• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Jůůůůů, Orchi, já myslela, že budeš držet partu a ty si pořídíš holčičku :grinning: ! Moooooc gratuluju. Úplně chápu a je to šumák, hlavně, že je beruška zdravá :o) To je senzace. Já už se těšim až to taky budu vědět. Doufám, že mě nebudou napínat, jak Ashlee! Zase se křenim jak debžo :grinning:
2. bře 2010 v 16:44  • Odpověz
orchi - dat si tiramisu se zmrzlinovym poharem - no klobouk dolu :wink:
jin - neboj, za chvili budem zas hadat tebe :grinning:

jinak je to zvlastni, ale fakt jsem se zabrala do prace a dokonce me to i bavi .-D to jaro dela zazraky :wink:
2. bře 2010 v 17:02  • Odpověz
jin: ty jsi chtěla vlastně spíš chlapečka že? ale na tebe mi i víc pasuje...............ale moje tipy jsou zatím úplně vedle....
anie: tak zkus počkat, jestli to nepřejde, může to být jen nějaké krátkodobé podráždění.......ale vím, jak je to nepříjemné.......
a s tím sexíkem - já tak do osmého devátého týdne neměla vůbec chutě a ted bych mohla zase každý den, takže já jsem ráda......poprvé, podruhé to bylo takové divné, bála jsem se, ale je to ok, takže jsem ráda.......
a k tomu jídlu - já maso milovala vždycky, ale ted ho nepotřebuju tak moc jako dřív a sladké jsem jedla vždycky hodně, ale třeba spíš čokolády, a ted víc ujíždím na marmeládě, zmrzlině, palačinkách a tak..........
2. bře 2010 v 17:07  • Odpověz
U Jin taky tipuju chlapečka...strašně mě zajímá, u koho se nestrefím...samotnou mě až děsivě překvapuje, že jsem se zatím trefila úplně u všech..a nemyslím jen vás na koníku, ale další tři kámošky v reálu...:slight_smile: zatím tipuju Ashlee - chlapeček, Jin - chlapeček, Bibi - holčička, Zolik - tam doocela váhám...myslím, že to bude druhá holčička, ale uvidím až podle toho, až ji uvidím osobně...
2. bře 2010 v 17:18  • Odpověz
daschiki - a co tipuješ u mě? :slight_smile:
Beru od Vás tipy na pohlaví miminka, ovšem rozhřešení záhady bude až na přelomu června a července :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 v 17:22  • Odpověz
Sven - nad Tebou jsem docela přemýšlela :slight_smile: Věděla jsem, že se mě zeptáš :grinning: No, u Tebe si myslím chlapečka...Ale na fotkách ze svatby jsem trošku váhala...ale ne, zůstanu při tom chlapečkovi..škoda, že se to dozvím až za tak dlouho :grinning:
2. bře 2010 v 17:28  • Odpověz
Udělala jsem si v albíčku takovou rychlou tabulku, kde Vám tipuju...sama jsem zvědavá, jaký procento se strefím :grinning:
2. bře 2010 v 17:31  • Odpověz
Ahoj, jéééé Orchi gratuluji ke genetice, to se tak krásně čte, když jsou samé dobré zprávičky. A holčička to je super, jáááá chci takýýýýý. Ty jsi nám tu genetiku pěkně zatajila :slight_smile:.

Holky na srazík se těším, na obidek pak určitě půjdeme. Akorát mě tak budete muset nasadit na tramvaj číslo 1 směrem na Královo Pole, ať nikde nebloudím. Autem si to po Brně sama netroufnu, tak ho odstavím u babičky a pojedu tramvají.
2. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
Maci - to není problém...:slight_smile: Ta koliba na Lipové je taky na trase 1 :slight_smile:, takže Tě tam posadíme na správný směr :slight_smile:
2. bře 2010 v 17:38  • Odpověz
Daschiki to jste moc hodné. Platí pořád ten sraz v 10 hodin před hlavní bránou do výstaviště nebo až před tím pavilonem?
2. bře 2010 v 17:44  • Odpověz
daschiki. jsi dobrá, já tím byla už proslavená, že to u každého uhádnu, fakt u všech známých, ted to vypadá, že SNAD i u sebe.................ale tady se mi to nedaří, ale myslím, že to je tím, že vás neznám..................
a u mě si teda myslíš, že Laurince už pindík nenaroste? :grinning:
já si myslím u sven taky kluka a u zolika taky kluka a u ashlee holku.......a u maciol taky holku...... :grinning:
2. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
Já to vidím takto (Dashi, promiň, drze jsem zkopírovala seznam od tebe z albíčka)
:sweat_smile:

Laurinka - holčička
Sven - chlapeček
Jin - chlapeček
Ashlee - chlapeček
Bibi - holčička (váhám)
Zolik - holčička
Katulline - chlapeček (váhám)
Anie - chlapeček
Mona - holčička
Maciol - chlapeček (váhám)
2. bře 2010 v 17:52  • Odpověz
nene, nenaroste...tebe jsem měla tak nějak jasnou...je pravda, že líp se mi to určuje aspoň když už vidím nějaký fotky na Facebooku..třeba Maci jich tam má málo...Takže u té váhám..a Zolicek má sice pár na koníkovi, ale vždy s malou, takže to mě trochu ovlivňuje :slight_smile:, takže to se rozhodnu, až je uvidím osobně...Ashlee si tipuju kluka už dýl...rpostě mi to přišlo k ní takový přirozený...:slight_smile: Nevím, podle čeho to určuju..ale nevěřím, že mi to výjde u všech..jen je zajímavý to sledovat :grinning:..už 6 pohlaví tady víme a to jsem fakt uhádla každýho včetně sebe...a pak tři kámošky bokem..tak mě to samotnou překvapilo :grinning:
2. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
Jinak holky, já mám teď Vánoce každý den, jak mi chodí ty objednané balíčky :grinning: .
Dneska dorazily chůvičky s monitorem dechu...a podržte se.....objednané v pátek večer z UK (přes Amazon.com) a doveszli je dnes ráno kamarádovi do práce...tomu říkám rychlost :astonished:
2. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
tak zatím se akorát neshodujeme u Mony a MAciol (ale u obou ještě váhám) :grinning:, takže uvidíme no...možžná ještě časem, až vás ještě víc holky poznám, tak ještě změním názor..ale moc času mi už nezbývá než se to dozvíte :grinning:
2. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
Ono je větší riziko, že těm "asi" holčičkám pindíci dorostou, než aby těm našim klučíkům upadly :grinning:.
Ale Lauri....ty budeš mít určo Laurinku....počkej na velký UTZ ve 20...tak ti to potvrdí :wink:
2. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
daee: já teda doufám, že mi to potvrdí už na další kontrole v tom šestnáctém týdnu.........na ten velký utz jdu až 19. dubna, těsně před odletem na dovču.........tak jsem zvědavá
2. bře 2010 v 18:11  • Odpověz
Holky, tak aby se vám líp tipovalo, přidám jednu fotku, je sice špatně naskenovaná, ale třeba vám pomůže.

http://www.urbici.estranky.cz/archiv/ifile/971.jpg
2. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
tak když už se tu házejí odkazy na fotky, tak taky hodím :slight_smile: - konečně jsem se dokopala k tomu pozmenšovat svatební fotky naší úžasné paní fotografky Hanky Skácelové, tak kdo chcete, mrkněte :slight_smile:
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=582974&vReferer=
2. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
Maci, mně nějak nejde otevřít :frowning2:((((

Sven - ty fotečky jsou vážně moc krásný..a ještě víc mě utvrdily v tom, že to bude podle mě spíš chlapeček :slight_smile:
2. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
Maci, tak jsem Vám prošmejdila ty albíčka všechny a kromě toho, že jsi velká kočka, jsem dospěla k názoru, že to bude holčička :slight_smile: :grinning: Uvidím, až tě poznám osobně, jestli nezměním názor, ale myslím, že to bude holčička :slight_smile:
2. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
Aý teď jsem si uvědomila, že váhám u tří osůbek - Maci, Zoli a Mona...a pak mi došlo, co mají všechny společného..mají už jedno dítko :grinning: Zjistila jsem, že se mi hrozně špatně u vás tipuje, protože jsem ovlivněná trošku tím, jaké pohlaví je první dítko..ale tak uvidíme, jestli se trefím :slight_smile:
2. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz
maciol: mně to taky nejde, dlouho se to načítá, nebavilo mě to čekat........... :confounded:
daschiki. jj, je to pak těžší co? :grinning:
holky, já jsem se asi pěkně přepapala.......................dělala jsem vepřové na smetaně s těstovinama, pak jsem měla lázeňský oplatek, nanuk a ted si dávám hrozny.............ach jo.......když já mám pořád na něco chut, tak musím pořád jíst............ :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

Lauri, já to včera měla přesně naopak - chytli mě hlad a nechutenství zároveň. Tak jsem si dala jen sklenici džusu, která celkem úspěšně zahnala obojí.
Maki a Avally: Palečky :wink:
3. bře 2010 v 07:23  • Odpověz
Dobrá ránko holky,

Držím pěstičky dnešním kontrolám. Třeba už avalka donese zprávičku o pohlaví miminka :slight_smile: a Maki potvrdí tu holčičku :slight_smile:

Já za chvilku jedu k obvoďačce pro zápis do těhu řidičáku :slight_smile:

A co naše snažilky? Co Materad a Bluem? Jak to tam vypadá?
3. bře 2010 v 07:25  • Odpověz
ahoj holky,dneska po ránu jsem musela vypleskat naši menší kočku,která nám skoro celou ožrala naši palmu,už nevím co sní aby to nedělala potvora.
ty razítka do průkazky musí být co nejdřív,já mám jen od zubařky a k obvodní se mi zatím nechce a ekg mi natočí na endokrinologii až na konci března,tak snad nedostanu nadany,ale ještě mi nebrali ani krev tak snad mi to odpustí
3. bře 2010 v 07:40  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filípek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme..............Sabina/Filip, Šimon
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme..............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme..............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ...........Eliška?/Matěj,Martin
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......asi holčička............Laura,Viktorie/Maxim
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010.......chlapeček..................Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........2.9.2010........nevíme....................???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........2.9.2010........nevíme..................Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........4.9.2010........asi holčička.................Laura/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........5.9.2010........nevíme.................???/Michal
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme..................???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme................???/???
bibiska1.........31let.........21.1.2010...........2.10.2010......nevíme................Alice/Matyáš
helabella........36 let.........1.2.2010...........10.10.2010.....nevíme................???/???

SNAŽILKY:

rowennka........20 let.................3 snažení / 33DC (poslední cyklus 38 dní)
nathali.............22let..................9 snažení / 32DC (poslední cyklus 29 dní)
materad..........29 let.................5 snažení / 23DC (poslední cyklus 35 dní)
vecernice........ 31 let............... 6 snažení / 22DC (poslední cyklus 28 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 22DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 17DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 16DC (2. porevizní cyklus 29 dní)
luciena............30 let.................6 snažení / 8DC (poslední cyklus 28 dní)
mmaxicka........28 let.................7 snažení / 6DC (poslední cyklus 25dní)
jessika.............26let ................ 5 snažení / 5DC (poslední cyklus 36 dní)
nathali.............22let................10 snažení / 3DC (poslední cyklus 28 dní)

KONTROLY:

BŘEZEN:
3. - Makinečka - kontrola
3. - Avally - odběry + NT screening v 7,30
4. - Daschiki - kontrola + kontrolní cytologie
4. - Didi - kontrola
5. - Maciol - NT screening 10,30 hod + kontrola 17,30hod.
5. - Ashlee - utz + poradna ve 20tt
8.- Zolik - kontrola
9. - Daee - kontrola
9. - Monaberuska - NT screening
10. - Katulline - 3D ultrazvuk
16. - Monaberuska - kontrola
17. - Anieanne - UZ + poradna
17. - Bibiska - NT screening 7,40 hod.
18. - Bibiska - 2. kontrola
19. - Katulline - kontrola
22. - Helabella - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola
12. - Daschiki - UTZ ve 21.tt
22. - Orchidie - UTZ ve 20.tt 10,30 hod.

SRAZÍKY:
12.3. veletrh Brno v 10 hodin před vchodem

Dobré ráno kočky,
Taky přeji Avalce a Makince hodně štěstíčka na kontrolách. Avalko brzo nám dones zprávičky z NT, budeme se moc těšit a držet palečky. Jééé Avalka už tam je, má to na 7,30.
3. bře 2010 v 07:45  • Odpověz
maci nathali je dvakrát v tabulce
3. bře 2010 v 07:47  • Odpověz
Maki díky, vůbec jsme si toho nevšimla. Opravím to až přijde Avally a Ty z kontrol a dáte další termíny, ať tu těch tabulek není tolik. V kolik máš kontrolu?
3. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
Krásné ráno všem :slight_smile:

jééé....dnes máme zase dvě kontroly...Maki+Avally...držím palce a jsem zvědavá na novinky!!! :slight_smile:

Mě už holky chybí v těhu průkajdě akorát oční, ale vzhledem k těm mini dioptriím, co mám tam prý možná ani nemusím, říkal gyn.Dr....
Jo ale v pátek ráno mě čeká ten cukrovkovej test....tak doufám, že se jim tam nesložím (beru si pro jistotu Michala s sebou) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.