevíme
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......asi holčička............Laura,Viktorie/Maxim
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010.......chlapeček..................Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........2.9.2010........nevíme....................???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........2.9.2010........nevíme..................Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Laura/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........5.9.2010........nevíme.................???/Michal
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme..................???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme................Nelinka/Matýsek
bibiska1.........31let.........21.1.2010...........2.10.2010......nevíme................Alice/Matyáš
helabella........36 let.........1.2.2010

SNAŽILKY:
jessika.............26let ................ 4 snažení / 44DC (poslední cyklus 36 dní)
kackabo..........20 let..................3 snažení / 29DC (poslední cyklus 32 dní)
luciena............30 let..................5 snažení/ 28DC (poslední cyklus 27 dní)
rowennka........20 let................3 snažení / 24DC (poslední cyklus 38 dní)
mmaxicka........28 let.................6 snažení / 24DC (poslední cyklus 25dní)
nathali.............22let..................9 snažení/ 23DC (poslední cyklus 29 dní)
materad..........29 let.................5 snažení / 14DC (poslední cyklus 35 dní)
vecernice........ 31 let............... 6 snažení / 13DC (poslední cyklus 28 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 13DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 8DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 7DC (2. porevizní cyklus 29 dní)

KONTROLY:

ÚNOR:
25. - Laurinka - kontrola na 9,30
25. - Jinjin - NT screening
25. - Orchidie - kontrola
25. - Helabella - první kontrola
26. - Laurinka - NT screening 11,45

BŘEZEN:
1. - Sven - kontrola
3. - Makinečka - kontrola
3. - Avally - odběry + NT screening v 7,30
4. - Daschiki - kontrola + kontrolní cytologie
4. - Didi - kontrola
5. - Maciol - NT screening 10,30 hod + kontrola 17,30hod.
5. - Ashlee - utz + poradna ve 20tt
8.- Zolik - kontrola
9. - Daee - kontrola
9. - Monaberuska - NT screening
16. - Monaberuska - kontrola
17. - Anieanne - UZ + poradna
17. - Bibiska - NT screening 7,40 hod.
18. - Bibiska - 2. kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola
12. - Daschiki - UTZ ve 21.tt
22. - Orchidie - UTZ ve 20.tt 10,30 hod.

SRAZÍKY:
27.2. ve 14h Marianský údolí - nejen Brňandy
13.3. veletrh Brno

Pěknou neděli všem.
21. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
Moni doktroka mi říkala, že s největší pravděpodobností bude císař i teď, protože mám špatně srostlou jizvu. Ale je to ještě hodně daleko a všechno se může změnit.
21. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
dobré nedělní ráno,
tady krásně svítí sluníčko,konečně se hlásí jaro :dizzy_face:
holky taky se vám zdá že ten čas rychle letí a brzo se tu začne rodit,začne pěkně dae a už to pojede,mezi tím se přidají další těhulky ze spodu tabulky a bude se tu pořád něco dít :dizzy_face:
21. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
Dobré ránko holky,

to sluníčko působí tak pozitivně...mám chuť vyrazit někam na vycházku...

Maki - to máš pravdu..za chvilku se tu začnou rodit první miminka...orpavdu to strašně letí :slight_smile:
21. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
Dobré ráno,

to sluníčko vám opravdu závidím. Tady u nás po něm ani stopy, obloha docela do šediva..
21. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
hezké ranko holky :slight_smile:
tady máme taky nádherné sluníčko, odpoledne až se malá vyspí jí sbalím a jdeme na krásnou procházku už se moc těším teda :slight_smile:

maki, to máš pravdu :slight_smile: :wink:

maci- jojo vlaszně jsme se otom už bavili vid :grinning: :grinning:

ani- tak já ti kousek sluníčka pošlu :grinning: :slight_smile: :wink:
21. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahojky holky,
dneska je u nás krásně sluníčko, jupí..................
ty naše palačinky byly super, mně je z nich normálně blbě, když je mám s marmeládou nebo s tvarohem, ale ted jsem to vymyslela - s nutelou, zmrzlinou, šlehačkou a posypané kakaem a úúúúúúžasné............
já až ted vstávala, a parádička, zdálo se mi o dovolené, už se na ni asi hodně těším.......a pak i o mimušku, jak jsme ho měli maličké doma............ :grinning:
21. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
Moni: Ještě nedorazilo... Tak ale přeci jen je to dálka, tak ještě chvíli počkám.

Jinak se vám musím svěřit s novinkama o "kamarádčině" těhotenství.
Čeká to s bratrancem mého manži ( matky jsou sestry ). No, a jeho máma mojí tchýni mimo jiné minulý týden řekla, že je blbá, když jsem teprve ve dvanáctém týdnu a ona už koupila dupačky. No a včera jí volala, že sehnala skvělej přebalovák, že ho v pondělí půjdou koupit ( Šárka v šestém, ještě ani nemají na UZ srdíčko ) :grinning: No neuvěřitelně mě to pobavilo. Jo, a už mají hromadu oblečků a vybraný kočárek. Ale my nemůžeme, to jsme blbí :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Anie - tomu se člověk opravdu musí jen smát :grinning::grinning::grinning: Lidi jsou fakt magoři...
21. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.