• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Jess: a půjdeš s námi na ten velerh nebo to mám raději někam poslat? Písni mi do IP.
Jinak Leonka je hezoučká :dizzy_face: a kolíbka taky... už aby jste v ní kolébali Vašeho pucínka :dizzy_face:
6. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
nepůjdu, v pátek pracuju a popravdě řečeno, na veletrh mám dost času. jse trochu pověrčivá, takže nechci nic zakřiknout.

na knížku se můžeme domluvit - co třeba na nějakém dalším srazíku? ještě to není až tak aktuální :slight_smile:
6. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
Daee - taky mě zajímá, co říkáš na ten slalom :slight_smile:

Jess - Leonka je nááádherná! Takovej malej labužníček :slight_smile: Pěkně podepře hlavinku ručkama a bucne nabok :slight_smile: To je super :slight_smile:
6. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
Holky, tak jsem se k Vám dostala. V Polsku super....kočárek mám doma, ale dalo nám to teda práci. Vůbec jsme ten obchod nemohli najít :angry: A až jsme ho konečně našli, tak bylo 12:00 a ve 13:00 všude zavírali. Ale přišel nás na 7200 Kč, takže super! Holky, jiné kočárky jsem ani neviděla, jen V-cross. Takže ceny nevím. V tom obchodě byli čistě jen Firkoni. O půl jedné jsme ještě vtrhli do obchodu s oblečením pro mimi (ten už jsem znala z minule), tak jsme pokoupili za pár korun dost oblečení :slight_smile: ale to byla rychlovka. Chceme se tam podívat ještě jednou, už nebudeme hledat Firkona, tak budeme mít čas na ostatní věci...
6. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
Didi: tak to jsi pořídila za super cenu a docela Ti závidim, že sis už vybrala a "máš to zkrku" :wink:
6. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
ahojky dámy,
tak jsme doma z oslavy........bylo to docela fajn......ale už jsem unavená, udělala jsem nové albíčko s fotkama jen sebe a mimča z UTZ, mám tam i nějaký nový...................a v tom starém budou jen věci pro prcka......

jinjin: jj, kup je to fakt super, ale pro panenky on je jen tím, jak je lehoučký - ideální pro mě, ale velikostně je ok, asi jako většina moderních kočárků......36x75, což si myslím, že je ok..........

didi: bomba, ale kde je foto kočárku - aspon internetové????? já jsem zvědavka........ jinak cena dobrá teda, a to je i se sedačkou?
6. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filípek
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010......chlapeček..................Filípek
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme..............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme..............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ...........Eliška?/Matěj,Martin
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......zatím záhada .....Laura,Viktorie/Maxim
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010.......chlapeček..................Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........2.9.2010........holčička..............Baeta, Anna anieanne......21let.........23.12.2009..........2.9.2010........nevíme..................Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........4.9.2010........asi holčička.................Laura/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........5.9.2010........nevíme.................???/Michal
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme..................???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......asi holčička.............???/???
bibiska1.........31let.........21.1.2010...........2.10.2010......nevíme................Alice/Matyáš
helabella........36 let.........1.2.2010...........10.10.2010.....nevíme................???/???

SNAŽILKY:

rowennka........20 let.................3 snažení / 37DC (poslední cyklus 38 dní)
materad..........29 let.................5 snažení / 27DC (poslední cyklus 35 dní)
bluemchen......26 let.................4 snažení / 27Dc (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 31 let............... 6 snažení / 26DC (poslední cyklus 32 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 26DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 21DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 20DC (2. porevizní cyklus 29 dní)
luciena............30 let.................6 snažení / 12DC (poslední cyklus 28 dní)
mmaxicka........28 let.................7 snažení / 10DC (poslední cyklus 25dní)
jessika.............26let ................ 5 snažení / 10DC (poslední cyklus 48 dní)
nathali.............22let................10 snažení / 7DC (poslední cyklus 28 dní)

KONTROLY:

BŘEZEN:
8.- Zolik - kontrola
9. - Daee - kontrola
9. - Monaberuska - NT screening
10. - Katulline - 3D ultrazvuk
11. - Daschiki - tripple testy
16. - Monaberuska - kontrola
17. - Anieanne - UZ + poradna
17. - Bibiska - NT screening 7,40 hod.
18. - Bibiska - 2. kontrola
19. - Katulline - kontrola
22. - Helabella - kontrola
22. - Jinjin - druhá poradna 7,45 hod.
24. - Avally - kontrola - tripple testy
25. - Orchidie - poradna
30. - Makinečka - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola + odběr na tripple testy
2. - Didi - kontrola
8. - Daschiki - poradna
12. - Daschiki - UTZ ve 21.tt
12. - Makinečka - UTZ ve 20.tt
22. - Orchidie - UTZ ve 20.tt 10,30 hod.
23. - Jinjin - UTZ ve 20.tt 14 hod.
30. - Maciol - UTZ ve 20.tt 8 hod.

SRAZÍKY:
12.3. veletrh Brno v 10 hodin před vchodem

Pěkné nedělní ráno,
Anie byteček je moc krádný, kuchyň je fakt úžasná.
Didi to je super, že máte kočárek, hlavně ať jsi spokojená. Musíš nám pak vložit fotečku.
Jinak jsem dodala fotečky z pátku, ale kvalita teda nic moc. U nás je pořád válka nad jménama, to se snad rozhodne až u porodu nebo nevím.
7. bře 2010 v 07:11  • Odpověz
Laurinko moc pěkné albíčko, Tobě to fakt neskutečně sluší.
7. bře 2010 v 07:14  • Odpověz
ahoj holky přeji pěknou neděličku a vegetění

Právě jsem Vás dočetla za celý víkend. Ke kočárků...mě se líbí všechny co jste si vybrali, opravdu. Každý je trošku jiný a něčím zvláštní. Mým favoritem zatím stále zůstává MUTSY jako u jin, ale pravdou je že jsem ho pořádně neviděla ještě ve skutečnosti. Takže uvidíme na veletrhu. :slight_smile:

Daee a dashi: vy mě už skoro těmi pravdivými předpověďmi strašíte :grinning: :grinning: :grinning: . Tolik tref, to je něco, u mě by to zase mohli být, když řeknu kluk tak je to pravý opak :slight_smile: :slight_smile:

Večernice, moc držím palečky, grafík docela zajímavý, teplotky se drží docela vysoko, tak ať je to tak dál a my se dočkáme březnové těhulky :grinning:

jess: kamarádka cvičila Mojžíšovu, protože asi 2-3 roky nemohli otěhotnět. Je jedno čím to bylo, ale ona do 3 měsíců od začátku cvičení otěhotněla. :slight_smile: . Leonka je nádherná a ta kolíbka..romantika :slight_smile:

Jinak se s vámi musím potěšit pro mě fajn informací: kamarádka prodává ultrazvuky a lasery. Firma zabezpečuje zároveň výuku a školení doktorů k ovládání těchto strojů. Nabídla mi že mi domluví u těchto lektorů kontrolu ve 22tt (prý je to nejideálnější týden, kdy jde nejlépe vše vidět) a budu mít mimojiné spousty fotek, videí a příjemného vysvětlení co a jak ten brouček kde má. :grinning: :grinning: a navíc úplně zdarma :slight_smile:
7. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
Bibisko téda Ty se máš, to budeš mít aspoň na broučka pořádnou památku.

Ještě jsem zapomněla napsat Jess, Leonka je strašně krásná. Tak hlavně ať se u vás zadaří a můžete se z takového broučka taky radovat.

V dolní části tabulky je pět adeptek na těhulkování, tak holky, kdo bude první? Nechci vidět, že by jste některá zase padalo na dno, to ne ne ne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
dobré ráno holky,

dneska budu za Vámi jen nakukovat, nechci si pokazit svoji pracovní morálku, protože po dnešním hrůzostrašném snu, kdy se mi zdálo, že jsem došla ke státnicím a zjistila, že je nestihla, protože byly o dvě hodiny dřív a navíc jsem ještě neměla napsanou diplomku, jsem se prostě rozhodla dnes do toho konečně zase skočit...Takže jdu psát...

Ale všem přeji nádhernou neděli..buďte rádi, že si ji nemusíte kazit tak, jako my s Orchid...:slight_smile:

Bibi - to je paráda, ty se máš!!! Tak to se pak musíš podělit o fotečky..navíc s takovou důkladnou prohlídkou by ti mohli říct i pohlaví, ne? Kdypak to bude?

Didi - gratuluju ke koupi kočárku!!! :slight_smile: Nám naši včera řekli, že nám ho koupí...tak mám velikááánskou radost..to ej velká úleva rozpočtu :slight_smile: Určitě pak ukaž fotečky...:wink:
7. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
Holky, jste super, vím, že máte jiné věci na probírání, ale líbí se mi, že nezapomínáte na nás, snažilky. My už zase máme zelenou, ale těhu je daleko, vždyť víte, jak ám dopadl spermiogram. Ale trénovat budeme pořád :wink:

Mě teď možná čeká v životě důležitá změna, která by i mohla těhu pomoct. Takže na mě myslete, budu vás informovat, ale nic není jisté, tak zatím pomlčím. Nechci to zakřiknout.

V diskusi o mojžíšovce jsem nic smysluplného nenašla, aspoň co by se týkalo Brna. Tak budu hledat dál. Ale u nás to bude taky o psychice, tak jsem si říkala, že taková jóga by možná byla super. Máte s ní některá zkušenosti? Případně v Brně?
7. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
jess - nikdy nevis, treba to zrovna vyjde ted, kdyz tomu tolik sanci nedavas :wink: spermio mohl byt ovlivnen spoustou faktoru, tak to nemusi znamenat, ze je tak stale. treba budes brzy velmi mile prekvapena :slight_smile:
a s tou zmenou ti drzim palce, at uz se jedna o cokoliv :slight_smile:
7. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
Ahojky holky,
já taky moc moc moc fandím snažilkám, aby se z nich už konečně staly čekatelky.........

bibi: tak to je paráda, super nabídka od kámošky.........

maciol: děkuju, no ale nevím, jestli mi to sluší.........spíš mi přijde, že mi břicho moc neroste.....no ještě si musím počkat.....ted jsme toho ani moc nenafotili ještě, protože je bříško malé. už mám v pase sice o patnáct víc než jsem měla před těhu, ale nic moc vidět není. tak jsem netrpělivá, i na pohyby se už moc těším....................

daschiki: tak to se hezky soustřed, at to máš brzo z krku........

my máme dneska malýho od manži, tak oni akorát dělají domácí hamburgery, předtím jsme psali diktát... :grinning: a pak budem hrát nějakou hru a zase ho fotit, at má další fotečky nové........ :grinning: ven se jít nedá, je tam kosa a vítr.....
7. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
ahoj hoky :slight_smile:
ako vikendujete?
jess nehadz flintu do zita sanca je vzdy
so psychikou mas pravdu to je mocnaa carodejka
7. bře 2010 ve 12:16  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,my dnes byli v Olomouci koukat na nějaký pokojíček pro malé a byli jsme se podívat na kočárky a viděla jsem X-lander tři různé tipy a líbily se moc a taky jsem měla možnost okoukat ten co má laurinka a je úžasně lehounkej a docela krásnej,až jsem koukala,líbil se mi víc než na obrázcích.
lauri ten Quiny má asi spoustu kladů a ve srovnání s X-landerem vyjde nastejno?nebo kterej myslíš že by byl lepší,ě se líbí oba a cena tam nebyla ani vysoká.
7. bře 2010 v 17:27  • Odpověz
Ahoj holky, jdu Vás pozdravit a koukám, že dnes je tu nějak mrtvo.... :slight_smile:

Jak jste se tu ptaly, proč jsem vyřadila Jané kočárek...já ho nevyřadila definitivně, ale v obchodě u něj pořád někdo byl a drandil s ním (asi je hodně populární). Mají tam jen ty starší kolekce (ne 2010) a model Nomad a Slalom Pro. Nomad určitě ne, bo je to 6kolka a ten Slalom, co tam měli vystavený se mi taky nějak nelíbil :frowning2: ...korbička jakási divná, jakoby moc vypolstrovaná s jakýmsi obrovským madlem nahoře (na netu teda vypadá docela jinak).
Takže já jsem hodně zvědavá na veletrh na podvozek Unlimit a korbičky, co budou mít... :slight_smile:

Jo a koupila jsme si 2x kojící noční košilku, tak jsem zvědavá.

Dál jsem chtěla ještě soupravu do kočárku, líbí se mi od Emitexu, ale na jejich webu jsem zjistila, že budou na veletrhu taky a na objednané zboží bude sleva...tak uvidím :grinning:
7. bře 2010 v 17:27  • Odpověz
tak mě se hodně začal líbit Quinny speedi,tak jsem zvědavá jakej kočárek nakonec koupíme :wink:
7. bře 2010 v 18:36  • Odpověz
autor
ahoj holky,děkuji za gratulace.

tak už jsme doma.na vysočině je plno sněhu a zima.ale dobře se nam nakupovalo.filipek dostal krasnou dřevěnou kravičku(vozitko)ze dřeva od sestry a jejiho přitele,přitel vyrobil.vyfotim a dam do alba.
Taky jsme nakupovali,nakoupila jsem spoustu oblečku a kolotoč nad postylku.
koupila jsem si podprsenku kojici přes net za 99kč a je dobra.

doufam že druhy mimi bude holka. :grinning: :grinning: . foto nemam z utz ale bylo to poznat hodně že je to kluk. :grinning:
7. bře 2010 v 18:50  • Odpověz
autor
na kontrolu jdeme 2.4. v 8hodin.
7. bře 2010 v 18:52  • Odpověz
ahoj kočky,
maki: no já když ho viděla na netu ten quinny, tak se mi líbil vzhledově sporták a ta korba a konstrukce moc ne, ale jak jsem ho potkala v obchodě, tak tam měli právě korbu na konstrukci a my se s manžou zamilovali - je to nejlehčí kočárek s jané, a hlavně španělská značka, fakt hodně kvalitní a špička....................je to jako bugaboo.....vepředu má sice plastové dvoukolečko, ale patnáct stovek stojí na výměnu nafukovací, takže můžeš mít všechny nafukovací. u nás vyhrál kvůli vzhledu, lehkosti, jednoduchosti skládání - skládá se sám vlastně, a že sporták jde dát po i proti směru, jde na to sedačka maxi cosi, která je nej atd.......
xlander se mi líbil dřív, když jsme mimi ještě nečekali, ale jen vzhledově korba, sporták se mi nelíbí, co se týče ovládání, tak pro mě je to prostě hrozně těžký a blbě ovladatelný kočárek. neříkám, že je špatný, ale prostě jestli jsi jezdila s oběma, sama jsi viděla rozdíl v ovládání obou........takže takto.......
já vždycky říkala, že kdybych chtěla fakt ušetřit, koupím xlander - asi teda......ale oni radí i to, že pokud za mín peněz, tak radši pořádný a podle představ, ale jetý, než nový a "horší"....... protože v tom budeš vozit ještě několikakilové mimi a celkem dlouho. a tobě seděly jak, jak bys je porovnala?
maki: já bych to řekla asi tak - xlander je fabia, quinny je mercedes...........kvalitou atd.....
ale já mám teda ne speedi, ale buzz3, ale dělají i buzz4, čtyřkolku......

daee: no šikulka jsi teda.......

ashlee: tak všechno pofot a dej do albíčka....
7. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
ashlee: tak albíčko už jsem ti zkoukla, moc pěkný věcičky teda...............
a pohyby ještě necítíš?

jinak kde jste zamrzly těhule? já vás tady vyhlížím a vy nikde....... :confused:
7. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz
autor
laurinka,jj citim pohyby,už jsem to tu i psala.
7. bře 2010 ve 22:32  • Odpověz
ashlee: aha, tak to jsem asi přehlédla.......no já se na to už hrozně těším... :slight_smile:
7. bře 2010 ve 23:13  • Odpověz
dobré ránko
mě se dnes nějak nechce spat zase :rolling_eyes:
manžel pojede brzo zase na služebku do německa tak tu zase budu sama :frowning2: ,ještě nevím na jak dlouho,ale určitě aspoň na pět týdnů :frowning2:
ale zase doveze penízky a doděláme byt,na kočárek nám dali moji rodiče tak už stačí jen vybrat,zatím vede X-lander XA,nebo tak nějak a ten Quinny speedi,tak manžel koukne jesltiby ho nesehnal v německu.
taky si tam nechám koupit pár balení plenek pampers,mají je tam levnější tak něco ušetříme
8. bře 2010 v 06:51  • Odpověz
Dobré ranko,
to já bych naopak spala a spala...
O víkendu jsem vás jen tak občas dočítala, ale popravdě jsem ani nějak neměla náladu zapojovat se do hovoru. Nevím proč... Jinak v sobotu jsem trpěla obžérstvím, pořád jsem musela mít něco v puse, a v neděli jsem bojovala s leností, ale přemohla mě - naspala jsem přes den asi pět hodin, a přitom jsem v noci spala dost...
8. bře 2010 v 07:23  • Odpověz
Dobré ráno,

lauri: kočárek za super cenu, teda ty jsi rychlík :slight_smile: , já ještě pořád nemám ani jednu věc pro mimi.... :unamused: . A teď jak nikde nejsou žádné slevy, tak mě to ani nějak neláká....

didi: těším se na fotečky Firkona, cena super :wink:

daee: takže u Tebe pořád vede Concord?

ashlee: máš krásné věci na mimi :dizzy_face:
8. bře 2010 v 07:38  • Odpověz
Dobré ráno všem :slight_smile:

Avally: jojo....zvlášť teď po důkladném porovnání s ostatními favority (krom nového Jané Unlimit)....nacházím jedinou (mini) nevýhodu a to je sportovní sedačka jen po směru jízdy.

Jinak holky, my už taky jeden kočárek máme koupenej :slight_smile:. Ale je to z druhé ruky (z Aukra) klasickej hlubokej ROAN po jednom mimi na zahradu a tak...Vypadá moc zachovale (udělala jsem si včera večer radost a přihodia na něj :slight_smile: )
Sranda je, že jsem teď ráno hledala adresu toho prodejce, kam si pro něj v Brně pojedu a normálně je to vzdušnou čarou tak 100m od našeho baráku :grinning: , takže kočárek prakticky od sousedů :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filípek
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010......chlapeček..................Filípek
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme..............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme..............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ...........Eliška?/Matěj,Martin
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......zatím záhada .....Laura,Viktorie/Maxim
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010.......chlapeček..................Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........2.9.2010........holčička..............Baeta, Anna anieanne......21let.........23.12.2009..........2.9.2010........nevíme..................Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........4.9.2010........asi holčička.................Laura/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........5.9.2010........nevíme.................???/Michal
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme..................???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......asi holčička.............???/???
bibiska1.........31let.........21.1.2010...........2.10.2010......nevíme................Alice/Matyáš
helabella........36 let.........1.2.2010...........10.10.2010.....nevíme................???/???

SNAŽILKY:

rowennka........20 let.................3 snažení / 38DC (poslední cyklus 38 dní)
materad..........29 let.................5 snažení / 28DC (poslední cyklus 35 dní)
bluemchen......26 let.................4 snažení / 28Dc (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 31 let............... 6 snažení / 27DC (poslední cyklus 32 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 27DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 22DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 21DC (2. porevizní cyklus 29 dní)
luciena............30 let.................6 snažení / 13DC (poslední cyklus 28 dní)
mmaxicka........28 let.................7 snažení / 11DC (poslední cyklus 25dní)
jessika.............26let ................ 5 snažení / 11DC (poslední cyklus 48 dní)
nathali.............22let................10 snažení / 8DC (poslední cyklus 28 dní)

KONTROLY:

BŘEZEN:
8.- Zolik - kontrola
9. - Daee - kontrola
9. - Monaberuska - NT screening
10. - Katulline - 3D ultrazvuk
11. - Daschiki - tripple testy
16. - Monaberuska - kontrola
17. - Anieanne - UZ + poradna
17. - Bibiska - NT screening 7,40 hod.
18. - Bibiska - 2. kontrola
19. - Katulline - kontrola
22. - Helabella - kontrola
22. - Jinjin - druhá poradna 7,45 hod.
24. - Avally - kontrola - tripple testy
25. - Orchidie - poradna
30. - Makinečka - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola + odběr na tripple testy
2. - Didi - kontrola
2. - Ashlee - kontrola
8. - Daschiki - poradna
12. - Daschiki - UTZ ve 21.tt
12. - Makinečka - UTZ ve 20.tt
22. - Orchidie - UTZ ve 20.tt 10,30 hod.
23. - Jinjin - UTZ ve 20.tt 14 hod.
30. - Maciol - UTZ ve 20.tt 8 hod.

SRAZÍKY:
12.3. veletrh Brno v 10 hodin před vchodem

Pěkné ránko.
Zoli hodně štěstíčka na dnešní kontrole.
8. bře 2010 v 08:03  • Odpověz
Ashlee: krásně věci pro Filípka. Mno a vidám, že jsi další členka budoucí diskuze "Druhé mimi bude holčička" :grinning: :grinning: :grinning:.
8. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.