• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Tak já marodila v lednu a peníze ze sociálky mi přišly včera, tak jsem ráda. Vloni marodila kamarádka před nástupem na mateřskou a prachy jí došly když byla snad s miminkem už v porodce. Asi ty časy poslání se už troch zlepšily, vloni to bylo dost šílené.
5. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
ahoj holciny, tak jsem zpatky z kontroly. Vychazky neprodlouzeny, pac obvodak prej nesmi davat delsi nez 4h, ale rikal, ze s gyndr. si to mam domluvit, ze tam socialka tak nebrbla a hlavne tak nekontroluji... Takze na to hazu bobek. Po nedeli me prevezme i s neschopenkou do pece muj gynekolog a s tim se snad nejak domluvim. Reknu mu, ze mi delaji dobre kratke a caste vychazky tady u nas v okoli a budu doufat, ze mi to napise...

Annie: ja myslim, ze dneska jmeno Anna uz neni tak neobvykle a ze by z toho snad nemela trauma :slight_smile: Ale v puberte je to asi uplne jedno. Pro me je spis favoritem Beata a pritel by spis chtel Anicku :slight_smile: Tak uvidime, jak to dopadne.

Jinak jsem se zase byla divat na zivo na kocarky a asi si budete myslet, ze jsem magor, ale ja nedokazu proste najit lepsi kocarek nez je ten Bugaboo... prijde mi naprosto dokonaly a splnuje vsechny moje pozadavky. Jeste vedle nej stal Maxi Cosi Mura4, jenze tam je sportovni korbicka zrovna tak nepolohovaci jako u Bugace a navic je o dost tezsi a cenove vyjde novy uplne na stejnno...
Zkousela jsem trojkolku od Jané a pri prvni postaveni kocarku na to predni, na muj vkus nestabilni kolecko, jsem proste musela od tehle idei upustit, ackoliv to je kocarek, ktery se mi na pohled velmi libi. Ale hlubokou korbicku ma o 4cm kratsi nez Bugaboo a to mi prijde skoda... Ale co se mi moc libilo, ze u Jané se da hluboka korba pripevnit za bezp.pasy do auta, kdyz miminko v hluboke korbicce usne. To je fajn, a ze prej na to ma Jané nejaky bezp.atest...

Jinak kvasinky me uz zase neskutecne trapi, coz je vedlejsi efekt tech antibiotik a tak jsem si musela zavest na noc Canesten a opet zacinam lehce spinit... Uz me to nechava naprosto klidnou...

Dashi: s dr. se urcite nejak domluvis, takovy frmol se neda ve 4hodkach moc stihat, pamatuju si to. Nejlepsi je mit na tohle pri ruce fin.poradce, ktery vybeha celou hyposku i zarizovani po uradech, katastru a tak. Chteli jsme to jednou zaridit sami, abychom vedeli, co to obnasi a v budoucnu uz nas nikdo neosulil, ale uz to nikdy neudelam. Sice nam diky tomu dali v bance o 1/2 procentniho bodu lepsi sazbu, coz bylo fajn, ale toho behani kolem toho... jsem rada, ze jsme si to odbyli na podzim....
5. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj holky, jsem zpátky, byla jsem ještě i v poradně, ať tam nemusím večer.
Miminko je v pořádku měří 6,55cm, rizika všech vad jsou nízka, doktor říkal, že k mému věku úplně úžasná.
A to pohlaví prý asi holčička, ale nemám se k tomu moc upínat, protože přesně se to potvrdí ve 20.tt.
Všem moc děkuji za držení palečků.
Peťa má dneska službu, tak už se asi nedostanu na PC, fotky vložím zítra.
5. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
Orchi: Concord má ten atest na hlubokou vanu do auta taky :slight_smile:. Kde jsi byla na kočárkách?? Já ten Bugaboo snad nikde ještě nepotkala....
5. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
Maci - velikááá gratulace!!!! :slight_smile: To je senzační, všchno je v pořádku!!! Noooo....a tak to teda je asi holčička, jo? :grinning: Holky, já mám ze sebe už strach...jestli nejsem nějaká čarodějnice :grinning: ...tak uvidíme, jestli si budu moct připsat další správný tip :slight_smile: Moc ti tu holčičku přeji...:slight_smile:

Orchidko - no, jako naštěstí úvěr máme už skoro vyběhanej, ale budeme muset ještě kupovat podíl na pozemku, ten není koupenej od původní majitelky...budeme muset ještě oběhat plynárny a všechny tyhle věci kvůli přpisu majitelůe, pak samozřejmě katastr...prostě bude to ještě hodně běhání...doufám, že bude doktorka shovívavá

Já jinak špiním taky...asi to je ještě po tom včerejším stěru..asi to vzala důkladně..ještě nikdy jsem takhle nekrvácela, jak včera, po stěrech...Tak snad to brzy přestane, taky už to nějak neřeším :slight_smile:
5. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
joo a ještě dotaz ohledně té hluboké vaničky...já právě vím, že se jako smí dítě převážet v té hluboké korbičce na zadním sedadle..takže myslíte, že nám to klidně může sloužit místo autosedačky? Já vím, že stejně pak, až bude dítko větší už do sporťáku, tak stejně sedačku budeme muset pořídit, ale teď by to docela pomohlo našemu rozpočtu ji nekupovat hned...co si o tom myslíte?
5. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
Daee: dyz mne ten model Concordu, co jsem videla, moc neoslovil tema cernyma koleckama, ale jinak je to kocarek pekny, hezky design. Libilo se mi provedeni potahu a hluboke korbicky, ale na hluboke se moc nedivam, to je na chvilku.
Chodim na cumendu do Ruzoveho pantera, to mam po ceste domu z mesta:slight_smile: Byli jsme i vedle Ikei, ale tam se nam nic nelibilo. Mame holt policene na neco jinsiho :slight_smile: :sweat_smile: Jané mne prijde hezky, asi nejhezci ze vsech trojkolek, ale ja proste asi trojkolku mit nemuzu... I kdyz jsem ji ze zacatku celkem chtela. V tom panterovi maji Bugaboo vystaveny dokonce dvakrat, jak se sportackem tak s hlubokou... No, celkem hlidam inzeraty ojetych Bugacu, ale je to bida... Budto je zanovni, ze nekomu nesedel a je za stejne prachy jako v obchode nebo je inzerat uz neplatny, jdou hrozne na dracku :frowning2:
5. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
maci gratulace,to ti dr řekl to co mě asi holčička ale neupínat se na to :grinning: to jsem teda zvědavá jaký nakonec budeme mít miminka,třeba ten můj gyndr tam viděl něco jinýho :grinning:
5. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
Dashi: jasne, ze to muzes pouzivat na misto autosedajdy. Je to dokonce lepsi, ale samozrejme ne tak prakticke, tezsi a nemotornejsi na manipulaci. Nedavno jsem zjistila, ze mala miminka nesmi byt v autosedacce vic jak 2hodiny, jinak je to skodlive na pater. Jinak se musi poridit specialni polohavaci autosedacka, kde ditko muze lezet, aby se mu neposkozovala pater... To budeme muset asi poridit my, jelikoz budeme jezdit k rodine do Liberce. Ale nevim, jestli to takhle neni jen prvni 3mesice, to bychom tam proste asi nejeli a pockali...
5. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
Orchi: tak to já se do toho Pantera vypravím, ještě jsem tam nebyla! Tu autosedačku polohovací do lehu mají myslím nové modely Jané....jestli se nepletu
5. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
ja se z toho zblaznim, ja bych ten Bugac desne chtela nekde sehnat z druhe ruky... A nikde nic :frowning2:
5. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
maci: gratuluji, krásná zprávička. A že by vytoužená holčička :dizzy_face:.

daee: ten Tvůj tip je dobrý, a teď co si z toho mám vybrat :grinning:.

Holky, ten můj Dr. se pomalu na mě koukal jak na blázna, že už bych chtěla vědět pohlaví :angry:
5. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz
sven: TY JSI NEJLEPSI!!! Mne se na tom MMB celkem blbe hleda... Uz jsem tam nejake bugace nasla, ale budto byla desna barva nebo to bylo jen prislusenstvi, tyhle inzose jsem jeste nevidela... jdu na to!
5. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz
orchidie - no hlavně, abys tam něco našla :slight_smile:
5. bře 2010 v 15:01  • Odpověz
maci- teda gratuluji ke kontrole :slight_smile: :slight_smile: :wink: to je skvělé :slight_smile: :slight_smile: :wink:

me s eholky na MMB hleda dobre hihi sme tam ecena varena :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 15:20  • Odpověz
Teda holky,
víte, co je vrchol demence ? Stát v obchodě u dvěří tlačit/táhnout a čekat, až se otevřou. A já si říkala, proč ty báby tak blbě čumí :grinning:
5. bře 2010 v 15:22  • Odpověz
drbničky moje, tak nejvíc vás dočtu, a pak vám něco napíšu, at se zasmějete nebo můžete závidět.... :grinning: :grinning: :grinning:

daschiki: a od kdy ty marodíš? já teda za březen už nic platit nechci......a nebudu. marodím od půlky února, takže platím jen únor - celý teda. a ano, třeba za únor se platí zdravotní do osmého března a sociálka do dvacátého března.....

orchid. jméno Beátka je fakt moc krásné, to bych dala...............a hlavně není moc časté, takže bude originál maličká. jinak k tomu kočárku - já bych ti bugáč teda schválila, za chvilku pochopíte proč to píšu, ale jak jsem psala minule, dát na svůj instinkt a koupit to, co každému padne do oka a sedí mu.....

maci: tak to už jsi třetí z nás, který řekli asi holčičku... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: akorát mně neřekla že se na to nemám upínat. no jsem zvědavá.......já tomu zatím věřím, že ta slečna tam je.......

holky, k tomu vození v té korbě v autě - ono to teda u některých jde, ale vemte si, jak máte mimčo v sedačce připoutané, a v korbě jen leží, to byste ho musely přivázat........aby to bylo bezpečné. nebo já teda nevím, jak to má fungovat, ale já osobně bych se hodně bála tam korbu jen položit a připoutat a v tom navolno dítě........ já radši tu sedačku.........................

holky, a chcete něco říct......????? něco jsme dneska Laurince koupili, budete hádat co? :grinning:
5. bře 2010 v 15:22  • Odpověz
Lauri: že by kočárek a že by Bugaboo??
5. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
taky mám ten tip :grinning: co Daee
5. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
Anie - :grinning::grinning::grinning: to je povedený
5. bře 2010 v 15:26  • Odpověz
ne? fakt?:slight_smile: to bych si ho normalne prijela za Lauri pozkouset povozit venku i do UH :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 15:36  • Odpověz
Orchi: no nevím, Lauri je tajemná ještě... :grinning:
5. bře 2010 v 15:37  • Odpověz
a nebo jste ji koupili Quinny Buzz, protoze ten je hodne podobny Bugaci :grinning:
Tak delej, Lauri, vyklop to a nenapinej nas!
5. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
Já myslím, že ho koupili :grinning:

Jinak, pokud jde o to vožení dítěte vzadu v hlubokým...já myslím, že bude tak zabalenej ve fusaku a ve všem, že moc nehrozí, že by tam lítalo...a ani při případném nárazu by se nemělo nic stát, protože ty pásy jsou podle mě určitě vrchem přes korbu, takže si myslím, že to není nebezpečný..a kdyby manžel řídil, tak budu sedět s miminkem vzadu...samozřejmě, když uvidím, že to nejde, tak tu sedačku dokouíme..ale na druhou stranu...říkám si, že to může být fakt dobrý...zvlášť na 5-tihodinové cesty na Slovensko k tchýni a tchánovi...pokud je tedy podnikneme, když bude malej ještě v hlubokým..uvidí se vše až to přijde :slight_smile: Ale Jané má na to nějakou atestaci, že to vyhovuje bezpečnosti..takže myslím, že kdyby to bylo nebezpečný, tak to EU nepovolí...no uvidím :slight_smile: Musím ho vidět na živo :slight_smile:
5. bře 2010 v 15:40  • Odpověz
teda atest :grinning: ježiš, mně už to elze na mozek :grinning:
5. bře 2010 v 15:42  • Odpověz
ale hlavne Dashi a Lauri, Jané hluboke korby maji uvnitr takovy popdruh, kterym se detatko v korbe da obtocit a ke korbicce pripoutat, takze odtamtud nemuze jen tak vyletet... to urcite ne.
5. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
orchid. tak ty jsi to trefila.....................quinny buzz......náš miláček.........ale holky, bomba......
hluboká korba, sportáček, autosedačka maxi cosi, batůžek, košík, pláštěnky, deka, uvnitř korby úžasné froté-flaušové polstrování, holky, kočárek po jednom mimi, ale nepoužívaný téměř, jako nový, kolečka neoježděná, no prostě nadšení jsme.........a stálo nás tady to všechno devět tisíc korun......místo cca pětadvaceti........
sporták jde dávat po i proti směru jízdy, taky úžasné, první favorit casual padl, manžovi se nelíbil a toto je lehoučké, jako pro panenky.......no pro mě no....... jsem hrozně štastná z něho..... :slight_smile:
večer vám ho nafotím.......
5. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
Lauri - no tak to gratulace k vynikající koupi :slight_smile: Tak pak nafoť...to jste určo koupili moc dobře a výhodně...

Orchi - tak to je dobře, tak nějak jsem si to myslela, že to nemůžou nechat jen tak, aby tam mimi lítalo :slight_smile:
5. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
lauri a jakou tu barvu? Dívám se na net, protože vůbec nevím, jak vypadá...
5. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.