• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
autor
laurinka,moc gratuluji :slight_smile: .a pohlavi mimiška vam řekli?
26. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
Týjojo, lauri, tak to gratulka veliká :slight_smile: V 13+1 máte sedm čísel ? No tak to jste buď obříci, nebo prckové rostou hrozně rychle - my v 11+6 měli pět.. To riziko T21 nevím, mě to riziko spočítali celkem i s krví a tím vším, a vyšlo 12 650. Ale myslím, že kdyby něco nyblo ok, tak vám to řeknou :wink:
26. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
ashlee. děkuju.......................no řekli a neřekli - on sebou hrozně šil, pořád poskakoval, dělal kotrmelce a točil se zády, takže paní doktorka řekla, vypadá to spíš na ......... :slight_smile: , ale že to je tip, ne určení pohlaví..................

anie. já byla před dvěma týdny a mimi mělo 4cm, takže rostou opravdu rychle..............
takže i s krví a vším mám riziko podobné jako ty - 12050. ona říkala, že je malé a že je to vše v pořádku..........takže jsem ráda.............
26. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
Lauri...gratuluju moc!!! krásné výsledky!!! Jdu omrknout fotečky :slight_smile:
26. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
Lauri:...na co to spíš vypadá???? Ven s tím!! :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
Holky, tak vy už tady plánujete takové mega srazy? :slight_smile: V létě bude Filípek hodně malinkej, ale na chvilku by to třeba šlo. :slight_smile:
Lauri: tak gratuluji k super výsledkům! Taky se budu muset podívat na ty moje hodnoty, nějak jsem ty čísla nezkoumala. Stačilo mi, že je to OK. A napiš nám ten tip.....já pořád tipuji holčičku!
26. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
no na co asi.......................vždyt jste to pohlaví už věděly všechny předem ne? nebo mi někdo tipoval chlapečka? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jak jsem psala, je to jen tip, žádné určení............no ale lepší než nic že?
26. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
lauri: také moc gratuluji, to je krása, vysněná holčička :dizzy_face:
26. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
Lauri: tak jestli princezně do dalšího UTZ nic nedoroste :grinning:, tak jsi můj druhej úspěšnej tip tady, zatím mám 100% úspěšnost....

Didi: taky si říkám, že s malinkým mimi to bude těžší přijet někam na srazík, ale třeba bychom to zvládly....
26. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
lauriiiiiiiiii....veliká gratulace..no jasný že holka....to je tutovka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já si to ymslím od začátku a kdyz ti reknou kluka neuverim :grinning: :grinning: :grinning: hihi leda az u porodu ale je tam ženská :grinning: :grinning: a výsledky bomba, a fotečla úplně parádní :slight_smile: :wink:
26. únor 2010 v 15:14  • Odpověz
luari - super gratulace, a holt jsem se trefily :wink: tedy doufam, ze uz ti jen tu holcicku priste potvrdi najisto :slight_smile:
juu, laurinka, moc gratuluji k super vysledkum. Ja si tedkom taky zavolala sestricce, jestli uz nahodou ty moje nejsou. Tak jsou a jsme negativni, takze supeeeer :slight_smile: :slight_smile: Vice mi nerekla, pry to semnou rozebere doktor pri dalsi kontrole, tak snad je to opravdu ok
holky, děkuju, vy jste fakt skvělé........................já si taky myslím, že to je holčička, ale ještě to není na stoprocent.........................no ale taková prosba a upozornění, budu dávat fotky i na FB, klidně komentáře pište, ale to pohlaví - my to nechceme říkat zatím nikomu, jen vám tady, tak prosím prosím neprozrazovat jo? možná si to necháme pro sebe až do porodu, ale to asi nevydržíme............ :grinning: :grinning: :grinning:
katuline. tak paráda, že ti to taky vyšlo dobře - a to byly tripple?
26. únor 2010 v 15:23  • Odpověz
jjj, tripple testy. Ja se prave sestricky ptala na neco konkretniho,ale rikala, ze je tam moc cisel a ze mi to pak vysvetli vse doktor. Mam pry byt v klidu, vse je negativni.
26. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
lauri: tak to je super. Snad tou holčičkou vydrží až do porodu :slight_smile:
katulline: gratuluji!!! Mě také všechny výsledky řekne vždy až moje Dr. Nebo...když nikdo nezavolá, tak je to OK a zbytek se dozvím vždy až u mojí Dr. Což je celkem na nic, ale hlavně že je Filípek v pořádku.
26. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
ono je to fuk, kdybyste tady ty čísla nerozebíraly, ani by mě nenapadlo to zkoumat..................prostě té dr. věřím, a je výhoda, že na NT, 3D, tripple a všechno budu chodit k ní - tak jsem ráda, je fakt boží................a manžova známá, takže o to líp...................... :slight_smile:
26. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
katuline: super, gratuluji :slight_smile:. to jsou samé pěkné zprávičky...

daee: jé koukala jsem Ti do albíčka, ten černý kočárek je krásný :slight_smile:. Že by zvítězila černá? :slight_smile:
26. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
Avally: no já ho tam doteď měla oranžový a protože jsem na diskuzi o Concordu zjistila, že je ta oranžová taková, no prostě vyblitá, tak jsem změnila názor i fotku :slight_smile:.
Říkám si černá zkombinovaná s barevnou dekou nebo fusakem + nějaká ta zavěšená hračka pěkně barevná....že by to mohlo být pěkný :slight_smile:

Ale já pořád nevím, jestli to tento vyhraje....musím si jet ještě jednou s ním podrndat do obchodu. Prodavačka už se mi určitě bude smát... :grinning:
26. únor 2010 v 15:53  • Odpověz
daee: mě se moc líbí černé kočárky, nebo ještě černé v kombinaci s bílou...právě ten černý má velkou výhodu, že si tam můžeš zavěsit různé barevné blbůstky a bude to vypadat hezky a černá se vždycky hodí ke všemu :slight_smile:. U mě je černá rozhodně favorit :slight_smile:.
26. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
Holky, já vás nestíhám dočítat, ale Katulline a Laurince velká gratulace ke kontrolám, to je super!

Daee - ten odkaz se bude hodit :wink: Já jsem dneska Davulkovi zase něco koupila v Glóbuse, tak mám radost...
Pořád koukám na toho Concorda...a začínám váhat mezi ním a tím Hartanem...ale uvidíme no :slight_smile:
26. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
Avally: ale nevyšisuje se nám časem?...to asi těžko říct, ale nejspíš záleží, jaký budeme mít štěstí na materiál...
26. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
Dashiki: že je krásnej?? Ale mě se teda líbil až naživo v Puntanele...
Jo a teď ho mají na e-shopech v některých barvách v akci okolo 15tis. :wink:
26. únor 2010 v 16:04  • Odpověz
daee: někde jsem četla diskuzi o černých kočárcích, je pravda, že u některých se barva vyšisuje, ale u těch dražších si myslím, že ne... :wink: A co jsem tak viděla po městě, tak mě nepřišlo, že by byly nějak vyšisované...
26. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
ahoj holky, jen tak nakukuju od cteni na diplomku a vidim, ze zrovna probirate kocarky. No, ja jsem z toho byla celkem na nervy, protoze jsem mela pocit, ze proste nemame sanci neco vybrat a ted se zda, ze po shlednuti na zivo, zkouknuti par videí a procitani diskuzi zaciname uvazovat celkem vazne nad Bugaboo Cameleon.

Lauri: obrovska gratulka k NT, ze vam to tak krasne dopadlo. Nadherne fotecky, i briska :grinning:

My jsme vcera na kontrole jeste dostali doporuceni na geneticky UTZ, protoze se v pritelove rodine 2x vyskytly srusty prstiku na ruce nebo noze, tak abychom pro jistotu byli zkontrolovani. V UT tudiz jdeme na gen. poradnu a UTZ do Prenatalu, a hadejte ke komu? :slight_smile: No preci k Vlasinovi :grinning: Nemam z toho absolutne zadne obavy, kdyz jsem videla u skoro-tchana, jak vypada takovy zoperovany srust jednoho clanku, anich bych nepoznala, ze mel nekdy neco jinak a navic, kdyz nam tak krasne vyslo NT. Vlastne tam spis jdeme proto, ze bychom meli vzhledem k rodinnne anamneze. Ale hlavne se tesim, ze uvidim prdolku zase na utz a zkusim se asi Vlašína zeptat na pohlavi, budeme uz ve 13+5. To uz by mohlo byt videt, no ne?
26. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
Holky, k těm kočárkům, vyšisovat se můžou i dražší, i když je menší pravděpodobnost, ale já černý právě kvůli tomuto určitě nee - a taky je na mě hodně fádní.....................ale jak u kterého, u casualplay, co se líbí nám, vypadá obyčejně, ale některé jsou pěkné......................jinak my potkali včera jané červenooranžové a vyšisované jak hrom, a to není zrovna levný kočár, takže je to o štěstí......................my budem mít korbičku spíš na zimu, takže docela dobrý a sluníčko to snad moc nezničí................

orchid: ahojky, moc děkuju..................
tak držím palečky na genetice, určitě to bude ok.......a ještě u takového dr..............paráda...........
a pohlaví by vidět být mohlo, záleží na tom, jak je bobek natočený, ten náš se dneska nechtěl nechat vůbec změřit, pořád poskakoval, tak do něj doktorka dloubala přes břicho, aby se otočil, pořád vystrkoval zadek.....tak jsme se smáli.................ale pohlaví máme jen tip, protože chtít po tom drobkovi, aby roztáhl nožky, to moc nešlo....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
Ahojky děvčata :grinning:
tak nakonec nás malá přemluvila a šli jsem na prochajdu, ale teda dobrý je to spíš jak podzim, ale je teplo :grinning:

daee- kočárek je moc pěkný, určitě co se týče kočárku hodně záleží na stylu každé znás, :grinning: :grinning:

já se černým kočárkům vyhýbám..nepůsobí to na mě dobře..spíš jako rakev no :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: ale kombonace černá s bílou je pěkná ale na mě pořád dost smutná :wink: :grinning:
já co se týče dětí mám ráda veselé barvy a výraznosti se nebojím :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
holky moje, ach jo... tak vytok se mi nezlepsil, spis naopak. Uz neni hnedy, ale krvavy... proste takova jasne ale o neco zredenejsi krev na papiru na zachode.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Volala jsem hned memu gyndr. a ten mi rekl, at uz neberu ten clotrimazolove tablety, ze tohle je nejspis alergicka reakce na ne a at dal beru jen antibiotika na streptokoka... Zase jsem se celkem dost vyplasila... ach jo, ja chci KLID!
Srazik je asi trochu v ohrozeni, jeste uvidim, jak mi bude rano... Citim se jinak uplne v pohode, jen tahle jobovka, kdyz jdu na malou :frowning2:
26. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
orchi--je tak to je mi lito :frowning2: to verim člověk pořád vyplašený že??a bojí s ejít uplně na záchod že?? :unamused: :frowning2: a jdeš k DR.??nebo ti jen řekl vysadit a je to dobrý???
26. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
vysadim to ma jeho radu a uvidim... Ja nebyt toho nahnedleho vytoku pred kontrolou, tak ani nevim, ze nejake kvasinky mam. Zase brat jen antibiotika bez niceho na ty kvasinky taky neni idealni, pac mam siroko-spektralni antibiotika a ty vetsinou kandidozy vseobecne jeste zhorsuji... Pockame asi do zitrka nebo nedele a kdyztak vyrazime na pohotovost....
26. únor 2010 v 18:26  • Odpověz
Orchi - nenech se vystresovat - to je to nejhorší...miminko vidělas předevčírem a bylo v pořádku...ono si tam pěkně hoví a všechny tyhle špinění a krvácení s nim nemají nic společného...to jsou ty hloupé bacily a strepkokoky...ale miminko si pěkně hoví, tak ho pěkně pohlaď, řekni, že máma je vyplašená...lehni si, pusť si komedii a hlavně se nestresuj..NIC SE NEDĚJE!!!! Já jsem ráno taky utřela krev...tmavší, ne úplně čirou, ale taky jsem se vyděsila..pak sjem si ale řekla, že je logický, že když roste mimi, tak sem tam něco někde prostě praskne..naopak si myslím, že je to fakt běžný...Takže opravdu tím, že s ebudeš stresovat zvlášť teď před víkendem, kdy jediná možnost je pohotovost v případě průšvihu, to není dobrý. Miminko je v pořádku..tak se neboj, bude to dobré..ono nás to někdy musí potrápit...ale věř, že je vše v pořádku, zazpívej miminku, řekni, ať tě nezlobí a opravdu si lehni..prej pomáhá poloha vleže na veškerý tohle špinění a tak....Kdyby byl nějakej průser, tak věř tomu, že to rozhodně nebudeš utírat na papíru...dneska mě tak uklidňovala kámoška..říkala mi, že velkej průser bych dost spolehlivě poznala...takže žádné strachy, pěkně se zahrab do peřin a zítra bude papír čistý, uvidíš..a těšíme se na tebe na srazík..dneska se šetři mamko :wink: :slight_smile:
26. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.