• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Zoli - jasně, klidně volej..budu mít telefon a ucho v pohotovosti :slight_smile:, ale myslím, že to nebude potřeba...tam jediné je zorientovat se na nádraží..máš tam několik ostrůvků (pokud Brno znáš, tak asi víš) no a ta 1 směrem do Bystrce jezdí právě na tom úplně posledním, když výjdeš z té budovy...možná je lepší to raději projít vrchem než těma podchodama, protože v těch podchodech je to takový zmatený...No a pak už jen 5 zastávek a seš tam :slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
Teeeeeeeeeeda to je krásný bříško!!!!! To je krásná mamka...tak tys tak plesovala jo? I s mimouškem? :slight_smile: Moc krásný...:slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
Daschi - no Brno neznám vůbec bohužel, byla jsem tam asi 2 x s manžou al ebudu se snažit to nezvorat :sweat_smile: zkusím si to ještě najít na mapách. A z toho nádraží se mám dát k tomu nastupišti 1 vpravo nebo vlevo?
8. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
Zoli....ono je to vlastně úplně rovno..ono je to hned jak výjdeš z budovy...akorát že z budovy buď můžeš vyjít podchodama..a tam je to zmatek...takže já doporučuju tohle: Dojedeš na nádraží (kdyžtak zkus nějak zjistit, na jaký nástupiště dorazíš do Brna), ať vím, jestli nedofrčíš třeba na nástupiště 5 nebo 6...to bys byla trošku dál a měla bys to blíž k další zastávce (k té zastávce Nové Sady). Tím tě teď ale nechci mást. Takže prostě dorazíš na nádraží a budeš muset sejít hned do podchodů...ale jsou tam i schody, které vedou nahoru do haly nádraží...tak zkus najít ty schody a vyjít nahoře budovou nádraží...to se strašně špatně vysvětluje..ale já ti najdu fotku...jinak se nám můžeš někde v těch podchodech zatoulat...http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Brno_-_Hlavn%C3%AD_n%C3%A1dra%C5%BE%C3%AD.jpg (tohle je ta budova nádraží a tím vchodem zkus vyjít), pak budeš mít před sebou celý to nádraží a půjdeš přímo před sebe až na poslední ostrůvek tramvají...Pokud chceš, můžu si s tebou dát sraz a doprovodím tě :slight_smile: Taky nejspíš pojedu MHD :slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
Teď mě napadá, že to bude fakt asi nejjednodušší...:slight_smile: Já asi předtím stejnak ještě půjdu něco vyřizovat na zdravotní pojišťovnu, takže budu ve městě..tak aby ses zbytečně nestresovala...jen mi písni, kterým vlakem dojedeš - v kolik hodin a já si na Tebe počkám přímo na perónu...:slight_smile: pošlu ti pak kdyžtak i fotečku, abys věděla, koho hledta..takový malý blonďatý čudo...:slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
Daschi - díky jsi zlato, já jsem totální tele v orientaci, takže tohle bude fakt nejlepší řešení. pošlu Ti do IP mejlík, tak mi tam pošly fotečku a já Ti pošlu taky jednu ksichtíkovou :wink: ještě jednou velkej dík a spoj přijede na nádraží v 9,15 minut směrem od Olomouce. Bude to rychlík 867 Petrov :wink:
8. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
super :slight_smile: Tak já jdu hned omrknout, na jaký přijede nástupiště a jsme domluvené...počkám na Tebe na peróně...pak mi jen písneš, v které části vlaku tě mám čekat...:slight_smile: určitě se najdeme...:slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
Tak jsem ti poslala fotečky :slight_smile: Poslala jsem ti radši i takovou, kde mám brýle, abys mě poznala za všech okolností. Nevím, jestli mi do té doby dorazí čočky :grinning:
8. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
jasně, díky, tak jsme domluvené ani nevíš jak mi spadl kámen ze srdce :slight_smile:

a fotečky dorazili v poho, už máš i mojí ksichtíkovou. a sms pošlu jak vyrazíme jestli nebude zpoždění atd. Abys tam zbytečně nemrzla :wink:
8. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
Ahojda holčiny.
Bez mučení se přiznávám, že vás nedočítám, pokusím se o to až večer... Mám to dneska nějaké rozlítané, půl dopoledne jsem strávila v autě a zařizovala nějaké pochůzky, pak jsem se vrátila na oběd, naházela do sebe čočkovou polévku a teď mě to nějak tlačí a vůbec je mi všelijak.. Do toho na mě jde nějaká depka.. Začaly se mi vkrádat myšlenky, jestli je vše ok, už jsou to tři týdny od NT, té příští středy se asi nedočkám.. Bohužel já blb čtu tady na koníkovi příběhy mamin, které na NT měli vše v pořádku, a na další KO jim řekli, že se mimi nevyvíjí a že mu nebouchá srdíčko. K čemuž mi nijak zvlášť nepřidá to, že už mi dlouho nebylo špatně, a že mi neroste bříško, což by podle mě mělo, vždyť mímo už není žádný prcek... Prostě depkařím...
8. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
tak super, jsme domluvené :slight_smile: To jsem ráda, že už nemusíš mít kvůli tomu stresíka...:slight_smile: Já vím, jak je to blbý dojet do cizího města a neznat to tam..já si takhle ztracená připadám v Praze...:slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
jesssííí TO je super zpráva* Tak držim palečky ať změna ve Tvém životě je ještě k lepšímu než očekáváš :grinning:
8. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
Annie: psala jsem zrovna ráno, že mám strach. Bříško jsem měla ráno menší než některý dny před těhu :( A kontrolu mám až 22! takže za dlooooho. Asi Ti skřítkové moc místa zatím nepotřebujoou... Neboj. A nečti si nesmysli, do toho já nejdu.

Jo a Zoli: moc gratuluju k super zprávičkám z kontroly :wink:
8. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
annie -neboj. podívej na nás stalo se to některé? a Daee měla bříško malinké do 20 týdne, nestresuj, prďouskovi to nesvědčí, plave si tam a je mu dobře neboj :wink:
8. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
Kukla jsem na ty kočárky ABC a mají pěkný čistý design. Mě by tam asi pár vychytávk chybělo, ale marné nejsou :slight_smile:

Kde jste kdo? Taky na Vás nemám štěstí :angry:
8. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz
zolicku: gratuluji ke kontrole! A co pohlaví? Neptala jsi se ani na odhad? Holky, úplně Vám ten sraz začínám zááávidět :frowning2: Tak si ho užijte a napište jaké to bylo.
anie: ničeho se neboj. Všechno je v pořádku!!! Už jsem to tu psala jin...bříško viditelně poskočí až tak po 20tt. To máš ještě času :slight_smile: A žádné negativní příspěvky si nečti a choď jenom k nám na pokec :wink:
8. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
didi - dneska nebyl UZ, jen kontrola a poslech srdíčka přes břišní stěnut takovým jejich verkem. UZ bude až 23.3 takže prosím Maciol ať mě potom aktualizuje :wink:
8. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
holky,ty co už máte pohyby jaké to je,zkuste mi to popsat,já dnes po obědě měla bublinkování kolem pupku a je mi jasný že to bylo po jídle,ale jednou to bude a já mám strach že to nepoznám,mám ještě měsíc čas,ale chtěla bych být na to připravená
8. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
anie já osobně bych takové příspěvky vůbec nečetla,já sem tam zabrousila do takových článků a pak byla vystreslá jestli je všechno v pořádku,tak už nic takového nečtu a je mi fajn,užívám si těhukování a břicho taky nemám,zkusím večer vyfotit na okouknutí :wink:
dá se vložit fotka sem do poisu,nebo musím zakládat zase album???
8. bře 2010 v 15:05  • Odpověz
holky myslíte jak mi brali tu krev minulý týden že by mi volali kdyby něco vyšlo špatně,nebo by mi to řekli až na kontrole,já ani nevím na co mi to brali,nic mi sestry neřekli :frowning2:
8. bře 2010 v 15:07  • Odpověz
maki, mě když brali krev, tak říkali, že výsledky bude mít Dr. na příští KO, a kdyby něco nebylo ok, tak zavolají. Takže je určitě vše v pořádku :slight_smile:
8. bře 2010 v 15:15  • Odpověz
jéééé holky, tady to dneska frčí...chvíli tu nejsem a dočítám a dočítám...

Anie: žádný příběhy nečti!!! Zákaz!!! Já tak strávila jednu sobotu večer (masochisticky jsem si dala i videa atd.) a nemohl ajsem potom skoro ani spát... :confounded: :confounded: :confounded:. Jak psala myslím Jin...žádné "zážitky" nečti a radši ani moc v knížkách (zejména zahraničních autorů), choď jen na pokec (já to tak taky dělám) a na uklidnění já doporučuju knížečku K porodu bez obav...pravda o problémech v těhu se tam moc nepíše (ale žádné nebudou...neboj, není důvod!!!), je to o porodech, ale krásně a jednoduše a pozitivně popsáno.

Dashiiiii: já myslela, že pojedem spolu na veletrh :frowning2: :frowning2:...tys na mě zapomněla :frowning2: :slight_smile:
8. bře 2010 v 15:36  • Odpověz
Maki: já bublinky neměla...těžko se to popisuje, já tady psala, že to bylo takové lehké pufnutí do bříška zevnitř, nic podobného pohybům střev. Každopádně já to jasně odlišila až tak 21tt (i když teď zpětně vím, že se to dostavovalo už dřív, ale já to nepoznala)

Jdu fotit pupík, někdo tu o něj projevil zájem.... :grinning:
8. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
ahoj holky, mala pauzicka od badani... a ejhle, asi se mi podarilo nam sehnat nas vysneny Bugacek. Dala jsem do albicka obrazek... A svete div se i za paradni prasule. Tak nam drzet palecky, at to vyjde. Radsi sem cenu psat nebudu, protoze by se vam asi protocily panenky, ale holt tahle znacka je i jeta drazsi nez ty ostatni :slight_smile: ale to nam nevadiii :grinning: Od zamestnavatele mam jako benefit akcie a kazdy rok mam narok na to prodat 1/4 z nich. Kdyz jsme je dostali, zacinala krize, tak to bylo smesne, ale dneska jsem zjistila, ze letos z toho kapne 20000,- cista ruka, takze bude na kocarek, autosedacku a vybavicku, juchuu :grinning:

Jin: mne obcas taky chytnou obavy, ale cim dal se to tehulkovani sune, tim vic jsem v klidku a rikam si, ze co bude to, co ma byt a zbytek stejne neovlivnime. Nikdy clovek nevi dne ani hodiny. A tak se snazim si uzivat kazdy den, vecer a rano ciham na bublinky a predstavuju si, ze uz je dalsi kontrola a reknou nam, ze je vsechno v poradku. Ja mam ale tolik moji zdravotnich jobovek a prekvapenicek, ze nemam ani moc cas myslet na to, jestli je prdola v poradku. Nekdy si spis rikam, jestli si vzdycky budeme vedet rady s vychovou a tak :dizzy_face:

Annie: takove veci vubec necti, proste NESMIS! to akorat pak premyslis a pripravujes se zbytecne o to radovani se. Samozrejme zdrava mira obav je normalni, ale nema cenu si jeste cist katastroficke pribehy....

Zoli: krasny pupicek... :slight_smile: :dizzy_face:
8. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
Maki: bublinky jsem uz asi parkrat citila, ale je to dost nepravidelne a ne vzdycky si toho asi vsimnu. Citim je obcas, kdyz lezim na pravem boku na pohovce a nekdy, kdyz lezim rano na zadech v posteli. Je to takove frnknuti v tom miste, kde uz se mi zacina rysovat na pohmat tvrdy podbrisek... prestoze tam driv byvalo mekceji:slight_smile: Vim, ze to nejsou streva, streva byvaji spis takovy neprijemny pocit, tohle je takove jako polechtani, jako by mi tam dole praskaly bublinky, jako kdyz si nalejes perlivou mineralku a je jich hodne najednou na kratoucky okamzik :grinning:
8. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
jééééééééééé dae ten pupík je tak krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já se tak těším až budu mít taky a pak budu tak nadávat když se ani neohnu :grinning:
8. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
Daee: no, moc moc krasny domecek pro Matyska. Uz se tesim, az nam taky takovy naroste :grinning:

Holky, nevite nekdo, kde bych nasla nejake to pocitadlo na idealni vahovy prirustek v tehu?
8. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
Avalko to víš, že s tím prodejem ještě počkám aspoň na druhou genetiku a taky na potvrzení od Dr., ať se zbytečně neunáhlím.
Zoli gratuluji k super kontrole, máš moc krásné bříško.
Daee Ty máš taky nádherný pupík.
8. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
Hmmm, tak jsem chtěla psát, že pupík je vyfocen....ale koukám, už jste si ho našly :grinning: :grinning: :grinning:.
Jen se holky těšte (vývoj máme všechny stejný, taky jsem po něm vzdychala) a já si tu pak počtu, jak skučíte, že vás štve (mě už občas jo a to ještě určitě poskočí :confounded: )
8. bře 2010 v 16:17  • Odpověz
Orchid..na tabulky se vykašli....ale já ti sem vložím ty, co jsem se podle nich vyděsila já
8. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.