• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Ahoj holky...mám teď trochu fofr,tak sem nestíhám chodit...v pátek má tchán oslavu 60.narozenin,takže něco peču,zítra budem chystat na večeři na pátek,tak to bude takový hektický...

K mému stavu - pořád špiním hnědě,občas tam je trošku tmavší krve...teplota mi dneska zase klesla na 36,6...takže to vidím na rozbíhající se MS...a pokud to bude jako jindy,tak se bude ještě tak týden rozbíhat a pak to přijde (no potěš koště :frowning2: )....pak zavolám DR.,co zkusíme dál...počkala jsem od kontroly ještě dva cykly a nic se nestalo,tak se musíme domluvit...a to jsme se tenhle měsíc faaakt snažili...takže buď problém v tom špinění (patrně nedostatek progesteronu,což by bylo vyřešitelné hormonama) nebo mě napdly srůsty - nevím jak přesně vznikají,ale tuším že po častých gyn,zánětech...a stěmi jsem v roce 2008 měla bohaté zkušenosti...během půl roku jsem brala asi čtvery ATB,po nichž okamžitě následoval zánět,pak jsem byla na odtstranění polypu na děl.čípku,tam mi zjistili chronický zánět děl.sliznice,nasazeny ATB....srůsty by se daly odstranit laparkou,ale to se mi moc nechce...nevím,jestli to až zas takhle lámat přes koleno...no počkám,jak to teda bude a pak se domluvím s DR.....

K debatě o OGTT a těhotenské cukrovce - přispěji svou troškou do mlýna,páč jsem v 2.těhu měla GDM...zjistili mi ho cca ve 27.týdnu po OGTT...naštěstí jsem byla jen na dietě,inzulin nebyl třeba...vzorně jsem ji kompenzovala,glykovaný hemoglobin jsem měla 3 % a norma je do 4 %....musím říct,že to byl šok,ze dne na den přestat se sladkým,nejhorší pro mě bylo pití...samotný vody se já prostě nenapiju a citron třeba mi nedělá moc dobře na žaludek...ale držela jsem se kvůli mimču (než si to pak vyčítat)...mělo to jedno velké pozitivum - za celé těhu jsem přibrala jen 2 kg - což mi moc prospělo,páč hubeňour rozhodně nejsem...takže jsem šla z porodnice o 7 kg lehčí než před těhotenstvím....
Někdo tu dával odkaz na stránky www.tehotenskacukrovka.cz...tam je všechno popsaný,co a jak,jaký jsou důsledky neléčeného diabetu,o dietě,inzulinu...
Moje Dr. test dělá všem starším 25 let a mladším,které jsou v rizikové skupině...u nás měl jen praděda stařeckou cukrovku jinak z blízkých nikdo...ale já měla 26 let,tak jsem na to šla....znám holky,který test odmítly,že by to prostě nedaly...ale to je pak otázka,co je horší...vydržet 3,5 deci sladkýho hnusu nebo problémy u mimouša při neléčený cukrovce...
K tomu testu - není to žádná mňamka...ačkoli bych se po sladkým mohla utlouct,tohle je i na mně moc...důležitý je to 12hod lačnění...u nás citron nedávají,jen samotné a dají to pak zapít malým množstvím vody...vydržet se to dá...i jako těhotná....
Po 3 měsících po porodu jsem byla na kontrolním OGTT a naštěstí bylo negativní,ale jsem riziková a bylo mi řečeno,že tak do deseti let mám čekat Diabetes 2.typu,který mi zůstane už napořád...
Při dalším těhu jsem velmi riziková,mám téměř 100% pravděpodobnost,že se bude zase cukrovka opakovat..na test musím už v 1.trimestru,pokud bude negativní,tak znovu ve 2.trimestru,pokud i ten negativní,pak ještě ve 3.trimestru....takže možná snad lepší,aby byl hned pozitivní,já na dietě a mimčo v pořádku...
Vím,že pro maminy,kteří tu glukózu vyhodí do záchodu,je mírnější test,ovšem ne tak přesný - skládá se tuším ze suchého rohlíku a sladdkého čaje nebo tak nějak (místo tý glukózy)...ale to asi až pro ty,kteří s tím strávením mají problém,jinak si o něj přednostně říct nemůžeš...
A ještě ke zjišťování cukrovky přes glykovaný hemoglobin...to by možná šlo,ale až v pozdějším týdnu...protože pokud se cukrovka rozjede do toho 28.týdne,tak neléčená by se z tohoto poznala tak po 3 týdnech...mně se dělal glyk.hemoglobin každý měsíc tuším a tam prostě poznali,jestli držím správně dietu nebo je třeba inzulin...
Jo a ještě co psala Hellabella....že je to zátěž pro dítě ten test....určitě je,takový extrémní jednorázový přísun sladkýho,ale pokud se při něm odhalí GD,tak je ta zátěž rozhodně menší než potom z 3 měsíce neléčené cukrovky...toť můj názor

Doufám,že jsem vás moc nezahltila,jen prostě přidávám své zkušenosti...zda jít a test nebo ne,to si musí každý rozhodnout sám...já bych rozhodně šla..
3. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
materad, teda román :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hihi :grinning: :grinning:

no já byla taky při prvním na cukrovce...jako a ted pujdu taky rozhodne..nevidim duvod proc nejit :grinning: :grinning: :grinning: nic strašnýho to není :grinning: :grinning: jen pro mě je ten nápoj děsivej :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: no ale třeba ted pri druhem tehu mi bude chtnat hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

materad- je myslíš teda že MS ale teda vypadá to tak no :frowning2: ale příště :wink: :slight_smile:
3. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
holky koukám na vizitu, apopravde uplne bulim to je horzny :frowning2:
3. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz
orchidie: já vím, že i ojetina může být dobré a bezpečné auto :wink: , já taky nemám nové - to by mě asi vyšlo hooooodně draho moje auto, a ani bych nové nechtěla, přijde mi to nesmyslné kupovat úplně nové......
a s těma maminama - no myslím, že MUSET určitě nebudu, písek ani nevím, jestli tady nějaký je na té vesnici, budem mít pískoviště možná doma na zahradě........a když mám město pět kilometrů, jak jsem už psala, a tam plno kamarádek s dětma, tak nevím, proč by se to nedalo....................vezmu dítě do sedačky, kočárek do kufru a jedu..........za pět nebo deset minut jsem ve městě a můžem kamkoli - do parku, na zmrzku, kam budem chtít.......neříkám, že tady budou ty maminy špatné, ale mám ráda svoje kamarádky, a za každou cenu se seznamovat s cizíma matkama jen proto, že budou mít taky v ruce kočár, to asi nee........ :unamused:
když tady potkám někoho fajn, budu ráda, ale cíleně je vyhledávat nebudu.....jsme tady malá dědinka, takže uvidíme, jestli tady vůbec budu s prckem chodit na procházky......to je jednodušší vzít mimčo na zahradu...... :sweat_smile:

materad: ty jo, tak to je teda popis..............ale hodí se, díky za info...............já mám teda 22, ale půjdu na to.......přesně jak píšeš......radši to vydržet, než aby mělo mimi problémy.....
3. bře 2010 ve 22:23  • Odpověz
No,vím,byl to trošku románek....slohovky mi vždycky šly...jsem vystudovaná úča češtiny...se to ve mně asi nezapře,co ????? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

Mona - no,radši nepočítám,že by to vyšlo,ať nejsu moc zklamaná....sice je to už 6.neúspěšný pokus (nebo 5.??? už v tom mám zmatek),ale třeba ten někdo nahoře ví,proč to tak je....já jsem nikdy nechtěla zimní mimčo,na jaro nebo na léto ideál (první mám v srpnu,druhý v květnu)...takže ono se to bude možná posunovat těma neúspěchama a pak třeba to jaro klapne...sice až 2011,ale pořád lepší něco než nic...(i když sakra ten rok 2010...to by se krásně počítaly roky...)sama to znám,jsem ročník 1980...takový kulatý jen nejlepčí :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
3. bře 2010 ve 22:34  • Odpověz
materad, jojo přesně taky sem stím radši nepočítala :grinning: abych nebyla zklamaná a pak kdžy to vyšlo nemohla sme tomu uvěřit :grinning: :grinning: :grinning: přesně tak, ono až to má přijít tak to přijde :slight_smile: :wink: :slight_smile: jé teda ty máš krásný kulatý datum :grinning: tak to já mám zakončený 7 a moje dcerlka markétka taky má zakončený 7 :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

holky tak já koukala na tu vizitu jejda to je fakt nádherný krásný konce, to je děs ty vady :frowning2: :frowning2: :unamused: já doufám že malej prcek a markétka taky nebudou mít vadu :frowning2: manža jí má právě....tak snad ne :wink: :slight_smile:
3. bře 2010 ve 22:54  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filípek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme..............Sabina/Filip, Šimon
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme..............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme..............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ...........Eliška?/Matěj,Martin
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......zatím záhada .....Laura,Viktorie/Maxim
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010.......chlapeček..................Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........2.9.2010........nevíme....................???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........2.9.2010........nevíme..................Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........4.9.2010........asi holčička.................Laura/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........5.9.2010........nevíme.................???/Michal
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme..................???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme................???/???
bibiska1.........31let.........21.1.2010...........2.10.2010......nevíme................Alice/Matyáš
helabella........36 let.........1.2.2010...........10.10.2010.....nevíme................???/???

SNAŽILKY:

rowennka........20 let.................3 snažení / 34DC (poslední cyklus 38 dní)
materad..........29 let.................5 snažení / 24DC (poslední cyklus 35 dní)
vecernice........ 31 let............... 6 snažení / 23DC (poslední cyklus 28 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 23DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 18DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 17DC (2. porevizní cyklus 29 dní)
luciena............30 let.................6 snažení / 9DC (poslední cyklus 28 dní)
mmaxicka........28 let.................7 snažení / 7DC (poslední cyklus 25dní)
jessika.............26let ................ 5 snažení / 6DC (poslední cyklus 48 dní)
nathali.............22let................10 snažení / 4DC (poslední cyklus 28 dní)

KONTROLY:

BŘEZEN:
4. - Daschiki - kontrola + kontrolní cytologie
4. - Didi - kontrola
5. - Maciol - NT screening 10,30 hod + kontrola 17,30hod.
5. - Ashlee - utz + poradna ve 20tt
8.- Zolik - kontrola
9. - Daee - kontrola
9. - Monaberuska - NT screening
10. - Katulline - 3D ultrazvuk
16. - Monaberuska - kontrola
17. - Anieanne - UZ + poradna
17. - Bibiska - NT screening 7,40 hod.
18. - Bibiska - 2. kontrola
19. - Katulline - kontrola
22. - Helabella - kontrola
22. - Jinjin - druhá poradna 7,45 hod.
24. - Avally - kontrola - tripple testy
25. - Orchidie - poradna
30. - Makinečka - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola
12. - Daschiki - UTZ ve 21.tt
12. - Makinečka - UTZ ve 20.tt
22. - Orchidie - UTZ ve 20.tt 10,30 hod.
23. - Jinjin - UTZ ve 20.tt 14 hod.

SRAZÍKY:
12.3. veletrh Brno v 10 hodin před vchodem

Dobré ráno holky,

Daschiki přeji hodně štěstí na kontrole a hlavně ať dopadnou dobře ty stěry.
Didi Tobě taky hodně štěstí na kontrole a pozdravuj paní doktroku :slight_smile: , já tam jdu zítra po NT.
4. bře 2010 v 07:00  • Odpověz
Dobré ráno.

Orchi: Volvo ? My se nechceme zadlužit :grinning: Na Volvu když se něco potento, tak padne na opravu nejmíň jeden měsíční příjem, a s tou bezpečností to taky není tak horký. Manžel dělal v Ořechu v Auto Hase, takže jsem si jich i několik projela, a třeba taková XC 90 - auto jako kráva velký, ale jízdní vlastnosti šílený - s děckem bych se v něm bála. Na sníh není vůbec, déšť taky nic moc...

Jinak hledáme dál, včera jsem volala na další inzerát, ten nevyšel, a dneska budu volat na další, který teda momentálně nemůžu najít, abych vám ho ukázala. Je u Hořovic, takže cca stejně daleko jako tamten, ale nesjíždí se z dálnice 15 kiláků od vesnice, ale asi jen pět. Ale zase - nemá plastová okna, topení na TP - což by snad šlo předělat, ne ? A tak... Tamten by byl bez investic..
4. bře 2010 v 07:25  • Odpověz
dobré ránko,já místo abych se pěkně vyspala když můžu tak už tu šaškuju asi od 6 :angry:
přeju štěstí na kontrolách a snažilkám brzké dvě čárečky ať tu máme nové těhulinky :dizzy_face:
4. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
Dobré ráno,

také držím palce Daschiki a Didi na dnešních kontrolách :wink:
4. bře 2010 v 07:46  • Odpověz
holky nevíte nějaké recenze na X-lander,mě se strašně líbí ty jejich tříkolky a něco bych si chtěla načíst a samo vyzkoušet naveletrhu,doufám že tam budou.
vím že je tam menší korbička,ale to by se nějak přežilo a vymyslelo a jezdit budu spíše ve městě a tříkolky mě fakt zaujaly.
4. bře 2010 v 07:55  • Odpověz
dobré ráno holky,

děkuju, že džítě pěstičky...za chvilku vyrážím..už začínám být malinko nervózní...

Maki - mně se x-landery právě taky docela líbily, než jsem kápla na Jané :grinning: Já jsem byla nejdřív absolutním odpůrcem trojkolek..ale člověk nemá odsuzovat něco, co ani nezkusil, že? Takže nakonec jsem dopadla tak, že s největší pravděpodobností půjdu do Jané Slalom pro 2009. Ale taky by mě zajímalo - asi spíš laurinka se v tom orientuje - holky můžete mi napsat celkově klady trojkolek? Myslíte, že zvládnou i terén? Nemyslím nějaký lesy plný kořenů...spíš prostě obyčejný lesní cesty, které někdy mohou být trošku zablácené po dešti...
4. bře 2010 v 08:03  • Odpověz
Dobré ráno holky!!

D+D.....držím palce na kontrolách!!!

Díky moc všem za názory na OGTT...i díky tomu jsem rozhodnutá to absolvovat a snad to dám bez větších problémů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
ahojky holky,......
anie: topení na tuhá paliva???? ty vogo, rychle pryč........jde to předělat, samozřejmě, jako všechno, ale umíš si představit, kolik s tím bude práce a hlavně, kolik to ještě bude stát? okna jsou taky palba, ale ta výměna už tak hrozná není, v bytě to máš za den..............

maki: xlander je z takových těch levnějších kočárků můj vítěz - už jsem to tady myslím psala, že kdybych nebyla ochotná dát za kočár dvacet, tak do něj jdu, je hezký, moderní, stabilní, velikostně tak akorát - ta korba fakt není malá, to bysme opravdu musely začít nakupovat ty vany, ve kterých vozili nás........ :grinning:
ale určitě zajdi někam do prodejny a vyzkoušej si ho-..........
daschiki: držím dneska palce na kontrole a didi taky..........

daschiki: k těm trojkolkám - jak už jsem říkala, trojkolka jané, casual a tak jsou mnohem mnohem stabilnější kočárky než třeba cortina nebo chicco čtyřkolky - to jsou taková plastová chrastítka, to je hrůza...........jedna trojkolka, která se mi líbila, ale je nestabilní, proto jsem od ní upustila je quinny buzz - schválně, když na něj někde narazíš, zkus a porovnej pak s jané nebo casualem - a pocítíš ten rozdíl............takže trojkolky zvládnou v poho jak rozbředlý sníh, tak bláto, tak les............
tot můj názor, zkušenosti mých kamarádek a pozorovací vlastnosti tady u nás - taky šmíruju maminy :grinning: :grinning: :grinning: jedeme do práce, tak se mějte krásně zatím......
4. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
Ahoooojky

Daschi i Didi přeju pohodovou kontrolu a samé dobré zprávičky.

Maki: ségra měla trojkolku a jezdili s ní po lese i mimo cesty, když šli na houby :grinning: Ale říkala, že je třeba ji prostě trochu rukama držet a "balancovat", nemůžeš jen tak tlačit. Ale zase prý projela všude. A x-lander je alespoň u nás nejčastější kočár, jezdí tu s ním každá druhá mamka.
Nevim, já asi zůstanu u čtyřkolky. Obyčejné velké pohodlné a krásné vany :grinning:

Anie: no předělávat topení není žádná legrac. My to dělali na 70m čtverečních co nejlevněji (trubky plast, kotel a topení jsme dostali) a vyšlo to na 20tis! Kotel a radiátory máš dalších cca 50tis. :confounded: To bych se teda taky bála. Ale jestli je jinak cena a vše dobré... tak se to i tak vyplatí. Zase pak ten byt prodáte výhodněji... kdyby bylo potřeba nebo chuť se stěhovat. A navíc si to můžete udělat podle sebe :slight_smile:

Mater: děkujem za názor! Utvrdila jsi mě, že to stojí zato vydržet. Díky
4. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
anie: já bych k domečku asi nepřistupovala tak jak laurinka...čili rychle pryč. Jak napsaly holky prvně bych zvážila pro a proti, které tě při změně bydlení čekají. U laurinky jde vidět, že na vesnici dřív nebydlela a jen s těží pochopí mentalitu tamních lidí stejně tak jak oni zase tu její. Já žiji na vesnici od svého narození a jsem tu šťastná. Za prací dojíždím ale to je bezpochyby pro tuto dobu normální. Dojíždění mi trvá asi hodinu (teď půl hodiny), ale když si na druhou stranu srovnáš, že by jsi bydlela v jedné části Prahy a práci si našla na druhé, může ti přemisťování trvat i více jak hodinu.
Jinak k tomu domečku...asi bych vybírala podle polohy a dalších kladů. Pokud chcete kupovat starší domeček, pozvala bych si odborníka, který by mi dokázal říct jakou má domek statiku a zda by šly realizovat úpravy a odhadní cenu těchto úprav. Tuhá paliva...souhlasím s názorem jinjin.
maki: x-lander je pěkný kočárek, já mám taky trošku strach z tříkolek, měla jsem možnost vyzkoušet(je to už nějaká doba), najela jsem na stroužku přes chodník a mále jsem prcka vyklopila, tatínek co mi ten kočárek půjčoval je už hodně dlouho "za vodou", takže si myslím, že invstoval do slušného kočárku. Ale přijde mi na druhou stranu, že je to jen o zvyku, jemu to řízení šlo fakt dobře :grinning:. Já budu asi taky věrná čtyřkolovým kočárkům s obyčejnou a pořádnou vaničkou :grinning: :grinning:.

Dashi a Didi držím palečky na dnešní kontrole :slight_smile:
4. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
ahoj holčiny

anie - hlavne to rozhodnuti neuspechejte, je to dosti dlouhodobe rozhodnuti. u starsiho domku, halvne u tech castecne zrekonstruovanych hrozi velky nebezpeci skrytych vad. treba ze zateka strechou, jsou narusene zdi. vse se da v dobe prodeje jednoduse zamaskovat novym naterem. takze jak tu nekdo radil - prizvat odbornika. jinak se takova investice muze pekne prodrazit.
jak psala jess - ano, v dnesni dobe se da prodat i byt s hypotekou, ale neni to jeste zcela obvykle. navic po tu dobu clovek potrebuje nekde prebyvat, tezko by se ona transakce dala realizovat behem jednoho dne (prodam stary a prestehuju se do novyho, kupni cena se vyporada :wink:
byt vami tak si to okoli poradne prohlidnu. jedu se tam podivat rano, jaka je spicka, vecer (jaky budu mit pocit bezpeci treba pri ceste od zastavky, jednak kvuli sobe, pozdeji jednou kvuli detem). a i o vikendu. at ziskate dojem z neceho, kde hodlate travit pristi roky.
je pravda, jak pise bibi, ze vesnice je jina. s tim taky clovek musi pocitat. ja vyrustala relativne blizko centra (ac jsem tomu rikala vesnice), ted bydlim na okraji Prahy. dojizdeni do prace ca 45 minut, vecer spoje po 20 minutach, nebot nam to nedavno vylepsili. velke nakupni centrum asi 7 min busem ci autem. dr. mam pobliz, skolka v miste, restaurace v miste, obchudky trosku dal (takova prochazka 10-15 min). ale uz jsem tu lokalitu predtim znala, takze jsem vedela, do ceho jdeme.
taky si poradne spocitejte prijmy a naklady. na zactku banky dokazi nabidnout pekne sazby, pri prvnim refixu vsak mohou podminky zmenit, a rozpocet muze byt hnedle napnuty.

tak, hodne stesti!

materad - mrzi me, ze to asi nevyslo, zas na druhou stranu sama pises, ze zimni decko nechces, takze te asi osud posloucha :wink: a vyjde to, az si to budete prat a v ten spravny okamzik!!!

jess - jak si dopadla na tom hormonalnim profilu? nebo ti to prozradi az po druhem odberu? drzim palce :slight_smile:
4. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
vecernice: a copak ty. Jak jsem se dívala do tabulky, právě tě čeká nejdéle se vlekoucích pár dní, než bude rozhodnuto (aspoň mě to tak vždycky přišlo). Tak ti přeji ať to uteče, a pokud by to bylo trošku možné (teď to je vzkaz pro ty nahoře co sem posílají ty prcky) mohlo by následovat pár měsíců bez jahodových dní :grinning: :grinning: . No jinak ať žijí děti naorzené kolem vanoc :grinning: :grinning: :grinning: ,promiň já si z tebe utahuji (vím, že mimčo k období vánoc ne ne), ale ani bych se nedivila, kdyby to vyšlo, odříkaného chleba.... :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
Daschi, Didi - tfuj ffuj, ať kontrola dnes dopadne na jedničku s *
4. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
autor
ahoj holky,
daschi a didi,držim vam palce.
4. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
bibi - diky si zlata :wink: no me to utika pomalu, ale obcas se zfetnu Utrosem, jako ted, tak je mi fajn :grinning: jen se mi mota. hlava. ovu se dost posunula, takze jsem teprve na zacatku cekani. ale nezapomen, ja jela na vitezny unor! takze s tim proste pocitam .-D
4. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
Vecer: my o tom vítězným únoru nepochybujeme.... :wink:
Mě po Utroši (když jsem ho polykala) bylo pekelně zle...přesně jak píšeš, zfetovaná....
4. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
čau kočky, jsme zpět...
4. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
Tákže...dneska to bylo dosti dlouhý, myslím, že v čekárně jsem se pak dočkala dost škaredých poheldů..ale co...

No, takže nejprve jsem na paní doktorku vychrlila ty svý migrenózní problémy...holky, je to čím dál horší..klidně i třikrát týdnně a když to nechytnu na začátkua nelehnu a nezaspím, tak prostě se to táhne i klidně tři dny...navíc u toho mám tendence zvracet..no prostě...co budu povídat...Dneska se změnil tlak a já zase cítím napětí v krku a tlak v hlavě...bohužel jsem na migrény trpěla vždycky a v těhu je to ještě horší...Takže od zítřka nastupuju na nemocenskou. Vycházky mám zatím na 4 hodiny denně, ale to se dalo čekat...nemohla jsem čekat, že hned dostanu nějaké supr vycházky na celej den...

No, pak jsme dělali tu cytologii, a to teda fest krvácím..ještě teď...fuj...no, ať už to přestane...Výsledky se dozvím asi někdy později.

Příští čtvrtek 11.3. jdu na triple testy a 8.4. mám další poradnu.

Davulka spinkal, což jsem viděla poprvý...ale zřejmě má lehké spaní rošťák, a tak stačilo malé šťouchnutí od paní doktorky, která se nemohla dočkat na své fotografické řádění :grinning: a už byl vzhůru..Holky tens e tak vztekal!!!! To jste měly vidět..smála jsme se jak blbec...ještě teď se křením :grinning: Pustila mi i srdíčko, tak to jsem opět bulela jak želva...jak mu pěkně bušilo rpavidelně krásně..a dělal akrobatické kousky, stavěl se na hlavu..takže máme fotku i stojky...no prostě opět tam řádil jak černá ruka :slight_smile: Od hlavičky po prdýlku měří 10 cm :slight_smile:, takže už nám macinek pěkně roste. Fotečky přidám snad brzy, paní doktorka mi je nahrála na flashku :slight_smile: Akorát jsem měla zas bílkoviny v moči...takže furt něco. Po pohmatu dělohy paní doktorka naznala, že je trochu ztuhlá a že je vidět, že potřebuju klidovej režim...Takže tak :slight_smile: To jsme my...:slight_smile:
4. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
* týdně...fuj..překlep
4. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
ty jo bibi, ty mi dáváš, mně přijde (už poněkolikáté), že ti moje názory evidentně vadí............... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale abych ti to vysvětlila, já právě na vesnici bydlela, a vím, jak tam dokáží být někdy a NĚKTEŘÍ lidé zlí.......proto se radši stýkám se svými přáteli, proč bych nemohla, známe se, rozumíme si a věříme si................
lidi na vesnici neodsuzuju a jak jsem napsala, když si tam s někým padnu do oka, proč se nebavit............
a rozhodně jsem neřekla - rychle pryč, kde jsi na to přišla?
jinak já za prací dojíždím taky a nepřijde mi na tom nic divného........
a navíc se bavíme o bytě anie, ne o domku......
a já jsem psala už nedávno, že taky vždycky při rozhodnutí postupujeme takto, že si vezmeme klady a zápory a podle toho se rozhodujeme........ale prostě žádné rychle pryč jsem neřekla.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
Daschi :slight_smile: ty máš taky pěknýho rošťáka :slight_smile:

Tak ať Ti brzy přestane to krvácení (ten stěr v těhu nic moc, taky jsem to minule absolvovala) a hlavně ať jsi v poho s tou migroškou. To je docela humus, ještě s prací a diplomkou :frowning2: Není co závidět. Tak snad budeš mít trošku větší klídeček a budete oba co by dup v pořádku.
Jej, teď mě napadá - aby jsi mohla cvičit?
4. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
Jin - jojo, to si myslím, že naopak ještě prospěje, protože protáhnu tu páteř....to není problém...Myslím, že to by paní doktorka řekla, že nemůžu...
Jinak ten vzekloun normálně fakt začal máchat ručičkama a nožičkama..no rozčiloval se, skákal...bude mít asi temperament po mamince! :grinning:

Jdu tam hodit fotečky, ale dneska jsou trošku mázlejší...no nevadí...:slight_smile:
4. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
daschiki: co to je cytologie?
jin píše o nějakým stěru, mně dr. minule dělala stěr, asi teda, ale nic mi to nedělalo, ani jsem to necítila, no ale asi je to něco jiného.........................
jinak náš prcek taky minule spal a jak ho probudila, začal poskakovat a mávat ručičkama, taky jsme se tomu smáli....... :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
Dashiki: no se mu div....on si tam sladce spinká....a vy do něho s Dr. šťoucháte...když má půlnoc :grinning: :grinning: :grinning:
Nemocenská je asi dobrá, klidový režim ti určo prospěje a to cvičení je takový lážo plážo, nic namáhavýho a pokud se těhule necítí, prostě necvičí :wink:, vyvalí se tam na karimatku třeba s kojopolštářem a relaxuje....

Jinak já hlásím, že začínám být opět pekelně unavená....stěží vydržím dokoukat Růžovku a dny, kdy mám na starosti večerní venčení psa, který je ve 22h (třeba včera), mě naprosto ničí....už se strašně těším na práci z domu, snad tam doho blba (pardon), našeho IT dokopu co nejdřív, protože mě to začíná zmáhat... :confounded:
4. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.