• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Daee - krásný pupík :slight_smile:.
Ještě se tě zeptám na tu postýlku co máš v albu - co je to za značku a typ a kolik a kde jste ji kupovali? Díky
8. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
http://www.fertilityfriend.com/home/jankabry

ze by muj historicky první anovulák, nebo posunutá ovu?

No jsem z toho řádně jelen .... zítra jdu tak i tak k doktorovi - pobolívá mne podbřišek, a při milování mě to při hlubokém proniknutí bolí, což se mi tedy nikdy nestalo a navíc v sobotu jsem po milování našla hnědý výtok, ale jen bezprostředně potom .. takže jak to tak vidím, nic dobrého to asi nebude
Měli jsme teď minulý týden oba rotavirus - horečky, průjmy, zvracení ... no radost ovulku mívám 15tý den vesměs přesně, takže mě zarazilo, že pořád nejde .. myslela jsem že byla 16.DC kdy jsem neměřila, páč jsem měla 38,5 horečku .. všechno by tomu odpovídalo ale ty nízké teploty teď ne
jen ze srandy jsem koukla na prsa a mám zase kolem levého dvorce natelkou žílu, jako když jsem byla těhu nedalo mi to a zkusila jsem zmáčknout bradavku a vymáčka jsem minikapičku bílé tekutiny milujeme se sice bez ochrany, ale .... no to je nějaká blbost ... těhu nebudu už jenom podle těch teplot, ale co to sakra zase je,??!!! že já musím mít pořád nějaké problémy ach joooo
8. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
http://www.babyweb.cz/Prirustek-hmotnosti.aspx

http://www.indiacurry.com/women/pregcalc.htm

http://www.paternityangel.com/Preg_info_zone/Weight/CalcWeight.htm

Podle těchto kalkulaček jsem pod váhou...a sama si připadám jako soudek a Matýsek je ok...takže tolik k tomu, jestli si z toho dělat hlavu....
8. bře 2010 v 16:26  • Odpověz
zolik. gratulace k super kontrole, já si musím ještě týden a půl počkat......

jess. tak to je paráda, u manži se to určitě taky brzo spraví a budeš taky těhule.....

anie, jinjin. holky, vůbec na tady to nemyslete, já mám taky prtaté bříško - fotečky co mám v albíčku jsou spíš večer nebo po jídle, a holé bříško, ale normálně pod oblečením to vidět pomalu nejde, takže taky jsem přemýšlela, kde je tam ten deseticentimetrový šmoula schovaný...............ale asi někde je, rozhodně to neznamená, že je něco v nepořádku. užívejte si to a nestresujte se, nepomůže to ani broučkovi, ani vám....................

maki: já už taky začínám poslední tři čtyři dny pomýšlet na pohyby, končím patnáctý týden, takže je ještě brzo, ale si říkám už jen třeba dva tři týdny, měsíc a můžou se první náznaky objevit - no těším se jak malá, hrozně moc....... ale myslím, že to poznáme, zatím si to neumím představit, stejně jako třeba tvrdnutí břicha, taky netuším, jak to vypadá, ale to přijde...... :slight_smile:

didi. a ten tvůj kočárek - to je jako jen korba? to nemá sporták nebo autosedačku k tomu?

orchid. teda, kočárek jo? a už ho chcete ted kupovat, nebo dražíte, nebo jak to máte? a cenu prozrad.......jsme holky zvědavé......a jaká barvička?
jinak ty zase neřeš ideální váhové přírůstky, to je taky nesmysl, každá budem přibírat jinak, někdo postupně, někdo zase naopak pořád nic nic a pak to bude skákat rychle......stejně to moc neovlivníme.....

holky moje, já mám tak strašně dobrou náladu, jsem hrozně štastná, spokojená, zítra jdeme platit tu dovolenou, tak snad budu i nadále ok a užijem si to parádně.......už jsme si dokoupili i další vybavení k fotáčku, novou rezervní baterku, polarizák a další věci, tak to budou snímečky.......
8. bře 2010 v 16:29  • Odpověz
orchi: Do toho kočárku, jak se ti líbí, se prcek dává jak, když je přes korbu to madlo ? Není to jak soukat se do tanku ?
8. bře 2010 v 16:30  • Odpověz
Daee: hehe, tak to mam jeste 5kg podvahu :grinning: :grinning:

anie: to madlo je odendavaci:slight_smile: na hlubokou korbicku se da oddelat, jde to jednoduchym nacvaknutim, takze se da treba hodit do do kosiku pod kocarek a kdyz je potreba hlubokou korbicku vynest, lehce se nacvakne. Ona tam totiz ta sama konstrukce slouzi i na hlubokou korbu i na sportak, jen se na to tu kostru navlece jina cast kocarku :wink: Ale to se zastancum kocarkove klasiky vetsinou nelibi:slight_smile: Ja se na to tesim :grinning:
Uz na ebay okukuju doplnky.

Lauri: kocarek jsem nasla v inzeratech za 14500,-. S kocarkem se jezdilo jen 3/4roku, protoze byl porizovany uz pro vetsi ditko, pak stal schovany doma. Cena noveho v obchode je 22000,- Barvicky mam na obrazku v albicku. Autosedacku nam koupi rodice, takze asi toho vlastne nebudeme uz ani moc muset resit. Ja to chci mit hlavne uz z krku. Kocarek soupneme k nasim, poverciva teda jsem... ale bohuzel se ty Bugace strasne tezko shani z druhe ruky....
8. bře 2010 v 16:45  • Odpověz
Sven: postýlka je z Aukra (už je i doma a složená a je krááásná...max.spokojenost za ty peníze...), buková, kolečka, šuplík, rošt jde do dvou poloh + dvě šprušle vyndávací...
Nová stála 1895+cca200 poštovné....kdybys chtěla, dám ti odkaz na prodejce, psal, že vždycky sežene, co zákazník chce a nemá zrovna aukci... :wink:
Jo a značka...je na ní nálepka AMAL II (bude z Polska)
8. bře 2010 v 16:46  • Odpověz
Orchi: mě se Bugaboo líbí moc...já myslím, že super volba :wink: a ten Váš i za dobrý peníz
8. bře 2010 v 16:48  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Takže prvně - daeeeeee já se strašně omlouvám!!! Já jsem na Tebe nezapomněla, ale myslela jsem si, že teď, když nás už jede na ten veletrh víc, tak že se sejdeme všechny rovnou tam. Tak jsem si říkala, že si předtím ještě skočím na pojiš´tovnu oznámit, že už nebudu tento měsíci oficální student..no jo...už žádné slevy :frowning2: 26 let... Tak se na mě nezlooooob prosííím...Jsem si říkala, že rovnou doprovodím Zolicka. Doufám, že neva...nebo můžeme jet pro Zolicka spolu :slight_smile: Zaparkujem u Tesca, vyzvedneme ji, mrknem na věcičky v Tescu a pojedem na výstavko..co říkáš? :slight_smile:

Jo a teda máš exklusivní pupíček!!!!

Janko - to vypadá fakt zvláštně ten graf..tohle opravdu vypadá na anovulák, nebo nějakej problém... Na druhou stranu...jestli nemůžeš být fakt těhotná...když se nechráníte..viděla jsem i dost divoký těhotenský křivky...No každopádně držím pěsti, ať to dopadne dobře u doktora a není to nějakej zánět nebo tak..neboj, ono se to dá dokupy...

Anie - prosím, tyhle věci už si nečti ! Děje se to tak v jednom z tisíce případů...a jedině se vystresuješ!!!! Vůbec to nečti !!! Naopak si hledej kočárky a spíš přemýšlej nad výbavičkou ať zaměstnáš mysl

No...a k pohybům...já to tu nechtěla psát, protože se bojím, abyste mě nevypískaly, že to není možný...ale...vzhledem k tomu, že ultrazvukově už jsem začala 17tt, říkám si, co by to nebylo možný...Včera jsme si s manžou povídali s Davídkem...a vykládali jsme mu a ťukali mu na bříško...a manžel mi položil ruku na bříško..tam kde Davídek hajá...no a přísahám, že jsme se oba najednou úplně ve stejnou chvíli lekli a pak se začali smát...normálně cítím jen takové bublinky nebo tak...ale tohle bylo, jako by opravdu nakopl..prostě takový PUF...ale takový, že to ucítil manžel do ruky a já do břicha..samozřejmě se nejedná o nic pravidelnýho...na to je asi opravdu ještě brzy, ale prostě v tu chvíli jsme měli asi štěstí, že se nějak otočil a tím, že jsme se do těch míst soustředili, tak jsme to oba zaznamenali...Jen teď doufám, že nebudu litovat, že jsem to sem napsala...
8. bře 2010 v 17:00  • Odpověz
orchid: to tak to je přece super cena......já kdybych nenatrefila na ten náš za devět, tak platím taky přes dvacet, takže parádička.......a ta červená je krásná...........no vidíš to......super........

holky, představte si, co se u nás stalo - dva kluci dvaadvacetiletí jeli v sobotu v noci z večírku a umřeli na silnici, myslelo se nejdřív, že jeden z nich řídil, a asi opilý, ale ted vyšlo najevo, že jel v autě ještě jeden, který řídil, naboural, nic se mu nestalo, od té nehody utekl a těm dvěma ani nezavolal sanitku...................už je ve vazbě....................pochopíte to? jednoho z těch mrtvých jsme s manžou znali, je to hrozné..........................
8. bře 2010 v 17:02  • Odpověz
Lauri - o tom jsem četla! Ale tenhle detail jsem nevěděla! To je fakt šílený :frowning2: Já se budu o to naše dítě bát strašně ...Motorku nedovolím ani za nic..a auto..ach jo, já nevím...tohle bude dost těžký období...možná si vás teď pobouřím svým názorem, ale já bych zvedla věkovou hranici, dky je možný si dělat řidičák. Zvedla bych to minimálně na 21 let. Já vím, že se najdou magoři, co jezdi jak prasata i v 60, ale prostě mně připadá, že dost životů je zmařených jen proto, že 18-tiletí jsou na to ještě moc mladí...Můj názor...
8. bře 2010 v 17:06  • Odpověz
daschiki. no to je krása s těma pohybama, a není to brzo, naopak...........takto se to už objevit může........

daee: mně se moc líbí tvůj pupíček...... :wink:

daschiki: ted se to teprve ukázalo, je to hnus, celé město je z toho takové v šoku....
a ted jsem se dozvěděla, že ten náš kamarád ten večer slavil narozeniny, ještě psal na FB, že doufá, že se ta oslava povede...................no, to teda sedí fakt. je mi úplně špatně, já jen nechápu, že borec řídil, naboural to, ale auto totálně rozpárané, a prostě zdrhl a nezavolal jim pomoc - nic se mu nestalo a těm dvěma klukům by možná ještě pomohli.................je to hrůza. ale jestli byli opilí, to se ještě neví, každpopádně je to síla........
a bohužel to co píšeš, tomu moc nezabrání, bylo jim už dvaadvacet všem, a prostě takto to někdy chodí. ale kdyby to jeden z nich řídil, řeknu si, že za to mohl, ale takto, když je naboural někdo třetí, a KAMARÁD, a pak utekl.............to je hrůza........no ale nechci vás tady děsit.......a psát takové smutné věci, jen je mi z toho hrozně smutno, co se děje a jací lidi dokáží být....
8. bře 2010 v 17:20  • Odpověz
Orchi:kocarek je moc hezky, tak snad se vam podari ho i dostat :slight_smile: Ja porad rozmyslim nat tim abc... sand teda neudelam chybu, kdyz ho poridim...

Juu, to je fajn, ze uz citite pohyby tak brzo. me prijde, ze se prdola moc nehybe. Vcera vecer jsem akorat zaregistrovala neco, co by se dalo prirovnat k pohybu,ale nejak si tim nejsem jista. Uz vecer v posteli jsem se cpala jako obvykle gumidkama a najednou, asi 3x za sebou, jako bych citila kopnuti.ale jenom takove slaboulinke... Zase to ale nebylo takove to bublinkovani, ktere vy tady popisujete. takze bud me proste jen pichlo v brichu a nebo se mimis fakt zacal hybat :slight_smile:
Ja jsem uz uplne natesena na ten 3D a strasne doufam, ze mimi ukaze, co ma mezi nozickama, byt proste citim, ze to bude chlapecek :slight_smile:
8. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
To byl ten peugeot, že? No, já o tom vím...jeli strašně rychle a nabourali ještě nějakou felicii v protisměru..a tím, že jeli tak rychle a narazili ještě do jinýho auta, vymrštilo je to do pole, totálně rozpáralo auto a ti dva vylítli vlastně z auta ven..stejně zajímavý, že většinou přežije řidič..ten, kterej dost často bývá na vině...Já bych s tímhle asi nedokázala žít... Já vím, no, tihle byli už starší, ale stejně si myslím, že by se měla ta věková hranice zvednout...můj manža si dělal řidičák až když mě poznal - já jsem ho dnoutila :grinning: Navíc jsem měla k dispozici autí, protože náš tatin měl služební a nám ženským nechal malýho peugeota (jenže ani ségra ani mamka od autoškoly neřídily a bojí se), takže jsem jediná já jezdila. No a manža si udělal až ve svých 27 letech...a jezdí dobře..jezdí zodpovědně, normálně rychle, nijak se nevleče nebo tak...prostě kousek nad předpisama...fakt myslím, že v tom ten rozum už hraje roli...no a právě tady to, kdy řídí ještě někdo jinej, to je úplně to nejhorší...pět ožralejch děcek se naskládá do auta a jedou z diskotéky na jinou nebo do vedlejší vesnice domů...řidič se chce vytáhnout (protože navíc ještě ožralej, to je ještě mocnější touha vytahovat se), jede jak prase a pak je pět mrtvejch...To je naprosto šílený...Už chápu, proč náš taťka vždycky striktně zakazoval, aby jsme jezdili s někým jiným v autě...měli jsme za to strašný průsery, když to zjistil...Dnes tomu částečně rozumím, ale my to stejně dělaly natajno..bohužel člověk se nechá partou ovlivnit...a neřekne !Ne, ty seš ožralej, s tebou nejedu, to radši jdu dom pěšky". Bohužel :frowning2:
8. bře 2010 v 17:29  • Odpověz
daschiki. s tebou souhlasím........já se vždycky bála a s opilým do auta bych nesedla......ale problém je v tom, že prostě tou věkovou hranicí se nepomůže........zaprvé, tito kluci jsou trubky a rozum, o kterém mluvíš, nebudou mít ani ve třiceti, je to o lidech.......a taky je druhý průser, že spousta lidí řídí auto v sedmnácti, bez papírů, a právě opilých........je to děs...... a ta poslední věta co píšeš - to právě opravdu řekneme asi jen my holky.......je to hrozné, můj manžel jezdí úžasně, taky trochu nad předpisama, ale v životě by neřídil ani po pivu, natož po večírku, ale mám bohužel moc známých, kteří se opijí a pak se jedou někam "projet". je to hrozně smutné, člověk si po tady tom aspon uvědomí, že fakt nikdy neví, kdy se co může stát - viz. ten pán, kterého srazili................a taky je to hrozná náhoda, protože to je taková vedlejší cesta, kde za noc projede maximálně deset aut, a on tam jeli v pět ráno, takže veliká náhoda, že zrovna potkali další auto.......

katuline. určitě zajdi do obchodu nebo na veletrh pozkoušet kočárky, to budeš rozhodnutá hned.......

my na ten veletrh holky asi nakonec ani nepojedeme, nebo jedete tam ještě kvůli něčemu jinému než kvůli kočárkům? postýlku osobně vybírat nepotřebuju, takové to lehátko taky ne, takže asi se na to vykašleme.....
8. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
Dashi: v pohoděěěě, já si dělám legraci... :wink:, ale tak třeba se nějak domluvíme a zajdeme (zajedeme...já ještě nevím, jestli pojedu autem, musím to namyslet) pro Zolicka spolu

Děkuju všem za pochvalu pupíku....zítra hodlám Dr. vyzpovídat, jak je Matýsek velikej a těžkej :wink:
Holky já se skoro těším, až budu mít porod za sebou a budu si tu s Vámi povídat už s Matýskem za zádama...a tady se bude rodit o sto šest :wink: :grinning:

A to téma...opilců za volantem...hrůza děs!!!
Dashi...řidičák klidně pozdějc, ale hlavně by mi tam vůbec nevadil nějaký psychotest, aby ho nedostal kdejaký cvok... :angry:
Jo a co bych ještě změnila, když už se tak bavíme...to je hranice trestní odpovědnosti klidně na 13 let. Nevěřím tomu, že kluk, který opakovaně krade neví, že co dělá je špatnost a neměl by za to být potrestanej (např. úklidem nebo jinýma prosp.prácema, že). Nevidím důvod proč výrostky, kteří rozmlátí novou krásnou zastávku MHD (a chytnou je) by ji neměli svýma silama ve volným čase po škole opravit....adtatdatd.
8. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
Dashiki: že jo ti mimískové pufají???? Já to taky říkám!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Gratuluju k prvnímu zachycenému PUFu!!! :wink:
8. bře 2010 v 18:20  • Odpověz
daee: jj, psychotest a ta hranice to taky souhlasím...............ale holky, stejně si nepomůžeme, to máte jako se starýma lidma za volantem, a pořád jezdí, a jací jsou to debilové, kteří ohrožují ostatní -a jaký je zákon? že od pětašedesáti každý rok kontrola u dr. a potvrzení, jestli je způsobilý řídit - a jak to chodí? tchán mi říkal, že mu prostě dr. dá razítko a hotovo, nic nezkoumá.............takže vždycky se to dá obejít - a jak jsem psala, je bohužel v takovýchto případech úplně jedno, jestli ten člověk řidičák má a nebo ho vůbec nemá - v páchání takových skutků mu to, že nemá řidičák, bohužel nezabrání, když je to debil.
8. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
Lauri: jojo, bohužel ve spoustě věcí je u nás pěkný b...l, ale nedělám si iluze, že jinde ve světě by to bylo (co se těchto věcí týče) nějak zásadně jiné....debil se chová jako debil všude a za všech okolností (mezi lidma, za volantem...atd.)
8. bře 2010 v 18:29  • Odpověz
daee: no jo, prostě at bude zákon jakýkoli, nikdo lidem nezabrání ho porušovat.......bohužel. spíš je mi líto těch rodičů, to musí být strašné. na jednu stranu mohli být ti kluci zmetci, co takto jezdí pořád a na druhou třeba ani nebyli ožralí, borec řidič se chtěl předvést a jel jak prase - k tomu chlast nepotřebuje.....a ti dva prostě jen doplatili na to, že s ním sedli do auta..... :unamused:
8. bře 2010 v 18:34  • Odpověz
8. bře 2010 v 18:40  • Odpověz
lauri: ten náš kočárek má i sporťák a autosedačku, ale zatím jsme to nefotili.
daee: máš krásné bříško, asi o víkendu se taky zase vyfotím :slight_smile:
maki: myslím si, že poznat jednoznačně pohyby je dost těžké, ale nejlépe je ucítíš v klidu, Já nejprve cítila takové lechtání, pak nějaké ty bublinky, pak se to stupňovalo, stupňovalo a teď už má Filípek docela sílu a poznám, když kopne, nebo když se jen převaluje :wink: Asi to každý cítí jinak, mě je to zatím pořád moc příjemné, ale mám kamarádku a ta mi tvrdí, že je to na těhotenství to nejhorší...že ji je to moc nepříjemné. Tak nevím...
8. bře 2010 v 18:42  • Odpověz
jeden můj klient (žádnej nezkušenej puberťák, ale dospělej chlap, úspěšnej podnikatel) byl na jakýmsi srazu sporťáků na okruhu (tuším v Mostě) a po závodech tam dělal machra před jednou krásnou mladou slečnou, že ji v tom svém Lamborghini sveze po normální cestě....tak slečna jela....a už se ani jeden nevrátili :frowning2:
Sporťák v 300 km/h najel do výmolu, obrátil se přes střechu a zapíchnul se do svodidel....
jak může zkušenej řidič na rozbité silnici III.třídy jet 300??? Nepochopím....ani se ni nechce vzpomínat na to, jak ty fotky, který se dávaly k řešení poj.události vypadaly :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. bře 2010 v 18:46  • Odpověz
holky, raději změňte téma, tohle je fakt šílený :frowning2:
8. bře 2010 v 18:49  • Odpověz
Didi: pravda....něco veselejšího....jojo určitě přihoď svůj pupík...ať tu nejsem sama takovej břichoun (určitě máš taky mooooc pěkný :wink: )
8. bře 2010 v 18:51  • Odpověz
didi: aha, a to všechno bylo za těch sedm tisíc? a jaká je ta sedačka? značka firkon nebo je k tomu jiná? a barvy máte stejný jako korbu?
daee: no jo, je to smutné a takových případů právě známe každý ze svého okolí asi hodně......je to hrozné.....
8. bře 2010 v 18:52  • Odpověz
daee: tak pěkný jako ty určitě nemám :slight_smile:
lauri: jj, všechno za 7200 Kč. Autosedačka je taky firkon a všechno je světle modré s černým. Dám tady odkaz, ale já mám tu kombinaci barev naopak (více černé a méně modré)
http://www.batolatko.cz/Kocarek-FIRKON-VERANO-SET-kombinovany-kocarek-s-autosedackou,5753.html
8. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
musíte si to zkopírovat i s tím číslem...nevím proč, ale nějak to nefunguje.
8. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
Didi: kuš.... :grinning:, určitě máš....
nemysli si, už se taky nefotím bez trička :wink:...začínám být taková malá velrybička....holt tak krásně štíhlounká jako Lauri jsem nikdy nebyla, takže teď taky nebudu...jsem fakt zvědavá, jak si pak poradím s kily navíc a jestli se mi je podaří do svatby sundat (budu na to mít přesně rok) a jestli si budu moct vzít nějaké krásné šaty (já vím, to není důležité....ale já bych si moc přála být na svatbě hezká a když ne štíhlá, tak alespoň ne tlustá)
8. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
daee: neměj strach, kolem Matýska to vyběháš a na svatbě budeš kočka. Já jsem snad nikdy štíhlá nebyla (ani jako dítě ne) a svatba byla snad jediný den, kdy mi to trochu slušelo :grinning: Když zvolíš vhodný střih šatů, který Ti fakt sedí, tak přednosti vyzvedneš a nedostatky schováš...neměj strach :wink: Budeš krásná nevěsta a vedle Tebe bude capkat Matýsek :grinning:
jo a na těch fotkách mi připadáš štíhlá, takže tak zlé to určitě nebude :wink: Máš jenom to bříško.
8. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.