• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
daschki- no teda ja to cetla a to je mazec..jako já už nemám slov ktomuhle...nojono.... :astonished: :astonished:

jinak holky všem přeji krásné ranko :slight_smile: :wink: jedu za chvilku za taťuldou takže tu nebudu :slight_smile: :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
Jin - ještě Ti v rychlosti musím napsat...Jak naschvál ve čtvrtek musím zůstat doma, protože máme umožnit přístup topenářům do bytu..budou vyměňovat ventily u topení :frowning2:(((( Ach jooo si vybrali nejlepší den...takže bohužel nevím, jestli řpijdou už ráno, nebo až obejdnou další byty a dojdou ozději..budu muste trčet celej den doma. Takže asi budeme muset skočit buď v pátek nebo pondělí..nevadí to?
22. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
dash - mrcha furt nikde. nevím, jelsi bych neměla jít k doktorce, už je to 9 dní zpoždění. pro všechny případy jsem včera dělala mamatest a hadejte co :unamused: jenže doktorka mi stejně injekci asi nedá, během ms mám jít ma profil a ot by mi ho asi pěkně zkreslil.

jinak dobré ráno všem :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
Jess - ty bláho, tak to je fakt zvláštní... 9 dní zpoždění....Ale dívám se, že teď to bylo vaše 4 snažení....myslím, že kdybys to měla rozhozený kvůli vysazení HA, už by se ti to projevilo....myslím, že 4 měsíce po vysazení je už dost dlouhá doba na to, že by se to projevilo dřív...no, ale asi bych opravdu skočila k doktorce, protože buď to může být těhotenství, což by bylo nádherný :slight_smile: nebo pak teda nějaká ta hormonální nerovnováha...a kdyby to mělo orpavdu souvislost s tím, že teprve teď se projevilo vysazení Ha, tak bys taky na MS mohla čekat i několik měsíců...má kamarádka po vysazení antikoncepce dostává MS jednou za 3-4 měsíce...:-/ Takže asi tak či tak bych tam zašla, aby se to hned začalo řešit...a asi zřejmě pokud nejsi těhulka, vidíme, kde byl zakopanej pes...asi opravdu ty hormony jsou rozházený...a to by ti to vyladili a hned by bylo zaděláno na miminko :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
jess, ne jo??9 dnu uz??sakra bych ti radila testík, ale kdyz siis ho delala, me ale ukazal taky za dlouho me ukazal mapy teprve az presne za 9 dni co ted pocitam 8 nebo 9 a mapy....tak jdi k dr, ta by ale stejne ted nepoznala jestli jsi tehu :frowning2: :frowning2: a injekce by byla blba...pockej jeste nic se nedeje kdyz budes mit 2 tydny zpozdeni jest bych ten necely tyden pockala a pak kdzy by mi vysla jen / tak bych sla k dr.
22. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
já bych fakt nečekala, těhotenství ti mohou určit přece už i rovnou z krve...podle Hcg...některým holkám se třeba stalo, že se jim to jen nevylučovalo do moči..což jako nechci dělat nikomu naděje, asi to jsou většinou ojedinělé případy...ale myslím, že kdybys byla těhotná, poznají to buď z krve nebo aspoň třeba už by byla dutinka...Další případ může být, že se ti nějakou hormonální nerovnováhou rozházel cyklus a byl anovulák...a nebo taky ještě pořád může ovulace přijít...nehodíš sem grafík? Každopádně bych fakt nečekala...já vím, že ses těšila, že ti konečně udělají hormonální profil a teď by to ten agolutin mohl pokazit...ale....mně naopak agolutin ten cyklus tak nádherně nahodil, že jsem vlastně hned v tom cyklu otěhotněla...takže i kdyby ti třeba nemohli kvůli tomu udělat hormonální profil, není nikde napsaný, že to znamená, že neotěhotníš...mně agolutin jen prospíval...
22. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
nejdivnější je, že břicho mě pobolívá jak před ms, zrovna tak tam dole, jestli to znáte. ne pořád, ale včera třeba chvilku jo. pak to pocení, a smrdí mi to jinak, nejen ale můj, ale i u ostatních. jinak teda nic. ale těhu asi fakt, ne, protože my jsme v milování tu druhou půlku cyklu skoro vynechali, takže já bych teď podle ms byla už 7tt! a pokud byla ovulace opožděná, tak by zase nebylo z čeho. no, dneska budou výsledky spermia, tak dáme vědět. :wink:
22. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
garfík nemá cenu, já přestala měřiát před víc jak dvěma týdny, když to vypadalo a anovulák
22. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
aha, to zní fakt zvláštně...mne taky začal hrozně vadit pot...sice teda až později...ale teď jsem úplně strašně přecitlivělá na veškerý pachy...a některé těhule to mají od začátku...já ti nevím...jsme z toho jelen...každopádně si zajdi určitě k doktorce...tím nic nezkazíš...já tam na začátku snažení chodial každej měsíc :grinning::grinning::grinning: protože každej měsíc jsem otěhotněla...a vždycky se semlelo něco novýho :grinning::grinning::grinning::grinning:...ale ona byla prostě strašně skvělá...Takže bych se určo objednala...ať zbytečně nečekáš, dkybys těhotná nebyla...a můžete se začít snažit dál... A určitě hned písni, jak to dopadlo na spermiu...Já věřím, že to bude všechno v pořádku! :slight_smile::wink:
22. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
ahoj holky, preju dobre ranko.
jess - byt tebou jdu k dr. jak jsem predtim koukala na tvuj graf, tak uz minule byl anovulak ne? takze mozna ted byla ovu opozdene v dobe, kdy uz jsi nemerila, nebo byl taky anovulak. vsak ona uz bude vedet co a jak, je prece dobra, holky si ji tu chvali.
a se spermio drzim palce, at dopadne na vybornou!
krasny den vsem :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
ahojky holky,
teprve vstávám a jedeme do prácičky, je tady krásně venku, tak mám super náladu..............
jdu vás jenom pozdravit.................
včera jsme s manžou koukali na jména a na chlapečka jsme prostě nic nevybrali - takže počkáme, až nám řeknou pohlaví a pak uvidíme, kdyžtak vezmem obsáhlejší seznam, zatím jsme jeli jenom podle našeho kalendáře......
22. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
Krásné ránko všem :slight_smile:

jess: hmmm, to je mi divný :unamused:. Ty příznaky by sedět mohly, ale však už tu xkrát probíraly, že jsou tak nepřesný....chjoooo. Ale můžu ti říct, že já se taky víc potím, co jsem těhu, potřebuju víc antiperspirantu, abych si nesmrděla....a mám pocit, že ten pach je takovej jinej....
Já souhlasím s Dashi, já bych šla co nejdřív k Dr......

Jináč včera jsme úspěšně složili postýlku.....nic nechybí, nic nepřebývá....a je nááádherná!!!!! Mám z ní obrovskou radost!!!!
22. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
moni: co močák, je to lepší??
22. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
Dobré ráno*

Daee: ke včerejšku k porodu. Udělala jsi přesně to, čeho se chci vyvarovat. Já bych ráda zůstala u jedné knihy, kterou mám doma, kde je to celkem lidsky psané, že o nic nejde, a u kurzu. Doufám, že mě už nepotká žádný problém, protože to se pak začtu a je zle. Takže úplně chápu a vím čeho se bojíš i až se mimi narodí. Já taky netuším, jak na to, nejsem zrovna "Matka". Ale spoléhám strašně moc na to, že to zařídí příroda a hormony a všechny tady budem milovat ty naš uzlíčky nade vše na světě a dělat všechno, co ani neumíme, aby byli šťastnými dětmi. Je to tak odjakživa a zase tak vyjímečné nejsme, aby to zrovna u nás bylo jinak :wink:

K postýlce: šup ji vyfotit live do albíčka :slight_smile:

Daschi: nevadí, je to domluvené na podnělí, skočíme tam v pondělí. Já pracuju až odpo, takže mě je to fuk. Jen paní ve čt zavolam, zda to platí.

Jess: volej Dr. Poradí Ti, za to přeci nic nedáš. Já měla za to, že ta injekce buď těhu podrží nebo podpoří MS? Ale příznaky by podle mě svědčili pro těhu. Já právě pachy měla od začátku, i to pocení. Ale říkala jsem si, že je to psychika.
22. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
Jin: já víííím :frowning2:, už nic nikde nečtu, krom té jedné knížečky + kurz.....jenom jsem holt odjakživa nervák, všechno řeším, musím toho co nejvíc načíst atd., takže si to vážně musím přísně zakázat...

Jsem moc zvědavá, jak se Vám bude na kurzu líbit :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Jin - dobře, super, zaběhneme tam v pondělí 1.3. Já budu mít čas kdykoliv :slight_smile:

Daee - já myslím, že se nám bude na kurzu líbit moc :slight_smile: :wink: Mě tyhle věci strašně zajímají...Já jsem byla vždycky studijní typ...kamarádky se mi vždycky smály, že jsem hroznej vědátor...Já nekoupím nic, aniž bych si o tom předtím něco nepřečetla..třeba teď jsem přihodila na tu cestovní postýlku - doufám, že mi ji nikdo nevyfoukne :slight_smile: Ale tomu předcházelo kromě toho, že jsem ji viděla u Tebe v albiku taky to, že jsem o ní načítala, jestli je dobrá a nejlepší :grinning: Já snad bez předchozího načítání nekoupím ani kojící polštář :grinning: Nevím, to jsme prostě já...nechci kupovat něco, co pak bude špatný...ale taky samozřejmě koukáím i na ceny..takže dost načítám internet a diskuze (především u kočárku) a pak s epodle toho taky dost rozhoduju...Ty už tu cestovní postýlku máš? Je dobrá?
22. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
Jess já bych taky volala doktorce. Nechci tady malovat řerta na zeď, ale tot může být i mimiděložní těhotenství. Nemám s tím teda přímo já zkušenost, ale jedna moje známá to tak měla. Zpoždění asi 12 dní, test nic a u doktorky najednou rychlá akce a během snad hodiny už ležela v nemocnici na sále. Mimiděložní těhotenství se prý z moči může ukázat, ale taky ne, z krve vykazuje hodně malé hodnoty a dr. většinou hned pozná, která bije. Jessi nechci Tě strašit a moc Ti přeji, aby to byla radši nějaká porucha a šlo jen o zpoždění. Budeme na Tebe s holkama moc myslet.
22. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Daee: zakaž si to a buď v poho, to zvládnem. Já vím, mě se to říká, já to mám za dlouho.
Dasch: tak v pondělí.

Ono je to fajn, vše prostudovat, jenže to zabere strašně času. Já to dělám, jen když si nejsem jistá na koho se obrátit - s důvěrou. Když někoho mám, raději si nechám poradit - ušetří to čas a někdy i peníze. A holt, někdy je ta rada pro mě osobně špatná, tak pak platím dvojnásob :grinning: Ale to jsem já.
22. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Jin - představ si, že pokud jsi pojištěná u VZP, tak jsem právě zjistila, že nám dají příspěvek 400 Kč na kurz a hádej u jaké agentury?!?!? :grinning::grinning::grinning: U V2trníku :grinning: http://www.vzp.cz/cms/internet/cz/Pobocky/Jihomoravsky_kraj/Kraj/vyhody/cviceni_adresar/lokal-tehotne
22. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Jo Daee: na kurzík už se móóc těšim. Nějak mě bolí záda, jak necvičim, tak si od toho slibuju, že se trochu protáhnu a vůbec i na to info a tak. Právě s touto radou, kam máme jít jsem strašně ráda za Tebe :slight_smile: A neboj, když to nebude mé představě odpovídat, nebudu to na Tebe házet :grinning:

Maci: teda doufám, že nemáš pravdu a Jessi bude v pořádku. Ale jsi hodná, že jsi jí varovala, to by mě vůbec nenapadlo a přitom si mě poprvé taky málem nechali v nemocnici kvůli podezření na mimoděl. těhu :confounded: Bohužel máě asi pravdu, že je to jedna z variant.
22. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
:grinning: ja vam zavidim, ja uz to chci resit s vama..... :sweat_smile:
a misto toho vyhozuju penize za ovu testy, a furt mi zas ukazuji duchy :angry: ale ja se dockam, zacina pobolivat podbrisek, tak urcite uz ovu ceka nekde za rohem
22. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
Daschi: Jupííí :o) Tak super. No, ještě, že Vás mám, Vy studentky :wink:
22. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
Vecernicko v březnu je to jasný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
To jo, mě jen tak napadlo, jestli ta naše pochybná pojišťovna se třeba nezbláznila a nerozhodla se udělat něco pro své těhotné klientky..a tak mě to jen tak napadlo prohledat...a hele ho :grinning: to je krásný výsledek bádání :grinning:

Večerničko - ukazujou Ti teď duchy? Tak teď to může být už signál přicházející ovulace...snad to zas není nějaká duchařská hra jak posledně :slight_smile:...hoď grafík,ať mrknem
22. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
tak grafik je tady. od vcera citim levy podbrisek, tak mu davam den maximalne dva (no i vic, hlavne at pridje :grinning:)
http://www.fertilityfriend.com/home/29da65

testy zas ukazuji duchy, tak tentokrat ale urcite zesili. ja tomu verim, ja verim proste v unor. kdyz ne, tak az duben, ac mi to holky neverite :wink:
22. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
dobré ránko říjenky :dizzy_face: :dizzy_face:

jsou tu nějaké krásné novinky během pátku a víkendu? fakt vás asi nestihnu dočíst :sweat_smile: jste kecalky

Jess - taky bych si radši zašla k dr a na krev. Lepší než něco podcenit. Doktorka poradí a zlobit se na tebe určo nebude.

My se u dědečka v Jeseníkách měli nádherně. všechny těhu neduhy, nechutenství jaiko by tím zázračným vzduchem zmizeli a mě tam bylo tak bájo, chutilo mi - až moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: přibrala jsem tam půl kilča za víkend a pěkně jsme se vyprocházkovali, s malou vybobovali a včera jí v jednom velkém obchodě pokoupili narozeniny. Dostane krásnou motorku odrážedlo, klouzačku, věci na písek a taky nějaké to frajerské oblečení, objednanej dortík už je tak jen čekat na víkend

a miminko dostalo 2 krásné plyšové hračky - na kočárek a muchlací knížku do ručiček :dizzy_face:
22. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
Zolicku, to je bájo, že jste se měli tak krásně v Jeseníkách! :slight_smile: Úplně z tebe září ta pohodička :slight_smile: To je super :slight_smile:

Večerničko - já taky věřím ve vítězný únor...:slight_smile: A grafík vypadá zatím krásně...pěkně se ty teplotky drží dole....tak to má být :slight_smile: Ať žije clostík!!!
22. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Vecernice: já Ti právě věřím, ale dvě // tipuju na březen :o)
22. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Večerko - nebo to v březnu opravdu budete dělat tak, že se budete chránit? :wink:
22. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
pokud vůbec na nějaký březen dojde, když bude vítězný únor :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.