• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
ty korby s jiným podvozkem by zkombinovat jít měla na sto procent, protože třeba u casualu to jde, mají na letošní rok nové korby - nevím rozměry, protože se mi nelíbí designově, ale podvozek je prostě jeden na s4, další na s6 a korbu si můžeš vybrat jakou chceš, tak bych řekla, že to bude podobné...............

daschiki: určitě tam budou mít vše i v neděli, to se neboj to jim tam přijede na výlet nejvíc lidí, proto my tam s manžou pojedeme bud v sobotu a nebo hned v pátek - chceme i do ikea, olympie, vankovky a tak, takže toho máme víc a všude bude v pátek určitě mín lidí než v sobotu.......................
1. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
Daee - noooo tak záleží na holkách...ale já můžu klidně kdykoliv a možná taky nejlíp už dopoledne některej ten den buď čtvrtek nebo pátek..o víkendu to tam bude asi pořádná tlačenka...takže možná v tomhle případě bych byla pro všední den...

Lauri - holky na srazíku vykládaly, že obvykle v neděli bývá dost věcí už přebraných...takže nevím, no...Je to teda zkušenost z jiných veletrhů, ale myslím, že veletrh pro dítě bude ještě víc naštěvovanej...
1. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
Vecernice - jasny, doufam, ze budeme dalsi vlna s vyberem kocarku :slight_smile:

Daee a Daschiki - tak ja to dnes zkusim ( i kdyz - ted jsem mluvila s mamou, jelikoz moje spineni trvalo 3 tydny - opravdu slabounke na 1 slipku denne, a ta tuto taky zazila, tak rekla, ze mam novy cyklus pocitat od prvniho dne spineni.... tak nevim...

Matou me ty teploty a ty vubec zadne priznaky...
1. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
Bluem - to není pravda..tím se nechci dotknout maminky...ale MS začíná až krvácením...věř mi - v tomhle mám velmi bohaté zkušenosti :grinning: Já jsem byla se špiněním jedna ruka :grinning: A mnoha holkám těhotenství začalo tak, že z obvyklé MS se vyklubalo špinění, které časem přestalo
1. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
no co jsem kde vycetla, tak prvni den cyklu, je prvni den, kdy se objevi krev, nikoliv spineni. ale ty nazory se ruzni. tak uvidis, zkus testik, a budes moudrejsi. tehu priznaky vzdy prece byt nemusi :wink:
1. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
BVV se moc nedaří (info z první ruky...taťka je správce pavilonu A), veletrhy bývají menší, třeba Autosalon loni byl snad desetinovej...holt firmy šetří no...
Ale myslím, že tento veletrh bude mít návštěvnost velikou...do dětí se investuje!

Dashi: tak že bychom šly 2x?? :slight_smile: :slight_smile:. Mít asi budou všechno ale klid bude 100% větší třeba v pátek dopoledne....
1. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
Aspoň si v klidu projdeme kočárky, protože máme stejný vkus :slight_smile:...a můžou se k nám přidat holky, když by měly čas v pátek dopolko...no a pak bychom šly i v neděli. Třeba se v pátek budeme chtít ještě rozhodovat a v neděli bychom už naběhly s penízky..já jsem pro..myslíš, že budeme pokaždý kupovat vstupenku zvlášť? Asi jo, že? Já jsem měla dojem, že u některých veletrhů to šlo tak, že na jednu vstupenku klidně několikrát..ale to asi nešlo jiný den...Tak půjdeme v pátek už od těch 9?
1. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
k tomu špinění neporadím, mně se to nikdy nestalo, takže já vůbec netuším......................a na moje poblázněné anovulační cykly radši nevzpomínat - jsem sama zvědavá, jestli se mi po porodu tělo spraví, nebo zase nebude několik let fungovat a nakopne ho zase až clostil před dalším otěhu.................

a jaké je tam vstupné holky na tom veletrhu? a jak dlouho myslíte, že to asi bude trvat projít? my tam chceme jet taky dopo, jako první tam, a z tama už ty další obchody..............a od kolika to asi začíná, nevíte? a jak je to tam s parkováním, bude se myslíte dát?
1. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
Lauri: parkovné/vstupné tady:
http://www.bvv.cz/i2000/Akce/b-pdite.nsf/WWWAllPDocsID/VVEA-698E9X?OpenDocument&NAV=1

zaparkujete, budete asi ale chvilku hledat a určitě platit :unamused:

Dívám se, že je to jen jeden pavilon (F), takže já myslím, že moc dlouho ne...hoďku, dvě, podle toho, jestli Vás tam něco zaujme.... :wink:
1. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
daee, aha, takže vstupné stovku, s tím jsem tak nějak počítala a parkovné, nevím, co znamená expoparking, tam je dvacka za hodku, to je ok, ale pak je tam na parkovištích - sto dvacet za den...................no to se mi už moc nelíbí..........no ale co, kde jinde to zaparkovat že? někde daleko od toho se mi moc nechce, i tak toho ten den nachodíme hodně.
tak jestli je to na hodku na dvě, tak to je ok, no my tam jdeme hlavně na kočárky, ale i projít postýlky, lehátka, atd......ale hlavně mrknout na casual, případně, jané, quinny,atd.
1. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky,

přeji všem pěkný den. Děkuji za krásný sobotní srazík. Bylo to s vámi super já opravdu doufám, že ho ještě zopakujeme a snad i ještě ve větším počtu.

Bluem...přeji ať to dopadne právě tak jak má :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:, ikdyž co nejvíc přeji //

Ke kočárkům... čím víc po nich koukám, tím víc jsem mimo předtavu. Jané se mi líbí moc. Trojkolky se mi taky moc líbí, ale nikdy bych do nich nešla, žiji na vesnici a určitě budou hlavně výlety do přírody a zdají se mi proto dosti nestabilní, ale je to jenom můj osobní názor :grinning: :grinning:

Laurinka....moc bych ti přála miminko podle očekávání...ikdyž moje kamarádka je malá a drobná, měří 163 cm a váží asi 53-55 kg, její přítel měří 174 cm...jejich miminko se narodilo tak akorát, ale za 3 měsíce se probaštilo (podotýkám, že pouze z mlíčka na více jak 8 kg miminko)... :grinning: :grinning: :grinning:: Takže nevím , zda nakupovat velikost kočárku podle očekávání. :confounded:

našla jsem recenzi jedné holčiny tady, vkládám
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=591853&vReferer=/album/index_basic.php%3FvOffset%3D340%26vOrderBy%3D1
docela zajímavý, i když vzhledově se mi líbí i jiné víc (ale o to zase na 100% nejde, že jo?)
a tady vkládám stránky údajně vysněného kočárku
http://www.gessleincz.cz/cz/produkty-gesslein/kombinovane-kocarky
1. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
ahoj holciny, krasne jarni ranecko preju:slight_smile:
my uz se lepsime, co se krvaceni tyce, juchuu!! uz je to jen takove slabe spineni...

Daee: klidovy rezim ten byl jaksi samo sebou, takze vice mene flakaci vikend... Pritel tady lital jak hadr na holi, vsechno uklidil, vypral, povesil pradlo, no proste zlaticko moje. :slight_smile:

Sven: pohodlne kojici podprdy mam v planu poridit zde: http://www.malvik.cz/Pro-maminky/podprsenky-ke-kojeni/Carriwell-podprsenka-ke-kojeni-s-klipem , maji tam i jine, ale hlavne bezesve, takze tam ja si osobne urcite neco vyberu :slight_smile: Konzultovala jsem to s jednou maminkou, co ji mela v albicku a ta rikala, ze uz v 7.mesici ma 80E a vzala si XL a je naprosto spokojena :wink:

Veletrh: ja jsem pro klidne v patek dopoledne, nez to bude prebrane a hlavne tam bude malo lidi.
1. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
Daschiki - maminky jsi se nedotkla- on asi jen mysli, ze vi vse nejlip :slight_smile: Ja tedy nevim ale to spineni byla obcas i krev, jako by hlen... ale fakt malicko - to je taky spineni, nebo? A bylo to 3 tydny vcelku od ovulace a prestalo to 4 dny pred planovanou menstruaci, chvili to vypadalo, ze to ustava, pak prislo malinko krve (hlenu) pak zase hnede spineni, pak zase krev

Vecernice - dnes odpoledne zkusim test... uvidim... Ale fakt se na tehotnou necitim... a ty nizke bazalni teploty... uvidime
1. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
Bluem - holky už to tu znají asi nazpaměť :grinning:, ale já jsem vždycky měla ovulku a po ní hned dva týdny špinění...a žádný malinký..pěkně pořádný - musela jsem nosit vložky...sem tam do toho taky jak kdyby krev, ale ne čistá..prostě hodně hustá a hodně kusy sliznice (omlouvám se za detailní popis :slight_smile:, ale řešení tohoto problému si to vyžaduje :grinning: )...no a pak přišla až menstruace..čistá krev...sem tam sraženiny...Takže jsem samozřejmě taky nevěděla, co se počítá za MS a co ne...kvůli měření BT...musela jsem nějak uvádět cykly..uváděla jsem od špinění a pak mě má gynekoložka upozornila, že to ne..že to se uvádí až opravdu od tekoucí krve...takže jsem to změnila a hned jsem viděla, že jsem mívala pěkně pravidelné cykly 28 nebo 29 dní..jen to špinění předcházelo dva týdny..na to jsme brala ty hormony...Utrogestan...A vidíš, jsem těhotná :slight_smile: Je sice pravda, že před těhotenstvím se mi podařilo to zatracený špinění zlikvidovat dvojnásobnou dávkou Utrogestanu :slight_smile:, ale řešit se to určit dá :slight_smile: Hlavní je, jestli míváš ty ovulky a myslím, že i přes to, že špiníš, v klidu můžeš být těhotná..moje kamarádka špinila od začátku až do 20tt...takže klidně testíka udělej...A přeji, ať objevíš // :slight_smile::wink: Čekáme na skvělé novinky!!!
1. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
Takže to už jsme na pátek na veletrh tři :slight_smile: a v neděli můžem dát druhé kolo
1. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
Tak to je super :slight_smile: Tak jak se domluvíme? V pátek v 9:00 před hlavní bránou na výstaviště?
1. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
Dashi: tak my se můžem domluvit spolu....já pojedu autem z Líšně....
1. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
Jéé tak super...tak se domluvíme potom samy zvlášť...asi dojedu spíš do Líšně, protože přes Vinohrady by to byla zajížďka...
1. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
Ok :wink:, tak uvidíme, jestli se v pátek ještě někdo přidá a kdo vlastně dorazí v neděli...
1. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
bibi: já to beru tak, že ten kočárek používají i lidi, kteří měří třeba metr devadesát.....................a mně se líbí vzhledově a požadavky všechny splnuje, takže toto je i další zdůvodnění, proč ze strachu z velikosti nekoupit vysněný kočárek a místo něj nějakou velkou krávu, která mi nebude vyhovovat...................ale vím, že to může dopadnout jakkoli, určitě nemusí být naše mimi prcek, ale na osmdesát procent to tak bude...................
1. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
co to tu dočítám, srazík v pátek 12? to by šlo i u mě. Proto jsem se doteď nezapojovala, bo dědeček v sobotu slaví, tak to bych mu nemohla udělat abych nejela, ale ten pátek by šel. Domluvila bych si pro Terinku hlídání a vyrazila bych s vámi. Jestli mě berete. Ale mám problémek, neznám Brno :sweat_smile: tak bych potřebovala a prosila někoho, kdo by mi poradil cestu nebo by mě přišel naproti na vlakové nádraží nebo nějak navigoval. Upozoňuju!!! mám orientační nesmysl :sweat_smile:

najde se nějaký dobrovolník?
1. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
:slight_smile: Zolicku, jasně, bereme Tě s sebou :slight_smile: a já myslím, že určitě to nějak vymyslíme tak, abyses nám někde neztratila v Brně...ještě to s hokama domluvíme...to by bylo senzační! :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
Ok, tak fajn budu ráda, taky vás konečně poznám osobně :dizzy_face: :dizzy_face: tak se brňandy domluvte a popř poradte jak na mě :grinning:
1. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
jééé Zolicku...super....aspoň nám odborně poradíš :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
Po konzultaci s Orchi, navrhuju posunout sraz na páteční prohlídku veletrhu na 10,00 před vstupní bránou :grinning:
1. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
holky, odborně radit nemůžu, ale můžu přidat své zkušenosti :wink:
1. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
juj už v 10 sakra to budu vstávat brzo, ale nějak to snad zkloubím, ještě musím odvézt tu malou k babičce je to 14 km tam a zpěta hurá na trať na Brno :confused: ale to se udělá hlavně že Vás uvidím, podrbem a všechno to obhlídnem :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
zolicku: původní startovní čas byl v devět :grinning: :wink: , ale za sebe můžu říct, že klidně v 11...přizpůsobím se... :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
Jejda holky, asi trošku z cesty. Po tom srazíku jsem trošku přemýšlela...hlavně nad tím, že mám tak troušku přisouzenou holčičku. Prvně jsem si říkala, že do rodinky by se víc hodil klouček, ale pocit, že by to mohla být holčička byl taky krásný a po chvilce jsem nabyla pocit, že je to vlastně opravdu jedno. No já si to prostě fakt nenechám říct a vy jste mi k tomuhle přesvědčení dopomohly :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak si myslím, že prochajda na veletrhu v tomhle babinci bude prostě supeeeer. Já ho dám s manžou a moc se na to těším, je to už dlouhá doba, kdy jsme byli spolu jen sami (vždycky k nám na nějakém výletu někdo přibyl). Takže to vezmeme pěkně i s obídkam atd... :slight_smile: :slight_smile: ¨

orchidko: podle mě jsi naprosto v pohodě i s tím špiněním (musím to říct právě jsem taky ráno zašpinila a přisuzuji to změnám v těle).

Jinak holky, já vám závidím popíky, sem říkala svýmu chlapovi, že doufám , že za měsíc na mě taky už vykoukne nějaký to bříško :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
no tak to ani nevím jestli bych stila :sweat_smile: pro dojíždějící je to opravdu trochu brzo. Jdu se podívat na spoje. ať vím na čem jsem...
1. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.