• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
autor
ahoj holky,

daee ,doufam že se nam jako druhy zadaří holka.

byla jsem v tescu v brně i v jihlave a přišlo mi že v jihlavě měli vic věcí a slev na mimiška.
8. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
Ashlee večičky jsou fakt nádherné, to bude Filipek fešák.
8. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
už by to tu chtělo nějakou novou těhulinku,ať se můžeme radovat,tak která ze snažilek skočí za námi nahoru do tabulky? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
Ahoj holčiny...zdravím vás po víkendu...

Čerstvé zprávy z Vysočiny....jsem dnes 29.den cyklu (v tabulce mám 28 - buď jsem to blbě nahlásila nebo se to některej den nepřepsalo...)....špinění u mě probíhá nadále,ale už slábne....graf s teplotama vložím....ráno mi bylo nějak divně od žaludku a bolí mě záda v kříži...bolesti jako jsem měla u porodů....před MS mě bolívá spíš podbřišek...a ještě mám taky posledních 14 dní hodně citlivý bradavky,stačí trochu zmáčknout a docela to bolí....jinak teda nic jiného specifického nepozoruji.....no a tak jsem jen tak ze srandy zkusila udělat test,nebyl z první ranní moči,ale už z druhý...ale absolutně jsem nic neočekávala...jednak to špinění,který jsem nikdy u těhu nezažila a pak moje zkušenosti s TT...psala jsem to už dřív,že se mi jako pozitivní ukázaly až skoro po 14 ti dnech od vynechání MS a těhotná jsem byla (dvě děti jako důkaz) :wink: ....no a když jsem pak koukla na ten test,docela mě vyšokoval...v dobrém slova smyslu...blikla jsem ho mobilem a dala 1.foto do albíčka....jen doufám,že tam ty dvě potvory už zůstanou,budou sílit a vše bude OK...nechci se příliš radovat,abych to nezakřikla a nedopadlo to špatně...ale copak to jde,když po půl roce snažení tohle objevím?????? jste tady první,komu to říkám,ani manža ještě nic neví....

http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.ashx?token=3GiS37TBu1pk5ztZs8b6nnJ9fr4nDCnKRG5Zb7qZtY2YJ05hxCBBphA6AcgWEp2P3qwafkwPVhkwj4p5jOgnFcrtQU%2fAJolqU%2f1U7zXNXLw%3d
8. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
materad - no tak gratuluju a uprimne zavidim. ale podle tech priznaku jsi vypadala extremne nadejne. tak at uz jen sili!!!! to je pekne prekvpako na MDZ :slight_smile:
8. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
tak se jeste koukej posunout v tabulce nahoru :slight_smile:
8. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
jupíííííííí materad gratulace,ať čárečka
8. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
jupíííííííí materad gratulace,ať čárečka sílí :dizzy_face:
8. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
ježiš co to zase tady vyvádím :sweat_smile:
8. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
materad: no super.....!!! Gratulace!!! Ať se prcek drží a // jen sílí!!!
8. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
Holky děkuju....jen aby jsme to nezakřikly.....

Večer - však ty se taky dočkáš....máš ještě čas na testování....a spolu jsme se tady přece domlouvaly,že v únoru to musí klapnout....tak pokud mně to vyjde,tak tobě určo taky....

Dárek k MDŽ,to je fakt...a manžel má dneska narozeniny, Kristovy léta...ale už jsme mu přáli včera s rodinou...dáreček v podobě mimouša musím udržet za zubama,aspoň než si budu trochu víc jistá,že to dopadne...a pak mu to nějak hezky předložím....
8. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
materad - jů, potichu gratuluju :slight_smile: - čárečka vypadá moc pěkně a je viditelná, teď ještě aby pěkně sílila.

Daee - jů, Roan - ten se mi moc líbí :slight_smile: - pošleš mi odkaz, ať se můžu pokochat? :slight_smile:
8. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
teda materad - to ja bych nevydrzela, a hned mu to vybalila, nebo zabalila jako darecek :wink:
ja mam jeste cas. porad verim na vitezny unor. nadeje zanikne az s tim cervenym nezvanym hostem :grinning:
8. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
ahojky holky, já ted nejak vubec nestiham...... :confounded: ani dočítta tak se nezlobte.. všem kdo byl na kontrole a vse je oukej gratuluji..:slight_smile: a samozrejme kdo ma dneska kontrolu :slight_smile: :slight_smile: :wink:
jak rikam vubec nestiham.. dneska perny den..a zitra to same rano v 5 vyjizdime na ten screening, vratime se az vecer protoze se tam budeme zdrzovat tak pak vecer napisi jak jsme dopadli .-)

tak holčinky mějte se krásně :slight_smile:

materad. strašně velikááááááá gratulace.. to je uplne parad, drzim pestičky a jen at // sílí :slight_smile: :wink:
8. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Materad - no je taaaaaaaaaaaaaaaaaaam!!!!! A žádnej duch...už docela silná!!!! Já mám takovou radost!!! Další těhulinka!!!!! :slight_smile: Neboj, nic nezakřikneme...člověk se ale přece musí poradovat, i když má samozřejmě strach....Veliká gratulace!!!!! Teď seš takovej "průkopník" a myslím, že teď se tady s novopečenýma těhulkama roztrhne pytel...:slight_smile:

To jsou krásné zprávičky hned po ránu!!!

Jinak Zolinko - držím pěstičky na kontrole
8. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
materad: také gratuluji ke // :dizzy_face:

daee: máš fotečku toho kočárku na zahradu? Kdysi mi naši říkali, že ještě pořád mají kočárek po mě, tak ten budu mít na zahradu. Je to takový ten velký klasický co kdysi dávno bývávalo :grinning:
8. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
jo, a dneska držíme palečky zolickovi na kontrole :wink:
8. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Sven,Avally - odkaz nemám, aukce už skončila, ale vložila jsem si do alba s výbavičkou fotku....myslím, že na zahradu by mohl úúúúplně stačit...hlubokej a houpací...přesně to jsem chtěla :slight_smile:
8. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
Holky teda,mně se derou slzy do očí,když čtu,jakou z toho máte se mnou radost .....

Večer - já taky nevím,jestli to vydržím neříct,ale budu se snažit....i když jinak jsem docela drbnička a všechno mu hned vyklopím,tak snad se jednou zabejčím a NEŘEKNU!!!!!!!!

No a právě že je ta čárka docela dost viditelná a hned druhej den po vynechání,tak mi to přijde nějaký podezřelý...a to mám test s citlivostí až 25 nějakejch těch jednotek (pokud vím,nejcitlivější jsou 10)... ještě mám doma jeden test...ráda bych počkala pár dní a pak to zkusila znovu,případně si koupila ještě nějaký....
8. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
daee: pěkný :slight_smile: , není ho škoda jen na zahradu? Vypadá dobře :wink:
8. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
Avally: mno uvidíme v reálu....ono fotky často dost klamou....jestli bude ok, vyjede i do terénu...:grinning:
8. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
autor
materad- moc gratuluji ke //.

Objednala jsem filipkovi hraci deku.
8. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
Materad - já bych to asi taky nevydržela - zvlášť když jsi to zjistila v den jeho narozenin...asi bych mu to dala do obálky ten počůraný úžasný krásný // papírek :grinning: a prostě řekla, že mám ještě jeden dáreček...Já vím, že člověk má strach nebo tak...ale i kdyby se mělo přihodit něco špatnýho, což vůbec nemyslím, tak bys to stejně řešila s manžou...takže já bych asi fakt nevydržela..ty narozky jsou dokonalá příležitost..a možná to tak prcek zamýšlel :slight_smile:

No a to, že jsou tak silný už teď je jedině dobře, je vidět, že je pevně zahryznutej a drží a už se mamky nepustí :grinning: To bude holka :grinning::grinning::grinning: No..radši těch tipů nechám :grinning: Mám velikánskou radost!!!
8. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
Ashlee: jakou hrací deku?? Šup sem odkaz prosím :slight_smile:
8. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
daee - už jsem na něj koukla - to je Kortina, starší typ, oproti Matitě nemá tuším polohování zádíček, ale na když je mímo malé a na spaní venku je to stejně jedno. A když bude větší, šoupneš ho do sporťáku :slight_smile: . A cena úžasná, koukla jsem na Aukro (když si dáš pod vyhledávacím okýnkem "Pokročilé vyhledávání", vyjede ti taková tabulka, kde zaškrtneš vyhledat i v ukončených aukcích, tak jsem ho tam vyšpionážila :slight_smile:. Vypadá moc pěkně, určitě budeš spokojená.
8. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
Dasch - no teď jsi mě teda nahlodala....že bych mu to fakt dala do obálky???? Musím to promyslet....navečer přijdou na oslavku jeho rodiče a sourozenci, s mou rodinou jsem to slavili včera,byli jsme na obědě v restauraci...a pro jeho rodinku si manža vymyslel pečený kolena s křenem...nezdravota nezdravá :grinning: ... Takže leda až večer v postýlce,až budou děti spinkat (těm to budu říkat až co nejdýl,jsou to hrozný krákorky a všechno poví...tak aby to nevěděla dřív ceál Vysočina než rodina...)
A s těma tipama na pohlaví.....doma už mám páreček,takže by mi to mohlo být jedno,co to bude....ale strašně moooc si přeju holčičku (jednak se dají krásně oblíkat a jednak jsem ovlivněná tím,že dcera byla od malička moc hodná a synátor je takovej grázlík už od porodnice a stále ho to jaksi nepouští a to mu budou v květnu 4 roky...takže nevím,zda bych druhý takový živel vydýchala a přežila bez újmy na zdraví...) .... ale jasný,že pokud to bude kluk,házet mašli si nebudu a budu ho mít stejně ráda...když nám dal tolik práce,než se to povedlo :wink:
8. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
Sven: aháá, tak to já takto fikaně vyhledávat neumím :grinning:
A díky za názor, já jsem hodně váhala, než jsem přihodila....tak teď se mi ulevilo, když píšeš, že by měl být ok :wink:
8. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
daee - myslím, že jako záložní kočár určitě bude dobrý - píší tam něco o brzdě, ale že to jde opravit, tak by neměl být problém. A Roan není v ČR neznámá značka, takže i příp. servis se na ně určitě někde najde, kdyby bylo třeba. Myslím že pokud má člověk místo, zahradu, balkon, kde kočár chce mít, tak je to bezva řešení mít dva, než tahat furt nahoru a dolů jeden kočár (zvlášť po schodech) a i v případě nouze, kdy třeba píchneš, něco se ti na hlavník kočáru rozbije, tak člověk nezůstane bez kočáru, což je myslím fajn. Taky už mám doma záložák :slight_smile: No a teď si brousím zuby právě na nějaký Roan, ale ještě ho chci nejdřív omrknout naživo někde v prodejně. Půjdu nejspíš do kočárku z druhé ručky, protžoe mi přijde zbytečné platit za nový, když vím, že ten sporťák u Roanů je takový trošku "tank", takže pak asi budu pořizovat nějaký lehčí sporťák, až prcek vyroste. Ale prostě ta houpací velká korbička mě láká, ať si pěkně mimčo na těch děravých silnicích zahoupá a nevyklepu z něj duši na málo odpružených kočárcích :slight_smile:
8. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahoooj holky vdolky. Přeji krásné pondělí.

S takovýma zprávičkama to je hned super náladička :slight_smile: Materad moc moc držím palečky, ať čárečky krásně sílí a věřím, že budou, když už druhý den po vynechání a z odpolední moči je krásně vidět! To je kráááásná zprávička a už se těším i na ostatní snažilky, raz dva se k Tobě jistě přidají. Jupíííí.

Zoličkovi držíme pěstičky a palečky ať se mají stále dobře a z kontroly přijdou se samými dobrými zprávičkami.

Dae: my taky máme už jeden kočárek :sweat_smile: Dali nám ho známí zadara, je dost jetý (prý odvozil čytři děti), ale přesně, jak píšeš - na zahradu nebo k babičce jako druhý je super. Nijak poškozený není, má vééélikou korbičku a dokonce i polohovoatelný zádíčka. Jen je hnědě kostičkovaný :sweat_smile: Navíc jsme k němu dostali i autosedajdu, tak jí asi budeme používat.... a koupíme až tu od roku.

Holky mě zase trápí strach. Mám pořád po ránu bříško malý, že rozhodně těhotně nevypadam. Večer docela jo, ale co já vím, jestli jsem se jen tak nevypásla za ty dva měsíce, na mě bylo jídlo vždycky vidět??? Máte to tak ještě některá? :frowning2:
8. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
Dobré ráno holky,
materad: No to jsou super zprávy po ránu!!!! Doufám, že se teď zase s těhulkama roztrhne pytel, co? Třeba večernička, jess... Já bych to udělala přesně tak, jak píše daschiki: takovej dáreček k narozeninám si bude manžel pamatovat celý život!!! A // jsou fakt krásné a co se má stát, to se stane, tak se ničeho neboj!
Daee: kočárek je krásnej, jenom na zahradu úplně škoda :slight_smile:
Zolicku: hodně štěstí na kontrole!!!
Já za chvilku hodím do albíčka našeho Firkona, tak se můžete mrknout.
8. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.