• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
holciny, tak jsem soupla na chvili do alba fotecku noveho ucesu :wink: pak ji radsi smaznu, nebot to bych tu nemusela mit ani prezdivku :grinning:
jo a zkusila jsem ovu test i vecer, a carka miziva, skoro neni videt :wink: tak to jsem zvedava. pritom bricho se ozyva stridave na obou stranach :grinning:
22. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
vecernice - zadny uces nevidim :frowning2:
22. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
laurinka tak to jo :grinning: :grinning: no plenky s obrázkama jsme si koupila v dětským obchldě jsu dobře sehnatelné bych řekla :slight_smile: :wink: a ty obyč mám od maminky :slight_smile:takže tech mam opravdu hodne :slight_smile: :wink: jojo, apřebalovací podložka, tu bych z netu nevzala taky :unamused: některé mají totiž ostrý hrany :frowning2:
22. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
vecernice tay zadny uces nevidim :frowning2: :frowning2:
22. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz
Holky pohlaví mrknětě:slight_smile:

segre to ychazí, první kluk a ted holka, a mají to tak, me to vyslo ze mala ma byt holka opravdu je aated nam vychazi taky holcicka :grinning: :grinning: tak to zkuste vy:slight_smile:

http://www.pohlaviditete.cz/wp-content/uploads/podlekrve_tab.jpg
22. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz
no jo ja vim, neni to tak snadny :grinning: fotka byla moc velka, tak jsem musela doma pozadat o zmenseni :grinning:
a uz tam tedy snad je :grinning:
22. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
vecernička- jééééééééééé krástký , mě se totiž krátký šíleně líbí sama jsme taky na krátko :grinning: :grinning: líbí s emi ty různé účesy :grinning: :grinning: no super jako moc ti to sluší :slight_smile: :wink: jako opravdu moc tedááááá:_) :slight_smile:
22. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz
a jinak já izím na kutě :slight_smile: zavírají s emi oči a honí mě žaludek, takže to jdu zaspat
22. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz
autor
monaberuska,nam taky vychazí podle te tabulky holka.
22. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz
mona: dobrá tabulka, ale jaký mám počítat věk? ten co máme ted, nebo ten co bude letos? protože mně je 22, manžovi 34, ale já budu mít v červnu o rok víc a on v září, po porodu o rok víc...............tak nevím. když vezmu ted věk, tak nám vychází holčička a když až po narozeninách, tak chlapeček.....................takže???????????? :grinning: :grinning:
vecernicko: pěkné vlásky................. :slight_smile:

ale jinak podle všech ostatních tabulek mi taky vychází holčička............ :slight_smile:
22. únor 2010 ve 22:50  • Odpověz
autor
laurinka,takže vam vychazí holka.
22. únor 2010 ve 22:55  • Odpověz
ashlee. takže mám brát věk, který je ted jo? tak to je zase holčička.................no ale uvidíme, to je jako to hádání podle tvaru bříška, podle chutí, atd.....................

holky, a vy to budete všechny říkat okolí, co čekáte? já jsem uvažovala nad tím, že bysme si to nechali pro sebe................. :grinning: ale nevím, jestli to vydržím...............
22. únor 2010 ve 23:04  • Odpověz
autor
laurinka,jo .
ja jsem měla 26.10 narozky 25let a otěhotněla jsem po narozeninach,manželovi je 27let,narozky ma až v letě.
kamaradce to vyšlo taky podle ty tabulky,budou mit karolinku.
Manžel už říka bříšku sabinka.
22. únor 2010 ve 23:12  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme..............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme..............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme..............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ...........Eliška?/nevíme
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......asi holčička............Laura,Viktorie/Maxim
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010.......chlapeček..................Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........2.9.2010........nevíme....................???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........2.9.2010........nevíme..................Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Laura/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........5.9.2010........nevíme.................???/Michal
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme..................???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme................Nelinka/Matýsek
bibiska1.........31let.........21.1.2010...........2.10.2010......nevíme................Alice/Matyáš
helabella........36 let.........1.2.2010...........10.10.2010.....nevíme................???/???

SNAŽILKY:
jessika.............26let ................ 4 snažení / 46DC (poslední cyklus 36 dní)
kackabo..........20 let..................3 snažení / 31DC (poslední cyklus 32 dní)
rowennka........20 let.................3 snažení / 26DC (poslední cyklus 38 dní)
mmaxicka........28 let.................6 snažení / 26DC (poslední cyklus 25dní)
nathali.............22let..................9 snažení/ 25DC (poslední cyklus 29 dní)
materad..........29 let.................5 snažení / 16DC (poslední cyklus 35 dní)
vecernice........ 31 let............... 6 snažení / 15DC (poslední cyklus 28 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 15DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 10DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 9DC (2. porevizní cyklus 29 dní)
luciena............30 let..................6 snažení/ 2DC (poslední cyklus 28 dní)

KONTROLY:

ÚNOR:
25. - Laurinka - kontrola na 9,30
25. - Jinjin - NT screening
25. - Orchidie - kontrola
26. - Laurinka - NT screening 11,45

BŘEZEN:
1. - Sven - kontrola
3. - Makinečka - kontrola
3. - Avally - odběry + NT screening v 7,30
4. - Daschiki - kontrola + kontrolní cytologie
4. - Didi - kontrola
5. - Maciol - NT screening 10,30 hod + kontrola 17,30hod.
5. - Ashlee - utz + poradna ve 20tt
8.- Zolik - kontrola
9. - Daee - kontrola
9. - Monaberuska - NT screening
16. - Monaberuska - kontrola
17. - Anieanne - UZ + poradna
17. - Bibiska - NT screening 7,40 hod.
18. - Bibiska - 2. kontrola
22. - Helabella - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola
12. - Daschiki - UTZ ve 21.tt
22. - Orchidie - UTZ ve 20.tt 10,30 hod.

SRAZÍKY:
27.2. ve 14h Marianský údolí - nejen Brňandy
13.3. veletrh Brno

Pěkné ráno holky, tak já se loučím.

Předávám tabulku, tak se "mi" o ni pěkně starejte :slight_smile: .

Chci popřát:
Jess k dnešní kontrole, ať je všechno v pořádku a najde se příšina zpoždění a není to nic špatného. Nejlepší by bylo těhu :slight_smile: .
Nethali a Večerničce a dalším snažilkám - žádnou mršku, jenom krásné // na testíku :slight_smile: .
Laurince výbornou kontrolu a ještě lepší NT screening, hlavně ať je prďolka zdraví a ať třeba ukaže co skrývá mezi nožkama :slight_smile: .
Jinjin taky samé dobré zprávičky z NT screeningu :slight_smile: .
Orchid Tobě taky výbornou kontrolu :slight_smile: .

Užijte si brněnský srazík :slight_smile:.

Holky můžu Vás poprosit, až sem budete vkládat výsledky z kontrol a Nt screeningů, můžete mi to překopírovat do IP? Pokud se sem třeba týden nedostanu, těžko by se mi to tady v kecálkování hledalo. Děkuji moc moc moc. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jinak se tady mějte moc krásně, všichni se opatrujte ať pak nemusím číst žádné špatné zprávičky.

Jdu vzbudit Tomíka a vyrážíme směr Brno pro babičku a pak do Tábora, v pátek do Prahy a pak v neděli přes Tábor, kde nabereme babičku a Brno, kde ji vyložíme, domů.

Jo a ještě podle té tabulky mi vychází taky holčička a Tomík mi vyšel jako kluk a je kluk :slight_smile: .
23. únor 2010 v 07:12  • Odpověz
Tak teď koukám na překlepy:
Jess u Tebe ať se najde příčina.
A Laurinko samozřejmě ať je prďolka zdravýýýýýýýýýýýýý, ne zdraví. Ale vlastně, ono je to zdraví :slight_smile: :slight_smile: nejdůležitější, že??????
23. únor 2010 v 07:14  • Odpověz
Dobré ranko.
Tak papa maci, pěkně si užívej a odpočiň si :slight_smile:
Jinak, s tabulkou se jděte bodnout, vychází nám holka. :grinning:
23. únor 2010 v 07:20  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím, bohužel nemám teď na vás vůbec čas, finišuju dvouletou práci.
Jestli je tu nějaká mzdovka či někdo, kdo je v tom zběhlý, prosím o radu ohledně čerpání dovolené.
Pokud nestihnu vyčerpat dovolenou do nástupu na mateřskou dovolenou - nejspíš budu nějaký čas před v pracovní neschopnosti, tak vím, že lze čerpat dovolenou mezi mateřskou a rodičákem. Nevíte některá, z jakého období se mi bude vypočátávat průměr pro náhrady za dovolenou? Příklad - nemocenská by byla třeba od 1.3. , poté by člověk přešel na čerpání mateřské. Průměr pro náhrady na dovolenou by se mi tedy počítal z posledního odpracovaného čtvrtletí, tzn. z 4.čtvrtletí roku 2009?
Díky za radu, moc mi pomůžete.
23. únor 2010 v 07:21  • Odpověz
Dobré ráno holky,

od včerejška jsem zase v práci a nějak nestíhám ani dočítat...

sven: s dovčou bohužel moc neporadím, a nechceš si nejdřív vybrat celou dovču a pak teprve jít na neschopenku? Já to mám taky tak v plánu, přijde mi to jako nejlepší řešení....
23. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
Ahoj holky, všem pěkné ráno. Jak se nedostanu na net přes víkend stává se ze mě v pondělí rychločtenář. Ale jsou to vesměs samé pěkné zprávičky, tak proč ne.

maci: hezký výlet, užijte si to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jess: myslím, že spermio dopadlo dobře, můj muž si dělat domácí test a bylo to skoro 35:65 pro nás a jsem těhulka, takže určitě to bude dobrý (paní doktorka, ta ke teré chodíš nám doporučila první vitamínky pro tatínky na trhu na zvýšení plodnosti...drahé ale myslím, že pomáhají), určitě vám dneska poradí, je fajn, takže tfuj, tfuj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

podle tabulky nám vychází kluk, je to zajímavé, vůbec žádné takové ty pocity nemám, jako že někdo dokáže vycítit, co to bude. My se asi necháme překvapit, ale dneska když jsem jela do práce, tak mě tak bliklo hlavou ty mi ty klučíku jeden dáváš zabrat (mám docela slušný nechutenství bez následného vyprazdňování žaludku) neřekla jsem si v duchu prcku nebo něco, ale klučíku, tak jsem zvědavá co to nakonec bude...aby to nebyla holčička s duší rošťáka. :grinning: :grinning: :grinning:

večerničko: chtěla jsem se mrknout na účes, ale už tam není, škoda. Holky psaly, že jsi nakrátko, takže super. Já mám taky kráťoučký sestřih a krátkým vlaskům fandím, takže bych byla zvědavá, neva, třebas tě uvidíme v reálu. :grinning:

laurinka: taky se se mnou pere při nakupování přes net cena včetně poštovného. Asi budu muset zajít do nějakého obchůdku, abych zhodnotila, co je výhodnější a podle toho se rozhodnout. A je pravda, že když si věc můžeš ošahat tak s jistotou víš co si kupuješ. :unamused:
23. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
Ahoj Holky, tak vas zdravim a preji krany slunickovy den :slight_smile:

V patek na kontrole bylo vse ik, tlak v pohode a moc taky. Byla to nejaka rychlovka, dr mi ani nerekl, kolik mimi meri. Zmeril mu hlavicku a rikal, ze vse odpovida. Prosila jsem ho, at mi rekne pohlavi, ale mimisek spal a byl skrceny, takze to fakt poznat neslo... I tak ale citim, ze to bude chlapecek. A hodne lidi mi to i tipuje :slight_smile: Az budete predelavat tabulku, tak mi prosim napiste 10.3 3D ultrazvuk a 19.3. kontrola.

je neuveritelne, jak to strasne utika, vzdyt ja uz v sobotu budu zacinat 5. mesic... a to jsem pred chvili byla na uplnem zacatku...

Fotky z te svatby budu mit teprve dneska, takze to preberu a hodim na beremko.
Ja si myslela, kolik casu po svatbe nebudu mit a ejhle... Porad nekde litame, tedkom jsme doma meli kluka, co nam delal kuchyn a jeste to neni dodelane, takze bordel sileny... Misto abych odpocivala a uzivala si klidu, kdyz mam volno, tak litam akorat s hadrem :slight_smile:
23. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
Ahojky holky,
tak dneska je u nás ještě krásnější jaro než včera................................jupííííííííííííííííííííííííííí, mám hroznou radost, úplně jiné jsou ty dny, takové radostnější....................................

maciol: tak si užij cesty a brzo se nám vrat.......................

tak podle tabulek mi vychází holčička, i podle takového čínského kalendáře. atd............................a můj vnitřní pocit je taky na holku, ale může to být klidně i kluk..........................no každopádně už se moc těším, až to budu vědět.......................

bibi: já třeba kočárek, postýlku, lehátko, atd...............klidně objednám přes net, to vyjde levnějc určitě.................ale takové ty textilie, které přijdou do kontaktu s tou maličkou čistou kůží citlivou, to si radši vyberu osobně. totéž oblečení na to nejmenší mimi, od půl roku, roku se to už dá kdekoli, ale pro to nejmenší - chci cítit ten materiál.................................
23. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
dobré dopoledne,

Jess - držím palečky dneska u doktorky a ať přineseš samé pozitivní zprávy :slight_smile:

To sluníčko je nádherné a hrozně dobíjí energií :dizzy_face:

jen malá by mohla v noci spát a bylo by to ještě lepší. Dneska se 6 x probudila s pláčem. co 2 hodky. NO takže vyspinkaná moc nejsem.

Jo a podle tabulky mi vychází chlapeček a u prvního vycházela holčička. Tak uvidíííme :dizzy_face:
23. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
ahoj holciny, dobre jarni ranko :grinning: V Brnisku je teda trosku pod mrakem, ale venku je krasne teplo.

Maci: uzij si to :wink: :dizzy_face:
Annie: ja bych se nebala neco nakoupit treba v detskem odd. IKEA a jinak asi treba v Mothercare v Praze (jeden je urcite v OC na Chodove, u vypadovky na Brno :grinning: ) nebo vylozene detske specialky, ale spis vetsi retezce, jinak je to zbytecne predrazene.

Jess: ja mam prave taky takovy pocit, ze vam to vlastne spis vyslo dobre. Jak psala myslim Dash, kdyby udelali spermio vsem chlapum, nedopadlo by to moc dobre... podle me v dnesni dobe nezdraveho zivotniho stylu a sedaveho zamestnani se neni ani cemu divit. Pritel mel jit v lednu na spermio, ale vyslo nam to jeste v prosinci... Myslim, ze taky diky tomu, ze se ladoval vitaminama a provozoval studene sprchovani... Navic ja jsem davala nozky nahoru a ejhle ono to zrovna ten cyklus, kdy se to tak vsechno seslo klaplo. Navic jsem jeste poctive cvicila na bederni pater a pila kontryhel...

Nath: ty vypadas nadejne. Tak az testnes, dej hned vedet, at nas nenapinas :wink:
23. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky,
jess: taky držím palce, ať přijdeš s dobrýma zprávama.
zolik: Terinka ještě nespinká celou noc? Nebo na ni něco leze?
maciol: přeji krááásný týden, užijte si to!!!
A podle tabulky nám vychází také kluk a kluk by to měl být. Tak že by na tomhle opravdu něco bylo? Uvidíme co napíše Daee a Daschi. Ale třeba dle čínského kalendáře mi vychází holčička. Tady v tomhle nám s manžou vychází téměř pořád kluk, snad jen jednou za 5 let holka. Tak už jsem se dívala....za 3 roky to bude holčička. Toho musíme využít, pak je zase několik roků kluk :wink:
23. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
No tak s čím příjdou holky, co už vědí pohlaví jsem taky zvědavá :slight_smile:

Didi - tyhle dítka mají pořád nějaký výkyvy. malá spala celou noc už dlouho, ale teď to vypadá na zuby - a to je vždycky rozhoz celýho spánkovýho režimu :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a trvá to dlouho než se srovná
23. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
zolik: jo tak zoubky? chudáček...snad ji to brzy přejde.
ještě pro zajímavost jsem se dívala, co vychází v tabulce kamarádce a vychází holka a čekají holku :wink:
23. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
jé, vidíte, dětské oddělení IKEA, to mě vůbec nenapadlo, že tam se dá taky spousta věcí pokoupit. my tam pojedeme druhý březnový víkend, jak bude ten veletrh, tak to omrkneme.....................ale nevím, spíš jen drobnosti, já chci ty větší věci pokoupit až tak v červnu, protože ted platíme daně a dovolenou, to je celkem přes sto tisíc, takže si pak počkám na nějaké ty platby od sociálky a bude........................ :grinning: :grinning: :grinning: a to vezmem zrovna i kočárek, postýlku, všechno, co bude potřeba.......................já akorát hadříky nakupuju průběžně...............
23. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
dobré ránko dámy,

tak v Brně je už sluníčka mořeeeeeeeee - nádhera!!! Jaro je tu!!!! Byla jsem venku a sundávala šálu a málem tančila radostí na chodníku

Mně to podle té krve vychází...chlapeček :slight_smile:

Dneska všem držím pěstičky na kontrolë, Jess hlavně tobě, ať se zjistí, čím to je...a dej pak hned hned vědět :wink:
23. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
daschiki: fakt jo? tak to jsem zvědavá, jestli u nás bude fakt ta holčička.......................

já už teda zimní bundu nechala doma a vzala si svou milovanou jarní kožku.................hned je mi líp...........ale je teda pravda, že pěšky nikde nechodím, jsem pořád vevnitř nebo přejíždím autem...............
23. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
holky, no, ale to abychom teda s druhým počkali do mých 28 :grinning:, jinak mně hrozí druhý chlapeček :grinning: Ale já nevím, já tomu moc nevěřím...no uvidíme, jak to bude nám všem vycházet :slight_smile:
23. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.