• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
ahojky holky, nejak sme nestihlaa a doctu vas pozdeji jo :slight_smile:
jen jsem precetla posledni co pisala dae :slight_smile:

moc hezke vecicky, lehatko aji postylka vestovni .-) paradni
a jinak mi meli hraci deku dlouho :grinning: :grinning: malou to přestalo bavit až v 1 roce :grinning: :grinning: a pak jsem ji schovala :slight_smile: :slight_smile: :wink:

mi postylku mame na 3 polohy a bez toho supliku :frowning2: ten se mi tam desne libi sakra :grinning: :grinning: :grinning: a stahovaci bok taky nemame :slight_smile: :wink:

a jinak holky jdu vas docist teda

a jinak dneska prisli vysledky tatkovi :wink: nador na slinivce je nezhoubny ani n evite jak sem rada, trakze jeste tatku bude cekat operace ale az tak za půl roku, ted s emusi dat do kupy
23. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
Moni gratulujuuuuuuuuuu nádherná zprávička. Kdybych mohla hned bych si s tebou dala frťana na taťkovo zdravíčko. Ale to se dá i s džusíkem :dizzy_face: :dizzy_face: Mám fakt radost, že to takhle dobře dopadlo. :dizzy_face:
23. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
zolik moc děkuji, já taky ani necíš jak moc sem si oddychla apo dlouhý době je mi prostě fajn, žádný strach nic takovýho :slight_smile: :wink: tak to bych si stebou dala opravdu ráda, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: děkuji moc :slight_smile:

jinak holky já vás ted dočetla, teda vy jste toho nakecali, o té tabulce dost to vychází ale je to 50 na 50 jak píše zolik, kdyby to sedělo sto pro tak se podle tooh každý řídí :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
Lauri: Jojo, mám stejné požadavky, jen ten stahovací bok nevyžaduju.

Jin: A pročpak se stydíš ?
23. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
jin jo, proč se stydíš ???za co?? :grinning: :grinning: :grinning: jen ukaž bříško :slight_smile: :wink: já se těším až bude ještě větší :grinning: :grinning: ale ne nakonci to jsme si u malý připadala jak tučnák :grinning: :grinning:

anie a holky taky jsme mela pozadavky jako vy..bála sem se že ten stahovací bok mi bude chybět ale naopak, nevyužila bych to ani :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
Jéé, Moni, super zprávičky :wink: Gratulaceeeeee :slight_smile:
23. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
ani- moc děkuji :slight_smile: :wink:
23. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
Holky, tak jsem dorazila domů. Byla jsem ve městě s mamkou, tak jsme nakoupily nějaké věcičky pro Filípka...no super procházka a pak jsem ještě u našich poseděla...krááásné odpoledne :slight_smile:
lauri: požadavky na postýlku mám asi stejné. Jen nemůžu sehnat postýlku v takovém tom světlém dřevě (buk - máme tak vše v ložnici). Většinou je to jen přírodní nalakované dřevo a nebo na netu tu barvu neodhadnu :frowning2:
mona: tak to jsou SUPER zprávy!!! Mám z toho upřímnou radost :slight_smile:
daee: postýlka i lehátko jsou moc pěkné...také mám z každého balíčku, který dojde, velkou radost :slight_smile:
23. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
didi, ahojky moc děkuji :slight_smile:moc děkuji já mám taky silenou radost moc moc velkou :slight_smile: diid jsme na tom stejne tedy mi ji sehnali taky jsem sháněla dlouho světlou postylku pak sem jí sehnala, máme tuto můžeš mrknout tady je odkaz takhle světlo jsem sháněla já, no tak ji nemuzu najit :grinning: :grinning: ale máme postýlku od DREVEX
23. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
jinak holky , jesi se chcete kouknout na neco, mrknete ke mne do alba :grinning: jak ttaínek hlídal :grinning: slyšela sem to už na schodech :grinning: jak poctivě hlídal :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
je to MARKÉTKA, MOJE HOBBY A TAD..TAK TAM JE TA FOTKA
23. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
daee: no jo, ten šuplík by mi tam nevadil, to je mi fuk, ale ten stahovací bok chci určitě............ty polohy jsou taky jedno, jestli dvě nebo tři, většinou bývají tři.......................

didi: no my máme taky světlou ložnici, tak uvidíme..................co seženeme...............

já to teda asi taky pak koupím z netu, ale chci hrazdičku zvlášt a deku zvlášt..........ale já toho v obchodech viděla celkem dost právě, i tady u nás..........

mona: gratuluju, to je super zpráva.........
23. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
laurinka moc děkuji :slight_smile: :wink: jsi hodná :slight_smile:
23. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Moni: to je super. Dám si taky panáka džusu na tatínkovo zdraví! Moc Ti to přeju.

Anie, Mona: no, já to bříško nemám hezky kulatý, ale takový nadvakrát :sweat_smile: a tak mi to přijde takový "tlustý" nehezký. Já mám z něj stejně radost, ale nechce se mi ho ukazovat.
23. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
jin: já ti trochu rozumím, já teda nechávám bříško vyčnívat, ale zatím vypadá jako špíček, ne jako těhubříško..................... a vzhledem k tomu, že já špek nikdy nikde neměla, tak je to takový zvláštní pocit.................. :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Teda Daee ta cestovní postýlka je parádnická! A lehátko je také krásňoučký.
Asi se zase zeptám jeko nekňuba, ale na co je to lehátko dobrý :sweat_smile: ? Myslím jako - malé děti leží na rovno, ne? A větší zase už sedí? Nebo tam je někde mezi ještě jedna fáze? Nebo v tom může být už malinký mimi?
23. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
jin jin, tak toto jsem měla přesně u malý aty samé pocity, ale neslo to schovat ve 3 mesici uz jsem pupik mela a ve 4??z pandero, :grinning: ale mela jsem brisko do hrousky, ted mam kulaty...hned od zacatku...ale ono s eza chvilku bude rpvnat, ja mela ale cely tehu jako hrusticku az uplne nakonec bylo kulaty jak koule :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
Lauri: no, já špek měla, ale takovej schovatelnej. V plavkách vidět byl, ale v oblečení ani snad moc ne. Teď je jakoby fakt velikej a tak čekám až se udělá krásný kulaťoučky bříško jako mají holky. Doufám, že se teda pak udělá :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
Mona to mě nestraš, to já bych se asi fakt styděla :angry: Ale zase až bude ještě o fousek větší, už to bude bezpochyby těhu bříško kulaté nebo šišaté, tak co už.
23. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
jin jin, no ono jka bylo vtesi tak bylo klasicky tehu :grinning: :grinning: ale tvar ne uplne kulatoucky ale jako spis vic dole jakoby do hrusticky proste, ale tehu bricho jak vysity :grinning: :grinning: dost maminek ma taky takovy :slight_smile: :wink: to neboj hihi ahlavne strašit sem te nechtela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no na tom jsme stejne, ja spek taky vzdy nejak mela ale v obleceni nebyl videt a v plavkách to trochu bylo videt, ale stejne sem mela strie takze jesi trochu bylo neco videt tak mi to bylo fuk :-d :grinning: :grinning: stejne na bazenech nemam cas koukat na sebe ale na mojí markétku aby se mi neutopila :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
jin: to lehátko je právě pro malý mimča..........................
23. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
Lauri A to v tom odpočívají a koukají, když jsou vzhůru? Já myslela, že ty malý se nemají zvedat a mají ležet narovno. Tak to budu muset s někým probrat. Dík :wink:
23. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
jin jin, záleží hodně na situaci, mi měli toto lehátko jsu lehátka do 9kg ale josu lehátk aji do 18 kg,..
muj pripad, meli jsme lehatko do 9 kg a jako novy jsme ho zas prodala :unamused: já kojila dlouho takže na jidlo sem nevyuzila nekdo kdo nekoji tak to vyuzije hodne na papání vis??ale já malou tam nedaval pac mela hrozne zadicka v oblouku :confounded: takže pro nás bylo toto lehátko opravdu zbytečný, ale budeme ho pro druhý pořizovat, ale to od fisher price do 18 kg, je pro staší aji...ale toot do 9kg co je meli kamosky vyuzili jen když nekojili, ze vtom dite nakrmili, jinak moc nedavali, a to prave kvuli nerovne poloze..miminko spravne do 1 roku ma lezet na rovno, ani polstarek se nepouziva...do půl roku je to dost důležitý skrz páteři...takže takhle to vnímám já, ale někdo využije na 100% mi ne, :wink: :slight_smile:
23. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
mam takovy pocit ze jsou aji doporuceni primo na tom lehatku jak dlouho nechavat maly miminko ..:slight_smile: prave tam :slight_smile:
23. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
To jsem si právě myslela.

Holky já mám v poslední době takový divný pocity v tom bříšku. Kromě tahání a občasného píchnutí se mi teď tak nějak divně "hemží". To jsem tedy zvědavá, jestli na mě jde sřevní chřipka, kteoru mají všichni okolo, nebo co se z toho vyvrbí. Ale asi ta chřipka. Ono je na pohyby strašlivě brzoučko, já vím :grinning: Ale je to takový tajuplný :grinning:
23. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
jin jin- no ono záleží hodně na tobě samotné víš??oni josu jako zdravotně v poho ale já když sem malou tam viděla jak prostě má zádíčka v oblouku úplně jsme to zavrhla, a chci spis az na to sedění do těch 18 kg právě :slight_smile:

jin víš co??tak bud mame obedvě chripku a nebo taky nevim, ale presne to mam jak pises takovy zvlastni hemžení???? :grinning: :grinning: :grinning: ale co sem četla u druhýho je nejdřív pohyby prej v 16tt tak nevim :grinning: :grinning: a u prvniho tehu pry priblizne v 19tt, takze tayk nevim co to je :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
holky , kouklai jste na ordinaci??? :grinning: :grinning: já z tý kristýny bych asi zešedivěla :grinning: :grinning: a z té Sylvi taky je děsná....
23. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Ona Mony řádí nějáká střevní chřipajzna, takže možná nás to nemine :grinning: Já právě nevím, na co přesně bych to lehátko využila.... raději bych mimčo nechala na dece na zemi, mám pocit, že si i tak cvičí to převalování a protahuje nožky atp.

Já musím jít bucat, jsem děsně utahaná, tak dobrou noc*
23. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
jin jin, traky sme to tak řešila :slight_smile: :wink: já zotoh měla lepší pocit, :slight_smile: :wink: ale záleží opravdu na mamince :slight_smile: jak říkám je to hoidně věc názorů , ale musí si to vyzkoušet :grinning: :grinning: :grinning: kamaradka jedna mi rikala ze me nechape ze to nepouzivam hihi a dokonce sem od ni zaslechla ze sem aji blba ze nevyuziju toho co mi dneska nabizi pro miminko :grinning: :grinning: a vis jak to dopadlo???ona prodala lehatko ze stejnyho duvodu hihi :grinning: :grinning: :grinning: a ted uz se konecnce s nou muzu bavit az vyzkousela tak sama videla :slight_smile: :wink:
23. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
Jin: naprosto s tebou souhlasim, co se tyce toho tajemneho hemzeni v brise. Uz to sem tam taky mam a pri tom je mi naprosto jasne, ze na pohyby je teda jeste dost brzy. Citim to tak jednou za 2-3dny a je to neco noveho jineho. Je to trosku jako pocit kdyz mnou projede takove to vzrusni nebo zachvev, kdyz se clovek zaraduje, ale tohle probiha v naprostem klidu, bez jakehokoliv podnetu. Streva se podle me hemzi jinak.

O strevni chripce radeji pomlcet... Dneska v noci se nam doma jeden povedeny exemplar vyloupl. Pritel cely den jen spal a chodil na zachod zeleny jak sedma... Je mi ho lito. Byva nemocny tak 1-2x za rok a to uz fakt musi byt neco. Nesnasim, kdyz nekomu blizkemu neni dobre. Ale nastesti to ma podle vsech prognoz rychly nastup, prubeh i to rychle odezni...
No, nic jdu do hajan.
23. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.