• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Jinak v pátek jsem se byla podívat v Tescu, že bych třeba už něco koupila mimi, no ale stalo se přesně to co jsem čekala, já než se z pověrčivosti odhodlám něco koupit, nikde žádná sleva.... :rolling_eyes:
28. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
avally tak kup veci len tie co ti padnu do oko a povies si ze za tu cenu to stoji
minule som sla okolo mimi obchodu a take pekne veci tam mali hned by som pokupila :grinning:
28. únor 2010 v 18:58  •  1 dítě  • Odpověz
Daee - jojo, ten z nové kolekce se mi taky moooooc líbí, akorát se mi tam moc nelíbily ty barvičky :frowning2: No a pak právě ta korbička...Ten Jané Nomad Pro má korbičku velikou 78 x 34 myslím...Takže to je pohoda :slight_smile:

Nathali - děkuji za pochvalu kočárku :slight_smile: Jinak mně se zdáš dost nadějná a moc Ti držím pěstičky. Některé holčiny měly místo MS jen špinění, které pak nepřešlo v MS a místo toho vyskočila druhá čárka...Tak moc moc držím pěstičky!!!

Maci, to je super, že se dovča tak povedla :slight_smile: a běž si odpočinout...to ses pěkně nacestovala...
28. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
dakujem babulky :slight_smile: ja rano skusim tetsnut dnes som 30DC snad ta mrcha nepride
28. únor 2010 v 19:39  •  1 dítě  • Odpověz
A Nathi jak to míváš s cykly? Míváš je pravidelné? Zkus napsat vše, co se podle Tebe děje teď neobvyklého.. psalas, že Tě bolí prsa a jindy nebolívají, takže to je podle mě docela dobrej příznak...a ještě něco? To špinění u Tebe býví obvyklé nebo vůbec? Ani nevíš, jak bych ti to přála..a už je na čase přivítat znovu nějakou těhulku :slight_smile:
28. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
Ahoj holčiny,

my se právě vrátili z pizzerie, dali jsme si večerní procházku spojenou s véčou :slight_smile:

Nathi, též držím moc palečky !
Moni, ty se brzy uzdrav.
Maci, vítej zpět :slight_smile:

Dashi, barvičky sladěné super, jen já si nemůžu pomoc, mě se nelíbí ta kolečka... Ale jinak na první pohled určitě zaujme :slight_smile:
28. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
daschiki ja som brala proveru hormo.lieky lebo som nemala skoro vobec ms a teraz uz chodila pravidelne tak 28-29 den musim mat pri kazdej ms cokoladu ja ju proste milujem :slight_smile:
a teraz?noo prsia ma bolia ukrutne a to sa mi nestavalo spinila som maxi 2 dni a hned dosla ms teraz je to uz 6 dni sladke moc nemusim aj ked mi priatel kupil cokoladu a ja na nu mala cez den chut ale teraz sa nu len divam alebo mi uplne staci jedna kocka cokolady a mam dost inokedy som ju zjeda celu a bolo mi jedno jak je velka
28. únor 2010 v 19:52  •  1 dítě  • Odpověz
Anie - jojo, taky by se mi líbily asi jiné kolečka :slight_smile:, ale to už je pro mě detail...:wink:

Nathi - noooooo tak děvče, ty seš víc než podezřelá :slight_smile::slight_smile: Jejda, tak to sem musíš každý den chodit informovat!!! Já jsem hrozně napjatá...
28. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
daschiki ja sa len bojim aby ms neprisla to spinenie sa mi zda nejake silnesie(aj ked som to zazila len raz ) sice krv je taka strasne slaba skor doruzova nez docervena(ospravedlnujem sa za vyrazy)
ale bola by som radsej keby mi to spinenie prestalo a na teste uz by mohli na mna vykuknut ciarky chce sa mi s toho plakat
28. únor 2010 ve 20:23  •  1 dítě  • Odpověz
růžové špinění vypadá naopak nadějně Nathi...to většinou může znamenat, že se tam něco děje - vajíčko se uhnizďuje a kolem praskají cévky...Já vím, že jsi z toho asi nervózní, já jsem taky byla...A jako naše nejdéle snažící se snažilka patříš mezi ty, kteří by si to konečně zasloužili...(samozřejmě si to zaslouží všechny snažilky stejně), ale ty si ty stresíky prožíváš už moc dlouho...a já věřím, že teď to dopadne dobře! Musí ! Strašně moc ti to přeju... Myslím, že růžové krvácení je nadějnější, než třeba tmavě hnědé... A vůbec neva, že to popisuješ do detailu..kde jinde si o tom promluvit, než tady, že? :slight_smile: Mně vždycky před MS předcházelo špipnění, ale to bylo opravdu velice velice silný, bez vložky jsem neexistovala a bylo hnědý a prostě to byly kusy sliznice...Pak vždycky přišla mrcha...Jestli tam nejsou kousky sliznice, tak to vypadá velmi nadějně...:wink:
28. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
daschiki si zlako :slight_smile:
praveze ja som mala naposledy spinenie tie dva dni a bolo tmave teraz je ruzove ziadna sliznica nic ziadne kusky a ja mavam ms slabu takze mi staci intimka ale teraz je to este slabsie sem tam nejaka ruzova kvapka dve
ja sa bojim lebo okrem vas s konika si o tom nemam s kym pokecat mooooc mi pomahate co by som si bez vas pocala :slight_smile:
28. únor 2010 ve 20:48  •  1 dítě  • Odpověz
no Nathalko, tak to zní absolutně senzačně...že tak kapička dvě...juj...:slight_smile: Budu s napětím každý den běhat na koníka a s velikou radostí Tě uvidím v horní části tabulky...Strašně moc držím pěstičky, opravdu...No a s tím špiněním se opravdu netrap...moje špinění před MS bylo opravdu šílený...opravdu....tmavě hnědá až černá krev...a kusy...proto jsem taky zezačátku neudržela dvakrát to embryjko, protože prostě mně začala sliznice odcházet vždycky hned po ovulaci...takže to, co píšeš, je opravdu veeeelmi zandebatelné :slight_smile:...no a ta bolavá prsa a nechuť na čokoládu....ufffff...já budu mačkat pěstičky jak o život...kdy budeš znovu testovat? N2kterým holkám se // klidně ukázaly až týden po MS...ale doufám, že nás tak dlouho napínat nebudeš...

Jo a ještě mi trošinku napiš, jak to vlastně s Tebou bylo..tys vysadila prášky, nechodila MS, tak ti nasadili proveru a od té doby teda pravidelný? Ovulace sis nějak hlídala testama nebo měřením bazální teploty?
28. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
teda..teď to po sobě čtu...to bylo tolik "opravdu" za sebou :grinning:
28. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
si uzastna vies to :slight_smile:
ja som prstala HA brtat v kvetnu a hned ms neprisla tak som chodila na vyvolavacky kazdy mesiac telo sa mi nenastartovalo pred vianocami mi dali dvojnasobnu davku vyvolavacky a brala som dalej proveru leden uz bol super to mi prisla na 29 den ms dva dni pred ms som spinila tmavo cervenu krv dnes som uz 30DC a stale spinim slabo ruzovu krv a je to uz 6 dni tak neviem ci mam este pockat alebo zajtra skusit test
28. únor 2010 ve 21:02  •  1 dítě  • Odpověz
Ta HA je fakt taková potvora! No, to je jasný, to se nenakoplo tělo po HA...takže zřejmě se netvořila sliznice a nebývaly ovulky a tak..podle toho, co píšeš, se zdá, že se tělo asi konečně nakoplo v lednu...takže bych považovala spíš ty předchozí pokusy (do ledna) jako ne moc vypovídající, protože tos nebyla ještě úplně ready...takže doufám, že sis nedělala stresík, že byste byli nějací neplodní nebo tak..HA je sviňucha...tady ti o tom většina řenkeme svý...:slight_smile: Já jsem se sice nakopla, ale zase až tak, že jsem vlastně neměla Ms jen týden před ovulkou..jinak hned po ovulce jsem takto brutálně špinila až do MS a pak přišla MS...No a pak je druhej případ holek, který to taky nedostaly třeba několik měsíců a taky je musí nakopávat hormonama...Takžeeeee mně to tak připadá, že seš možná od ledna už konečně hormonálně vyladěná...a že není důvod, proč by se teď nemohlo zadařit :wink: Hehe...:slight_smile::slight_smile::slight_smile: Zkus zítra testík...ale kdyby nebyla druhá, tak se ještě nenervuj, protože některé holky objevily i později...teprve kdyby ještě příští týden testík byl negativní, tak pak zajít na krev nebo na kontrolu k doktorce

Jo a proveru pořád bereš?
28. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
nastastie uz sa nestresujem ten prvotny strach ze som neplodna presiel skoro hned :slight_smile:
proveru som dobrala 22.2 a prave vtedy som zacala spinit tak slabucko ale ms som podla mna uz mala davno dostat a nic tak sa tesiiiiim urcite nebudem ani zajtra sestrovat keby tam nic neni tak pockam este tyzden a potom by som sla na krv snad to nebude tak slozite a ciarky na mna vykuknu
inak som uz proveru dobrala tak by som aj tak musela na gyndu ze ako by to bolo dalej ci ju budem brat zas alebo ako snad uz tam mrnus bude :slight_smile:
aj ty si si pekne uzila po HA to my zenske proste nemame lahke a co mimis nehlasi sa formou nevolnosti?
28. únor 2010 ve 21:19  •  1 dítě  • Odpověz
tak to budu dneska v noci spát se zaťatýma pěstičkama, abych zítra ráno pořád rovnou držela :slight_smile: Doufám, že na Tebe vykouknou // :slight_smile: To by bylo dokonalý... Máš pravdu, my ženský si toho užijeme dost...Já jsem teda Proveru nikdy nebrala, ani jsem přesně nevěděla, co má být jejím úkolem, tak si teď o tom čtu v nějaké jiné diskuzi, abych věděla, k čemu to vlastně je :slight_smile:Já jsem na srovnání cyklu dostávala Utrogestan (ale já jsem měla málo progesteronu, takže to mi vlastně hormonálně dodávali).

Mně naštěstí nebylo špatně skoro vůbec, asi jen týden někdy kolem 8 nebo 9tt, ale to jsem ani nezvracela...ale teď ve druhém trimestru mi bylo párkrát nárazově blbě a to jsem i zvracela..ale jinak dobrý..jako by mi ani nedocházelo, že jsem těhotná...nějak se cítím pořád stejně...až na to, že mi nechodí menstruace a strašně moc jím :grinning: Doufám, že za chvilinku začneš řešit stejné problémy :slight_smile: a doufám, že všechny naše snažilky...:wink: Každopádně zítra určitě napiš, budu strašně napjatá :slight_smile: Já už pádím spinkat - jo, vlastně tohle je ještě jedna z věcí...bývám strašně unavená a chodím spát se slepicema :grinning: Tak dobrou noc a doufám, že krásně zahájíš 1.3. a vlastně první den kalendářního jara :slight_smile:
28. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
tak sa maj kraasne a zajtra rano dam vedet ako som dopadla :slight_smile: aj ja byvam unavena a niekedy by som sla spat najradsej hned o piatej ale premozem sa a zostavam hore dnes sa normalne cudujem ze este nespim :slight_smile:
tak papa :slight_smile:
28. únor 2010 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz
dobrou noc :slight_smile:
28. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
:slight_smile: papa
28. únor 2010 ve 21:35  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj nath, ted jsem nakoukla, tak ti jen chci poprat hodne stesticka, at si ti brzy ukazou dve carecky. neboj, ono nam to jednou vśem vyjde, hlavne neztracet optimismus. a ty ted vypadas nadejne¨. a dulezite je, ze se ti telo uz vzpamatovalo po HA, a pekne fuguje! taky ti budu v noci drzet palecky, a ztira budu doufat v bajecnou zpravicku!
papa
28. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
ahojinky,
tak jsem vás dočetla.................
co se týká rozměrů kočárku, už si přesně nepamatuju, kolik má ten náš, ale viděla jsem ho naživo a je myslím ok...........to řekne víc než čísla na netu....................

jinak my jeli na návštěvu na tři hodiny a vrátili jsme se před desátou, ale bylo to super....................ted jsem se nacpala opět chlebem s marmeládou - asi fakt čekáme holku, to je hrůza ty chutě na sladké....................no miláček je ve vaně, já jdu taky a jdeme hajat, jsme mrtví.................u nás po pěkném dni zase prší a ted jsem četla na netu, že od půlky března má zase sněžit..............no fuuuuuuj......

tak dobrou dámy......
a nathali taky držím palce
28. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filípek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme..............Sabina/Filip, Šimon
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme..............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme..............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ...........Eliška?/Matěj,Martin
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......asi holčička............Laura,Viktorie/Maxim
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010.......chlapeček..................Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........2.9.2010........nevíme....................???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........2.9.2010........nevíme..................Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........4.9.2010........asi holčička.................Laura/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........5.9.2010........nevíme.................???/Michal
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme..................???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme................???/???
bibiska1.........31let.........21.1.2010...........2.10.2010......nevíme................Alice/Matyáš
helabella........36 let.........1.2.2010...........10.10.2010.....nevíme................???/???

SNAŽILKY:

kackabo..........20 let..................3 snažení / 37DC (poslední cyklus 32 dní)
rowennka........20 let.................3 snažení / 32DC (poslední cyklus 38 dní)
nathali.............22let..................9 snažení / 31DC (poslední cyklus 29 dní)
materad..........29 let.................5 snažení / 22DC (poslední cyklus 35 dní)
vecernice........ 31 let............... 6 snažení / 21DC (poslední cyklus 28 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 21DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 16DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 15DC (2. porevizní cyklus 29 dní)
luciena............30 let.................6 snažení / 7DC (poslední cyklus 28 dní)
mmaxicka........28 let.................7 snažení / 5DC (poslední cyklus 25dní)
jessika.............26let ................ 5 snažení / 4DC (poslední cyklus 36 dní)

KONTROLY:

BŘEZEN:
1. - Sven - kontrola
3. - Makinečka - kontrola
3. - Avally - odběry + NT screening v 7,30
4. - Daschiki - kontrola + kontrolní cytologie
4. - Didi - kontrola
5. - Maciol - NT screening 10,30 hod + kontrola 17,30hod.
5. - Ashlee - utz + poradna ve 20tt
8.- Zolik - kontrola
9. - Daee - kontrola
9. - Monaberuska - NT screening
10. - Katulline - 3D ultrazvuk
16. - Monaberuska - kontrola
17. - Anieanne - UZ + poradna
17. - Bibiska - NT screening 7,40 hod.
18. - Bibiska - 2. kontrola
19. - Katulline - kontrola
22. - Helabella - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola
12. - Daschiki - UTZ ve 21.tt
22. - Orchidie - UTZ ve 20.tt 10,30 hod.

SRAZÍKY:
13.3. veletrh Brno

Pěkné ráno holky,
zběžně jsem dočetla a tak budu reagovat:
Jess je mi to líto, co vám doktorka řekla, ale líbí se mi Tvůj přístup, že tomu chceš nechat volný průběh a nechat to na přírodě. Moc Ti fandím a budu držet palečky, aby se zadařilo co nejdřív.

Jinjin Tobě gratuluji k super zprávičkám z NT screeningu.

Laurinko Tobě taky gratuluji ke kontrole a samozřejmě hlavně v super výsledkům z NT screeningu i k tomu tipu pohlaví na holčičku, to Ty ale stejně víš, že tam holčičku máš, že? Taky máš krásné fotečky bříška, jenom ho hezky vystavuj, na takové figuře to vypadá nádherně.

Orchidie taky gratuluji ke kontrole a hlavně, aby ATB a mastička zabraly a Ty jsi už měla klid.

Teď jsem určitě na hrůzu věcí zapomněla, tak se předem omlouvám.

Daschiki Ty máš velikánskou pochvalu za tabulku, moc pěkně jsi se o ni starala :slight_smile: .
1. bře 2010 v 07:17  • Odpověz
dobreee raaanko
tak som si spravila kafe a sup na testik ale nic zasa nic len ta jedna ciarka a este k tomu zo mna vypadol nejaky kus asi sliznice-pardon za vyraz takto po ranu tak si myslim ze pre tento mesiac je uz koniec uvidim jak mi dnes bude a ci dorazi ms tak jak ma a dam vedet ale nejak som sa v noci na to troska pripravovala sak nam nic nemoze ist jednoducho tak si budeme muset este pockat
1. bře 2010 v 07:42  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Nathi,

no, tak uvidíme...taky záleží, kdy byla ovulka...třeba mohla být až později a ten výtok říkalas, že ti začal před šesti dny, takže to by bylo na test ještě brzy...uvidíme, co se bude dít :slight_smile: Já pořád držím pěstičky :slight_smile:
1. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
daschiki ja som si povedala ze uz to necham tak ono sa to nejak vyvinie dufam stale :slight_smile:
1. bře 2010 v 07:59  •  1 dítě  • Odpověz
jasně...uvidíš, jak to dopadne...a když pořád MS nepřijde, tak stejně budeš muset skočit k doktorovi a tam už by ti řekli...:wink: Uvidíme...ale já zatím pořád držím pěsti :slight_smile:
1. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
Kráásné ránko všem :slight_smile:

Nathali: dočetla jsem Tvůj včerejší rozhovor s Dashiki a taky moooc držím palce, abychom tu mohly slavit další novou těhulku :wink:

Dneska má kontrolu Sven...ale dlouho jsem ji tu neviděla :frowning2: , tak nevím ,jestli nám přijde říct, co je nového...
1. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
daee ahojky teba som tiez nevidela dlho ja urcite dam vedet kiez by ms neprisla s radostou by som sla k dokymu :slight_smile:
a ako a mas ty ???co nove??
1. bře 2010 v 08:19  •  1 dítě  • Odpověz
Nath: koukám, že mi nově naskočil 26tt :grinning: ....jééé my už to s Matýskem máme skoro "za pár"
1. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.