• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Dashi: já taky mám strach z 3kolky kvůli stabilitě....taky je to vyloženě subjektivní názor :grinning:, ale o Jané 3kolce se říká, že je to hodně dobrý kočárek, stabilní i třes ty tři kola...
Já myslím, že se jim strašně moc povedl ten čtyřkolový podvozek Unlimit 2010 a štve mě ta pidi bouda k tomu, protože barvy má krááásné...
Jsem moc zvědavá, co na veletrhu vypátráme (trošku se bojím, abychom nebyly zklamané, když je to jen jeden pavilon....jestli i výrobci dětských věcí nešetří....)...
dala jsem si lhůtu: do konce března se rozhodnu, čím budem Matýska vozit :slight_smile:
2. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
Avally: ty jsi na mě zapomněla :frowning2: , já se chci taky kouknout :slight_smile:
2. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz
daee: nezapomněla :confused: , poslala jsem Ti to na mejlík ve 13:59, tak nevím kde je chyba :confused:. Zkusím ještě jednou...
2. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz
Avally: promiň, já jsem fakt trdlo....pořád čekám,ž e přijde do IP a ono tys to vlastně posílala e-mailem :grinning:. Mám to tam samozřejmě....no těhu demence!!
Kuchyň krásná!!! podobnou bych chtěla, jen u nás to musí být veselejší barva....
2. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
Já právě čtu na ty Slalomy jen samou chválu..ale už teď mám jasno, že autosedačku od Jané ne e...na to zase absolutně šílený recenze..asi půjdu do autosedačky do toho Concordu Ion...No, taky jsem zvědavá, co na veletrhu zjistíme :slight_smile:...
2. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz
didi, daee: děkuji, já jsem ulítlá na bílou :grinning:

daee: hlavně, že to došlo :slight_smile:
2. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
Dashi: já to právě vidím, že asi ten Concord stejně nakonec vyhraje....ale řekla bych, že tyto dva kočáry jsou na stejné úrovni, co do kvality :wink:
O Concord sedačce jsem naopak četla samou chválu.... :slight_smile:
2. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz
daee: máš někde nějaký odkaz, kde se dá nejlevněji sehnat ten Tvůj černý kočárek Concord?
2. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz
Daee: Já právě taky..takže sedačku asi určo ten Concord Ion...a teď záleží , co s kočárama...Když mně se u toho Jané hrozně líbí ta kmbiance šedé a tyrkysové barvy,...já vím, že asi není rozumný se rozhodovat podle barvy :grinning:, ale já si nemůžu pomoct...No uvidím..
2. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz
Avally - teď je akce v Růžovém panteru za 16 000 vše http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/
2. bře 2010 v 15:00  • Odpověz
akorát koukám, že na černou barvu se ta akce nevztahuje
2. bře 2010 v 15:03  • Odpověz
daschiki: díky za odkaz :wink: , jen koukám, že zrovna ten černý v akci není :frowning2:
2. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
tak jsem vás dočetla, vidím, že pořád řešíte kočárky.......................
ta stabilita není ani tak o počtu koleček, jako spíš o konkrétním modelu.....................taková ta plastová chrastítka od chicca můžou mít i osm koleček, a stejně budou mín stabilní než casual, jané nebo concord...........například......takže já radím rozhodnout se na veletrhu.....................
jinak já pokračuju v jarním úklidu, minulý víkend jsem umyla okna, ted jsem udělala velký průůůůůvan ve skříních, už zase peru, a svetry jsem dala do horních polic a jarní oblečení níž..............ted ještě utírám prach, zametu, vysaju, uklidím kuchyn a koupelnu a hotovo...................ještě chci miláčkovi vymyslet nějakou dobrotu na večeři, vrátí se asi v šest................tak uvidím......... :slight_smile:
2. bře 2010 v 15:06  • Odpověz
Holky o Panterovi vím....prááávě, že v akci je jen zelený a modrý :frowning2:(( dám sem odkaz co mám na černej :wink:
2. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
Tak v té černé nejlevněji asi tady:

http://www.petto.cz/shop/index.php?s=produkt&id=5598

Škoda, že nechci ten zelený (naživo je prostě vyblitej) a ani modrý (chci neutrální barvu)
2. bře 2010 v 15:17  • Odpověz
daschi: Jj, Jané Slalom Pro 2009 se mi taky moooc líbí :slight_smile:
maki: Gratulace veliká :wink:

Jinak k trojkolkám - já od ní upustila ve chvíli, kdy jsem si s ní skusila vyjet na chodník. Jednou rukou člověk nemá moc šanci ( pokuď třeba telefonujete, držíte zmrzku nebo nevím ), protože ve chcíli, kdy to postavíte na to jedno kolečko, tak kočár ztratí stabilitu..
2. bře 2010 v 15:21  • Odpověz
holky, tak jsme zpatky z genetickeho utz u Vlasina - vsechno je v poradku... a uz vime, co to budeeeeeeee!!!

Chcete tipovat?
2. bře 2010 v 15:21  • Odpověz
Je to holka já to vím
2. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
Orchi: já zapomněla držet palce!!!! POvídej!!!
Holčičkáááááááá!!!
2. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
tak este necham tipnout nekoho dalsiho, at je to napinave :slight_smile:
2. bře 2010 v 15:26  • Odpověz
Orchi: ty seš....!! :grinning: Tak aspoň, jaký to bylo? že je Vlašín super??? :wink:
2. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
:grinning: už néééééééééééééé nenapínej!!!
autor
orchidie, bude to holka?
orchi...to jsem zvědavá jestli tedy platí, když chutná sladké...holčička, když masíko....chlapeček :grinning: :grinning: :grinning: . Nedokážu tipovat, znám se že se 100% netrefím, takže to nechám na ostatních. Tak honem holky kdo má tušení co to bude tipněte, ať nám to může orchidka, když bude chtít prozradit :sweat_smile: :sweat_smile:
jééé Orchi: nějak jsme na Tebe zapomněli, ne? No já u Tebe ani trošku netuším...tak zkusím....holčička? Honem, jsem zvědavá!!!!
2. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
honéééééééééééééém
to je mi tu najednou živo :grinning: :grinning: :grinning:
je to HOLKA!
2. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
Já jsem to vědělááá!!! :grinning:
2. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!! Tak já si pořád držím 100% v tipování!!!!! :grinning:

Velikááááááááá gratulace!!!! I když vím, žes chtěla chlapečka...ale je to krááááása! Já například závidím :grinning: ale ne..sranda...:slight_smile:
2. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.