• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Dobré ráno děvčata, držím palečky na kontrolách a určitě přijďte se podělit s krásnými zprávičkami :slight_smile:.
J
estli někdo sháníte overálky na spinkání a nevadí vám z druhé ručky, tak za super cenu od paní, kterou můžu vřele doporučit (už jsem tu kdysi o ní psala), tak mrkněte: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=1&user=114997
5. bře 2010 v 07:32  • Odpověz
Dobre ranko,
teda holky, ja jsem ale gumidek! Tohle je opravdu vrchol tehotenske demence... :grinning: :grinning: To se pobavite.
Ja myslela, ze je ten veletrh uz tento tyden. Tak jsem si pekne privstala, protoze jsem chtela pred tim srazem stihnout jeste kontrolu u dr. ... No, ale tim padem, jestli se mi nepodari nechat si nejak upravit ty vychazky tezko se tam dostanu pristi tyden na 10h :frowning2:
5. bře 2010 v 07:36  • Odpověz
dobré ránko,přeju hodně štěstíčka při dnešních kotrolách :wink:
5. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
Orchi,

těch prvních 14 dní stejně neplatí sociálka, ale zaměstnavatel (v mém případě nikdo :grinning:), takže já těch 14 dní od dneška, kdy si jdu požádat, beru tak, že pochybuju, že by došla kontrola, když mi zatím nikdo nic neplatí...a myslím, že zaměstnavatel by se na to vyprdl ti posílat kontrolu, když ví, že seš těhotná a zůstaneš až do porodu doma...Takže pokud to je tak, tak bych se asi nebála....

Na konci března půjdu k doktorce, řeknu jí to, co je pravda, že se stěhujeme a že opravdu je dost náročná stihnout během 4 hodin se přepravit do Blanska, něco povyřizovat na úřadech a zase se vrátit...a manžel mě bude dost často potřebovat - jsem taky majitel bytu, takže musí být u všeho i můj podpis...Navíc tam už budeme i spávat, protože tady už nebudu mít postel..prostě j to musím nějak vysvětlit a snad se slituje a prodlouží mi to aspoň na 6-8 hodin...je to jinak fakt pěkná otrava...:frowning2: Představa až do června sedět v paneláku na zadku a koukat, jak venku svítí sluníčko..pak ve 2 hodiny teda někam jít, ale zjevně sama, protože nikdo ještě nebude doma z práce...no a Aďa se vrací domů kolem 4...a to do 6 už nic nestihnem. :frowning2: No a na později si to dát nemůžu, protože to bych zase nestíhala úřady...a taky konzultace diplomky...je to pakárna....proč těhotným prostě nedají neomezený vycházky rovnou? Je jasný, že když mi bude blbě, nikam nepotrajdám...to bych byla magor..ještě bych se tam někde složila v MHD...
5. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
vlastně, já jsme si teď Orchi uvědomila, že ty to máš jen na měsíc nebo tak tu neschopenku..ale stejnak si myslím, že zaměstnavatel nikoho za tebou nepošle, když ti platí jen prvních 14 dní
5. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
Pěkné ránko holky,
Ashlee + Maci....držím palce na kontroách :slight_smile:

Mater: no tak to as ibude on, protože to není moc obvyklý jméno...to by byla velká shoda náhod :grinning:

Orchi: on Ti určitě vyjde vstříc a domluvíš si to :slight_smile:
5. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
holky pěkně si to projděte na tom veletrhu a pak by
jste mě mohly nasměřovat kde najdu kočárky Jané a X-lander,já se tam moc nevyznám a jedeme tam v sobotu :slight_smile:
5. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
ahoj holky, přeji vám všem pěkný páteček :slight_smile:
Maciol : pěkné obrázky na NTscreeningu a Ashlee..pohodovou a příjemnou kontrolu :slight_smile:

dashi: všimla jsem si že Laurinka zmínila homeopatika...mám kamarádku a ta je brala celé těhu, paní doktorka jí je psala přesně tak aby se miminko správně vyvíjelo (kamarádka má problém s kyčelním kloubem a asi měla trošku strach aby to prďous nesdědil). Teď má zdravou krásnou holčičku a paní doktorka (dětská) si nemůže vynachválit jak dítko roste. Homeopatička je ze Zastávky u Brna a prý he hodně šikovná, možná by mohly být opravdu homeopatika šetrnější a pomoct víc než normální léky. Navíc mi kamarádka řekla, že ji dávala právě takové homeopatika, které by vyhovovaly jejímu stavu. Já homeopatika taky jednou zkusila, ale nepomohly, je to asi proto, že jsem nevěřící Tomáš a moc těmhle věcem nevěřím :slight_smile:

jin: děkuji za info o kurzíku, hmmm zase jsem o něco chytřejší.

tak a teď se kouknu jak se mi na obrazovce hezky ukáže 11tt :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky,
maci a ashlee: držím pěsti na kontrolách a těším se, že bude zase další pohlaví odhaleno :wink:
orchi: normálně popros Dr. jestli by Ti ten jeden den neprodloužila vycházky na celý den (to ona bez problémů může). Já jsem si tak včera vyžádala 3 soboty v březnu :grinning: Zítra jedeme do Polska, další sobotu na veletrh a za 14 dní potom mám narozeniny. Normálně jsem ji to takhle řekla a jde to :wink: Do toho Polska se strašně těšííím.
daschi: jak to tak čtu, tak ty by jsi potřebovala neomezené vycházky, co? No snad bude Dr. rozumná. Protože, jinak to asi moc dodržovat nebudeš (což v našem případě je celkem nerozumné, že? Přijít o tolik peněz :frowning2: ) Ale jinak nevím...když budeš i přespávat v Blansku. Nebo si pak hned změnit adresu, ale to by jsi zase musela být celé dny tam. No nemáš to jednoduché :frowning2:
5. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
holky, taky moc dneska držím pěsti Maci a Ashlee...myslím, že u Ashlee se dozvíme konečně pohlaví :slight_smile: tak snad pošle tu slíbenou sms...:slight_smile:

Bibi - to zní zajímavě, ale já jsem teda taky nevěřící Tomáš :grinning:...ale pokud ty problémy budou pokračovat, tak možná zkusím i ty homeopatika, protože Algifenem obden se ládovat fakt nehodlám a navíc je to fakt strašný s tímhle napsat diplomku...Nehledě na to, že to určitě nedělá dobře ani miminku, když se máma trápí a bolí ji hlava

Didi - přesně jak píšeš...já bych to potřebovala opravdu neomezeně...protože do konce března se vystěhujeme a to budeme už tak různě spát pořád na podnájmu nebo pak už rovnou v novém bytě..podle toho, kde bude už přesunutá postel...:slight_smile: Navíc to vyřizování bude nejen v Blansku, ale i v Brně...do toho ještě budu lítat do školy na konzultaci diplomky...prostě mě to štve...jenže se budu hrozně bát si říct..o ty neomezený si určo neřeknu, ale spíš nadhodím problém se stěhováním a uvidím, co se bude dat dělat a co mi nabídne...protože nechci vypadat, že jsem vyčůraná a prostě chci, aby mi stát platil a já si v klidu vegetila...Nerada bych vypadala jak nějakej podvodník nebo simulant...
5. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
Holky, nesu zprávy od Ashlee, cituji sms:

"Ahoj maciol, je to na 99% kluk. Filipek. Je zdravý. Tripple testy negativní. Ashlee"

To je super, už jsem jí gratulovala přes sms. Tak chlapeček už je dneska vybraný, že by na mě čekala ta vysněná holčička. Za chvilku na NT vyrážím.
5. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
Dobré ráno holky,

teda vy jste toho včera nakecaly, hotové romány, nestíhám dočítat ....

dneska držím palce maci a ashlee, maci ať Nt screening dopadne na 1 a ashlee ať se konečně prcek ukáže :slight_smile:

Já mám dneska volno, tak se chystám dělat velký úklid, přebrat oblečení....

Jinak holky, máte hezké pupíčky, u mě už se také rýsuje, někdy mám docela problém s oblečením, aby to nebylo vidět...radostnou novinku chceme všem oznámit až po výsledcích Nt, takže ještě to tajíme...
5. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
:grinning: Jéééééééééééééé to je krása!!! Holky, tak si připisuju další správný tip :grinning:
5. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
MAci a tobě tipuju holčičku...takž snad :grinning:
5. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Daschi díky, možná se to dneska odhalí. Jsm ale teprve 12+6 tak nevím nevím.
5. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
jé Ashlee bude mít chlapečka, gratuluji k super výsledkům. Maci třeba budeš mít štěstí a prcek se ukáže už dnes :wink:
5. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
No tak to je super, další Filípek! No ashlee má stejně vše modré, tak aspoň to bude Filípkovi moc slušet.
Maciol: Tobě móóóc držím pěsti, ať Ti vyjde ten páreček :wink: Dej nám hned vědět.
daschi: já bych si o neomezené taky nikdy neřekla, i když bych moc chtěla. Ale popiš mu celou situaci a pokud je Dr. rozumná, tak Ti dá aspoň 8 hodin.
5. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
maciol: pan doktor je profík, tak pokud se prcek trošku ukáže, tak Ti určitě pohlaví prozradí.
5. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
dashi a co tipuješ mě,pořád ještě holčičku nebo chlapečka?já sama nevím,jsem z toho našeho mrňouse na větvi,že si z nás dělá tak srandu,ale má vnitřní pocit už od začátku že to bude kluk i po tom NT sem si myslela že mu něco doroste a ono možná jo :grinning:
5. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
holky svědí vás někdy kůže?mě někdy svědí lýtka,asi jak je mám suchý a někdy ruce,tak nevím proč :confounded:
5. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
Holky s těma vycházkama je to blbý, mě Dr. sice hned nabízel neschopenku, ale jaké pak budu mít vycházky netuším...mě by teoreticky stačili třeba ty 4 hodiny na zařizování věcí, jinak máme zahradu takže budu stejně asi pořád tam....ale třeba ty víkendy, jsou blbé....
Daschi: věřím, že Dr. bude rozumná a napíše Ti to, většinou záleží na domluvě :wink:
5. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
Maki - no, ono je to teďka strašně těžký tipovat, protože jsem hrozně ovlivněná tím, co ti řekli na NT...:slight_smile: Stejně tak třeba u holek, co čekají druhé, jsme ovlivněná pohlavím prvního dítěte...potřebovala bych vidět aspoň trošku Tvoji fotku, já to dost posuzuju podle toho..nevím, proč...
5. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
Maki: svědí mě všechno (lýtka hlavně), mám kůži suchou jako krokodýl :grinning:...takže mazat, mazat, mazat....mimísové nás vysávají :wink:

Jůůůů, další Filípek.....já jsem si to u Ashlee myslela :slight_smile: ...juch, stále držím 100% úspěšnost v tipování!!! :slight_smile:
makinecka: mě také občas svědí lýtka, já to mám z kozaček vždy na konci zimy...
Maki - mažeš se krémem? Ono jak se všechno natahuje, tak to svědí..já to mám taky tak..
Avalko - díky....doufám...
5. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
právě že se nemažu vůbec,jen někdy tak musím začít a pošlu ti fotku na mailik jestli chceš,může být svatební?
5. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
klidně i svatební :slight_smile: pošlu ti mail do IP :slight_smile:
5. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

Gratulka ashlee, a držím maci :wink:
Já jsem dneska trochu zafingovala nemoc, tak jsem si víkend o jeden den prodloužila. Když jsem totiž ráno vstala a viděla, že přes noc zase nasněžilo, tak jsem se zařekla, že mě ven nikdo nedostane :grinning:
orchi: Další možnost jména pro prcka Anna ? Neee, nedělejte to tomu chudákovi :grinning: Věřím, že se vám to určitě líbí, ale v pubertě vás za to bude nesnášet. Kolikrát já našim to jméno vyčítala.. Okolo Terky, Zuzuky, Nikči, Verči, a já Andula... Šílený :grinning:
5. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
Maki: nechci se vnucovat...ale já taky tipuju prozatím všem správně :grinning: :grinning: :grinning: (a ráda bych zkoukla Tvoje svatební foto)

Jinak holky na počítadle v albu mi svítí, že Matýsek by se měl vylíhnout za 100dní!!
5. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
Daee - Makinečku zkonzultujem spolu, jo? :grinning: Protože já jsem fakt hrozně ovlivněná tím NT...původně jsem myslela holčičku, ale teď teda fakt nevím, když tam údajně něco vyčuhovalo :grinning: Jsem zvědavá, jaks e to naše předvídání bude vyvíjet dál :grinning:
5. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.