• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Lauri - to je ono - ty stěry z děložního čípku...mně tam před měsícem vyšla špatná hodnota - CIN3, takže rakovinotvorný bakterie po celé ploše čípku...takže mi to teď hlídají a pokud by se to nelepšilo, hrozí mi konizace čípku. Tak uvidíme, snad to bude lepší. Ona mi to tam stírala tím kartáčkem a krvácím teda dost...ale vím, že jako není nic špatně, prostě mi vlastně setřela tu vrstvu a teď, jak je všechno prokrvený, tak to je z toho. Sama mi říkala, ať se neděsím, že je to tím.

Daee - to jo, krkavčí matka a doktorka :grinning: Jsem trošku smutná, že mám ty vycházky tak krátký, protože to za tu dobu nestihnu opravdu nic...a teď budem dost řešit to stěhování, tak na to bude Aďa sám..no tak uvidíme...Každopádně jsem fakt ráda...aspoňs e navíc donutím dělat na diplomce, když budu muset sedět doma..jen třeba je blbý, že nebudu moct pomalu ani do knihovny, kdy chci...a tak...mám z kontrol docela strach, takže si to nelajznu.

Taky bys měla odpočívat...snad už tě konečně brzy pustí pracovat z domu...ať si odpočineš trošku.
4. bře 2010 v 11:20  • Odpověz
dobre ranko holciny,

Dashicko, tak to je fajn, ze je prohlidka za tebou a ze Davidek je takovz roztomily vzteklounek :grinning: Paradni akcni fotecky, hlavne pri stojce jsem se teda pobavila :grinning:
To je dobre, ze zustanes doma, aspon se das do pohodky a odpocines si. Ja jsem ted druhy tyden doma a dela mi to moc dobre. Uklidnilo se mi to kravaceni a preslo jen v lehoucke spineni, kteremu ja uz ani neprikladam ani moc vahu... proste to ted patri k veci, ke kvasinkam a k tomu, ze citim, jak mi to v brisku vsechno roste. Navic ja jsem ted doma od obvodaka kvuli arytmii a stresu v praci a ted tu moji neschopenku prevezeme gyndr. Rekl mi, ze ani ze spinenim me do prace chodit nenecha a ze mam byt ted hlavne v klidku.
Tvoje trable s krvacenim po brani steru me moc mrzi, ja dycky zatnu zuby a snazim se to vydrzet, pac je mi to vrcholne neprijemne. Konizace mi taky hrozila, ale asi tak 2roky zpatky. Tenkrat se me dr. jeste v Olomouci pri kontrole zeptal, jestli si radeji nechci odrodit, ze je to na vsechny tyhle zmeny na cipku nejlepsi, ze se tim vyrazne zmensuje riziko dalsiho postupu do horsich stadii... Ja tenkrat ve 3.roc. na VS jsem mu tam male spadla z te kozy :grinning: :grinning: Je rozhodne velice dobre, ze ti to dr. tak hlida. Neboj se niceho, i kdyby ti konizaci delali, jsi mlada mamina a vsechno to krasne zvladnes. Vzdzcky si v takove chvili gratuluj, ze jste chteli miminko uz ted, kdy to telo vsechno snese a zvladne a ne cekat az do BuhVi kdy... Myslim na tebe :dizzy_face: a ted mas aspon klidek na DP :grinning:

Materad: diky moc za vycerpavajici popis, urcite to radeji podstoupim, nez pak litovat.

Ty Daee: ja ti mam pocit, ze podle toho, cos psala ze ti nas dr. rekl na tu nutnost absolvovat ten cukrovkovy test, jsi to byla zrovna ty kdo volal jednou vecer k nemu do ordinace, kdyz jsem tam ja zrovna byla na kontrole, protoze to, cos psala temer doslova odpovida tomu, co dotycne tazatelce odpovedel do telefonu :grinning: To by teda byla fakt sranda a nahodicka.

Jinak ja jsem do naseho albicka pridala fotecky z gen.utz... Panu dr.Vlasinovi se fakt povedly. Na jedne to nase kuratko mava packou podel hlavicky a chysta se vykopnout nozku smerem k utz. Mam tuhle fotku ze vsech nejradsi... Tady to neni videt, ale kdyz se na ni divam doma, daji se na te pidi nozence spocitat prsticky a to me dostalo... vzdycky, kdyz se na ni divam, vyhrknou mi slzy :dizzy_face: :dizzy_face: Mam tu nasi berusku uz ted tak rada, ze se to ani neda popsat :slight_smile:
4. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filípek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme..............Sabina/Filip, Šimon
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme..............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme..............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ...........Eliška?/Matěj,Martin
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......zatím záhada .....Laura,Viktorie/Maxim
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010.......chlapeček..................Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........2.9.2010........nevíme....................???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........2.9.2010........nevíme..................Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........4.9.2010........asi holčička.................Laura/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........5.9.2010........nevíme.................???/Michal
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme..................???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme................???/???
bibiska1.........31let.........21.1.2010...........2.10.2010......nevíme................Alice/Matyáš
helabella........36 let.........1.2.2010...........10.10.2010.....nevíme................???/???

SNAŽILKY:

rowennka........20 let.................3 snažení / 34DC (poslední cyklus 38 dní)
materad..........29 let.................5 snažení / 24DC (poslední cyklus 35 dní)
bluemchen......26 let.................4 snažení / 24Dc (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 31 let............... 6 snažení / 23DC (poslední cyklus 28 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 23DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 18DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 17DC (2. porevizní cyklus 29 dní)
luciena............30 let.................6 snažení / 9DC (poslední cyklus 28 dní)
mmaxicka........28 let.................7 snažení / 7DC (poslední cyklus 25dní)
jessika.............26let ................ 5 snažení / 6DC (poslední cyklus 48 dní)
nathali.............22let................10 snažení / 4DC (poslední cyklus 28 dní)

KONTROLY:

BŘEZEN:
4. - Daschiki - kontrola + kontrolní cytologie
4. - Didi - kontrola
5. - Maciol - NT screening 10,30 hod + kontrola 17,30hod.
5. - Ashlee - utz + poradna ve 20tt
8.- Zolik - kontrola
9. - Daee - kontrola
9. - Monaberuska - NT screening
10. - Katulline - 3D ultrazvuk
11. - Daschiki - tripple testy
16. - Monaberuska - kontrola
17. - Anieanne - UZ + poradna
17. - Bibiska - NT screening 7,40 hod.
18. - Bibiska - 2. kontrola
19. - Katulline - kontrola
22. - Helabella - kontrola
22. - Jinjin - druhá poradna 7,45 hod.
24. - Avally - kontrola - tripple testy
25. - Orchidie - poradna
30. - Makinečka - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola
8. - Daschiki - poradna
12. - Daschiki - UTZ ve 21.tt
12. - Makinečka - UTZ ve 20.tt
22. - Orchidie - UTZ ve 20.tt 10,30 hod.
23. - Jinjin - UTZ ve 20.tt 14 hod.

SRAZÍKY:
12.3. veletrh Brno v 10 hodin před vchodem

Daschiki gratuluji ke kontrole. Snad krvácení brzo přejde a taky ta migréna. Teď budeš doma, aspoň si odpočineš. Mě taky skoro každý druhý den bolí hlava, zítra to řeknu doktorce.
4. bře 2010 v 11:55  • Odpověz
Ahoj holky, tak ja fakt nevim... Ted mi zase grafik ukazuje hooodne pozdni ovulaci, tuleni bylo 34 a 35 den cyklu, co si vzpominam ( myslela jsem, ze mam anovulacni cyklus, tak jsem nemerila)

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=77718/nummer=1

Ted jsem z toho jelen, nevim, jestli je to hooodne pozdni ovulace, nebo jestli jsem mela pocitat to spineni (vazne hnede, obcas krev) jako 1 DC.
Mam takovy jeden dotaz, jaky je hlen po ovulaci? Nebo je v nem nejaky rozdil kdyz je vajo oplodnene nebo neni?
4. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
Orchidie, jak to že němáš v tabulce uvedenou holčičku? A jméno máte? Doplním to až přijde Didi z kontroly.

Holky koukněte všechny na tabulku, jestli vám tam taky něco nechybí. Hlavně pohlaví a jména. Díky moc.
4. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
laurinka: reagovala jsem na tuhle tvojí větu: anie: topení na tuhá paliva???? ty vogo, rychle pryč.... . Na život máme obě dvě jiné názory to je pravda. Tvoje názory beru a akceptuji. :grinning: A ty lauri taky oponuješ u ostatních na jejich názory, prostě máš svoje názory a ostatní zase svoje :grinning: .Na druhou stranu docela obdivuji tvoje názory vs. tvůj věk, protože já ve tvém věku byla ještě pořád adolescentem :slight_smile: a docela slušným.

Daschiki: je pěkný že si to ten rošťáček v tom bříšku tak užívá. Držím pěstičky ať jsou nálezy jen lepší.
4. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
Blumchen a nezkoušela jsi těhu test? Vůbec teda grafům nerozumím, tak je to možná úplně pitomý dotaz.
4. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
Maci- zkousela, ale negativni... I kdyz, ja testum neverim - pred rokem jsem mela 1 nechraneny sex a mela jsem strach, ze jsem tehotna, udelala jsem si test asi tyden po styku a ten test mi ukazal slabou carku, 3 dny za sebou, ja uz byla tenkrat ubrecena (byla jsem vazne v blby situaci) a za 2 dny jsem to dostala...
4. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
bluem - pokud ovu nastala, tak opravdu tehdy, jak ji ten program vyznacil. predtim teplotky oscilovaly okolo osy, ale zadny viditelny vzepstup. takze ted zkus vyckat.
ohledne toho krvaceni a pocatku cyklu ti neporadim. mela jsi spineni delsi dobu, ktery den se objevila i krev?
4. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
bluemchen: teda ten test fakt vypadá zajímavě. jako by to vážně chtělo těhu testík, já bych počkala tak tři dny a zkusila testnout znovu.
4. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz
to spineni trvalo 14 dni a krev jsem tam mela malicko... vzdy na max. 2 slipky.... Ale, co by v tom pripade melo znamenat ta menstruace a pak jen par dni pauza a pak zase?
4. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz
holky,máme byt,kterej si postupně opravujeme ( byt byl levnej ale v původním stavu a my si ho chceme dle sebe pospravovat),takže jsme se rozhodly oškrábat všechny omítky ( skoro žádný tady nebyly ) a udělat celkovou renovaci,už máme hotovou ložnici,novou koupelnu,záchod,předsíň a novou kuchyň.
ještě nám zbývá obývák a děcák,kterej pokoj byste opravily dřív?Finančně na tom nejsme nejlíp ( musím být na neschopence a dost se mi snížil plat a máme hypotéku ),ale něco se dá ušetřit,ale právě pomaloučku a postupně.
chtěly bychom s manželem než se malý narodí jede pokoj udělat,ale teď nevím kterej,pak se třeba nějakou dobu nemusí ušetřit a jeden zůstane hnusnej,poradíte?to nemluvim že se musí pak někdy udělat vetavěná skříň do šatny a spoustu dalších věcí,ale to taky postupně.
4. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
Maci: jee, ja na to uplne zapomnela... Beata/Anna... jeste nejsme uplne na 100% rozhodnuti :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
Makinečko dle mého názoru bych první udělala obývák. Dítě může být klidně i rok či déle s váma v ložnici a pokojík se dá dodělat později. Jak se narodí dítě budete mít určitě víc návštěv, obývák bude potřeba hodně.
4. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
Blumchen taky bych zkusila ještě jeden test. Třeba ty Mamatest jsme si tu myslím všechny chválily.
4. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
Maki: souhlasím s Maciol....napřed bych se vrhla na obývák. ze začátku mimi vlastní pokojíček tak moc nepotřebuje....
My ho taky budeme dokončovat jako poslední (počítám někdy v září/říjnu)....do té doby bude muset bydlet Matýsek komplet s námi v ložnici
4. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
Maki: my děcák taky zatím nemáme :wink: Malé děti máš stejně pořád na očích, tzn. ložnice, kuchyně, obývák :dizzy_face:

Docela ostuda, ale já byla poprvé, co bydlíme ve svém, pěšky nakupovat :sweat_smile: Sice jsme mysleli i na to až budu bez auta, ale i tak mě mile překvapilo, jak jsem si pěkně všechno za chivlku pořešila. Je to vůbec normální :grinning: Já posledních 8 let mám pořád auto, tak prostě změna :sweat_smile: Ale už se těšim až budu na nákup jezdit s kočárem :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
jj je fakt že obývák je hned u vchodu do bytu a je třeba koupit i koberec ať má malé kde lozit a pokojík je až na konci a tam se zavřou dveře a nikdo tam neuvidí
4. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
no nám až prcek poleze...to bude radost....máme parkety v obýváku, v kuchyni lino (koberec jen ložnice a bude v děcáku). Mno a taky máme hafíka, co dost nadělá...už to vidím jak 2x deně musím zametat.
A nebo se na to vykašlu ať si dítě zvyká a nechám ho všechno prošmejdit (jak říká Michal, stejně pak bude se psem v pelechu a pomíchají si i hračky... :grinning: )
4. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
bibi: aha, já to pochopila právě, že jí radím aby šla rychle pryč z vesnice...............já to myslela na ty paliva. jako že je potřeba si spočítat, kolik stojí byt, plus kolik by stála výměna toho topení nejen peněz, ale i času a práce a podle toho se rozhodnout, jestli je to pořád výhodné.....................
a s tím bydlením na vesnici to nemělo nic společného - a asi jsem to blbě napsala, ale já proti vesnici jako takové nic nemám, naopak, žije se mi tam ted skvěle, protože tam máme dům, vídáme se tak maximálně se sousedama z obou stran, kteří jsou fajn, plus pozdravíme ty naproti a hotovo - není to byt v domě, kde tě pořád někdo ruší, takže mně se tam líbí. jen mám docela špatnou zkušenost s vesnicí, kde jsem bydlela předtím, chodila jsem tam i do školy a bylo to tam docela hnusné. lidi se šíleným způsobem pomlouvali, pořád jsem se o sobě dozvídala, že chodím se ženatýma chlapama, že jsem s něma těhotná a takové nesmysly, fakt hnus. já nikdy nebyla zvyklá se takto starat o ostatní, takže mě to docela překvapilo a mrzelo samozřejmě......... ale jinak neodsuzuju lidi z vesnice, jakože já jsem z města, vy jste blbci vidláci...................zvlášt ted, kdy se na vesnice stěhuje stále víc mladých párů a rodinek, staví si tam domky.........mně se to naopak líbí..................

a k tomu věku - já teda nevím, kolik let je tobě? ale už jsme se tady o tom s holkama bavily - nejsem tady asi jediná,které je 22 (teda do června), ale já byla vždycky jiná, mám za sebou pracovní zkušenosti, zkusila jsem i vysokou, žila jsem čtyři roky s přítelem, vzali jsme se, jsme samostatní, prostě žiju ten dospělí život už dávno, makám od šestnácti po brigádách, vždycky jsem chtěla být nezávislá na rodičích a žít si podle sebe.........nikdy mě nebavilo trávení volného času jen chlastáním na diskotékách a místo vztahů jen náhodný sex, jako některé moje kamarádky.....taky mám staršího manžela, než jsem já, takže je to možná i tím, ale adolescent asi nejsem už dost dlouho.,....... a právě proto se mi tady s holkama dobře povídá, protože mi připadá, že máme docela podobné styly života, názory a tak........

makinecka: já určitě obývák, my jsme ted ve velkém domě, kde teda pokojíček bude - ale víc kvůli mému pohodlí než kvůli potřebám mimina......předtím jsme byli ve 2plus1 bytě a tam by dětský vůbec nebyl, takže jak píše daee, prcek ho zatím nepotřebuje, a v obýváku můžeš v krásném trávit s prckem spoustu času......
4. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
ahojky berky, opět nestíhám,nic nového, že? :sweat_smile:

Daschiki - gratuluju ke kontrole a Davulka je krásnej, moc mu to na fotenkách sluší :dizzy_face: :dizzy_face: a hlavně že je v pořádku, snad ještě výsledky budou OK a půjde to :slight_smile:

a holky jak jste na tom s tvrdnutím břicha? mě už tvrdne docela dost často a mám strach, přece jen to je brzo na to aby to bylo časté a intenzivní. :confounded:
4. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
maki: tak jestli máte takové dispozice bytu, tak určitě obývák........to bude fajn, a máš i pro návštěvy krásné nové, útulné...............
my máme právě pokojíček hned vedle kuchyně, takže i kdybysme nechtěli, tak ho musíme udělat, vypadalo by to divně ta prázdná místnost............ted je tam pracovna, stůl s počítačem, a gauč................ale já zase chci, už se na to těším.................nebude to teda nijak extra, protože my chceme stavit vlastní domek, takže tady to nemá smysl přehánět, ale určitě nějaká krásná barva na zed, doprostřed koberec na hraní, přebalovák, místo na hračky a oblečení a je to.................

daee. správný přístup - se mi líbí to co říká tvůj - my máme zase kočku, takže uklízet se určitě bude, ale sterilizovat nee.....at si mimi zvyká, aspon bude imunní......jsem ted četla, že děti, které jsou od mala ve styku s kočkami nebo psy, tak mají menší problémy s alergiemi.............

zolik: ahojky......ty jo, tak mně břicho teda fakt netvrdne, neumím si to ani představit, jak to má vypadat.............ale necítím ani pohyby, nic..................vlastně jak mám bříško maličké, tak mám pocit, že jsem si to těhotenství snad vymyslela nebo co........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a neměla jsi s tím problémy v minulém těhu? co jsem slyšela, tak holky na to berou myslím magnesium....
4. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
Zolik: ahooooj!!
Mě pupík občas ztvrdne (řekněme 3-4x denně)...tak poslední měsíc, ale většinou se z toho vyklube zatoulaný prd (pardon) nebo je to po prudším pohybu (vstávání atd.) a to je prý normální, dle Dr.
Jináč ale beru to magnesium, co mi už ve 20tt předepsal preventivně Dr. (i když mi ho tu Mona rozmlouvala, rozhodla jsem se věřit svému Dr.), ne úplně pravidělně, jen občas ráno...(jo a kupuju si Magnesii a popíjím v práci....zhruba obden).

Ono záleží , jak je to často....děloha se trénuje, není to na škodu....kolikrát denně to tak máš?
4. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
Lauri: mas pravdu, jak to budes chtit, tak si to udelas... Ale nekdy to proste nejspis vyzni jinak, nez to myslis... a pak si to protireci a navic to treba nekdo bere osobneji, protoze veci se nedaji videt preci jen cerno-bile. Jednou pises:
"no my teda ojetinu určitě kupovat nebudem..."
a pak....
"a ani bych nové nechtěla, přijde mi to nesmyslné kupovat úplně nové...."
Hele, urcite to nejak dobre vymyslite k vasi uplne spokojenosti. Takze ted to chapu tak, ze nechcete ojetinu jako rodinne auto, ale tobe samotne ojete auto nevadi. Ale prislo mi to jako dost radikalni nazor a tvoje rada zcestna, proto moje reakce.
Co se bydleni na vesnici tyce, tak ja usuzuju, ze vy tam spis bydlite jako v klasickem satelitu, proste pripojka k mestu a nijak se tam zivota neucastnite. Coz ovsem hodne lidi zijicich na vesnici dela, protoze v tom vyristli a je to pro ne prirozene a patri to k veci a neni na tom nic spatneho ani zavrzeni hodneho... Ja jsem prozila polovinu detstvi na vesnici v kraji, ze ktereho ty pochazis a vim, ze tam lidi vic nez kde jinde proste zijou na vesnici pospolu, pomahaji si, urdzujou ty vesnice zive a neboji se tam zacit jako mlada rodina, protoze to ma taky svoje kouzlo i protiklady... Muj osobni nazor je, ze je skoda delat z vesnic satelity a distancovat se tak od toho, cemu clovek zijici na vesnici stejne nemuze uniknout... socializace s ostatnima. Nebo si tvoje deti budou hrat vyhradne u vas na zahrade, na vasem piskovisti za plotem, oddelene od ostatnich? To si nemyslim... :wink:
Preju aby ti tvoje neochvejnost v nazorech vydrzela a byla sis vzdycky tak jista. Ja jsem velice rada, ze tady lze nasavat tolik ruznych nazoru, ktere cloveka treba kolikrat dovedou k zamysleni se a k prehodnoceni cele veci.

Jinak myslim, ze koupe domu dal od mesta, potazmo na vesnici, je taky dobre reseni, i kdyz treba ten dum potrebuje opravy, nebo ma topeni na tuha paliva... vsechno se da nejak resit, hlavni je spokojenost kupujicich s polohou nemovitosti, dobra statika baraku a kdyz je stavba celkove "zdrava"... pak se da zvladnout vsechno, kdyz nechybi nadseni. Kolikrat je to super, co clovek z toho vykuta a jak se cela nemovitost zhodnoti, kdyz se to povede... Mam rada predelavani starych staveb, protoze to misto pak muze mit dvojiho ducha a navic jde o revitalizace stare, vetsinou dobre promyslene zastavby, coz se o dnesnich satelitnich mesteckach rict neda. V baraku z katalogu bych se ja osobne dusila, ale chapu, ze se to treba nekomu jinemu libi (viz treba moji rodice :grinning: ) a ze zivot v takovem dome muze byt i skvely.
4. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
a jak vypadá takové tvrdnutí břicha :confused:
4. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
Zolik mě břicho tvrdne už asi od 5.tt těhu, no prostě hned od pozitivního testu. Beru 8 tabletek magnézka denně a ještě chodím k Dr. na injekce, teď 2x týdně. Mám do toho bříška i takové křeče, ale magnézko fakt pomáhá. Je to sice hodně divné, protože břicho mám skoro ploché jak deska a takové problémy. Dr. mi říkala, že má několik takových pacientek, nejsem žádná vyjímka.
4. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
a stím úklidem a zvířatama,já i manžel jsme alergici a s velkou pravděpodobností to mimi zdědí po nás a máme dvě kočky.já byla alergická na kočičí chlupy do té doby co jsme kočky neměly,teď je máme,jsem bez léků a nic mi není :grinning: ,takže chci aby mimi bylo ve styku se zvířaty a né ve sterilním prostředí.
4. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
holky, vite co? Ja myslim, ze uz par dni sem tam... teda dost necekane citim bublinkovani dole v podbrisku. Je to uz mozne? Vetsinou, kdyz jsem v klidu, 2x se mi stalo, ze jsem lezela na pohovce u tv a najednou takoveho neco, co ale urcite nebyly streva, jako kdyz mnou projede takove to vzruseni z radosti nebo se clovek trochu lekne, tak to nekdy tak zalechta v podbrisku. Jenze ja lezela uplne klidne a zadne vzruso se teda rozhodne nekonalo. Bylo to uz parkrat, velice nepravidelne a pocitam, ze to treba obcas ani nevnimam, jak je to jemnoucke, proste to clovek prehlidne, ale uz jsem si toho parkrat vsimla a vim urcite, ze streva to nejsou. Muzou to byt uz prvni pohyby? takove jako hrani si na schovku :grinning:
4. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
Maki: pupík ti celý ztuhne (ztvrdne jako kopačák třeba) a za pár vteřin to zase povolí. Někdo to skoro nepozná (jako já než jsem si o tom přečetla), někdo to vnímá intenzívněji (tahání, šponování, tlak).
Děloha se tak trénuje na porod, několikrát denně je to naprosto ok (říká se 10-12x), pokud to není zároveň třeba s měknutím a zkracováním čípku.
Taky tak může děloha reagovat na rozrušení (Tvoje :slight_smile: ) nebo na prudkou změnu polohy nebo na pohyby mimíse nebo na zaražené větry atdatdatd.

Doktoři rádi dávají (i preventivně) Magnesium, který tuhle činnost utlumuje, ale musí se brát zejména ve vyšším těhu opatrně (tusím nejpozději do 34tt se vysazuje úplně)
4. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
Orchi: popisem to sedí....je to asi hodně brzo, ale třeba si tam ta Vaše rockerka dělá vždycky když je mamka v klídku mejdan...co by ne :wink:
4. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.