• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
daschi: tak to je jasné, on je třeba rozdíl mezi trojkolkou quinny, tu bych do lesa nevzala, a casual nebo jane, ty jsou úplně jinak stavěné..............

a k cenám, já si je taky už zmapovala, ale veletrh je přece jen v březnu a rodíme až v září, takže já ješt+ě počkám. a navíc, ted platíme ty daně a dovolenou, to je přes sto tisíc, takže na kočár už ted fakt nebude.....
27. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
To je jasný no...to jsou velký výdaje...no já uvidím...kdyby to mělo být o dost levnější na veletrhu, tak asi rychle splaším penízky a půjdu do toho...uvidím :slight_smile::wink:

Jinak už mizím spat...už mě taky nějak přemohla únava :slight_smile: Tak dobrou noc
27. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
daschiki: tak to je jasný........... :slight_smile:
tak dobroooou.
27. únor 2010 ve 23:07  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filípek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme..............Sabina/Filip, Šimon
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme..............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme..............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ...........Eliška?/nevíme
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......asi holčička............Laura,Viktorie/Maxim
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010.......chlapeček..................Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........2.9.2010........nevíme....................???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........2.9.2010........nevíme..................Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........4.9.2010........asi holčička.................Laura/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........5.9.2010........nevíme.................???/Michal
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme..................???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme................Nelinka/Matýsek
bibiska1.........31let.........21.1.2010...........2.10.2010......nevíme................Alice/Matyáš
helabella........36 let.........1.2.2010...........10.10.2010.....nevíme................???/???

SNAŽILKY:

kackabo..........20 let..................3 snažení / 36DC (poslední cyklus 32 dní)
rowennka........20 let.................3 snažení / 31DC (poslední cyklus 38 dní)
nathali.............22let..................9 snažení / 30DC (poslední cyklus 29 dní)
materad..........29 let.................5 snažení / 21DC (poslední cyklus 35 dní)
vecernice........ 31 let............... 6 snažení / 20DC (poslední cyklus 28 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 20DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 15DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 14DC (2. porevizní cyklus 29 dní)
luciena............30 let.................6 snažení / 6DC (poslední cyklus 28 dní)
mmaxicka........28 let.................7 snažení / 4DC (poslední cyklus 25dní)
jessika.............26let ................ 5 snažení / 3DC (poslední cyklus 36 dní)

KONTROLY:

BŘEZEN:
1. - Sven - kontrola
3. - Makinečka - kontrola
3. - Avally - odběry + NT screening v 7,30
4. - Daschiki - kontrola + kontrolní cytologie
4. - Didi - kontrola
5. - Maciol - NT screening 10,30 hod + kontrola 17,30hod.
5. - Ashlee - utz + poradna ve 20tt
8.- Zolik - kontrola
9. - Daee - kontrola
9. - Monaberuska - NT screening
10. - Katulline - 3D ultrazvuk
16. - Monaberuska - kontrola
17. - Anieanne - UZ + poradna
17. - Bibiska - NT screening 7,40 hod.
18. - Bibiska - 2. kontrola
19. - Katulline - kontrola
22. - Helabella - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola
12. - Daschiki - UTZ ve 21.tt
22. - Orchidie - UTZ ve 20.tt 10,30 hod.

SRAZÍKY:
13.3. veletrh Brno
28. únor 2010 v 07:23  • Odpověz
Dobré ráno, kočky,

tak tímto předávám tabulku Maci, doufám, že jsme se s Daee o ni dobře postaraly :slight_smile: :wink:

V Brně svítí sluníčko....to je fakt krásá...slibovali na dnešek déšť, tak doufám, že se zase sekli :slight_smile:

Přeju Vám všem pohádkový den...já budu dnes nakukovat, musím ve 4 odevzdávat jeden projekt, tak asi nestihnu moc reagovat...:slight_smile: Tak hezkou neděli všem!
28. únor 2010 v 07:27  • Odpověz
ahoj holciny, jdu vam poprat krasne rano a mazu do kuchyne vyrabet palacinky pro toho meho andilka, co jeste spokojene chrupka :slight_smile:

jinak srazik super, jsem moc rada, ze si k vam uz muzu pridat obliceje :wink: ac teda v tom mam trochu hokej :grinning:
28. únor 2010 v 08:00  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Jé, Več, já chci taky palačinky :grinning:
Daschi: Nejlíp :wink: Ten déšť asi místo k vám dorazil k nám... Teda ještě neprší, ale vypadá to, že brzy začne.

A dneska start do druhého trimestru :slight_smile: Připadá mi to jako patnáctiny - člověk se na ně hrozně těší, pak přijdou a on zjistí, že žádná změna od čtrnácti :slight_smile:
28. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
Krásné prosluněné ránko holky!!

Včerejší srazík byl supeeer!!! Moc ráda jsem poznala další nové tváře a už teď se těším na další (asi veletržní) setkání :wink:

Dneska mám uklízecí náladu, takže dosnídám a jdu na to...uvidíme, kdy mě ta energie opustí :grinning:
28. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
tak hura, povedly sué, uz mame plny briska :wink: ted jdu taky poklizet, nebot mame dnes dve navstevy :grinning:
28. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
Já sice uklízecí náladu nemám, ale stejně je to potřeba... Vůbec netuším, kde se ten bordel pořád bere... Máme plovoučku, jednou až dvakrát denně ji stíhám od prachu, a stejně jsou ho tu mraky... Tak já nevím, asi pidilidi... :grinning:
28. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Ahojky dámy,
tak my si dneska schrupli až do půl jedenácté.....no tak teď jsem se nasnídala, jdu si rychle umýt a vyžehit vlasy a jedeme k našim na obídek a z tama pak ke kolegovi z práce na oslavu narozenin, takže se vrátíme asi až večer................
tak si užijte neděli, u nás je už ted deset stupnů, no nádhera..........................
a já se večer ukážu.............
28. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
dobre dopoledne, v Brne je teda ukazkove jaro, ale nejak se to zacona mracit...

Ja teda bohuzel porad slabe krvacim a tak jsme se nas...li a jeli jsme na pohotovost na Obilnak. Mimco naprosto v poradku, posevni steny klidne, placenta, deloha vsechno ok... "asi se vam, mlada pani, roztahuje deloha, to vite, to muze obcas nejaka cevka prasknout...." =hysterko, dej si klidek a zklidni hormon. Kdyz jsem rano neshledala pri navsteve wc zadne zlepseni oproti patku a navic pri kazde prilezitosti, kdyz jdu na malou mam krvavy toaletak, tak uz nevim... Ptali se me, jestli je to jako menstruacni krev, no neprijde mi to tak, ale je to proste krev v prubehu celeho dopoledne a rano celkem dost a tim to pro me konci. Jestli to neprestane, pujdu na pohotovost i se zaspinenou vlozkou, coz jsem neudelala a mozna jsem mela, at mi reknou, ano, tohle je normalni.... Ach jo.
28. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
Orchi, to mě mrzí, že máš pořád takové trápení....Hlavní ale je, že je miminko v pořádku. Moje kamarádka mi říkala, že špinila až do 20tt a má úplně zdravou holčičku... Takže i když je to samozřejmě k vzteku, tak to opravdu bohužel někdy může takto být a přitom je mimušátko naprosto zdravé. Asi to dělají ty kvasinky debilní...Tak doufám, že tě to trápení přejde. Já bych z toho taky byla nervózní..a pak bych byla taky zřejmě "hysterka" jak píšeš...taky bych určitě letěla na pohotovost. To je jasný, jsme prvorodičky, takže se bojíme všeho, co není normální. Příště vyzkoušej Bohunice :slight_smile: Tam na mě byli moc moc milí, když jsem špinila a měla cystu...:slight_smile: Možná by pomohly nějaké bylinkové lázně, ne? Ale moc se v tom nevyznám, takže nevím, co se v těhu může a co ne...ale třeba by něco mohlo zabrat na kvasinky...Držím pěstičky, ať to přestane...člověk si to pak ani neužívá, když pořád se starchem běhá na záchod. Taky to znám.
28. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
Jo, Dashi, mas recht... i s tema Bohunicema pro priste... Vysetrovaly me dve mlade doktorky, evidentne cerstve po atestaci, no rikala jsem si, co vy o tom holky vite, jaky je to vnitrni strach... Samozrejme, ze vi o hooodne vic po medicinske strance, ale nastesti nebyly neprijemne a snazily se me uklidnit a ze kdyby neco, mam prijit klidne znovu....
28. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
Tak aspoň že tak...Já myslím, že možná pořád ještě ten Clotrimazol dělá paseku, ale pomalu ty jeho účinky asi vymizí a podle mě to zase přestane. Zkus se někde po netu mrknout, jestli třeba na to něco nemůžeš přírodního...Někde jsem myslím četla o sedacích koupelích v ěmsíčku lékařském..ale nevím...zkus pohledat a třeba to pomůže. Držím pěstičky...
28. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Holky :grinning::grinning: To s epobavíte...já už jsem tak zblblá, že v překladu místo estragonu do omáčky přidávám ESTROGEN :grinning::grinning::grinning::grinning: To by se diváci asi hodně divili :grinning::grinning:
28. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
Daee - prosím Tě, za kolik koupilas tu cestovní postýlku? Dneska se na tom aukru na ni začalo přihazovat a i s poštovným by mě už vyšla na 2000, takže to jsem si řekla, že za použitou nedám, když vím, že někde ji mají novou i za 2150 a kdyby byla třeba v Brně na osobní odběr, už se mi to vyplatí víc.
28. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
holky tak z uklízecího dne se vyvinula velká debordelizace bytu...naložili jsme (Michal naložil...já organizovala :grinning: ) 2x autíčko plné krámů a vyvezli jsme to do ekodvora....to jsme měli udělat už dávno!!!

A potom jsme to vzali autem rovnou do KIKY a koupili jsme Matýskovi vybraný pokojíček (resp. volali nám Michalovi rodiče, ať ho zajedem koupit, že dodají peníze). Tak už je objednaný a za 4-5týdnů přijde :slight_smile: :slight_smile:

Dashiki: já ji mám z http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1699170
Osobní odběr je možný v Čáryfukovi v Brně na Cejlu za stejný peníze :wink:
28. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
ahoj babulky :slight_smile:
prajem kraaasnu nedelu aj ked nam slniecko nevyslo le snad sa uz bue len oteplovat :slight_smile:
jeeej vy zase nakupujete :slight_smile:
28. únor 2010 v 17:03  •  1 dítě  • Odpověz
Orchi: to mě teda mrzííííí, že tě to krvácení pořád trápí, ale dobře, že jste jeli na pohotovost a že mimi je ok. Ale chtělo by to podle mě klidový režim, to ti nenařídili???
Jinak já bych v pondělí asi cinkla Dr., že se stalo to a to a jestli nemáš pro sichr přijít....
Ono budeš asi pošpiňovat ještě dál, ale když už krev nebude jasně červená, tak je to lepší, protože to už nekrvácíš, ale odchází krev sražená, starší, z dřívějšího zakrvácení...(tak mi to říkal Dr. na pohotovosti)

A hysterka nejsi!!! Já tam frčela hned poprvé, co byl papír na WC krvavej, kdepak čekat!! Ale na mě teda byl pan Dr. mooooc hodnej, měla jsem asi štěstí...
28. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
Nathalko - no a ty cooooooo?????? Povídej!!!! Jak to vypadááá?

Daee - děkujuuuuu :slight_smile: Mě chytla mánie a brouzdám internet jak smyslů zbavená :grinning: A mám favorita v kočárkách...bude to ten Jané...ještě ho chci vidět naživo, ale hrozně se mi líbí...
28. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
Dashi: sakriš..tak to já ho musím prozkoumat taky....který ten typ to byl? Transporter nebo tak nějak???
28. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
Mrkni mi do albíčka..chci i tuhle barvu..ať jsme hezky vidět :grinning:

Mně se líbí Jané Nomad Pro 2009
28. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
Dashiki: jůůůůů ta varianta Unlimit 2010 je skoro jako Concord a má sporťák na oba směry a všechny kola nafukovací!!! Ten bych teda chtěla vidět živě!!! :grinning:
28. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
uz som spet len som musela spravit jest pre chlapa :slight_smile:

noo ani sama neviem ms nikde sice brusko popolievalo celu noc ale inak ako pri ms spinin stale rovnako a naposledy co som robila test tak nic zidna ciarka naviac :frowning2: tak cakam ze mozno bolo este skoro ze sa tam objavi
prsia ma zacali zase hroooozne bolet prietel sa boji objat sem tam ma napne nad nejakym jedlo-ale to malo kedy ine priznaky ani nevidim skor mam pocit ze si to nahovaram ja uz neviem baby snazim sa myslet pozitivne ale uz chcem vedet co sa to som nou deje ak nie som tehu tak chcem nove telo toto trpiet nebudem
28. únor 2010 v 18:27  •  1 dítě  • Odpověz
Akorát, že ta hluboká korbička je pekelně malááá...jen 27cm na šířku :frowning2:, tak to tedy nevím, jak bychom se věšli v zimě....jinak se mi líbí MOC!!!
28. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
daschiki ten kocik je faaakt kraasny a aj farba :slight_smile:
28. únor 2010 v 18:32  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky ..skátila mě chřipka. sotva sem se vyhrabala z postele, takže se za váma podívám až mi bude líp... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
Ahojky holky, hlásím se zpět po týdnu. Bylo to super. Zatím jsem vůbec nedočítala, nevím teda co je nového. Snad jsou tu jenom samé dobré zprávy. Jdu vybalit, pak uložit Tomíka a pokud mi zůstane nějaká energie, dočtu. Kdyžtak až zítra. Dnešek byl totiž hodně náročný, jela jsem z Prahy do Tábora pro babičku a pak přes Brno do Olomouce, kdo jezdí a zná nedělní provoz určitě pochopí, že jsem úplně KO.

Ještě musím napsat, domluvila jsem se s babičkou v Brně a 13. března jí tam hodím Tomáška a Peťu a dojedu nějakou tramvají nebo něčím na Veletrh. Doufám, že se tam s někým potkám.
28. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
Ahoj holky,

koukám, že stále řešíte kočárky :slight_smile:.

Musím se také jít někam podívat, mě se zatím líbí Firkon Verano a ten Daee Concord, :slight_smile: a cenově bych se chtěla vejít do 2O tis..

Holky, vůbec nevím od čeho to může být, ale od včerejška mě bolí pekelně záda, hlavně v kříži... :frowning2:, v noci jsem skoro ani nemohla spát...
28. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.