• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Jéé, Katy, pecka :slight_smile: Moc krásný fotečky. A jsi statečná, že na fotkách bez kožíšku se místo klepání zubů usmíváš :grinning: Ale opravdu krásní jste byli :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
Holky dekuji moc :slight_smile:

Daee, mohlka bys mi prosím poslat odkaz na ten eshop, odkud jsi objednavala obyc. plinky a i ty potistene? Dekuji moc.

Lauri:at vam ten NT dobre dopadne!!!
26. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
Katy: je to www.nunynek.cz :grinning: a přišla jsem na ně přes MMB, když jsem porovnávala ceny plínek
26. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
katulline: fotky jsou fakt nááádherné, ty jsi byla krásná nevěstinka a s manželem Vám to moc sluší!!!
daee: tak mi prosím pošli odkaz, také bych zase měla něco objednat :slight_smile: Já naposledy objednávala jednorázové plinky, přebalovací podložky a vlhčené ubrousky. Na diskuzích jsem se dočetla, že každému miminku vyhovuje jiný typ, tak jsem objednala asi 4 druhy plínek - vyzkoušíme a uvidíme. Na jednom balení se dá ušetřit i 100 Kč.
26. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
Katy: juu, fakt kráásné fotky!!!! moc vám to slušelo.
A ten tvůj účes (i barva vlasů)...super!!!

Didi: odkaz je nad tvým příspěvkem :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
katuline - nadherny fotky, krasny saty, krasny kozisek, super kyticka, perfektni uces, no proste nemam slov!!!! krasa!
26. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
katuline:
kráásné fotky! perfektně slazený účes, šaty i kytička .. no nádhera!!!
26. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
hezké dopoledne holky, vařila jsme svíčkovou takže až ted sem tu :slight_smile:

laurinka..téééééééééédááááááááááá foitečky naprosto dokonalééé a koukám jakej už máš pupek :grinning: :grinning: teda ty jsi nějak hodně vyrostla nepřijde ti??? :slight_smile: :wink: to bude pořádná ženská :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale teda krásný, moc ti to sluší, a pupíček prostě dokonalej no krásný :slight_smile: :wink:

jinak ti dneska taky moc držíme pěstičky, a jinak holky manža na mě taky mluví moje holky, ale to je od malý..takže je to krásný aji při druhým..:slight_smile: ale na bříško mluví že je to kluščík, manža by si ted pral kloučka prý když už holčičku máme :grinning: :grinning: :grinning:

já už se taky těším na screening sakra až 9.3 t je dlouhá doba

daee, no jo vlastne ono tobe uz se to blizi dost vid??takze nakupy v plnem proudu :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning:

u toho druhého už je to trošku jinčí, mám plno věcí po mlaé atak, co jen chci vymenit tak sada do postýlky, jako( nebesa, mantinel, zavinovačku, ten závojek dole atd...mám e6ti dílnou sadu a tu prodám a koupím nový..:slight_smile: ale chci podle barvy právě,,takže pockame jestli nam to ted pri druhem tehu reknou :slight_smile: :wink: :grinning:
26. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
dobré dopolko babulky

tak Laurinko - gratuluju ke kontrole - držím palečky na dnešní NT a musím moc pochválit fotečky bříška . Jsou nádherné. opravdu už vykukuje mini mimiškovské břišunko :dizzy_face: :dizzy_face:

A špinění je tu asi opravdu hodně častým strašákem, ale zatím jsme opravdu vždy byly všechny OK a miminkům se v bříšku dařilo

Katulline - nádherné fotečky - moc Vám to slušelo, vypadáte opravdu tak moc šťastně, prostě paráda. Krása a tys byla nádherná nevěsta -ale všem vám to tam moc slušelo :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
mona: nestraš!! Prý "dost blíží" :grinning:. Termín máme až 12.06., ale třeba na nás Matýsek koukne dřív, tak aby všechno bylo připravené. Hlavně od 20.března začíná rekonstrukce baráku a na výbavičku čas nebude...tak to musím pořídit teď

Jo a Mony+Zolicku - kolik povlečení do postýlky a prostěradel můžu tak potřebovat???
26. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
daee: No buď musí vykouknout dřív, abych ho viděla, až budeme toho 10.6. v Brně, nebo až později, abych viděla alespoň mamku :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
Anie: já mu to řeknu a buď si pohnu nebo dám naopak nohy křížem a zdržím ho :grinning: :grinning: :grinning:. Ale jestli v tu dobu budu ještě 2v1, tak budu úplná velryba už asi :confounded:
26. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
zolik- to bude dobry. oni rikaji ze nekdy v tehu muzes spinit porad ale musi to byt v mire.. :slight_smile: a kdyz dr. rika ze je vse oukej tak vse je v poradku neboj :slight_smile: :wink:

dae. no to jo, ale je dobre mit vse pripravene vid??:slight_smile: já ted pro malou mám 3 povlečení a 4 prostěradla :slight_smile: :wink:
a dobry :slight_smile: ted je porad peru, malou odnaucujeme na odpoledni spani uz na plinky..pres den je uplne ale na spani davam jeste ale etd prislo odnaucovani hihi :grinning: :grinning: takže ted prosteradla lítaji, ale je sikulka, uz třetí den suchá a hend po sapní letí na záchod :slight_smile: :wink:
26. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
Daee - no prostěradel tak 4 kdyby Ti ho mimčo poblindilo nebo prokajdilo a povlečení jsem měla 3 x a bohatě stačilo :wink:

jo a zítra si holky srazík moc užijte, ať se to všechno vydaří a pořádně si pokecejte :slight_smile:

a Daee - velryby budem ke konci už všechny :grinning: :grinning: i když mi v červnu ještě v rozumném stádiu :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
holky díííky za radu...to jsem si tak nějak myslela, takže vezmu 4prostěradla a 3povlečení... :slight_smile:

Škoda, že se nedá domluvit "celoříjnovkovej srazík" :frowning2:, já bych Vás moc ráda poznala všechny... :frowning2:
26. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
zolik koukám že máme stejny počty :grinning: :grinning: :grinning:

dae nemáš zač :slight_smile: :wink:
26. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
bibi: Jarně mělo být i dneska, a u nás zima a chvílema déšť... Ale kdyby bylo hezky na víkend, bylo by to fajne.

Daee, já myslím, že nějak to určitě půjde.. Třeba přes léto, to třeba uděláme nějaký veliký sraz, nekteré s kočárky, některé s bříšky.. Ale myslím, že když se chce, tak jde všechno :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
zolik, je fajn, ze jste tady napsaly, kolik jste ceho potrebovaly. taky jsem premyslela, kolik bude vlastne treba nakoupit toho povleceni a prosteradel a co tady pisete mi prijde jako optimalni pocet...
Koukala jsem na ty stranky co tady davala daee a jsou tam fakt super ceny tech plinek, takze urco taky objednam.
myslite ze tech 10 ks staci, kdyz mam v planu pouzivat jednorazove plenky?
26. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
autor
ahoj holky,

:slight_smile: kdy je ten veletrh v brne?Manžel tam jet nechtěl ale mluvil s kolegou v praci a rozhodl se že tam pojedeme.
taky jsem objednavala latkove pleny,zatim jen 10ks,deku,...

katulline,pekny fotky,moc ti to slušelo
26. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
katy: to jsem ráda, že se ti tip lna e-shop hodí :wink:
Já taky chci používat jednorázovky, ale když ty látkový plenky se používají pod hlavičku, na utírání, jako podložka atd....a prý jich je dost spotřeba, tak jsem si řekla, radši 20, to se neztratí...
26. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
jo ale Katy neprodávají oni to i po jedné? že by se dalo vzít třeba 15kusů nebo tak?
26. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
katuline, jestli mas v planu pouzivat jednorázvé plenky, tak látkovy potřebujes jen na ublinknuti, já daval pod hlavičku malé, kdyby si ublinkla a nebo po kojeni jsme si daval plenku pres rameno, a k doktorce budes vzdy potrebovat dve plenky :slight_smile: jendu na vahu a jednu na stul, aspon tak mi tot ak meli :slight_smile: :wink: takze ja si mylosim ze tech 10 staci ale do zalohy jeste 5 prikoupit hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mi meli vetsi spotrebu ..tak tech 20 latkovjech bych rekla....ale to opravdu zalezi na co vsecko latkovky budes pouzivat :slight_smile:ja je vyuzivala dost:slight_smile: mala pak slintala, takze latkvka porad ssebou :grinning: :grinning: v kabeli :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
joj holky srazikove, se na vas zitra moc tesim :wink:
jinak asi si budu delat poznamky, na ktere strance je ktera dulezita informace, abych to pak zvladla dohledat :grinning:
26. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
holky skoda ze jste tak daleko :frowning2: ja bych svama taky srazikovala..
26. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
Mony: jak psala Anie...třeba se nám to podaří...když se chce, tak by to mohlo jít....akorát nevím nevím v tom létě....já a Didi s minimiminkama a Vy ostatní už s větším bříškem....to není moc na cestování asi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
kdyz se chce, tak zadna vzdalenost neni neprekonatelna :grinning: vsak ja si udelam pekny vylet, poprve se svezu se Student agency (doufam, ze sjem listky spravne koupila, a ze nemusim jeste neco treba aktivovat :grinning:) a juj uz vas poznam osobne. a k tomu nam ma prat pocasi, no proste paradicka!!!
26. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
dneska by nám tedy moc nepřálo...tady prší a prší.... :unamused:
26. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
holky to je pravda...no jjá bych asi jela s manžou stím že by mě vysadil na místě a on by s malou jel treba do ikey nebo tak nikam :slight_smile: :grinning: :grinning: ale v lete by to bylo urco lepsi ale teda pupkáci to budeme vsici co?jen daee s miminkem vlastne ze??? :cry: :slight_smile: :wink:

dneska je skarede u nas prsi..:frowning2:
26. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
Didi a Sven už by taky myslím musely s kočárkem :slight_smile:
26. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooooooooj holky,
tak už jsme zpátky..............vše je ok, v albíčku jsou nové fotečky, máme i 3D fotku, heč.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát má mimísek ručičku přes obličej..................no a výsledky prý v pořádku, zase jsme povyrostli, už jsme 13plus1, takže si to zase musím posunout v aplikacích v albíčku......měříme sedm centimetrů od hlavičky po zadeček, nosní kůstka přítomna, šíjové projasnění v poho, a riziko 1:12050, tak co, dobrý......? a ještě tady čtu: riziko T21 a priori dle věku 1:1400. Vy co jste na tom už byly, tak to snad posoudíte.....................
26. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.