• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
holky, a vypada to, ze se nam rysuje jmeno, aspon teda pro holcicku - Beata. Obema se nam moc libi, ze se da ruzne modulovat a obemenovat, i zdrobneliny jsou hezke a navic si to dokazeme predstavit i jako dospelacke, coz se nam u nekterych favoritu nejak nedarilo.
Pro chlapecka zatim vahame mezi Jonasem a Simonem (s hackem nad "S") a Matejem... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemam ceskou klavesnici, takze jeste nevime,,,
22. únor 2010 v 15:14  • Odpověz
orchi - prstynky moc pekny!!!!!
22. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: jee, to vyznelo tak, ze jeste nevime, pac nemam ceskou klavesnici :grinning: :grinning: No, abych to upresnila: u chlapecka proste jeste nemame uplne jasno.

Vecernicko: dekuji :dizzy_face:
22. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
vecernice: no tak mně právě Dominik neprošel, to je jediné jméno, které bych z fleku dala.............manžovi se líbí David a Filip, ale já nechtěla tak moc časté jméno.......................
holčička je jasná, bude Laurinka, navíc má svátek v červnu a narozky bude mít v září, takže dobrý....................

orchid. a jak byste té beatě chtěli říkat? tak nad tím přemýšlím, a napadá mě jenom Bea nebo Beátka.............
22. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
Ahoj holčiny,

konečně jsem se sem k vám na chvíli dostala. Celý den jsem zaučovala holčinu, co nastoupí místo mě. Ale je to šikula, stačí jí vše ukázat jednou dvakrát, a pak už jede sama.
Jinak, celý den se cpu lipem, a okolo mě všichni chodí a škemrají, že už ho hrozně dlouho neměli, ať jim dám. Dospělí lidi :grinning:
22. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
laurinka.22: Bea, Betuska, Betynka, Bety... Vim, ze ty posledni 2 svadi k spis prirovnat k Alzbete, ale kdyz si vezmes, jak moc daleko ma Alzbetka k Betce, tak nevidim zadny duvod, proc nerikat i Beate ... Bety nebo Betko :grinning: Neberem to zas tak striktne :slight_smile:
22. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
Ja jsem hrozne chtela pro holcicku Rozarka nebo Amalie, ale to mi bohuzel neproslo...
22. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
tak ovu testik zas negativni :wink: druha tam je, ale je slabsi. no co, zitra je taky den :grinning:
22. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
Holciny moje, tak jsem teda na zitra objednana k doktorce, je super, kdyz jsem rekla o co jde, udelala mi mistecko hned zitra rano.

No a tehu se zase vzdaluje - mame vysledky spermia. Je jich tam dost, jsou spravne velke i maji spravny tvar, ale v nasem vzorku byly vsechny mrtve.... Pry to muze byt zpusobeno mnoha faktory, musim si jeste neco nacist, muze to byt i nahoda zpusobena stresem, nemoci v poslednich trech mesich atd atd. No, pry je to ale dobry vysledek a za tri mesice jde manzel na dalsi spermio, kontrolni. Pokud to nekdy budeme muset resit umelym oplodnenim, tak pry i za tohoto stavu je pravdepodobnost uspechu 99.8%. Takze to je vlastne dobry vysledek :slight_smile:

Ted mam malinkou pauzu v praci a nebudu moct reagovat, pripojim se az vecer. PAPAPA
22. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
orchid: v pohodě, mě to jen tak zajímalo, někdy to člověka nenapadne................a navíc nejvíc zdrobnělin vznikne stejně až se mimi narodí, až se to používá v praxi........................

jess: tak když zjistili, že jsou mrtvé, tak proč s tím něco neudělají? nejsou nějaké léky nebo tak? nebo to umělé zrovna?
22. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
Tak koukám, že řešíte jména. My máme holku jasnou, ale ten klučík, to nějak nejde. Favoriti jdou David, Jakub a Lukáš, pak ještě snad Tobiáš. Vadí nám akorát, že jsou teď hodně oblíbená a častá :unamused: ale asi z nich vybereme. Já mám ráda obyčejné věci, nic výstředního a manža naštěstí taky :wink: Stejně jsou to dobré starosti :dizzy_face:

Jess: je mi líto, že to spermio úplně nedopadlo dle představ, ale jak píšeš - jestli je to řešitelné, tak "díky Bohu" za to! Ono asi u ženských je to možná trochu složitější. Chlapům to vezmou, vloží do vajíčka a je to, dál už úplně normálka. Tak držím palečky. A úplně nejvíc s tím Tvým zdržením, kdyby to fakt bylo těhuuuu. :wink: Půjdeš na srazík?

Orchi: jednu Betynu znám a je moc fajn :wink: A máš můj obdiv, že se vlezeš ještě do gatí!

Vcernice: zítra je to tutovka, ale pojistit by to stálo za to i dnes :grinning:
22. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
vite, co mi na tom vybirani jmen prijde desne divne? ze vybirame jmeno novemu cloveku... Co kdyz se to jemu/ji nebude libit? ja jsem taky hrozne ulitla na to, ze jmeno proste rika neco o povaze... Prijde mi to desne zodpovedny ukol a porad se mi do toho tak trochu nechce :grinning: :grinning: , ale je mi jasne, ze to nelze odkladat do nekonecna a i proto jsme zacali.

jin: dekuji, dekuji za projeveny obdiv... ale spis je to proste nouze. Jak rada bych uz nosila ty tehu kalhoty, ovsem v te velikosti, co jsem si ja blbka objednala to jaksi neni mozne. Jsou nove, jeste s visackou, takze je zitra posilam zpatky a budu cekat na mensi.. holt. Asi si ale uz objednam nejake kalhoty na doma... Vetsina, co mam maji takovou nepohodlnou gumu nebo sirsi gumovy pas a to fakt neni vonco. Porad si strkam dlane za pas, aby to tak netahlo a pak si jen vyslouzim os pritele prezdivku Al Bunda (serial Zenaty se zavazky, pro ty co nevi :grinning: :grinning: ) No, ani na srazik jeste nedorazim jak prava tehule, ale naprana v tech mych normos kalhotach... a ja se tak tesila, ze uz si budu pupicek hyckat v klokani kapse.
Obyc jmena jsou fajn :grinning: Moc se mi libi Matej.

Jess: nezoufejte, treba to tak opravdu jen vyslo kvuli nemoci a stresu. Doporucuju pro tvou drahou polovicku konske davky SelZinku a vit. E a pravidelne studene sprchy inkriminovane oblasti...
22. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
orchi: Tebe se na jméno taky nikdo neptal :slight_smile: Já třeba svoje jméno taky nemám ráda - teda teď už to nějak neřeším, ale v těch třinácti, patnácti - děs :grinning:
22. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
ahojky babulky prave som si vas docitala co ste vcera este popisali :slight_smile:
rano som skusila merat a mam stale 37,0 a prsia ma bolia stale sem tam sa mi zatoci hlava ale neni to nic vazneho tak neviem uz sa tesim na testiky dnes som uz chcela kupit dalsie ale nastastie som odolala lebo doma by dlho nevydrzali a ja si stale vravim ze je este kopa casu snad ta mrcha nedorazi a ja sa k vam pridam :slight_smile:
22. únor 2010 v 18:55  •  1 dítě  • Odpověz
Orchi: těhu kalhoty na doma mám tak 14dní, myslela jsem, že to přečkám v normálních, ale nešlo to...elasťáky táhly jako čert, tepláky taky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak jsem koupila těhotenský a hopsám si tu v nich u PC na balonu a je mi blaze :grinning:

A ke jménům, počkejte až budete vědět, co čekáte...a začnete říkat Pupíkovi zvoleným jménem (když ho teda už budete mít vybraný)....mě to zprvu vůůůbec nešlo přes pusu :zipper_mouth:, ale teď už je to jasnej Matýšek :grinning:
22. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
lauri - prášky nemá, protože kromě vitamínů a bylinek na to nic není. On manžel je docela sportovec, cvičit chodí 2-3x týdně, jí taky docela zdravě (jako málo tuků), ale je fakt, že se zeleninou to nepřehání. Takže dneska jsme začali salátkem :slight_smile: To umělé oplodnění by jako byla varianta úplnš nejzašší, píše se tam o všech metodách oplodnění a jejich šanci na úspěch. Ale doktorka mu řekla, že zatím by to vůbec neřešila, že kontrolní spermio ukáže víc, že to může být souhra mnoha okolností. Třeba si v týdnu před tím, dával tpelé koupele (ne horké, to on nemá rád), tak kolem 40 stupňů, tak na hodinu. Musí, má kožní problémy. Ale to se nedá nic dělat, příště budou studenější, no :wink:
Zítra jde se mnou k doktorce, proberem všechny možnosti, protože se na všechno nezeptal.

Nath - hodně štěstí, ať tam jsou //
22. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Nathalko - ani nevíš, jak bych ti to přála...a opravdu moc moc držím pěsti...podle mě jsi jasná...a doufám, že to brzy potvrdí i testík!!! už zbývá jen pár dní :wink: Pokud tě prsa nikdy před MS nebolívají, tak je tohle podle mě jeden z těch nejspolehlivějších nejistých příznaků před tím, než se nedostaví MS. U mě vždycky prsa daly jasně najevo, že se něco děje. Před MS jsem nikdy problém neměla..v těhotenství (a mám to ověřený už třikrát :grinning:) vždycky větší a s žilkama...a citlivý...Takže tfuj tfuj tfuj...

Orchi - cítím to stejně...pořád přemýšlím, jestli Davídek se hodí a tak...u nás je to ještě o něco komplikovanější, (možná jsem to tu už psala) protože David byl můj první kluk (myslím první vážná známost)...a dost mi ublížil...v naší rodině jednu dobu dost často zmiňovaný jméno...jenže tohle jméno se mi líbilo už od mých 12 let. Kvůli tomuhle ....píp....jsem ho zavrhla. Jenže teď s ním přišel sám manža...a on samozřejmě moji minulost zná, nedělá si s tím hlavu..bere to jako jméno...Já jsem byla šťastná, že přišel s jménem, který je dle mého krásný a že je hlavně normální, protože opravdu vymýšlel hrozný šílenosti předtím. Celá rodina je z toho rozpačitá a mě to štve. Je to náš život, náš syn a my si ho pojmenujeme jak chceme. Štve mě, jak pořád všichni s eptají, jako jestli je to po bývalým. Proboha copak se všichni zbláznili? Na jeho počest bych tak maximálně někomu ustřelila hlavu....Tohle mě hrozně vytáčí předsudky, co lidi mají...kdybych byla nějaká lehčí ženská a chodila s padesáti chlapama, tak nebudu moct pojmenbovat pak svýho syna ani po jednom z nich? No..prostě jsem se vám tady chtěla jen vypovídat :slight_smile: Prostě to bude Davulka...a i když se to donese bývalýmu, ať si myslí, co chce..do mýho života dávno nepatří (už 7 let) a mně je volnej...
22. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
Jess - já moc nikdy nevím, co na tyhle věci psát, protože jak píšeš...mně se to zdá, že to taky vlastně dopadlo skvěle. Vždycky největší potíž bývá s tím, že je spermií málo, nebo jsou nějaké zdeformované, menší, slabé...Já si myslím, že to, že byly všechny mrtvé, tak nemusí ještě opravdu nic znamenat a budu držet moc pěstičky!! :slight_smile: Je strašně dobře, že se to všechno už řeší. Jinak holky - upřímně...já si myslím, že chlap každé z nás, kdyby šel na spermio, tak mu něco najdou - myslím teď třeba i blbosti ( a neberte to nějak zle). Podle mě v dnešní době je strašně moc stresu a nezdravýho jídla a tak...a když už se musí dávat pozor i na teplé sprchy a sauny a těsný prádlo...prostě je jakoby spousta rizik, která mohou ty spermie ohrozit. Já si prostě myslím, že pokaždý je ten vzorek třeba trochu jiný. Já myslím, že klidně by našli i něco mýmu manželovi, a to jsme měli tři pokusy a všechny vyšly...Já bych tomu přikládala nějaký důraz jedině až by opravdu bylo ve vzorku strašně málo spermií, všechny by byly poškozené, slabé, pomalé...a to třeba několik měsíců po sobě...Znám případy holek, jejichž partnerům vyšel naprosto strašný spermiogram a v pohodě otěhotněly i bez umělého oplodnění... :wink: :dizzy_face:
22. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
já to taky vnímám tak, že se to jméno musí líbit pak hlavně tomu prckovi......................mně se moje jméno moc líbí, bráchovo taky, i manželovi jeho a mně jeho taky..................takže jsem ráda, já byla spíš ráda za své jméno......ale taky se mnou chodilo do třídy spousta lidí, kterým se jejich jméno nelíbí..............
a taky se mi do toho ještě moc nechce, jak říkám, holka je jasná, bříšku říkáme už ted laurinko, a chlapeček fakt nevím, dominik mi neprošel a ten davídek je sice pěkný, ale fakt častý..............tobiáš se manžovi taky nelíbí, takže bud davídek nebo nevím.,......ale to je zase jediné sice časté, ale pěkné, to se mi líbí...............
ale celkově si myslím, že tady máme všechny tak nějak podobný vkus.................

těhu kalhoty - ty zatím naštěstí nepotřebuju, já nedočkavě vyhlížím jaro, léto, až nebudou nutné jen džíny, ale i sukně, legíny, atd...............a fakt obětuju svoje džíny nějaké a nechám si je upravit na těhotenské, aby fakt sedly, protože s mýma nožičkama tenoučkýma bych fakt nic pěkného nesehnala................takže to upravíme a bude...................

jess - tak to mě mrzí, ale jak píšou holky, aspon vitamíny....................já schválně na spermio nešla, protože kdoví, jaký by byl výsledek, a to nám těhu vyšlo hned - a taky to mohla být souhra náhod. manža totiž zdravě taky zrovna dvakrát nežije, ovoce má sice rád, ale že by ho jedl na kila, to ani ne, máme rádi tučná nezdravá jídla, nesportuje vůbec, dává si často sklenku dvě vína, nebo panáka, koupe se taky v dost teplé vodě a vitamoše sice jedl, ale jen obyčky......................takže asi to fakt neřešit a počkat do toho dalšího vyšetření...............
22. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Holky, kde se normálně dají koupit třeba tetra osušky, látkový pleny nebo mantinely do postýlky, když ne po netu ? Mě totiž přijde, že když si k ceně na netu připočtete poštovný, tak to zase až tak výhodný není...
22. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
orchi- béátku jsme měli ve třídě :slight_smile: pěkný jméno :_) :slight_smile: :wink:

anie-. mnam lipo to bych si taky dala, ale ne ted sem snedla dva kusy medovniku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a celý merunky a sem na prasknuti jako :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
jinak toto koupíš přímo v dětských obchůdech, kde josu aji kočárky třeba a tak, záleží kde bydlíš, u nás je na toto hodně lovely baby, a pompo taky, objednáš si od nich z katalogu jaky chces motiv a tak a mas to bez posty, ale ejsi jsi z vetsiho emsta jako ja tak to bude asi nejak vsude, kde josu detsky obchody s postylkama a tak :slight_smile:jinak já plenky nemusela kupovat, maminka pracovala v nemocnici u novorozencu, na sestinedělní, takze od tamtud mela hodne plin .jako novy :slight_smile:a rozdala je nam :slight_smile: :grinning: :grinning: takze ja mama plin asi 60 celkem :grinning: :grinning: :grinning:

jess- je tak drzim tedy pesticky, al mohlo to byt jak rikas nejakou tou nemoci a stresem :slight_smile:

lauri ale urcoi sehnala :slight_smile: :wink: oni delaji aji na malý ahubený maminky :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
a ještě něco - měl 147 mil. spermií. no, nevím, to snad vypadá jako chyba :slight_smile: Průměr je kolem 40 mil :wink: tak to určitě dřív nebo později dopadne. nakonec jsem doma na tom spermiogramu našla, že jen 12% má normální tvar a 62% defekt hlavičky. ale to se dá 1. řešit a 2. pokud jich je opravdu celkem tolik, tak 12% dělá docela dobré absolutní číslo, protože norma je přes 30% :wink:
22. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
jess. no vidis, aje tedy mozne ze jsi tehu ??ne????
22. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
Jess - jasně... ahlavně...k oplození je potřeba jedna...no, takže pokud jich má tolik, tak ty špatný prostě neplavou tak rychle a těch zdravých zůstává pořád takové kvantum, aby ta jedna z nich to vajíčko našla...:slight_smile::wink:
22. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
celý večer hledám informace, ani na oblíbený seriál nekoukám :slight_smile: čím víc toho vím, tím víc jsem klidná. zavedeme každodenní studené sprchy, manžel nekouří a i když nijak hodně nepije, omezí i alkohol, zařadí víc zeleniny a nakoupíme nějaké vitamínky a to by bylo aby nebylo :wink:
22. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
to je dobře, že jsi klidnější...já mám s internetem většinou opačné zkušenosti....ale já si opravdu myslím, že to bude v pořádku...Třeba může být důvodem těch mrtvolek to, že byl z toho vyšetření nervózní...Já si myslím, že hlavní je, že jich má spoustu - nadprůměrně :grinning: a že se to dá všechno spravit vitaminky...Je fakt, že teď mě napadá, že můj manža nesnáší teplou sprchu...nemůžeme se sprchovat spolu, protože já se rochním vždycky v teplé a manžel zase ve studené...:slight_smile: Takže opravdu třeba bude stačit zavést studené sprchy :slight_smile: a hned to ty malé potvůrky povzbudí :slight_smile:
22. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
jess. to je nespravedlivy ze???nekdo aji maminky v tehu huli jak prokopli a chlastaji chlapi to sami a rodi jak na bezicim pase..a davaji deti pryc :frowning2: toto mi prijde tak hrozne nespravedlivy, nekdo se snazi leta dali by miminku lasku a neni jim to prano :frowning2: :frowning2: :frowning2:

holky tak jak sem vam je to 10 minut asi psala že sem se nacpala marlenky a broskvi tak josu venku :frowning2: :frowning2: :frowning2: ted na zachode :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale ulevilo s emi teda
22. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
jess: správný přístup, a souhlasím s daschiki - myslím, že by fakt většině chlapů něco našli a byl by to akorát zbytečný stres.....................

mona. no já fakt nevím, kde bych je sehnala.............chci si koupit nějaké lacláčky, ale takové ty moderní, musím někde obhlídnout, i manža říkal, že by mi slušely...............není to ten klasický šílený střih, ale takový s nižším pasem a menším laclem..............začalo se to nosit cca před čtyřma třema rokama...................
a jinak sukýnky, legíny, atd....................

anie. já to přes net vůbec objednávat nechci tady ty věci, protože si na to právě nemůžeš šáhnout, a taky to poštovné mě štve.................to radši vyjedu do brna do obchodů a pořeším to tam. Ale dá se i tady............
a to samé třeba zavinovačka - u nás stojí třeba tři stovky, a na netu bude třeba o sto levnější, ale je víc materiálů a radši koupím osobně a sáhnu si na to, než ušetřit, a bude to na nic.............
22. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
tak holky já kupovala celý set na netu :slight_smile: musíte aji koukat jaký je to matroš, já si pohlidala toho bavlnu :slight_smile:a když tam bylo jeste neco ktomu tak tchyne, švagrová a teta josu švadleny takže mi rekli co a jak, a bud nebrat a nebo ze to je super :slight_smile: takze parada:slight_smile:a s ošáhnutím nemám problém, jak už sem řekla teta šije pro firmu dětského oblečení, takže není problém ošáhnout u ní :grinning: :grinning: :grinning: ale ja byla spokojená a koupila jsme levne :slight_smile: ted bduu taky pro druhe objednavat z internetu :slight_smile: a nebo bych mohla poprosit tetu o ušití hihi :grinning: :grinning: :grinning: až ted me to napadlo sakra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nevím uvidíme :slight_smile:
22. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
mona. třeba sadu povlečení do postýlky bych přes net vzala, to by nebyl problém. spíš jsem myslela ty plenky, přebalovací podložku, zavinovačku a tak..............
22. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.