• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Daee - ty jsi celá já, akorát o 10tt v předstihu :grinning:...elativně jsem se uklidnila po NT, ale věřím, že před triplama (a asi hlavně před těma druhýma cytologickýma stěrama) budu pěkelně nervózní...pak asi začnu stresovat s porodem :grinning:...hlavně asi i ten kurs tomu trošku přispívá, co?

Moni - tak jsem se trošku mimibazárkem porkousala a musím říct, že jsem se nadchla...myslím, žře si ode mě teď aukro na chvilku odpočine...hlavně já asi fakt nejsem stavěná na to tam bojovat o krásné věcičky a pak být smutná, když mi je někdo minutu před koncem šlohne, protože zrovna v tu dobu nemůžu být u počítače...:slight_smile:

Můžu Tě poprosit, jestli bys mi nemohla poslat odkaz do IP na tu paní, přes kterou objednáváš NEXT přímo z Anglie? Je jich tam totiž docela dost, tak bych chtěla někoho zodpovědnýho...a kdyby ses třeba chtěla podělit o tipy na někoho, kdo je spolehlivý a mívá pěkné věcičky..byla bych ráda...
21. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
Dashi: kurz bych řekla, že je právě super...koupila jsem si i knížku (spíš brožurku) té přednášející porodní asistentky: K porodu bez obav...a kdybych nebyla trdlo a nečetla věci jinde a získávala informace jen v kurzu a z té knížečky...tak jsem v pohodě...ona tak krásně všechno popisuje...jasně a srozumitelně, že to člověku všechno přijde přirozené (myslím teď porod a věci okolo).
Jenže já jsem šťoura a musím číst na netu, prohlížet videa a děsit se hororovýma příběhama porodů z Koníka (to už jsem si teda zakázala)...a pak to mám...
:confounded:

Moni: já chci prosím taky odkaz na přímé objednávky Nextu z MMB...už to tam projíždím a věcičky fakt super!!!
21. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
Ahoj holčiny,

děkuji za pupík, že bych si teda jenom vsugerovávala, že není :grinning:
Jinak já jsem si v půl pátý vlezla do postele, že se jen na chvíli natáhnu, a vzbudila jsem se teď :sweat_smile: Ale cítím se líp, jen kdybych pořád tak nezívala :grinning:
Paní z MMB se mi neozvala, a ten inzerát už tam není, tak už to asi prodala. Jen mě mrzí, že nenapsala alespoň větu "Bohužel už jsou prodané". Člověk si takhle připadá docela divně..
21. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem vás konečně dočetla..........................
co se týče epi-no, tak do toho asi taky určitě nepůjdu..................

mona: ty jsi mazala břicho čtyřikrát denně jo? já teda mažu dvakrát, večer po sprše a ráno, jak se oblíkám................si teda neumím představit mazat častěji - to bych asi musela sedět pořád doma, ale přijde mi to zbytečný teda..............ono je to fakt asi víc věcí, který to ovlivnují...............

já byla dneska u našich na svíčkovku s miláčkem, mnaam. a pak u kámošky, tak jsem nafasovala spoustu hadříků, mám něco v albu, tak se nám to tady už začíná kupit.................

já už se hrozně těším, až budem taky vědět pohlaví, protože už se takto moc nakupovat nedá, všechno mám neutrální, tak už to stačí a zbytek dokoupím do modra nebo do růžova..............

holky, k tomu mimibazaru, já to nějak nechápu, jak to tam funguje, mě to vždycky přesměruje na mimiaukce - když kliknu na "podívat se na končící aukce". Tak na co mám kliknout, aby mi to vyjelo ty normální inzeráty - bez aukcí, ve kterých nakupujete vy?
21. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
Lauri: Když klikneš na končící aukce, tak se nediv, že se ti otevřou aukce :slight_smile: V levé části stránky je menu s výběrem kategorií :wink:

Já jsem dneska taky nějakou dobu seděla na MMB, abych nakonec zjistila, že je ( dle mého názoru ) na všechno ještě hrozně brzo, a že bez pohlaví vlastně nemůžu koupit ani dudlík :grinning:
21. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
Heh, tak já debil pořád čekala na odpověď na bodýčka na MMB, a paní odepsala na mail... Tak jsem jí napsala, že je chci, tak snad mi je mezitím nikdo nevyfoukl, protože jsou fakt epes rádes :slight_smile:
21. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
anie. no jo, ale já myslela, že to patří k mimibazaru, ne že mě to přesměruje někam do háje.............tak já jdu mrknout znovu...............

holky a na mimiaukcích nenakupujete? já tam viděla taky super věci...............když už mě to tam teda přesměrovalo..................

jinak já už mám bříško, že to pozná každý....................akorát jak jsme byli včera v bazéně, tak jsem vypadala spíš tlustě (což jsem já nikdy nebyla), než těhotně...........tam mi to přišlo takové divné, jako moc malé břicho ještě............... :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ještě k tomu MMB - zjistila jsem, že vlastně ani nevím, co nakupovat, že nevím, co ten prcek bude potřebovat a co ne...
21. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
holky sme tu
21. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
tak ten MMB kdo že co nechápe???

daschki mě taky nadchnul já se nedivím že tě to nadchlo :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
daee, jak myslíš na next ????když jsi na tom MMb tak si zadej co chceš hledat, je to nejlepší .-) v té tabulce rozkilávej v první je všechny typy, to já nechávam , vedle je všechny kategotie tak ty rozklikni a dej co chces najit takze treba body, dupačky, overali, a na to klikni tak vedle je od Hvězd, tak to rozklikni adej od všech inzerentů, pod tím máš pro všechny tak dej bud pro holky nbeo kluky a nebo nech pro všechny a vyjedou ti všecky aji neutrální , vedle je nové zboží, tak já dávám nové i použité zboží :slight_smile: tak a ted uplne ty posledni tak je tam název to nevyplnuj vedle je značka tak jakou hledáš značku zadej NEXT například a velikost na mimi josu 56, 62, 56 mi nosili holky měsíc 62 nam vydrzela uz dyl :slight_smile: asi 2 emsice :slight_smile: pak je 68 ta zas vydrzi dyl :slight_smile: 56 moc nekupovat pro nas apson zbytecne :grinning:

tak a ted das tu lupu a to ti vyhleda vsecky bodyčka, overálky a tak od nextu :slight_smile: :wink:
21. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
daschki jdu ti psát do IP jo??
21. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
tak za chvilku, ted momentalne nejde mimac, ani kamosce nejede, neco predelavaji tak za 5 minut to pujde :_)tak pisnu,

koukám že asi vsici koukate na hokej :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
tak si ejste semka napisu :slight_smile: :grinning: :grinning:

dae, neboj, já s etaky bála hihi :grinning: :grinning: ale porodíš a budeš vše umět uvidíš :grinning: :grinning: :grinning: opravdu :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
anie. ale určitě budeš vědět, co bude miminko potřebovat.....................já teda vše vybírám a kupuju podle intuice................a logiky...................a hlavně nebrat každou kravinu, ale když něco nevím, zeptám se kámošek - co už mají prcky............
21. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
ahoj babulky :slight_smile:
chcem sa vas spytat ze na zaciatku tehu ste mali zvysenu teplotu?a moze sa BT merat aj v podpazusi
inak ako ste sa mali cez vikend? jak ste tehulky tak som s vami nepisala ani nepametam
21. únor 2010 ve 21:47  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj nathali.....................BT se může měřit i v podpaží, ale je lepší v ústech nebo mezi nožkama............já měřila tam..............je to nejstabilnější................a musíš měřit celý cyklus na stejném místě. A ano, po ovulaci teplota stoupne a když má přijít MS, klesne, když ms nedojde, tak teplota je pořád vysoká.................
třeba moje teploty:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=6/userid=69986
21. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
lauri tak to je ale grafiik :slight_smile:
ja som si namerala 37 v podpazusi hrooozne ma bolia prsia- (to sa mi ale nestava ani pri ms )tak uz stresujem :sweat_smile:
21. únor 2010 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz
nathali. a kolikátý jsi DC? ono je lepší měřit pravidelně a ve stejnou dobu...........ale vypadá to nadějně..........
tak držím palečky......... :slight_smile: bylo by to super........
21. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
23DC a zacala som malinko spinit tak neviem
21. únor 2010 ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz
dae a daschki, mate to v IP :slight_smile: :wink:

nathali, držím taky pěstičky :slight_smile: :slight_smile: :wink:
21. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
jeeej babulky ste zlatiiicka :slight_smile: mooc vam dakujem snad to tam hore pocuju vsetci a konecne sa nam to splni :slight_smile:
21. únor 2010 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz
natali, určitě ano :slight_smile: :slight_smile: :wink: pak s epřijd pochlubit jo?? :slight_smile: :wink:
21. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz
urcite pridem :slight_smile: to budem stastim bez seba :slight_smile:
21. únor 2010 ve 22:28  •  1 dítě  • Odpověz
dobru noc :slight_smile: papa zajtra
21. únor 2010 ve 22:34  •  1 dítě  • Odpověz
nathali: já teda nešpinila, ale to já nikdy, takže nevím. mně po ovulce začala přepadat šílená únava a usínala jsem i přes den, což se mi dřív nestávalo, objevil se krémový hustý hlen - který mimochodem trvá doted - a měla jsem citlivé bradavky................takže já si byla téměř jistá, že jsem těhule.................ale u každé jsou příznaky jiné. Jinak samozřejmě teplotka byla ukázková, jak jsi viděla v grafíku, ale jsem spíš rarita, většině holek to spíš skáče, mně se to nějak ustálilo...............

tak dobrou kočky............
21. únor 2010 ve 23:31  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:

nathali: Držím palečky :wink: Jak psala lauri - u každé jsou jiné příznaky, mě třeba zprvu krom vynechání menses nic nebylo.
lauri: No já koukám na takovou tu tabulku se základními potřebami pro novorozence, ale stejně mi pžijde, že nic moc nevím :grinning:
22. únor 2010 v 07:20  • Odpověz
Dobré ranko,

Nathi...tak doufám, že Tě potěším, ale já patřím mezi ty případy, u kterých těhotenství takhle na začátku proběhlo i s implantačním špiněním...dva až tři dny jsem slabounce špinila...:slight_smile: :wink: Moc bych Ti to přála a už se nemůžu dočkat, až budeš testíkovat !!!! Že bychom tu měly konečně další těhulinku? Rozhodně přicházej s každou zprávičkou! Moc držím pěsti...a co ostatní naše snažilky? Jak pokračujete ve snažení? Nějaké příznaky? Co vůbec lucienka? Doufám, že mrcha nedorazila !!!! A Jess?????
22. únor 2010 v 07:31  • Odpověz
Holky, četly jste tohle? http://www.novinky.cz/ekonomika/finance/192798-financni-urady-jdou-po-maminkach-ktere-si-vydelavaji-na-internetu.html

Jako já chápu, že je to vlastně nelegoš, když to ty maminy nedaní...ale proboha, vždyť to jim podle mě nemůže vydělat žádný převratný sumy...Ale opět je to tu..co nejvíc sedřít lidi, co jsou na tom finančně nejvíc blbě...
22. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme..............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme..............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme..............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ...........Eliška?/nevíme
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......asi holčička............Laura,Viktorie/Maxim
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010.......chlapeček..................Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........2.9.2010........nevíme....................???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........2.9.2010........nevíme..................Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Laura/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........5.9.2010........nevíme.................???/Michal
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme..................???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme................Nelinka/Matýsek
bibiska1.........31let.........21.1.2010...........2.10.2010......nevíme................Alice/Matyáš
helabella........36 let.........1.2.2010

SNAŽILKY:
jessika.............26let ................ 4 snažení / 45DC (poslední cyklus 36 dní)
kackabo..........20 let..................3 snažení / 30DC (poslední cyklus 32 dní)
luciena............30 let..................5 snažení/ 29DC (poslední cyklus 27 dní)
rowennka........20 let................3 snažení / 25DC (poslední cyklus 38 dní)
mmaxicka........28 let.................6 snažení / 25DC (poslední cyklus 25dní)
nathali.............22let..................9 snažení/ 24DC (poslední cyklus 29 dní)
materad..........29 let.................5 snažení / 15DC (poslední cyklus 35 dní)
vecernice........ 31 let............... 6 snažení / 14DC (poslední cyklus 28 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 14DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 9DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 8DC (2. porevizní cyklus 29 dní)

KONTROLY:

ÚNOR:
25. - Laurinka - kontrola na 9,30
25. - Jinjin - NT screening
25. - Orchidie - kontrola
25. - Helabella - první kontrola
26. - Laurinka - NT screening 11,45

BŘEZEN:
1. - Sven - kontrola
3. - Makinečka - kontrola
3. - Avally - odběry + NT screening v 7,30
4. - Daschiki - kontrola + kontrolní cytologie
4. - Didi - kontrola
5. - Maciol - NT screening 10,30 hod + kontrola 17,30hod.
5. - Ashlee - utz + poradna ve 20tt
8.- Zolik - kontrola
9. - Daee - kontrola
9. - Monaberuska - NT screening
16. - Monaberuska - kontrola
17. - Anieanne - UZ + poradna
17. - Bibiska - NT screening 7,40 hod.
18. - Bibiska - 2. kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola
12. - Daschiki - UTZ ve 21.tt
22. - Orchidie - UTZ ve 20.tt 10,30 hod.

SRAZÍKY:
27.2. ve 14h Marianský údolí - nejen Brňandy
13.3. veletrh Brno

Nathali budu taky moc držet palečky, už by to nějakou těhulku chtělo.

Jinak všem úspěšný start do nového týdne.
22. únor 2010 v 08:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.