• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Teda Dashi, to uz je paradni pupicek. Tesim se na takovy :grinning: Taky jsem si do albika soupla ten muj z dnesniho rana :sunglasses: :dizzy_face:
4. bře 2010 v 18:24  • Odpověz
tak už jsme doma......

orchid: tak to jo......tak mně právě UH vyhovuje úplně perfektně, velikost tak akorát, spousta známých - ale já teda v dobrém - vedle je dědina teda ted už město Kunovice jestli znáš, a tam jsem bydlela, a to je teda drbárna, to ti povím......... ale právě UH a okolí - no krása pro mě......já tam pracovala tři roky i v novinách, takže známých fakt spousta.... mně se právě brno jako město moc nelíbí - je teda pravda, že oproti tady tomu je anonymnější, ale nelíbí se mi jak vypadá, přijde mi takové šedé a taky nebezpečné........ale to samozřejmě není pravda, jen můj dojem. ale jestli jsi bydlela tady, tak určitě víš, jaká je tady nádherná příroda, překrásné tradice a takové fakt úžasné místo k bydlení........takže my až budeme stavět, tak určitě někde poblíž......

daschiki: k těm vycházkám, každý bohužel nemá tu možnost, já kdyby neměl manža známé, tak taky nevím, jak bych to řešila, ale u mého dr. bych měla taky čtyři hodiny denně ( u nás to tak neva, protože sociálka kontroluje od osmi do jedné - dopoledne, tak bych si je napsala na ráno a hotovo), ale přešla jsem tady k té i lepší dr. a ona mi napsala od osmi do osmi, takže mám klid. já jsem taková, že i když vím, že ta sociálka by přijít neměla, tak bych na to pořád myslela a bála se to porušovat.........takže zkusit poprosit gyndaře jedině........říct že třeba chceš být občas u rodičů a než k nim dojedeš, trvá to dlouho, nebo že chceš chodit na těhu kurzy a cvičení a je to v jinou dobu, než máš vycházky.....a tak.........že chceš být na vzduchu, na procházce.....prostě zkusit ho lidsky ukecat........tak bych asi postupovala já.....................

maki: já taky v pyžamu nebo noční košili nespím - ani to nemám....budu muset pak nakoupit do porodky...... já spím většinou v tričku nebo tílku a kalhotkách......
ale na doma mám tepláky nebo kratasy a mám bud na šňůrky, a nebo na gumu, ale mě to netáhne, nosím pod břichem.......

no a akorát jsem vám chtěla napsat, že jsme jeli z práce do obchodnáku, že koupíme něco naší malé asiholčičce...........no tak jí jsme nekoupili nic, ale manža má nové plavky na dovču, a já představte si - nákup za třináct stovek v terranově a v C&A, a tam jsem pořídila - v terranově džínovou sukni, sice jsem musela přejít z velikosti XS na S, ale krásnou, dá se pak nosit pod bříškem, takže na dýl, pak dvě plátěné sukýnky, bílou a fialkovou, překrásné, jsem nadšená, takže ty jsou taky až do porodu, a na dovču a na léto boží..............no a v CA mi manža našel dvoje kalhoty - plátěné, jedny na gumu v pase, bílé rovné, takové i trošku elegantní, a druhé plátáky, béžové, ale vyloženě v nich vypadám jak mamina, jsou takové volnější, na šnůrky v pase a s vyšším pasem, no já vám to pak snad nafotím, nebo se v tom vyfotím, píšu vám to jen proto, že jsem se děsila, v čem budu chodit, ale žádné těhu džíny kupovat nebudu, už ted mám kalhoty asi patery, různé, plus kratásky plus sukýnky, takže nebudu muset do spešl těhu věcí, ale dá se i v normálních obchodech.....................no úžasné...........a ještě jsem minule pořídila v Takku dvoje legíny černé, taky na gumu v pase, takže asi mám vystaráno...............akorát pro mě šok, jak jsou ty věci těhu.....nebo tak prostě vypadají - je to nezvyk, já byla zvyklá mít ty nejmenší velikosti a ted jsem si u těch kalhot místo 34 radši vzala 36 a jsem nadšená, jak mi sedí................no už aby bylo jaro a léto..............takže i rada pro ostatní, kdo neseženete v těhu modě, je ted fakt super moda i v normálních obchodech - já nemít přes sto triček, tak to beru taky řadem, protože po stovce prodávají krásné, delší, i volnější v normálních obchodech...................super.......

ashlee. a co tchýně na kočárek?

bibi: klidně zůstan doma, proč ne.....taky si odpočineš, užiješ si klidu, je to fajn..............

já to mám takové zvláštní s tou neschopkou......jsem na ní, marodím, ale zároven jak my říkáme "chodím do práce", dělám s manžou, pomáhám mu, ale nevydělávám, takže díky vycházkám můžu kamkoli, takže vlastně žiju jako předtím, akorát marodím...... :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
autor
laurinka, kočarek se ji libil,měli tam camarelo q12 ve svetle modre a hněde.
4. bře 2010 v 18:34  • Odpověz
autor
daschi,maš pěkny bříško
4. bře 2010 v 18:35  • Odpověz
Orchi - no i fotečky princezny jsou parááááádní !!!! A teda pupíček už taky pěkně vykukuje...Já mám pocit, ež mně vyletěl asi někdy za poslední týden..pořád takový nic nic nic...spíš špaky a teď mám pocit, že už jde poznat, že jsem těhotná...

Lauri - jééé závidím...já jsem vždy měla 36/38..jsem hodně malinká a vždycky jsem bývala drobek...postupně to začala být čistá 38ka a obávám se, kde skončím...já asi na to léto zvolím hodně šatovek a tyhle věci...akorát nevím, co bych dělala, kdyby bylo léto chladné :grinning: Mám pár triček delších s dlouhým rukávem, ale žádný svetry nic...tak to asi budu muset myslet i na tohle...
A pokud jde o tu neschopenku, zkusím paní doktorce říct, jak to máme s tím stěhováním...budu muset i měnit sociálku, protože ta je přímo v tom městě, kam jdeme...takže to bude ještě zajímavý...no...uvidíme...
4. bře 2010 v 18:37  • Odpověz
jé, holky, já se omlouvám za tak dlouhý příspěvek, co jsem tady napsala.............to je přes půl stránky............... :grinning:
daschi: překrásné bříško, no takové ještě nemám.................já totiž zatím přibrala tak divně..........ty moje tři kila nahoře, co mám od začátku, jsou totiž ve stehnech, a přes boky jsem přibrala taky, takže ohromné..............a bříško se maličko rýsuje no......ale takové, jak mám na těch fotkách, co jsou v albu, to bylo tehdy po jídle, tak ted už je takové normálně, kromě rána teda, a po jídle ještě větší..............takže krása.......
jé, musím kuknout i orchid na bříško, to jsem nějak přehlédla.....
a k těm svetrům - jak píšu, zajdi někam do obchodnáku, protože ted mají super slevy, i ta ty svetříky takové třeba delší, já tomu říkám těhu věci, protože mi tak přijdou, ale krásný a třeba za dvě za tři stovky........
já mám svetrů spoustu, i těch triček právě, ale ty ceny mě dostávají, mně se právě nechce za věci na chvíli dávat hromady peněz, a tak mi tady ty nabídky v obchodech naprosto vyhovují....
a ty věci se pak dají nosit i po porodu, než se zpátky zhubne a myslím že i pak budou fajn - bud na druhé těhu schovat a nebo nosit na doma nebo na prochajdy......
4. bře 2010 v 18:44  • Odpověz
ahojky holky, já vás zas nestíhám.. jste horzné kecalky :grinning: :grinning: :grinning: ale to je dobře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

daschinko, jeje no teda malej je krásnouckej :slight_smile: a to panděro tyjo :grinning: :grinning: :grinning: teda pěkně si nám vyrostla :grinning: :grinning: :grinning: to bude chlapák :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
holky děkuju :grinning:..já mám už nahoře 5,5 kg od své startovní váhy...ale říkám si, že prostě Davulka si vezme co potřebuje, zbytek nějak zhubnu, až bude na světě...hlavní je, že se má dobře....a pořád zastávám názor, že když je spokojená máma, je spokojený i dítě :slight_smile: Jen kdyby ta hlava nás netrápila...:frowning2: Doktorka mi řekla, ať když to bude špatný, dávám 3krát denně 30 kapek Algifenu...to mi připadá strašně moc...na menstrauci jsem brávala jednou 20 kapek..sice jednou jsem skončila asi u 60 naráz, to když se to parádně rozjelo...a nedalos e s tím nic dělat...ale moc se mi nechce do sebe něco ládovat, když jsem těhotná...na druhou stranu jsem fakt takhle kolikrát celý dny absolutně nepoužitelná...zatím jsem s diplomkou vůbec nepohnula...tak už je nejvyšší čas začít...
4. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
daschiki. taky nechci hrotit to přibírání, mně to leze tak pomalu nahoru.......postupně.
a třikrát denně třicet kapek - to mi přijde taky hodně, když paralen povolí jeden za den, tak algifen mi proti tomu přijde hooodně silný. já si teda ještě nevzala nic, prostě mám strach...........a co zkusit nějaké homeopatika?
4. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
teda, jak vas ma clovek docitat?

jinak k tomu mému profilu - na krvi jsem byla v pondeli a prý do pátku by to mělo být, tak zítra budu volat doktorce. ale nějak jsem to přestala řešit, ani jsem si nevzpomněla. jinak, už vitamínujem, beru Femigard, listovku a babyplan, manžel listovku, cem-m, vescor a taky femigard. oba ještě imunoglukan na noc. no, uvidíme :wink:

jinak všem gratuluju k tomu, jak prospíváte, fakt nestíhám reagovat na každou zvlášť
4. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
Tak když vy, tak já taky :grinning: Vyfotila jsem břuch a hodila ho do alba. Ale fotka je jen taková provizorní, pak ji smáznu a třeba o víkendu udělám jinou - hlavně ji udělám ráno, tahle je dělaná v půl osmý večer, takže po jídle atd.
4. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
Tak jsem Vás zase dobu dočítala kecalky...dneska to tu žije...
Koukám Didi zatím se zprávami z kontroly nikde.... :slight_smile:

Maki (nebo někdo) se tu ptal na těhu tepláky a pyžama: já mám těhu tepláky a za sebe říkám, že jsou o 1000% procent pohodlnější než normální dané pod pupík (alespoň v mé fázi už většího bříška). Nikde nic netáhne, ten široký pás přes celé bříško je strašně fajn, maximální pohodlí a komfort! Nosím je na kurzík na cvičení + většinou doma...Takže za sebe rozhodně nelituju, že jsem pořídila originál těhotenské a doporučuju!!!
Spím teď v zimě v pyžamech (to je moje, na těch já si ujíždím), a zatím těhu nemám...ale zrovna teď si říkám, že si seženu 1-2 těhu-kojo košilky do porodnice a na potom. Zapátrám po netu.... :wink:

Orchid: jak to má Anton s vycházkami při neschopence nevím, protože mi ji nikdy nedával :frowning2:
4. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
HOlky: máte krásný mini-pupíčky....to ten můj břuch 25+4 už není tak ťuťu :grinning:

Jo a dneska na kurzu jsme za prvé probraly první dobu porodní ( :confounded: :astonished: :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ale pak jsme hoďku dělaly břišní tance pro těhule a to byla BOMBA!!! Nejdřív jsem se styděla, ale pak mě to přešlo a užili jsme si to oba i s Matýskem...hopsal uvnitř jak blázen, ale jako příjemně, asi se mu to líbilo :grinning:
4. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
Lauri - no uvidím s těmi homeopatiky..já mám celkem obavy i z tohoto..vím, že je to přírodní, ale v těhu se nesmí ani mnoho bylinek a homeopatikům vůbec nerozumím, takže nevím...nejlíp mi bývá někde na čerstvém vzdoušku (na chatě nebo u tchýně a tchána), jenže to do mateřské nehrozí...budu trčet zavřená doma v paneláku...

Jess - jééé tak zítra určitě napiš, jak to dopadlo...A co Femigard? Chutná? :slight_smile: Není špatný, že? S tou vodou se to dá zvládnout :slight_smile:

Anie - taky už pěkně vykukuje bříško :wink:
4. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
Daee - to je sranda :grinning: už se nemůžu na ten kurzík dočkat :grinning:
Nehodila bys mi odkázek na ty těhu tepláky?
4. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Dashi: tepláky jsou z obchodu s těhu věcma (ze Svoboďáku, obchodní dům OMEGA, úplně nahoře....)
4. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
jéé super, tak děkuji...:slight_smile: Tak to abych to zašla někdy omrknout...blíží se narozky, tak ať má rodina co nakupovat :grinning: Pro mě bude asi největší pohroma podprsenka..já vůbec nevím, jakou velikost koupit ...jsem na tohle hrozně neschopná..mám zajetý svý koleje, vím, jakou mám velikost normálně a absolutně nemám tucha, jak budu vybírat podprsenku teď, jak se mi rpsa zvětšuji..přitom mě už pěkně tlačí podprsenka, a lezou mi z ní prsa ven :slight_smile:
4. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
dash-já mám bylinky ráda a v té vodě to skoro vůbec necítím, takže chutná. pro ty co nevědí - Dashiki byla tak moooc hodná a milá a věnovala mi skoro celou lahvičku Femigardu :slight_smile:
4. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
Dashi: já mám zatím jen o jedno číslo větší košíček, spodní obvod je stejnej. Ale bojím se, že budu muset jít ještě o velikost nahoru...brrr :confounded:
K těm kojícím nočním košilím, budu muset pořídit i podprsenky na kojení. Chtěla bych nějakou pěknou, já se svojí veikostí si nemůžu dovolit nějakou bez kostic...to prostě nejde
A kdesi jsem četla, že když ji člověk vybírá (má se až kousek před porodem), tak si má ještě do každýho košíčku dát dvě prsní vložky....tak že uvidí, o kolik asi ještě naběhnou... :confounded:
4. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Daee - to je fikaný

Jess - :sweat_smile: :pensive: se stydím...:slight_smile: Vždyť to přece o nic nešlo...já ji měla navíc a tobě doufám pomůže :slight_smile: a i manžílkovi...těším se, až se budeme radovat z pozitivních testíků...:slight_smile:
4. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
K těhu podprsenkám mi radila moje doktorka u Tomíka, že si mám dát tak v sedmém měsíci přes svoje prsa ruce a podle toho vybírat velikost. A musím říct, že se mi to fakt osvědčilo, podprda seděla jak ulitá :slight_smile: .
4. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
anie. kukla jsem i na tvoje foto.
takže já vám fotit břicho ted nebudu, chceme fotit zítra něco asi, když bude čas.......a nálada....
ale můžu vám ho připodobnit - takže ráno ho mám jako anie na té fotce a večer jako daschiki na fotce.... :grinning: tak které se počítá?

daee. kdybysme měli tady normál těhu obchody a něco z toho by mi bylo dobré, taky bych to možná koupila, ale já mám třeba ještě pidi břicho, takže zatím není potřeba a myslím, že ani moc nebude..........já se ptala svým kamarádek, které jsou taky hubené, a ony nic těhu neměly, takže mi moc neporadily....... :grinning:

daschiki: tak zkus fakt vyžebrat ty vycházky, nemůžeš být zavřená v paneláku, zrovna tento argument použij i u té dr, s těma migrénama................

kojo podprsenku - na to mám času dost, ale chci taky kupovat asi co nejpozdějc, ale daschiki tedka jdi do obchodu a normálně to pozkoušej, vem o číslo větší košíček, zkus a když nebude sedět, povol objem, případně i o jedno větší objem.....................já podprsenek většinou zkouším víc, aby mi fakt pohodlně seděla..................
4. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj holky,
omlouvám se, že píši až teď. Domů jsme přijeli ve 20 hod a to začala ordinace, tak píši v reklamě :slight_smile:
Filípek se má krááásně a zdá se, že je vše v pořádku, tak jak má být. Váží asi 650g a měří 24cm bez nožiček. Už je to velkej chlapák, nevleze se na monitor, ale krásně jsem si ho prohlédla. Ptala jsem se Dr. jestli moc nepřibírám, tak se jen zasmála a řekla, že vůbec ne :grinning: To mi udělala radost! Jo a dostala jsem žádanku na glukózu :confounded:
Tak já jdu koukat na ordinaci a pak Vás dočtu...to mi dá zase práci :slight_smile:
4. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
Týjo, tady se to ale rozjelo!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Anie: to je myslím ON :wink:

Bibi: u nás v tom studiu to doporučují od 15tt nebo 16tt.

Daschi: :unamused: to je fakt síla :( Nic víc než napsaly holky asi nevymslíš... Tak džim palečky ať se Ti to rychle přežene.
4. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
Teda já než dočetl aprvní dvě stránky, tak jste popsaly další dvě :grinning: :grinning: :grinning:

Jess: máme tady nejhodnější tety! Daee mi nechala capáčky, Daschi Ti femigrad...holky já Vás mám ráááda :grinning:

Didi: ty jsi pohodářka :o) To se má filda fajn.

Nezvládám to, jdu spát :slight_smile: Dobrou mamky i skoro mamky :wink:
4. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
tak...a už nevím, co jsem chtěla :grinning:
daschiki: o vycházkách mi ani nemluv, já mám teda 6 hodin v kuse, ale byla jsem zvyklá být pořád někde v trapu. S manželem v práci, u našich, kamarádek atd. Teď musím každý den sedět do 14 hod doma, nejdříve to šlo, ale teď už mi to leze na mozek. Nejhorší jsou víkendy :angry: Už abych nastoupila na mateřskou! Ale myslím si, že 6 hod Ti Dr. určitě dá (lepší jak 4 :frowning2: )
Daschi, máš teda nááádherné bříško (úplně jsem koukala) Jo a ještě gratuluji ke kontrole! Snad bude stěr v pořádku, hlavně že Davulka se má u Tebe dobře.
jin: máš pravdu, já jsem většinou pohodářka a hlavně optimista (někdy až moc :confounded: ), ale klidně by to mohl Filípek zdědit po mě. Lepší než nějakej rapl, ne? Už jsem přišla na to, že má po mě nosánek :grinning: (já mám malej "knoflík". Mamka říkala, že jsem jako mimčo i špatně dýchala, že musela hlídat, abych neměla ani malou rýmu :grinning: A když se dívám na fotky z UTZ ostatních holek, tak nejzřetelněji je vidět nosánek (z profilu) a u Filípka nevidím nic (doufám, že nějakej nosánek má :grinning: ) Zítra Vám to zkusím nafotit.
maciol: příští kontrolu mám 2.4. Děkuji za doplnění do tabulky :wink:
4. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz
Ahoj holčiny...nakoukla jsem až teď,mám fofr....a ještě pár dní budu...březen je u nás náročnej,samý narozeniny a oslavy,tak furt něco patloším....

Daee a Orchi - tak jsem ve vašich příspěvcích zahlídla jméno Anton....a je mi doooost povědomý...naši skorosousedi se totiž jmenují Antonovi,mají tu chalupu,jezdí sem tedy sporadicky,spíš v létě,ale znám je...jsou to starší lidé,ale mají syna a ten je gynekolog....v Brně...a pokud mám dobrýho pamatováka,jste z Brna,ne?...že by ten svět byl táááák moc malej :wink: :sunglasses: :grinning: :grinning: .... a moje ségra dokonce u Antona asi před 10ti lety byla,trápily ji furt záněty a nikdo jí moc nedokázal poradit,tak jí to její tehdejší přítel domluvil u něj v Brně (znají se přes rodiče)....já jsem ho u nás snad ani neviděla nebo si ho nevybavuju,asi na dovču na Vysočinu moc nejezdí :slight_smile:

Tak a jdu pmalu do pelechu...zítra zase nestíhačka,máme oslavu....takže všem přeji krásný víkend :slight_smile:
4. bře 2010 ve 22:58  • Odpověz
didi: ty jo, tak moje dítě má zase podle mě meganos - nebo mně to tak aspoň právě podle fotek z UTZ připadá, je tam jak pinochio.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bude mít asi taky po mně.......

holky, ty jo, vyprala jsem na začátku týdne všechno jarní oblečení co jsem chtěla, a ted jsem ho zvládla všechno vyžehlit.......zase mám plnou, no spíš přeplněnou skřín.....plus to nové, co jsem dneska koupila.....já si pořád stěžovala, že nemám v čem chodit, a nakonec - to snad ani neunosím, to je hrůza........

holky, s těma vycházkama, to vám nezávidím, já bych to asi porušovala, u nás ta sociálka fakt moc nechodí, ale těžko se mi soudí, já doma nejsem, i když marodím, jezdím s manžou pryč, takže jsem spíš v tahu pořád..... :wink:
4. bře 2010 ve 23:12  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filípek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme..............Sabina/Filip, Šimon
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme..............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme..............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ...........Eliška?/Matěj,Martin
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......zatím záhada .....Laura,Viktorie/Maxim
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010.......chlapeček..................Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........2.9.2010........holčička..............Baeta, Anna anieanne......21let.........23.12.2009..........2.9.2010........nevíme..................Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........4.9.2010........asi holčička.................Laura/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........5.9.2010........nevíme.................???/Michal
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme..................???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme................???/???
bibiska1.........31let.........21.1.2010...........2.10.2010......nevíme................Alice/Matyáš
helabella........36 let.........1.2.2010...........10.10.2010.....nevíme................???/???

SNAŽILKY:

rowennka........20 let.................3 snažení / 35DC (poslední cyklus 38 dní)
materad..........29 let.................5 snažení / 25DC (poslední cyklus 35 dní)
bluemchen......26 let.................4 snažení / 25Dc (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 31 let............... 6 snažení / 24DC (poslední cyklus 28 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 24DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 19DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 18DC (2. porevizní cyklus 29 dní)
luciena............30 let.................6 snažení / 10DC (poslední cyklus 28 dní)
mmaxicka........28 let.................7 snažení / 8DC (poslední cyklus 25dní)
jessika.............26let ................ 5 snažení / 7DC (poslední cyklus 48 dní)
nathali.............22let................10 snažení / 5DC (poslední cyklus 28 dní)

KONTROLY:

BŘEZEN:
5. - Maciol - NT screening 10,30 hod + kontrola 17,30hod.
5. - Ashlee - utz + poradna ve 20tt
8.- Zolik - kontrola
9. - Daee - kontrola
9. - Monaberuska - NT screening
10. - Katulline - 3D ultrazvuk
11. - Daschiki - tripple testy
16. - Monaberuska - kontrola
17. - Anieanne - UZ + poradna
17. - Bibiska - NT screening 7,40 hod.
18. - Bibiska - 2. kontrola
19. - Katulline - kontrola
22. - Helabella - kontrola
22. - Jinjin - druhá poradna 7,45 hod.
24. - Avally - kontrola - tripple testy
25. - Orchidie - poradna
30. - Makinečka - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola
2. - Didi - kontrola
8. - Daschiki - poradna
12. - Daschiki - UTZ ve 21.tt
12. - Makinečka - UTZ ve 20.tt
22. - Orchidie - UTZ ve 20.tt 10,30 hod.
23. - Jinjin - UTZ ve 20.tt 14 hod.

SRAZÍKY:
12.3. veletrh Brno v 10 hodin před vchodem

Ashlee přeji hodně štestí na kontrole a na ultrazvuku.
5. bře 2010 v 06:48  • Odpověz
autor
ahoj holky,
jěště jsem nakoukla,přeji vam poěkny vikend.
maciol,dik.taky ti přeji hodně štestí na nt screeningu.
5. bře 2010 v 07:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.