• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Teda Laurinka nemá kotroly a to je tu skoro pořád :grinning: .
Laurinko honem honem doplň datum další kontroly a třeba i ultrazvuku ve 20.tt pokud už máš.

Holky mrkněte všechny do tabulky, jestli tam máte všechno doplněné, hlavně pohlaví, jména a kontroly. Klidně už otevřu i květen. U mě jména nejsou, protože fakt nevíme. Moje favoritka Ema se mi asi nepodaří prosadit, další varianty jsou Nelinka, Anetka, Verunka a Janička, ale to se ma zase moc nelíbí.
8. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
Holky, vy jedete :grinning:

Maci, telefon máš v IP

Jinuš - žádnej stres...To bříško, co mám v albíčku, je focené v 10 hodin večer...to už většinou vypadám, že bych mohla za měsíc rodit :grinning: Ale ráno bývá splasklejší..jako..už jde vidět, že jsem těhotná, ale je to bříško menší...Takže se neboj...:wink:

Orchi - no, já dneska po té zprávičce Materad nemůžu nějak zabrat..jsem úplně nabuzená z toho, jak se to krásně zase těhulí tady...tak vzpomínám, jak jsem já objevila //...no prostě motivace ven oknem :grinning: Ale jinak se mi každou noc zdají sny, které mí orpavdu chtějí něco říct...dneska například se mi zdálo, že jsem musela před plnou halou lidí udělat z fleku prezentaci na Titanik..byly jsme tam tři a jedna holka měla všechno nádherně připravené a hotové a já měla jednu větu...Ten symbol Titaniku mě docela vyděsil :grinning: a taky to, že já měla jednu větu a všichni celé stránky...:grinning: Takže opět to zřejmě navazuje na můj včerejší sen...musím prostě makat..musím to udělat, protože s mimčem bych to nedopsala a tu školu bych asi už nikdy nedodělala, a to by byla před státnicema dost velká škoda

Jinak holky vůbec nestíhám nějak dočítat nebo na vše reagovat, ale Daee i Didi - kočárky krááásný...
8. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
Daee a Daschiki díky za telefony, ukládám si oba.
Daee asi jsi napsala přesně, kdo se nahlásil, uvidíme, třeba to holky ještě upřesní.
8. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
Daee: to je strašné....na to vůbec nemyslet, že? Ale ono to moc nejde. A už ani ta kontrola u Dr. nepomáhá. Vždycky mě to uklidnilo a teď...nic. Strachuji se pořád :frowning2: Už abych byla tak min. ve 30 tt :slight_smile:
Moje kamarádka právě porodila ve 27tt holčičku. Teď má asi 3 roky a zatím vcelku zdravá, ale když jsem viděla tu fotku z porodnice. Tatínek ji držel na jedné ruce jak malého králíčka. No hrůůza :frowning2:
avally: tu černo-bílou kombinaci tam měli také. A už jsi se byla na ten kočárek někde dívat? Ve skutečnosti vypadá trochu jinak než na obrázcích.
8. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
Jejda, vy jste zlaté, děkuju za podporu :slight_smile:

Ségře se narodil Filipek ve 27tt a je naprosto zdráv. Museli cvičit, byl jako malý mimčo dost nemocný, ale nic mu není, v nemcnici nebyl, jen s mamkou první týden a teď je to šikovnej kluk, hraje fotbal, hokejbal, prostě rošťák jak má být. Takže se moc nebojte, oni už by ti Vaši mimiskové byli (brzy) taky fit. :wink: Ale, že to ufrnklo.
Mě to jaksi pořád úplně nedochází, trošku se bojím, jestli jsem fakt připravená. No, snad jo, jak řekla mamka, na takový myšlenky už je teď pozdě :slight_smile: Prostě to strašně uteče... člověk se pořád bojí, jesti tam je mimouš, pak jestli je ok a nakonec, aby tam ještě chvilku byl a je to pryč... Kamoška mi říkala, ještě před těhu, že si během těch devíti měsíců "zvyknu" a připravím se... no nevím, aby mě neutekli rychleji než to stihnu :grinning:

Maci tabulku vedeš úžasně, to je bez diskuze. Můj foun ti pošlu a kdyby jsi chtěla, někde Tě vyzvednu.
8. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
A ještě jsem Vám zapoměla napsat, že ségře se čípek zkracoval už měsíc předem... prvně ležela doma, pak v porodce..ale měsíc jí tam mimoše ještě udrželi ... takže žádný strachy :wink:
8. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
Jin: jo, o tvé sestře jsi nám vyprávěla....je super, že to zvládla a malej je ok, ale já bych si ho přece jen raději nechala alespoň do 32tt uvnitř....přece jen jsou to velké starosti.
Teď ta kamarádka, co porodila Laurinku ve 34tt...pořád ještě (je to měsíc) nebyly ani jednou venku (mají zákaz, než bude mít malá 3kg) a nikdo nesmí kvůli infekcím k nim :frowning2:. Nekojí (malé to nejde), odstříkává do lahviček a je z toho naprosto vyčerpaná. Určitě to zvládnou, jsou to holky šikovný, ale je to dřina.... :unamused:

Ale tak snad není čeho se bát, snad mi Dr. zítra řekně, že čípek je krásně uzavřený a dlooouhý :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
jin: no snad máš pravdu a strachujeme se zbytečně. Ale nějak si to prostě neumím ani představit. Připadne mi to jako chvilička, co jsem těhotná a najednou by měl být už na světě... :astonished: Nemám ani tašku do porodnice :slight_smile:
Daee: a v červnu si tu budeme psát, jak ty kluky dostat ven :grinning:
A souhlasím...Maci vede tabulku perfektně!!!
8. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
didi: právě, že ten kočárek má jedna moje známá, takže jsem ho už docela detailně obhlídla a povozila si i s mimi...líbil se mi hned, jak je lehoučký a dá se s ním manipulovat krásně jednou rukou...no a tu mojí vyhlídnutou kombinaci jsem už také viděla, potkala jsem ten kočárek ve městě :wink:

Já mám teď spíš dilema, jestli koupit tento kočárek na jedno mimi (možná vydrží i na druhé...) nebo více kvalitnější, který určitě vydrží na obě....ikdyž osobně si myslím, že Firkon je hodně kvalitní kočárek ikdyž je z Polska...
8. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
nazdárek,
teda vy jste ukecané, přiznávám se,že vás dočítám jen tak letmo......................

didi - kočárek jsem už viděla v albíčku, jsi šikula.....
avally, katulline: no jo, byl to fakt super kauf, jinak bysme ho takto brzo nebrali. ale na pověry taky nevěřím.....ještě tímto se stresovat.....

katuline: abc čka se mi líbily už dlooouho, a ted nové kolekce mají i krásné barvy, ale na mě je moc těžký......oproti quinny nebo casualu v ovládání........ale jinak designově moc hezký.......

maciol: přiznávám se, že kontroly jsem nenahlásila......takže další KO mám 18. března tuším v 11, a na prediko jdu 19. dubna v 14.45, ale to nevím, jestli je ten druhotrimestrální screening, a vy tomu říkáte velký utz?

materad: moc moc gratuluju, toto info jsem nepřehlídla..... :wink:
8. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
Avally taky jsme si myslela, že si kočárek kupuju na dvě miminka a to jsem si brala Patron Bohemia, který opravdu kamarádky mají na dvě i tři děti. Ale skutečnost je jiná. Mám černomodrou kombinaci a ta se mi na holčičku nelíbí, tak i když bylo s kočárkem ježděno pouze 4 měsíce, protože pak jsme si kupovala sporťák Casualplay, chystám se ho prodat. Původně jsme ho kupovala za 12 tisíc + doplňky a pokud ho teď prodám tak za tři budu asi ráda. No asi si dovedete doma představit ten rachot, jak Petr ječí, že to byly zbytečně vyhozené peníze atd. Ale toto nikdy nemůže chlap pochopit.
8. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
Laurinko kontroly doplním, až přijde Zolik s dalším termínem.
8. bře 2010 v 11:16  • Odpověz
Didi a Daee vaše obavy jsou úplně normální, měla jsem to s Tomíkem taky, musíte věřit, že to bude všechno dobré a miminka se narodí v termínu. Naštěstí už je ta dnešní medicína tak daleko, že opravdu dokáží divy. Ale to nikdo z nás přece nebude potřebovat, ne???
8. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
já teda kočárek určitě jen na jedno dítě, i když by vydržel určitě i na druhé, ale radši ho hnedka prodám, protože pak budu mít jiný vkus........původně jsem chtěla i na druhé ho nechat, ale asi neeee.....
8. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
maci: jj, chlap tohle nepochopí, já chci právě černý kočárek, neutrální jak pro holčičku, tak pro chlapečka... Maci a ten kočárek chceš prodávat ikdyž třeba to bude chlapeček? (samozřejmě Ti moc přeji holčičku, ale přeci jen to ještě není na 100%)
8. bře 2010 v 11:24  • Odpověz
avally: tak tomu rozumím. Já se právě znám a tak jsem hned věděla, že na druhé mimi budu chtít určitě druhý kočár, tak jsem se rozhodla pro levnější variantu a budu ráda, když mi na jedno mimi vydrží (což se mi zdá že by mohl - vypadá dobře :slight_smile: ) a když vydrží i na druhé (tak budu jedině ráda).
Ale nějaký neutrální jsem fakt kupovat nechtěla a kdyby se druhá povedla holčička, tak budu mít takovou radost, že ji budu chtít dopřát i třeba červený kočárek :grinning:
A jak píšeš...ovládá se úplně nádherně. Jen se mi ve skutečnosti zdál nějaký větší než na obrázkách.
Maciol: dovedu si představit, co si musíš doma vyslechnout. Proto jsem doma hned řekla, že tohle je kočárek jen na Filípka a na druhé mimi chci druhý kočárek. Tom to chápe a vidí, že je to za super cenu, ale když jsem to řekla u našich....jéééé, málem mi vynadali, jestli jsem vůbec normální. Tak jsem jim řekla, že nemají představu o ceně kočárků, tak že si teda koupím kočárek za běžnou cenu 15-20 tisíc a už byli potichu :grinning:
8. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
lauri: taky si myslím, že budu mít jiný vkus, bude zase moderního úplně něco jiného a určitě se mi i "ohledí" a tak s tím budu raději počítat, že na druhé koupím druhý kočárek.
8. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
Teda, to neni fer! O vikendu sotva stranka ted behem par hodin tri! A ja mam cas jen o vikendu a to tu nikdo nejste!

Ale mam doboru zpravu. Profil mi dopadl dobre, vse mam v norme, takze zatim zadne hormony a zadna stimulace, protoze dokud nebude v poradku manzel, stejne to nema cenu. Takze jen vitaminky a bylinky. Jsem teprve 11DC, ale grafik zacina vypadat dobre. Tak supeeeeer!!!!

Jiank, jsem tu jen na skok, budu tu az vecer.
8. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
Jess - no tak to je senzace!!!!! Tak vidíš!!!! No a manžílek jen musí povzbudit spermijky a podaří se hnedle!!! To je moc dobrá zpráva!!! Gratuluju!!! :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
jess - tak parada!!!! na tvuj grafik jsem kukla - mam te "mezi prateli", jen si me musis potvrdit. na home page je vlevo zalozka my friends, tam by mela byt moje zadost.
tak budu drzet palce, at se ti grafik vyviji primo ukazkove!!!!
8. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
didi: teď jsem ještě koukala na batolátko a můžeš si k tomu dokoupit fusak, který pasuje přímo do toho kočárku za 880 a slunečník za 330 Kč...
a píšou tam, že kočárky Firkon se staly absolutním vítězem v testu MF Dnes...no asi do něj půjdu :slight_smile:.
8. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
jess: moc gratuluji, super zprávička :dizzy_face:
8. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
jess: tak to je super zprááááva!!! Pokračujte ve snažení a brzy tu čekáme další těhulku!
avally: už se to chytám dokoupit :slight_smile: Fusak ještě nevím, já budu mít Filípka na léto (tak bude dost času), ale chci tu letní vnitřní výplň do kočárku a slunečník taky
8. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
ahoooooooooooooooooooooj

tak Materad - gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, hrozně hrozně moc a přeju každým dnem sílící čárky a za 3 týdny bušící srdíčko, hlavně ať je vše OK a v pořádku. Mám z Tebe hroznou radost :dizzy_face: :dizzy_face:

Večerničko - tobě se to taky blíží- držím palečky ať je Materad jen předskokanka a ty jí za chvilku doskočíš a budete těhulkovat spolu nastejno. únor je vítězný!!!

Didi - kočárek vypadá krásně a Filípkovi bude určitě moc slušet a dobře se mu v něm drandit :dizzy_face:

Daee - super kočárek na domácí popojíždění a houpání :slight_smile:

Jess - moc gratuluju k dobrému hor.profilu. Jen tak dál. Snad se dá i manžílek brzo do kupy a může začít snažílkování na plno :dizzy_face: :dizzy_face: držím palečky

No a my jsme zpátky z kontroly :dizzy_face: :dizzy_face: Miminku krásně Tukalo srdíčko, doktor se podivoval jak brzo jsem cítila pohyby a to jsem je ještě o týden posunula, aby si neťukal na čelo :grinning: vše je jak má být, tlak, mimčo i váha a moč. Takže kontrola supeeeeeeeeeeer. A děloha je větší o 3 cm proti normálu k mým týdnům těhu. Tak jestli nemám hodně vody, tak čekám dalšího macka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

a ještě jedna dobrá zpráva. Mám potvrzené páteční hlídání, manža malou dokonce v pátek k babi odveze,t akže můžu vyrazit s Vámi!!!!! tak prosím brňandy, kam přesně, jak se ta zastávka jmenuje atd?prosím o podrobnější info, ať si můžu zjišťovat spoje :slight_smile: :slight_smile: už se na Vás těšim babuchy
8. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
Zolicku - tak velikááá gratulace k tak krásné kontrole!!!! :slight_smile:

Spojení je následující: Pokud dojedeš vlakem (jak jsem pochopila), tak dojedeš na Hlavní nádraží. Odtud se dostaneš myší dírou (těmi otřesnými podchody) před budovu nádraží a tam je poteba jít na tu nejvzdálenější zastávku od budovy nádraží - tam jezdí šalina č.1 směr Bystrc. Na tu šalinu sedneš (doporučuju jízdenku za 18 Kč - do 15 min bys to měla stihnout). Pojedeš 5 zastávek (doufám, že se nepletu) a budeš vystupovat na zastávce Brno Výstaviště (šalina se asi hodně vylidní zastávku předtím na Mendlově náměstí..a naopak zase hodně zaplní), takže to už tak budeš vědět, že příští zastávku to bude...No a tam už je hned výstaviště..seběhneš jen po schodech a tam někde se musíme najít...dáme sraz holky možná asi hned u těch schodů někde, ne? Protože před vchodem by to mohlo být dost narvaný
8. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
Ještě kdyžtak píšu ty zastávky: Hlavní nádraží (nástup) - Nové sady - Hybešova - Václavská - Mendlovo náměstí - Výstaviště - hlavní vstup (tady vystupuješ) :slight_smile::wink: Možná by se to dalo stihnout na desetiminutovou jízdenku, ale radši neriskovat, kdyby se to někde zdrželo...:wink:
8. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
zoliii - parada, velika gratulace!!!!
8. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
Dashi - díky za vyčerpávající info, už to mám uložené a snad to najdu. Mám na tebe mobil tak popř zavolám horkou help linku jo? tak buď prosím na telefonu :slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3877120&vReferer=%2Fphotos%2Fzolik

a tady 2 fotečky ze sobotního plesu, ať víte jak vypadám. Popř můžu dodat i jen ksichtíkovou :slight_smile: ať mě poznáte :wink:
8. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.