• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Dobré ráno :slight_smile:

Ashlee - mezi jakými barvami se rozhoduješ ? Mě se hrozně líbí ta sytě zelená :slight_smile:
Daschi: Kamarádka má měsíční holčičku, vozí ji v X Landeru a nemůže si ho vynachválit. Na druhou stranu sama uznala, že kdyby měla mimčo jako já ( tedy půlroční ve fusaku na placku ), tak ho do té korby nenacpe..
27. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
no holky já ted jen tak na rychlo omrkla kočárky mě se líbí horzně MUTSY to je moje touha ale nesedí mi na kočárku prostě pár věcí....a jinak teda sem mrkal na casualplay s4 a jako musím uznat že to začíná být taky můj favorit. hlavně se mi líbí v barvě červené.. a nebo světle modré :grinning: :grinning: :grinning: a jinak teda se mi dost líbí aji Bébé Confort High Trek moc pěkný :slight_smile: ale spíše ted koukam jen tak na rychlo jen me zajimalo jaky kočárky vlastně josu :grinning: :grinning: :grinning: jinak od jané se mi moc nelíbí, teda nepdali mi do oka no..a x-lander tak tento tip se mi moc líbí ařekla bych že cena je stejna jako u confortu....Komplet set X-Lander XA 2010 takže tomuhle typi xlandru bych si dala říct..no a jeste dasli se mi libi ale tak jak rikam jeste ze je casu fakt hodne :grinning: :grinning: :grinning: hihi no ale ono clovek ze jo cas vćas a pak vse na posledni chvili :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme..............Sabina/Filip, Šimon
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme..............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme..............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ...........Eliška?/nevíme
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......asi holčička............Laura,Viktorie/Maxim
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010.......chlapeček..................Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........2.9.2010........nevíme....................???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........2.9.2010........nevíme..................Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Laura/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........5.9.2010........nevíme.................???/Michal
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme..................???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme................Nelinka/Matýsek
bibiska1.........31let.........21.1.2010...........2.10.2010......nevíme................Alice/Matyáš
helabella........36 let.........1.2.2010...........10.10.2010.....nevíme................???/???

SNAŽILKY:

kackabo..........20 let..................3 snažení / 35DC (poslední cyklus 32 dní)
rowennka........20 let.................3 snažení / 30DC (poslední cyklus 38 dní)
nathali.............22let..................9 snažení/ 29DC (poslední cyklus 29 dní)
materad..........29 let.................5 snažení / 20DC (poslední cyklus 35 dní)
vecernice........ 31 let............... 6 snažení / 19DC (poslední cyklus 28 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 19DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 14DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 13DC (2. porevizní cyklus 29 dní)
luciena............30 let..................6 snažení/ 5DC (poslední cyklus 28 dní)
mmaxicka........28 let.................6 snažení / 3DC (poslední cyklus 25dní)
jessika.............26let ................ 4 snažení / 2DC (poslední cyklus 36 dní)

KONTROLY:

BŘEZEN:
1. - Sven - kontrola
3. - Makinečka - kontrola
3. - Avally - odběry + NT screening v 7,30
4. - Daschiki - kontrola + kontrolní cytologie
4. - Didi - kontrola
5. - Maciol - NT screening 10,30 hod + kontrola 17,30hod.
5. - Ashlee - utz + poradna ve 20tt
8.- Zolik - kontrola
9. - Daee - kontrola
9. - Monaberuska - NT screening
10. - Katulline - 3D ultrazvuk
16. - Monaberuska - kontrola
17. - Anieanne - UZ + poradna
17. - Bibiska - NT screening 7,40 hod.
18. - Bibiska - 2. kontrola
19. - Katulline - kontrola
22. - Helabella - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola
12. - Daschiki - UTZ ve 21.tt
22. - Orchidie - UTZ ve 20.tt 10,30 hod.

SRAZÍKY:
27.2. ve 14h Marianský údolí - nejen Brňandy
13.3. veletrh Brno
27. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
Dobré ráno holky,

no koukám, že na dnešní srazík nám přeje počasí :slight_smile: :wink:

Já jsem se asi rozhodla, že Hartana ne...přece jen je to kráva veliká...moje priority jsou čtyřkolka, větší korbička (poradíte, které jsou největší?), pak abychom s ním mohli po asfaltkách i do terénu, protože budeme dost jezdívat i na chatu a budeme bydlet kousek od lesa, takže to bude asi potřeba, aby uměl i po lesních cestách, stahovatelný pratelný potah, aby měl sporťák polohovatelnost i do lehu, pak asi spíš nafukovací kola a přední aretovací a skvělá by byla i přehazovací rukojeť, aby mohl mrňousek jezdit po i proti směru...Tak..jsem hodně náročná? :grinning::grinning: Jo a samo by nemusel být úplně nejaká kráíva těžká - tak jestli víte o něčem, byla bych ráda, kdybyste mi dali tipy...já přece jen jsem Hartana brala za svého favorita a teďka nemám nic načtenýho. Mimo jiné jsem se rozhodla od něj ustoupit i proto, že bychom ho objednávali v Německu a v Čechách není zatím tak známý, takže nevím, jak by to bylo s případným servisem...
27. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
Nathali - tak coooo? :slight_smile: Jak to vypadá??? :slight_smile:
27. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
Dobré ráno holky,
tady se rozebírají zase kočárky :slight_smile: Já také pořád koukám po kočárkách, ale nevím proč....už jsem asi rozhodnutá, že koupíme Firkon Verano. Splňuje všechny moje požadavky (myslím že i daschi Tvoje) a ta cena je příjemná. Koupila bych kočárek i za 20 000Kč, ale mě prostě žádnej nevyhovuje, nebo se mi nelíbí :frowning2: Líbí se mi třeba casualplay, ale vnitřní rozměr korbičky 70cm mi přijde fakt málo :angry: Aspoň pro nás...manža má 2 metry, já skoro 180cm, tak jestli bude mimčo po nás, tak na podzim by už chudáček šel do sporťáku.
Na Verano jsem přečetla i plno recenzí a většinou si ho maminky moc chválí.
daschi: velkou korbičku má i camarelo Q12 (nad tím jsem chvíli váhala), ale u něj se mi nějak nelíbí ten sporťák :frowning2:
27. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
krasne sobotni rano, holky... Mam skvelou naladicku, po spineni ani pamatky, juchuuu :grinning: :grinning: Byl to proste ten debilni clotrimazol a jelikoz jsem si ho vcera vecer uz nezavedla vsechno se uklidnilo... tuk, tuk tuk...
Takze na srazik dorazim urcite. Asi to nevidim na nejaky mega vylet, spis se fakt jen tak s vama cournout, preci jen mam jeste trosku strach...
Mam jeste dotaz: Jakou volite obuv? Ja tady bohuzel nemam pohorky. Je to tam spis blativy teren nebo nejake sterkove/asfaltove cesticky?
27. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
holky, ještě mě napadlo...až půjdete vybírat kočárek, zkuste si ho pohoupat. Už asi 2 kamarádky mi říkaly, že na to nějak nebraly ohledy a teď miminka uspávají tak, že doma jezdí s kočárem přes prah, aby mimčo uklidnily, uspaly apod. U těch "moderních" kočárků se to stává velice často, že prostě nehoupou, dá se s nima jen hýbat do stran a to si tak akorát zničíte celou kontrukci :angry: Už jsem to i párkrát viděla ve městě, jak maminky hýbou kočárkem do stran a tím uspávají mimi.
27. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
teda diskuze o kocarkach nabira obratky:slight_smile:
Ja rozhodne klasicky houpaci kocarek nechci, zcela zamerne. Proste mi to nesedi a celohoupaci kocarky se mi nelibi. Nekolikero deti jsem vozila, od malinkych miminek a vetsinou proste staci popojizdet sem a tam, kdyz kocarek neni houpaci nebo proste jet na prochazku a jizda uspi i nejvetsi kriklounky. Myslim, ze mnohem dulezitejsi je, aby miminko bylo dobre oblecene, coz vetsinou znamena i presny opak toho, co byste myslely... deticky by samozrejme mely byt dobre a teple oblecene, ale urcite ne moc, i prilisne teplo mimcum vadi, ale to si asi musi kazda maminka vypozorovat individualne...
Ja uz asi zustanu u toho Bugaboo nebo neceho podobneho. Treba Bugace maji jedny kolecka odpruzene a da se volit rozsah odpruzeni. Vzhledem k prehazovaci rukojeti nebo moznosti otocit korbicku nebo sportacek po a proti smeru jizdy muzou byt tyto kolecka vepredu nebo vzadu, takze pokud by bylo nutne houpani treba na tramvajove zastavce, prehodila bych rukojet, nadzvedla predni nehoupaci kola a houpala na tech bliz ke mne :slight_smile: :sunglasses:
27. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Orchi - asfaltové cestičky :slight_smile:..maximálně štěrkové...a půjdeme jen malý okruh kolem jednoho rybníka...

Jinak mám za Tebe velikááánskou radost. No vidíš, špinění je pryč. Já dneska taky ani kapička...:slight_smile:

Didi - děkuju moc za tipy na kočárky...No, já jsem se teď pro změnu zamilovala do Jané Nomad Formula, jenže to je 21 000 - to už je asi pro mě moc...no ale je to se vším všudy i se sedačkou...takže zvážím
27. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
daschi: tek ten Jané vypadá taky moc pěkně :wink: Tak asi ještě popřemýšlím.....
orchi: super, že už je vše OK a že jsi se probudila s dobrou náladou, tak si to holky dnes užijte!
27. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Ahoj holky,
dočítám dočítám dočítám....jste toho zase napovídaly a já se včera za Vámi už nedostala, protože jsme po práci jela k našim....Teď odtud pojedu rovnou na srazík :grinning:

Orchi: ty protikvasinkový tablety jsem měla taky a pak ještě jedny a řeknu ti mě dělaly naprosto to stejný...po jejich zadevení, druhej den jsem špinila s troškou krve...prostě mě strašně sráždily :unamused:. Tak jsem se začala mýt jenom čistou vodou a pěkně důkladně (žádné mycí gely, žádnej Lactacyd...a super...od začátku druhýho trimestru mám pokoj jsme bez kvasinek...zatím...ťukťukťuk)

Jinak jsme holky ráda, že odkaz na e-shop s plenkama se Vám hodí...já jsem zastánce toho nakoupit to v klidu z pohodlí domova a nechat si to přivézt do práce. Gramáž mi u materiálu na posouzení kvality stačí....tak snad se nezklamu...
27. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
A k těm kočárkům, co jste tu probíraly. Já mám asi stejný kočárkový vkus s Dashiki...X-Lander se mi dlouho moooc líbil (zvlášť teď nová kolekce 2010), Jané kočárky jsou taky super a Concord je moje velká láska od začátku :grinning:, akorát Hartan, ten jsem neznala....

Lauri: Casualplay S4 se mi líbil jako první, je krásnej (já myslím, že i v té černé vypadá super), podle mě super volba. Viděla jsem jich pár frčet teď sněhem a šlo to dobře...
My jsme ho vyloučili protože prostě korbička se mi zdá malinká a bojím se, že Matýs s fusakem se nevejde :pensive:

Někdo se tu ptal na kočárky s velikou korbičkou...největší na trhu má myslím Mura od Maxi-Cosi (mají to v reklamě), pak určitě Jané korbičky a stejný je Concord (ta pevná korba Proton)

Dashi: my od X-Landeru upustili kvůli malé korbičce :frowning2: .
Mj. ty tvoje požadavky na kočár všechny Concord Fusion splňuje krom přehazovací rukojeti (Jané by je měla splňovat taky, ta nová sada dokonce má i tu otočnou sportovní sedačku).
Přehazovací rukojeť jsem taky chtěla, ale četla jsem o pár názorů a rozhodla jsem se na ní netrvat, protože bych si prostě nevybrala... :sweat_smile:. Na Concord se dají dokoupit i nafukovací kolečka.
Ještě dodám, že má v sadě hooodně dobrou autosedačku, četla jsem o ní teď nějaké hodnocení bezpečnosti a dopadla velmi dobře. Super je taky možnost převážet mimi v korbě přímo v autě...je atestovaná pro přepravu na zadních sedadlech (totéž má i Jané).

A jak psala Didi...tyhle kočárky (Concord, Casaul, Jané) nehoupou, to mám vyzkoušeno i když jsou třeba odpružené, fakt se s nimi dá jen drndat do stran. Krásně houpou klasické hluboké...Ale já přesto chci trojkombinaci.
27. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem mrkla na ty kočárky od Jané a ta nová kolekce 2010 mě naprosto uchvátila. Je nááádherná a hlavně nemá mezi zadníma kolama tu šprušlu, já se docela obávám, že o to budu hodně zakopávat, jak jsem vysoká. Už jsem jásala, že mám vybráno :grinning: , ale když jsem si našla vnitřní rozměry nové korbičky: 66x27, tak beru zpět, to je táák malinkaté :unamused:
Asi kočár nevyberu :confounded:

Jinak mě kvasinky léčí něčím jiným, má to děsný dvouslovný názvy, nepamatuju si to. Ale nic mi to naštěstí nedělá, uf.

Těšim se naviděnou za pár chvilek.
27. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
ahojky kecalky,
tak jsem vás dočetla, představte si, vstávala jsem až před půl hodkou. vzhůru jsem byla už v šest, pak v osm, ale prostě se mi nechtělo................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a venku je tak hrozně nádherně, že vyrazíme s manžou taky někam na výlet.......a napadá mě ZOO, manža souhlasí, takže pojíme a vyrazíme...už se těším, my jsme úchyláčci, takže nejen na prochajdu, ale i nafotit si zvířata..............dobrý nápad......

ke kočárkům - taky jsem chtěla přehazovací rukojet a kašlu na to, taky bych si nevybrala, a ono to nakonec zase až tak potřeba není, protože většina děti, jakmile sedí a koukají z kočárku, tak chtějí sedět po směru jízdy, ne proti........jak by chtěly maminy............. :wink:
daschiki: ohledně ceny - 21000 je dost, i já chtěla třeba za patnáct nebo tak, ale pět tisíc ti bude při používání kočárku jedno a když budeš mít lepší, který ti bude plně vyhovovat, tak ti to nebude vůůůůůbec líto - teda tak to beru aspon já...............není to postýlka, kterou postavíš do ložnice a hotovo, je to věc, se kterou nachodíme kilometry a než tři roky nadávat, co jsem si to pořídiila, radši ještě pár papírků přidám............
27. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
dash - a co to camarelo, co se chce ashlee? to splňuje vše, nebo ne?

jinak, my máme už 5. snažení, tak to pak kdyžtak přepiš do tabulky :wink:

jo a peugeotek nááádhera, asi máme vybráno. super royhled, velikost akorát do města, ale na druhou stanu veeeliký kufr, takže splňuje asi všechno a super je i cenově
27. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
jé, my už jsme zpátky z výletu, v zoo bylo suprově, takže ted jdu upravovat fotečky, uvařím puding a budem odpočívat.....................jsme teda krásně provětraní, tak vy po srazíku budete snad taky.................a pak se ukažte, ne že tady bude mrtvo.......................
27. únor 2010 v 17:05  • Odpověz
autor
ahoj holky,
my jsme byli u rodiču, manžel jim dělal kuchyn.taky jsem byla s manželem a pejskem alanem venku.dneska bylo pěkny počasi.

anieanne,libí se mi camarelo barvy modre(svetla i tmava),červena,šeda,béžova,zelena tmavě
27. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
Ahojky,
my jsme dneska taky celý den trajdali. Byli jsme na obědě u tchánovců, potom na návštěvě u našich, a nakonec jsme zajeli do Malvíka. Koupila jsem tam tetra osušky, jedno prostěradlo, a dostali jsme rychlozavinovačku - tu jsem dala do alba. Měli tam několi X Landerů, tak jsem se k nim mlsně vrhla - no jsou krásný, ale docela mě zklamala ovladatelnost... Zkusila jsem předek nadzvednout, jako když vyjíždíte na obrubník, a docela jsem se zapotila, šlo to hrozně špatně. Kočárek pořád ne a ne se nadzvednout, pak přišel zlom, a zvedl se až moc.. Zkoušela jsem to u XQčka, ale myslím, že to asi bude podobné i u ostatních...
Ashlee, no tak to budeš mít opravdu těžký výběr, vyjmenovala jsi skoro všechny :slight_smile:
27. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
ahojky.....
anie. a co to jsou ty tetra osušky? už jsem ten název slyšela, ale netuším......
a ten xlander právě vím, že je takto těžší no...............já ho porovnávala s quinny nebo casualem a to byl obr rozdíl......a to jsi ho zvedala prázdný, počkej s mimčem...............
27. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
Jj, právě, jsem manžovi říkala, ať si k tomu přimyslí ještě prcka, tašku s věcma pro prcka a třeba nějaký ten nákup... A docela se mi tam líbily ještě kočárky Quinny. A měli tam nádhernou postýlku, ale ta cena...
Tetra osušky jsou v jakoby silnější, pevnější pleny, s rozměrem 90x100 cm.
27. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
Ahoj holky,

tak srazík byl naprosto senzační :slight_smile: Moc jsem se bavila a moc Vám holky děkuju za tak krásně strávený den...:slight_smile:

Daee - to máš pravdu, máme úplně stejný vkus na kočárky...:slight_smile: U Concordu vyšla tak dobře autosedačka? Tak to mě začíná ještě víc zajímat :slight_smile:

Lauri - asi jo...zase když si řeknu, že jsou to vlastně dva kočáry a autosedačka, pak těch 21 000 nezní tak strašně draze...samostatně bych za to ty peníze taky asi dala...

Jess - mně se to Q12 docela líbí, ale asi to chce ho ještě vidět naživo..Concordy jsem už viděla a dost mě nadchly...stejně jak myslím, že mě nadchne i Jané :slight_smile:

Jinuško - žeee??? Jabé nádherný...Fakt ta korbička je tam spaná tak malá? Já jsem měla pocit, že jsem viděla 70 x37 cm...možná ses dívala na jiný modely než já. Mně se líbí ty čtyřkolky Jané Nomad...teď jsem našla dokonce stránku, kde komplet i se sedačkou mají za 18 000...no uvidíme, co na veletrhu :slight_smile: :wink:
27. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
Dobrý večer ve spolek

Nádherně strávené odpolko, jste skvělé :wink:
A chtěla bych ještě jednou moc poděkovat jedné z nejhodnějších tet konikovek Daee za super dupajdy, babička byla nadšená :dizzy_face: Ostatní nebyli doma, ale určo se jim taky zalíbí.
A opravit svoje předchozí hodnocení - mám malinké neviditelné bříško :grinning: Ale já Vás všechny doženu a dost možná předeženu :grinning:

Jinak Jané (to nové 2010) je božžžžííííí! Jen ta korbička - nová má fakt psaný tyto malinký míry. No, třeba na veletrhu zjistíme, že je to nějáký omyl, bylo by to fajn. Ale je to jen tříkolka....
27. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
anie: aha, takže ty osušky můžou být fajn - a kolik stojí a kolik jsi jich vzala?
jinak quinny jsou krásný, mně se teda líbí nejvíc buzz 3, i manžovi, a je to špička no..........kvalitou a značkou myslím, a je fakt hoooodně lehoučký.............
daschiki: a máte nějaké foto ze srazíku?????
jinak spočítej si, že ten kočárek budeš mít pro dvě děti, takže - cena je vlastně pro davídka poloviční že? já to takto beru i třeba u monitoru dechu - bude pro obě, takže to už jde........
jané mně třeba přijde parametrově dobré, nebo spíš stejné jako můj casual a quinny, akorát má navíc to, že je prostorný, a to dost................ale manžovi se nelíbí vzhledově a na mě je taky dost mohutný. takže já už mám fakt vybráno, ale jsem jako monča, taky na druhé chci jiný, bude to trošku i modní doplněk no, jsem hrozná..... :grinning: :grinning: :grinning: ale když už jané, tak se mi líbí jedině slalom, ne nomad a tak................a ta nová kolekce, no nevím, ta 2009 mi přijde pěknější, ale na veletrhu je uvidíme naživo, to je o něčem jiném.
27. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
Lauri, vzala jsem jedno balení ( 2ks ), a chtěli za ně 110,- Kč.
27. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
anie. tak to je fajn cena..............no já už se těším na veletrh a pak na červen, to začnu taky nakupovat..............
27. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
Lauri - já právě nejsem moc fanouškem trojkolek, takže mně se právě spíš líbí ty čtyřkolky nebo šestikolky jako je právě Nomad...ale taky se mi líbí víc asi kolekce 2009 :slight_smile: No uvidím, zajímá mě, jaké budou ceny na veletrhu...

A fotečky ze srazíku nemáme, protože jsme asi spíš vždycky spoléhaly na to, že vezme foťák někdo jiný :grinning: Já ale ani foťák doma neměla, manža ho měl zrovna s sebou..šel fotit do přírody...
27. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
ahoj holky, zdravim pri veceru...

Po sraziku jsem teda krasne provetrana, bylo to fakt paradni, navic tak krasnoucke pocasi :slight_smile: Jeste jednou jsem vam, holky, chtela podekovat. Bylo to opravdu moc prijemne a vesele odpoledne, rada se s vama zase potkam.

Jsem grogy, jdu si natahnout nozky k telce :slight_smile:
27. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
daschiki: aha, a večernička s vámi taky byla? ta to měla dálku že?
a k těm kočárkům - tak to jo, já jsem úchyl na trojkolky no........
ale já kočárek asi objednám přes net, tam i třeba fusak stojí půlku, na seznamu ve zboží jde vyhledat vše za mín, to je fajn......takže na veletrhu spíš jen tak na kuknutí......to už nám neuteče, zdražit nám ho nezdraží...........
ahoj orchid....
27. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
Lauri - jojo, Večernička taky :slight_smile: A rozhodly jsme se, že musíme někdy opravdu podniknout celoříjnovkový srazík !!! Protože opravdu to bylo straaaašně fajn :slight_smile:

Mně se ty trojkolky jako docela i líbí nějaké...ale přece jen k tomu nemám důvěru víš? Nemůžu si pomoct, ale připadají mi míň stabilní..možná je to předsudek..ale když si představím drndat s tím po lesních cestičkách mezi blátem na chajdě, tak nevím...:wink:

Já právě chci už rychle najít svého favorita, protože bych prozkoumala ceny na netu a kdyby byl na veletrhu levnější, tak abych měla aspoň už trošku v hlavě ty ceny...A kdyžtak bych ho rovnou objednala...ale je fakt, že bych to hrotila jedině, kdyby to bylo třeba minimálně o tisícovku...tak uvidím...zatím fakt ten Jané se jeví jako můj favorit...a ještě to musím víc porovnat s Concordem...

Já ještě pracuju...Orchidko pěkně odpočívej mamino...:slight_smile: čeká nás náročný měsíc psaní diplomky...:slight_smile: Já jsem si řekla, že od pondělí začínám natvrdo zase psát...:slight_smile:
27. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.