• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Luci - tak to je škoda, že dorazila mrška...na druhou stranu, aspoň teď nějakou chvilku nemusíš řešit to dilema s prací a moc Ti gratuluju! To je skvělá zpráva! Zvlášť v dnešní době, kdy spíš lidi o místa přicházejí....Takže ještě jednou veliká gratulace!!! :slight_smile: :dizzy_face:
22. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme..............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme..............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme..............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ...........Eliška?/nevíme
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......asi holčička............Laura,Viktorie/Maxim
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010.......chlapeček..................Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........2.9.2010........nevíme....................???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........2.9.2010........nevíme..................Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Laura/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........5.9.2010........nevíme.................???/Michal
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme..................???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme................Nelinka/Matýsek
bibiska1.........31let.........21.1.2010...........2.10.2010......nevíme................Alice/Matyáš
helabella........36 let.........1.2.2010

SNAŽILKY:
jessika.............26let ................ 4 snažení / 45DC (poslední cyklus 36 dní)
kackabo..........20 let..................3 snažení / 30DC (poslední cyklus 32 dní)
rowennka........20 let................3 snažení / 25DC (poslední cyklus 38 dní)
mmaxicka........28 let.................6 snažení / 25DC (poslední cyklus 25dní)
nathali.............22let..................9 snažení/ 24DC (poslední cyklus 29 dní)
materad..........29 let.................5 snažení / 15DC (poslední cyklus 35 dní)
vecernice........ 31 let............... 6 snažení / 14DC (poslední cyklus 28 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 14DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 9DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 8DC (2. porevizní cyklus 29 dní)
luciena............30 let..................6 snažení/ 1DC (poslední cyklus 28 dní)

KONTROLY:

ÚNOR:
25. - Laurinka - kontrola na 9,30
25. - Jinjin - NT screening
25. - Orchidie - kontrola
25. - Helabella - první kontrola
26. - Laurinka - NT screening 11,45

BŘEZEN:
1. - Sven - kontrola
3. - Makinečka - kontrola
3. - Avally - odběry + NT screening v 7,30
4. - Daschiki - kontrola + kontrolní cytologie
4. - Didi - kontrola
5. - Maciol - NT screening 10,30 hod + kontrola 17,30hod.
5. - Ashlee - utz + poradna ve 20tt
8.- Zolik - kontrola
9. - Daee - kontrola
9. - Monaberuska - NT screening
16. - Monaberuska - kontrola
17. - Anieanne - UZ + poradna
17. - Bibiska - NT screening 7,40 hod.
18. - Bibiska - 2. kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola
12. - Daschiki - UTZ ve 21.tt
22. - Orchidie - UTZ ve 20.tt 10,30 hod.

SRAZÍKY:
27.2. ve 14h Marianský údolí - nejen Brňandy
13.3. veletrh Brno

Luci taky moc gratuluji k práci. A Večerničko a Materad a taky Luci určitě musí být únor vítezný.

Holky zítra odjíždíme na týden pryč, tři dny budeme u babičky v Táboře a na další tři dny jedeme na pozdní Valentýnský víkend do Prahy(měl to být plodící víkend, ale zadařilo se už dřív :slight_smile: ). Zítra ráno ještě zaktualizuji tabulku, ale potom už to nechám na vás. Bereme si sice s sebou notebook, ale nevím, kdy se na něj dostanu.
22. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holky,

malá změna v tabulkách -- nejdu k dr ve čtvrtek, ale byla jsem tam už dneska!!!! A všechno je úplně v pořádku, mimi dokonce podle ultrazvuku odpovídá úplně přesně na den ovu i MS -- dneska jsem 7+1 :grinning: :grinning: Než jsem tam šla, tak jsem byla hrozně nervózní a ta úleva je neuvěřitelná. Akorát moje dr.toho moc nenamluví, takže jsem na chvilku už panikařila, jak hrozně dlouho (asi tak 5 vteřín :grinning: ) koukala na obrazovku a nic neříkala. Ale pak mi to vynahradila :slight_smile:

Další kontrolu mám 22.3., bude to už poradna, odběry krve a dostanu průkazku :slight_smile:

Jinak jsem tam šla už dneska, protože se mnou začali počítat příští rok do práce (Štěpánka bude mít za rok už 3) a nechci je tahat za nos. Ve středu jdu do kanclu, takže to šéfovi řeknu, aby věděl co a jak.
22. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
Maciol -- až budeš aktualizovat tabulku (stačí klidně zítra), tak mi tam, prosím, dopiš termín porodu 10.10.2010 a ostatní zatím nevíme. Moc díky!!!

A teď vás jdu dočíst.
22. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
Helli - super, mooooooooooooooooooooooc gratuluju k srdíčkové kontrole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nádherná zprávička :dizzy_face: :dizzy_face: a hlavně že se má prďolka v bříšku dobře :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
hela: jééé krása...gratulace!!! A krááásné datum porodu!!! :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
Heli - to je úúúžasná zprávička!!! Moc moc gratuluju ke krásnému prďolkovi v bříšku..tak že by tentokrát chlapeček? Ať má taťka k sobě nějakýho parťáka? :slight_smile: A máš nádherný TP :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
autor
ahoj holky,

helabella,gratuluji ke kontrole :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
heli - moc gratuluju!!! a ten tvuj termin porodu se mi vic nez libi :wink:

luci - gratuluju k novy praci, aspon ted mas na co se tesit, kdyz ta cervena potvora si zas nasla cestu k vam. tak at to vyjde a hlavne at te to bavi a mas super kolektiv :wink:

ze me je zas novy clovek, muj kadernik je strasne rad tvurci :wink:
22. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
holky, moc díky! Ještě přijdou další obavy a strachy, aby bylo v pořádku to a ono, ale tahle první kontrola mi prostě přijde taková nejstresovanější, tak jsem ráda, že už to mám za sebou a je všechno OK.

Manžovi je prý jedno, co to bude, i když včera se mě ptal, jestli ještě pořád platí, že by měl platit dceři svatbu :grinning: :grinning: Ale klučík by byl pro všechny změna, zatím jsou v rodině jen naše holky. Akorát teda nevím, jestli se dohodneme na nějakém jménu, u klučičích prostě vůbec nevím.
22. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
Luci -- moc gratuluju k získání nové práce! Je škoda, že dorazila mrcha, ale aspoň se můžeš radovat z té práce. A určitě tady mezi námi zůstaň, však dřív nebo později z tebe taky bude těhulka :slight_smile:

Vecernice -- tvůrčího kadeřníka teda závidím. Občas si říkám, že bych prostě měla někam zajít a říct jim, ať se mnou udělají co chtějí :grinning:

Holky snažilky -- věřím, že únor bude úspěšný měsíc a poskočíte šupem nahoru!
22. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
heli - muzu ti ho doporucit, ceny na to, ze sedi v centru Prahy jsou docela rozumny :wink: a rad ma volnou ruku :grinning:
jinak v breznu se hodlam v tabulce stehovat. ja se proste rozhodla, ze unor je nas :grinning: stastny mesic :wink:
22. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
Vecernice -- můžeš mi do IP poslat kontakt? Zrovna si říkám, že je nejvyšší čas něco s mýma vlasama udělat :wink: Díky moc.
22. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
hella: gratulace, to je super, že je vše ok.................koukám, že další na řadě s kontrolama jsem já a jinjin ve čtvrtek - já už se hrozně moc těším..................... :slight_smile:

my to s těma klučičíma jménama máme taky pitomý, já budu muset prolistovat nějaký velký seznam jmen a něco vymyslet, protože náš český kalendář je na dnešní dobu fakt hodně zaostalý.................... :grinning:
22. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
Lauri -- máme doma knížku Jak se bude jmenovat a tam jsou teda jména, že jen zírám. Proti nim je obyčejný kalendář prudce moderní :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
Heli moc gratuluji ke kontrole. Termín porodu máš opravdu krásný, měla jsme takový u Tomíka 10.10.2007, nakonec byl teda už 28.9.2007. Kdyby se narodil na termín, dostala bych ho k narozeninám. Letos 10.10.2010 budu mít už 30, to je hroznééééééééééééééééé.

Večerničko tak hoď fotečku nové hlavičky.
22. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
hela: já vím, ale zase jsou tam určitě i dobrá, jen to chce se tím prokousat. takové seznamy jsou i na netu, tak se na to asi vrhnu................

mě jen štve, že v českém zabírají půlku jména typu - vlastislav, svatoslav, květoslav, zbyšej.................atd................to bych fakt dítěti nedala..............
22. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
Maci -- je to srandovní, ale 28.9. mám narozky já, takže jsem k narozkám dostala Tomíka já a ty dostaneš naše mimčo :wink: :grinning: :grinning:

U Kačenky jsem měla termín taky 28.9., ale nakonec se narodila 22.8., takže třeba tentokrát budu mít dáreček k narozkám přesně :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
maci - co to povidas s tim vekem :grinning: vzdyt me bylo 31 a jsem fuuuurt mladouckaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
fotku hodim, ale tu se na komp nenapichnu, tak treba vecer, pokud se dostanu k pocitaci :wink: pocitam totiz s pozitivnim ovu testem :grinning: holky mam normalne dobrou naladu :slight_smile:
22. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
Helaella tak to jsi nám udělala krásné překvapení. Moc moc gratuluji a přeju hodně zdravíčka :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
Lauri -- já vůbec nemusím jména končící na -slav, akorát jsem si teda jednoho vzala :slight_smile: Líbí se mi klasická jména, ale zbyšej a spol je už teda na mě moc :wink:
22. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
vecernicko: to je super, že máš dobrou náladu.........................

hela: jj, ony dřív byly celkem rozšířené, taky jich pár znám, ale na miminko se mi to prostě zdá hrozně tvrdé.................
a ten zbyšek - no jo no, ale jsou tam i horší.......................... :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
tak my jsme jen tak ze srandy koukali v patek behem vecere do kalendare, no a ja chvilema nevedela, zda si Danda ze me dela srandu ci co :grinning: no bude to vesele, ale ja uz mam skoro vybrano :grinning:
22. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
Večerko - já mám taky skvělou náladu...a hdoně i díky Daee :slight_smile:, která mi zlatíčko vyřídí pojistku na auto...juchůůůů :slight_smile:

A ještě lepší náladu budu mít, až ti za dva týdny nedorazí MS :slight_smile:
22. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
vecerko: a jaká jména se ti líbí? hod tip............. :slight_smile:
22. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
no na kluka se mi libil Dominik. a holcicka mozna Rebeka, jen by chudak taky nemela svatek :wink:
ale toto nemam doma odsouhlaseny :grinning: jinak na holku jeste Soňa :wink:
22. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
jojo, Daee dnes pracuje výhradně pro Dashiki :wink: :wink: :grinning:

Vecernicko: jména sem!!!

Holky sranda je, že i když budete vědět pohlaví, tak před porodem hlásíte sestřičce jména pro obě pohlaví!! :grinning: To jsem zvědavá, co nahlásíme my, protože Ema se nám přestala líbit.... :unamused:
22. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
jinak David se mi taky libil, ale ma svatek okolo SIlvestra. my to proste budeme mit promakany :grinning: at to ma vse pekne rozesety po celym roku :grinning:
22. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
Ahoj rijnovecky, zdravim vsechy po vikendu...

Nez jsem vas docetla, tak jsem zas zapomnela, co jsem komu chtela napsat... no, proste klasika :grinning:
Tak aspon letecky:
Hela: gratuluju k srdinku :slight_smile: :dizzy_face: to je opravdu krasna zpravicka tak na zacatek tydne :dizzy_face:

Luci: paraaada, paraada, ze to vyslo s praci! Obrovska gratulace, hlavne v dnesni dobe... Jinak, jak jsi psala o bolestive menstruaci. Mivala jsem stejny problem a nahodou jsem zacala chodit na rehabilitacni cviceni podle Mojzisove. Az primo na prvni hodine jsem se dozvedela, ze vyznamnym vedlejsim ucinkem toho cviceni je naprosto bezbolestna MS... Bolestiva MS je nasledkem stazeni svalu panevniho dna, ktere brani spravnemu prokrvovani delohy a vubec tam vseho dole. Je zablokovana bederni pater a kostrc, ackoliv ty to treba necitis. Zmenou je uplne jina menstruacni krev (uplne tekuta, ciste jasna, proste nekrvacis ve srazeninach... velice se omlouvam za tak presny popis). Ja jsem stihla jit na odblokace patere jen 2x, ale cely 1,5 mesic jsem poctive cvicila a sup, prcek byl na ceste... Zbavila jsem se bolesti zad ze sedaveho zamestnani a bolestivost MS byla hned prvni mesic znatelne mensi... Kbyby nic, tak to opravdu pomaha lepe prokrvovat sliznici delohy a zarodecek se pak rychleji uchyti.

Jinak jsme, holky, obeznamili o vikendu s novinkou cely zbytek pribuzenstva, bylo to moc hezke, vsichni meli radost. Ale hlavne jsme si zadali vyrobu prstynku, juchuuu :grinning: :dizzy_face:
Nakonec to vyhraly tyto:
http://www.goldex.cz/snubni-prsteny/snubni-prsteny-bile-zlato/sp04-snubni-prsteny
To byly uz davno moje vysnene, ale cena byla celkem vysoka. Nakonec jsme kousek od Liberce (odkud pochazi pritel) nasli paradni rodinnou zlatnickou dilnu, kde nam je na miru vyrobi za 7500,- a do 14dni je i poslou :grinning: No, byli jsme se tam osobne domluvit a podivat se, co by se nam libilo a ja hned jak jsem uvidela muj vysneny, ktery pan zlatnik nema normalne ve sve vlastni nabidce, jsem vedela, ktery to bude. Holky, kdyby jste si nekdy chtely nechat delat prstynky na zakazku, pan Ulrich dokaze vyrobit cokoliv na zakazku i podle prinesene predlohy. Vzdy posilaji oproti zaloze stribrnou atrapu zvoleneho modelu a plechove krouzky na vyzkouseni velikosti a ceny jsou bezkonkurencni, ackoliv myslim, ze casem porostou. Tak kdyztak http://www.prstenyzabka.cz
Dozivotni servis zdarma (zvetseni, zmenseni, pomatovani, vylesteni..) No, cumeli jsme jak tele na nove vrata...
A taky jsem si nechala konecne vzit miry na saticky. No, stihne se to jen tak tak...

Taky konecne dorazily paradni tehu kalhoty z Aukra a jsou mi velke...no, holt jsem si trochu neverila a vzala si zbytecne velke :rolling_eyes: Nastesti je pani objednava z Anglie, takze mi je vymeni pristi tyden za mensi. No, pupik uz zacina lehce vykukovat, ale zatim teda spis pod spickem. Citim kazdym dnem, jak si mi hur a hur sedi v mych starych kalhotech, ale jeste to snad tyden vydrzime. Zustala jsem doma na neschopence a zacinam delat na dopsani diplomky. Do vikendu musim vypotit aspon 10stranek, at mam co poslat vedouci...
22. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
Ahojky děvčata, tak jsem doma :slight_smile:

jess, určitě asi holky mají pravdu, těhu zjistí z krve, vůbec tahle varianta mi nějak nedošla :grinning: :grinning: ale já teda nevím, já bych řekla že jsi těhu, jen to máš jen jak já prostě tehu test mi ukazoval az o mnohem dyl nez osttanim :slight_smile: :wink: tak uvidíš, brnkni dr.

holky ten pot, mě děsně taky vadí, a pořád ho cejtím děs, tuny vonavky potrebuju..nechápu :grinning: :grinning: :sunglasses:

dae- močák už dobrý :slight_smile: dala sem si čaj a zabalila do deky, a nějak v pohodě :grinning: :grinning: jsme se řídila tvojí raodu a dobrý :slight_smile: :wink: děkuji:hearts: :slight_smile:

holky celé to nestačím přečist, ale bavíte s eo srazíku sem zaregistrovala, ale ten pro mě není :frowning2: jsme daleko :unamused: :frowning2:
22. únor 2010 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.