• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Daschiki - dneska ho udelam a zitra, nebo dnes vecer dam urcite vedet.... Ale nevim nevim.... za 14 dni si jdu pro radu k doktoru, takze jestli to nevyslo ted - tak snad pristi mesic :wink: A vzdy me uklidnuje kartarka mi pred 4 lety rekla, ze od 2008 budu stastna - fakt se tomu tak stalo a ze ve 2010 budu vozit kocarek.... Tak doufam, ze tomu tak bude, uz moc casu do 2010 nemam :wink:
1. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
fuj taková hrubka - pardon :sweat_smile:

tak na tu 10tou by to šlo. Příjezd vlaku je v 9,15 tak dostanu se tam do 10 hod od nádraží?
1. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
bibi: dobry napad:slight_smile: aspon to bude velky tajem a budete to mit jako prekvapenicko az do posledni chvolky. Mne pupik vyleza, jen kdyz opravdu povolim, nechce se mi drzet se uplne rovne v zadech a nebo kdyz se nacpu :grinning: :grinning: jak si jiste vsichni vsimli na sraziku, jako prasatko, medovnik a jeste pohar k tomu :grinning: :grinning: Ale ja jsem si proste rikala, ze medovnik je syty a pohar jen tak, abych zahnala chut na zmrzlinu:slight_smile:

Lauri: ja myslim, ze kazdy proste vybira kocarek podle jinych kriterii a Bibi jen chtela rict, ze to treba nemusi vzdycky uplne vyjit, kdyz se clovek spoleha na to, co predpoklada, ze nastane... a jak se rika, stesti preje pripravenym :slight_smile: Ja jsem mela casual taky vysneny, jenze pak jsem zjistila, ze ma dost reklamaci. Navic jsem nasla, ze nemaji moc bezpecnou autosedacku, ale ta se da samozrejme poridit i jina. Takze me od nej treba odradilo neco uplne jineho nez rozmery, kazda mame proste ta kriteria hledani jina, hlavni vec je, kdyz pak najdeme ten spravny a ja z tebe citim, ze ty sis nasla ten pravy podle tvych pozadavku. Ale nekdo jiny ma treba z okoli jinou zkusenost, prave s prihlednutim k pozadavkum, ktere se zdaji byt podobne tem tvym...
1. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj, jsem zpět z kontroly.Mládě je v pořádku, tentokrát se mu zdálo o týden větší, ale asi je to taky tím, že mám trošku pomotaný TP. Mělo hlavičku dolů akrobat jeden :slight_smile:. Kontrola za 3 týdny. Ještě mi sestřička brala krev kvůli mému negativnímu Rh faktoru, že se to musí hlídat. Tak doufám, že to bude vše v pořádku. Na cukr mě ještě pan doktor neposlal, tak doufám, že nezapomněl - musím mrknout, v kterém tt se přesně chodí.
1. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz
Zolik: takt to určitě do 10h stihneš....jede tam přímo od Hlavního nádraí tramvaj č.1 (doufáme, že teď nekecám :zipper_mouth:, ale vždycky jezdila). Přesný popis (směr, zastávky atd.) můžem pak ještě dodat :grinning:
1. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
Sven: tak super...další kontrola v pohodě. Mě brzo asi taky vezmou krev kvůli Rh faktoru...se těším.
A cukrovku jsem nejdřív chtěla odmítnout, po diskuzi s laborantkou (holkám na srazíku jsem to říkala), ale nakonec to přece jen absolvuju....přežily to jiné, přežiju to taky!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Asi tento nebo př.týden (dělá se to 25-28tt)
1. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
orchidko: no co jsem si stihla všimnout, tobě se to bříško dělalo už i před baštou...a je to fakt hezký :grinning: :grinning: . Prostě vysportovaný pupík taky pěkný, ale bříško kde nosíš miminko, je prostě krásný :grinning: :grinning: . Ikdyž je mi jasný, že se ke konci těhu budu možná cítit jako vorvaň. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

lauri: jinak orchi to vysvětlila za mě. Přesně tak jsem to s těmi kočárky myslela. :slight_smile: :slight_smile:

Já mám holky stejně pocit, že se rozhodnu až v okamžiku kdy si ten nový vozík vyzkouším osobně, takže se moc těším na výstavu. :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
ty jo, bibi, tak to máš můj obdiv stejně jako sven........................já jen kvůli nakupování věcí už to chci vědět, samozřejmě i kvůli pocitu, i když se musím přiznat, že v sobotu a v pátek to ještě nešlo, ale už říkám bříšku laurinko a manža taky....................i když to vůbec ještě nevíme jistě.......................... :grinning: :grinning:

sven: já souhlasím a i respektuju názor bibi, jen jsem jí napsala zdůvodnění, proč jsem se rozhodla pro tento..............já zase četla diskusi jané versus casual a aspon deset lidí tam psalo, že měli u jané problémy s kolečkama a ještě s něčím, takže to si fakt asi člověk nevybere, někdo narazí na vadný kus, některé jsou ok.................je to těžké....................ale ještě uvidíme, proto chci taky na veletrh, ale jané se nám nelíbí vzhledově, a jiné nic moc, quinny jsem taky chtěla, ten by mi třeba vyhovoval i vzhledově i váhově ještě víc než casual, ale právě protože je až moc lehký a takové chrastítko, navíc nemá všechna kola nafukovací, tak do něj radši nepůjdu...............no uvidíme..................

bibi :jj, taky na to spoléhám, že prostě v té záplavě kočárů na veletrhu se rozhodneme na sto procent - i když my třeba ted už na devadesát jsme. já se naučila už po svých zkušenostech dát na svůj instinkt - při pořizování věcí, ale i třeba při rozhodování o nějaké cestě, nové práci, škole atd..................vždycky jsem už málem dala na rady ostatních, ale nakonec jsem dala na sebe a vždycky se mi to vyplatilo, takže já radím, at tady to dělá každá...................
1. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz
Holky, tak já tu musím veřejně pochválit e-shop NUNYNEK.CZ (jak jsem dávala odkaz na ty plenky)....ráno mi paní volala, že jsou kousíček od Brna a že vždycky brněnské objednávky přivezou zákazníkům radši osobně a jeslti budu v práci....a už to tu mám. Pán mooooc hodnej, věci krásný!!!! To mám radost :slight_smile:
1. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz
bibi: no jo no, proste pupik je tam a uz se to neda schovat :grinning: :grinning: ale nekdy mam dny, kdy je mensi nebo min leze.

Ja mam na veletrh dusi klidnou, protoze nepocitam, ze by tam nas Bugaboo meli. Ale kdyby jo a byl za lepsi cenu nez internetu, mozna bych do toho taky rovnou sla. Ja jsem pri vyberu kocarku vzdycky skoncila u napodobenim Bugace nebo neceho, co stavelo na systemu konstrukce Bugaboo a bylo za temer stejnou cenu. Celkem jsem vahala nad Hartan VIP XL, protoze se bugaci parametrama podoba, ale ma sklapeci zada ve sportacku, ale nakonec jsem od nej upustila, pac mi napsala znama svoji zkusenost a odpovedela vsechny moje dotazy, ktere jsem jeste mela nenachazela na ne odpoved. Navic se ten Hartan neda sehnat z druhe ruky, pac je to novejsi model a tak by vysel na stejne penize jako Bugaboo. U Bugace me presvedcil ten moment, kdyz jsem zjistila, ze se a na nej daji nasadit na zimu special kolecka, takze kocarek ma vsechny 4 nafukovaci a taky ten moment, kdy jsem ho vyzkousela v obchode na zivo a zjistila, jak snadno se s nim manipuluje :slight_smile: :grinning:

Btw.: holky, vite, co jsem ted spasla na posezeni? Koleceko kureci tlacenky :grinning: :grinning: mnam... mimcu na kolagen :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 15:07  • Odpověz
bibi: ja myslim, ze ted uz mi pupik bude rust rychle. Vratila se mi chut k jidlu, coz bylo neco, co me ten prvni trimestr dost trapilo, a ani ted jeste nedokazu snist porci jidla jako driv... Ale ono mi to asi neuskodi, spis ted proste jim casteji a mensi porce jako vsechny tehule, samozrejme vyjimka potvrzuje pravidlo :grinning: viz srazik :grinning:, kde jsem se pekne nacpala :slight_smile:
1. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
áááále Orchi: tak sis dala trošku sladkýho...no :slight_smile:, já myslím, že je hlavně super, že se chuť k jídlu vrátila!!!
Já třeba pak večer po srazíku ještě spráskala dva rohlíky s Nutellou (asi v devět) :wink:.
1. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
orchi..bogaboo byl můj sen ještě před tím, než jsem otěhotněla. Má úžasně mnoho funkcí, je skladný a moc se mi líbí design. Ale mimo to, jak jsem psala, mám strach z našich venkovských cestiček, ale kdybych byla ve městě asi bych moc neváhala. :grinning: :grinning:

daee: nunynek jsem si dala do oblíbených záložek. Ještě se necítím na nakupování....jsem strašnej lenoch a nevěřící Tomáš, ale ono to určo začne časem,takže až přijde ta chvilka, aspoň budu vědět kam ťuknout :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
já teda žeru sladké pořád, ted jím k snídani kakao a chleba s marmeládou, předtím chleba s medem, to kakao už piju asi dva měsíce, předtím jsem ho deset let neměla - ale jsem ráda, protože samotné mléko mi nechutná, tak to mám aspon vápník......................i když já ujíždím i na sýrech a jogurtech............................
ale jinak zmrzlina holky, to taky můžu pořád................a to je zatím zima, co já budu dělat v létě, to nevím..... :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 15:24  • Odpověz
bibi: to přijde ten pocit, že teď už je čas nakupovat...já začala až tak kolem 16tt :wink: a pomalu končím....se přiznám, ještě matraci,nějakou mimi kosmetiku a parádní zavinovačku....a hotovo. Jo akočárek, že :grinning:
Minulej týden jsem se rozjela....plínky a spol. z Nunynka, povlečení a prostěradla do postýlky, chůvičky + hrací deka přes kamaráda z Amazonu a v neděli jsme to zakončili pokojíčkem... :grinning:
1. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
laurinka: kakaooo, to je moje detstvi.... Jenze ted nejak nedavam mleko ve vetsim mnozstvi, desne po tom riham, pardon :grinning: tak nevim, z ceho ten nas chudinka postavi ty svoje kosticky.

Bibi, mne se nepred libil celkem vzhledove, pak jsem ho zavhrla a uplne od nej upustila, ze mi prisel jen jako modni zalezitost a pokukovala po Jané a pak jsem ho tak nejak znovu objevila a zacala jsem o nem vic cist a znovu o nem premyslet. Vzhledem k tomu, ze zijeme ve meste a ja se nechci s prckem omezovat jen na auto, je to kocar presne pro me. Dost dlouho mi trvalo, nez jsem nasla opravdu vsechny informace, co jsem najit chtela. Je to sice takova netradicni volba a mozna u nej nezustaneme, ale tyhle kocarky se velmi dobre prodavaji i ojete... taky proto skoro zadne nejdou sehnat, protoze kdyz ho nekdo nabidne, hned je pryc a nebo si ho lidi proste nechavaji pro druhe, protoze je kvalitni. Byla jsem pak i dost posedla zdravotni nezavadnosti materialu pouzitych na kocarku a Bugaboo me naprosto uspokojil, ale to je na jinou debatu.

Chtela jsem lehounky, ale skladny, kdyz budeme jezdit za vzdalenejsimi prarodici do Liberce, abychom ho proste snadno zabalili do kufru nasi fabie a mohli se jeste sbalit na cesty a vylety. Na ultra terenni drandeni planujeme koupit Croozer, aby se dal pripojit i za kolo. Tam muzeme k prckovi prihodit eventuelne na vetsi tury i psa, ktery neni zvykly ubehnout vic jak 20km, pak odpadava, ackoliv jinak ma energie na rozdavani :grinning:
1. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
daee: nunynek jsem taky pridala do oblibenych, tam zavitam az pozdeji, ale fajn vedet tak dopredu kde a co a za kolik... :grinning:

To nakupovani taky jeste nemam tak uplne, spis jako sem tam neco maleho, ale prijde mi, ze toho jeste spoustu nemame.
Docela me mrzelo, kdyz jsme se rozhodli pro koupi bytu 2+1, ze nebudeme zarizovat detsky pokojicek, aleted kdyz vidim, ze nas ceka rekonstrukce koupelny a kuchyne, tak jsem moc rada, ze u nas v loznici proste jen pekne vyzdobime detsky koutek a smitec... Jsem lemra lina :grinning:
Nejvic me desi ten pocit, ze nevim ceho kolik koupit, abych to nebyla nucena rychle prat, protoze je vsechno v aktualni velikosti pokakano, poblinkano a tak podobne... jak jsem i rikala Daee na sraziku. Ale to se proste asi nikdy neda odhadnout dopredu. Proste asi to bude tak jako od kazde velikosti vsechno 2x a treba od toho 1/2roku se pak uvidi a nejak se to ustali. No a kdyztak budu ohrnovat rukavky vetsich velikosti :sunglasses:
1. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
Orchi: já to pořizuju se stejnýma pocitama...nevím, jeslti mi nebude něco chybět, jeslti naopak u něčeho nezjistím, že je to kravina a vyhodila jsem peníze za nic...uvidíme. Snažím se tu načerpat informace od holek-maminek...třeba minule mi mona a zolik poradily, že stačí 4x prostěradlo a 3x povlečení....tak jsem je poslechla... :slight_smile:, ještě že Vás tu mám!!!
1. bře 2010 v 15:52  • Odpověz
ahoj baby konecne som doma a musim vam povedat ze ms dosla dnes rano jak som prisla do prace ach jooo no co uz snad dalsi mesic bude lepsi :wink:
1. bře 2010 v 16:27  •  1 dítě  • Odpověz
nathi - to me mrzi. ja mam taky vzdy po nalade :frowning2: ale neboj, tak to vyjde priste. hlavne, ze ti organismus pekne funguje, ted uz se to podari!!!!! dej si neco dobreho, at se pohladis po dusi.
1. bře 2010 v 16:44  • Odpověz
baby ze ma v tabulke opravite? takze 1DC
1. bře 2010 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz
nathali:mě to taky vždycky mrzelo. Ale jsi zdravá, mladá holka, určitě se miminko v budoucnu podaří :slight_smile: :slight_smile: . Já jsem si vždycky řekla, že když jsem prvně miminko přesvědčovala, že musí počkat, tak teď je musím zase přesvědčit, že nastal ten správný čas. A on určitě nastane, jen je to pěkně naprd, že člověk neví přesně kdy. :angry:
Na druhou stranu....je jaro a to je plodné u všech tak proč by nebylo zrovna u Vás :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
bibiska1 presne jak vravis :slight_smile:
slniecko uz pomaly vychadza a to je urcite len a len dobre hned sa nam bude "pracovat" na mimisku lepsie :grinning:
1. bře 2010 v 17:11  •  1 dítě  • Odpověz
Tak mám za sebou 1,5h pracovní doby strávené na koníkovi dočítáním :grinning:

Páteční veletrh mi maximálně vyhvuje, jsem všema deseti (nebo dvaceti?) pro. Z nádraží klíďo někoho stáhnu. I když vzhledem k parkování nevím,jestli se spíš nepřidám do šaliny :angry:

Daschi: jestli máš pravdu a dá se objednat podvozek Jané 2010 a korba starší, tak to bych asi neváhala! Pokud naši pustí nějáký peníz, tak bych do toho šla! Mě se líbí taky ta čtyřkolka, jako Daee.

Omlouvám se, že nereauguji, ale z těch třech/čtyřech stránek to nezvládám :rolling_eyes: Jdu omrknout ještě všechny Vaše odkazy a Orchidejčin Bugík :wink:
1. bře 2010 v 17:43  • Odpověz
tak už ležím doma na gauči, odpočívám, a vymýšlím, co si udělám k večeři.........................miláček má drštkovku a tu já nemám ráda..........................

k těm věcem na mimi - co se týče oblečení, tak hlavně kupte dost bodyček, košilek, overalů a dupaček................jinak bundičky, čepičky, to se hned tak neušpiní...............to je vp oho.................a taky hodně punčocháčků atak........

jinjin: no už jsem si říkala, kde se flákáš............ :grinning:
1. bře 2010 v 18:01  • Odpověz
ahoj holky,

dnes mi je zase špatně :rolling_eyes:.
zase jsem objednavala nějaky věcičky pro mimiška přes net.zitra už nam konečně dovezou tu matraci a přebalovaci podložku.
1. bře 2010 v 18:21  • Odpověz
je ja jsem se spletla :astonished:
1. bře 2010 v 18:22  • Odpověz
anettte: v pohodě, mně se stalo nedávno totéž,................ :grinning:
1. bře 2010 v 18:37  • Odpověz
Tak jsem to prošla - tak jen moje názory:

Bogaboo: úžasně lehký, skladný, vymakaný, vypadá dobře(moderně), ale na mě je jaksi moc "hrkačka" - takový křehký. Ale do města asi super. Jen bych se bála - když mrkneš na to, jak dítě sedí ve sporťáčku, má hlavičku ve výšce rantlu (jakási trobka či vyztužení)

Ten gossein (či jak) - Vypadá fakt slušně, ale přijde mi o něm málo info. Jak vypadá složený? Co všechno se z něj musí sundat, než ho složíš? Víme kolik váží?

Holky dejte mi ještě další tip, já si prostě nemůžu vybrat :frowning2: Mě by se líbila čtyřkolka s kolama za sebou (ne přední užší), ale cokoli stabilního - i hodně rozčaplá trojkolka by šla, s otočnýma dvěma kolama, s dlouho rukojetí, abych se nekopala o šprušlu mezi kolama, nebo nejlépe bez šprušle,s velkou korbou i sporťákem, odpružená, velmi stabilní, s nějákou přijatelnou váhou (do 15kg?), s trochou prostoru na věci (taška, košík - netrvám zrovna na maxi koši), víc preferuju korbu před vložnou taškou a docela se mi fakt líbí přehazovací rukojeť a brzda na ní, ale na tom netrvám. Nevíte o něčem takovém??? :sweat_smile:

Mě se docela líbí ten Mutsy Urbanrider, ale nevím rozměry korby a taky jestli bych zvládla to řízení. Prostě jsem v kocích. Když má ten kočár slušnou korbu, zase stojí za prd sporťák a naopak. Jako ten Jané - kdyby ta stará korba šla na novej podvozek, docela by šel...
1. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
Jin - přesně jak píšeš...taky bych hrábla po podvozku 2010 u Jané a korbě Pro 2009. Tak holky, dáme si prostě úkol, že to na veletrhu zjistíme, jestli to jde...To by bylo skvělý! No a sedačku jsem slyšela už více ohlasů, že má dobrou Concord...takže bych úplně ideálně koupila ve své zvolené barvičce Jané korbu 2009 + podvozek Jané 2010...nevím, jak to je se sporťíkem, ale ten by asi musel být teda 2010...:-/ no a k tomu autosedačku Concord :slight_smile: :grinning: To budou mít z nás asi na veletrhu u stánku Jané radost :grinning:

Annette - :grinning:

Nathalko - to mě moc mrzí...:frowning2: Ale pokud i na tomhle má být něco pozitivního, tak je to to, že víš, že funguješ a chodí MS bez vyvolávačky..už to bude jen otázkou času..ty hormony jsou potvora, když se splaší :frowning2: Je to škoda, ale neboj, v březnu se povede...jak píšou holky - jaro je přece období plodnosti :slight_smile:
1. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.