• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
asi tak únor je vítěznýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý. Žádný březen ale už únor :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
daschi - asi bychom se fakt chranili. aspon si hlava odpocine od ocekavani a zkoumani se :wink:

ale na to nedojde, tentokrat to proste vyjde, a jeste budu mit mimi roku 2010 :grinning: nadeje umira posledni. grafik se mi zatim libi, vubec to neskace, coz jsem si ja vylozila jako dobre znameni :grinning:
22. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
maciol: já bych jess mimoděložním nestrašila - taky u něj mimochodem ve většině případů platí, že žena má silné bolesti na levé nebo pravé straně podbřišku.........................to je takové to hlavní znamení.................
spíš bych řekla, že vůbec nemá ovulaci a tím pádem si ms může chodit kdy chce a nebo taky vůbec.

vecernice: a proč se chcete chránit? není lepší neměřit a nechat tomu volný průběh?

zolik: a co dědeček - jaké ti odhadl pohlaví miminka?
22. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Lauri - jo kroužil jehlou kroužil - to bych si nenechala ujít :dizzy_face: :dizzy_face: no a prý to jde podle dětí. tak vykouzlil 2 první vyšla holka - tu máme - to už vím skoro 2 roky a u druhého se jehla úplně zastavila a pak najednou začala točit ale jak - a vychází to na chlapečka :grinning: :grinning: :grinning: tak jestli to tak dopadne - tak držím zatím partu s holkama :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
Dashi: jojo, já jsem taky u VZP a 400,- mi na kurz přispějou....a super je, že nemusíš nikam chodit, jen tam vypíšeš papír a pak dostaneš penízky zpět přímo ve Větrníku (ještě nám je teda nedávala, ale určitě na to dojde)

A cestovní postýlka je objednaná - CAM Daily Plus ta co mám v albíčku, rozhodla jsem se pro ni, protože jsem ji viděla naživo v obchodě a je super, zdá se pevná, kvalitní...chci aby vydržela jako postýlka i ohrádka do obýváku. A ty levnější se mi nezdály tak dobré, materiál nic moc....tak jsem si pár stovek připlatila...
Koupila jsem ji zároveň s lehátkem...a právě dneska jsem do toho e-shopu volala, protože objednávka šla 29.01. (zaplaceno převodem) a furt nic nedošlo :angry: :angry: .
A bylo mi řečeno, že jsem si vybrala neobvyklý vzor lehátka, takže nebylo ani u dodavatele a jede za mnou až odkudsi :grinning: :grinning: :grinning:.
Naštěstí máme dost času, aby dorazilo :slight_smile:
22. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
zolicku: tak to jsem zvědavá....jestli to vyjde dědečkovi, já to spíš cítím na druhou princeznu ale :grinning:

vecernice: vítězný jedině únor....!!! Já tomu pevně věřím...prostě rodíme 2010 :wink:
22. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
Daee - tys nemusela na pojišťovnu, nebo jsem to špatně pochopila? Já jsem myslela, že budu muste skáknout na pojišťovnu, kde mi vypíšou papír pro Větrník...

Jéé tak to jsem zvědavá, jestli tu aukci vyhraju...:slight_smile: Zní to dobře! A jak jsi na tom s výběrem kočárku momentálně? V pýtek jsem viděla naživo totiž ty Concord Fusion a vypadají dobře...ale já nějak pořád prahnu po tom Hartanu :grinning: Co naplat...:slight_smile:
22. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Daee - ta Camka je výborná, máme jí od malé 6ti měsíců, kdy jsme s ní začali cestovat. A to cestujeme hodně a postýlka drží :wink: je bez problémů a to v ní malá hopsá skáče lítá a nic jí není. Dobrej kupa a naví má i tu síťku a přebalovák. Je fakt moc fajn :dizzy_face:
22. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Jééé Zolicku,

tak to jsem ráda, že je tu spokojená maminka..tak to jsem asi taky dobře pořídila..teda doufám...že mi ji někdo nečajzne :grinning:

Daee - máš kdyžtak v IP ty údaje o autu, ju? Kujiiiii :slight_smile:
22. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
Dashi: no ne-e, nešla. Blanka (ta por.asistenka) mi při podpisu smlouvy o účasti v kurzu řekla, ať se podepíšu na takový arch pro VZP, že prohlašuju, že jsem tam chodila a že ke konci kurzu nám ona přímo ve Větrníku vrátí peníze....
Snad jsem to dobře pochopila..... :slight_smile:

A kočárek prostě nevíííím.... :frowning2:...potkala jsem Concord naživo v IKEA a byl krásnej....neudržela jsem se a vyzpovídala paní, jak je spokojená a pěla ódy jako kdyby byla jejich obchdoní zástupce :grinning:
Ještě se mi strašně moc líbí ta Mura 3....
....vůbec se nemůžu rozhodnout, nechci se nějak unáhlit. Michal už se se mnou o kočárech nechce bavit, tvrdí, že jsem blázen, že je to ve výsledku nastejno, že žádnej není úplně špatnej a že vždycky se může stát, že ten náš zrovnabude poruchovej....

Zolicku: jooo? Tak to jsi mě potěšila...že máš i osobní dobrou zkušenost....tak snad i my budem mít kavlitní kus a nerozsype se nám až Matýsek začne hopsat :grinning:
22. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Jediná chybička na ní je, že se občas, špatně zalomila při skládání v kloubu a pak nejde složit, ale je to o cviku, stačí ten kloub vrátit do původní polohy a dát to správně a je to, někdy se to prostě kousne, ale je to spíš o tom to natrénovat, jinak jsem fakt moc spokojená :dizzy_face:

no a na to pohlaví jsem sama zvědavá, každý říká něco jiného a podle čeho se mám pak orientovat :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Laurinko to víš, že Jess nechci strašit a nic zlého jí samozřejmě nepřeji. Když mi doktorka v 5.týdnu dělala utrazvuk, jestli nemám mimiděložní těhotenství, tak mi tvrdila, že tak brzo žena ještě žádné bolesti ani jiné příznaky mít nemusí. Byla to jenom reakce na to, aby Jess určitě radši zašla k doktorovi, aby měla jistotu, že je v pořádku.
22. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
lauri - ja ti nevim, zda se budeme chranit, nebo zda to proste nechame konovi, ten ma vetsi hlavu :wink:
merit asi budu i pro dr. at vim, jak to telo funguje zas bez clostika .....
ale to budu resit teprve pokud to nahodou tentokrat nevyjde. takze to resit nebudu muset :grinning:
22. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
holciny, a koho vlastne vseho na tom sobotnim sraziku poznam?
22. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Ahoj holčiny...zdravím z prosluněné Vysočiny po super víkendu...
V pátek jsem začla chodit na Pilates...v sobotu jsme byli s dětma v bazénu a včera u kamarádky,co má 7 týdenního Tobiáška...tak jsem si pochovala,pomuchlovala... :slight_smile:

Ráno byla naše beruška nějaká marná,teploty neměla,nic ji nebolelo,jen jakási ospalá,unavená,bez nálady...tak uvidím,jestli na ni něco neleze...a zpráva ze školy,dvě holky mají neštovice...tak čekám,jestli k nám taky dorazí,ještě jsme je neměli...

Co se týče snažilkování, tenhle měsíc docela makáme :wink: ... jsem 15. den cyklu...v sobotu se mi zdál ovu test pozitivní (jestli jsem si to teda spíš nepřála)...víc jsem jich neměla pro kontrolu třeba v neděli...břicho mě pobolívá už pár dní...včera se mi zdál hlen takový čirý,jako bílek (nikdy jsem ho doposud nezkoumala,jen jsem ho změrčila na záchodě na papíře a shodou okolností o tom něco na netu četla,tak jsem si to dala dohromady)...a měřím tenhle měsíc poprvé teplotu,teda až od 9.dne a zatím jsem 36,4-36,5°...takže pokud by byla teď ovulace,tak by měla co nejdřív teplota houpnout nahoru,že?????....a piju ještě ten bylinkovej čajík na otěhotnění,tak snad už by se taky mohlo skoro po půl roce zadařit....jak tady někdo psal VÍŤEZÝ ÚNOR !!!!!!
22. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
vecenicko: mě a Matýska :slight_smile:
22. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
Vecernice - máš takový správný přístup ke snažilkování...věříš tomu,že se to povede a ono to jednou prostě vyjít musí....to já si taky vždycky říkám,ale když začnu zase špinit,tak mě tak vždycky píchne us rdíčka,že zase nic....a to už doma dvě děti mám (které se mi podařily obě na první pokus)...obdivuji ty,co to s nadhledem zvládají při snažení o 1.mimčo...
22. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
Jen se zeptám...už jste někdy sraz naživo měly nebo to bude poprvé?...ale co jsem četla,tak se vás asi pár zná ve skutečnosti...jste hodně z okolí Brna,že?
22. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
Vecernicko: me taky :slight_smile: i s Pupikem

Materad: meli jsme sraz ctyri, ktere jsme z brna a meli jsmy cas.

Ted by tam mala byt myslim: Vcernice, Daee, Dasch, jinjin, Jess?, Orchi, bibiska... snad jsem na nakoho nezapomela? :grinning:
22. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
Večerničko: mě a Davídka :grinning:

Materad - my už jsme jeden srazík měly... tam jsme se sešly já, Daee, Jess a Jinjin...:slight_smile: a bylo to hrozně moc fajn, takže se těším zase na sobotku, jak to s holkama zase parádně proplkáme a provycházkujeme :slight_smile: Snad bude hezky :slight_smile:

Jinak přesně jak píšeš, ovulku Ti potvrdí náhlý vzestup teplot :slight_smile: a držím pěsti, ať se teplotky drží potom už jen pořád nahoře...= těhotenství :slight_smile:
22. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
mate - no jakmile dorazi ms, tak na den mam po nalade, to jeste zalezi na tom, jak moc tomu ktery mesic verim :wink: ale optimismus zas nekde vydoluju, a proste uverim, ze to tedy vyjde tentokrat. takze proste v unoru se zadari :grinning:

daee - tak to se na vas moc tesim!!!!!!
22. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
jeee to tam budem mit chlapu :grinning: uz se moc tesim holciny :slight_smile:
22. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
Dasch - díky za podporu...chci být taky optimista a věřit,že to konečně vyjde

Vecer- koukala jsem,že seš dneska 14.den,já 15...to kdyby se nám zadařilo oběma,to bychom měly super...skoro na den stejný těhu..akorát mě ještě zlobí délka cyklu po vysazení HA...ale kdo si počká,ten se dočká..

Hlavně taky konečně to sluníčko po třech měsících...snad budu brát optimismus a energii i z něj....ta inverze mě strašně deprimovala,já miluju teplíčko :slight_smile:
22. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
A s tím srazíkem to máte super...já předloni hrála jednu onlinovku a sešli jsme se tam suoer parta,chatovali jsme každej večer přes Skype...a řešili nejen hru,ale život jako takovej...a srazy jsme plánovali,ale vždycky z tooho nějak sešlo...taky jsme byli rozptýlený přes celou republiku,to byl asi největší problém...

Tak ať máte hlavně super počasí a skvělou náladu a pokecáte,proberete vše od hlav až k patám :slight_smile:
22. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
mate - no tak super, tak do toho jdem spolu. za chvilku ovu, pak sup teploty nahoru a za devet mesicu jeden urvany uzlicek stesti :slight_smile:
slunicko je prima, hned je vse takove veselejsi :slight_smile:
22. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
Taky nemám ráda mlhy, inverze, hnusný počasí...Sluníčko je lék na všechny neduhy...a hned se člověku líp pracuje a plánuje do života
22. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
tak ja bezim ke kadernikovi, musim se pred tim vyletem trosku poupravit :D
22. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
a taky aby ses líbila svému manžílkovi....a miminu, který už čeká za rohem :slight_smile:
22. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
to je pravda, to ale abych chodila ke kadernikovi kazdy mesic pred ovulkou :grinning: no ale proc ne :wink:
zatim paaacko kocky, jdu se projit centrm Prahy zalitym slunickem, parada!
22. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem to přelouskala, ale jste fakt kecalky teda :grinning:
Takže čerstvé zprávy: MS dorazila dnes, cyklus přesně 28 dní....tímto prosím Maciol, aby mi to upravila v tabulce, děkuji :slight_smile:
Už jsem to ale přes víkend tušila, nebo spíš věděla, protože ze soboty na neděli v noci jsem měla hodně velké bolesti v podbřišku a v neděli výtok, jaký mívám právě před menzes...a ráno ta potvora byla tady....holky ale já mám tak neskutečné křeče, to je hrůza...mně teda při ms bolel podbřišek i když jsem brala prášky, ale toto je teda něco, ani jsem ráno nemohla vylézt z postele a na záchod jsem šla v předklonu :angry: Nemám moc ráda patáky z lékárny, ale nedalo se to vydržet, tak jsem lupla paralen a teď popíjím mateřídouškový čaj a už je to OK :slight_smile:

No a druhá zpráva je, že mi volali z jedné firmy, že mě přijali a že mám přijít na přijímací pohovor - domluvit se na podmínkách, takže jupíííí :dizzy_face: :dizzy_face: Smutek z příchozí menstruace se ani nestihl dostavit :grinning: Teda doufám, že jsem to správně pochopila, že nemám přijít ještě na další pohovor, kde se rozhodne mezi mnou a někým....já jsem zrovna měla tu šílenou křeč, tak snad jsem to nepopletla :grinning: Není to sice ta práce, po které jsem tak toužila, ale i tato firma má jméno po celé republice a neznám nikoho, kdo by ji neznal, tak se tam docela těším...Kdyby mi však zavolali i z té druhé firmy, kam tak moc chci, že mě berou, tak jdu samozřejmě tam...ale teď už je mi to tak nějak jedno, pro mě je důležité, že mám práci...
Ještě mě ale, prosím, nechte mezi sebou, zatím nevím, jak to vše bude a ráda bych si nechala "zadní vrátka". Počkám až jak se ustálí tato pracovní situace a pak se uvidí...

Jess - já bych taky letěla k doktorce, popravdě musím přiznat, že mě taky napadla i ta možnost mimoděložního těhotenství, ale tím určitě nechci strašit a věřím, že to tak není, jen prostě pro jistotu...spíš bych ti moc přála, aby to opravdu bylo normální těhotenství a jen jsi prostě měla špatný test, který to neukázal :dizzy_face:

A holky přeju vám krásný den, tady svítí sluníčko a já mám tak náádhernou náladu, tak vám všem taky kousek posílám :slight_smile:
22. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.