• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
orchi a tymas kvasinky???svagrovka je ma atyk a dala ji dr nejakou mast a cipky..ale urcite jak pise daschki nestresuj se mimino si tam peken hovia vs eje oukej :slight_smile: :wink:
26. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
autor
byla jsem s manželem nakupovat,koupila jsem vaničku a lehatko na koupani,byla na to sleva.
26. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
jejda, orchid, to mě mrzí, se ti ani nedivím, že tě to stresuje..................snad ti to brzo přejde............
ashlee. no vidíš, paráda..............my byli v tescu, ale nic tam neměli, nějak ani nemám ještě odvahu jít do růžového oblečení....... :D
ale měli tam plenky bílé deset kusů za dvě stovky - dobrá cena nebo drahé?
a ty obrázkové - dvě za stovku.................. no mně se ani moc nelíbí ty obrázkové...........
26. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
laurinka, ja myslim, ze je to drahe, protoze ten odkaz co tady davala daee, tak tam maji 10 ks za 163 a ty barevne maji 3 ks za 99... Zase kdybys to ale objednavala samotne, tak se to navyplati, kdyz ti k tomu pripoctou postovne...
26. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
katuline: aha, já si to nemohla vzpomenout, za kolik to bylo...........no uvidíme, je na to čas, když bych toho objednávala víc, tak je to ok, ale jinak dvacet plínek za čtyři stovky jsou v poho..............
26. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
laurinka u nas tady prodávají obrázkové plenky za 30 kč jednu, takze 2kusy za 100 je dost drahe, a nebyli to ty velke????oni josu jeste ty velke a ty ja pouzivala prave pod hlavicku kdyz si mala ublinkla nebo tam ty mam dve jinak obrazkovy mam vic me se libi, ale nosisla jsme je k dr. :slight_smile: a kdyz jsme sli na navstevu doma jsme pouzivala obyc. :slight_smile:
26. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
já se právě na rorměr moc nedívalla.............spíš jsem jen tak koukla.............tak možná koupím třeba dvacet bílých a pět obrázkových nebo tak..............a ty velké nevím, jestli vůbec kupovat, nevím nějak na co - nebo k dr. se nosí ty velké?
26. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj holčiny,
jsem tu jen na skok... Byli jsme s potkyšem na veterině, má bouli na boku... Vzal mu odběry, výsledky budou nejpozději zítra, ale téměř stoprocentně je to nádor... Naštěstí je Brown ještě celkem mladík ( 14 měsíců ), a boule není velká, takže i kdyby to nádor byl, je velká šance, že bude vše ok.
26. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
laurinka nene k dr. se nosí ty malé, je to vlastne na vahu a pak na tu jejich postel to lehátko, já nosila 2 pač jednu mi vždy malá počůrala :grinning: :grinning: byla mimínečko chjó ted uz přes dva roky to letí... :grinning: :grinning: :astonished: :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile:

ty velké jsem používala místo polštářku, vlastně děti do 1 roku musí spínkat na rovným takže polštářky se nedávají.a já tam měla právě ttyo velké kdyby si malá ublinkla a nebo tak, a někdo je používá jako osušky, ale já měla ty froté a tyto velké plenky jsme používala takhle,pod tu hlavičku :slight_smile: myslím že to bude akorát 20 těch velkejch a 5 třeba tech obrázkovejch :slight_smile: :wink:

ani- je to je váš pejsek?? :frowning2: tak mu sržím pěstičky, at je to dobré :wink:
26. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
Moni - nene, potkan..

Lauri: Já budu mít ty 70x70 cm, a dvě tetra osušky 90x100 cm..
26. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Anie - jejda! Proto máš takový ustaraný status na Facebooku....Tak budu myslet na Tebe i Browna, ať je v pořádku...

Daee - ta stránka s těma plínama je super..našla jsem tam teďka i dobré tipy od té provozovatelky obchodu...tak holky klidně mrkněte..fakt je to zajímavý..teda aspoň pro mě určitě...však víte, jakej mám strach, že budu úplně mimo...http://www.nunynek.cz/clanky/kojenecka-vybavicka
26. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
anie. aha, já si taky říkala, co se asi stalo........................
jj, ty osušky byly myslím těch 70x70...jj, tak možná ještě ty větší koupíme taky, uvidíme.......ale já radši osobně......dneska se toho vyrábí tolik, to je hrůza.....a nebo si od vás nechám poradit..............až budete nějaké mít.......
26. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
já jsem debil, napsala jsem osušky místo plenky.... :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
ahojky holky tak se hlasim po dlouhe dobe ale zase se stejnou zpravou - mrcha prisla tak jsem 2DC :angry:
26. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
ani- jo aha potkan, joi počkej vím vlastně máte vid??už jendou tady otom byla řeč, no tak každopádně držím pěstičky tedy ne pejskovi ale potkánkovi :slight_smile: :wink:

laurinka toto jsme taky kupovala osobně, ono to tiž pokud toho nenakupuješ víc a nějak extra levne tak se to vyplati vic osobně jak píšeš :grinning: :grinning: pač spoštou to vyjde draho ...ale samozřejmě jak z kterého obchůdku :slight_smile: :wink:

mmaxicka- ahojky no já te tu asi ani nevidela ze??kazdopadne mrcha jedna souhlasím stebou :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
Holky...tak já jsem teď zase různě pročítala diskuze a tak...a jsem teď docela nerozhodná...nevím, jestli nepůjdeme spíš do X-landeru...uf uf...:grinning: Proč toho je tolik na trhu? Kdo si pak má vybrat? Každopádně X-lander je levnější a myslím, že určitě poslouží stejně dobře jako Hartan...:slight_smile: Ještě uvažuju teda o Concordu...
26. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
daschki--x-lander měla kámoška, a do něho bych nešla, nebo apson ona měla smůlu..ale asi tím pádem mě varuje že ne :grinning: :grinning: a udělal sem si o něm obrázek no blbej už hihi :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
No, má kámoška ho má a je spokojená...ale to je fakt individuální..asi záleží, na co kdo natrefí...já jsem z toho ale totálně zmatená...myslela jsem si, jak má malou korbičku, ale ten můj vyhlídnutej Hartan Racer S má ještě o cenťák menší...já nevím...
26. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
autor
holky, až budete zitra aktualizovat tabulku,tak mi u jmen vymažte simonu a pro kluka se rozhodujeme mezi filipem a šimonem.

ja už mam vybranej kočar ale nemužu se rozhodnout jakou barvu.
26. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
daschki, je blbí to že jich je moc viď :grinning: :grinning: :grinning: kdyby byli 5 na výber tak není problém viď??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz
přesně :grinning: Já bych si asi líp vybrala z pěti než z tolika :grinning: Vždycky se mi nějakej zalíbí a pak o něm uslyším něco negativního a už jsem na vážkách...musím si určit, co je pro mě nejdůležitější..akorát já tak nějak asi teď začínám víc koukat po vzheldu..Hartan se mi líbil, ale spíš proto, že má všechny funkce, co si představuju...ale vzhledově se mi právě líbí Concordy nebo X-landery...ach jo :slight_smile: :grinning:
26. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
ahoj :slight_smile:

dash, až budeš přepisovat tabulku, tak jsem dneska 1DC. všechny vás zdravím.
26. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
ahooooj Jessulko...jasan přepíšu...:slight_smile: Tak můžeš začít Femigardíkovat...juchůůůů a lupni i manžovi a uvidíš, jak příště ty mršky na kontrole pofrčijou...:slight_smile: Fakt jsem o tom dost četla... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ashlee - ten Q12 vypadá taky dost solidně...ajeje holky..já se začínám zamotávat a to jsem myselal, že mám favorita :grinning:
26. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz
26. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
daschki, počkej vybereš si az na posledni chvili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak ja jdu spat...sem nejaak unavena desne tak holky pááááááááááááá
dobrou noc:hearts:
26. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
holky, tak u nás už je mezi kočárky vítěz - casualplay s4.....................daschiki. hartan neznám, ale záleží, kolik chceš dát peněz - concord je hodně kvalitní kočárek, na úrovni casul, jané atd.........u nás je tak na čtvrtém pátém místě - za casual, jané, quinny...... ale vždycky jsem říkala, že kdybych měla málo peněz, jdu do xlanderu, mně se líbil už dřív, designově...........stejně jako třeba ABC design 3tec, ten se ti nelíbí? taky levnější a hezký vzhledově........ ale jestli chceš fakt pořádný, tak určitě concord...... a xlander je podle mě i určitě těžší......

holky, já se tak přežrala, dělala jsem rybí pomazánku a snědla jsem skoro čtvrtku chleba k tomu sama, fuuuuuuj, prase že? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a představte si, že mám podvědomý strach brát mimi za holčičku a říkat bříšku laurinko, abych se pak nedozvěděla, že to je chlapeček a musela si převykat.....................
by mě zajímalo, jak to má třeba makinečka, ti mají taky tip na holčičku................. :grinning: a už tady dlouho nebyla.
26. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
jojo, Feamigard bude brát taky, ale jen 2x denně, má totiž ještě Cem-m, Vescor (obsahuje l-arginin), listovku a Imunoglukan, ten bereme oba. Já taky listovku a ještě Babyplan. Tento týden jsme za to dali skoro dva tisíce. Tak snad to zabere :slight_smile: Jinak, jdu vás dočíst a pak se mrknout na lyžování :slight_smile:
A aby jsme přišli na jin myšlenky, tak jsme se rozhodli začít se poohlížet po novém autíčku. Takže zítra si jdem projet Peugeot 207 SW. :wink:
26. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
Lauri - téééda no díky :slight_smile: Já jdu ještě projet ty casualplay...no, ten Hartamn by nás bez autosedačky vyšel stejně asi na 17 000, takže já myslím, že ohledně kočárku nebudeme šetřit..chci aby vydrželo nejlíp i na druhý dítko...ale chtít můžu že? :grinning::grinning: Rozhodně chci kvalitní. Omrknu tipy, cos napsala...

Jess - no parádička!!! Peugeot? Jůůů já peugeoty mám hrozně ráda. My jeden taky máme...To mi připomíná, že jsem Daee zapomněla naskenovat dokumenty...ajaj...:slight_smile: Tak zítra donesu na srazík...

Každopdáně já si myslím, že Femigard mi v otěhotnění dost pomohl..brala jsem ho vlastně už od začátku snažení, protože mě znervózňovalo to moje ustavičný špinění..takže nevím, jak by se nám dařilo bez něj..ale myslím, že mně dost srovnal cyklus...Určo Vám pomůže..jen to chce být trpěliví a užívat opravdu třeba ty tři měsíce...bez přestávky...aby sis třeba neřekla po měsíci, že je k ničemu a nepřestala užívat..cyklus se musí srovnávat někdy dýl...Jo a to je hrůza s těmi penězi :frowning2: My taky rveme v jednom kuse prachy do léků...manža je docela nemocnej..bohužel doživotně, takže asi ještě i hodně peněz padne...Hlavní je, že vám to pomůže!!!! Držím pěstičky!!! :slight_smile:
26. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
daschiki. no já počítala radši kolem dvaceti, u nás asi fakt vyhrál ten casual, ale kdybych ho nechtěla designově, jdu do jané nebo concordu, ty mi přijdou fakt dobré.......jinak si chválí hodně peg perego gt3, ale na mě moc obřík.......a jestli ho chceš i pro druhé dítě, tak bych určitě investovala..............
hlavně nekupovat chicco, to jsou hrozné skořápky.....
tak už jsem ti na ten hartan mrkla - no jako sporták docela pěkný, hlubový se mi nelíbí, je na mě už moc mohutný, to ten concord je daleko takový modernější a elegantnější - fakt mi připomíná jané, což je kvalita.......
ale jde o tvé požadavky, klidně je napiš - u nás je důležité: váha, velikost, skladnost do auta, trojkolka, otočná přední kola nebo kolo, bezadaptérové nacvakávání na konstrukci, design, nafukovací kolečka, no dál si nemůžu vzpomenout, ale já budu jezdit především po asfaltu, ve městě, lesní cesty možná dvakrát třikrát za rok, ale i pro ty případy chci mít nafukovací kola (proto chci s4 ne s6), tak uvidíme........

holky, vemte někdo zítra na srazík ten foták, at vás taky vidíme pospolu, prosím prosím a závidím, taky bych vás ráda poznala - no tak jedině až se dojedete nafotit, minimálně anie a daschiki....... :slight_smile:

jinak už vám asi uteču spinkat, jsem unavená opět...........
26. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz
holky, já vsádím rozhodně taky na kvalitu...... :slight_smile: :wink: i když dítko už mám kočárek sem prodala, víte nedovedla sem si představit že by moje obě děti jezdili v jednom a tom samém...byl už okoukanej no ..a já věděla že bych stejně pak na druhý chtěla jiný který zas je víc v mode a zas nabizi spoustu jiných alepších věcí :grinning: :grinning: :grinning: ale popravdě ted sem jeste nekoukala na kočárky..jen bych chtěla co se týče autosedaček chicco nebo maxi-cosi a nebo romer- to je jednička, ale zas by bylo výhodnější právě koupit autosedačku i s kočárkem no :wink: :slight_smile: a segra ma ted na malou autosedačku rika ze nam ji proda za levno a ta má vajčko od concord..a ta je teda taky dobrá :wink: :slight_smile: ještě že mám tolik času :grinning: :grinning: :grinning:

asi byhc ted mela dost velký problém...zajímavá...mojí malé josu 2 roky pryč ale kolik přibylo na trhu kočárku sedaček a tak....já zírám prostě a není to tak dlouho :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak holkky nepopřála jsme vám krásný ranko, za chvilku jedeme za ttakou už konečně domů :slight_smile: :wink:
27. únor 2010 v 07:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.