• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Taky jsem hned prošmejdila net :grinning:...kočárek je to pěknej, ale já zůstávám věrná stylu Jané a Concord :grinning:
5. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
orchid. aha, já si říkala, že tam nemůže být jen tak navolno....

daee: no korbu právě na netu najít nemůžu, je hnědá a uvnitř žlutá.........sporták je šedý a sedačka žlutá, večer vyfotím.......
ale jak já jsem štastná, byla to úplná náhoda koukali jsme na net a náhodou narazili na inzerát tady poblíž, zajeli do té prodejny a je to fakt náš vysněný kočárek. a za třetinovou cenu............no co víc si přát.....mě doted ani nenapadlo chtít jetý kočárek, ale je jako nový, a hlavně odsud..............takže já jsem hroooozně štastná. dokoupíme jen nánožník a fusak, takže jsem nadšená.......jsme si tady jezdili po kuchyni jak blbci.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
To je super :grinning::grinning::grinning:

Já jsem byla obdobně šťastná, když jsem zjistila, že zatím nebudeme muset kupovat autosedačku :grinning:
5. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
5. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
Lauri: tak to gratuluju k bezva koupi :dizzy_face:Tak ho pak nafot a sup sem s fotkama. Jestli koupime nejaky ten Bugaboo tak pak budu s tebou konzultovat, jak se vasemu prckovi bude libit lezet ve sportacku s nepolohovacima zadickama, protoze to maji oba kocarky stejne :slight_smile: ale ja uz na to procetla takovych diskuzi, dokonce i vic tech holandskych, odkud Bugaboo pochazi :grinning:
5. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
daschiki: to je jasné, že každý si najde to svoje, ty jané, orchid bugáč a já tohle.....a jdu vám nahodit ty obrázky:
takže hluboký je v této barvě:

http://www.detskezbozi.com/inshop/pictures/store/QuinnyBuzz3sestavaBig.jpg

sporták:

http://www.just4baby.co.uk/acatalog/buzz_5in1_storm_l.jpg

a sedačku nemůžu najít v té barvě, takže to až večer.....
5. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
daee: tak co jsi dala odkaz, tak ta barva tam je, ale toto je kolekce 2009, takže lonská a rozměry uvnitř má větší - 75x36, jsme to měřili..... :grinning:

orchid. jj, to konzultovat určitě můžeme, ale já myslím, že to ničemu nevadí, my si to dali do lehu celé, to nemá polohovací záda, ale je to celé polohovací-takže to normálně položíš, zvedneš nožky a je to......nejvíc se mi líbí, že ten sporták jde dát po i proti směru.............
5. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
5. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
tak tady je ta sedačka, stojí čtverku, docela palba....

http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=302575
5. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
Orchi - tak to je vážně úleťácký :slight_smile:

Lauri - kočárek vypadá ěpkně, ty barvičky se mi líbí...
5. bře 2010 v 16:36  • Odpověz
holky, mam problem, se kterym se vam musim sverit :frowning2:
Mam otresny sexualni abstak... Driv jsem si zivot bez sexu ob den az dva nedokazala vubec predstavit... Nestezuju si na obtize, co ted mam, ale v tomhle je ty posledni 2tydny pro me tehotenstvi nezvykle otravne... Vzdycky se skoro za vsech okolnosti dalo neco vymyslet, ale ted?! to posrane spineni ne a ne prestat a tak mam strach neco podnikat a docela i chapu, ze se pritelovi za takovych podminek moc nechce,...
Mate nekdo podobny problemek?
5. bře 2010 v 16:53  • Odpověz
to jsem nemyslela jako tak, ze bych litovala toho, ze cekame mimco... to VUBEC! A nekdy se za to citim provinile a rikam si, ze nekdo to musi vydrzet jeste dyl a neremca...
5. bře 2010 v 17:03  • Odpověz
daschiki: děkuju.....

orchid: ten kočk je boží......takový netradiční, a o tom to je.....proč zapadat do davu, ten náš taky každý nemá, aspon tady u nás nepotkávám vůbec - bugáč je tady jeden, ale casualů, janéček spousty......

orchid. a vy máte oba chut nebo ani nee? a doktor ti sex nedoporučil? já myslím, že když si dáš před tím sprchu, tak to špinění přestane ne? spousta lidí se miluje i když je MS, ke konci, když je to už slabší, tak taky po sprše to ustane třeba na hodinu. můžu říct, že jsme se párkrát takto milovali taky, když už jsme to nemohli vydržet........
a myslím, že by si to nikdo nevyložil tak, že je ti líto, že čekáte mimi......
kámoška má zakazaný sex od začátku a už je v pátém měsíci, to je něco že? už jsou z toho zoufalí.
5. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
Holky díky moc za gratulace. Hlavně ať je miminko zdravé, ale ta holčička by mohla vydržet.
5. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
lauri teda bomba, akde ho máte bude na vás čekat vobchodě?a nebo ho máte u rodiču..jéééééééééé to je super:slight_smile: už se tesim na fotky jako :slight_smile: :wink:
5. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
Maci: já ještě negratulovala....takže gratulace a ať "asi" princezně pindík do 20tt nedoroste :grinning:

A k tomu sexu.....holky, co to je sex??? Já už si to snad ani nepamatuju :frowning2:
My jsme počali, vzápětí jsem začala špinit (čípek, kvasinky a spol.) a zákaz sexu. Pak krvácení, nasazení Utrogestanu a klidový režim a...samozřejmě zákaz sexu. Krvácení se spravilo, ale Dr. sex ani tak nedovolil....doporučil "náhradní praktiky".
Chuť mám někdy strašnou, ale co nadělám.... :unamused:
5. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
Orchid: kočárek je krááásnej....jsem zvědavá, jestli ho vydražíš... :wink:
5. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
dae :grinning: :grinning: tak toto jsme meli u maly taky celých 9 měsíců + ještě šestinedělí bez sexu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže manžel měl pěknej půst jako :grinning: :grinning: ale ted teda je vse oukej a v poho spíš naopak mám větší chut na sex..ale obcas ne kazdy den jako hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky vy nakupujete ono už u druhýho je to asi trošku jiný pač toho mám :grinning: :grinning: :grinning: mám vše víceméne, jen kočárek a vajíčko ne do auta jako :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pak kdyby to byl klouček tak obleceni budu nakupovat ale na holcicku mam vse :grinning: :grinning: :grinning: ale je pravda že já dost nakupuji malý takze mi tot ak už neprijde asi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
Daee - já to mám stejně jako ty...my jsme počali a od chvíle, kdy jsem zjistila, že to fakt klaplo, tak máme utrum :frowning2: Nejprve to nešlo kvůli manžovi, protože měl chudáček zase problémy..už jsem tu psala, že je nemocný...takže po Vánocích měl zase problémy, a tak na sex neměl ani pomyšlení...byl špatnej a bál se, aby zas neskončil v nemocnici...no a pak jsem zašpinila, tak od té doby se bál...noa teď nemůžem kvůli té cytologii..ale už se mi o tom fakt pořád zdá...:frowning2:

Jo a Daee...ještě jednou moc děkuji, jsi zlatíčko...:wink: Opravdu tety koníkovky jsou nejhodnější..Daee nám zařídila skvěle přepis autíčka k jiné pojišťovně :slight_smile:

Holky...budete to s tím kočárkem ( s tou pověrou) dodržovat? Já totiž asi nebudu mít kam jinam, než u nás doma, kočár dát...U našich být nemůže..ti tam mají sami krámů tolik, že bych je tím nechtěla ještě omezovat...takže asi se na to vykašlu...a bude kočárek v našem novém bytíku, ale schovaný v komoře...:slight_smile: stejně u druhého dítka ho speciálně rozhodně vozit k našim nebudu...sice jsem pověrčivá, ale na tohle asi zrovna ne :slight_smile:
5. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
Dashiki: není zač...já ráda...kdyby byli všichni klienti hodní jako Ty, to by byla paráda :wink:
Jináč náš kočárek bude čekat u našich (kteří ho budou i kupovat, až se konečně rozhodnu....jakej a kde :grinning: )
5. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
Ale nebude u nás z praktických důvodů...bude se tu rekonstruovat a prášit...čím míň mimi věc ítu bude, tím líp....
5. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
daschki ja mela kocarek taky u našich schovanej...ja teda bych mela blbej pocit ho mit doma :grinning: :grinning: :grinning: a ted az ho koupime tak taky pocka u nasich :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
Daee - taky který klient by nebyl hodný a spokojený, když má tak skvělou pojišťovací agentku (doufám, že jsem tě nazvala správně, abych tě nějak neurazila...), která všechno za nás kompletně vyřídila a ještě odpovídala na každé naše blbé dotazy..vlastně ještě několik mám (teda spíš Adámek), tak to se Tě pak ještě zeptám :slight_smile:

To je jasný, že mimi věcičky dáte co nejdál od domu, když tam bude probíhat rekonstrukce.

Moni - tak teď jsi mi navrtala brouka do hlavy...ale na Slovensko ho odvézt nemůžem a u našich taky být nemůže...:-/ :frowning2: :confounded: Jedině u nás doma...ach joj...
5. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
daschki nedělej si stím takovou hlavu :wink: :slight_smile: sou to jen pověry znám lidičky který měli kočárek doma a děti mají zdraví všecko :grinning: :grinning: takže to sem nechtěla hihi :grinning: :grinning: to jen jako kdzy mam moznost tak je u nasich , ale kdzy by to neslo tak bych si ho taky musela dat domu, a nebo se nechavaji jeste v obchodech taky...co vim co maminky to tak delaji tak to udelala moje sestra :slight_smile: :wink:
atakže já si myslím že vpohodě :slight_smile: :wink:
5. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile:

lauri: Tak gratulace k super koupi :slight_smile:
orchi: Kočárek není můj šálek kávy, na druhou stranu si můžeš být jistá, že takový druhý nepotkáš.
maci: Gratuluju k asi slečně :slight_smile:

My jsme se dneska byli podívat na ten byteček - je skvělej, úžasnej, miluju ho, chci ho :dizzy_face:
5. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
Anie - no huráááá!!! Fakt?!? To ej senzační...Tak nám o něm napiš víc!!! Třebaaaaa všechno prostě :grinning: A ještě hoď ten odkázek, ať mrkneme na favorita...Takže jak daleko od Prahy nebo od většího města? Co vše je kolem? Atd. atd. všechny detaily :slight_smile:
5. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
anie kupujete bytecek???

orchji- kočárek je opravdu roštácký :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

lauri- sedačka pěkná až ted sme zkoukla vase odkazy...

holky přihodím teda taky odkázek na autosedačku kteoru chceme :grinning: :grinning: tady je

kuk. http://www.hracky-radovanek.cz/eshop/502-autosedacka-bebe-confort--creatis-fix.html

sice taky cena vyšší, ale měla sme seznam co chci aby sedačka splnovala :grinning: :grinning: a tato my nejak vychazi :grinning: :slight_smile: :wink:
tak tuto budeme porizovat mi :slight_smile: :wink:
5. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
pro malou moji jsme meli od chicca a ted co je vetsi tak ma taky od chicco key 1 ale teda u tech vajcek me ty autosedacky natchly od bebe confort právě :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
Jo a Daee - zapomněla jsem Ti napsat, že na jedné diskuzi jsem četla, že snad opravdu jde kombinovat ten podvozek Jané 2010 a vršek 2009...teda tam to ty holky chtěly naopak..chtěly podvozek 2009 a vršek 2010 (což moc nechápu...ale každého vkus...), ale tím pádem to musí jít i naopak...:slight_smile: Tak zas máme nad čím přemýšlet :grinning:

Moni, já se v těchto věcech zatím moc nevyznám...teď se pomalu zorientovávám v kočárkách..dneska jsem se pokusila dát jim šanci...a prohlídla jsem si opravdu snad všechny značky...ale musím říct, že vzhledově a vším ostatním mi opravdu vyhovoval jen asi Jané a ještě Concord se mi líbí..jen kdyby měli lepší barvičky...:slight_smile: No to zas bude rozhodování...

Jo a jak je tatínkovi? Už ho pustili z nemocnice?

A co naše snažilky? Děvčata nenapínejte nás...:slight_smile: Jak to vypadá? Doufám, že žádné červené mrchy nedorazily a budou s ena vás v nejbližších dnesch usmívat // :slight_smile:
5. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
ahoj holciny, tedy koukam, tady to jede :grinning: my davame pohodovy vecer u filmiku :slight_smile:

anie - moc gratuluju k bytecku!!!! ta euforie z tebe uplne cisi, tak je mi jasny, ze je to ON!
5. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.