• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
holky, neblázněte, pohyby ve třináctém, to bych fakt neřekla teda.........................to fakt od toho šestnáctého nejdřív.....................

k tomu lehátku - my ho pořídíme právě na to krmení - mona - já právě samé viděla jen do šesti kilo nebo devíti, do těch osmnácti je to taky od narození? to jsem ještě neviděla, ale přijde mi to lepší teda.....................
23. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, že píšu až teď, obzvlášť, když vidím, jak na mě myslíte. Tak trochu jsem hledala sílu. Takže těhu to není, jenom nějaké zpoždění, dostala jsem vyvolávačku a čekám ma MS. Pak půjdu na profil. K doktorce se mnou šel dneska i mažel, abysme společně mohli probrat ten spermiogram. Prý to není špatané, dobrou životosprávou se to dá zlepšit atd atd. No ale mažel žije opravdu zdravě už teď, akorát jí málo zeleniny a ovoce a nevím, jesli to je zas takový rozdíl. Každopádně jsme byli upozorněni, že musíme spočítat početí spíš na roky než na měsíce. A že s tímto výsledkem budeme shoipní splodit dítě tak jednou za pět let poctivého snažení. Takže bezmoc, slzy, všechno se mi najednou zhroutilo a já jen těžko hledám sílu. Nevím, jak dál. Dneska jsme objednali spoustu vitamínů a potravinových doplňků a doufáíme, že za tři měsíce bude na spermiu aspoň malá změna.
23. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj jess,
teda čtu to a je mi z toho smutno...........................je to možná blbý dotaz, ale já tak uvažovala, když jsem neměla ovulaci a myslela jsem si, že bude s početím problém - nejde to radši pořešit umělým a ted než přirozeně a třeba za dva tři roky? já nevím, nemám právo soudit, ale já bych to teda takto udělala, protože roky, jsou opravdu dlouhá doba.............. co manžílek, podržel tě? moc mě to mrzí, je mi jasné, jak je ti z toho smutno, jsi zoufalá, protože víc nemůžeš udělat......................vybreč se, to pomáhá (vím, že to vypadá, že mně se to mluví, ale věř, že když mi dr. řekl, že moje tělo vůbec nefunguje a ted ve 22 mi lékama vyvolal první ovulaci v životě, tak jsem to brala jako konec, řekl, že pokud ty léky nepomůžou, budu muset na umělé nejspíš, že samo se to asi nespraví - tak jsem si řekla, že tam klidně půjdu, radši umělé a hned, než čekat a stresovat se, smutnit..........................) na toto jste se dr. neptali?
23. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz
lauri - ale ano, je to varianta, ale my věříme, že to prostě půjde přiroyeně. nemáme žádné předsudky k umělému oplodnění, ale naše diagnoza není beznadějná a raději to budeme řešit takhle. třeba se nám ty dva hrazené pokusy hodí v budoucnu. nechci něco dělat teď hrrrr a pak zjistit, že to třeba bylo zbytečné. uvidíme za několik měsíců. ale věř mi, je to těžké rozhofnutí, slovo rok mi vhání slzy do očí, ale vím, že tak je to správné....
23. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz
a nezlobte se, ale v sobotu na srazík nedorazím. nedala bych to, je to moc čerstvé. doufám, že rozumíte...
23. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz
Moni - tak ani nevíš, jak velkou mám radost...a opravdu upřímně!!! To je senzační zpráva!!!! Huráááá

Jess - doufám, že to nebudeš brát ode mě za blbost...ale když sjem se dočítala různě o Femigardu, psaly tam holčiny, že to jen tak dávaly i svým manželům a že dokonce měli po tom lepší výsledky na spermiogramu. Já zním jak nějaká propagátorka firmy Hermann, ale opravdu nejsem :slight_smile: Jen já věřím moc v sílu bylinek a myslím, že za zkoušku to stojí...Zkus kromě sebe lupnout i lžičku manžílkovi.
Jinak, já vím, že tě to trápí a vím, že jsi z toho smutná...kdyby mi řekli rok, dva...tak budu na tom stejně...ale to vše se dá změnit a záleží jen na vás, jak se k tomu postavíte a jak rychle to pak půjde...Navíc je opravdu pořád klidně možný, že to byla náhoda, že byly všechny mrtvé - horká sprcha, stres..cokoliv...Takže třeba když teď budete bylinkovat a hlavně (ím, že to nejde úplně dobře) pozitivně myslet, ono se to povede!!!! Já jsem dvakrát v začátku neudržela plod. Věř mi, že ve mně probíhala hrozná panika, že co když prostě nikdy nezvládnu donosit miminko. Ještě samozřejmě neříkám hop, ale už jsem překlenula určitou kritickou hranici a to jen díky silné víře v sama sebe a v to, že jsem v pořádku. Nevěřím, že to bude trvat roky...protože už to řešíte...a to je to hlavní...Jiné páry to začnou řešit až po roce..už teď máte náskok a opravdu věř v sílu přírody a bylinky...věř v sama sebe a svého muže...v to, jak se máte rádi...a teď to prostě ber tak, že se nebudete cíleně snažit...samozřejmě kolem ovulace zkusit být intenzivnější, ale pokud by vám to mělo pár měsíců trvat, každá menstruace by tě hrozně psychicky zlomila...ty teď budeš potřebovat být psychicky v pohodě...a opakuju znovu, že vím, že je to hrozně těžký...a i když to neprožívám, tak myslím, že si dokážu představit, jak to působí celé beznadějně....Důležitý je, že víš, že to půjde...že nejste neplodní...takže dřív nebo později se to povede buď přirozeně nebo uměle....Moc držím pěstičky! A chápu, že se Ti na srazík nechce...přesto kdybys měla chuť a třeba by sis o tom chtěla promluvit a probrat to, budeme rády když příjdeš
23. únor 2010 ve 23:07  • Odpověz
laurinka tak to lehátko jsou dvě tyto lehátka, od miminka do 18 kg, prvne to slouzi jako lehátko, pak polosed a pak i křesílko, mrkni posílám ti tady odkazy

http://www.hrackanek.cz/baby-a-miminka/podle-znacek/fisher-price/sedatko-od-miminka-po-batole---novy-design---lehatko-od-fisher-price-m7930.html

http://www.obrazky.cz/detail?id=eJyVzktvgkAYheH9/BjmwkVsYkzVVCSVoo3cNuabkctYpiCiCL%2B%2BJg2LLrt7c5InOXwdVJ31RoDZeaLKAdZBv3EWPYReiShiBGWybNNm9mwEzp6IVXV/170yjtwzLM0hiepbHJJbrFd3X/fup%2BeehOWXH3kWl3RzWCYEHJf6n8nDDx8lLIPVtg8W22jf8L5VEHlVEm0a4bh1zA4zFKTHwBte83Q9BeMYh2YRJtQWRe6U9LJTk97/vmybD5fbO1S0bf2CsVS5pqSSHAZoNDHgrGorzDCxicEYpgbmVCe6aVJbO9f5yLqu%2B8t%2Boy7quTzNRoEsgyDDJsiajFClJwm6VktxTaERhSYqheV1/p/rlNloanGaUQJZygzOiQHiB9N9f2w&sId=aVzFhYRRwYeHV5VyF-DL

jess- ježiši když to čtu, je mi to upřímně strašně moc líto, a jak píše Laurinka taky trošku o tomhle vím, , když jsme chtěli malou , měla jsme jeden problém byl ve mně a moje gyndařka mi řekla že za dřív jak rok nemůžu otěhotnět brala sme prášky atak, a já to brala tak že mi oznámila že nemlžu mít miminko sebralo mě to taky :frowning2: ale nakonec to tedy nedopadlo jak říkala ale po půl roce jsem byla těhu..sama to enchápala, ale je to tak :slight_smile: :wink: tak jen povzbuzení že třeba...víš jak to myslím, ted se nesmiš ani moc tlumit do sebe je to těžké ale te´d právě v sobě musíš najít tu sílu a nedat se!já věřím, že vše bude jak má být, a varianta jak píše laurinka..zní dobře myslím že rozhodnutí je na vás, budete potřebovat te´d hodně síli, držím pěstičky moc moc :slight_smile:
24. únor 2010 v 01:19  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:

Jess: To mě mrzí :frowning2:

lauri: Mě se hrozně líbí tohle lehátko http://www.malvik.cz/Na-doma/lehatka-a-houpadla/Hauck-Disney-Lehatko-Bungee-DeLuxe-2010 Jen budu muset zjistit, jaký je mezi těmi lehátky rozdál, přijdou mi všechny stejné... Jo, a jestli se můžu zeptat - kde jsi vyčetla, že když do Malvíka přijdeš s průkazkou, dostaneš zavinku ? Já to tam hledala někde napsaný, a nenašla..
24. únor 2010 v 07:23  • Odpověz
Krásné ránko holky,
dočítám dočítám....

K lehátkům - já právě chci tohle co máme potom vyměnit za klasickou jídelní židličku, aby prcek seděl s námi u stolu. A co jsem se zběžně dívala (protože pořizovat ji chci až Matýs bude sedět), tak se ty jídelní židličky dají polohovat (jako že prcek sedí u země nebo si ho vytáhnete nahoru ke stolu...).
To lehátko je polohovací a houpací (to asi většina s nich), samo v něm malej nebude celej den, ale aby měl změnu a na kmení...

Anie: to, co se ti líbí bylo můj druhej favorit :grinning:

Mona: ty od FP vím, že jsou takhle praktický i pro větší děti, když já si nemůžu pomoct, mě se moc nelíbí :frowning2:, tak snad nebudu litovat...
24. únor 2010 v 08:00  • Odpověz
A ještě:

Moni: mám radost, že ohledně tatínka máš dobré zprávy!! Tak snad to brzy bude dobré!!

Jin: nic se nestyď a vystrč pupík!! :wink: Já mám teď už větší kulatej břuch :grinning: a špíčky se mi na něm natáhly, takže pneumatiky nejsou, ale rozhodně nejsem taková ta nááádherná těhu z fotografie s ukázkovým bříškem, která těhotně vypadá jen z boku :frowning2:.
Jo a pohyby holky kdybyste už cítiliy, to by mě teda štvalo :grinning: , že já jsem taková opožděná a rozlišila jsem se od prdů až v 21tt (podezření bylo dřív, ale pro mě bylo hrozně těžké to poznat, protože na větry trpím celou dobu těhu i teď)
24. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme..............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme..............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme..............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ...........Eliška?/nevíme
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......asi holčička............Laura,Viktorie/Maxim
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010.......chlapeček..................Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........2.9.2010........nevíme....................???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........2.9.2010........nevíme..................Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Laura/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........5.9.2010........nevíme.................???/Michal
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme..................???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme................Nelinka/Matýsek
bibiska1.........31let.........21.1.2010...........2.10.2010......nevíme................Alice/Matyáš
helabella........36 let.........1.2.2010...........10.10.2010.....nevíme................???/???

SNAŽILKY:
jessika.............26let ................ 4 snažení / 47DC (poslední cyklus 36 dní)
kackabo..........20 let..................3 snažení / 32DC (poslední cyklus 32 dní)
rowennka........20 let.................3 snažení / 27DC (poslední cyklus 38 dní)
mmaxicka........28 let.................6 snažení / 27DC (poslední cyklus 25dní)
nathali.............22let..................9 snažení/ 26DC (poslední cyklus 29 dní)
materad..........29 let.................5 snažení / 17DC (poslední cyklus 35 dní)
vecernice........ 31 let............... 6 snažení / 16DC (poslední cyklus 28 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 16DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 11DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 10DC (2. porevizní cyklus 29 dní)
luciena............30 let..................6 snažení/ 3DC (poslední cyklus 28 dní)

KONTROLY:

ÚNOR:
25. - Laurinka - kontrola na 9,30
25. - Jinjin - NT screening
25. - Orchidie - kontrola
26. - Laurinka - NT screening 11,45

BŘEZEN:
1. - Sven - kontrola
3. - Makinečka - kontrola
3. - Avally - odběry + NT screening v 7,30
4. - Daschiki - kontrola + kontrolní cytologie
4. - Didi - kontrola
5. - Maciol - NT screening 10,30 hod + kontrola 17,30hod.
5. - Ashlee - utz + poradna ve 20tt
8.- Zolik - kontrola
9. - Daee - kontrola
9. - Monaberuska - NT screening
16. - Monaberuska - kontrola
17. - Anieanne - UZ + poradna
17. - Bibiska - NT screening 7,40 hod.
18. - Bibiska - 2. kontrola
22. - Helabella - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola
12. - Daschiki - UTZ ve 21.tt
22. - Orchidie - UTZ ve 20.tt 10,30 hod.

SRAZÍKY:
27.2. ve 14h Marianský údolí - nejen Brňandy
13.3. veletrh Brno
24. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
Dobré ráno holky, doufám, že jsem nikomu nezapomněla napsat kontrolu... :wink:
24. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
Dobré ráno holčinky :slight_smile: mě se tu kupí práce, takže vás jen krátce pozdravím, a jdu na to. tento rok vypadá hodně slibně, tak jsem zvědavá :wink:

Didi - včera jsem byla v Olomouci, a mě se to tam nromálně líbilo :grinning: takže tomu projektu věřím, a jdu na něj :grinning:

moni - super zprávička, spadl mi kámen ze srdce i za tebe. parada. tak at se tatka brzy uzdravi a nabere sily!

jess - ze to nebude tehu se asi trochu dle grafu dalo cekat. jinak vim, jak se takovy zpravy poslouchaji, me staci pokazdy, at se obrnim trpelivosti, a ze to chce lecbu min dalsiho pul roku. tak me to vzdy prijde lito a mam vztek na cely svet. ale zas si rikam, ze muj doktor proste zminuje ty horsi varianty (me rekl, ze pres umely by to slo uz pri prvni prohlidce, kdy jsem vubec ani neuvazovala nad nejakymi problemy :grinning:)
sama si psala, ze ten spermio neni spatny. mohl byt ovlivnen spoustou faktoru, jak psala daschi, stresem, horkou koupeli, mozna celkovym nizsim mnozsvtim vitaminu diky dlouhe a maloslunecne zime. takze neves hlavu, pristi uz urcite dopadne mnohem lip. holt to nemame tak snadny, ale i my se dockame. hezky se zasobte vitaminy, to vam muze jen celkove prospet. a za chvilku se zas dobijete optimismem, a pak uz to pujde, neboj.¨
myslim, ze jsem nekde na netu cetla, ze i muzum prospiva lneny seminko (radsi si to najdi), ale mam mit blahodarne ucinky mimo jine i na tvorbu pohlavnich sekretu. nebo ty femi kapky.
tebe da dr. rychle dohromady, holt skoncis asi jako ja na hormonech, ale telicko zacne fungovat. kdy jdete na kontrolu se spermio? ver, ze to co ted vypada beznadejne a smutne bude treba za dva mesice vypadat uplne jinak. tak ti drzim palecky, srazik je skoda, to me v tom asi nechas jako jedinou netehuli :grinning:
ale toho se nebojim, vsak ja vas nenecham celou dobu mluvit jen o tehotenskych zalezitostech :wink:
24. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
ahojky holky,
krásný ráno všem :slight_smile:
ani- od toto hauck jsem přesně tu měli ale jiný barvy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jsem tu jen na skok- jedem za ttaínkem,

jo ty jídelní sedačky, taky sme chtěla aby byli polohovatelný a sesuvný dolů a nebo nanahoru, taky máme tuto, josu dražší, ale vydrží, a malá v ní ještě papká, a za chvilku může být aji pro druhý :slight_smile: :wink:
24. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
Dobré ranko
Tak já dočítám, co jsem včera zaspala...

Jess: nevím co napsat, co už tu holky nezmínily. Je mi líto toho, že Ti Dr. ten verdikt tak jednoznačně podala, zní to hrozně. Ale oni se asi člověka snaží připravit na tu horší variantu. Vůbec to tak zlé nemusí být a může se to povést za měsíc nebo pár. Začali jste to řešit včas, máš náskok. Představ si, že by jsi vzala nějákou supr práci, přestala to řešit a za dva tři roky, až by jsi zase zatoužila po miminku by jsi se dozvěděla, že to třeba tak snadno nepůjde... takhle to je sice smutný, ale musíš věřit, máte na to vše, jen potřebujete malinko pomoci... I tady na koníku jsou šílený příběhy, diagnózy holek, který neměly podle Dr. absolutně šanci a podařilo se. Zázraky se dějí a u Vás ani zázraku není potřeba, jen trochu štěstíčka. Tak Ti starašně moc budem držet palečky, ať se Ti štěstí brzy přilepí na paty a už se nepustí.
A je mi jasné, proč na srazík nechceš. Já bych to taky nedala. Ale kdybys přeci změnila názor, jak psala Daschi, rádi Tě uvidíme. Nebo třeba příště, až se s tím srovnáš a třeba budeš mít i lepší zprávičky. Já tomu věřím.

Mona: mě to lehátko/sedátko přijde fajn. Že se dá i pak použít :slight_smile: Dík za tip.

Dae: díky za povzbuzení ohledně bříška. Však ono za chvilku schovat nepůjde :slight_smile:
A pohyby? No já necítím rozhodně pohyb, to ne. Popsala to hezky Orchi. Něco nového, takové šimrání uvnitř, cukání, tlačení, lehulinké no nevím, neumím to popsat...prostě něco jiného. Vím, že na pohyby je brzy. Ale taky už jsem to jednou cítila a včera zase :sweat_smile:

Holky všímáte si, že jdu zítra na Nt a ještě jsem nestresila, jo? :grinning: Ale už mě to trošku chytá :grinning: Ale nedá se to srovnat s předchozí kontrolou. Ono jak vykukuje to bříško, tak jsem klidná, že tam je. A jestli je zdravé, to je na matičce přírodě, tak nějak jsem se odevzdala jakémusi osudu... a doufám, že bude milostiv, ať už to tam nahoře řídí kdokoli :sweat_smile:
24. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
jin: a joooo, ty máš zítra NT....no tak to jsem zvědavá na zážitky, jakého budeš mít Dr. a jestli vám tipnou pohlaví.... :slight_smile:
A pokud tě tam prcek šimrá a tlačí už teď, tak je určitě zdravej jako buk....uvidíš na UTZ sama!!!
24. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
Ahojky holky,
tak my si děláme dneska s miláčkem volno, akorát jsem posnídala a jedeme do města a po obchůdkách, chci okouknout nějaké hadříky i pro sebe..............

co se týče lehátek, je jich krásných spousta, ale za stejnou cenu asi radši vezmu to, co se mi vzhledově líbí trochu mín, ale vydrží dvakrát tak dlouho...........ale myslím, že kámoška ho má, tak mi ho možná půjčí.........ale ještě je to daleko, uvidíme.........
a naživo nevypadá tak jak na netu, to je docela pěkné..........

anie. říkaly mi to kámošky z jiné diskuse o té zavinovačce.........zkusím se ještě přeptat. ale ony je už mají ty zavinky........
24. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky,
jess: tak to mě moc mrzí :frowning2: Nebudu tu psát znovu, co už Ti holky napsaly, ale budu na Tebe myslet, aby se spermio co nejrychleji zlepšilo!!! Třeba už příště to bude mnohem lepší, důležitý bude to kontrolní spermio a věřím, že dopadne lépe (i kdyby jen o trošku).
Lehátko chci také pořídit, tak doufám, že ho k něčemu využijeme :slight_smile:
Holky, já mám posledních pár dní deprese, že hrozně přibírám. No to je hrůza :frowning2: Mamka se mnou i s bráchou přibrala téměř 30 kg, no to si nedovedu vůbec představit. Ještě tak před 14 dny jsem byla v mínusu a teď za poslední týden mám cca 3kg nahoře....no jestli to tak půjde dál :frowning2:
24. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
jin jin:slight_smile: nemáš zač, mě se ttyo lehátka aji líbí :grinning: :grinning:

ale bude to asi ztoho důvodu měla ho kámoška, a fajn. :slight_smile: :wink:

ale rozhodně jak píšete je jich strašná sousta těch lehátek :slight_smile: :wink:

jin laurinka a orchi- mají zítra kontroli

jin jin- já se taky těším na tvoje zážitky :slight_smile: :wink: musíš hned povykládat,:slight_smile:

a lauri ty jdeš pozítří, tyjo holky to nějak letí ne??nebo mi to jen přijde???? :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
tak holky, já mizím, jdu se oblíct a malou připravit a jedeme za dědou :slight_smile: :slight_smile: :wink: budu tu večer, :slight_smile: :wink: páááááááááá
24. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
didi: hmm, tak já mám nahoře necelých šest kilo...takže nezoufej, proti mě jsi na tom líp. Ale teď budem asi přibírat rychleji a pak ke konci se to zase zpomalí (prý.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: )....
Vzhledem k tomu, že podle všech tabulek mi vychází, že bych měla "průměrně" a "optimálně" vzhledem ke své výšce a váze přibrat 12-15kg...tak jsem pořád podprůměrná a doufám, že to na těch 15kg za poslední trimestr nedotáhnu....

Takhle myslím, že ten přírůstek je jen mimi a věci okolo (plod.voda, placenta, krev, větší děloha....atd.)
24. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
dae. teda to máš pěknou váhu :slight_smile: :slight_smile: :wink:
24. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
didi: ja mam zase depku z toho, ze jsem jeste nic nepribrala.. Dneska jsem rano vlezla na vahu, abych vedela na tu zitrejsi prohlidku a furt nic. Mam strach jestli to neni spatne. Daee, odkdy tys zacala pribirat?
24. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
mona: jako že jo, že se držím? Nebo že je to moc těch 6kg nahoře? Protože já sama nevím, víš... :frowning2:

Orchi: až tak od 4měs.....v prvním trimestru vůůůbec nic. Jak jsem tu brečela, že nemám pupík, tak to šlo pomaličku a po 20tt se Matýs vyloupnul a začalo to naskakovat (podle Dr. je dokonce 0,5kg týdně naprosto v pohodě...)
24. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
autor
ahoj holky,

byla jsem na uřadě,potřebovala jsem potvrzení na danove přiznaní,čekala jsem skoro hodinu :angry: .
Tak v patek 5.3. budu vyřizovat i danové přiznani,a jdu na kontrolu a doufam že už se dozvim to pohlavi mimiška.Těším se na přiští vikend protože jedeme na vikend k sestře na vysočinu.tak snad bude dobry počasi.
to ja jsem přibrala od října 4kg. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
24. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
orchi: tak tím se vůbec netrap, já jsem asi do 20tt byla pořád 2kg v mínusu a Dr. mi neřekla nikdy nic, ale teď tam mám strach jít...protože jdu za ní po měsíci a už mám 3kg nahoře, takže celkem za ten měsíc 5kg. No to je hrůza. Tím, že jsem na začátku těhu měla něco dole, tak mám vlastně "zatím" jen 3 kg nahoře (jestli mi rozumíte), což třeba není moc, ale mě děsí, jakou rychlostí jsem to nabrala...
Přesně jak píše Daee...od 20tt to začalo a u mě to jede jak rozjetej vlak :frowning2:
24. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
didi: no ta rychlost mě taky děsí....ale ono to asi fakt bude normální....budem se muset s těma číslama smířit, ono bude asi ještě hůř....
Já se to snažím furt brát tak, že to není klasický přibírání, že bych se obalovala sádlem, ale že ty kila prostě jsou trošku tuk, ale z většiny všechno okolo prcka plus prcek sám...
24. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
autor
mě řikala tchyně že u prviho tehotneství přibrala 20kg a když čekala druhy tak jen 10kg
24. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
24. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
jess:
To je mi MOC líto :frowning2: Ale drž se!!! Ono mi taky řekli, že nám to bude trvat déle, ani jsme nedoufali, že by se to mohlo povést na poprvé .. no a povedlo :wink: Druhá věc je, jak to skončilo, ale to na to nemá vliv. Otěhotnět spolu můžem, takže aspoň něco pozitivního ...
Se špatnými výsledky testů mám své zkušenosti - byla jsem kontrolně na krev několikrát kvůli vysokému cukru a kvůli něčemu na játra ... a poprvé to vyšlo špatně, posílali mě kvůli těm játrům i na vyšetření, kde nic nenašli udělali ještě jeden rozbor a všechno v pohodě :wink: Takže to nemusí být konečná!!! DRŽÍM VÁM PALEČKY!!!
Můžu doporučit tyhle stránky http://www.nadeje-byliny.eu/ tam je spousta přípravků, jednoduché dávkování, netřeba nic vařit a účinné to je stejně ne-li v případech některých bylin více. Na lepší spermio je Kotvičník podzemní z pupenů. K tomu třeba maralí kořen .. něco na imunitu a detox takhle po zimě a bude to v pořádku, uvidíš :wink:

Holky já teď zjistila, že jestli mi MS bude chodit pravidelně, tak to budu mít akorát na svatbu .. no to je teda peklo :confounded: přemýšlela jsem totiž nad tím, jestli se nezačneme snažit už v dubnu. To bych zjistila, zda jsem nebo nejsem těhu tak nějak okolo svatby právě. No ale zase jedeme na 3 týdny po Evropě s batohama na zádech na svatební cestu a to si nedovedu představit .. sice já batoh nepotáhnu, ale nevím ... možná jsem moc přecitlivělá po tom zamlkém těhu ..
Co myslíte?
24. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.