• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Bibi: já o tom Mutsíkovi dost načítám a některé maminky mají pocit, že při poloze vleže má sporťák někde za zádičkama trubku či co. Ještě to dočtu, ale to by mě dot odradilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Pro mě je hlavní pohodlí mimiška, to je jasné, že :dizzy_face:
8. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
Didi: ten je tedy fakt moc hezký! A sporťáček? Šup sem fotečku :wink:
8. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
Materad moc gratuluji ke // a mo přeji, aby sílily. Zatím Tě nechám dole v tabulce, ať nic nezakřikneme, ale hned jak budeš chtít pošupajdíš za náma těhulkama nahoru, ju?

Koukala jsme na tu tabulku a fakt je tam chybička, opravím ji.
8. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................???
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filípek
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010......chlapeček..................Filípek
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme..............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme..............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ...........Eliška?/Matěj,Martin
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......zatím záhada .....Laura,Viktorie/Maxim
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010.......chlapeček..................Davídek
orchidie........28let.........21.12.2009..........2.9.2010........holčička..............Baeta, Anna anieanne......21let.........23.12.2009..........2.9.2010........nevíme..................Nela/Filipek
jinjin.............26let........24.12.2009..........4.9.2010........nevíme.................Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........4.9.2010........asi holčička.................Laura/???
monaberuska 23let...........6.1.2010 ..........5.9.2010........nevíme.................???/Michal
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme..................???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......asi holčička.............???/???
bibiska1.........31let.........21.1.2010...........2.10.2010......nevíme................Alice/Matyáš
helabella........36 let.........1.2.2010...........10.10.2010.....nevíme................???/???

SNAŽILKY:

rowennka........20 let.................3 snažení / 39DC (poslední cyklus 38 dní)
materad..........29 let.................5 snažení / 29DC (poslední cyklus 35 dní)
bluemchen......26 let.................4 snažení / 29Dc (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 31 let............... 6 snažení / 28DC (poslední cyklus 32 dní)
dujinka.............24 let............... 6 snažení / 28DC (poslední cyklus 35 dní)
medakote........29 let.................5 snažení / 23DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let..............bez snažení / 22DC (2. porevizní cyklus 29 dní)
luciena............30 let.................6 snažení / 14DC (poslední cyklus 28 dní)
mmaxicka........28 let.................7 snažení / 12DC (poslední cyklus 25dní)
jessika.............26let ................ 5 snažení / 11DC (poslední cyklus 48 dní)
nathali.............22let................10 snažení / 9DC (poslední cyklus 28 dní)

KONTROLY:

BŘEZEN:
8.- Zolik - kontrola
9. - Daee - kontrola
9. - Monaberuska - NT screening
10. - Katulline - 3D ultrazvuk
11. - Daschiki - tripple testy
16. - Monaberuska - kontrola
17. - Anieanne - UZ + poradna
17. - Bibiska - NT screening 7,40 hod.
18. - Bibiska - 2. kontrola
19. - Katulline - kontrola
22. - Helabella - kontrola
22. - Jinjin - druhá poradna 7,45 hod.
24. - Avally - kontrola - tripple testy
25. - Orchidie - poradna
30. - Makinečka - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola + odběr na tripple testy
2. - Didi - kontrola
2. - Ashlee - kontrola
8. - Daschiki - poradna
12. - Daschiki - UTZ ve 21.tt
12. - Makinečka - UTZ ve 20.tt
22. - Orchidie - UTZ ve 20.tt 10,30 hod.
23. - Jinjin - UTZ ve 20.tt 14 hod.
30. - Maciol - UTZ ve 20.tt 8 hod.

SRAZÍKY:
12.3. veletrh Brno v 10 hodin před vchodem

Přiznávám se dobrovolně bez mučení, že tabulku jsem pokazila já :frowning2: . V pondělí jsem zkopírovala špatnou a pak pak už se to táhlo.
Moc se omlouvám snažilkám, že jsem je obrala o jeden den.
8. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
didi kočárek je krásnej a za ty penízky super :dizzy_face:
8. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
Jin: ale nebooooj, on pupík zase večer vyskočí....i já mám ráno takový roztomilý bříško a večer vééélký břuch....vždycky se mi přes den nafoukne :grinning:
Prcek tam je a je určitě v pořádku, ale určitě se velikost bříška mění podle toho, jak máš plný střeva, jak jsi najezená, jak mimi zrovna leží atd. :wink:
A mě v 16tt teprve začalo bříško vykukovat....počkej pár týdnů a budeš vzpomínat, jak jsi bříško chtěla...a divit se, protože budeš funět a nepůjde se ohnout a otočit v posteli atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A strach: ten mám já teď taky....takže nejsi sama....zítra mám kontrolu a straší me jako čert, jestli bude všechno ok (jak já říkám, aby byl Matýsek unitř pěkně zašpuntovanej a vydržel tam do půlky května) :frowning2:
8. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
Didi: kočárek kráásnej...!!!
8. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holciny, preji vám krasný den :slight_smile:

Moc moc gratuluji materad ke krasnym // a zolickovi preji moc stesti na kontrole!!

Tak jsem vas tak nejak v rychlosti docetla a ze toho teda bylo :slight_smile: Koukam, ze uz tady kupujete kocarky :slight_smile: Laurinka, tenhle kup se ti opravdu povedl, kocarek je krasny a za skvele penizky!! Ja tedkom uplne silim z kocarku abc design rodeo. zacal se mi strasne libit a uz mam na netu i obkoukle cany a nejake recenze. Vesmes ho vsechny maminy vychvalujou. Takze ve stredu, po 3D , pokud bude vse v poradku, tak ho zajedeme dfo obchodu okouknout a kdyz se bude zamlouvat i nadale, tak ho objedname z netu. Mamka teda vysiluje, at nic neobjednavam, ale na povery neverim, pokud se neco ma statm, tak se to stane tak jako tak a tedkom ho maji na nekterych e-shopech v akci, takze bych usetrila skoro 3 tisice, coz je tedy uz dost penez... Chtela jsem se vas zeptat, nemate nektera z vas zkusenosti s timto kocarkem a nebo nejake reference od znamych?

Taky jsem tady kousicek u nas objevila super obchod s vecma pro miminka, tak jestli chcete, kuknete na www.sambaby.com příjde mi, ze tam maji nadherne vecicky a treba o hodne peknejsi nez maji v tesku a i za lepsi ceny... Takze v tu stredu tam taky zajedeme juknout a neco pokoupime, pokud nam uz konecne miminko ukaze, co ma mezi nozickama :slight_smile:
8. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
Didi kočárek je fakt krásnej.
8. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
jé dae,nechceš nám zvědavkám vyfotit bříško,už si nám ho dlouho neukázala a já jsem zvědavka jak teď vypadá :wink:
8. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
jin: podle bříška nic neusuzuj. Buď ráda, že je zatím malinké. Mě začalo viditelně růst až cca po 20tt, to se pak rozjelo až moc :wink: Ale pořád to jde, bude hůř :grinning: Takže se opravdu ničeho neboj....
Sporťáček ještě nemáme vyfocený, máme ho i s autosedačkou zabalený, ale jestli se mi někdy bude chtít, tak nafotím :slight_smile: Jinak děkuji za pochvaly.
Daee: asi se strachuji úplně stejně jako ty. Na kontrole jsem byla minulý týden, ale i tak...teď se pořád bojím toho, aby se Filípkovi nechtělo na svět. Ten cca 25tt je hranice mezi životem a smrtí :frowning2: a já mu pořád říkám, že tam musí ještě minimálně 2 měsíce vydržet! No magor no.... Tak jen doufám, že se mu u mě líbí!
8. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
didi: krásný kočárek, ale to víš, že mě se Firkon už dlouho líbí :dizzy_face:. Jinak jestli se pro něj i já rozhodnu, tak ho mám vyhlídnutej na www.batolatko.cz. Tam vyjde asi trochu dráž než ten Tvůj, ale já jsem v Polsku nikdy snad ani nebyla....
8. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky, přeji fajn pondělí :slight_smile: :slight_smile: . No teda materad, to jsou ale nádherný zprávičky po ránu. Ještě si vzpomínám jak jsem já po našem delším snažení nemohla skoro uvěřit, že ta druhá // je tam. Přeji ať už jen rostete a šup za námi nahoru do tabulky, ta čárka v albíčku, to totiž není vůbec žádný duch. Jo jaro dělá divy, myslím si taky, že tu bude spousta nových těhulek :grinning: :grinning: .
Jin: no teda, to jsi mě s tou zprávou o MUTSYm docela zaskočila. No nic, kašlu na všechny kočárky do veletrhu, tam to prošmejdím a bude hotovo. :slight_smile: :slight_smile: . I mně totiž jde především o toho mimouše co tam bude ležet, a kočárek který tlaší je fakt naprd. Teď jde o to, zda to třebas nezjistil i výrobce a neudělal nějakou úpravu pro rok 2010 (mohl by, co :confounded: ?).
8. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
dobre ranko holky,

materad: gratulkaaa velikanskaaa! :grinning: :dizzy_face: Moc ti to preju, at uz // jen sili a prcek se drzi.
A ostatnim snazilkam Vecerce a Jess a spol moc drzim palecky... vitezny unor :dizzy_face:

Daee: kocarek na zahradu uplne paradni, pohodicka jazz:slight_smile: Taky asi neco takoveho koupime, aby prcek mohl spavat pod oknem na cerstvem vzdousku.

Jin: z maleho briska si nic nedelej... Mne taky porad neroste. Obcas je nafouknutejsi, ale jinak nic. Byli tady vcera nasi a mati mi rika, ze jsem zase nejaka pohubla... Tak jsem vlezla na vahu a zase mam dole 1,5kg... To je pro me teda vetsi facka nez to, ze mi neroste pupik. Budu se na to muset zeptat dr. tohle uz mi nepripada uplne normalni. Dyt bych prece naopak mela pribyvat na vaze...

Muj vysneny barevny Bugaboo jsme bohuzel na ebay nevydrazili, nakonec ho dostal nekdo za cenu kolem 720euro a to uz se mi teda zdalo moc. Urcite ale zustavame dal verni teto znacce:slight_smile:

Vcera jsem psala odpoved Daee, ale nejak se mi to sem nevlozilo. Prekvapilo me, ze se ti Bugaboo libil, ale ono to tak s nim proste je na zivo. Na fotkach vypada jako takove chrastitko, nikde nic, ze to cloveka hned odradi, ale na zivo je to neco jineho. Kdybych jich nevidela tolik na zivo v Holandu, asi bych nad nim ani nepremyslela :grinning: A cena v kamennych obchodech je naprosto smesna, to bychom si ho nikdy neporidili :slight_smile: Je to zbytecne drahe, kdyz uvazim, ze je k tomu jeste potreba koupit autosedacku... Takze asi urcite pujdeme do ojeteho nebo nejake dobre nabidky koupe pres ebay z Nemecka nebo Rakouska.

Dashi: Jak ti jde psani? Ja jsem si zase vcera vyslechla od mati, ze mam psat jak o zivot, ze az se nam prcek narodi muzu na nejake dopisovani DP zapomenout. Byvala spoluzacka, co se ji ted narodila pred mesicem holcicka sem chodi do diskuze spolecny termin a vsechny holciny uz tam maji po porodu. Jak jsem si tam cetla ty jejich prispevky, zacina mi byt vic nez jasne, ze to chci opravdu napsat ted a mit pak klid. Takze Dashi, jsi ted muj spolubojovnik :sunglasses: Docela me ten vcerejsek motivoval, ja potrebuju trochu stres a pohrozit, abych nasadila tempo. Jelikoz jsem ted par dni nebyla schopna s tim pohnout, udelala jsem vcera s pritelem brainstorm sedanek a uz mam zase co psat :grinning: Jinak dobra motivace s tim nakupem za kazdych 5stranek :grinning:
8. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
Maciol - díky za opravu v tabulce...a vůbec se neomlouvej,jsme jen lidi a člověk je tvor chybující....vedeš to skvěle,přehledně a my jsme za to rádi...:slight_smile:

Didi - kočárek je moc pěknej...kolik že tě stál v tom Polsku?...já se chystám do toho Brna na veletrh v sobotu...pojedu ségře pomoct vybírat kočárek...je v 19.týdnu....a při té příležitosti si je taky omrknu...mám sice doma na půdě po děckách,je jako novej,nezničenej,ale totálně nemoderní - holt 7 let starej...takže chci určo nějakej jinej...třeba i použitej,ale hlavně moderní...

Katulline - my máme taky hrozně pověrčivou maminku...to je děsný ty starší generace...ségra ta nemá koupenýho absolutně nic...furt někdo plaší...a já jí furt říkám,že holky,co jste tady těhu a ještě máte termíny dýl jak ona,co už máte pokoupeno....tak v sobotu snad něco pokoupíme...chceme jet do Olympie a do Ikey pak ještě...
8. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
materad: :slight_smile: ja na tyhle reci opravdu nedam. Mamce uz ani nerikam, ze jsem mimcu koupila neco noveho a nakupuju si vesela dal :slight_smile: Kdyz mi neco padne do oka a nebo se mi zda, ze je dobra cen, tak to proste koupim. Tyhle ty povery me fakt stvou a uz se s ni ani o tom radeji nebavim... Ja to proste beru tak, ze pro me je lepsi koupit kazdy mesic neco, nez to pak kupovat vsechno najednou a to se potom clovek divi, kolik najednou vyplajzne penez. Takhle kdyz je to pekne postupne to cloveku ani tak neprijde... Tot aspon muj nazor
8. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
teda holky, ja se tesim, az tu budu resit kocarky s vama :grinning:

ale uz ted si predstavuju, jak to budu mit jednoduchy. napisu vsechny sve pozadavky, a cenove ocekavani, a od vas dostanu odpoved :grinning: jojo neni nad to si pekne pockat :grinning:
8. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
avally: já si toho Firkona také vyhlédla na batolátku, ale pak jsem se tu bavila s jednou holčinou, co ho právě koupila v Polsku a poradila mi přesně, kde je tam ten obchod (tak jsme tam jeli). Je to přímo na hranicích, takže my z Olomouce jsme to měli 1,5hod cesty. Nevím, odkud jsi ty, ale jinak Ti ráda poradím, kde je hledat. Jediná nevýhoda je, že tam nemají všechny barevné kombinace (my jsme měli štěstí, že měli i ten, co jsme chtěli). Ale objednají Ti jakoukoli barevnou kombinaci z katalogu. Jinak cena je fakt super...7200Kč se vším (trojkombinace) a na batolátku stojí 9500Kč :angry: Teď ještě, aby ty cca 2 roky vydržel.
8. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
Jo a Maci - do tabulky k vám zatím spěchat nebudu a přeskočím tam až po kontrole u Dr.....uvažuju,že ho změním...k mý současný doktorce chodím od 1.těhu,je dobrá,ale nemá ani UTZ,což mě fakt štve a musela jsem stejně lítat do nemocnice...takže bych si našla nějakýho Dr.tam...ségra jde příští úterý do poradny,je tam se sestřičkama jedna ruka,tak se mi pozeptá,ke komu bych mohla jít,kdo bere pacošky a je dobrej....a pak bych se nějak objednala na kontrolu....
8. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
Didi: jéé tak to my budeme asi normální, když uvažujeme stejně co :wink:....jsme ve fázi, kdy se teda asi víc těhulek bojí, aby mimi zůstalo na místě dost dlouho.
Včera nebo kdy ve zprávách ukazovali nejmladší zachráněné mimi (myslím někde v cizině, ne u nás)...narodilo se ve 24tt a teď, po cca půl roce má skoro 3kg a půjde konečně domů. Představ si to!!! Půl roku v nemocnici....a to neřekli, co všechno mu chudáčkovi asi chybí nebo jak je nemocný....protože z tohoto těžko vyvázne jako úplně zdravý.... :confounded:
8. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
Teda Večerničko Ty na to jdeš fikaně. Ale už nám taky připrav ty krásné //, ať máme radost. Koukni ta tabulku jestli Ti sedí dny cyklu.

Mě se stejně pořád zdá, že jetu v tabulce těch snažilek nějak moc a nějak sem nechodí. A chodí sem vůbec Charlott, je mezi těhulkama, ale nemá ani žádné další datum kontroly.
8. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
Maci: už mě to taky napadlo, že za námi dloooouho Charlottka nebyla....
8. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
maci já myslím že ze snažilek sem chodí všechny,ale některé hodně málo a charlot jsem tady viděla naposledy když hlásila těhu a chvilku potom a pak nee
8. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
maci - ja na to mrkla, a sedi to. a neboj, vsak jednou vas prekvapim :grinning: i kydz po ty dobe to ani prekvapko nebude :grinning: tak aspon potesim :wink:
didi: jj, na batolátku to vyjde na 9.480,-. Mě se líbí ta kombinace jak tam má Nicol Lenertová...Jinak já si myslím, že 2 roky určitě vydrží i dýl....jéje já mám takové dilema....pořád nevím nevím....
Holky, kdo jde v pátek na ten veletrh na Těch 10 hodin???
Nechcete mi některá do IP napsat na sebe mobil, kdybych náhodou někde bloudila nebo nestíhala, ať vás pak můžu najít.
8. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
a v tabulce chybí laurinky kontroly
Maci: já jdu, mobil jsem ti poslala do IP :wink:
Ale taky by mě zajímalo, kdo se vlastně ještě nahlásil....pamatuju si Orchid, Jin, Dashi, Zolicka a Tebe....zapomněla jsem ještě na někoho???
8. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
Sven: spirálku ještě nemáme...tahle je pěkná, ale růůůžová , holčičí :frowning2:
8. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.