• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Jo jinak holky přihodila jsem do albíčka nějaké věci...něco málo jsem vyhrála na aukru a ještě dostala od kamarádky...ale těším se, až konečně vyrazím na pořádné nákupy...:slight_smile:
21. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
ani- no tak teda rozesmála jsi mě hihi :grinning: :grinning: :grinning: to je mazec, já se držím nějak si říkám po 3 měsíci hihi a tady ta nakupuje ani ještě neví jesi je skoro vtom hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sranda no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tyjo ase svým bratrancem jo??mazec...............

dachinko, teda no nádherný kousky, :slight_smile: :wink: na aukru jsi vyhrála juuuu , nádherný, :slight_smile: :slight_smile: :wink:
21. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
anie: na takové blbky se fakt povznést a vysmát se jim...................já měla takovou vadnou kámošku, ale jí od začátku těhotenství natolik hráblo, že už se s ní nejde bavit - ale byly to podobné kecy......... :grinning: :grinning: :grinning: ona mohla všechno - jediná těhotná na světě - a ostatní nic.....................

daschiki: jdu ti okouknout albíko........
21. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
holky tak ja se ted rozhodla, malá mela tento set kuk
http://www.rali.cz/show_img.php?img=zbozi_img/003169.jpg

ale ted sem koukala že mantinel je už takový dost , poto no..takže jsem dneska manžovi řekla že toto dáme pryč a že koupíme nový...čekala jsme teda něco jinýáho aon...
já to věděl že to takhle dopadne prej hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže paráda to vyperu hodím na mimáč a později koupím teda novej celej set :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Já zatím jen tak oťukávám aukro...a kupuju oblečky, co se mi líbí...ale manža říkal, že z březnové výlaty uděláme nálet na obchody :grinning:, takže to přijdou na řadu právě takové věcičky, jakou jsou ty peřinky a věci do postýlky...atd :slight_smile: a samozřejmě taky nové oblečky....už se strašně těším :slight_smile: A musím se přiznat, že je pro mě o dost jednodušší teď vybírat, když víme, jaké bude pohlaví...I když se dá občas nakupovat v barvách neutrálních - bílá i ta modrá (kterou já mimochodem miluju), prostě je spousta věcí vyloženě klučičích nebo vyloženě holčičích...já právě obdivuju holky, co si nenecháte říct pohlaví, protože já bych si moc nevěděla rady s nákupem oblečků...
21. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
daschki, jojo no mi to u malý chtěli vedet, ale neukazala takze necgtene prekvapko, a musim uznat že s těma nakupama to bylo krušny :frowning2: :frowning2: :unamused: hlavně jakej set do postýlky, jaký kočár a tak, vše jsme měli neutralni postylku cestovni a tak, proste jak jsme nevedeli hihi tak jsme se snazili nejvic oranzova
21. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Moni: Ne se svým bratrancem, s bratrancem mého manžela :grinning:

Jinak vás obdivuju, že máte z aukra a mimibazaru takový krásný věcičky, já tam na nic kloudnýho nemůžu přijít..
21. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
ani, já jen mmb :grinning: :grinning: :grinning: a ten set jak sem posialal odkaz ten nemam z mimace :grinning: :grinning: :grinning: ten jsme s manzou kupovali pře internetový klasický obchod :slight_smile: :wink:
ale jsou tam krásný věcičky, malou oblíkám z mimáče hodně hihi :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
Anie - já nad tím taky vždycky strávím hrozně moc času, protože se snažím vybírat věci, co jsou buď nové, nebo třeba jen málo nošené a bez vad...Samozřejmě taky koukám na cenu...a hodně z těch věciček, co mám v albíku, je i značkových...takže to dá docela fušku najít opravdu něco pěkného...ale mě to hrozně baví...když Ti pak dojde balíček a ty vidíš, že ty věcičky jsou opravdu krásné, nepoškozené a jako nové, jsou skoro za pusu a ještě je to třeba Next nebo Disney...mám z toho strašně velkou radost. Mimuško z toho vyroste klidně i za týden, takže co se týče oblečků, nechci nakoupit za tisíce a pak zjistit, že do něčeho už se nevleze a měl to na sobě jednou a stálo to nehorázný prachy. V Brně je bohužel všechno strašně drahý...asi potvrdí všechny Brňandy, takže pro mě je to aukro takovým přijatelným prostředkem...nebo celkově nákup přes internet...:slight_smile:
21. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
dachki, jojo dá to chvilku času než vybereš, ale taky koukám, aby bud nove byli a nebo min nošené :grinning: :grinning: a musím říct že jako ty věci josu krásné....a já teda z těhlech obchodu jako je MMB tak kupuji jen značkové.... :grinning: :grinning: protože josu jak píšeš za pusu :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a mě přijde že v Brně to máte levný práve :grinning: :grinning: proto tam aji jezdíme, tady v Jihlavě je to ale dražší teda...... :unamused: :unamused: :frowning2:
21. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Moni - fakt? No, jako když narazíš na nějaký akce nebo slevy, tak jo...ale třeba ty lacláčky NEXT, co mám v albíčku, bych koupila tak za 400-500...a takhle je mám za 75 Kč + poštovné 50 Kč...A jsou jako nové...Já si myslím, že hodně maminek to dneska řeší přes aukro nebo mimibazar...Jako my :slight_smile:
Já jsme byla právěže ve městě (Olympia, Vaňkovka...) teď v pátek a spíš jsme se opravdu hrozila...dupačky pod 150 Kč jsem rozhodně nenašla...a kdejaká mikinka už stála 400 Kč...Ale je možný, že v Jihlavě je to ještě horší
21. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
Holky, já se v tom mimibazaru nějak ale nevyznám...poradíte mi? Vždycky to, co se Vám líbí,t ak tam pak je "Odpovědět na inzerát". Takže když na to odpovíte, automaticky to znamená, že jste si to už koupily? A pak pošlete peníze na účet....nebo jak to tam funguje...Moni, poradíš? Mně ten mimáč přijde takovej zmatenej...ale taky se mi tam pár věcí líbí
21. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
daschki, určitě, tady od nás z Poné kámošky valíme do mimáček všichni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to výhodnější a ty věci máš opravdu krásné......jako nikdo stojí za názor použité věci nebrat.....já jsme max spokojená :grinning: :slight_smile: :wink: vyperu si to a je to naše hihi :grinning: :grinning: :grinning:
je to super, hlavně aji pokecáš s mamčou atak, :grinning: :grinning: paráda prostě :grinning: :slight_smile: :wink: dupačky josu drahé, ale ty teda nám šila tchýně a teta, josu to švadleny a teta zrovna šije pro dětský obchody, takže toto nám tchýně s tetou hodně ušetřili kačky :slight_smile: :slight_smile: :wink: :grinning: mám na druhé mimí slíbeno zas balík našitých dupek, overálku, bodýček..tak sem ráda, to hodně ušetří :grinning: :slight_smile: :wink:

no v Jihlavě je to dražší, do té olympie jezdíme, a právě je to levnější než v jihlavě :frowning2: :unamused: takže ale co si budeme povídat, na dětech vydělávají jako sviňa...(pardon za to slovo..)ale je to tak, předražený no děs..ale co máme dělat jdeme a koupíme to :wink: :slight_smile: nic nám nezbývá aoni toto moc dobře vědí :angry: :angry: :angry:
21. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu Vás pozdravit. Já mám dnes od manžílka slíbený výlet do Brna. Jdeme okouknout kuchyňské židle do Ikea a do Kiky. Tak se podívám i na nějaký ten dětský obchůdek. Snad tam něco najdem :slight_smile: Už se moc těším, venku je konečně krááásně :grinning:
21. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
daschki a jsi zaregistrovana, musis se zaregistrovat, je to lepší :slight_smile: :wink: pak tam más vec ktera se ti libi tak na ni kliknes a onjevi se ti velka fotka a pod fotkou je popis co a jak, jeis to ma fleky a tak a nebo jesi je to jako nove atd...a pod tim je velikost vetsina maminek uvadi aji miry a značka a cena tak toto mas vse pod fotkou akdyz jsi zaregistrovana tak jen do toho volného místa dole jak je odpovedet na inzerat, tak das ze by jsi mela zajem a tak, a pockas a pani ti odepise jako na aukru cekas az ti nekdo odpovi :slight_smile:a na Mimaci ti pak vyskoci kdyz by jsi znovu vjela na tu vec ktera se ti libi ze na ni odpovedel jeden zajemce a to jsi ty, takze uz ti to nikdo nevezme, a kdyz das ..pod tou fotkou je ještě závazná objednávka červeně, takže když odklikneš tuto závaznou objednávku anapíšeš mám zájem, fotka se ihned automaticky vymaže a je to tutově tvoje :slight_smile: :wink:

didi ahojky :_) :slight_smile: :wink:
21. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
Aho při krásné neděli :o)

Já bohužel trůním celej víkend na kurzu v práci, tak si ani sluníčka neužiju. Ale ten vzdoušek po ránu voněl jarem, no nádhera, hned je lepší nálada.

Holky já se musím pochlubit. Mě včera večer vykoukl normální malej těhu pupík a zůstal až do rána. Prostě se mi spodní bříško úplně zakulatilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je tááák krásný!

Já mám pořád ostych to někomu říct, ale manža ten se s tím docela chlubí (jako řekl to jen asi čtyřem dobrým kamarádům - ale už se to prostě roznese). A tak mám na jednu stranu radost, že je takovej hrdej a na druhou stranu se pořád ve mě krčí malá dušička, zda to není moc brzy. :sweat_smile:
21. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
jin jin, jůůůůůůůůůůů a co fotečka hod fotečku pupíčku :slight_smile: :wink:
21. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
mona: když zatrhnu tu závaznou objednávku, tak už mi to nikdo nevezme? A ta paní mi sama ozve?
jin: neboj, brzy není. Už bude vše v pořádku, vůbec neměj strach a začni si to užívat!!! Teď ještě počkej pár týdnů, než začneš prcka cítit a už se nebudeš tak moc bát. Mimoušek se téměř každé ráno a večer ozve :wink: a to je super, vždycky mě to moc uklidní.
21. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
didi, ano jak zaškrtneš tu závaznou objednávku tak už ti to nikdo nevezme stratí se to z nabídky víš??a uvidíš to jen ty že jsi to koopila je to stejny jako na aukru kup ted vicemene abych to upresnila :slight_smile: :wink: a pani se ozve hned jak bude na netu :slight_smile: an tom MMB .-)
21. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
Neeee, to nééé, já se stydím. Zatím je to takovej pupik jako Ti naši první duchové na testíku, zato je tam pěknej špek... Tak až to bříško bude větší než ta deka na něm, ju :wink:

Ale mám radost, je vidět, že Pupik roste a tak nějak si fakt začínám uvědomovat, že čekám dítě! Asi jsem to doteď nechtěla brát vůbec vážně - jednak kvůli strachu, ale ani to nebylo vidět... No a teď to prostě ani sama před sebou "neschovám", je tam, nic si nenalhávám, fotky z ultrazvuku nelžou, je to prostě DŮKAZ. :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
jin jin, ale jdi ty :grinning: :grinning: ale tak jo, počkáme ještě na pupenda jak vyroste :slight_smile: :wink: to verim , ja u maly taky mela radost ztoho prvniho ted je to nejak rychlejsi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
Didi: děkuju :slight_smile: Většinu strachu jsem nechala na minulé kontrole, ale tak to víš, krapátko tam zůstane už napořád :slight_smile: Ale začínám si to uvědomovat a vžívat se do nové role a užívat si to a těšit se.

A židle máme též z Ikea :o) a spokojenost. Ale ne všechny jsou ta dobré - některé jsou po chvilce nepohodlné na prdelku nebo záda - chce to "osedět". My tam byli čtyřikrát než je koupili a vyplatilo se.
21. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
Mona: dík :wink: Možná večer, to vypadám po jídle jak v pátém měsíci :grinning: :grinning: :grinning: Ale to jsem koneckonců vypadala i předtím :angry:
To jo, ty máš teda bříško fakt veliké. To už musí všichni vědět, co? Nebo ho ještě schováš?
21. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
jin jin, jojo :grinning: hihi :grinning: :grinning: no ne neschovávám, měla jsme obavy ale dr co sme byla ted před týdnem mi potvrdila že je to těhu bříško, jen prostě má druhé miminko uz vyslápnuté cestičky tak všechno mu jde líp, a záleží prý aji na plodovvce a na břišní stěně, proto má každá maminka jinak veliké bříško :grinning: :grinning: ale nechci se videt v 9 měsíci, u malý jsme měla velikááááááánský břicho a ted mi začalo o měsíc dřív tak uvidíme :grinning: :grinning:
jin jin moc se tesim na tvoje brisko:slight_smile: nene neschovavam, uz to moc nejede prave...a manzelovi tricka nosit nebudu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vsichni to vicemene vi, nedalo se to nepoznat kdyz sem blila na navsteve , vsude samej jebak, kafe nenexistuje :grinning: :grinning: takze ja jim to ani nemusela rikat vsichni s eme ptali jezisi ty jsi jina nejsi tehotna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže asi tak no :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
Mona: však já to myslela v dobrým. Vím, že jsi psala, že jsi se na to i ptala Dr., ale když mě se ta bříška začínají moc líbi :sweat_smile: Měla to být pochvala.
Mě se taky dost lidí zeptá, ale teda nepřímo. Ale když Ti bylo tak ouvej, je to jasné :wink:
21. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
jin jin , jeje ja si ani nepomyslela ze by jsi to nejak jinak myslela, to spis, ja ztoho byla vplasena..nevedela jsme co s edeje, porad sem rikala ze sem nafoukla, no pocity byli...horzny obcas :grinning: :grinning: nno ja to pocitam dneska je 5 den a ja 5 den uz nebliju ale musim si dat pozor co si dam můžu pít teda jen ledové čaje, jinak bliju ze všeho... :angry: :angry: :angry: děs, a jídlo??na to co mám chut, pomyšlení na řízky nebo něco takovýho tak s emi zvedá kufr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

jin jin, ja se prave tesim na tvoje brisko :slight_smile: :slight_smile: :wink: skoda ze jsi stydlinka :frowning2: hihi ale myslím že vlbec nemáš určite za co, ja jen nefotím holej pupík, pač mám strie :frowning2: :frowning2: po malý, mazala jsme jak blbá??a co??strie jako blázen no :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
Mony ty strie asi moc neohlídáš - ty buď máš daný nebo ne. To mazání si myslím dělá tak 10%.
Holej pupik taky nebudu fotit. Ale uvažuju si nechat udělat pár hezkých těhu foteček. :sweat_smile: Ještě uvidím, jestli se odhodlám.
21. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
Jsem dala fotečku našeho Pupička do alba :wink: Chlubilka.
Já pádím, tak večer papapa
21. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
jin jin, jeje no to josu krásný fotečky :slight_smile: teda jak si tam plave s roztaženýma ručkama vi´d :slight_smile: :wink: :grinning: jde vidět jak se mu tam líbí :grinning: :grinning:

nono přesně taky si myslím, strie mám asi daný no :confounded: mazala sem poctivě 4x denně někdy teda 3x denně ale většinou opravdu 4x denně a měla jsme je hodně takový ty bolavý až :confounded: ale hodně to udělalo, že jsem měla skákací pupík :grinning: :grinning: ne že by mi hopsal, ale jako tak že mi nerostl pozvolna ale chvilku byl klid anejdnou sme vyrostla jak blázen , a zas klid a zas sem vyrostla..tak hodne toto to udělalo, kdyby rostl třeba pozvolna tak to třeba nebudu mít až tak moc, ale co manželovi to nevadí, a chlapů se nemusím líbit hlavně že s elíbím manžílkovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
Jin - krásnej kulíšek..:slight_smile: My jsme včera byli s našima v restauraci na večeři...a já jsem šla na záchod a všimla jsem si, jak po mně lidi koukají...a došla jsem ke stolu a taťka na mě zůstal taky koukat (měla jsem otiž sundanej svetr a viděli mě o dlouhé době) a on se usmál a řekl, že už to jde na mně krásně vidět...:slight_smile: Takže já už taky neschovám... Hned je to jinej pocit, takovej reálnější, že?

Moni - děkuju. Jsem už zaregistrovaná, tak zkusím pak asi něco koupit..jak se tak dívám, tak na tom mimibazárku mají snad ještě hezčí věcičky než na aukru..koukám, že hodně tam frčí dovoz i nových věciček z Anglie...takže hodně Next...mně se od Nextu strašně moc věcí líbí...ne třeba teď ta nová kolekce, ale právě spíš ty starší...Každopádně děkuju moc za rady :slight_smile::wink:
21. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.