• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
orchi: tak teď teda vůbec nevím :frowning2:. Minulý týden jsem měla nějakou chřipku a horečky a Dr. mi doporučil paralen, brala jsem si vždy jen půlku, celkem 3x....tak snad bude vše v pořádku...zase mám brouka v hlavě :unamused:
25. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
Děkuju Vám za gartulace. Jsem sama jak sluníčko, i kdyby nesvítilo, tak v Kuřimi rozhodně joo :grinning: A krev máme taky v pořádku 1:26000, ani nás nenapínali a zavolali hezky včas :slight_smile:
Moc Vám to přeju a těšte se, Bibi a Avally (a Laurinka, ale ta to má "za pár" :wink: ) je to fakt takovej první skutečnej kontakt.
Jejda, to jméno nevím :sweat_smile: a průkajdu i sfotečkou jsem nechala u mamky, jak jsem se jí chlubila :grinning: , tak až v so (zítra tu nejsem). Myslím, že to jméno bylo delší, ale fakt nevím. Hubená, cca 40let?, světlý polodlouhý vlasy.

Didi: já měla před otěhu hrubou nadváhu (6kg nad léto a to jsem v létě nebyla nijak tenká) a řekla bych, že přibírám už teď - nemůžu se vejít ani do spodárů :sweat_smile: (a to jsem od Tebe o několik měsíců pozadu). Takže buď v poho, určitě nejsi jediná. Budem si holt muset koupit krásný těhotenskoplejtvákovský šatičky :grinning: Každej holt nemá to štěstí být jak modelka, holt budem muset pak shazovat. Jsem docela ráda, že můžu jíst vůbec ještě něco, většina věcí mi přestala chutnat a smrdí mi :frowning2: Tak se holt cpu buchtama. Mě je to fuk, mimísek je zdravej a já šťastný kulatý sluníčko :dizzy_face: A děkuju za uklidnění s tím spinkáním!
25. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
didi: S přibýráním si hlavu nedělej, já to nijak řešit nebudu, uvidíš, že nabraná kilča potom půjdou sama dolů :wink:
25. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
jin: aha, tak to byla asi jiná...Čuprová je starší, kolem 50 bych řekla, ale hlavně tmavovlasá....

A my jdem s Matýskem cvičit a na přednášku, dneska máme téma "zvládání bolesti při porodu"....ufuf :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
A koník mi blbne, ale moc u něj dneska nevydržím :sunglasses:

A manža je strašně v klídku. Byl se mnou už minule a to byl fakt dojatej a Dr. vyzpovídal až jéje :grinning: On to bere jako samozřejmost, že je vše v pořádku. Přijde mi, že se s tím rodičovstvím zničehonic srovnal, aniž bych si všimla kdy, a bere to už jako uplně hotovou věc. Když jsem mu řekla, ať jede opatrně (do Prahy), tak odpověděl, že teď jezdí daleko opatrněji, když je ten taťka, že má zodpovědnost. Hm, hm, hm. :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
Tak jsem mrkla na net a byla to MuDr. Vondráčková.

Už se mooooc těšim do kurzíku. To jsi mě připoměla, že tam musím zavolat! Tak se mějte s Matýskem krásně.
25. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
Holky od kolikátého tt chodíte na ten těhu kurz, nebo od kdy začnete...?
25. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
Holky, jsem fakt ráda, že Vás tady mám :slight_smile: To víte...celej den sama doma a manžu tím pořád "otravovat" nechci. Celý den pracuje, tak si zaslouží trochu klidu.
jin: na tu Vondráčkovou tu zrovna někdo nadával, ne? Asi jste měli dnes štěstí, že nebyla protivná :slight_smile:
Daee: užij si kurz a pak nám napiš "jak na to, aby to nebolelo" :grinning:
25. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
didi: já doma taky některé věci neřeším, přítel je toho názoru, že máme na vše ještě spoustu času...ale teď o víkendu mě překvapil, koupil mi krásnou knížku o mateřství a roční předplatné na Maminku :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
Jin: no tak to je parada, ze ta caredejnice Vondrackova byla dneska hodna... Asi mela lepsi den. My jsme to stesti nemeli, ale uz jsem na to zapomnela... Hlavne, ze jsou miminka v poradku.
To je hezke, ze se s tim tvuj chlap tak szil:slight_smile: Mne to taky prijde, ze to ten muj tak nejak proste bere jako hotovku, ale samo je taky obcas nervozni a ma obavy, ale tak zdrave, s odstupem. Dneska mi taky rikal, ze mu to cele dopoledne lezelo v hlave, co to spineni mohlo znamenat. Ale nastesti to asi fakt nic nebylo.
Jeste, ze ty nase drahe polovicky mame, co? :slight_smile:
K tomu kurziku, ja jsem chtela chodit jen na cviceni, ale v tom centru, jak tam chodi Daee a bude chodit i Jin s Dash maji cviceni jen tak blbe pres den, ze bych to nestihala, budu si holt muset najit neco jineho.
25. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
Orchi: no, já předtím měla takovou megeru gyndařku, že mi asi bohatě stačí, když na mě nehučí - a ona ta Vondráčková měla asi docela dobrej den a tak to vyšlo fajn. Jako upovídaná tedy nebyla, ale celkem i sem tam něco popsala, takže spokojenost. Už jsi se nahlásila k Vlašínovi na 20tt? Ať máte pohodičku?

A vůbec...Vám řekli Vaši Dr. ať se nahlásíte na ten 20tt nebo je to Vaše vlastní iniciativa? Mě totiž ta moje neříkala, tak jestli se tam mám hlásit i tak. Asi to udělám.

A ten nadhled těch našich drahých poloviček je asi potřeba. Ono přeci jen někdo to musí "odřídit" s chladnou hlavou :grinning: Ale je to i takové milé. Jsem staršně ráda, že mám v mušíkovi oporu. Úplně mi přijde, jako by vedle mě byla nochvějná skála, a když zavrávorám, vždy se můžu přidržet. A ještě k tomu není studená, ale teploučká a má srdíčko :dizzy_face:

A na kurzík budem chodit s Dach, já asi od 15tt nebo 16tt a ona o týden víc, myslím. Je to 18.3. já už se v těch týdnech začínám něják ztrácet :sweat_smile:
25. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
jee, holky kamaradka mi ted psala mailik a doporucila materske centrum, kam se da chodit cvicit i vecer, juchuchuuu :grinning: :grinning: http://www.devitkabrno.cz/ Takze mam vybrano :slight_smile:

Jin: k Vlasinovi jsem nas objednala hned dva dny po tom NT, z vlastni iniciativy... Stejne by mi dr. rekl, abych to udelala, tak mam aspon naskok. Proste jsem v telefonu na drzo rekla, ze chci k nemu a proto volam s dostatecnym predstihem.
25. únor 2010 v 15:44  • Odpověz
Ahoj děvčata moje zlatý,

já jsem se zavalila prací a teď čtu ty násherné zprávičky!!!

Jinjinko - mám neskutečně velkou radost !!!!! Sice jsem nic jinýho nečekala, ale jsem strašně šťastná i za Tebe, že už může být konečně dušička v peří! Výsledky máš nádherné 0,7mm je super senzační a 1:26 000 je úplná nádhera :slight_smile: Takže doufám, že tě teď taky pustí strachy a už si budeme užívat jen zdravých miminek :slight_smile: a budeme chodit na kurzík pořádně ty mimušáky protáhnout :slight_smile: Škoda, že spinkal(a) a nebylo poznat to pohlaví...myslela jsem, že už by ti to mohli říct...Já jsem šla na konci 13. týdne, tak jsem si říkala, že třeba i tobě řeknou. Ještě jednou velikááánská gratulace...je to nádherný pocit, že? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Klidně se směj na celý svět a jsem ráda, že to sluníčko dosvítí z Kuřimi až k nám do Brna :slight_smile:))) Moc se těším na srazík.

Na velkej UTZ ve 20 tt jsem se objednala hned jak sjem šla z NT screeningu a rovnou jsem si nadrzo řekla, že chci k Vlašínovi. Ten se chudák asi nezastaví :grinning:.

Orchidko - já jsem jednou zašpinila někdy v 9tt...samozřejmě to byl šok jak blázen a dovedu si představit, jak ses vylekala. ale pak se to taky už neobjevilo. Podle mě prostě jak se tam mrňous různě zabydluje a vrtí, sem tam praskne cévka. Dokud to není nějaké silné krvácení, pak je vše v pořádku. A někdy ani to silné krvácení ještě neznamená nic špatného :slight_smile: Takže určitě to bude v pořádku. Tak, a já jsem samozřejmě zase zapomněla, co jsem komu chtěla :grinning:...Ale to nejdůležitější jsem snad už napsala

Jo - ještě Didi...vůbec si z toho nelam hlavu kočko! Já jsem měla před těhu 59kg a teď mám 65. A to jsem v 15tt. Takže podle mě prostě u každýho to jde jinak. Někomu hned rychle, pak se to zpomalí..někomu zase pomalu a pak nabere na konci...Hlavní je, aby to vyhovovalo miminku...pak to shodíš už snadno. Zvlášť s Filípkem. Chlapečci bývají většinou dost hyperaktivní a myslím, že budeme rády, když se vůbec stihneme najíst :grinning:
25. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
ahojky holky, tak já za prve vubec nestíhám, mo se omlouvám že vás ani nedočtu....
mě bolí pravidelně ted každý odpoledne bricho..zajímavý ale tak snad je vse dobry :wink: mate to taky nektera???

jinak, jin, strašně krásné zprávičky, já moc moc gratuluji, to je uplne zuzo :slight_smile:

orchi- to bude dobry , to muze byt hnedavy vytoky, ne teda hodne a dlouho ale takhle obcas zaspinit pry muzeme :slight_smile:
25. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
Ahojky holky moje,
tak jsem vás konečně dočetla a můžu vám napsat, jak jsme na tom.................

Ráno jsem byla u dr., vyšetřila mně, udělala i utz a dala mi další fotečku. Bobek se hýbal, takže jí to dalo trošku práce, ale super. A zítra jdu na to NT, taky k ní, tak už se s manžou moc těšíme. No a dneska jsme byli na tom prvním těhukurzu...........a super.....čekala jsem, jaké to asi bude, a fakt paráda. Porodní asistentka perfektní, vykládala všechno možné, ted hlavně o stravě a tak, to bude i příště a pouštěla nám video o ultrazvukových vyšetřeních a tak, dala nám Prenatal box - jsou v tom časáky, vzorečky olejíčku na břicho, krému pro mimi, slevovými kuponky na plenky a ještě nějaké letáčky, takže dobrý................sice to bylo čtyři hodiny, ale mohli jsme se procházet, jíst, pít, takže taková pohodovka. Manžílek byl se mnou, a super. Taky se mu to líbilo, takže jsem ráda. No ale už toho mám dneska dost, konečně jsme doma, takže ležím, jím, a odpočívám................večer chci žehlit a hlavně upravovat fotečky, co jsme včera fotili, protože jsou fakt krásné, tak už se těším, až vám je ukážu.......

Jinak jak tady píšete o přístupu vašich miláčků, tak se přidávám, manža to tak nějak pozvolna začal brát jako součást života to miminko, i když bude ještě za dlouho, už se tak se mnou i baví - třeba před tím focením mi řekl - Jste nachystaní? Nebo mi píše SMS miluju vás atd, no je to krása................a vybírání věcí pro prcka atd, to bere jako samozřejmost, my tak nějak nakupujeme rádi, takže o to líp, na veletrh se taky těší, takže jsem taky moc spokojená, si říkám že fakt asi nejkrásnější období v životě.............. :slight_smile:

Jin: moc moc gratuluju, je to pěkné co píšeš.....................taky se už těším. Jo a s tím pohlavím - mně ten broučínek přijde tak maličký, že to prozrazení pohlaví zítra nečekám...............ale teda dala jsem si před tím UTZ brumíka a gumové medvídky a prcek se hýbal - takže to fakt zkuste když budete chtít, aby nespinkal - funguje to :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
Lauri: tak gartuluju :slight_smile: Měl ajsi dlooouhý den. A přeju štěstíčko i na zítra. Já tu nebudu, tak si počtu až v so ráno, jak jste dopadly, ale určitě jen samé dobré zprávičky. Já papam sladký teď pořád, takže u mě je asi zvyklej a spí i tak :grinning:

Já se taky moc těším na sobotu. Ale psíka asi nechám doma. Bude nás dost a hledat někde místečko k sezení ještě s mojí obludkou by bylo asi náročný :slight_smile:

A Didi! Ty jsi pěkná stresařka :grinning: Vždyť Ty jsi v té tabulce furt hluboko pod průměrem! Jestli to dobře chápu, červená je průměr ne? Tak neplaš, to se zastaví. Některá holky prý přibírají takhle ve skocích :wink:
25. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile:

Přidávám se s reakcí na miláčky - manža večer přeje dobrou noc mě i bříšku, a zásadně už nemluví na mě, ale na nás :slight_smile:
25. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
Jin, bud v klídku, já jím sladké taky pořád, ale jde o to před tou kontrolou, třeba hodinku................fakt to funguje....super...............
anie: je to fajn že? :wink:
25. únor 2010 v 18:47  • Odpověz
Jj, lauri, je :slight_smile:
25. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
lauri: jéé to jak píšeš o nejhezčím období života..to zní moc pěkně. Super, že si to takto užíváte oba, vlastně všichni tři...to budeš mít pohodové a usměvavé mimi :slight_smile:
No a samo gratuluju k pěkné kontrole...

Michal taky zásadně mluví na mě v množným čísle (jak se máte? co si dáte?...)..a ještě mi chodí do práce mejly typu jak se má Matýsek, co si dnes dal Matýsek k obědu atp. :grinning: :grinning: :grinning:
Ale třeba z mojí dnešní objednávky plínek nadšením neskákal...poslechl si to, ale jeslti jsou s kačenkama nebo s medvídkama on prostě nikdy řešit nebude....pro něj je to prostě plína :grinning: :grinning:

Jin: já se na 20tt objednala rovnou proto, že mi to řekl Dr., prý když tam budete, objednejte se rovnou. Jo a Vlašín na mě vyšel náhodou, ani jsem si o něj neříkala.... :wink:
25. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
K té výstavě za čtrnáct dní v Brně - tak nakonec nejedeme. Zjistili jsme, že o týden později je obdobný veletrh v Praze, takže půjdeme na něj..
25. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
A Didi: tak na přednášce nám vyložili, že to bolet nejpíš bude a nejspíš ne málo :unamused: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Probrali jsme jak si ulevit od bolesti bez léků, co je za možnosti když na ty léky přece jen dojde.
Mno a pak jsme trénovaly zvládání kontrakcí, jako namáháním jiných svalů, hlavně abychom prý věděly, že ta bolest není věčná,ale ustoupí, abychom s tím uměly pracovat....zajímavy fakt...jsem zvědavá, jestli se mi to v hodině H nevykouří všechno z hlavy :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
25. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
daee. no snad bude mimi usměvavé, uvidíme................ale užíváme si to, to jo...............i na tom kurzu, šlo vidět, že tam manža není z povinnosti kvůi mně, ale prostě že ho to zajímá, týká se ho to, tak jsem za to moc ráda...................
a manža by druh obrázku na plenkách taky neřešil, ale třeba kočárek, postýlku, monitor dechu atd. to všechno vyberem spolu, akorát hadříky třeba neřeší, na tom ani není co že jo................spíš on si sedne k netu, projede si recenze a tak a něco vybere, to ráda nechám na něm.................a dokáže se se mnou bavit třeba jestli koupíme kyblík nebo vaničku, jaké to lehátko atd.................nemluvím o tom teda pořád, aby nám z toho nehráblo, ale začne o něčem i sám, tak je to fajn.............bála jsem se, že o tom budu mluvit pořád a třeba ho tím otravovat..............
daee: nej je brát si na takový kurz manžu, aby si to pamatoval on - já pořád říkám manžovi - psí dýchání se budeš učit ty, abys mi to pak připomínal u porodu - a to bude ještě fotit, natáčet, držet mě za ruku a tak............
25. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
Holky, kuk http://www.ikea.com/cz/cs/ - hned na hlavní straně.
25. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
Lauri, netlachej a upravuj, jsem napnutá jak sáňky v létě :grinning:
25. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
anie, já jsem hrozně unavená, už se tady hodku přemlouvám, abych si šla udělat něco k jídlu, tak jdu na těstoviny aspon se sýrovou omáčkou, manža měl paštiku, tak si vařím dneska jen pro sebe..................ale snad pak něco zvládnu jestli neusnu.............. :grinning:
25. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
No to nee, tě budu v myšlenkách pronásledovat :grinning: Jinak, já dneska "vařím" toasty :slight_smile:
25. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
Teda Lauri :pensive: Já se taky těšila na krásný fotečky :confused:
25. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
anie.................já měla fakt hlad, ale už jsem po, takže jdu na to jo.................ještě vydržte holky, nejdete přece ještě spát ne?
aspon něco zvládnu..... :wink:
25. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
autor
laurinka,gratuluji ke kontrole.
25. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.