• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Dobré ráno,tak jsem myslela,že budu první a ono houbeles :frowning2: :wink: :slight_smile: ,ashlee mě předběhla
18. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
Dobré ráno holky.

Ashlee: Teda ty seš ranní ptáče! Já vstávám taky brzo, ale v neděli z pelíšku nevylezu dřív jak v 8 :slight_smile:
18. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahoj Daschiki:koukala jsem na tvůj testík a // jsou viditelné,takže držím palečky :slight_smile:.Budeš si dělat ještě TT než půjdeš k m udře?
18. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
Dobré ráno holky,
je něco nového? Testoval někdo? Já už se nemůžu dočkat zítřka, až holky zase začnou psát. Třeba sven je další adeptka na těhu :slight_smile:
daschiki: až budeš mít chviličku, vyfoť ty Tvoje testíky, mi se na toho mimouše podíváme :slight_smile:
18. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
jéééžiši, už neumím ani pravopis. To dělá to těhu :slight_smile: "...my se na to podíváme" :grinning:
18. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
pajulo: jééé tys mě potěšila :slight_smile: Já totiž pořád dumám, jestli tohle není moc slabý a jestli fakt můžu být těhotná. Jsem ráda, že to tam zatím všechny vidíte a že nejsem padlá na hlavu :grinning: No, já vzhledem k tomu, že sjem testovala tři dny po sobě (poslední test byl v den vynechané MS), tak sjem se vyděsila, protože mi neřišel nějaký velký posun. Přišly mi ty testy dost podobný a ten v den Ms dokonce mi přišel slabší než den předtím (ale možná to je tím, že nebyl z ranní moči). Všude jsem se dočítala, že každá to má jinak a že některý holky měly v den MS třeba úplně negativní a za týden teprve slabej...takže to mě trošku uklidnilo. Rozhodla jsem se ale, že testnu ve středu. K Mudře jdu ve čtvrtek :slight_smile:. Tak uvidíme. Holky držte pěsti. MS jinak pořád nikde, dnes bazální teplotka pořád krásných 37,3 a jsem 15 DPO. :slight_smile:

didi: já ten včerejší asi fotit nebudu, protože myslím, že byste mi daly určitě za pravdu. Nedělala jsem si ho z ranní moči, ale po půlnoci (sice jsem šla spát asi v 9 večer), ale dost jsem předtím pila. Byli jsme na návštěvě. No a pak se mi v noci chtělo na záchod (tak kolem 1 ráno) a tak jsem trubka myslela, že by se ráno nic už neukázalo, ež bych to vyčůrala :grinning: a testla jsem už v tu 1 ráno. No a byla stejně slabá jak ta předtím :slight_smile:. Dám tomu ještě čas do té středy :slight_smile:
18. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
daschiki: tak to vše vysvětluje :wink: Určitě se nemusíš bát...prostě tam // jsou a mimi taky :slight_smile: Je strašné jak pořád přemýšlíme co by to mohlo a nemohlo znamenat a jestli to tak má být atd., že? A jestli to vyjde, tak nás to čeká celých 9 měsíců. To z toho asi zmagořím :grinning:
18. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Přesně tak. Celý těhotenství jen čekáš a máš strach. Nejhorší na tom je, že to je začátek. Teď se bojíme o malinký fazolky. Co teprve až to budou "skutečné" děti? A budou chodit domů s rozbitýma hlavama, odřenýma kolínkama... :unamused:
18. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Souhlasím s Vámi,nejdříve jsou rizikové první 3 měsíce,ale podle mě je rizikové celé těhotenství.Moje kamarádka od 5 měsíce musela ležet v nemocnici,protože ji začalo tvrdnout bříško a mimísek chtěl ven,ležela tam až do 36.týdne a porodila v 38.týdnu.,. Mám takový dotaz: Já si nehlídám ovulku,protože mám MS rozházenou-pokaždé ji dostanu jinak-30 dní,jindy 40 dní,někdy až za 2 měsíce atd..... Tak s manžou pracujeme na mimi kdykkoliv,aniž by jsme se ohlíželi ,jestli mám ovulaci nebo né,podle mě můžeš otěhotnět i mimo ovulaci!
18. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
didi, asi mě budeš považovat už za magora :grinning:. Každopádně, tady v češtině se nedá nic o těch cystách a hcg zjistit. Tak jsem zapátrala v aj. A mám odpověď :slight_smile: Žádné obvyklé cysty nemůžou způsobit pozitivní výsledek !!!! Většinou tohle způsobuje cysta, která má nějaký zhoubný obsah nebo ty cysty dermoidní...nebo jak se jim nadává.

Koukni: Question
Can you tell me what kind of ovarian cysts cause false positive pregnancy tests? I have 2 long-term cysts (around for 18mths) that are likely simple cysts of only 2cm each. I read that some cysts can cause false positives but which ones?? I got a positive result yesterday, but I am worried I can't trust it. I was 11dpo when I tested. Please help!

Read more: http://www.justanswer.com/questions/1vmft-tell-kind-ovarian-cysts-cause#ixzz0UH0iJVPZ

Dr Singh : Hi
Dr Singh : False positive pregnancy test is rare, and there are very few things that can cause this. Simple cyst or any ovarian cyst will not cause a false pregnancy test. Pregnancy test is positive when there is hormone called hCG in the blood. No ovarian cyst will cause this. Some causes for false positive test are early miscarriage, evaporation lines, missed reaction time and some trophoblastic tumors.
Dr Singh : Here is a link-http://www.babyhopes.com/articles/falsepositive.html
oidara :

Thank you for your response.

It says in th intructions to my pregnancy test that ovarian cysts can cause false positive readings. Do you think that this is just worded incorrectly then, and that it means ovarian tumours?

Dr Singh : Yes, they most likely mean tumor or dermoid cyst which is actually a tumor. You can be sure that simple cyst will not cause a false positive pregnancy test.
oidara :

So a dermoid cyst could cause raised levels of hcg?
Dr Singh : Endometrioma would not cause false positive test.
oidara :

Thank you very much. You have been very patient in answering my questions. I guess that means I am pregnant! :slight_smile: Thank you for your time.
Dr Singh : In extremely rare cases it can. But in most cases even a dermoid cyst would not cause false positive pregnancy test.
18. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahojky holky.....
daschiki. to je jasný, že máš tu čárku ještě slabou, ale určitě těhu jsi, protože pokud ti vykoukla ještě před vynecháním MS, tak jsi jasná......a sílit bude, uvidíš.......už jsi objednaná k doktorovi? a co didi?
pajula: otěhotnět teoreticky můžeš i mimo ovulku, spermie dokáží na vajíčko pár dní počkat, když je styk před ovu a znám holky, co mají delší a nepravidelné cykly, třeba jako ty a já a ty otěhotněly až ke konci cyklu......takže je to možné......
já chci tento měsíc ovulku pohlídat, měřím BT a sleduju hleník a čípek, ale milovat se budem pořád, nejen při ovu, spíš jen chci zjistit, jestli ji fakt mám......
18. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
taggy: Já jsem to taky tak dělala. Než jsme se začali intenzivně pokoušet, prostě jsem chtěla hlavně vědět, jak to u mě všechno funguje a jestli ovuluju. A když jsme ještě mimi úplně hned nechtěli, řekla jsem si, že aspoň bych měla už myslet do budoucna a trošku zjistit, jestli nebude někde problém už jen kvůli té štítné žláze a taky tomu, jak jsem měla děsně rozhozenou MS a špinění...vše po vynechání HA. Já sice měřím BT už půl roku, ale vážně bych to všem doporučovala. Nejen, že má člověk přehled o ovulaci, ale taky ví, co se s ním přesně děje. Když se měří tak, jak se má, tak to pak může hodně napovědět. A já jen díky tomu jsem začala užívat hormonálně Utrogestan, který mi myslím dost pomohl ten cyklus srovnat. Myslím, že po HA jsem mívala anovulační cykly a strašně moc problémů. No a teď se to srovnalo tak, že ovu mívám 14 nebo 15 DC. Určitě je to dobrá věc.

Jinak děkuju, jsi hodná. Jj, doky mě objednala na čtvrtek (což mi přišlo docela brzo, to bych byla tak 4tt+5), ale tak snad i tak něco půjde vidět nebo minimálně aspoň vezme krev.
18. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahoj, jsem tu nová, tak doufám, že se k vám můžu přidat :slight_smile: v srpnu jsem vysadila anti po šesti letech, v září měla ms a teď na ni čekám..doufám tedy, že se nedostaví :grinning: dnes mám 39DC jenže když jsem si dělala před dvěmi dny test tak byl negativní :unamused:
18. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
ahoj dujinko, zdravím Tě! Jasně, přidej se mezi nás! Nechci být nějakým prorokem špatných zpráv, samozřejmě moc moc bych Ti těhotenství přála, ale často se po vysazení HA cykly prodlouží, což jak se zdá bude Tvůj případ, když jsi 39 DC a negativní test. To ale neznamená, že třeba nemůžeš mít teď někdy ovulku (později) a můžeš klidně otěhotnět teď. :slight_smile:
18. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahoj dujinko,vítám Tě mezi námi a souhlasím s daschiki,jak píše o tom,že se Ti MS opozdila ohledně vysazení HA. Ale jinak Ti držím palečky,jako všem ostatním tady,aby jsme co nejdříve našli vytoužené // :slight_smile: :grinning:
18. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
Dujinkaa:Každé ráno aktualizujeme tabulku(kdo,přijde první),tak se tam zapiš podle DC. :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahoj holky...tak jsem se za Vámi dostala od pátku až teprve dneska...už mi po Vás bylo mooooc smutno :slight_smile:

Vydražila jsem si na Aukru knížku o těhotenství, v pátek mi přišla a v sobotu jsem do noci četla a četla. No kapitolu o porodu a vrozených vadách radši zatím nečtu, bo chci být v klídku :slight_smile:

D+D moc držím palce na kontrolách u Dr., ale myslím, že jste jasné....a holky, jak se cítíte? (omlouvám se, jestli jste to tu už psaly, ale dočítala jsem Vás jen letmo...)
18. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //
didi21.............24let.............1 snažení / 13.10. našla //
daschiki..........25 let.............1 snažení /15.10. našla //

beruska31.......30 let...........1 snazeni / 42DC
sven.............31 let............. volný průběh pár měsíců/36DC (posl.cyklus 31 dní)
janai85..........24 let............7 snažení / 36DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 34DC (posl.cyklus 28 dní)
vanilkaa.........27 let............1snažení / 32DC (posl. cyklus 28 dní)
pajula...........27 let.............1 snažení / 28DC (posl.cyklus 35 dní)
katulline........23 let.............1 snažení/ 27DC (poslední cyklus - HA
vecernice.......30 let............1 snažení / 25DC (poslední cyklus 26 dní)
nathali..........21let................5snažení / 25 DC (poslední cyklus 19 dní)
luucanka.......23 let.............1 snažení / 23DC (poslední cyklus - HA)
makinecka.....26 let............1 snažení /23DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 23DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 19DC(posl.cyklus 30 dní)
luca83..........26 let...........1 snazeni/17DC (posl.cyklus 30 dni)
majdalena.....27 let.............3 snazeni /15DC (posl.cyklus 27dní)
mirucha84.......25 let..........2 snažení/12DC(posl.cyklus 30 dní)
avally.............30 let............3 snažení / 9DC (posl.cyklus 28 dní)
zuzka111.....27let...............6snažení / 8DC (poslední cyklus 31 dní)
ashlee...........24let...........1 mesíc pauza ve snažení / 6DC (poslední cyklus 28 dní)
taggy...........22 let...........1snažení/6DC (poslední cyklus 50dní)
maciol...........28 let............2 snažení/ 6DC (posl.cyklus 27dní)
dujinka..........24let............1.snažení / 39DC (posl. cyklus - HA)
18. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Pajula: já myslím, že určitě můžeš otěhotnět, i když přesně nevíš, kdy OVU je. Jsem těď chytrá z knihy a tak se píše, žejak spermie, tak vajíčko na sebe dokáží nějkou dobu počkat. Ta doba bude individuální, ale u vajíčka píšou zhruba 12-24hodin a spermie podle toho, jak moc kyselé prostředí je u tebe čeká, jak jsou čiperné, ale třeba i víc než dva dny.
Jo a mimochodem, prý to není položené vědeckým výzkumem, ale pravda je, že dýl přežívají spermie nesoucí chromozom X (holčičkové) a naopak chlapečkovské spermie s chr. Y jsou zase rychlejší. Takže čistě teoreticky, kdo přesně trefí OVU, měl by mít s větší pravděpodobností chlapečka a kdo se miluje dřív před OVU, tak má větší šanci na holčičku :slight_smile:
18. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Daee: :grinning: Já jsem si taky vadražila knížku o těhotenství - ve středu :grinning:, ale ještě mi nedošla :frowning2: Jakou knížku sis vydražila? Já Kniha o těhotenství a porodu - Antonín Pařízek. Vím, že teď vyšla v novém vydání, ale nedá se sehnat a je drahá. Myslím, že mně bude stačit zatím tahle :slight_smile:. Pokud vůbec bude důvod do ní koukat už tenhle měsíc... :confused:

Jinak..já se cítím takhle: Mám zvětšený prsa celý protkaný modrýma žilkama a bolí, ale ne moc. Někdy se mi udělá šoufl, ale to taky nemusí nutně nic znamenat...a pobolívá mě břicho. Někdy víc, někdy míň. Jak kdyby před MS, ale zároveň trochu jinak. A taky jen chvilkama. Cítím se celá taková nějaká nafouklá :grinning: Nevím, jak to líp popsat :grinning:
18. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Dashiki...já to o té knížce vím, taky jsem ji sledovala a ty tam máš stejný nick jako tady (ostatně já taky :slight_smile:)... :wink: , ale už jsem předtím vydražila tu svou a myslím, že jedna snad stačí.
Koupila jsem si Těhotenství od početí k porodu od Miriam Stoppardové. Na netu nová byla kolem 499,-Kč o a na Aukru použitá, ale teda není to na ní vůbec vidět, stála 199,-.

A jinak...cítím se naprosto stejně. Mám taky větší prsa (což mě moc netěší, protože mám je dost velký normálně, tak jsem zvědavá, jak ještě plánujou narůst :unamused: ) a břicho pobolívá úplně stejně. Nafouklá jsem maximálně...jako balon :slight_smile:. Mám podezření, jestli to není z té listovky.
Mj. užíváš ji taky? nebo zatím ne?
Jo a tento vkend mi je poprvé sem tam zle a vysledovala jsem, že je to tehdy, když třeba 4hodiny nejím...
18. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
dujinkaa • snž • Dnes v 11:49 [Uživatelka nemá žádná alba]
Která pravidla porušuje: | Zruš
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //
didi21.............24let.............1 snažení / 13.10. našla //
daschiki..........25 let.............1 snažení /15.10. našla //

beruska31.......30 let...........1 snazeni / 42DC
dujinka..........24let............1.snažení / 39DC (posl. cyklus - HA)
sven.............31 let............. volný průběh pár měsíců/36DC (posl.cyklus 31 dní)
janai85..........24 let............7 snažení / 36DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 34DC (posl.cyklus 28 dní)
vanilkaa.........27 let............1snažení / 32DC (posl. cyklus 28 dní)
pajula...........27 let.............1 snažení / 28DC (posl.cyklus 35 dní)
katulline........23 let.............1 snažení/ 27DC (poslední cyklus - HA
vecernice.......30 let............1 snažení / 25DC (poslední cyklus 26 dní)
nathali..........21let................5snažení / 25 DC (poslední cyklus 19 dní)
luucanka.......23 let.............1 snažení / 23DC (poslední cyklus - HA)
makinecka.....26 let............1 snažení /23DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 23DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 19DC(posl.cyklus 30 dní)
luca83..........26 let...........1 snazeni/17DC (posl.cyklus 30 dni)
majdalena.....27 let.............3 snazeni /15DC (posl.cyklus 27dní)
mirucha84.......25 let..........2 snažení/12DC(posl.cyklus 30 dní)
avally.............30 let............3 snažení / 9DC (posl.cyklus 28 dní)
zuzka111.....27let...............6snažení / 8DC (poslední cyklus 31 dní)
ashlee...........24let...........1 mesíc pauza ve snažení / 6DC (poslední cyklus 28 dní)
taggy...........22 let...........1snažení/6DC (poslední cyklus 50dní)
maciol...........28 let............2 snažení/ 6DC (posl.cyklus 27dní)
18. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
Daee: :grinning: Jééé ty jsi hodňoučká, žes mě nepřehazovala :grinning: Snad mi ji brzy pošlou. Mně se manžel vždycky směje, že jdu na všechno moc vědecky :grinning: Asi nějaká úchylka ze školy! :grinning: To jsou samý primární zdroje, sekundární zdroje..všechno musí být milionkrát podložený...a pak to aplikuju i v běžným životě :grinning: Takže samozřejmě internet osmkrát pročtenej, objednaná knížka...:grinning: Ale já myslím, že tohle snad asi dělá každá budoucí mamina, ne?

Jinak listovku už beru. :slight_smile: Ale jen chviličku. Asi týden. Tak možná to může být i z ní...

No, mně bývá zle po ránu...Taky když jsem ještě nenajezená...a k večeru někdy....já nevím...je to takový zvláštní. Třeba včera se mi úplně udělalo zle u snídaně. Nemohla jsem ani dojíst buchtu. A buchty jinak miluju. Musela jsem se rozdýchávat :grinning:, abych neudělala na návštěvě ostudu :grinning:.
18. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
Dashiki: já to mám úúúplně stejně :slight_smile:. Všechno čtu na netu, a na několika webech + ještě tištěný zdroj informací + ověřit u doktora. A přítel říká, že to nemám tolik řešit, že všechno moc rozebírám. Je teda fakt, že třeba když jsem četla o tom svém špinění, tak jsem našla tolik možných důvodů, proč to je (hematom a já nevím co ještě), že jsem se totálně vyděsila. No auklidnila mě až ta máma, že odpobrník jako je můj Dr. by na UTZ hematom určo nepřehlídl. Tak tomu zkouším věřit :slight_smile:

Teď razíme na oběd ke skoro-švagrovi, pořídil si nový byt a slavnostně nás zve a mě není moc do skoku, protože se mi pořád jaksi pohupuje žaludek. Myslím, že se taky budu muset nutit, abych ten oběd dala, vůůůbec nemám chuť.

Jo Dashiki, pamatuju si dobře, že jsi z těch Vinohrad (a do budoucna z Blanska? :slight_smile:)

Až se vrátíme, zase za Vámi mrknu.
18. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
To jsou skvělé příznaky těhu,tak držím palečky,ať Vám to Dr.potvrdí.
Daee:děkuji za info,většina mých kamarádek těhulek,mi právě říkal,že se mám hlídat ovu,ale když to mám pokaždé jinak,tak sem to neřešila,moc ti ještě jednou děkuji,už jsem si myslela,že snad nikdy neotěhotnín,když si nebudu hlídat ovu..... :slight_smile:
Jinak děvčata,vytvořila jsem tabulku pro nás,tak se jukněte.Mě to přišlo dobrý nápad,koukala jsem do jiných témat a tam jí měly,tak jestli budete chtít zapsat do tabulky něco,tak mi písněte na IP,ale pokud to někomu vadí,tak ji z tabulky vymažu nebo jestli s tím nesouhlasíte-vymažu tabulku celou.
Odkaz:http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=495174
18. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
Daee: jojo, pamatuješ si dobře. :slight_smile: Třeba jsme se už někde potkaly, ani o tom nevíme :grinning:. Já bývám za našima v Líšni celkem často :slight_smile:

Já jsem právě strašně ten typ, co všechno moc řeší. Naštěstí mám tak senzačního manžela, že mu to spíš příjde roztomilý a dělá si ze mě srandu. Jinej chlap by ze mě možná už šílel :grinning:

Já teprve oběd půjdu vařit, tak doufám, že se mi u toho neudělá blbě. Jinak tos psala ty Daee o tom pohlaví? Že ty rychlejší bývaj kluci a holky bývaj lenivější, ale dýl vydrží? Já jsem to totiž taky četla strašně mockrát. A upřímně tomu věřím. Pokud by to tak bylo, tak bychom mohli docela reálně čekat kluka (pokud je vše ok samozřejmě). Já už se chovám, jako by to byla jistota a bojím se, že pak příjdu k Mudr a ona mi řekne, že třeba to bylo falešně pozitivní, nebo je to mimoděložní nebo já nevím co ještě...Je tolik průserů, že nerada mluvím o věcech s jistotou.

Pajulo: tabulka vypadá super! Jsi šikovná! Mně to neva...:slight_smile:
18. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Děkuji,tak pokud chceš u sebe něco doplnit,tak mi písni do IP
18. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem Vás zase přišla pozdravit. K doktorce jdu zítra, ale to jen kvůli těm bolestem, co jsem měla, jinak jsem chtěla jít, až by bylo vidět srdíčko. Na netu jsem ale vyčetla, že to nemusí vůbec nic znamenat, že plno holek mělo také nesnesitelné bolesti a vše bylo OK. Tak třeba to ani cysta nebude. No nechám se překvapit, zítra budu 4tt+1 (což je na prohlídku ještě dost málo).
Holky, asi jsme úplně stejné, taky studuji kde co, na netu dokáži číst články o těhu i půl dne, v obchodech pokukuji po knížkách a nejraději ty mé získané informace tlumočím manželovi, ale toho to zatím nějak nebere :angry: Když jsem se ho ptala, jestli mu už tím nelezu na nervy, tak mi řekl že ani ne, ale že on "to" zatím vnímá jen jako dvě čárky. Což mě tedy ještě vytočilo! Ještě že si tady můžu vylévat srdce :slight_smile:
Jinak cítím se asi úplně stejně jako daschiki a daee: občas mě pobolívají prsa, celkem často mě bolelo bříško (jako při silnější MS), ale na to jsem se dočetla, že Dr. předepisují magnesium a že to má pomoci. Tak jsem si ho včera večer naordinovala a představte si, já jsem spala jako mimino a dnes zatím taky klid! Na některé potraviny nemůžu ani pomyslet, takže mám problémy na návštěvách,když mi něco vehementně nabízejí a já na to prostě nemám chuť :confounded: Ale zjistila jsem, že mnohem lepší je nemyslet na to, ale říct si, že jsem prostě těhu a né zkoumat každou bolest... prostě to mimi asi zadarmo nebude, ale my to vydržíme a zvládnem to :wink:
daschiki: děkuji za anglickej článek, pracně jsem to louskala. Tak to jsem tedy pozadu, protože články v angličině zatím nečtu :slight_smile:
daee: buď v klidu, všechno bude v pořádku a ničeho se neboj. A špinění už přestalo, ne?
pajula: taky bych Ti asi doporučila měřit si BT a prostě se milovat, kdy máte chuť a ono to určitě co nevidět vyjde. Jinak tabulka je super nápad. Pošlu Ti mé údaje do IP, určitě mi to nevadí.
A ještě k tomu pohlaví: co myslíte, že bychom mohli čekat, když jsme se milovali 2 dny před OVU i v den OVU? :sweat_smile:
Málem bych zapomněla, také Tě tu vítám, dujinkaa.
18. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
didi: Na zítřek držím moc pěsti, musíš pak hned napsat, jak dopadlas. Mě dneska šíleně píchá nalevo. Takže jsem opět trochu znejistěla, protože tam jsem měla před měsícem tu cystu skoro 6cm a bolest byla dost podobná. Říkám si, že už se na to prostě vyprdnu. Co se má stát, to se stane... Asi vážně nemá smysl sledovat každý píchnutí a hned si o tom najít milión průserů na netu...to jsem ale bohužel celá já. Musím vědět všechno hned. Nedokážu si počkat až na to, co mi řekne doktor...

Taky jsem moc ráda, že to můžu napsat Vám, protože mám pocit, že moje okolí bych za chvilku už pěkně štvala, kdežto tady má spousta holek podobný problémy a hned je člověku líp. To magnesium zkusím!
18. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
Od toho tady jsme,aby jsme Tě vyslechli a poradili,co víme :slight_smile:)))-jsme takové snažilky koníkovky radilky :slight_smile:)),
Taky jsem ráda,že se vám tady můžu svěřit,jaké mám problémy s těhu nebo jestli jsem těhu....Mé kamarádky už o tom nechtějí ani slyšet :frowning2:......,že jsem už trapná,že chci mimíska a ještě se nám to nepodařilo :frowning2:
18. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.