• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
teď jsem se dívala u kámošky a jim to nevychází..narodila se jim holčička a vycházel kluk...
23. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
daschiki: já si myslím, že je to spíš náhoda, určitě se najde spousta lidí, kterým to podle toho vůbec nevychází...............je to taková hra........... :slight_smile:
23. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
Kattul - úplně jsem zapomněla pogratulovat ke kontrole , promiň :wink: hlavně že je miminko v pořádku a pohlaví už určitě bude příště vidět :dizzy_face:

a tyhle tabulky jsou pořád 50"50
23. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
tak já mám taky jeden kalendář pro výpočet pohlaví, ale podle mě je to napůl hloupost, víte kolik mamin by na tom bylo stejně třebas jako já a měli bysme všechny kluka nebo holčičku. Ikdyž podle tohohle kalendáře jsem ným rodičů vyšla já i brácha správně, kamošce holčička...takže jeto docela vtipný :grinning:

http://www.pohlaviditete.cz/wp-content/uploads/cinskykalendar_tab.jpg
23. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
Ahoooj holky,
já mám dneska krááásnej den....ráno jsem byla u zubařky...samo vynervovaná, že mi najde milion kazů....a huráááááá, nic!!!!! Krása!!!!
A pak mi hned volal Michal, že dorazila cestovní postýlka a lehátko! Juchůůůů :slight_smile:

A jdu se podívat, co nám vychází podle té tabulky, co jste tu řešily.... :wink:
23. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
ha holky...tak nám to podle krve nesedí....vychází holčička..... :frowning2:
23. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
lunární mi taky sedí...všude kolem mám holčičky, jen zrovna prosinec jako měsíc početí je kluk :slight_smile:
23. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
čínský lunární kalendář nám sedí.... :slight_smile:
23. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
tak podle toho cínského mi taky vychází holčička.....................a dívala jsem se, že i já tam mamce vycházím jako holčička....................tak uvidíme........................zatím mi kluk nevyšel nikde, tak že bysme měli fakt holku?
no at už je ten NT za náma, třeba už to budeme vědět....................to bych měla radost..................

a jinak katuline a i pro ostatní, říkala mi kámoška, že když šla na ultrazvuk, dala si před tím bud sladký oběd nebo čokoládu nebo něco a mimčo pak nespalo, ale hýbalo se a řádilo, tak možná na tom něco bude..............nám totiž bobek minule na kontrole spinkal, tak si zkusím dát schválně ve čtvrtek nějaký koláček nebo něco - jdu tam dopoledne a když bude vzhůru, tak si dám i v pátek sladký obídek předtím.................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: za pokus to stojí..............
23. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
hmm...tak řídit se podle kalendářů nebudu. Vidím, že každému to vychází jinak. Mě sedí ten podle krve a čínský mi nesedí. No co, hlavně když ta druhá bude holčička :slight_smile:
daee: ty jsi na mě tu pozitivní energii úplně přenesla :grinning: Za což Ti děkuji! Už se těším, na 14 hod (začnou mi vycházky) a já někam vyrazím..... Asi do města na nákupy pro Filípka. Ať si také trochu užiji toho jarního vzduchu.
23. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
mno tak já nevím, když použiju tu tabulku podle krve na moje rodiče...měla bych být kluk....což nejsem :grinning:

Ale co jsem tak zběžně jen během 20minut pauzy na oběd na netu o stáří krve našla, tak ty výpočty se dost liší....takže se tomu asi fakt moc věřit nedá.....
Většinou píšou, že takto spočítat lze až pohlaví druhého mimi, první, že je ženě "dáno" při narození...
23. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
Didi: jo? tak to jsem ráda.... :slight_smile:
Je sranda, že ještě nemáme ani jedno mimi a už řešíme, že druhý MUSÍ být holčička :grinning: :grinning: :grinning:.
23. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
Didi, Daee - druhá bude holčička!!! Jdu do toho s vámi...Stejně starší kluka amladší holka - to je ta nejlepší kombinace
23. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
daschi: to máš pravdu. Také jsem vždycky zastávala názor že nejlepší je první kluk a potom holčička. Pak jsem si řekla: no jo, ale co když by druhá holčička nebyla...tak raději ať je první. A teď....Druhé prostě bude HOLČIČKA!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Tak já za chvíli vyrážím...už se moc těším na ten čerstvý vzduch :wink:
23. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
přesně stejné uvažování jsem měla i já...tak tělo jen poslouchá mé rpvní přání a příkazy..druhé bude už holčička jak jsem si přála :slight_smile:
23. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
autor
ja a manžel by jsme chteli 2 holky
23. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
did: máme úplně stejné uvažování!!! I s Dashi! Jsme moc ráda, že to taky tak cítíte...já si připadala skoro divná, že jsem si tu holčičku tak moc přála (ale spíš tak vnitřně, přišlo to na mě, až když nám řekli, že mýválek má pindíka)
23. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
úplně přesně!!!! Dokud jsem nevěděla najisto, že čekáme chlapečka, vůbec jsem si svoji touhu po tom mít holčičku neuvědomovala...Samozřejmě, že určitě mám radost i z toho, že čekáme chlapečka...jen...já prostě chtěla tu holčičku...nevadí, bude příště :slight_smile: Jsem taky ráda, že nejsem sama, co to tak cítí..bála jsem se, že jsem hrozná zlá matka, která se chová, jako by svoje mimušátko vůbec neměla ráda... Jen mě to zaskočilo..ale už si zvykám a samozřejmě se těším i na chlapečka :slight_smile: Bude to maminčin a tatínkův miláček stejně jako holčička...
23. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
holky chtěla bych pořídit nějakou pěknou hrací deku a spirálu na postýlku/kočárek...ale nějak se mi nic z toho co nacházím nelíbi :frowning2: nejak si nemůžu vybrat
Jestli máte nějaký tip..hoďte mi sem odkaz....díííííííííky :slight_smile:

Dashi: koukám tu uvažujem naprosto stejně....pořád se matýskovi omlouvám, že takhle uvažuju, že ho mám moooooc ráda i když je chlapeček...
23. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
daee: no to zase teda nevím, jestli je pohlaví prvního mimi ženě dáno, když by to měly určovat spermie, že.................podle spermií a styku před ovu bysme měli mít spíš kluka - protože to bylo den před ovulací...... :grinning: :grinning:

daee: a tu deku a spirálu budeš objednávat z netu?
23. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
Lauri: však já si právě myslím, že všechny tyhle metody od čínského kalendáře přes krev po tvary bříška atd. jsou jen pro zábavu....je to prostě náhoda :wink:

A deku a spirálu koupím nejspíš na netu, protože jsou tam úúúplně jiné ceny a dohromady největší výběr...mi přijde.
23. únor 2010 v 15:14  • Odpověz
ahoooj holky, ted jsem se vratila z Olomouce, tak vas jdu jen v rychlosti pozdravit :wink:
jinak fotku mi asi smazali, nebot nesouvisi s vyrobou deti :grinning: takze az v sobotu nazivo :grinning:
jess - doufam, ze vse dopadlo na vybornou, ohledne spermia souhalsim s holkama.
maci - poradne si uzijte vylet!!!! a nase krasne stovezaty mestecko :slight_smile:
23. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
dae: fakt jo? já právě myslela, že tam takový cenový rozdíl není.................a chceš jen deku nebo tu dohromady s hrazdičkou? já právě přemýšlela, že budu mít asi hrací deku zvlášt a zvlášt tu hrazdu, at se to může používat i samostatně...............ale an to je u nás ještě čas, tak zatím nevím.....

jess - kde jsi, čekám na nějaký výsledek vyšetření.............
23. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
Ahoj holčiny, na chvíli se na vás jdu podívat, celý den jsem zase makala jak šílená...

Tak i podle toho čínského nám vychází holka, tak to abych se s ní začala co nejrychleji smiřovat :grinning:

Jinak, Ikeu jsem včera prohlížela přes net, a líbí se mi tam povlečení a mantinel. Jinak jsem zjistila, že kousek od nás, v Hostivici, je velký dětský obchod - http://www.malvik.cz/ . Včera jsem jim na stránky čučela snad hodinu, spousta věcí se mi tam hrozně líbí.
Koukněte na tohle - myslíte, že těch dvanáct stovek je za tu největší, nebo nejmenší sadu ? http://www.malvik.cz/Postylky-pokoje/povleceni-do-postylky/3D-Do-Do Hrozně se mi to líbí, a mají spoustu druhů. Akorát myslím, že ve fázi, kdy bude postýlka v nejvyšší poloze ( jako matrace ), tak budeme potřebovat ještě jiné mantinely, protože tyhle jsou vysoké...
23. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
tak holciny, dnes ovu testik opet negativni, teda druha je, ale o neco slabsi nez vcera :wink:
tak nechapu to pichani v podbrisku :grinning: ovu si dava na cas :wink:
23. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
anie: ahoj, a v tom malvíkovi když přijdeš s průkazkou, tak dostaneš zavinovačku zadarmo. ani nemusíš nic koupit. platí pro letošní rok, dobrá akce.................
koukala jsem na ten odkaz a pokud má být jako jedna cena za všechny sady, tak bych logicky vzala tu šestidílnou.................ale zdá se mi to divné..................ale ty mantinely určitě vysoké jsou................
já asi první koupím postýlku a až podle ní povlečení..................a taky podle pohlaví samozřejmě. .............včera jsme s manžou říkali, že bude super, až budem vědět pohlaví bobka, abysme podle toho mohli vymalovat pokojíček..........
23. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
lauri: Fakt ? To jsem nevěděla, až tak jsem ty stránky neštudovala.. Já koukala rovnou na věcičky. S tou cenou právě nevím, jestli to je cena za tu nejmenší sadu, a pak se zvyšuje, nebo je za tu největší, a naopak se snižuje.. To je jedno, zjistím to přímo tam. Ale pojedeme tam taky až tak za měsíc.. Nevím, jak vy, ale mě je hrozně divný chodit koukat na věcičky bez břicha.. Třeba jak jsem se byla podívat na ten kočárek, tak jak jsem neměla břicho, tak se mi zdálo, jak kdybych si vymejšlela blbosti na ukrácení času - tak se paní tvářila. Takže počkáme, až vyskočí pupík, a pak půjdeme nakupovat :grinning: K postýlce - já mám vyhlídnuté dvě, jednu levnější, druhou krapet dražší. Tak uvidíme, jakou nakonec vybereme. Ještě fůra času :slight_smile:
23. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
anie: to vůbec neřeš, mně taky nenabízí třeba v každém obchodě si kočárek vyzkoušet, když vidí, že nemám břicho, ale třeba v brně mi kočárek sama od sebe dala do ruky - je to o prodavačích....................
já mám požadavky na postýlku jednoduché, tři polohy lůžka, stahovací bok a světlé dřevo - cca 1500-2000, víc za ni nedám, není důvod. spíš jsem ted obhlížela koupací kyblíky, určitě do něj jdu..................
ale času je dost, to je pravda.................ale do obchodů normálně chodím, at mi každý políbí............... :angry: :grinning:
23. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
Ahoj, zdravím.

Vecernice: já ti nevím :O/ To Tvoje tělíčko to dělá docela napínavý! A na účes už se taky těšim, asi se ještě taky objednam na úpravu, ať nejsem mezi Váma v so jako strašák :grinning:

Anie: mě je taky docela blbý chodit okukovat věci bez bříška. Ale mě už trochu leze. Kdybych se nestyděla a nosila uplé věci, bylo by to už vidět :sweat_smile:

Jinak mi segra právě nabídla ještě nějáké věci, co jí zbyly, že si je můžu výhodně odkoupit, takže postýlku máme, jupííí :o) Myslím, že na nakupování toho bude i tak dost...

Jess: tak nás nenapínej, jak to šlo?
23. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
Lauri: mno mě se zdá, že v obchodě mají 2-3 hrací deky a šlus a na netu je jich milion :grinning:. A opravdu s emi to zdá levnější...prověřila jsem si to na kolotoči nad postýlku a teď i na lehátku (jestli chcete někdo mrknout, je v albu :wink: )

A hrací deku asi i s hrazdičkou, ono stejně je to na chvíli. Jak mimi poroste, bude jeho hlavním zájmem se z deky odkulit a plazit se zkoumat svět :grinning: :grinning: :slight_smile:

A k těm tvým požadavkům na postýlku.....skoro bych se do nich s tou naší vešla :grinning:, akorát nemáme stahovací bok a polohy jen dvě, jo a šuplík navíc + je to tvrdé dřevo (to byla jediná pevná podmínka)
23. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.