• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Tak mě pracovat ale vůbec nebaví, tak jsem zase tady. Koukala jsem po jménech a u mě prostě vede David a Julie. Ale manža asi nebude souhlasit. U holky mi možná projde Julča a kdyžtak by šla ještě ta Zuzka, ale u kluka? Jakub a Lukáš jsou favoriti, ale jsou tááák častý. On i ten David, když mě se fakt moc líbí a když jsem koukala na celorepublikový průměr, zas tak staršný to není. Ale mezi "mladýma" je hodně oblíbený. Takže ani není divu, že už jej má Dasch :wink:
A pak se mě ještě líbí Jonatan a Timoty. Ale k příjmení se moc nehodí a manža mi je asi neschválí. A ani já z nich nejsem tak moc nadšená.
Chjó :pensive:
Asi půjdu též prostudovat ty bazárky.
21. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
Dasch: ne Tobě to trošku vidět bylo už minule :wink: Jsem na Tebe zvědavá na srazíku :slight_smile:
Já se právě stydím to ukázat. Ono je to u mě zatim tak, že není stopro jestli jsem těhu, že klidně bych mohla být i jen tlustá. Ale tak zatím je zima a není vůbec problém to schovat. Snad jen doma občas chodim v triku, ale maža začíná být nadšený, takže v poho :wink:

Jen já vůbec nemám chuť na milování :frowning2: . Zpočátku to bylo docela normálka, ale pak ty nevolnosti a teď i ten zánět... Prostě se mi nechce a přitom mi to chybí...no kdo by se v tom vyznal. :sweat_smile:
21. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
Jin: Z nechuti si nic nedělej, taky ji nemám... Dřív jsem měla pořád, a teď jestli jednou za čtrnáct dní, tak je to moc..
21. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
Ha, tak jste mě tak navrtaly, že jsem sedla k mimibazaru, a už jsem odepsala na jeden inzerát na bodýčka :grinning:
21. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
A co Ty Annie? Roste už Ti pupík? Ty máš takové ploché bříško, asi cvičíš, že? To možná chvilku potrvá než si prcík vydobyde místečko...
21. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
Nene, já ještě nic.. Cvičívala jsem, ale už někdy od podzimu ne.. Dneska ráno jsem se probudila, a myslela si, že mi přes noc vyrostlo - měla jsem fakt bouli už odspodu, na dotyk tvrdou. No, pak jsem si došla na malou, a bylo po bouli :grinning: Ale říkám si, že přeci jen už jsem v půlce třináctého týdne, tak už by na mě něco mohlo začít být vidět.. Ale zatím nic, no..
21. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
Hezky den, holciny. Rano me chytla uklizeci manie, litala jsem jak fretka a jeste honila chudaka manzela :slight_smile: Ale uz jsem se unavila a preslo me to, tak se jdu zase flakat...
Vcera bylo krasne, vyrazili jsme dopoledne na prochazku a vratili se az skoro za tmy. Cestou jsme si promluvili o spouste veci, mimo jine jsme resili i mimi... Ruplo mi ve skebli, zacala jsem resit, jestli na to vubec jsem pripravena. Na jednu stranu si myslim ze jo- uz to proste mam v hlave vetsinou srovnane, vek uz na to mam daaavno, neco uz jsem si prozila, hodiny tikaji, proste bych mimiska chtela. Na druhou stranu vim, ze mi to prevrati zivot na ruby- ze si to ani neumim predstavit. Bojim se, ze se o nej nebudu umet dobre postarat, ze u nebudu schopna dat to, co bych chtela. Ze uz nepujde vest ten zivot jako ted- uz tu proste bude nepretrzita zodpovednost. Ale zase si rikam, ze na tohle asi stoprocentne pripravena nebudu nikdy.
Tak jsem to probirala a manzou, snazila se z nej vytahnout, aby mi rekl, jak to citi on. Ma obavy, ze nebude dobry tata. Ja si naopak myslim, ze bude. Sice treba ne uplne idealni, ale bude takovy, jakeho jsem si pro sve deti predstavovala, aspon myslim :grinning:. Premysleli jsme, jestli nemame jeste pockat. Jestli to, ze se nam nedari neni zpusobene psychikou- ze se oba bojime...
Nakonec jsme dospeli k zaveru, ze to do leta nebudeme resit- ted\y nebudeme se snazit cilene. Chranit se nebudeme, ja si budu akorat merit teploty- trosku nasleduju cykly, abych videla, jestli je vsechno OK. Ale jinak nic resit do leta nebudeme. A pak, pokud se nic nestane, s tim neco budem delat, slibil mi, ze pokud se to do te doby neupravi, si se svymi problemy zajde k doktorovi a ja zajdu taky popohnat Dr...
Tak jsem se s tim tak trochu srovnala. A jako tady psala Jess- nezlobte se, ze to s vami nebudu tak casto, nekdy nepisu, protoze nevim, co bych dodala, kdyz resite veci, ktere jsou mi jeste na hony vzdalene, ale porad vas sem chodim procitat, raduju se s vami, tak nejak jste mi prirostli k srdci, i kdyz vas vubec neznam. ale presto nekdy v koutku duse trosku zavidim- taky je to pro me tezke.
Sestrenka mi poslala fotky, nechali si s parnerem udelat profi "tehufotky". Moc ji to tam slusi, hrozne ji to tehotenstvi svedci. Zda se mi, jako by se za tech par mesiu stihla zklidnit, dospet, jestli vite, jak to myslim.
Odpuste mi dnesni blaboly :slight_smile:
21. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
autor
ahoj holky,
tak už mam jedno ružové body :grinning: ,od tchyně.
21. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
medakote: Jo, tak tahle mánie mě chytla včera :grinning:
ashlee: Vidíš to :slight_smile: Nám tchýně koupila svítivě zelený dupajdy :grinning:

Jinak jsem do albíčka vložila nějaké nové fotky, plus teda pupík na očíhnutí, jestli už náhodou neroste :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
anie já myslím že ti bříško pomaličku vykukuje a pak to půjde rychle
já ty svoje fotky pupku radši smazala,vypadala sem akorát jak přežranej tučňák,tak nevím jestli to už jde vidět nebo ne,na zkoušky za týden si budu muset vzít nějaký hodně malý triko aby břicho vykouklo a tak mě netrápili a slitovali se nad těhulí :grinning:
21. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
Anie: mě je taky nevíc vidět bříško, když se mi chce na záchod nebo po jídle. Ono se tam to mimi asi schová, ale nevejde se tam všechno :slight_smile: Ale já Ti ho okoukla a je tam, krásně roste. Jen jak jsi štíhlounká, tak holt nevystrkuje žádnej špek jako mě a tak není tak vidět :wink:

Medakote: mě takové stavy chytají ještě teď, jestli jsem připravená a tak... ale tedy od pátku už se s tím jen smiřuju a začínám se i těšit. Zvládly to větší trubky než jsme my, zvládnem to taky :wink: Ale to překopání života je docela mazec. Holt všechno mít nemůžeme.

Ashlee: Třeba má tchýně nějáké tušení :o) Ta moje mi jako jedinej člověk kol dokol taky tipuje holčičku. Ale naštěstí teda boddyčka nekupuje. Ale zase mi minule řekla, že už si nahlásila na září 3 týdny volna. Tak to mě totálně vyděsilo. Vůbec si nedokážu představit, jak na tom po porodu budu a pochybuju, že budu mít náladu na nastěhovanou rodinu (a ještě ne mojí mámu, ale manžovu) na celé dny doma. Ufff. To budu muset nějak zarazit už v zárodku.
21. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
ahojky holky, teda já byla s malou na prochajdě a te´d jsem dodělala medovník neboli marlenka, a vy jste toho zas nakecali :grinning: :grinning:

daschki, jojo já právě taky přešla z aukra na mimáč :grinning: :grinning: je hodně dovoz, já sinechávám dovážet next od jedné paní z Londýna, ale jen něco málo, protože se mi líbí nejvcí taky ty starší kolekce, takže víc nakupuju použitý právě, ale mají pěkný ceny, některá maminka teda chce na tom očividně vydělat :angry: ale krásný věcičky, a jinak taky ujíždím na nextu :grinning: :grinning: no začala jsem až se malá narodila :grinning: :grinning:

anie, tedáááááááá pupíček už vyčuhuje no to je paráda, počkej to je začátek a te´d poroste jak diví :grinning: :grinning: :grinning:

medakote jojo ttyo satvy mě taky chytají :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: s tím uklízením :grinning: a jinak jak píšeš ono to přijde samo....člověk když ještě děti nemá tak otom mu v hlavě začne šrotovat, jestli se dobře postaráš o mimi, jesi vše zmákneš a tak....le jo taky sme měla takovýhle stavy když sem čekala maloi ale jen tak občas, víc u mě převládalo těšení, :grinning: :grinning:

ashle..jeje že by prevní růžová věcička :grinning: :grinning: :grinning:

maki, proč si je smazala :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
Ahoj holky,
já jsem se za Vámi včera nedostala (půl dne jsme byli na cestě, pak nákup, vybalování.. a totálně jsem odpadla). Dneska jsme si jeli vyzvednout psa (hlídali ho ten týden rodiče), zůstali jsme tam na oběd a pak jsme si dali krááásnou vycházku po Mariánským údolí.....vzduchem úplně vonělo jaro a sluníčko i teple hřálo...krása!!!! :slight_smile:

Takže teď jsem Vás hoďku dočítala a už zase nevím, co jsem komu chtěla..... :frowning2: :grinning:
21. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
dae to je normální, to mám taky tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dočírám dočítám, apak nevím co že komu co :grinning: :grinning: :grinning:

jojo jak jsem byla na prochajdě s malou, to bylo úžasný všude jsem slyšela vodu jak kape teče, jak to prostě taje, ptáčci zpívají, to příjemný teploučko a ten vzdoušek.....no já byla v sedmém nebi :grinning: :grinning: :grinning:
pak na mě zabučela kráva :grinning: :grinning: :grinning: a bylo po snění :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
Moni: já se teda tím MMB musím taky prokousat!!! To by v tom byl čert!!! Jdu hned na to.....taky s emi moc líbí věcičky od Nextu.
I když teda pokud jde o oblečky, tak já už mám asi skoro nakoupeno...přes Aukro z 95% (skoro všechno nové), ještě kouím pár kousků nových, hlavně něco krááásného do porodnice.....

A k bříškům.....já Vám ty mini-pupíky začínám závidět....začínám mít pěknej břuch, hlavně večer je to hrůza....nějak hůř se mi otáčí, ohýbá a s kojícím polštářem jsem se po týdnu vítala jako s nejlepším kamarádem....
Normálně si začínám připadat jako soudek
:frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
Dneska jsem se potkala s kámoškou, co porodila před 14dny (psala jsem Vám to tu, že se malá narodila dřív, 2200g...) a vyslechla si, jak rodila na Obilňáku........a už zas mám strach :confounded:. Jak se mi to rychle blíží.....zítra načínám 25tt...to znamená už sedmej měsíc!!!! Hrůza!!! :astonished:
21. únor 2010 v 17:34  • Odpověz
dae- urcite na to mrkni :slight_smile: maminky josu tam aji moc hodný super :slight_smile: :wink: a výběr velikej :slight_smile: :wink:
ale neměj strach :slight_smile: mě kámošky taky strašili, ale porod je něco úžasnýho ale opravdu :slight_smile: :wink: je to zážitek na celý život :slight_smile: :wink:

hihi už s enemůžeš přetáček hihi?? :grinning: :grinning: :grinning: to je mazec, no jo mimínko roste ahod fotecku už s etěším :slight_smile: :wink:
21. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
dae a co Epi-no nebudeš??zkoušet nebo ano???
21. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
mona - přetáčím se, ale začínám s tím mít větší práci :grinning: a to jsou ještě tři měsíce přede mnou
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a předevčírem večer mě poprvé v životě šíleně pálila žáha....ale tak, že jsem myslela, že se zblázním...doteď jsem to nikdy nezažila a pomohl až Malox. A kámoška (2násobná mamina) mi říkala, že si mám gratulovat, že mi to začalo až teď, že prý je to v těhu normální... :astonished:
21. únor 2010 v 17:49  • Odpověz
moni: rozhodla jsem se do Epi-no neinvestovat, protože se mi ta cena zdá dost vysoká na to, že jistotu, že tě nenastřihnou stejně nemáš... :frowning2:.
Dlouho jsem teda váhala, určitě to může pomoct, ale já nakonec zůstanu jen u masáže hráze někdy od toho 34tt, kdy se s tím má začít....
Ty o něm uvažuješ??
21. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
dae no to kamarádka má pravdu, já u malý nejvíc trpěla, šílený jako...a to sme měla od začátku a skončilo mi to děsný pálení až po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused: :confused: ale desny uz mi ani rennie nezabýral desny pálení žáhy je opravdu dost nepříjemné...
ted ale zatím nic :wink: tuk tuk klepu :grinning: :grinning: :grinning: ale třeba to je ten kluk, no cítím se na něj tak třeba :grinning: :grinning: :grinning: hihi
21. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
dae, no nějak od toho 34tt nebo 35tt se začíná s masážemi hráze :slight_smile:a to samé aji u balonku ale to ymslím že až v tom 36 tt je to lepší :slight_smile: :wink:
no uvažuji silně otom právě, já vícemene budu prvorodicka hihi :grinning: :grinning: pač mala je cisařem, ale uvidim co rekne dr. kdybych mela zas ba cisar tak ne, ale kdyby mi rekla ze budu rodit normlane tak asi do nej zainvestuju uz ted zacnu šetřit :grinning: :grinning: tady na diskuzi mají moc pěkný zkušenosti, a hlavně jsme zjistila že kámoška co rodila je to necelý rok tak ho měla a super, bez nástřihu ktomu pila maliník a lněný semeno :grinning: :grinning: :grinning: tak právě otom uvažuji dost silně, ale já mám ještě casu :grinning: :grinning: :grinning: takže uvidim bdu zkoumat kdo ho mel treba jeste anevim otom ,
21. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
DOTAZ:

holky, ted sem byla na záchodě na malý....a nějak sem cejtila jakoby nepřijemnou bolest ale ne nějak jako silnou spíš takový nepříjemný to bylo....a jak sem vyšla ze záchodu pořád cejtím jakoby takový kolem pupíku nepříjemný...co to je..nevíte:: :unamused: :unamused:
21. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
mona: jéééé tak doufám, že se to pálení už nevrátí, protože to byla fakt síla.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A ještě k Epi-no...já jsem právě četla, že spousta holek s ním cvičila a stejně je nastřihli....a pak o spoustě mamin, co necvičily, nepily maliník, nemasírovaly hráz...a mimi vyklouzlo jedna radost....každá to asi budeme mít jiné.
Tu mou známou, co rodila mini-mimi (ty dvě kilča zhruba), stejně nastřihli (a prý celkem hodně)....a poctivě masírovala :unamused:

Michal si sem teď přitálhl krabici s rozloženou postýlkou a začal montovat...tak jsem zvědavá....jestli se mu to zadaří... :grinning:
21. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
mona: bolest jako od pupíku dolů po čurání, když se prohneš trošku dopředu? (vystrčíš pupík?)...to by mohl být trošku prochladlej močák možná....
Ale takhle těžko říct...
21. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
dae , no přesně jako od pupíku dolůůůůů :frowning2: :frowning2: :frowning2: ne nějak moc výrazně ale nikdy sem toto necítila, a je to nepříjemný :frowning2: nene mám hluboký pupík, nevystrčím ho, ale ted uz to prestalo, ale obcas jeste ucitim jen tak slabe, no jak bych to popsala mezi pupikem a pipinou :grinning: :grinning: nevím jak to mám napsat tak tam to ted trošku cítím ale občas.. :frowning2: kdybych měla pohyby řeknu ze s enejak blbe vrti, ale takhle...??????
21. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
MOny: a neprochladla jsi někde? Třeba právě na té procházce....
Bych to viděla fakt na prochladlej močák...teple se oblíct, čajík a ono to přejde!!
21. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
Daee vítej v Brně :slight_smile: Tak to přivítání nebylo ak hrozný no ne :wink: sluníčko, rodičové a tak?

Mona: mě nenapadá, proč. S tím močákem by to mohlo být.
A o epino jsem si též četla - zajímavé.

Ale ještě na to nechci myslet. Doteď jsem žila ve strachu a nechci se zase hend vystresovat z porodu. Však máme ještě čas - i Daee. Neboj.
21. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
dae- no asi jo, čoveče, musela sme asi prochladnout :frowning2: :frowning2: sakra :frowning2: jsem se zabalila, do deky tak snad to pomůže a čaj si půjdu za chvilku udělat :slight_smile:

jin jin joj urcite jeste je cas :slight_smile: :wink: no asi močák sakra :confounded: :frowning2: :frowning2:
21. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
JIn: no jo, když já jsem holt taková...nejdřív byly stesy, aby byl matýsek zdravej, aby dopadlo NT, triply atd....pak chvilka relativního klidu, kdy se jen trošku bojím před kontrolou u normálního Dr....a teď s emi začíná zdát, že se blíží ten porod a hlavně taky to po něm!!!! malinké mimi, který já ani neumím chytit!!! Natož kojit....jéééé :astonished:
21. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.