• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
daee straaaasne to uteka ja si pametam ked si tam mala este len jedno cislo a teraz ze uz 26 :slight_smile:
a si doma ci chodis do prace?to uz asi nie ze???a co maly pekne kope :slight_smile:
1. bře 2010 v 08:25  •  1 dítě  • Odpověz
Nooo, to mě taky zajímá...vůbec jsem si neuvědomila, že celou dobu, cos s námi seděla na srazíku, tak tě Matýsek okopával :grinning: Až doma jsem si to uvědomila, že jsem se tě chtěla zeptat...:slight_smile: Asi kope jak o závod co? :slight_smile:
1. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
nath: ale ano, do práce pořád chodím (nástup na mateřskou oficiálně nejdřív v půlce dubna), ale tak nějak kolem půlky března už chci pracovat z domu....:slight_smile:
1. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
Matýsek nekope, ale buší do mě jako o život :grinning: :grinning: :grinning:. Má klidové fáze (třeba celý srazík prospinkal, jak jsme chodily i seděly), ale přišla jsem domů, natáhla se k televizi a začal metat salta :grinning: . Jinak si to neumím vysvětlit, protože to je kopanec do žeber, a hned šťouchanec do močáku...a břicho se úplně celý vlní, jako bych tam měla vetřelce :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
daee ty si jak moja kamoska ta je na tom rovnako jak ty :slight_smile:
maly votrelec :slight_smile: ale urcite bude strasne dobry ked bude na svete
ale musi to byt uzastny pocit :slight_smile:
1. bře 2010 v 08:38  •  1 dítě  • Odpověz
Krásné pondělní ráno zlatíčka,
já jsem do růžova vyspinkaná, sice od půl páté jsem se už tak nějak převalovala, za chvilku vyrážíme do práce, venku je krásné jaro, tak mám super náladu..............

maciol - děkuju za gratulaci, jj, NT bylo fajn - a s tím pohlavím - jj, mám ten pocit že čekáme holčičku, ale abych se nespletla víš........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a k fotečkám - každá můžete mít takové, zase až taková kráska nejsem, na těchto teda zrovna nebylo co retušovat, ale jinak je to hodně o světle, fotografovi, oblečení, líčení..........atd...... :grinning:
1. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
Tak jsem zase v rámci snídaně mrkla na kočárky :slight_smile: a já ten Jané chci vidět naživo, ale stejně asi zůstanu věrná Concordu, protože ta korbička (66x27), to je jak na panenku. Viděla jsem naživo Casualplay a ten má 70x30, takže vím, co tento rozměr v reálu znamená a prostě se mi to jeví malý ten vnitřní prostor :frowning2:. A co teprve šířka jen 27cm...chjooo.
(teď pro Lauri)...ono je taky rozdíl, cpát tam půlročního Matýska s fusakem a Tvoji princeznu když bude úplně maličká, to asi půjde... :wink:

Dashiki: mě se na tom Nomadu nezdají taky ty kolečka jako Anie, že je to šestikolka a že jsou tak malý (alespoň v té verzi Air, že jsou nakukovací :slight_smile: ) do terménu nevím, jestli to bude dobrý...
Musíme najít kočárky Jané na veletrhu a pořádně je prozkoumat :wink: :wink:

Jinak v Růžovým Panterovi mají Concord Fusion celý set, modrý....za 15 499,-!! Dashiki...to by tě mohlo zajímat, mrkni :wink:. Já kdybych nechtěla neutrální barvu (protože doufám, že vydrží na obě děti), tak ho tam jdu zkoumnout...
1. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
dobré ránko říjnovečky,

tak jaký byl srázek a jak jste si ho užili? doufám, že moc a že se to všem líbilo :dizzy_face: a co fotečky máte nějaké? když tak doložte ať vás omrknu :slight_smile:

My sí víkend taky moc užili. Terky oslava se moc vydařila,malá byla šťastná ze všech dárečků i z toho jak se jí ikaždej věnuje, bylo to moc krásné

no včera jsme to završili ještě společným cachtandem v bazenu. Myslela jsem že to pro malou bude studené, ale je totální kachna. Řehnila se tam celou dobu. Pusu úplně fialovou, klepala se jak ratlík ale z vody, to ne :grinning: :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3854135#navigator tady jsou nějaké fotky z oslavy :wink:
1. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
ahoj holciny, preju krasne ranko :slight_smile:

nathi - napadlo me, kdyz te doktor cpal furt vyvolavackama, udelal ti aspon hormonalni profil nebo utz? aby videl, jak co funguje? jinak ja HA taky vysazovala v kvetnu, a jeste s tim bojuju (tedy telo uz mi nahodil, ale jen diky ruznym hormonum :frowning2:
1. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
vecernice utz mi rbi vzdy ked k nemu dojdem bez toho ma ani nepusti prec
no neva nejak to uz dopadne
tak sa majte kraasne ja uz musim do prace tak papa :slight_smile:
1. bře 2010 v 08:58  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno holky, omlouvám se za delší nepřítomnost, ale budu se snažit to v nejbližších dnech napravit :slight_smile:. Dočítat vás je nemožné, takže kdyby mi tu někdo shrnul co závratného se zde událo, budu ráda.
U mě nic nového, prcek kope, břicho pobolívá, dnes jdu na kontrolu, tak uvidím co a jak.
1. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
Zoli - no malá je naprosto úžasná a sladkáááá!!!!

Daee - myslíš, že ty kolečka u Nomadu jsou blbý do terénu? Já bych je chtěla nafukovací...tam ta možnost je...No, vím ze stránek tady největšího odběratele Jané (Handy Praha), že mívají vždycky na veletrhu obrovskej stánek, tak to pořádně omrknem..i ty Concordy a pak vyberem :grinning:
1. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
Sven: zrovna dneska ráno jsem tu smutnila, že už za námi nechodíš...a vida, už jsi tu...tak se těším na novinky :grinning:

Dashi: Concordy i Jané mají na veletrhu stánky? Tak to je super vědět...!
K těm kolečkům...já nevím no, ale prostě se mi zdá (jak tak teď šmírujou každou maminku s kočárkem ve městě i když venčím psa atd.), že terén nejlíp zvládá klasická čtyřkolka (nebo čtyřkolka s předníma kolama u sebe). Přiznám se, nepotkala jsem ještě v terénu Jané Slalom (tříkolku), ta prý je dobrá, ale já je potkala jen v obchodě nebo ve městě a tam jede v poho asi každý kočár.
Zato jsem potkala v Údolí šestikolku Casualplay a skoro nemohli jet v tom rozbředlým sněhu...tak jestli je to šoférem kočárku nebo kolečkama....těžko říct :frowning2:.

Nafukovací kola bych chtěla taky..u Concordu jdou dokoupit nafukovací, ale jen zadní. Každopádně na diskuzích holky píšou, že i ty gumový jsou ok....tak teď se rozhoduj :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
Dashi: pošlu Ti e-mail ohledně pojistky :wink:
1. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
holky, těžký rozhodování, co? :grinning: :grinning:

já u prvního prcka taky hrozně řešila, jaký kočár, kdy ho koupit, kolik do něj vrazit atd. :wink: ale po nákupu jsem byla spokojená.

Ta zdvojená kola a ještě plastová do sněhu ne, opravdu se to prý těžko táhne, sníh se v tom drží a je to vopruz.

Korbička na Jane mi nepřišla malá. Terka nemít peřinku na kyčle, která jí roztahovala šíleně nožičky tak se tam v poho vešla tak do 7 _8 měsíců, takhle jsme najeli na sporťák v 6ti ale sporťáček je u Janečka naprosto úžasný, široký a prostorný. Terinka ještě dneska ve 2 letech tam má prostoru na rozdávání i když je teď v zimě nabalená :wink:

Casual je v tomhle podstatně menší a typla bych že je tak do těch 2 let maximálně, pak je tam to dítko takové napres :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže nekoukejte jen na tu hluboukou korbičku i ten sporťák je hrozně důležitej a to dítko v něm bude podstatně dýl, je tam důležitá dlouhá zádová opěrka, stabilita, prostor na sezení, šířka a hlavně nánožník!!!! na ten upozorňuju. když má už dítko po 1roce botičky tak jsou nánožníky, které se dole zúžujou a dítko se tam s botkama nedostane,nebo je tam má šíleně napres a je mu to nepříjemné
1. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
Zolik: ta starší korbička Jané je v pohodě a veliká, ale ta nová kolekce 2010....ta je ještě užší než Casualplay :confounded:.
Co ji měla(máš) za Jané kočárek?
1. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
Holky...achjooooooo...:grinning: tak já teď nevím teda....mně se ty šestikolky ale stráááášně líbí...líbí se mi i ta kolekce Unlimit 2010, jenže ty barvy se mi vůbec nelíbí...a teď jsem se zamilovala do té šedo-tyrkysové barevné kombinace a už se mnou asi nic nepohne :slight_smile:. Mně připadají ty kolečka u toho Janéčka dost velký (i ty přední), ale spíš teda přemýšlím, proč by dělali ty šestikolky, dkyby byly takový nepraktický nebo tak..Ach jo, tak teď jsem zas na vážkách :grinning:
1. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
Dashi: zkus si na Malvíkovi najít Unlimit sporťák, pak autosedačku a korbu zvlášť :wink:. Vyjde to na stejný peníze a výběr barev je o 200% lepší než když bereš sadu s "dárky zdarma"

Já myslím, že Jané kočáry jsou hodně kvalitní a že naprosto na každým modelu najdeš něco. A na netu najdeš spokojené a nespokojené uživatele...tak já jen sbírám informace a uvidíme.Dost se spoléhám na ten veletrh, že je tam uvidím pod jednou střechou...
1. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
Daee - dívej..tady je ten jejich stánek v Brně loni http://www.janecz.cz/o-nas

Jdu mrknout na toho Malvíka :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
Jééé ono to asi jde tak, abych měla korbu Jané Pro 2009 ale přitom podvozek už z té sady 2010?!?! Ještě to jdu prozkoumat..ale to by bylo DOKONALÝ!!!!
1. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
daee - měla jsem tuhle kolekci - http://www.detskyraj.cz/zbozi/7337-jane-slalom-pro-07-s-luzkem akorát tu barvičku H 19 ten menší obrázek :wink:
1. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
Dobre rano holky,uprimne vam zavidim vase debaty o kocarkach :wink: U me je porad "neco noveho".... Nevite nahodou nekdo, jestli se da otehotnet pri vubec nevztoupajici bazalni teplote? ja mam cely cyklus 36,3....36,4....36,2... Ovu (asi) 36,1....pak zase 36,3....36,4....? sice jsem od poloviny cyklu spinila... pak spineni ustalo, myslela jsem, ze to dostanu... a uz 5 dni cekam a nic... Test si nechci delat - protoze nemam vubec zadne priznaky - zadne pichani v podbrisku, prsa neboli.....
Myslite, mohla bych byt i presto tehotna?????
1. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
Dashi: jůůůů to vypadá, že tam snad mají všechen sortiment, tak snad letos to bude stejné.....a už ve mě vrtá, aby v tu neděli fakt nebylo pozdě a bylo co zkoušet a z čeho vybírat (ale asi jsem blázen :grinning: )
1. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
Daee :grinning::grinning: ve mně to taky vrtá...nedá se to udělat tak, že na jedno vstupný můžeš oba dny?!?! :grinning: Že bychom šly v sobotu a pak i v neděli?!?! Ježiš..my jsme telata :grinning: Ten veletrh je jen sobota - neděle, že?
1. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
daee: ty jsi mě rozesmála dobrým překlepem - nakukovací kolečka..................to je hezký...... :wink:
no ale máš pravdu, já do té menší korby jdu, protože v září se maličká narodí, a to bude ještě na fusak teplo, v říjnu taky, a půl roku jí bude v únoru, pak bych už přešla na sporták.........v tom půl roku stejně děti už sedí a chtějí koukat kolem sebe, takže já to mám v plánu takto.........................mně se jen zdá divné, že by byl jané takto malý.......ale to je asi jen ten nomad - mimochodem, ty kolečka se mi tam nelíbí vůbec, ale právě jané slalom pro má korbu velkou a prostornou, totéž sporták........a hlavně kola má lepší.....

zolik: tak to je fajn, že jste si užili oslavičku..................

jinak já bych šestikolku nikdy nekoupila, bud čtyřkolku nebo trojkolku, ale s nafukovacíma kolama.......................
daschi - a proč to vyrábí - stejně jako vyrábí menší korby, kvůli designu. ale máš mimina menší a mimina větší. stejně jak píše zolik, že casual má sporták do dvou let - jak se to vezme, některé dítě tam nedáš už v roce a půl a jiné se tam ve třech vejde v pohodě...................navíc ve dvou letech už prcek hodně chodí sám a já teda budu pořizovat i golfky v tom věku, takže tak.............................a u nás je opravdu předpoklad menšího mimča, takže se nebojím..............
Bluem: v teplotách se nevyznám...to poradí ostatní holky tady. Ale špinění před termínem MS jsem měla a pak MS nedorazila (ostatní příznaky těhu naprosto nulové) a na testu den po vynechání MS //... :wink:
jinak Bluem - pokud máš ovulku, tak jasně...proč by to nešlo? :slight_smile: Tam je důležitý ten posun o ty 0,2 stupně..a je jedno, jestli to jde nad 37 nebo je to kolem 36,6 atd. A říkáš, že 5 dní zpoždění? Ale ale....:grinning:
ahoj bluem - neboj, vsak my se taky debat o kocarkach dockame :wink: aspon to tu holky budou mit vsechno nastudovane a nektere uz i z praxe ozkousene, vid daee? :wink:

jinak ovu se prave potvrdi narustem teplot, ktere vydrzi aspon po tri dny vysssi nez v predchozich sesti. jak to pises, tak tezko poznat, ale prijde mi, ze porad osciluji okolo tech 36,3 ne? to by mohlo byt anovulacni :frowning2: anebo opozdena ovulka. ale pri zpozdeni 5dni muzes pomalu zkusit test, a pokud nic, tak se kdyztak za par dni objednat k dr, at koukne, co se deje :slight_smile:
1. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
Lauri: jsem si ani nevšimla....každopádně nakukovací kolečka jsou základ :wink:
Ono fakt záleží taky jakou část v jaké roční době budeš využívat a určo jak píše Zolik je hodně podstatný i ten sporťák, protože ten se bude používat mnohem dýl.... :slight_smile:

Jané má korbičky véééliké, ale ten nový model korbičky (Transporter) je prostě mnohem menší....ověřovala jsem to i na stránkách výrobce. Každopádně Dashi má pravdu, že by se asi dal zkombinovat podvozek model 2010 a starší korbička....

Dashiki: vložím sem otvírací dobu veletrhu:
11. - 13. 3. 2010
9.00 - 18.00 hod
14. 3. 2010
9.00 - 16.00 hod
Co se mě týče, tak bych se klidně domluvila i na dopoledne na všední den, ale zase chtěly jsme jít zároveň všechny, co půjdem bez chlapů.... :frowning2:.
1. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
daee - jé, to je hezký, že sis na mě vzpomněla :slight_smile:. Po kontrole dám vědět a doufám, že už tu s vámi budu moc být častěji :wink:

Jinak s kočárkem jsem furt na vážkách - sice mám, ale kupovala jsem ho za pár korun z asi 3 ruky :slight_smile: - prostě jako záložák nebo na zahradu atd. A teď nevím, zda ještě pořizovat jiný. Určitě asi půjdu do kočáru z druhé ručky, když vidím ty ceny nových, tak se mi dělá mírně mdlo :slight_smile:. Stále se mi moc líbí Roan Marita - akorát musím někam zajet kde ho uvidím a ošahám naživo :slight_smile:.
Jo a dotázek - poradíte kde v Praze koupit nějakou těhu podprdu co by byla pohodlná a za rozumné peníze? Díkes.
1. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.