• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Orchi: tu svatbu záááávidím....a těším se na foto účesu :wink:

Já jsem se vrhla do plánování kuchyně....a ten příští pátek si vezmu celý den dovolenou. Ráno s Vámi projdu veletrh a posedíme někde na obídku a pak jsem si domluvila sezení s paní z kuchyňského studia (známá na doporučení MIchalových rodičů)...tak jsem zvědavá :slight_smile:
Jo a včera jsem byla podepsat smlouvu na výměnu oken....20.03. to vypukne....tak už se těším, jak bude domeček krááásný po opravách :grinning:. Náš!!! Moje vlastní domácnost, jak si ji udělám!! Juch!!
2. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
Daee: Zařizovat si vlastní domácnost je perfektní, viď :slight_smile:

orchi: No nám právě všichni říkají, ať děláme, no tohle nic moc, tamto nic moc, tak my si to rozmyslíme a ozveme se - aby snížili cenu. Ale když jsem nadšená už z fotek, tak nevím, jak dokážu mít kamennou tvář :grinning:
2. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
Tak tentokrát mě předběhla Večernička...a naprosto s ní souhlasím...U Materad to vypadá zajímavě :slight_smile: Tahle "varianta" mě totiž taky napadla, ale kdyžs psala, že použilas tampon, tak jsem si říkala, že to krvácení asi muselo být hodně silné. Jelikož ale dnes nic a teplota vylítla nahoru, to mi zní opravdu na uhnizďování...takže uvidíme za několik dní, jak dopadne testík :slight_smile::wink::slight_smile::wink:

Bluem - teď, jak se dívám na graf, tak se mi opravdu spíš zdá, jako by ovulka nastala teprve včera...Vím ale, že jsme tu řešily tu cystu a že ti doktor řekl, že máš po ovulaci, takže jsem z toho opravdu jelen...Ale píšeš, že ovu test byl pozitivní? Ten 22DC.? Pokud by to tak bylo, tak vlastně bys měla očekávat MS a místo toho ti vylezla teplota nahoru? Nooo, to zní taky zajímavě :grinning: Holky...vy mi teda dáváte :grinning: Já jsem měřila asi rok, ale takovýhle grafy jsem fakt ještě neviděla :grinning: nechci vám dělat naděje, ale Materad mi zní orpavdu hodně nadějně vzhledem k tomu, že to zas vylezlo nahoru a krvácení nikde - to fakt vypadá na uhnizďování!!!! No a Bluem - ty taky vypadáš zajímavě, že Ti z tak nízkých teplot vystřelila nahoru, přitom víš, že po ovulaci už dávno máš...to může být trojfazický průběh křivky, kterej bývá u těhu :slight_smile:

Orchidko - no účes v antickém stylu zní přímo nádherně! Určitě pak pošli odkázek na beremko, až fotečka dorazí...A místo hostiny vypadá senzačně a za dobrej peníz!
2. bře 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahojky holky,

omlouvám se poslední dobou nějak nestíhám dočítat...

annie: byteček je opravdu krásný a ta cena je pohádková :slight_smile:. U nás je to tak, že když jsem se seznámila s přítelem, každý jsme měli svůj vlastní byt. Bydlíme v mém a jeho byt pronajímáme...takže máme bydlení vyřešené, už nám chybí jen 2 vestavěné skříně a udělat pokojíček pro mimi :slight_smile: .

orchi: určitě budeš krásná nevěsta, také se těším na fotečku účesu. My jsme se nakonec rozhodli, že svatbu odložíme na příští rok, v klidu vše naplánujem a budeme mít na svatbě i naše mimi :slight_smile:

daee: mě plánování kuchyně trvalo cca půl roku, pořád jsem nevěděla jak nejlépe to vymyslet a nakonec jsem moooc spokojená a nic bych neměnila :slight_smile:
2. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
Jinak holky, já na veletrh do Brna určitě nepojedu, tak doufám, že mě pak poreferujete o kočárcích :wink:
2. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
Ahojky holčiny,
tak jsem se vyhrabala z pelíšku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teprve asi před hodkou......

anie: teda za tu cenu se u nás prodávají garsonky a jedna plus jedničky, to je fakt boží...................my kdybysme chtěli takový byt takové velikosti, stál by jednou tolik skoro...............takže super. a jděte do toho.
my ted bydlíme s tchánem a je to teda občas něco (ale sami jsme se tak rozhodli), můžem být v pronájmu, ale nechce se mi vyhazovat deset tisíc za měsíc. :grinning: Naši od nás bydlí asi deset kilometrů a mamča určitě hlídat bude, ale my chceme v horizontu pěti let postavit domeček podle vlastních představ. Ted určitě ne, až aspon něco našetříme nebo tak, ale tady je zase obrovský prostor, velká zahrada, klid......no a tchán a občas jeho kecy, ale je to jako ti vaši otcové......naši jsou proti němu zlatí................manža si s něma moc rozumí, tak jsem štastná.....................ale je to peklo co někdy? jsem si myslela, že jsme v tom sami, ale naštěstí nee........
2. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
no nic holky, mě se asi fakt nejvíc zamlouvá ten MUTSY, ještě jsem ho jednou zkoukla a jsem zvědavá jak vypadá ve skutečnosti.

Jen malý typ na tu baštu po veletrhu (ikdyž se tedy tentokrát s vámi neuvidím): Koliba na Lipové, odkaz:
http://www.nikacentrum.cz/?lang=cz
byli jsme tam s manžou asi před 2 roky ale vařili bezvadně :slight_smile: ,jak je to teď nevím. Holky z Brna určitě ví, že to není daleko.
2. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
dasch - ja jsem z toho taky jelen a predstav si, ze je to muj prvni cyklus mereni... silenstvi.... Jo ovu testy jsem si delala kolem toho 20 cyklu a byly pozitivni... Jenze, me se zobrazujou skoro vzdy, kdyz si ho udelam 2 stejne silny carky...
No uvidime, ale jak rikam,jestli je ovu az ted, tak tento mesic jsem to prosvihla na plne care. protoze posleni tuleni v sobotu :frowning2: A budu pak fest nastvana na doktora -
Psala jsem i otazku do jedny poradny, a koukni na to, co odpovedel tento doktor ...

Posledni 2 cykly spinim uprostred cyklu. Dnes je to uz 8 den. Dnes jsem byla u gynekologa, ktery mi rekl, ze mam 2.1 cystu na zlutem telisku. Znemoznuje tato cysta pripadne oplodneni a vyvoj plodu?
Jeste jedna otazka. Podle bazalni teploty probehla ovulace vcera, je mozne, ze doktor uz videl cystu na zlutem telisku, nebo musela ovulace probehnout uz drive?

Žluté tělísko je cysta, ale taková netypická, u každé ženy jiná a různě viditelná různé dny od ovulace. Typicky má tak 15 mm.

Z takového nálezu bych se neodvážil usoudit vůbec nic, snad jen pokud bych tam pár dnů předtím na UZ viděl folikul, tak by bylo jasné,že pukl a zřejmě uvolníl
2. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
Avally: tak my už máme v kuchyni na zdi takovej model přestavby kuchyně pověšený rok a různě si s ním hrajem... :grinning:.
Tvar je jasně daný (L), teď se chci o víkendu zamyslet nad složením skříněk a uvidíme, co mi doporučí přímo ve studiu....jsem moc zvědavá...
2. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
daee: vy se máte, že přestavujete, já si musím počkat až na domeček, ale zase tam to bude z gruntu nový.................
a tady chceme někdy v květnu červnu udělat pokojíček, vymalovat ostatní pokoje na barevno, tak taky aspon něco no.......

koukaly jste některá na tu novou verzi koníka, co se chystá? mně se to moc líbí, ale netuším, od kdy to má jet....
2. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
daee: já mám také L, jj, nejhorší bylo naplánovat ty skříňky a co v nich bude, aby bylo vše po ruce a člověk nelítal sem a tam. Já jsem tenkrát oběhla snad všechna kuchyňská studia a pak jsem si jí nechala udělat od truhláře. A už víš design? Nebo máš alespoň představu? U mě nakonec zvítězila bílá vysoký lesk, sice každý mě od toho odrazoval, ale mě se moc líbí :dizzy_face:
2. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
Bibi: to jsem ráda, že vede i můj favorit :o) Je hezkej a vypadá fact stabilně. Jen mám strach, že zase bude malinká korba.
A dík za tip, myslím, že to by bylo fajn místo. Já tam občas zašla a vždycky pohoda.

Jinak manža přivezl kočárek od známých. Je starší a trochu rozhrkanej, ale je to peg perego (clasico) a když ho trochu poštelujem, asi bude fajn. Nevím, možná bude jen jako druhý "na zahradu" nebo k babičce. Ale korba luxusní 37x78cm! A máme k němu i autosedačku se základnou, možná nám ještě dodají sporťák, takže super. :dizzy_face:
2. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
Tak Mutsy korba 33x73cm.
2. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
avally: začínala jsem u dřeva a už jsem za ten rok přešla k vysokému lesku....chtěla bych nějakou sytou barvu (že by hráškově zelenou???)...jsme trošku limitovaní tvarem kuchyně....nebudeme mít moc vrchních skříněk...já se určitě pochlubím, až budu mít první návrh.
Zatím jsem si hrála jen v IKEA prográmku na kuchyně :slight_smile:
2. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
daee: jéé, já jsem také začínala u dřeva, ale pak jsem viděla v Ikee jednu krásnou bílou kuchyň ve vysokém lesku a zamilovala jsem se do ní :grinning:. Jinak já mám jen 2 vrchní skříňky :wink:. Jestli chceš můžu Ti poslat jednu fotečku :wink:
2. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
Avally: moc ráda se kouknu :slight_smile:
2. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
daee: IP :wink: , pošlu Ti to na mejlík :wink:
2. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
Jéé, já chci taky kuk :slight_smile:
2. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
anie: napiš mi Tvůj mejlík do IP :wink:
2. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
já taky já taky :grinning:
2. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
jé holky, tak mi napiště Vaše mejlíky, nechci to sem dávat veřejně... :wink:
2. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj holky,zdravím vás po dlouhé době.
Právě jsme se vrátily z Brna,byla jsem tam na té atestační zkoušce a super,zvládla sem všechny tři zkoušky a konečně mám hotovo a klíííííííííííííííííííííííííííd jupíííííííííííííííííííííííííí a můžu em trajdat častěji,protože nebudu mít nic na práci jen úklid a starost o manžela,no co víc si přát :grinning:
2. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
Dasch - to krvácení bylo docela silný,prostě ne jen na papíře,ale i v míse byla krev,tak jsem použila tampón...dneska mám jen slipovku a ještě špiním takovou tmavě hnědočervenou krev (asi teda ze včera)....otázka je,jestli to zase nebude pokračovat tím hnusným špiněním až do MS...břicho trošku pobolívá...ale divila bych se,kdybych byla těhotná....nikdy se mi totiž tohle nestalo....buď jsem podvakrát byla divná těhule (nepozorovala jsem žádný bolesti břicha z rostoucí dělohy,žádný špinění nebo krvácení,nijak extra naběhlý prsa,žádné nevolnosti,natož zvracení....) nebo teď si to holt vyberu všechno na třetí (ale což,přežila bych to,hlavně kdyby bylo mímo v cajku :slight_smile: ) .... no ale zas ta teplota vysoká...prostě se uvidí,jak se to bude vyvíjet...budu průběžně hlásit vývoj
:wink:
2. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
no aval je nádhernáááá!!!!!

Maki - velkááá gratulace!!! a taky závidím jak ďas...já chtěla dneska psát diplomku a místo toho mám uklizenej byt :slight_smile:

Materad - no, ono se říká, že každý těhu je úplně jiný...takže kdoví..:slight_smile: Určitě průběžně hlas stav :grinning:

Bluem - tak z té odpovědi toho doktora nejsem o moc moudřejší...No prostě uvidíme....Když se nedstaví mrcha v řádné síle, tak určo skočíš stejnak k doktorovi ne? Tak doufám, že to bude malý mrňousek :slight_smile: Přeju vám holky všem štěstíčko!!! Moc na vás snažilky myslím!!! a už to chce opravdu zase nějakou těhulku, to se pak roztrhne pytel i s ostatníma...:slight_smile:
2. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
daschičko neboj, však my tu na tom pilně pracujem :grinning:
2. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
jo a teď pozoruju ty kočárky..holky mně se normálně líbí od Jané i ta trojkolka Slalom Pro 2009...jenže já prostě nevím...fakt nemám v ty trojkolky důvěru..čím dál víc přemýšlím, co vlastně budu potřebovat...mimi budu mít na konci srpna...takže tak do toho prosince bychom mohli být bez sněhu...to by bylo malýmu 4 měsíce...no a pak už asi bude nějakej ten sníh, tak to budem buď pořád v hlubokým nebo budem přecházet na sporťák...každopádně přes zimu na chatu nejezdíváme...no a stěhujeme se do města...i když menšího, ale jsou tam silnice a chodníky :grinning: Takže s terénem vlastně nakonec přijdu do styku jedině kdybychom šli na nějakou vycházku do elsa...a to bychom asi raději přivázali korbičku na sáňky :grinning: V terénu budeme hodně bývat spíš na jaro a léto...to už budem určo ve sporťáčku...Poraďte...Trojkolka nebo čtyřkolka?
Absolutní pohoda by byl fakt ten pdovozek Jané 2010 a zbytek Jané 2009, ale to nevím teda...nevím nevím, jestli to půjde....a ta trojkolka Slalom Pro 2009 má přesně i tu moji vyhlídlou kombinaci barev...Tak že by se ze mě nakonec vážně stala fanynka trojkolek? :grinning:
2. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
dneska jsem si koupila konečně těhu kalhoty,ne rifle ale spíš takový sportovnější a těhu sukni.
Stavily jsme se v KFC a musela jsem okusit Wraspar a je móc dobrej,mňam,u nás ho zatím ješt nedělají.ale snad budou páč mi chutnal
2. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Vás jdu zase pozdravit.
S grafama a teplotama Vám já moc nepomůžu, nějak moc tomu nerozumím :frowning2: Ale všem snažilkám přeji, ať už jste těhulky. Přesně jak píšou holky, je tu dlouho "klid" :wink:
Maki: tak to je teda super zpráva, GRATULUJI !!!
Daschiki: já na trojkolky slyšela většinou samou chválu, ale i tak bych ji asi nechtěla. Asi to je jen předsudek, ale taky se mi to nezdá moc stabilní a mě se ani moc nelíbí. Takže rozhodnutí je čistě na Tobě. Myslím si, že veletrh Ti v tom hodně pomůže.
2. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
daschiki: děkuji :slight_smile:. Jinak u mě také vedou čtyřkolky, jednou jsem si zkoušela trojkolku i s mimi (nevím už název kočárku) a přišel mi opravdu takový míň stabilní než čtyřkolky. No, ale záleží asi na typu kočárku...
2. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
avally: kuchyň je vážně krááásnáááá :slight_smile: Také jsem chtěla dřevo, ale ještě si to asi rozmyslím... :grinning:
2. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.