• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Anie - vidíš a mě se zrovna Anna moc líbí :slight_smile:. Anička, Andulka, Andy :slight_smile:

Ashlee - gratulace ke krásným výsledkům a k 99% chlapečkovi :slight_smile:.
5. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
ahoj holčiny, konečně je tu pátek!
u nás ráno sníh a teď sluníčko :wink: no pohoda. a mám půl dne dovolený, neboť odpo jdeme švagrovi na promoce a pak rodinný oběd a pak hurá víkend :slight_smile:

teda holky tipovačky, docela vám to jde. jednou si to od vás taky nechám tipnout :wink:
5. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
daee: No fidíš to, jak to utíká :slight_smile: My ještě trapně 181 :grinning:
5. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
daschiki, daee: u mě si také můžete tipnout, pošlu Vám mejlík :wink:
5. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
Avalko - máš to v IP
5. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
Sven: No já už jsem si taky zvykla, jen říkám, že je velká pravděpodobnost, že je za to jméno bude v pubertě hluboce nesnášet :grinning:
5. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
Anie - mně se jméno Anna taky právě hrozně moc líbí...ale tchýńka je Anna, takže jsme nedali jen proto..nechceme jméno po nikom...:slight_smile:
5. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
dae tak pisni mail a já ti pošlu fota :slight_smile:
5. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
Maki - děkuji za fotečky...no, já jdu asi do velkého rizika, ale kdyby ti neřekli na NT, co ti řekli, tak bych asi stejně i podle fotek tipovala holčičku...Takže je možný, že budeš můj první neúspěšný tip :grinning:, ale já asi říkám pořád holčička...
5. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
Anie: vždyť Anička je tak krááásný jméno!!! Mě se taky mooooc líbí!!!
5. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
Avally: jojo, pošli fota....mejlík už máš, ne? :wink:
5. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
já myslím, že v pubertě své jméno nesnáší úplně každej..ani nemusí být Anička :slight_smile: Já jsem Eva, tak normální a jednoduchý jméno a taky jsem ho nesnášela...začínám ho mít ráda až teď...
5. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
Avalko, u tebe tipuju chlapečka :slight_smile:
5. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
Ahojky holky,
teda vy jste toho probraly, já už zase zapomněla, co jsem komu chtěla.........
holky, s těm vycházkama, fakt si myslíte, že vám přijde kontrola o víkendu? já nechci rýpat, ale jsou to státní pracovníci, těm končí pracovní doba v pátek ve tři hodiny, mně to přijde silně nereálný a ještě jsem neslyšela, že by někomu přišli o víkendu.......
daschiki: neříkej si o neomezené, ale zkus třeba od osmi do osmi, to mám já a je to boží........víc není potřeba.......

ashlee. gratulace k chlapečkovi.......
maciol: ty jdeš v kolik? jsem na tebe zvědavá....že by holka?
jinak my budeme dneska zase fotit bříško, takže možná večer nebo zítra dodám další fotečky.....už se těším.......až vás navnadím, ty, které k nám pak chcete přijet..... :grinning:
jinak nás čeká zítra velká oslava, švagr má 40tiny......a v neděli máme manžova syna, takže docela dobrý víkend.....no a příští víkend ten veletrh, to se už těším a ten ještě další víkend jedeme zase na výlet do prahy.... :slight_smile:
a u nás teda ráno (prý) taky sněžillo a ted svítí sluníčko.....
5. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
lauri a kde že to bydlíš??? já budu pak taky chtít i s manžou vyfotit těhu fotečky :grinning:
5. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
daschiki: děkuji, no moc si mě nepotěšila...já bych přeci víc tu holčičku :slight_smile:
5. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
avalko - promiň :slight_smile:...však ona to určo bude..já sama se divím, že mi zatím vychází všechny tipy..ale určitě se to musí zlomit..je nás tu plno, takže pochybuju, že se u všem strefím :slight_smile:, tak třeba Tobě výjde ta holčička..:slight_smile: Ale na první pohled podle foteček prostě nevím proč, ale hned jsem si vedle Tebe představila ťapajícího klučinu
5. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
daschi: uvidíme, já budu ráda i za chlapečka :slight_smile: , ještě jsem zvědavá co mi tipne Daee...
5. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
Lauri - ještě mě napadá, už ti došla první sociálka? Já jsem teď nějak ztratila pojem o čase, kdy nastoupilas...já tam za chvilku musím jet říct, že nastupuju na nemocenskou
5. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
holky, dala jsem do alba fotku z včerejšího UTZ, tak se můžete mrknout. Je tam i důkaz, že je to Filípek :grinning: A schválně se podívejte, že nosánek nemá :grinning: (teda snad má, ale malinkej).
daschiki: já jsem na nemocenské od 8.1. a nepřišla mi ještě ani koruna a počítám, že nejdříve přijde tak tak na začátku dubna (možná května) :angry: Včera mi tata říkal: Ty už budeš vozit kočár a oni Ti snad teprve něco pošlou..... Ani bych se nedivila!
5. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
daschi - nesouhlasim ohledne odporu vuci svemu jmenu. me se libilo vzdycky :wink: rodice proste lip vybrat nemohli :grinning:
5. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
já měla docela svoje jméno ráda.......vždycky, naši nám dali Jakub a Tereza, ted se pořád hodně dávají.....manža je Marian, taky pěkný, takže my jsme spokojení celkem.......ale dítěti bych z toho nedala ani jedno - jak jste psaly, hlavně ne po někom........

makinecka. já bydlím v Uherském Hradišti, kousek od Zlína, jestli ti to něco říká - východní Morava......
orchid ví kde, daschiki zhruba taky.......a ještě vlastně chtěla anie přijet, a taky maciol, z Olomouce je to sem hodina cesty, taky v pohodě.........holky, klidně všechny, aspon se poznáme......
daschiki: nene, ještě ne, to je brzo.......nastoupila jsem v půlce února - takže únor jsem musela ještě zaplatit zálohy, nebo spíš ted je budu platit, protože se platí zpětně, za první dva týdny se nic nedostává, takže za únor nic a podle mě bych měla dostat za březen, a asi až v dubnu ne - taky zpětně, jako se dává výplata........teda aspon můj názor, tak by to mělo být, ale zítra budu se švagrovou, tak se jí zeptám, ona tam pracuje, ale fakt by to takto mělo být.....je to zadlouho no..... :frowning2:
5. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
lauri,já jsem z Přerova to je taky kousek :grinning:
5. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
Já jsem svoje jméno (Kristýna), moc ráda v pubertě neměla....v kombinaci s německým příjmením to nikdy nikdo neuměl správně napsat a mě to štvalo :angry:.
Jo a nesnášela jsem, když mě oslovovali Kristo (to už jsem tu psala), čímž mě deptali celou ZŠ....

Mno a ty moje tipy....holkyyyy, já moc nevím....sakriš, ale dám na první dojem z fotek (mj. holky moc Vám to sluší) a ne na to, co tu psala Dashi:
Maki: chlapeček
Avally: holčička

Takže je jasný, že já nebo Dashi tu neomylnost přijdem :wink: :grinning:
5. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
I když Avally...já nevíííííím....Mě by se k tobě hodil i chlapeček.....sakriš :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
dneska jsem spala v noční košily a konečně se mi dobře spalo,nic mě netlačilo a tepláky i když mám dole pod břuchem stejně mě to táhne,už je nosím skoro v půlce zadku :grinning: musím se kuknout na ty těhu tepláky,to bude super pohodlíčko :dizzy_face:
5. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
jsem se kukla do průkazky a brali mi tři ampule krve,není to málo,datum mám u KO - to je myslim krevní obraz,u protilátek a u BWR a to nevim co mi je a triply mi jako nebrali???to je divný ne,ale nic neříkali a kontrola za měsíc
5. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
Holky, jsem zpět ze sociálky, kde na mě koukali jak na idiota...Tak samozřejmě je to moje první nemocenská, moje první opravdová "práce" - kdy mě proboha napadlo začít podnikat? Vždyť já jsem tak neschopná! No nevadí...Prostě já sice vím, že první dva týdny mi nikdo nic neplatí, ale myslela jsem, že sociálka musí hned vědět, že jsem na nemocenské..zřejmě nemusí..takže jsem si mohla ušetřit cestu. Mám tam dojít za ty dva týdny. Navíc u doktorky mi dali úplně všechny ty části a prej ten první oddíl vůbec nemám dostat do rukou, prej to má odesílat doktor. Takže zmatky nad zmatky. Příště tam mám dojít už s lístkem na peníze...Takže jsems e rozhodla, že zajdu tak za dva týdny k doktorce, rovnou jí řeknu o změnu těch vycházek a o lístek na peníze a vše vyřídím za ty dva týdny

Jo a Didi - to ej teda hrůza! Manželovi, když byl na neschopence, řekli na sociálce, že peníze ze zákona musí dojít do 30 dnů, co se u nich zaznamená jako práce neschopnej...Takže to je teda mazec, že už je březen a ty furt nic nemáš! Já si to Lauri myslím taky, že to bude tak, že za březen dostaneme v dubnu...tak jak u výplat...s tím trošku počítám. Já teda teď do 19. nedostanu nic, ale budu muset teda zaplatit ty zálohy...A to teda zálohy za březen platím až v dubnu?
5. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
holky nevím jak je to jinde,ale já mám zaměstnavatele a ten mi platil prvních 14 dní v lednu a socka mi poslala zbytek za leden v půlce února,takže jsem nečekala a teď čekám za únor a myslím že dojde do 14 dnů,takže nechápu jakto že to pošlou o několik měsíců později
5. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
ahojky holky, teda ashle
teda bude mít chlapečka, no ono jí tp k té modré hodně táhlo hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

maciol-- drzim pesticky tobe :slight_smile: at vse dobre dopadne, holky me uz se taky blizi screening, uz s etaky tesim, snad taky dopadne dobre :_D :grinning: :grinning: :grinning:

jinak vubec vas nestiham..sem ted dole v dilne kdyz mam casik, a makam na zakazkach, dokavad mam bricho pomerne jeste male :grinning: :grinning: pak s velkym to pujde pomaleji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.