• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
nemalo by sa platit ale urcite chod aby ta poriadne vysetril
15. říj 2009 ve 21:47  •  1 dítě  • Odpověz
autor
MS = mnestruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //

beruska31.......30 let...........1 snazeni / 40DC
sven.............31 let............. volný průběh pár měsíců/34DC (posl.cyklus 31 dní)
janai85..........24 let............7 snažení / 34DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 32DC (posl.cyklus 28 dní)
vanilkaa.........27 let............1snažení / 30DC (posl. cyklus 28 dní)
daschiki........25 let.............1 snažení/ 28DC (posl.cyklus 29 dní)
didi21...........24let.............1 snažení/26DC (posl.cyklus 28 dní)
pajula...........27 let.............1 snažení / 26DC (posl.cyklus 35 dní)
katulline........23 let.............1 snažení/ 25DC (poslední cyklus - HA
vecernice.......30 let............1 snažení / 23DC (poslední cyklus 26 dní)
nathali..........21let................5snažení / 23 DC (poslední cyklus 19 dní)
luucanka.......23 let.............1 snažení / 21DC (poslední cyklus - HA)
makinecka.....26 let............1 snažení /21DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 21DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 17DC(posl.cyklus 30 dní)
luca83..........26 let...........1 snazeni/15DC (posl.cyklus 30 dni)
majdalena.....27 let.............3 snazeni /13DC (posl.cyklus 27dní)
mirucha84.......25 let..........2 snažení/10DC(posl.cyklus 30 dní)
avally.............30 let............3 snažení / 7DC (posl.cyklus 28 dní)
zuzka111.....27let...............6snažení / 6DC (poslední cyklus 31 dní)
ashlee...........24let...........2snažení / 4DC (poslední cyklus 28 dní)
taggy...........22 let...........1snažení/4DC (poslední cyklus 50dní)
maciol...........28 let............2 snažení/ 4DC (posl.cyklus 27dní)
16. říj 2009 v 05:38  • Odpověz
autor
dobre rano holky upravila jsem tabulku, tak snad to je dobře.
16. říj 2009 v 05:38  • Odpověz
Dobré ráno děvčata, zdravím Vás všechny po včerejší odmlce. Dočetla jsem co jste napovídaly a rýsují se nám tu další dvě těhulky, to je báječné. :slight_smile: Já si dneska koupila testy a ráno budu testovat, my tu teď máme půl jedenáctý večer. Už se nemůžu dočkat, nejradčí bych testovala hned, ale počkám ať je to s ranní močí.
Po testování se Vám ozvu a dám vědět výsledek. :wink: Přeji Vám všem krásný den a sobě pozitivní testovaní. :grinning:
16. říj 2009 v 06:38  • Odpověz
Dobré ráno děvčata,
- didi21 - krásná čárečka - opravdu je tam :slight_smile: Držím palce ať sílí.
- vanilkaa - ffuj ftuj při testování, ať na tebe mrknou // :slight_smile:

U mě nic nového, testovat budu o víkendu nejspíš, ale nebudu s největší pravděpodobností přes víkend na netu, takže dám vědět až v pondělí.
16. říj 2009 v 06:42  • Odpověz
didi21: no, paráda, je tam čárečka. Takhle ale o malinko světlejší ji mám i já. Dneska jsem testovala znovu, protože jsem chtěla vidět, co bude a je o něco tmavší, i když pořád ještě hodně slabá :slight_smile:. Tak uvidíme, jak se ot vyvine. Dnes jsem 28 DC a menzes nikde :slight_smile:.
16. říj 2009 v 06:47  • Odpověz
ashlee: Podle bolesti v krku bych se spíš neřídila, ale pokud máš pocit, že bys mohla mít problém se štítnou žlázou, určitě se dá doktorku požádat, ať pro jistotu udělá na to testy z krve, abys měla absolutní jistotu. No a každý doktor chce za odběr krve jinou částku. Moc hezky to bylo všechno vysvětleno v 7. dílu online časopisu Uzlíček. Nemůžu to teď ale nějak najít. Název toho článku se jmenoval: Když vám těhotenství komplikuje nemoc Onemocnění štítné žlázy
16. říj 2009 v 07:21  • Odpověz
16. říj 2009 v 07:28  • Odpověz
Krásné ráno všem,
no holky, to vypadá na říjnovou těhulkovskou smršť :slight_smile: , moc držím palce.

Dashiki - já bych řekla, že jsi jasná :grinning: , ale nechci to zakřiknout. Minule jsi měla cyklus 29dní, ale jeslti čárka sílí a je tam v limitu a MS vůůůůůbec nikde...tak myslím, že můžeme gratulovat.
Nemáš možnost dát fotečku testíků do alba? A´t mám porovnání, jak se pěkně rýsuje?
16. říj 2009 v 07:48  • Odpověz
daee: ten první jsem vyhodila :frowning2: Ale ten dnešní mám. Pořád je hodně slabá ta čárka, ale jde tam vidět. Bojím se Vám to sem hodit, abyste se mi nevysmály :grinning:. Ale tak zkusím to. Samozřejmě je jasný, že foťák dost zkresluje a nejde to vidět tak dobře. Na světle jde vidět už bez problémů. Tak já jdu fotit :slight_smile:
16. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
Dashiki: vysmály? Neblázni... :wink: , sem s fotečkou

Jinak já dala do alba všechny 4testíky, co jsem dělala....jestli chceš (nebo chcete holky) mrkněte, jak šel čas :slight_smile:
16. říj 2009 v 08:02  • Odpověz
daee: tak je tam :slight_smile: Ale upozorňuju, že tady to jde ještě hůř vidět. Snad ji uvidíte. Fakt tam je :grinning:
16. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
daee - díky za fotku testíků - je tam krásně vidět, jak to sílí :slight_smile:
daschiki - o nějakém vysmání nemůže být ani řeč! Je jasný, že když jsi testovala brzo, že tam nebudeš mít koleje. Kdo se bude chtít podívat, tak se mrkne :slight_smile: .Promiň, jestli jsi to tu psala, ale jaký máš teď další plán? (návštěva doktora atd.). Nějak se v tom ztrácím (a hlavně když nemáte žádnou fotku v ikonce, tak se mi to tak nějak všechno mele dohromady :frowning2:
Jinak jsem si všimla, že nick začínající od "D" tady vede v čárečkách - daee, daschi i didi21 :grinning:
Jsem zvědavá, jaké písmenko se k vám přidá - nebo tu bude těhu klan "D" :grinning:
16. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
sven: To je pravda, taky mě to napadlo u mě a Daee a teď vlastně i Didi :grinning:. D je asi nějaké magické. :grinning: No, já jsem se rozhodla to udělat tak, že budu testovat a až bude fakt výraznější, tak se rozhodnu objednat na gyndu. Když to půjde dobře, tak bych chtěla příští pondělí (26.10.), ale uvidíme.

Tu fotku jsem si oddělala, protože nechci, aby mě popřípadě někdo poznal...nemyslím z Vás :grinning:, ale z příbuzenstva nebo tak...Přece jen pokud jsem možná těhule, tak bych nerada, aby se to někdo dozvěděl třeba náhodně tady. Sice nick je už hodně velká nápověda, ale fotka by byla už jistota :grinning:
16. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
daschiki - no a proč si myslíš, že mám ve fotečce jenom oko? :slight_smile: Taky se tu nechci profláknout. Zkus pohledat třebafotku, kde jsi hooodně z dálky, kde tě nikdo nepozná (spoustu holek to tu tak má). Já si hodně pamatuju právě podle těch ikonek, až pak se mi to spojí s jménem. Proto mám hokej, když si někdo moc často ikonku mění - myslím, že je to na škodu věci.
Jo a testík - čárečka - sice hodně slabá, ale je :slight_smile:
16. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahojte holky, preju krasne rano.
Daschiki, tak to teda gratuluji a moc drzim pesticky, at ta carecka sili :slight_smile: :slight_smile:
16. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
sven: dobře, zkusím pohledat něco takovýho :slight_smile:

Jo a jinak jsem tam teď ještě přidala jednou ten testík v lepším rozlišení a jde to už vidět líp. :slight_smile: To víš, já jsem teď celá natěšená :grinning:, tak jsem se naučila i konvertovat fotky :grinning:. Můj manža se mi směje, že jak jde o snažilky, tak najednou všechno jde :grinning:
16. říj 2009 v 08:20  • Odpověz
autor
ahoj holky gratuluju,snad budeme brzy všechny mít na testíku //. ja jsem byla u dr. a vzala mi krev a vysledky budu vedet v pondělí.
16. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
Dashi - no krááása, jsou tam //. Na první pokus, to je teda vážně bomba....to it moooooc přeju :slight_smile:
16. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
dr. mi řekla že mam zhubnout.jsem menši postavy, važim 55kg
16. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
ashlee:fakt? A kolik teda meris, ze ti rekla, ze mas zhubnout?
16. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
Sven: já tu napřed fotku měla a pak mi došlo z toho, co jste tu říkaly, že mě vlastně může kdokoliv poznat (přezdívka je obrovská nápověda u mě + fotka a jsem jasná). Spousta známých sem chodí, tak jsem to radši taky smázla, bo přesně jako Dashiki nechci, aby se to někdo dozvěděl jinak než ode mě.

Jo a jinak holky - řekla jsem to mámě (ve středu), už to prostě nešlo vydržet, strašně jsem si v sobě rozebírala to svoje špinění, až jsem jí prostě zavolala, že přijedu, že je chci vidět a vysypala jsem jí to. Nejdřív byla v šoku, pak měla véééélkou radost. A mě...mě spadl takovej obrovskej balvan ze srdce, strašně se mi ulevilo :slight_smile:. My máme hodně dobrej a úzkej vztah (byly jsme spolu samy dvě, až posledních 10let má mamka super přítele) a prostě jsem musela jí to říct (a zároveň ji nechat 10x přísahat, že dál to neřekne absolutně nikomu). Navíc je Dr. a prostě krásně mě uklidnila :slight_smile:. Jo a zároveň mi vyjmenovala tolik věcí, na jaké mi vezme co nejdřív krev, že tipuju, že mi vycucnou tak litr, aby to na všechno stačilo :grinning:
16. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
autor
meřím 153cm
16. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
jsem mala po mamce
16. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Ashlee, to mě teda přijde ta tvoje váha vzhledem k výšce zhruba akorát....vyšo mi, že má BMI 23 a že jsi v normálu.... :confused:
16. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
aha, ake tak treba to shodis snadno tech par kil a bus ty i dr. spokojena :slight_smile:

daee:ja se ti ani nedivim, ze jsi ji to rekla, kdo vi, jak dlouho bych to vydrzela ja :slight_smile: Zase je super, ze je dr a ma moznost ti udelat vselijake mozne testy :slight_smile:
16. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahoj holky,
přeji krásné ráno, i když já ho moc nemám :frowning2:
Ráno jsem zase dělala test a už je fakt moc pěknej...čárky den ode dne sílí. Ale za to v noci jsem skoro vůbec nespala...asi o půl 2 ráno mě vzbudila šílená bolest v podbříšku, tu bolest jsem už znala (asi před rokem jsem se také tak vzbudila a vezla mě rychlá do fakultky a zjistili mi cystu, která se mi přetáčela s celým vaječníkem - proto ta hrozná bolest :frowning2: ) Ovšem po minulé zkušenosti z fakultky jsem si řekla, že i kdyby co bylo, tak já to do rána vydržím a hned skočím ke své doktorce. Naštěstí ta bolest je vždy celkem krátká - cca 20 min. Hned ráno volám doktorce a sestra mi řekne, že dělají přestavbu,že neordinují a jestli to je něco akutního, tak do fakutky (v duchu jsem si řekla, tak tam mě teda nedostaneš !!!) Takže teď ležím, strachem se ani nehejbu a budu takhle čekat až na pondělí. To mi ten víkend hezky začíná, co??? Jen mám teď strašnej strach, co bude... doufám, že to je "jen" ta cysta, ale i tak mám strach, co mi s ní budou dělat. Vždycky chtějí aby se pokud možno vstřebala s MS (jenže ta už asi nepřijde) a nebo aby praskla, ale to by se to mimi "vykoupalo" v tom sajrajtu? :frowning2:
Daschiki: moc gratuluji, // jsou krásně vidět!!! Přála bych ty // čárky všem (fakt super pocit) ...ale pokud možno bez jakýchkoliv problémů.
Jinak už mě začíná trápit nechutenství. Ani né tak nevolnosti, ale jen když jsi vzpomenu na nějaké jídlo, tak se mi obrací žaludek. Jediné co mi zatím chutná je ovoce. Já třeba strašně milovala sladké a teď když si na něho vzpomenu, tak bych zvracela a to jsem ho ani ještě nesnědla :slight_smile:
16. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Daee: děkuju!!!! :slight_smile: Ještě nechci teda nic zakřiknout, ale je fakt, že je ta čárečka o něco silnější než včera...než jsem ten 1.testík vyhodila, tak jsem si to porovnávala. Sice je pořád hrozně slabá, ale hlavní je, že je tam.

Mám to taky jak píšeš ty. Nejsem jménem Dáša ani podobně....ale moji přezdívku přátele velmi dobře znají, takže nechci, aby se to prolátlo.

Myslím, že je to super, žes to mamce řekla. Úplně mě z toho mrazí. Jsem strašně zvědavá na reakce. Zvlášť u tchýně. Ta se zblázní radostí. Hrozně se těším. Ona se na vnouče strašně třepe. A bude senzační babička...Je i senzační tchýně...:slight_smile:

ashlee: já si myslím, že 55kg je na 153 úplně v pohodě. Co by pak říkala o mně? Já mám 159 nebo 160cm...a vážím teď asi 60kg. Někdy 61 :frowning2: A to jsem před 5 lety měla 49kg :frowning2:. Štítná žláza je mrcha. A HA taky. :frowning2:
16. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
manžel měří 183cm,tak snad budou deti větší(pokud nejaky deti budeme mít).ja jsem mela před svatbou 51kg,tak 4kg dat dolu mužu.
16. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
daee: tak to Ti tu mamku docela závidím (taky by se mi nějaký doktor v rodině hodil :slight_smile: ) Jééé, chtěla bych vidět, jak byla šťastná.... Taky pořád přemýšlím, že už to dlouho asi neutajím. Hlavně když teď o víkendu nepřijedu. Hned ji bude divné proč...vídáme se tak 4 - 5x do týdne. A když ji nakecám, že jsem nachlazená, tak bude mít zase jen strach, protože nachlazená jsem byla tak před 14 dny. A ještě má nějakou zvláštní telepatii, že na dálku pozná, že mi něco je. Třeba mi jen tak pošle zprávu, jestli jsem v pořádku a já třeba minule jela sanitkou. No fakt mazec...říká, že to nějak cítí. Zase nechci, aby to nějak prasklo, chci ji to prostě sama říct.
16. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.