• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
jééééé já chci taky bublinky,ale vy čekáte takové čiperné dětičky a já líného pecivála co se jen válí a protahuje ruce a nohy,ach jo to si na pohyby budu muset ještě douho počkat :slight_smile:
4. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
holky - no večer jsem ho měla tvrdé dost dlouho, a dneska už to cítím poněkolikáté a docela intenzivně, zvrdne až to zabolííííííí je to stažené a pak to povolí. A magnézko beru taky,ale asi mi napíše doktor vyšší dávky, nějak to nezabírá :unamused:

Maci - díky za uklidnění, přece jen jsem ráda,že je to docela častě a nic to neznamená

Mainecko - neboj pohyby budou a občas i hodně bolestivé, ještě vydrž beru :slight_smile:
4. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
Holky mě se to tvrdnutí projevuje tak, že břicho je tvrdé, dostane se jakoby do bolestivé křeče a trochu brní, po pár vteřinkách povolí.
4. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
orchid: hmmmm, taky dobrý kapky, teda začínám si připadat jako nedávno v diskusi Září 2010, s holkama jsme to řešili........
já se tady dosud cítila dobře, bylo fajn říkat si s váma názory, dělit se o zkušenosti, nechat si poradit atd........ale ted mi to teda tak nepřijde, jakoby cokoli co napíšu muselo být podrobně přezkoumáno a analyzováno..................
já teda spoustu věcí píšu v rychlosti, kdy nemám čas víc rozvést myšlenku a pak možná pro některé vyzní jinak.......
např. s tím autem - mně prostě slovo ojetina přijde divné, nepoužívám ho, ale samozřejmě ojeté auto mám, nové auto bych nekoupila. ale pod slovem ojetina se mi vybaví patnáct let stará felicia nebo něco takového, takže to je moje první omluva za nelogickou odpověd........

no a druhá věc - topení na tuhá paliva - my jsme bytů probrali několik a i horší topení se tam objevilo, a vím, jak jsme co posuzovali - ale že jsem já napsala, ruce pryč od toho, tak to neznamená, že tím někomu něco přikazuju, nebo že přes můj názor nejede vlak......akorát jsme už s manželem spoustu věcí v životě dělali "holýma rukama" a to jsme fakt hodně zruční - např. hodně rozsáhlá rekonstrukce bytu, kde jsme bydleli předtím. takže i když anie, kterou mám mimochodem ráda a nic jsme si tady nikdy neudělaly, nic proti mému názoru nenamítla a ani se nad ním nepozastavila, tak se teda taky omlouvám, že jsem se vůbec opovážila říct svůj názor.

a k předělávání starých domů -myslím, že anie řeší byt - což je oproti domu podstatný rozdíl - ve financích - taky ted bydlíme ve starém domě, který kdybysme chtěli podle našich představ, a opravit všechno, tak nás to stojí tak pět milionů. tak to si JÁ radši postavím nový krásný dům, kde bude to, co my potřebujeme a vyžadujeme. ale to má každý jinak, musí se řídit sám sebou, ne něčím názorem.......
to je jako bych já kritizovala, co jsi napsala ty, že "odsuzuješ" bydlení v satelitech - proč jako? mně se naopak líbí mít dům podle představ mě a mého manžela, i v satelitech žijí další děti, takže moje dítě si určitě nemusí hrát jen samo, ale taky nemusí být přece moje povinnost se účastnit všech akcí, které pořádá obecní úřad. prostě každý si žije podle sebe, já teda nikoho nesoudím, ale nevím, proč bych měla být špatná jen proto, že napíšu, že nesouhlasím s tím, že se budu MUSET seznámit s místníma maminama při vození kočárku.
docela jsi vystihla to, že bydlíme na okraji vesnice u města, ale místního života se neúčastníme - to je pravda, ale nevím, proč bych kvůli tomu měla být špatná.
souhlasím, že lidi, kteří na té dědině vyrostli, se znají od mala, a mají k sobě blízko, se společně baví a účastní různých akcí - ale když jsem na této dědině nevyrostla, a jsem tam chvíli a navíc přechodně, tak proč bych se tam hrnula, když mám svoje kamarády které znám dlooooouho, kousek od sebe, tak si snad radši zajedu k nim a nebo je pozvu třeba na grilování k nám.......

přijde mi teda docela zbytečné se tady hádat, myslím, že tady ta diskuse má sloužit kvůli něčemu jinému, ale podle tvého příspěvku mi přijde, že ti asi bud nesedím já celkově a nebo spousta toho, co jsem tady napsala v poslední době. celkem mě to mrzí, většinou s lidmi vycházím dobře.......ale prostě někdy co se nějak napíše, vyzní jinak.
jen by mě zajímalo, jestli tak jako tobě a bibi "vadím" i ostatním. protože pokud ano (doufám teda, že nee). tak asi nemá cenu sem dál chodit a "otravovat" někoho svýma trapnýma názorama............
opravdu nejsem člověk, který má svůj názor a ten je jediný pravdivý a vnucovat ho ostatním - to fakt ne..... :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj holky,

teda vy mi dáváte :grinning: Musela jsem si dělat na papír poznámky, abych věděla, co chci komu napsat :sweat_smile:
maki: U X-Landeru mi přijde, že jde těžko zvednout na zadní kolečka..
lauri, jin, bibi, vecernice: Taky mi pak došlo, že by se kvůli tomu rozvrtala půlka bytu, a vůbec jsem to přehodnotila. Asi možná proto, že jsem se zamilovala - http://www.sreality.cz/byty/prodej/3+1-zlonice-1979492052 . Je teda taky až za Slaným, ale bůíž než ten předchozí, a mnohem lepší spojení. Buď přímý vlak Zlonice - Praha, nebo busem do Slaného. Ale oproti tomu druhému bytu to nejede skoro hodinu, ale 15 minut. Zítra odpo se na něj jedeme podívat.
bibi: Taky už pár let bydlím na vesnici, dojíždění mi nevadí, ale zase to musí mít nějaké hranice - a 50 minut jedním busem a 30 minut druhým, plus městská hromadná, to už mi moc přijde..
lauri: Já, já jsem tu benjamínek :dizzy_face: Až se prcek narodí, bude mi čerstvě 22.
dashi: No to se máte na co těšit, takový raubíř :slight_smile: Ale tak alespoň se nebudete nudit :wink:
daee: Máme dva potkany a kocoura, a do vlastního si chceme pořídit psa. A jak nás znám - oba s manžou blázni do zvířat - tak toho časem bude určitě ještě víc. Tak klasická hygiena určitě bude, ale rozhodně nebudu ta matka, co když se zvíře přiblíží k dítěti na dva metry, tak zaječí a přiběhne s dezinfekcí.
orchi: Jéé, já chci taky bublinky :slight_smile: I když pro začátek by mi třeba mohlo začít růst břicho :grinning:

Jinak - rozhodně nechci, aby se tu kvůli mým příspěvkům někdo hádal ! Každý má na život jiný názor, v reálu, až se všechny poznáme, třeba zjistíme, že si až tak úplně nesedneme, ale to je prostě život. Takže bych to spíš řešila tak, že když se nám něco nelíbí, nebo někdo nezdá, tak na něj nebudu reagovat..
4. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz
lauri,každej jsme nějakej a já si náhodou ráda vyslechnu tvoje názory,tak nikam nechoď a buď pěkně tady s náma
4. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
anie: ty jo, tak ten je krááááááásný..........super.....cena perfektní, zděný dům boží, dva zděné sklepy, komora, plastová okna bomba a podle fotek fakt úžasný........ten se mi líbí hodně........

anie: tak mně je 22 ted a v červnu mi bude 23, ale jak jsem psala, myslím, že o věku to není, mnohdy je dvacetiletá holka mnohem zralejší než třicetiletá.......vždyt už jsme se tady o tom bavily......

a s tím hádáním - to není kvůli tobě, neboj...... :wink:
4. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
Holky: nechtěla jsem se do posledních příspěvků diskuze zapojovat, ale Anie mi tím posledním odstavcem mluví z duše....každá jsme tu jiná, s jiným postojem k životu,s někým si názorově sedneme víc, s jiným míň.
Já se k tomu stavím tak, že pokud tu někdo píše názor, který mi není blízký (a astává se to), tak se k tomu nevyjadřuju, protože na druhou stranu respektuju,že každý to může vidět jinak než já....
Vzhledem k tomu, že psaný projev je těžší na rozlišení toho "jak to kdo myslel" a po přečtení to může na každého dělat jiný (často nezamýšlený dojem)...

Já jsem ráda, že jsme tu tak různé...protože alespoň člověk načerpá často naprosto nové pohledy na věc...
:wink:

A my jdem s Matýskem trénovat na kurzík první dobu porodní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
anie - s bytem je to jak ve vztahu, musi to byt "laska na prvni pohled". takze pokud ma clovek pochybnosti, tak je lepsi to dukladne rozmyslet :wink: a tento ma vyrazne lepsi spojeni, coz je podstatne. castecne tuhe palivo - zas to muze byt romanticke posezeni v obyvaku :wink: jen tedy nevim, proc neudelali topeni na elektrinu pri rekonstrukci v celem byte :wink:

jinak k tomu, co tu vypuklo. hmmmm..... net ma tu nevyhodu, ze nevidime, jak se kdo tvari, kdyz neco "rika". takze to muze zkreslovat. a pak nekdo pochopi nektera vyjadreni jinak, nez byla myslena.
lauri - nemyslim, ze bys mela kamkoliv chodit, ses tu s nama, tak tu s nama i zustan. ale nekdy tve nazory vyzni dost kategoricky. tim ze se tu vetsinou nezname osobne, se to jinak vnima :wink:
ja mam treba ojetinu starou 15 let, a jsem spokojena. auto je bezpecny, nic me nestoji a nemenila bych :wink: .. zatim :grinning:

ale je to diskuze. co clovek to nazor. meli bychom se snazit se vyslechnout i si poradit, a nekdy se i zamyslet, zda ta slova, ktera nekomu chci sdelit, vyzni tak, jak ja to zamyslime.

tim bych radila toto uzavrit a vratit se k milym tematum, at to jsou domaci mazlickove ci bytove otazky ci neposedni prckove v tech vasich briskach :slight_smile:
4. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
lauri: Viď, taky jsem z něj nadšená :slight_smile: Doufám, že bude takový i v reálu, a hlavně že tam nebude žádné ALE v podobě jaderný elektrárny za domem a podobně :grinning:
Hádat jste se začali v návaznosti na reakce na můj příspěvek, takže je to tak nějak i kvůli mě... A to mě mrzí...
4. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
anie - tebe nema co mrzet, proste se tu zive diskutuje :grinning: a pokud ti to trochu pomohlo v rozhodovani, tak diskuze plni svuj ucel :wink:
4. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
lauri: :fearful: ale ja ti zadne tvoje nazory prece neberu, ani to nemyslim jako nejakou ostrou kritiku. A uz vubec se nechci hadat :slight_smile: Jen mam jiny nazor nez ty, tak to napisu, kdyz nesouhlasim. Na tom nevidim nic spatneho. Ja bych ti to takhle rekla klidne i do oci, kdybys byla moje nejlepsi kamaradka :wink: Pokrytectvi mi nejde. To nic nemeni na veci, ze ses urcite fajn holka, co se neboji se do veci pustit a vi, co chce. To je fajn vec a myslim, ze muzes byt na jednu stranu rada, ze na nektere veci prijdes treba driv. Uplne oddlene od toho stoji fakt, ze se treba jen nekdy moc unahlis a nemyslis to nijak zle, ale napsane to vyzni o dost vic kriticky :wink: To neznamena, ze bys neco mela menit, nebo ze bys tady s nama dal nemela diskutovat. Tak to vubec neni mysleno. Jen si pekne stuj za svym, kdyz to tak citis, to je dobre. Ale kdyz ma nekdo jiny nazor a tvuj soud se zda byt moc radikalni, tak nastava diskuze, to je normalka a i proto sem chodime. Vymenovat si nazory prece neznamena, ze si vzdycky vsechno jen pochvalime :wink:
Vubec nekritizuju, cos tady v posledni dobe napsala. Jen s tim nesouhlasim a je mi sumak, jestli to pises ty nebo nejaka jina holcina... nesouhlasila bych s tim stejne nebo bych se tak jako tak do te diskuze pustila s kymkoliv jinym :wink:

A proc odsuzuju bydleni v satelitech? Ted mam ale na myslim ta nove vznikla satelitni mestecka... viz treba Hliníky v UH, jestli ti to neco rika. Protoze je to architektonicky a urbanisticky neprirozene a do budoucna to proste nikdy nemuze fungovat tak jako stare typy zastavby, ktere prirozene vznikaly po dlouhou dobu na vesnicich. Proste mi to s tim anonymnim zpusobem souziti prijde jako zivot v panelaku jen na min pater a na plocho. Jo, jina vec je, kdyz se ti lidi aspon trochu znaji a maji k sobe bliz, (coz neznamena ucastnit se vsech akci, ktere porada obecni urad). Mit k sobe prirozene bliz se pak podari az jejich detem, ktere tam vyrostou a ty vztahy si tam navazou nenucene. Presne jak pises, znate sousedy od vedle a od naproti a smitec. Pripada mi to skoda vnaset tuto mestskou anonymitu i na venkov. Ale to je jen muj nazor a neni to kritika toho, jak zijete vy s manzelem. Chapu ze druhy extrem je taky to, co popisujes a chapu taky, ze ti to vadilo... kdyz se lidi na vesnici staraji az prilis o to, co neni jejich vec. A to je na moravskem venkove, konretne na Slovacku a Valassku fenomen opravdu zivy :slight_smile: :grinning: i kdyz i to je myslim hodne individualni.
4. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
anie a kterej ten X -lander si zkoušela oni jsou asi všechny stejný že,já tomu moc nerozumím,no já právě vůbec nejsem rozhodnutá jakej chci,já tomu nerozumím a nevím jakej vybrat,vím jen že chci kočárek max.za 16 tisíc,možná něco maličko víc,ale nevím vůbec jakej
líbí se mi trojkolky jak už s korbičkou,tak sporťák,bez autosedačky,tu budeme mít půjčenou,ale do našeho superfára ( ještě luxusní škodovka 120 :grinning: ) se stejně nedá dát a manža v ní cestuje do práce a zatím slouží :grinning: ,takže budu trandit po městě sama a musí se vlézt do výtahu ten kočárek a musím ho unést no,já fakt nevím
4. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
daee: asi tak, jak píšeš, já právě spoustu věcí napíšu že vyzní jinak než je myslím - to je moje chyba, ale až takto to hrotit mi přijde zbytečné......

a taky mi nepasují někdy něcí názory, ale prostě je nekritizuju, proč že jo.....
možná je moje chyba, že reaguju svým názorem na dotazy ostatních, ale myslím, že o to tady jde, aby každá řekla svou zkušenost, svůj názor, třeba s kočárkama, plínkama, ale zrovna řešit bydlení na vesnici vs. ve městě - to si myslím, že je každého věc, a že si to má každý zařídit podle sebe

anie: opravdu ty za nic nemůžeš, ty si užívej vybírání bytečku.........nic špatného jsi neřekla, jen jsi chtěla poradit......

vecernice: ok, díky za názor - to co jsi napsala, to beru, a uznávám, proto se pokusím to psát trochu opatrnějc. mně jde jen o to, abyste věděly, že když napíšu svůj názor, tak tím nemyslím, že se tím musí řídit všechny a souhlasit s tím.....
k tomu autu - neodsuzuju to, já jen že my jsme třeba předtím měli taky starší a "horší" auto, než máme ted a jsem ráda, že jsme vyměnili, protože vím, jak dopadne tamto při bouračce, jak se celé zlisuje a jak tady to druhé, které je prostě bezpečnější, má ze všech stran airbagy, lepší plechy, pevnější rám vepředu a tak, takže se s tím autem prostě bojím jezditt mín, kdyby mě někdo srazil, s dítětem obzvlášt........takže já to myslela pouze takto......
4. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz
Holky, vstala jsem z mrtvých...mám neskutečnou migrénu..uf, fakt už nevím, co s tím...Nemáte nějaké babské rady na migrénu? Má doktorka bohužel řekla, že jen mokrý hadr na hlavu a spát a spát a spát...

Děkuju za milá slůvka ohledně našeho zlobivce :slight_smile:

Anie - tenhle bytík vypadá naprosto SUPER!!! Tak moc držím, ať to pěkně všechno výjde...:slight_smile: Jak psala Večerka - "láska na první pohled" je důležitá...my jsme s etaky do svého bytu zamilovali na první pohled...samozřejmě pak dál člověk musí zvážit i další okolnosti a vše si dobře promyslet :slight_smile:, ale to, jak bytík působí už odzačátku, je asi to nejdůležitější. :slight_smile: Co vůbec potkánek? Jak to s ním vypadá?

Nerada se zapojuju do nějakých vášnivých debat nebo tak, takže naprosto sdílím názor Večerky a Daee. Každá máme jiný názor a myslím si, že to nemyslely zle ani Orchi, ani Bibi...ani Laurinka..prostě jen opravdu tím, že na sebe lidi nevidí, tak se hůř vysvětluje, jak to mysleli...Já jsem se takhle nechtěně několikrát dostala do křížku i se svými nejlepšími přáteli..a. to je znám spoustu let...ale prostě to vyznělo jinak, navíc se mnou teď mávají všechny hormony...:slight_smile: a průser byl na světě, takže je jasný, že i tady to občas musí zajiskřit, ale to ještě nutně neznamená, že se teď všechny nesnášíme a budeme opouštět diskuzi :slight_smile: Jsme dospělí lidi ne? Takže prostě pohoda...Vraťme se k příjemnějším tématům :slight_smile:
4. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz
orchid. ty jo, tak ted jsi mě dostala - hliník v UH jo? no jasně, že mi to něco říká, bydím ted cca deset minut cesty autem od toho - můj názor na tyto stavby - nelíbí se mi jejich poloha ani vzhled, a bydlet bych tam nechtěla, v tom souhlasím........

a to, co jsi napsala ted, s tím souhlasím taky. jsem ráda, že jsme si to takto vysvětlily, a jak jsem už napsala, uznávám, že někdy to, co nějak napíšu, může vyznít jinak..........
ale beru to taky tak, že je to tady diskuse a že máme každá právo na svůj názor.....taky nechci nikoho kritizovat......
a svoje názory samozřejmě piš, i když nesouhlasíš, já taky nesnáším pokrytectví, jsem zvyklá i v reálu mluvit napřímo, možná proto to tady vyznívá až moc ostře, holky, ale fakt to tak nemyslím...........

a ty jsi bydlela někde tady v UH nebo okolí?
4. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz
jasne, nema cenu se dohadovat :slight_smile: proto sem rozhodne nechodime. Ja jsem proste duse otevrena a nekdy to mam proste tak, ze si svuj nazor necham pro sebe a nekdy ne. A dneska to holt padlo na tebe Lauri, zes psala neco, na co ja jsem si rekla ...a to ne, to ja musim na to neco napsat :grinning: :sunglasses: Tak si to hlavne neber nejak osobne a pekne tady s nam dal zustan :wink:
Howgh! :slight_smile:

Annie: souhlasim s Vecernici, byt nebo nemovitost, kterou chces koupit musi urcite byt laska na prvni pohled. Clovek by to mel asi citit... a pak to ale taky jeste propocitat :grinning: :grinning: :grinning:
S tim rustem bricha... No ja mam pocit, ze to mam jak na horske draze. Jednou mi leze jak v 5.mesici a treba po ranu je to zase jen takova splasklina. Dneska rano jsem ho vyblejskla a holky jiste potvrdi, ze na sraziku jsem mela pupik vetsi nez tady na te fotce. Ja mam nekdy spis pocit, ze me z toho vece desne boli ta predni brisni stena. Ja nejsem sice zadny hubenourek a brisko se bude teda muset jeste proklubat pres ty moje zasoby na horsi casy, ale bricho jsem mela pevne a svaly se mi tam vzdycky posilily ze vsech nejrychleji a tak mam dojem, ze diky tomu se jim ted moc nechce se nejak napinat uplne tim druhym smerem :grinning: tudiz me nekdy vecer bricho boli z toho, jak se mi tam vsechno rozpina a ja mam dojem, jako bych ho cele odpoledne posilovala, ale ono se nevyrovna ale vybouli se :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz
maki: Zkoušela jsem to u XQ, ale podle mě na tom budou všechny podobně..
lauri: :slight_smile:
dasch: No, a tohle je láska veliká :grinning: Potkan - z operace se probudil asi po dvou hodinách. Má cca pět cm ranku, sedm stehů. Včera večer jsme přišli domů a zjistili, že mu jeden prasknul a že má ranku otevřenou, tak jsme jeli znovu, aby mu to zastehli. Tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat dneska... Ale jinak vypadá, že je mu dobře - pije, dlabe, mazlí se..
4. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz
Anie - tak jakmile baští a má zájem o mazlení, tak to bude dobré :slight_smile: Držím mu pěstičky Brownovi klukovi potkanímu :slight_smile: Určo to bude dobré..no a pak dej hned vědět, jak s tím bytem...:slight_smile::wink:
4. bře 2010 v 15:01  • Odpověz
daschiki: já znám jenom jednu radu - ticho, tmu a ten mokrý hadr...............ale mě dneska bolí hlava šíleně a od rána, tak jestli není něco ve vzduchu....
orchid: ok, už to neřešme, asi jsme se zrovna blbě střetly.......
jinak mě teda břišní stěna večer taky někdy bolí, tak jsem si myslela, že to je třeba z přehnaného úklidu nebo tak něco.................
anie: ty jo, chudák potkan, sám je maličký a pět centimetrů ranku - to je teda velikost.....ale at je hlavně v pořádku.......
holky, prozatím se loučím, jedeme domů......zítra máme volno, takže víkend může začít...... :wink:
4. bře 2010 v 15:03  • Odpověz
Dashi: me uz migrena taky pekne potrapila, co jsem tehotna, nastesti teda jen 2x, ale za to poradne. Na to nepomuze nic lip, nez ticho, tma, cerstvy studeny vzduch, mokry kapesnik na celo, hodne pit a SPÁNEK... bohuzel. V nejake chytre knize jsem cetla, ze je to v tehu naproste normalni, takze jestli te to trapilo uz pred tehotenstvim, tak to je asi kazda rada draha...

Lauri: moje rodina pochazi od UH, takze to tam znam :grinning: Uprimne priznavam, ze jsem nemela na to tam zustat. Na me i UH je moc male mesto (kdo nevi, cca 30.000 obyv.), kde kdyz vyrustas tak kazdy zna kazdeho a to je obcas mor. Na tech vesnicich kolem to aspon lidi neskryvaji :grinning: Brno mi sedi mnohem vic a nastesti mam takovy obor, ze bych v UH asi nikdy uplatneni nenasla.
4. bře 2010 v 15:05  • Odpověz
Lauri - jojo, stopro se chystá nějakej déšť nebo sníh..já bych mohla díky migrénám předpovídat počasí....protože tohle je fakt zoufalý...

Orchi - já jsem trpěla vždycky..ale třeba tak jednou za 14 dní a pravidelně při MS..to jsem zvracívala, párkrát omdlela (i když dneska jsem měla tlak 90/60 :grinning:), prostě hrozně zle a tak..ale aspoň jsem mohla vždycky slupnout Sumigru...teď je to absolutně zoufalý...hlavně s tímhle počasím...ty výkyvy mě asi jednou zabijou...mám migrénu obden a když mě to chytne pořádně, tak to klidně vydrří i dva až tři dny...uf :frowning2:

Holky, načnu tady ještě jednu debatu...já jsem fakt zoufalá z těch vycházek jen 4 hoďky denně...Já vím, že když je člověk na nemocenské, tak prostě asi to znamená, že něco není ok...ale já bych rozhodně s migrénama někde po městě nelítala...a myslím si, že u těhotných to není fér je zavřít doma - to je jak domácí vězení :frowning2: V práci stres a migrény a když člověk se těší na klid, tak zase nemůže vystrčit nos pomalu ze dveří, protože má strach, aby nedošla kontrola a nevzala mu peníze...Jsem z toho hrozně nešťastná...zvlášť, dkyž začne jaro a bude krásně...představa, že budu muset sedět doma, i když zrovna migrénu mít nebudu...:frowning2: nebo že mě chytne migréna zrovna během vycházek..ach jo...:frowning2:
4. bře 2010 v 15:15  • Odpověz
no, ja mam ted vychazky taky vlastne jen 4hodky (14 az 18hod) a hodlam si rict o vic... Je mi jasne, ze ted to budu muset kor dodrzovat, pac od soboty prechazim na tu socialkovou neschopenku, zatim jsem byla jen na te, co kontroluje zamestnavatel a ted uz by to bylo fakt o drzku kvuli penezum. Mne to nastesti ted vyhovuje kvuli te DP, navic mame za domem zahradu a dvur, kam se da zajit, kdyz je hezky a slysim zvonek, kdyz je otevrene okno do zahrady... Takze tam vetsinou chodim posedet s pejsanem, abych ji neochuzovala o vychazky i kdyz bych mela byt doma.
Pevne doufam, ze si vydyndam ted ty vychazky aspon na 6hodin, to mi bohate staci. Mam hodneho obvodaka, takze snad mi to upravi. A kdyz ne on, tak snad gyndr., ke kteremu s tou neschopenkou prejdu po nedeli. Jakou mas s timhle zkusenost u Antona ty Daee?
4. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
já mám vycházky od osmi do osmi,takže super a to mi je dr napsal hned a sám
holky máte nějaká těhu tepláky nebo těhu pyžamo?mě už pár dní tlačí guma u tepláků i u pyžama a nevím v čem mám chodit,nosím to už pomalu na kolenou a v noci mám to pyžamo pod pupkem,ale jak se vrtím tak mi vyjede na pupek a dole mě to tlačí a to nemám nějaký velký břicho :cry:
4. bře 2010 v 15:36  • Odpověz
Daschi: Tady těch spadlo pár vloček, a je pěkně zakaboněno.
Maki: S tepláky neporadím, ale se spaním to mám jasné - já spím na Evu :grinning:
4. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
ani tak to máš dobrý :grinning: já i když mám noční košily tak si beru kalhotky,jsem na to zvyklá a nahatá bych se asi nevyspala já nevim,i když jsem to nezkoušela tak nevim :grinning:
4. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
daschi: naše paní doktorka je opatrná. Ale myslím, že když se budeš cítil líp a řekneš jí to, tak ti ty vycházky prodlouží...vždyť je to ženská jako my a určitě to pochopí. :sunglasses:

No hele, když Vás tak marodky/nemarodky čtu tak to vaše marodění mě ponouká k přemýšlení, zda vyjde všechno podle plánu. Já to svoje těhulkování mám mooooc hezky naplánované :grinning: :grinning: :grinning: (teď to myslím sarkasticky)...vymyslela jsem že bych byla v práci tak :confounded: do konce května nebo června a pak už bych si užívala miminka doma na neschopence :slight_smile: :slight_smile: , no to jsem zvědavá jak to nakonec dopadne :grinning: :grinning: .

Jejda náhodou, není tady někdo z okolí Ivančic? Asi ne, co? Já jen, že bych ráda chodila do kurzu pro maminky tam do té porodnice a je tam i plavání s těhotnými, takže bych nemusela být sama...
A pro mě jako laika, od kdy se asi tak do toho předporodního kurzíku může začít chodit?? Nevíte?? :sweat_smile:
4. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
bibi: Já chci začít chodit až po tom dvacátém týdnu.. Jinak k tomu chození/nechození do práce - já mám v plánu chodit, dokuď to půjde.
4. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
autor
byla jsem s manželem popřat k narozkam tchyni.pak jsme byli v obchodě, chtěla jsem ji ukazat kočarek jakej chceme koupit.tchyně koupila pro mimi krasny bíle bodynko.jěště od ni dostanu košilky pro mimiška.
4. bře 2010 v 17:43  • Odpověz
Holky, přidala jsem do albíčka fotku bříška, kdybyste chtěly vidět..akorát jsem si na ní ustřihla hlavu :slight_smile:
4. bře 2010 v 18:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.