• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
gratulace,tak nakonec tu holčičky třeba chlapečky převálcují,teda pokud se z mojí a z laurinčeny nevyklubou kluci :grinning:
2. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
jé orchi moc gratuluji k holčičce, to je super, že už to víte takhle brzy :slight_smile:

daee: díky, třeba ještě se někde najde nějaká akce :wink:
2. bře 2010 v 15:32  • Odpověz
Vlašín byl super, klidný až se ten klid přenášel na me a strasne jsem si to uzila. V rodine pritele byly 2x srusty prstiku, tak se pri utz zameroval na tohle a videla jsem krasne rucenky a nadherne hotovoucke miminko v mini baleni, je to uz krasavice velika, mrskala sebou a mavala,,.... jezis, ja jsem tak STASTNA! V tu chvili jsem zapomnela na chlapecky a potichoucku, pomaloucku jsem si to zacala uzivat. Prvni, co me teda napadlo,...jezis, aby nebyla po mne, raubirka, co leze po stromech, ztraci jedno kolo za druhym a furt ma odrene kolena :grinning: Bude to urcite rockerka :grinning:
orchi: gratuluji!!!! Tak povykládej, jaké to bylo? A co jste si vlastně přáli?
Já mám taky 100% úspěšnost :wink:
Orchi: tys sice chtěla chlapečka, ale toho si dáte na druhý pokus, uvidíš :wink:. MOC GRATULUJU!!! Myslím, že Vlašín se nesplete...můžeš nakupovat v růžové :wink: :wink:
A já trošičku tu princezničku závidím :grinning: ...ale každopádně pro ni mám v zásobě jednoho ženicha :wink:
2. bře 2010 v 15:34  • Odpověz
Mooooc gratuluji.....já to nevěděla....ale je to pěknýýý :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
2. bře 2010 v 15:35  • Odpověz
didi: u mě byl dlouho favorit ten kočárek Firkon Verano, ale nedávno jsem zjistila, že ta moje známá musela do servisu s kolečkem, tak nevím, jestli to bylo jen něco vyjímečného :confounded:
2. bře 2010 v 15:35  • Odpověz
To je krááááásnýýýý...mám velikou radost i za Tebe, že vše je v pořádku...čekáte zdravou princeznu...a já byla taky pěknej rošťák..taky jsem vydala za kluka :grinning: věčne rozbitý kolena, zaprasený kalhoty...na sukně doteď moc nejsem...No...pořád lepší než nějaká fiflena, ne? :grinning:

To mám velkou radost, že Vám to Vlašín tak vynahradil po tom otřesným zážitku s Vondráčkovou..Co přítel? :slight_smile: Co říkal?
2. bře 2010 v 15:36  • Odpověz
Tak pokud se nepletu, tak zatím jsou to předběžně 3 holčičky na 3 chlapečky. Tak kdo bude další...? :wink:
2. bře 2010 v 15:36  • Odpověz
Uz jsou zakoupeny cervene capacky s bilyma puntikama v H&M, jako pro berusku Beusku, ale aby zas nebyly moc preslazene a ťuťu ňuňu jak na barbie, to ja nemusim... Padly mi tam do oka jeste malinkate verze Converse tenisecek, ale ty mi prisly pro miminecko prilis uzavrene, pac byly ke kotnikum, ale malem jsem je vzala :grinning: :sunglasses:
2. bře 2010 v 15:37  • Odpověz
Holky, já doufám, že zítra se už také dozvím co to bude....

Orchi, to je fakt krááása!!!
2. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
autor
orchidie, gratuluji.
ja chci taky holčičku :grinning:
2. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
avally: no u mě ten Firkon Verano pořád vede, splňuje vše, co jsem chtěla a cena je velmi pěkná. Vím, že na druhé mimčo bych chtěla druhý kočárek, tak proto mi stačí něco levnějšího. Ale pořád mám trochu obavy, jestli vydrží aspoň na to jedno mimi (ta konstrukce se mi zdá taková "chatrná"). Ale jinak dalšího favorita nemám, tak nevím :frowning2:
2. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
Gratulkáááááá k Beátce, orchi :slight_smile:
Já doufám, že se to dozvíme toho 17.tého, to budu 15+6tt, tak snad by se prcek mohl ukázat :slight_smile:
2. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
Orchi: rockerku berem, my budeme mít taky malýho drsňáka :sunglasses:.
Jé holky, teď jsem si představila srazík už s mimiskama....to bude moc pěkný!!!
2. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
Daee - to jooo...to ale budeme muset najít nějakou velkou restauraci nebo cukrárnu :grinning:, kam se vlezeme se všema těma kočárkama :grinning:

Jo, jinak nevím, jestli to spala bibiska, ale tu kolibu na Lipové znám a je to tam dobrý. Teda já jsem tam byla jen jednou kdysi, ale myslím, že snad se to nějak výrazně nezměnilo...
2. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
Dashiki: já jsem si spíš představovala miminka na dece na trávě....ale to vlastně jedině až za rok.... :grinning:. Mno jo, zjistit, kde jsou v Brně (Blansku - kdybychom tě jely navštívit) Baby Café....to budeme taky brzo zjišťovat :wink:
2. bře 2010 v 15:52  • Odpověz
didi: ty kočárky Firkon Verano jsou za super cenu, a dokonce teď na ně mají akci. U mě byl fakt dlouho favorit, ale teď právě začínám přemýšlet, jestli nekoupit raději víc kvalitní kočárek a mít ho rovnou na obě mimi...ten černý Concord se mi moc líbí :slight_smile:
2. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
Holky, verite, ze mne vubec nemrzi, ze to neni kluk? V ten moment me to mile prekvapilo a potesilo. Ja jsem sice mela pocit, ze by to bylo vetsi vzruso a ze by to bylo fajn, kdyby tam byl pindik, ale jak uz jsem rikala na sraziku, nejaky uprednostnovani to uplne neni, protoze mi to zacalo postupem casu byt vic a vic jedno... Takhle si rikam, ze kdyz bude po mne, aspon budu vedet co a jak a budu ji moct lip poradit, kdyz bude chtit :grinning:
2. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
jasně...v Blansku jste kdykoliv vítané...:slight_smile:...a tam je perfektní přehrada a kolem ní spousta zelůeně, takže pak se tam můžeme i vyvalit na piknik i s mimísama...hlavně je super, že budeme mít být s kým během mateřské...v mém okolí jsou buď už děti narozené a kámošky se tím pádem už spolu scházejí...my na ně budeme pak už asi moc malí...Takže jsem moc ráda, že jsme takhle všechny Brňandy blízko sebe....
2. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
jeee, to se jeden na chvili ponori do prace, a tady se dejou veci. tipovani mi uniklo, ale dle mnozstvi sladkeho na sraziku to proste vypadalo na slecnu. tak orchi moc gratuluju!!!!!!! pocet vyrovnany, to jsem zvedava na konecny pomer :wink:
2. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
Holky, vy už to máte tak hezky naplánované :grinning:. Škoda, že jsem od Vás tak daleko...
2. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
orchid, no gratulace, to je paráda, já ani nevěděla, že jdete dneska k dr...................
maki: no já doufám, že těm našim laurám už pindíci nenarostou...................ale pořád čekám, ještě dva týdny do té další kontroly, já bych se bála ještě nakupovat v růžové, přece jen, bylo to jen ASI a ZATÍM........

brnačky, teda já vám závidím, jak jste blízko a můžete se vídat.................... :unamused:
2. bře 2010 v 16:01  • Odpověz
Holky, potřebuju poradit...
Od včerejška jsem dole hrozně citlivá.. Při utírání po čúrání, pomalu nadskakuju, jak to na jednom místě zabolí... Sex byl naposledy v sobotu, takže od toho to určitě není, ani jsem se neuhodila... Chvílemi je to lepší, chvílemi horší... Nevíte, co by to mohlo být ?
2. bře 2010 v 16:01  • Odpověz
no Lauri, ona totiz ta nase dnesni kontrola nebyla v tabulce, zapomnela jsem to zminit, ale ono to prislo tak nejak na rychlo.
Bylo to i vcetne konzultace s genetickou a vypada to, ze se niceho nemusime bat, pac riziko vyskytu je pry malo a u tech dvou pripadu z pritelovy rodiny slo jen o kozni srusty a ty jsou velice caste i bez rodinne anamnezy a navic se to snadno dava do poradku.
2. bře 2010 v 16:06  • Odpověz
anie: a je to zvenčí, nebo uvnitř........................mně se občas stalo po sexíku v těhu, že když jsem se pak šla vyčůrat, tak mě ten proud jakoby bolel, ale ne uvnitř, ale venku. a papír taky. ale za chvíli to přešlo, tak já to přisuzovala sexu........ale teda netuším.........
2. bře 2010 v 16:06  • Odpověz
holky, budte rady, ze muzete sexovat... My jsme si ani "nevrzli" od te doby, co jsem krvacela. Ted uz jen slabounce spinim, ale netroufame si teda na sex vubec... ch jo... :unamused:
2. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
Lauri: Zvenku. Taky bych si normálně myslela, že je to ze sexu, ale právě že už tři dny nic nebylo..
2. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
Orchi - gratulace k holčičce a hlavně k pozitivním zprávám, že je vše v pořádku!
2. bře 2010 v 16:33  • Odpověz
holky, jeste s tim sladkym... to jste mely na sraziku docela stesti, pac normalne mi ted spis vic smakuje kysele a ovoce vseho druhu, teda hlavne kiwi a maso samo taky, ale treba sladke jsem rozhodne jedla vic driv nez ted v tehu
2. bře 2010 v 16:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.