• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
http://www.sreality.cz/byty/prodej/3+1-zlonice-1979492052

Ve skutečnosti je ještě úžasnější než na fotkách. Při vchodu do bytu vejdete do docela prostorné předsíně, ze které vedou dveře do všech pokojů. Hned vedle vchodových dvěří je větší pokoj, momentálně používaný jako ložnice. Pravděpodobně to tak necháme, aby se tam vešla postýlka a podobně, a potom prcek půjde do menšího pokojíku, do kterého se jde z levé stěny předsíně - je cca poloviční než ten větší, ale stačí. Pak si necháme v ložnici druhého prcka, a ve chvíli, kdy půjde i druhý do "pokojíčku", tak se do menšího přestěhujeme my a děti budou ve větším. Na pravé straně předsíně jsou dveře do koupelny a na záchod - rohová vana, záchod bodužel v koupelně. Ale tak máme to tak i teď, měla jsem to i u našich, takže mi to nevadí. No a na protější straně jsou dvěře do obytné místnosti - kuchyň spojená s obývákem. Holky, ta kuchyň - je luxusní, úplně už se vidím, jak v ní vařím :slight_smile: Hned vedle dveří do obýváku po levé straně jsou krbová kamna, která jsou trubkami napojená na topení. Takže oni vůbec netopí ( myslím plyn nebo elektrika ), celý byt vytápí těmi kamny. Takže taky bomba, vyjde to o dost levněji. My tedy tu elektriku zapojíme, aby se topilo i v případě, že třeba odjedeme na víkend, tak abysme nevymrzli. A ta kuchyň !! Z tý jsem prostě úplně paf, bude se mi o ní i zdát :grinning: Domek má tři patra, taková jakoby bytovka. Sousedské vztahy jsou prý docela v pohodě, tak je jasný, že si každý sedne jinak. Na druhou stranu, nikdo po nás nechce, abysme každý víkend pořádali sousedskou párty, že. Stačí pozdravit a hotovo. K bytu jsou dva sklepy - jeden vyloženě na dřevo, a druhý na bordel. Parkování před domem, nebo se dá pronajmout garáž, tak ale parkovali jsme venku doteď, tak to asi nebudeme hrotit. Kousek od domu je nově zbudované dětské hřiště, poplatek je teda 500,- ročně, ale je to celé oplocené, po zaplacení dostaneš vlastní klíče, takže se nestane, aby na něm "tento" psi nebo seděla a chlastala omladina. Dům stojí na kraji městyse, takže klidné prostředí. Cca 200 m od domu je bus do města a škola, nádraží cca 500 m. Teda prý, tam jsme se podívat nebyli. Je to třetí nebo čtvrtá vesnice od Slaného, takže cca sedm, osm kilometrů od většího města. A já tam chcii :grinning:
5. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
Anie - to zní suprově...a ještě než jsem se začetla do tvého příspěvku, mrkla jsem na byt...a TA KUCHYŇ!!!! MŮJ TY BOŽ TA KUCHYŇ!!!!! Je krááááááásnáááá!!! Já jsem asi ujetá, ale já si byt vždy vybírala podle kuchyně :grinning: Pro mě je nejdůležitější mít prostornou a krásnou kuchyň...bohužel v našem bytíku to až tak úplně není...ale až si koupíme domeček, tak snad :slight_smile: Fakt je moooc hezký! A jde vidět, že je to opravdu TEN BYT, jak psala Večerka :slight_smile: :wink:

Holky, trošku z jiného soudku...:slight_smile: Mám skvělou motivaci...odteď za každých 5 napsaných stran diplomky, můžu koupit něco malýmu :grinning: Manžel se mě snaží namotivovat k zdárnému ukončení studia :grinning: Hehe...to ais povalím jak fretka...:grinning:
5. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
teda vy jste kecalky.......

moni: no kočárek je doma, v ateliéru, jinde se mi nechce ho mít, třeba v ložnici že?
ale můžu vám říct, že kdybyste se mě zeptaly včera, tak vám řeknu, že kočárek koupíme v létě a dáme ho k našim......ale teď - za prvé je to fakt jen pověra, a za druhé - mohla bych ho mít dole u tchána, to už přece není u nás že? ale holky, on je tak krásný, já se na něj musím chodit pořád dívat.......jako když jsem si koupila šaty na svatbu.... :grinning: :grinning: :grinning: a taky ho budu chtít stejně všem ukazovat, takže já ho asi nedám.......je to blbost, manža se mnou třeba kupoval svatební šaty a to se říká, že je nemá vůbec vidět - taky blbá pověra, takže daschiki,vůbec se tím netrap a neřeš to......... to je jako že nemají být svatby v květnu a stejně jsou, atd....je toho fakt hodně......

daschi: a k tomu kombinování - říkám ti, že to stoprocentně jde, jde to u casualů i u jané i u většiny kočárků - oni prostě vyrábí nějaké korby různé a nějaké různé podvozky - a všechno to do sebe zapadá, takže si to můžeš nakombinovat podle sebe - a ujistit se můžeš na veletrhu.....ale fakt to tak je......

my byli ted fotit nějaké fotečky, ale nic moc dneska, protože bříško nějak nechtělo vylézt, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: s tím maličkým se ještě moc fotek dělat nedá.....jako různých, jak si člověk třeba lehne, není nic vidět.....

anie: vidím, že jsi opravdu nadšená, ale ten popis je fakt krásný, stejné krbové kamna máme doma taky ted - v obýváku, a je to bomba, je tady krásné teplo, vlastně zadarmo a super.....topíme tím taky všude......

daschiki. a kolik těch stránek ti ještě zbývá napsat???? dobrá motivačka.. :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
Maciol: hlavně, že je miminko zdravé a budu Ti moc přát, aby mimoušek holčičkou už zůstal :wink:
Lauri: gratuluji k super koupi. Tá cena je fakt krásná. My jedeme zítra do Polska omrknout toho Firkona (tak se moc těším...) Když mě nadchne, tak už ho povezeme domů :slight_smile: Ale taky řeším, kam ho dát....pověrčivá nějak nejsem, ale znáte to...co kdyby???
Anie: No to je krááásnej byt, ani se Ti nedivím, že se Ti tak líbí. I ten popis, co jsi napsala je super. Třeba to hřiště. Tak budete si dávat rezervaci?
Daschi: tak abych té naší sociálce zase tak nekřivdila....večer jsem přišla domů a ve schránce složenka :slight_smile: Poslali mi vše, co měli (platí se tedy i víkendy). No prostě SUPER!!!! Udělalo mi to hroznou radost! :grinning: Bylo to za ten leden (mimo těch prvních 15 dnů). Tak teď už by mi to mělo chodit každý měsíc.
5. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
didi: děkuju, jsem z toho fakt nadšená, když jen ta sedačka stojí čtyři tísíce na netu - a je fakt nová, nádherná, tak vlastně sporták a korba s konstrukcí a doplnky za pět tisíc - to je fakt sen, je to úžo.......polsko je taky řešení, kámošky tam taky kočárky kupovaly.......
a ten náš - on ani kolečka nemá sjeté, to fakt vypadá, jak jen výstavní kus z obchodu......no prostě bomba....
my jdeme zítra na oslavu, takže taky bude zábavný den.......
tak pak napiš, už se těším na tvoje dojmy z kočárku.
5. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
Lauri - jasan..třeba ty svatby v květnu jsou ideální příklad..já na to právě moc nevěřím..stát se může kdykoliv cokoliv a tím, že budu mít kočárek doma, to rozhodně nebude :slight_smile: Jinak jsem teď prolezla diskuze o Janéčku...a prostě všude ho hrozně chválí..samozřejmě psalo se tam i o některých menších záležitostech, jako je padající brzda a tak..ale to bylo u starších modelů - 2006 a 2007, tak předpokládám, že to už vyřešili. Jinak žádné stížnosti na vyšisování barev (ani černé), pěkně prostorná korba, trojlkolky i šestikolky skvelé jízdní vlastnosti..v pohodě i do sněhu (kromě těch šestikolek, kdy mokrý sníh se lepil mezi ta zdvojená kolečka, jak už mi psala Zolik - a to by mi asi vadilo...pak to různě zkopávat a podobně)...prostě jsem asi na sto procent rozhodnutá do něj jít...a myslím teď do Slalomu do trojkolky :slight_smile: Tak mám radost...:slight_smile: Akorát jsem začala přemýšlet, protože dost holek psalo, že si ho objednalo v Německu a tak..tak přemýšlím, jestli to nezkusit taky..asi tam budou levnější...nebo i v tom Polsku...Didi, kdybys na něj narazila, mrkneš mi na cenu, prosím? :wink:

S diplomkou jsem teď v 1/5. Mám 20 000 znaků a potřebuju 100 000 :slight_smile:, takže ještě tak cca 80 stran? Možná míň o něco..nedovedu to přesně odhadnout na ty strany...

Didi - no tak sláva :slight_smile: To je dobře :slight_smile:
5. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz
daschiki. v německu určitě levnější jsou, ale z toho polska - co jsem slyšela od kámošky, je to šedý dovoz, neproclené propašované zboží bez dph, bez cla, takže jsou o hooodně levnější, oni třeba koupili jané místo za dvaadvacet za dvanáct - z tama, ale záruka neee......například, prostě za tu slevu se platí......může to být originál, může fungovat v pohodě, ale taky nemusí, já bych se asi bála. kdybych chtěla kočárek za pět tisíc, tak jo, to nebudu řešit, ale takto........to německo si lidi hodně chválí, myslím i rakousko...taky jsou tady na to diskuse.........
těm našim známím zrovna funguje v pohodě, ale je to prostě sázka do loterie..........
a k vyšisování barev - ten náš kočárek právě taky vůbec vyšisovaný není, ale vůbec, je jak nový, bud s ním vůbec nejezdili, nebo já fakt nevím, tak jsem ráda.........
a k té diplomce - ty jo, tak to si manža dal, to můžeš koupit ještě šestnáct věcí vid..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
daschiki: určitě se Ti podívám, pokud tam bude. Já jedu na jistotu tam, kde ten Firkon mají, jen nevím, jestli tam mají i jiné značky, ale pokud ho tam uvidím, tak Ti dám určitě vědět.
A z diplomky neměj strach. Jde to dobře. Mě teda přinutil až časovej pres (ale já jsem taková, dělám vše na poslední chvíli). Ale napsala jsem ji i s výzkumem za 14dní :grinning: Nevím, jaké máte požadavky (mělo by to být vesměs podobné), ale já jsem měla 100 000 znaků na cca 60 stranách. Tak Ti přeji, ať Ti to jde rychle od ruky....
lauri: to úplně koukám, že se dá tak zachovalý kočárek koupit za tak nízkou cenu. Asi jste měli fakt štěstí... :wink:
5. bře 2010 ve 22:39  • Odpověz
didi: jinak s tím polskem, co jsem psala, to vím od těch známých, určitě nejsou všechny z polska "stejně pořízené", jen oni to takto měli.......
a jinak - asi jsme fakt natrefili na super věc, kočárek je navíc kolekce 2009, takže taky paráda. no jsem z toho pořád v šoku, je to úžasné. je to od lidí, kteří prostě kupují kočárky, vždy mají chvilku nějaký, a pak si koupí jiný, co se jim zrovna líbí......takže asi proto vypadá tak dobře.....ale kromě toho, že na konstrukci, jak to má z boku nápis quinny, je už trošku oloupaný, tak to je jediný znak toho, že není nový, ale to si můžem nechat od kámošky nechat udělat tu samolepku. a nám se to odře určitě taky, bývá to i na casualech a co je potkávám na ulici, tak to mají orýpané z tama taky.......
5. bře 2010 ve 22:56  • Odpověz
Dobré ráno holky,
tak my za chvilku vyjíždíme. Jsem zvědavá, jak pořídíme. Tak Vás jdu jen pozdravit a popřát Vám pěknou sobotu. U nás zatím krásně svítí sluníčko. HURÁ!!!
lauri: u těch dražších kočárků bych tomu i věřila, ale Firkon je přímo jejich výroba, tak těch se nějaké neproclení, propašování atd. asi netýká :wink: A i kdyby, já budu ráda, když mi vydrží tak ty 2 roky (pak už prcek stejně chodí sám) a na druhé mimi chci zase nový. Za cca 8000 Kč se vším si to můžu dovolit :wink:
Tak zatím pá, večer Vás budu zase pracně dočítat.
6. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
ahoj holcinky, preju krasne rano a jdu fusovat maci do remesla :grinning:
ta snad to zvladnu :wink:

TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filípek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme..............Sabina/Filip, Šimon
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme..............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme..............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ...........Eliška?/Matěj,Martin
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......zatím záhada .....Laura,Viktorie/Maxim
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010.......chlapeček..................Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........2.9.2010........holčička..............Baeta, Anna anieanne......21let.........23.12.2009..........2.9.2010........nevíme..................Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........4.9.2010........asi holčička.................Laura/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........5.9.2010........nevíme.................???/Michal
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme..................???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme................???/???
bibiska1.........31let.........21.1.2010...........2.10.2010......nevíme................Alice/Matyáš
helabella........36 let.........1.2.2010...........10.10.2010.....nevíme................???/???

SNAŽILKY:

rowennka........20 let.................3 snažení / 36DC (poslední cyklus 38 dní)
materad..........29 let.................5 snažení / 26DC (poslední cyklus 35 dní)
bluemchen......26 let.................4 snažení / 26Dc (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 31 let............... 6 snažení / 25DC (poslední cyklus 32 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 25DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 20DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 19DC (2. porevizní cyklus 29 dní)
luciena............30 let.................6 snažení / 11DC (poslední cyklus 28 dní)
mmaxicka........28 let.................7 snažení / 9DC (poslední cyklus 25dní)
jessika.............26let ................ 5 snažení / 8DC (poslední cyklus 48 dní)
nathali.............22let................10 snažení / 6DC (poslední cyklus 28 dní)

KONTROLY:

BŘEZEN:
5. - Maciol - NT screening 10,30 hod + kontrola 17,30hod.
5. - Ashlee - utz + poradna ve 20tt
8.- Zolik - kontrola
9. - Daee - kontrola
9. - Monaberuska - NT screening
10. - Katulline - 3D ultrazvuk
11. - Daschiki - tripple testy
16. - Monaberuska - kontrola
17. - Anieanne - UZ + poradna
17. - Bibiska - NT screening 7,40 hod.
18. - Bibiska - 2. kontrola
19. - Katulline - kontrola
22. - Helabella - kontrola
22. - Jinjin - druhá poradna 7,45 hod.
24. - Avally - kontrola - tripple testy
25. - Orchidie - poradna
30. - Makinečka - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola
2. - Didi - kontrola
8. - Daschiki - poradna
12. - Daschiki - UTZ ve 21.tt
12. - Makinečka - UTZ ve 20.tt
22. - Orchidie - UTZ ve 20.tt 10,30 hod.
23. - Jinjin - UTZ ve 20.tt 14 hod.

SRAZÍKY:
12.3. veletrh Brno v 10 hodin před vchodem
6. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
Dobré ranko, děvčata

Didi - no, na to spoléhám taky :grinning: Bakalářku jsem napsala taky asi za dva nebo tři týdny..sice jsem ty týdny nedělala nic jinýho, ale zvládla jsem to. Chce se to teď trošku hecnout a prostě se zase vrátit k tomu psaní :slight_smile:

V Brně je nááádherně!!!

A co naše snažilky? Pociťují nějaké příznaky, ty, co už to mají za pár? :slight_smile::wink:
6. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
ja hlasim, ze priznaky zadny, ale jeste je cas:grinning:
ja pujdu asi upect babovku, manzilek jeste spinka
6. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
Dobré ráno děvčátka,

teda tady už je tabulka a není tam moje holčička a u Ashlee klučík Filipek, to nevadí, tak zítra nebo příště.

Tady v Olomouci je taky krásně.

Co Ty naše holky snažilky, kdo bude další s //, už tu dlouho žádná těhulka nepřibyla.
6. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
anie- teda byteček je nádherný...ty jo ja už si představovala jak byhc ho zařídila :grinning: :grinning: :grinning: teda jáááááááá chci takýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to je super jako, a ty kamna ata kuchyn no super :slight_smile: :wink:

vecernicka, ahojky jak, čtu a čtu a nic pořád....to máš naplánovaný určitě na přesně jaký den vid :grinning: :grinning:

daschki, určitě si stím nelam hlavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já kočárek vubec nevim mam docela dost favoritů zatím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže mi ho budeme kupovat beztak az na posledni chvili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jako u malý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
Dobré ráno holčiny, u nás chumelí jak blázen,fůůj! I pes na to kouknul a znechuceně zacouval domů, ani čůrat nešel :slight_smile:
Jinak já dnes straším asi od tří hodin, teď jsem si dala hodinku, možná hodinku a půl šlofíka, ale jsem jak přejetá parním válcem tam a zpátky.
Prostě vyspáno, do toho mě rušil od usnutí každý nepatrný zvuk a asi pálila žáha (nikdy jsem na to netrpěla), myslela jsem, že to bylo z hladu a že mě bolí žaludek, ale bolelo to výš, takže to byla asi žáha, sviňa :frowning2:.
Přeji všem krásný víkend.
6. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
maci - sakris, ja si rikala, ze v tom bude nejaky hacek :wink:

moni - me se zas soupla ovulka, takze zatim vyckavam :wink:
6. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
sven- u na staky chumeli, to je děsný ajá s euž těšila na jaro.. dokonce sem vytahla už aji vestu a ted???opět zimní bunda , chjo :frowning2: :frowning2:

vecernicka, - aha jak se říká kdo si počká ten se dočká :slight_smile: :wink:
6. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
vecernice - hod sem grafik, at se pokocháme. já nějak to přidávání přátel na FF nechápu...
6. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
Už jsem pár dní v tabulce jeden den pozadu s cyklem, tak to opraravuju :wink:

TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filípek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme..............Sabina/Filip, Šimon
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme..............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme..............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ...........Eliška?/Matěj,Martin
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......zatím záhada .....Laura,Viktorie/Maxim
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010.......chlapeček..................Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........2.9.2010........holčička..............Baeta, Anna anieanne......21let.........23.12.2009..........2.9.2010........nevíme..................Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........4.9.2010........asi holčička.................Laura/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........5.9.2010........nevíme.................???/Michal
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme..................???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme................???/???
bibiska1.........31let.........21.1.2010...........2.10.2010......nevíme................Alice/Matyáš
helabella........36 let.........1.2.2010...........10.10.2010.....nevíme................???/???

SNAŽILKY:

rowennka........20 let.................3 snažení / 36DC (poslední cyklus 38 dní)
materad..........29 let.................5 snažení / 26DC (poslední cyklus 35 dní)
bluemchen......26 let.................4 snažení / 26Dc (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 31 let............... 6 snažení / 25DC (poslední cyklus 32 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 25DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 20DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 19DC (2. porevizní cyklus 29 dní)
luciena............30 let.................6 snažení / 11DC (poslední cyklus 28 dní)
mmaxicka........28 let.................7 snažení / 9DC (poslední cyklus 25dní)
jessika.............26let ................ 5 snažení / 9DC (poslední cyklus 48 dní)
nathali.............22let................10 snažení / 6DC (poslední cyklus 28 dní)

KONTROLY:

BŘEZEN:
5. - Maciol - NT screening 10,30 hod + kontrola 17,30hod.
5. - Ashlee - utz + poradna ve 20tt
8.- Zolik - kontrola
9. - Daee - kontrola
9. - Monaberuska - NT screening
10. - Katulline - 3D ultrazvuk
11. - Daschiki - tripple testy
16. - Monaberuska - kontrola
17. - Anieanne - UZ + poradna
17. - Bibiska - NT screening 7,40 hod.
18. - Bibiska - 2. kontrola
19. - Katulline - kontrola
22. - Helabella - kontrola
22. - Jinjin - druhá poradna 7,45 hod.
24. - Avally - kontrola - tripple testy
25. - Orchidie - poradna
30. - Makinečka - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola
2. - Didi - kontrola
8. - Daschiki - poradna
12. - Daschiki - UTZ ve 21.tt
12. - Makinečka - UTZ ve 20.tt
22. - Orchidie - UTZ ve 20.tt 10,30 hod.
23. - Jinjin - UTZ ve 20.tt 14 hod.

SRAZÍKY:
12.3. veletrh Brno v 10 hodin před vchodem
6. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahojky holky,
didi: no právě, jak jsem psala, všech se to určitě netýká, kámoška z tama brala jané slalom........a přece není normální, když běžně stojí přes dvacet tisíc ta sestava, aby někde jen tak stál o deset mín - nový a stejný. to je divné.......ale pokazit se může cokoli, jak píšeš, za osm tisíc, to je pohoda..........

u nás byl dneska švagr, tak se taky díval na kočárek a líbil se mu.......úplně koukal, když jsme mu ukazovali, jak se sám skládá a sám rozkládá, je to bomba, že to opravdu jde stát v dešti před autem, v náručí mimino a druhou rukou to složit...........asi to zvládnu i já..... :grinning:

sven: ty jo, jakto že už od tří? to je šílené........

u nás teda nesněží, krásně svítí sluníčko, ale je prý minus šest, no fuj........
dneska nás čeká oslava, jdem tam už na oběd a vrátíme se až večer, tak snad toho nebudu muset moc dočítat.......
6. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
Holky, marně se pokouším najít něco o metodě Ludmilly Mojžíšové v Brně. Na netu moc info není. Nevíte kolik to stojí, jak je kurz dlouhý, kde ho vyučují, jestli potřebuju doporučení gyn atd.?
6. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
jess - s tou metodou ti moc neporadim, jen vim, ze je tu o tom i nejaka diskuze...
a jak ti dopadly vysledky?

tady je jinak muj grafik:
http://www.fertilityfriend.com/home/vecernice
6. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
jess - tady máš diskusi http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=35041&vOffset=3660&vGotoLast=1

Každopádně nemá cenu cvičit doma dle knížky, chce to zkušenou fyzioterapeutku a mobilizace, jinak je to naprd. A taky to chce moc trpělivosti, protože je to každodenní běh na dlouhou trať.
Jinak existuje i bylinkový čaj dle paní Mojžíšové, mají ho v Praze. Mají ho tam pod názvem VZ http://www.herbata.webgarden.cz/bylinne-smesi (jo a je chuťově celkem dobrý :slight_smile:.
6. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
Jess: cviceni Mojzisky ti hradi pojistovna, kdyz ti to napise treba obvodak nebo gyndar. Ja jsem si to nechala napsat od obvodaka na neustalou bolest v zadech ze sedaveho zamestnani a moc mi to pomohlo od bolesti a asi nejen to :wink:
6. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
vecernice - no, tak grafík vypadá fakt dobře, držím palečky

a co se týká testů, tak se stydím, ale já jsem tam včera úplně zapomněla zavolat. měla jsem moc práce a vzpomněla jsem si až v půl čtvrté. ale to svědčí i o tom, že už svojí situaci neberu nijak tragicky a soustředím se na jiné věci :wink:

sven - děkuji, mrknu tam
6. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
o té mojžíšové sem tady četla taky na té diskuzi.. je to zajímavé... jess budeš to zkoušet???? :slight_smile: :wink:

jinak mi s evrátili byli jsme u našich :wink: dneska je mi nějak zas blivno to je děsný :frowning2: :frowning2:
6. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
Zdravím holky,
dostala jsem se za Váma až teď :slight_smile:.

Dneska ráno jsem si udělala s mamkou výlet do Růžového Pantera (obchod s kočárky u nás v Brně) a postavila si tam vedle sebe Concord, Jané Slalom Pro, Maxi Cosi Muru 4, Casualplay 4S a Bugaboo Cameleon. Postupně nám zbyly dva favoriti...jeden, kterým už jsem známá (Concord) a druhý nečekaný (Bugaboo). Je fakt taky super!!! Ty odpružený kolečka i když jsou malý, budou do terénu asi super (nebyslím teď lesní pěšiny s kořeny a velkými kameny atd., ale tam by měl problém asi každej kočár), je lehoučkej, přehazovací rukojeť, velká korbička.... :slight_smile:. Mno a teď negativa podle mě...sporťáček poněkud míň prostorný a polohuje se celý, nejdou nožičky zvlášť, ani v sedě...ale hlavně cena, to už je fakt luxus :unamused:
Nicméně Orchi...moc se mi Bugaboo líbí, super volba, dej vědět, jeslti se ti podaří vyhrát ten krásný barevný!!!
6. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
Pěkný večer tetky,

já nějak nestíhám :o( Takže:

Maci: gratuluju ke skvělým výsledkům a držím palečky, ať mimču nedoroste žádný pinďa :grinning:

Lauri: teda to je fakt KUP! Fntastická cena... i když já kočárek pro panenky nemůžu :confounded:

Annie: já to tušila, že to bude šampion, moc moc moc Vám to přeju a trošku závidím to "chvění", když si člověk zařizuje svoje hnízdečko. Zní to všechno moc lákavě a dobře.

Jess: o Mojžíšovce mám doma knihu, klidně Ti jí dám. Stačí se domluvit na předání - ale i v ní je psáno, že je nutný dozor a vedení. Já už to pak nezjišťovala dál, takže neporadím...

Orchi: mě to Bugaboo fakt nesedí, ani design, ale ten vybranej má barvičky exclusivní, je super!

Daschi: kdybys tak měla pravdu s tím Slalomem ... je fakt pěknej... asi by byl vedle Mutsyho dost na špici.

Daee: to je překvápko, takový výběr. Proč vypadlo to Jané - stabilita? A Mutsy tam neměli?
6. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
jin, děkuju, jáale zatím jen tak přemýšlím, co ještě víc udělat. ještě nejsem úplně rozhodnutá, že budu cvičit. ale pokud ano, za knížku bych byla moc ráda :slight_smile:

holky, mrkněte na tohle. to je naše Leonka, teda spíš moí sestřenice, ale je kouzelnááááá. takhle spinká pořád, jedině na boku. dají jí na záda a hned se otočí na bok.

http://leonkahanova.rajce.idnes.cz/Prvnich_14_dni/#P1000388.JPG

a ještě ta naše kolíbka, které jsem psala. ted jí mají půjčenou oni....

http://leonkahanova.rajce.idnes.cz/Leonka_cesta_domu_a_poprve_doma/#P1000370.JPG
6. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.